[Klasik Arena] Jirou Ryu vs. Kita Usagi

Klasik Arena karşılaşmalarının arşivlendiği bölüm. Geçmiş karşılaşmaları buradan inceleyebilirsiniz.
GM - Naruto
Game Master
Game Master
[Klasik Arena] Jirou Ryu vs. Kita Usagi

Post by GM - Naruto » September 7th, 2020, 11:28 pm

Yürüyüşünüzü bitiriyorsunuz ve çevrenize bakıyorsunuz. Kurak ve çatlak toprak zemin alabildiğince uzanıyor. Zemin üzerinde, resmen yukarıdan yağmış ve yere saplanmışçasına dağılmış sütunlar, borular ve çubuklar var. Her biri birbirinden 2-3 metre aralıkta ve bir çoğu 10-15 santim çapında ve ince. Çevrede bir kaç metre çapında olanlar da görüyorsunuz. Kimisi yere dimdik saplanmış, kimisi ise yarım yamalak. Paslanmış metalden oluşmuşlar gibi görünüyor. Yüzyıllardır sanki bu çorak yerde konuşlanmışlar, ve daha uzunca süre de öyle kalacaklar gibi.

Ufka baktığınızda dağların olması gereken yerinde gene bu çubuklardan görüyorsunuz. Kilometrelerce uzunlar, ve kilometrelerce genişler. Gökyüzü açık, tek bir bulut yok. Dikkatinizi çeken şey ise güneşin tam merkezinde, onun yarı büyüklüğünde simsiyah başka bir "şey" var. Bunun ne olduğunu bilmiyorsunuz. Çevreye bir gölge düşürdüğü de yok. Daha çok, Güneş ortadan yarılmış ve açılmış gibi görünüyor. Baktıkça kendinizi kaybedecek ve yok olacak gibi hissediyorsunuz, o yüzden kafanızı gökyüzünden indirip tam karşıya, rakibinize bakıyorsunuz.

Birbirinizden 20 metre kadar uzaklıktasınız.
Off Topic
İlk yazan başlar. Arena kuralları bu mesajdan itibaren geçerlidir.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kita Usagi
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Re: [Klasik Arena] Jirou Ryu vs. Kita Usagi

Post by Kita Usagi » September 8th, 2020, 2:57 am

Yeryüzü, gökyüzü, güneş. Hepsi bildiği, anladığı kavramların dışına çıkmıştı. Kafasını ne yöne çevirse içindeki sıkıntı daha çok artıyordu. Bu sebeple, kafasını direkt olarak rakibine sabitlemeyi seçmişti. Şu an için anlayabildiği, kavrayabildiği tek kavramdı hayatta kalmak.

Böylesine bir yerde çok fazla kalmak istemiyordu. Bu dövüşü hızlı ve net bir biçimde bitirecekti. Önce çantasından üç adet shuriken çıkarttı. Bu shurikenleri direkt olarak rakibinin üstüne atıp olacakları izlerken, bir yandan da beklemeden parmağını ısırıp el mühürlerini yaptı. Ardından elini yere vurarak partnerini çağıracaktı. Suta'nın gelişi ile bir nebze de olsa rahatlayacağını düşünüyordu. Partnerinin gelişi ile birlikte, rakibinin Usagi'nin kurduğu tuzağa oturmasını bekleyeceklerdi.
Image
Künye
İsim: Kita Usagi
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 142.500
Prestij: 4
Ün: 26
Kullanılabilir GP: 0

Özellikler
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Mod
► Show Spoiler
Efsanevi Yaratık
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
► Show Spoiler
Jirou Ryu is my BITCH!
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jirou Ryu » September 8th, 2020, 4:19 am

Bir zamanlar iki dostum olduğunu sanırdım... Biri vücudumda kendine yuva edinmiş kılıcım diğeri ise ömrüm boyunca beni takip edeceğine inandığım gölgemdi. Artık geriye doğru baktığımda, hiçbir şey göremiyordum. Tıpkı, kafamı ileriye doğru çevirdiğimde ya da gökyüzüne kaldırdığımda olduğu gibi. Yaşam, yok olmuştu, adeta Tanrı tüm insanların ölmeyi hak ettiğine inandırmıştı kendini, benim dışımda.

Ve onun dışında.

Öylece karşımda dikiliyordu. Yolun sonuna gelmiş gibi, tıpkı benimde gözlerimde olan o temkin ve şaşkınlık ile etrafına bakıyordu. Tanrı'nın kutsal bir çekiç ile dünyaya çaktığı çivilerin sonucuna bakıyordu. Ölümün ve yok oluşun tadına doya doya varıyordu. Son kez tadacağını bilerek.

Ama bir şeyler dürtüyordu onu, içinde bir yerlerde yaşayan o shinobi, tehdit olarak algılıyordu beni, tıpkı benim içimde olanın da yaptığı gibi.

Etrafa bakan şaşkın bakışlar, bir katilin soğuk bakışları ile yer değiştirdiğinde, savaş düdüğü hiç duyulmadığı halde, çalınıyordu artık var olmayan bir insanın dudaklarında.

Ekipman çantasına yöneldiğinde, yapacağı saldırının amacını az çok kestirmek mümkündü. Ya benim seviyemi tartmak için, tıpkı benimde defalarca kez yaptığım gibi düşük seviyeli bir saldırı ile tepkimi ölçecekti ya da daha büyük bir şeyin hazırlığı için beni buna izin vermeye zorlayacaktı.

Doğru cevabın ikinci seçenek olduğunu ise hemen belli etmişti.

Hızlı bir Shunshin no jutsu ile sağıma doğru kaçınarak, attığı üç adet shurikenden ve aynı zamanda rakibimin görüşünden uzaklaşmayı deneyecektim. Hemen ardından ise ayaklarımda chakra toplayarak olabildiğince hızlı bir şekilde bir sütunun tepesine çıkmak ve rakibin tarafına bakarak Kokuangyou no Jutsu için el mühürlerine girişecektim. Kendi için yarattığı zamanı, ona karşı kullanma konusunda kararlıydım ve eğer bu tekniği bozmak istiyorsa, önce bana ulaşmalıydı.

Out: Bir arena turu için çok uzun oldu biliyorum ama ortamın atmosferi, nedense gereksiz bir şekilde yazı yazma dürtüsüne büründürdü beni. İlk ve son olacak.
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
İsim: Jirou Ryu
Element: Raiton
Ryo: 235.000 Ryo
Prestij: 2 PP
Ün: 29
Kullanılabilir GP: 0 GP
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler
Yeni Avcılar Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Üç Kişinin Sırrı Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Güç: 10
Çeviklik: 11
Kondisyon: 6
Potansiyel: 5
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 10
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
*[Kondisyon] Form: 10
*[Potansiyel] Ninshuu: 5
[Varlık] Aldatma: 1
*[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Otonaku Ashi Jutsu, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu, A-rank
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

-Kaderin cilvesi sonucu elde edilen Wakizashi (Sırtında bulundurur)
-Özel Üretim Tantou (Belinde, ulaşımı oldukça kolay bir yerde bulundurur)
-Ryu'nun ekstra shinobi ekipmanlarını koymak için kullandığı özel üretim ekipman çantası (Sağ bacağında ulaşımı kolay bir yerde asılıdır.)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 14th, 2020, 5:08 pm

Usagi'nin shurikenlerinden Ryu Shunshin ile kaçabiliyor. Yana doğru kaçtığı için aralarındaki mesafe aşağı yukarı aynı kalıyor. Ryu bir sütunun tepesine zıplayıp el mühürlerine başladığında Usagi Suta'yı çağırmış oluyor. Sisin içerisinden hırlayarak beliren hayvan önce Usagi'ye, ardından Ryu'ya bakıyor, ardından gözlerini ona kitliyor. Usagi'den komut bekler bir şekilde.

Ryu'nun el mühürlerini bitirmesine bir kaç tane kala Usagi harekete hazırlanıyor. Ryu el mühürlerini yapmayı bozarsa Usagi ile aynı zamanlamada hareket edebilir. Eğer bozmazsa Usagi ve Suta bir kaç saniyeliğine daha önce hareket edecek.

! Message from: Cynic
Oyuncu Karşılaşmaları Rehberi wrote:Gizli hamleler ek bir tur değildir. Standart bir tur içerisinde yapamayacağınız hamlelerden oluşamaz, uzun süreli planlar içeremez. Turunuzun gizli ve açık kısmı toplandığında mantıksal açıdan standart bir turun üzerinde hamle içeren hamleler bütünü iptal edilecektir.
Rehberde de belirtildiği gibi gizli hamleniz ek bir tur değildir. Varolan turunuzun bir kısmını gizlemek için kullanılır. Gizli hamle, halihazırda Usagi'nin hamlesine eklendiğinde ortaya aşırı uzun bir hamle çıkmaktadır. Bu bağlamda gizli hamle iptal edilmiştir.

Ayrıca, sistemimizde Kuchiyose no Jutsu'nun el mührü bulunmamaktadır.
Kita Usagi
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kita Usagi » September 14th, 2020, 6:04 pm

Rakibi uzun bir el mührüne girişmişti. Uzun el mühürleri hiçbir zaman için iyiye işaret değildi. Bu sebeple rakibinin el mühürlerini yarıda kesmesi gerekiyordu. Rakibinin mühürlerini bitirmeden onu durdurması lazımdı. Kendisinin mühürleri kesmek için yeterince hızlı olup olmadığını bilmiyordu. Lakin partneri yeterince hızlıydı.

"Suta!"

Partnerine komut verdiği gibi yapmasını istediği hareket belliydi. Özel yeteneğinin aktif etme süresi yoktu. Vücudunu elektrik ile yükleyip birden rakibinin üstüne atılmasını beklemişti. Mesafe uzak olsa da, partnerinin bu mesafeyi bir çırpıda kapatabileceğine olan inancı tamdı. Bu sırada ise Usagi aradaki mesafeyi kabaca 15 metrenin altına indirip Bousen için gerekli el mühürlerini yapacaktı. Yanlışlıkla partnerini vurmayacağına emin olduğu anda ise su kütlesini rakibine doğru yollayacaktı.
Image
Künye

Özellikler
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Mod
► Show Spoiler
Efsanevi Yaratık
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Jirou Ryu is my BITCH!
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jirou Ryu » September 15th, 2020, 12:26 am

Sessizliğe alışmış kulaklarım, bu harabe dünyanın esmeyen rüzgarına bile hasret kalmıştı. Bir kuş cıvıltısı, bir insanın çığlığı... Şu iki ses için, kalan ömrüm ne kadarsa sadece bir saniyesi hariç hepsini verirdim. O bir saniyeyi ise o iki sesi bir daha duymak için verirdim. Ama şimdi, bu iki sesi duymaya çok yakındım. Bir insanın sesi, kesinlikle kulaklarıma doluyordu ama ikincisi kesinlikle bir kuşa ait değildi.

Bir kaplanın, vahşi hırıltısıydı.

Eğitimli hislerim, mevcut jutsuma devam etmem halinde, dezavantajlı olacağımı söylüyordu. Halihazırda komut almış ve üzerime atılmak için harekete geçmiş kaplan bunun işaretçisiydi. Harcanan chakra'nın boşa gidişine üzülerek tekniğimi iptal ederken, bir diğer genjutsu tekniğimi aktifleştirip, Shibou no Jutsu'yu kaplanın üzerinde kullanarak üstüme gelişini durduracak ve hemde iradesini kırarak bu savaştan çıkmasını sağlamayı deneyecektim. Hemen ardından ise, hızlı bir sıçrama ile aşağı inecek ve ardından zikzak çizerek, tüm hızımla rakibimin üstüne doğru Wakizashi'yi çekerek koşup, mesafeyi kapatmayı deneyecektim.
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler
Yeni Avcılar Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Üç Kişinin Sırrı Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Beceri Listesi

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

-Ryu'nun ekstra shinobi ekipmanlarını koymak için kullandığı özel üretim ekipman çantası (Sağ bacağında ulaşımı kolay bir yerde asılıdır.)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 20th, 2020, 5:37 pm

Ryu tekniğini iptal ediyor ve Tatsu mührünü yaparak Shibou'yu aktif ediyor. Suta bu sırada odaklanarak özel yeteneğini aktifleştiriyor ve ileriye doğru atılıyor. İlk sıçrayışında aradaki mesafeyi yarı yarıyadan fazla kapatıyor. İkinci sıçrayışında Ryu'ya doğru atılmaya hazırlanırken Ryu Shibou tekniğini aktif ediyor ve Suta olduğu yere mıhlanıyor.

Bunu fırsat bilen Ryu yere iniyor ve Suta'yu arkasında bırakarak, zig zag şeklinde bir sağa bir sola sıçrayarak ileriye doğru koşmaya başlıyor, Usagi'ye doğru. Usagi ise Bousen için gerekli el mühürlerini bitirmiş oluyor ancak Ryu'nun ardında Suta olduğundan tam olarak tekniği nasıl uygulayacağından tam olarak emin olamıyor. Ryu'nın zig zag çizmesi ile beraber de sürekli değişen açı ile beraber bu iş epey zorlanıyor.

Ryu ile Usagi arasında 7, 8 metre var. Suta Ryu'nun hemen 2-3 metre arkasında. Suta Usagi'ye doğru dönme aşamasında ancak dikkati dağınık bir durumda. Kendini git gide toparlasa da çok az bir süreye daha ihtiyacı var gibi.

Usagi tekniği bitirmiş ve ateşlemeye hazır durumda fakat Suta'ya isabet etme ihtimali de mevcut Ryu ile aynı doğrultuda olduğu için. Eğer bir kaç saniye daha tekniği aktif etmezse teknik bozulacak, bunun farkında. Ryu elinde wakizashi ile ona hızla yaklaşıyor.
Off Topic
Tur sırası: Usagi > Ryu
Kita Usagi
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kita Usagi » September 20th, 2020, 7:51 pm

Tekniğini hazırlayıp beklemeye başladığı sırada rakibinin Suta'ya uyguladığı teknik nedeniyle Suta şimdilik bu dövüşten silinmişti. Rakibi yere inip zig zag yaparak üzerine doğru koşmaya başladığı sırada ise Suta'ya vurmamak için hala beklemedeydi. Rakibinin zig zag çizmesi de Usagi'nin işini hiç kolaylaştırmıyordu.

Rakibi üzerine doğru hızla gelirken plan yapmak için çok geç olduğunu fark edip aklına ilk gelen hamleyi yapmaya karar verdi. Rakibi zig zag çizerek üstüne doğru geliyordu. Sağ, sol, sağ, sol. Rakibi, Usagi'ye göre sol tarafına geçtiğinde, kendisini sol arkaya doğru fırlatacaktı. Bu şekilde rakibi Usagi'ye göre sağ tarafa gideceğinden, Bousen'i kullanması durumunda Suta'yı vurma durumunu aradan çıkartmayı planlamıştı. Tam o sırada hiç beklemeden rakibinin o an bulunduğu yere yollayacaktı su kütlesini.
Image
Künye

Özellikler
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Mod
► Show Spoiler
Efsanevi Yaratık
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Jirou Ryu is my BITCH!
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jirou Ryu » September 20th, 2020, 8:19 pm

Kaplan, ölümü defalarca kez tadarken, onun sahibi olan kadına doğru hızla koşmaya başladım. O sırada, bir jutsu için hazırlığa başlamıştı kadın, ama nedense jutsu için olan hazırlıkları bitmesine rağmen, bir türlü son noktayı koymamıştı. Bu noktada, aklıma iki ihtimal geliyordu; ya bilerek bekleyip, doğru anı bekliyordu ya da endişeleri vardı.

Bu esnada, rakibim kendini geriye doğru atmıştı. Bunu yaptığı esnada hızımı büyük ölçüde azaltacak ve dengemi kurduğum anda, elimdeki Wakizashi'yi savunmasız durumda olduğunu düşündüğüm rakibimin gövdesine doğru dik bir açı ile fırlatacaktım. Hemen ardından ise bacaklarımda chakra toplayarak, karşıdan gelecek saldırı için ani bir kaçınma hamlesi için tüm dikkatimi toplayacaktım. Saldırı gelirse ise kendimi saldırının tersi yönüne atarak sıyrılmayı deneyecektim. Bu noktada başarılı olursam, arkamdaki kaplanın ne durumda olduğuna bakacaktım.
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
Motivasyon
Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 20th, 2020, 8:52 pm

Ryu zig zag yaparken Usagi onun tam pozisyona gelmesini bekliyor bir anlığına. Zekası bunu hesaplamaya yetiyor ve Ryu tam pozisyona geldiğinde Suta'yı tekniğin açısından çıkartacak bir konuma zıplıyor. O zıpladığında Ryu da wakizashiyi atmak için yavaşlıyor ve dengesini sağlıyor. Ryu wakizashiyi fırlattıktan neredeyse bir an sonra Usagi Bousen'i aktif ediyor.

Bousen çok hızlı bir şekilde Ryu'ya doğru ilerliyor ve göğsünün sol kısmına isabet ediyor ve ani bir acı kaplıyor Ryu'yu. Tekniğin tazyiği sebebiyle bir kaç metre geriye sendeliyor. Fakat suyun yönü aniden değişiyor çünkü havada gelen wakizashiden kaçmak için yana bir adım alıyor Usagi. Bu sırada da Tekniği Ryu'nun üzerinden kaçırıyor bir anlığına. Usagi tekniği Ryu'nun üzerine tekrar hareket ettirmeye başlıyor.

Usagi ve Ryu arasında 5-6 metre var. Suta Ryu'nun sağ arka tarafına doğru bir yerlere. Ryu onu göremiyor ancak Usagi görebiliyor. Kaplan üzerinden çıkan elektrik akımlarıyla beraber Ryu'ya atılmak için hazırlanıyor. Ryu onun atılmaya hazırlandığını bilmiyor ancak kaplanın hırlamasını duyabiliyor.
Locked

Return to “Arşiv”