[Final] Kazane Yui vs. Katayama Yoshiro

Ashikaga Shun
Re: [Final] Kazane Yui vs. Katayama Yoshiro

Post by Ashikaga Shun » September 21st, 2020, 5:49 pm

Patlayıcı yüklü kunaiyi rakibime fırlatabilmiş olsam da çok şey kaybetmiştim. Buna rağmen, kunaiye patlayıcıyı bağlama işlemini rakibimin gözü önünde yapmıştım ve kunoichinin illa ki bunu engellemek isteyeceğini tahmin ediyordum. Kadın elindeki yelpazeyi kaldırdığı anda, kunaiyi patlatarak zaman kaybetmekten vazgeçecek; vücudumu sağ çapraza doğru atacak ve yerde (ileriye doğru) takla atacaktım. Kunaimi patlatacağımı düşünen (tahminen) rakibime, sanki patlamanın merkezinden kaçıyormuş gibi görünecektim. Ama esas amacım, kunaiye dikkat eden rakibimi, yuvarlanmam bittiği anda gafil avlamaktı.

Yuvarlanma hamlem bittiği anda, hemen el mühürlerini yapmaya başlayacaktım. Muhtemelen son hareketlerimden birisi olacağı için, ne olursa olsun tekniğimin bitişine kendimi şartlandırmak istiyordum. Tekniğimi bitirebildiğim gibi iki elimi yana açacak ve 'Rakurai' tekniğini devreye sokmayı deneyecektim. Dikkatinin bende olmamasını umduğum rakibimi, alanın içinde kalan her şey ile birlikte, güçlü bir elektrik akımı ile çarpmayı deneyecektim.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 21st, 2020, 10:16 pm

GM - Naruto wrote:
September 14th, 2020, 5:30 pm
 ! Message from: Maxdown
viewtopic.php?f=108&t=622#p6311

Bu mesajda parantez içi anlatımlar hakkında bir uyarı daha önce yapmışız.

Ayrıca "vuracak/ittirecektim" şeklinde bir anlatım sanırım çoktan seçmeli anlamına geliyor. Şimdilik biz sizin için seçim yapacağız fakat bir dahakine bize bu seçeneği sunmayınız.

Yoshiro eğer benzer şeylerden tekrar uyarılırsa turu komple iptal edilecektir. Bunu da ayrıca belirtmek isteriz.
 ! Message from: Maxdown
Mecburen yeni bir uyarıyla karşınızdayız. Daha önceden iki kez uyarmamıza rağmen anlatımda yeniden parantez kullanıldığı için Katayama Yoshiro'nun turu iptal edilmiştir. Hamle tasvirinizi yapmak için paranteze inanın ki ihtiyacınız yok, lütfen dikkatli edelim.

Üzerine doğru gelen patlayıcı parşomen bağlanmış kunaiye karşılık olarak, elindeki tesseni fırlatıyor Yui. İki metal havada birbirlerine dokundukları anda çarpmanın etkisiyle patlayıcı parşomen infilak ediyor. Ayakta olan Yui, patlamanın etkisiyle geriye doğru itiliyor ancak üstün akrobasi yetenekleri sayesinde yere düşmeden yalnızca 3-4 metre kadar geriye sendeleyip duruyor. Yoshiro ise yerde olduğu için patlamanın basıncından nispeten daha az etkileniyor. Vücudu geriye doğru itiliyor ancak yalnızca birkaç santimetre geriye hareket ediyor.

Yoshiro patlamanın ve yarasının etkisiyle hareketsiz kalmışken, kendini hızlı toparlayan Yui yelpazelerine bakınıyor hızlı bir göz atışla. Yelpazesinin, tam arkasında 1-2 metre kadar uzağında olduğunu farkediyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Ashikaga Shun

Post by Ashikaga Shun » September 21st, 2020, 10:30 pm

İlk silahını yuvarlanırken yere bırakan, ikincisini de kunaiyi bloklamak için harcadığını bildiğimden mütevellit rakibimin silahsız kaldığının farkındaydım. Bu avantajı kullanabilmek için, 'Raigata' tekniğinin kısa el mühürlerini girmeyi deneyeceğim. Tekniğim başarılı olursa, elektrik formunda dosdoğru rakibimin üzerine arşınlayacağım. Amacım, rakibimin düşen mobilitesini ve silahsızlığını ona karşı kullanmaktı. Eğer başarabilirsem, tam olarak rakibimin arkasında ona tekme atabilecek bir pozisyonda ve mesafede duracak ve tekniğin aniden durup fiziksel bir hamle yapma özelliğinden faydalanarak; dönerek kadının kafasına bir tekme yapıştırmaya çalışacağım.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 23rd, 2020, 1:56 am

Off Topic
Yui bildirilmiş pasiflik yapmıştır. Durumu tarafımıza bildirmiştir. Ek süresi mevcuttur.
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Arena:

Post by Kurosawa Haru » September 23rd, 2020, 2:01 am

Yui yelpazesini görmüş ve nereye gideceğini kestirmişti. Yelpazesini görür görmez geriye doğru hızla dönecek ve yelpazesine doğru, yere yakın bir takla atacak ve yelpazesini alabilirse, aldıktan sonra taklasını ileri doğru bir zıplamaya dönüştürüp rakibinin konumunun tam tersine doğru yönelecek, takla tamamlandığında ise rakibine doğru dönüp ondan gelecek saldırılara doğru tekrar hazırlanacaktı.

Yelpazesini edinene kadar kaçmak, o adamdan uzak durmak zorundaydı.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 24th, 2020, 12:11 am

Yui, yelpazesine yönelmek üzere geri döndüğü anda Yoshiro el mühürlerine başlıyor. Yui, yere yakın bir takla atarak yelpazesine ulaşıyor ve ayağa kalkmak üzere sıçrarken, Yoshiro enerji formunda ileri fırlıyor ve rakibinin içinden geçiyor büyük bir hızla. Aynı doğrultuda ve yönünü hiç bozmayarak ilerlemekte olan Yui havadayken kuvvetli bir acı hissediyor her bir zerresinde. Havada, ileri doğru bir momentumu olduğu için dengesini kaybedip kontrolsüzce fırlıyor. Yoshiro ise, rakibini çarptıktan sonra 1 metre ilerisinde durmayı planladığı için Yui'nin kontrolsüzce fırladığı noktada hedefi oluyor. Tekme atmaya fırsat bile bulamadan, birbirinize dolanmış halde ileri doğru fırlıyorsunuz.

Üç dört metre kadar kontrolsüzce yuvarlanıyorsunuz. Yoshiro, harcadığı yüksek miktarda chakra ve göğsüne aldığı ciddi darbe sebebiyle pek iyi durumda değil. Yui ise, az önce tatmış olduğundan çok daha ağır olan bu elektrik çarpması karşısında ciddi bir acı içinde. Tüm vücudunun uyuştuğunu, nefes alıp verirken bile zorlandığını hissediyor. Uzuvları kontrolsüzce titriyor, üzerlerinde ne kadar hakimiyet kurabileceğinden emin değil. Bunda uzuvlarını hissetmiyor olmasının da etkisi büyük. Koordinasyon sağlayabileceğine dair ciddi şüpheleri var. Durumunun Yoshiro'dan kötü olduğunu kendisi de biliyor, Yoshiro da.

Yui'den hafif bir duman tütmekte, burnunuzu et kokusu dolduruyor. Yoshiro'nun yarasından sızmakta olan kan, neredeyse birbirinize yapışık halde sürüklenişinizle birlikte ikinizi de kırmızıya boyamış durumda. Yan yana yerde yatmaktasınız, vücutlarınız birbirine dönük. Bu dövüş, kısa bir süre sonra sonlanacak.
Ashikaga Shun

Post by Ashikaga Shun » September 24th, 2020, 12:39 am

Raigatam ile hedefimi on ikiden vurduğum anda, dövüşte ciddi bir üstünlük edindiğimi fark etmiştim. Fakat bu üstünlük, kadının bana çarpması ve metrelerce sürüklenmemize engel olmamıştı. Ciddi miktarda chakramın kopup gittiğini ve göğsümün sızladığını hissediyordum. Ama rakibimin benden kötü durumda olduğunu ve tek bir darbeye daha ihtiyacımın olduğunun bilincinde, hiçbir şey düşünmeden, wakizashimi çekecektim. Silahımı kadının boğazına doğru dar açı ile savuracak, orada bulunan tüm damarlar ile birlikte rakibimin canını almaya çalışacaktım.
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Arena:

Post by Kurosawa Haru » September 24th, 2020, 6:19 pm

Lanet olası Raigata tüm dengeleri alt üst ediyor, Yui'yi kaçamayacağı, saklanamayacağı bir şekilde sıkıştırıyordu. Yine rakibiyle oldukça yan yana girmişti, fakat bu sefer çok daha kötü durumdaydı. Vücudunu ne kadar kullanabileceğini bilmiyordu, özellikle sol kısmını kullanamayacağına emindi. Rakibi karşısında yatarken ona hamle şansı tanıyamamak için rakibi kılıcına uzanamadan sağ eliyle, her ne kadar kullanabilirse artık, rakibinin boynuna, adem elmasına doğru hızla uzanacak ve hızlı bir yumruk atacaktı. Yumruğu gerçekleştirebilirse rakibinin nefesini bir anlığına da olsa kesmiş olacaktı. Devamında ise tüm gücüyle rakibinin adem elmasına yapışacak ve onu koparacaktı.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 24th, 2020, 11:35 pm

Yoshiro, el göz koordinasyonu çok iyi durumda olmayan rakibinden daha hızlı davranmayı başarabiliyor.

Yui, yumruğunu savurduğu gibi Yoshiro'nun wakizashisi net ve keskin bir hamleyle rakibinin boğazını yarıyor. Yui'nin savrulmuş yumruğu Yoshiro'nun boğazına ulaşıyor, ancak bu yeterli olmuyor.

Kazanan, Katayama Yoshiro.

- Turnuva Sonu.
Locked

Return to “Karşılaşmalar”