[4. Gün - Gündüz Safhası] Göl

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [4. Gün - Gündüz Safhası] Göl

Post by GM - Naruto » January 20th, 2021, 3:04 am

Off Topic
Konudaki oyuncular:

- Kotegawa Chisa
- Oita Butsuo
- Kasumikage Teki

Butsuo: Planladığın şekilde vücudunu konumlandırmayı başarabiliyorsun bu kısıtlı zamanında bile. Hareket kapasitenin bu denli yüksek olmasının atletizm becerine borçlu olduğunu biliyorsun. Kaya ejderle kafa kafaya geldiğiniz an, tüm gücünle ejderin sana doğru son hızla gelen burnuna geçiriyorsun kafanı! Beynin zonkluyor adeta. Korkunç bir çatırtı duyuyorsun. Alnında ani bir sıcaklık hissediyorsun. Ancak bunu düşünmeye vaktin yok, anın adrenalini seni öylesine sarmış durumda ki hiç beklemeden az önce kafa attığın ejderi yakalamak adına iki elini birden ileri doğru götürüyorsun. O anda, kaya ejderin az önce darbe vurduğun burun kısmında büyükçe bir göçük olduğunu farkediyorsun. Bununla birlikte, bu göçükten kafanın gerilerine doğru devam eden ve neredeyse gövde kısmına kadar ilerleyen devasa çatlaklar çarpıyor gözüne. Ancak hiç bir şey bitmiş değil. Ejder hızından hiç bir şey kaybetmeden seni itmeyi sürdürüyor. Tüm gücünle karşı koyuyorsun buna. Ayakların toprak zemine saplanıyor adeta sen geri geri sürüklenirken. Göğüs hizanda acı birkaç çatırtı duyuyorsun. Ancak ana kendini öylesine vermiş durumdasın ki, sesin nereden geldiğini algılayamıyorsun. Arkanda -daha doğrusu önünde- yerden kuvvet alırken zemini yarıp geçen ayaklarının izlerini görebiliyorsun. Birkaç metre kadar geriye sürüklendikten sonra kaya ejderin yavaşlamaya başladığını farkediyorsun. Ve bu yavaşlamanın tamamen senden kaynaklı olduğunu farkediyorsun.

Oldukça iyi olan formun, sınırlarını zorlaman konusunda sana oldukça yardımcı oluyor. Kendine hem güç vermek, hem de motive etmek adına bir haykırış kopuyor ağzından. Kaslarının şiştiğini ve belirginleştiğini hissediyorsun. Ejdere karşı uyguladığın kuvvet arttıkça, yavaşlıyor ve en nihayetinde toplamda 4-5 metre kadar ilerledikten sonra duruyorsunuz. Tam bu esnada, akrobasi yetekeklerin devreye giriyor. Aniden alt vücudunu ileri kaydırıyor ve ejderhanın çatlaklarla dolu olan kaya kafasını aşağıdan kavrayabileceğin bir pozisyona geçiyorsun. Hemen sonra, vücudunu sağa kaydırıyor ve ayaklarından destek alarak yukarı doğru fırlatıyorsun kendini. Bir an sonra, ejderin kafası kollarının arasında 180 derece dönmüş oluyor. Burun kısmı aşağı, alt çene kısmı yukarı dönen ejderhanın boynundan korkunç bir çatırtı yükseliyor ve kollarının arasındaki kafası ayrılıyor vücudundan. Artık hareket etmeyeceğini adın gibi biliyorsun. Yüzün tamamen sıcak bir şeyle kaplı, görüşün hafif bulanık ve kırmızı. Ancak kendini korkunç derecede iyi hissediyorsun. Chisa'ya çeviriyorsun kafanı, sana bakan köydaşının yüzündeki huşu dolu ifadeyi farkediyorsun.

Chisa: Sıçramanla birlikte, ustan geçiyor aklından bir milisaniyeliğine. Beraber geçirdiğiniz zamanda sana öğütlemiş olduğu çokça şey. Hala tam olarak anlamlandıramadığın, ancak yaptığın her şeyle birlikte adım adım yaklaştığın şeyler. Ne yapman gerektiği hakkında düşünmene gerek kalmıyor. Zaten biliyorsun. Belki de hep biliyordun. Tamamen doğal bir şekilde, herhangi bir efor bile sarfetmeden kılıcının kabzasına uzanıyor elin. Adım atmaktan veya kafanı sallamaktan farksız bir şekilde, müthiş bir doğallıkla kılıcın kolunun bir uzantısı haline geliyor parmakların kabzayı kavradığı anda. Sana birkaç dakika gibi gelen bu anın ardından her şey yeniden hızlanıyor. Kılıç ve kaya ejder dışında hiç bir şey görmüyorsun o an. Kınından çıkan uzvun, asaletle dalgalanıyor ve ağzı açık bir şekilde sana doğru fırlayan ejderi dik bir kesit olarak geçiyor.

Bir çatırtıdan ziyade, net bir ses işitiyor kulakların. Keskin bir ses. Hemen ardından gözlerin algılıyor manzarayı. Ejderin artık ikiye ayrılmış kafasının aradındaki belki de 1 milimetreden daha kısa aralıktan yeşil çimen zemini görebiliyorsun. Tam o anda, acı bir çatırtı sesi daha duyuyorsun. Ancak bu helak ettiğin düşmanından değil, senden geliyor. Böylesi bir darbeye dayanamayan katanan, ortaya yakın bir yerinden ikiye bölünüyor ve uç parçası yere düşmeye başlıyor. Bu sonucun, muhtemelen kalitesinden kaynaklı olduğunu tahmin ediyorsun. İşlevini gördü ve rakibini ikiye böldü, ancak bu esnada kendisini feda etti. Sen de yere doğru düşüyorsun. Artık tüm canlılığını kaybetmiş, parçalanmış bir heykelden farksız olan ejderin kafasının bir metre kadar gerisine. Kopmuş metal parçasının aksine senin düşüşün kontrollü ve nazik oluyor.

Butsuo'ya doğru çeviriyorsun kafanı. Yüzünün kıpkırmızı kanla kaplı olduğunu görüyorsun. Korkunç görünüyor, ancak korkunç olduğu kadar da kudretli. Hemen ardından, kollarının arasından yere bıraktığı kopmuş kaya kafayı farkediyorsun. Senin ona dönmenden bir an sonra, köydaşın da sana doğru çeviriyor yüzünü.

Butsuo&Chisa: Bir an birbirinize bakıyorsunuz. Ardından ikinizin de yüzü 40-45 metre kadar ilerinizdeki kubbenin tepesinde durmakta olan Koshiro'ya dönüyor. Koshiro'nun yüzünün ayrıntılarını seçemiyorsunuz, ancak donup kalmış gibi görünüyor. Biraz daha yakında olsanız, 'Ne?' dediğini duyabileceğinizi hissediyorsunuz.

Teki: Dışarıda olup bitenler devam ederken, kubbeyi parçalayıp dışarı çıkmak adına son hamlene odaklanmaya başlıyorsun. Bir yandan da Hiyaki'ye komut vermektesin. Dostun söylediklerini sen daha ona söylemeden biliyormuş gibi onaylıyor seni. Kılıcına uzanıyor ve tekniğinin adını fısıldıyorsun. Arka arkaya yaptığın üç kesiden ilki, tependeki kayayı hafifçe titretiyor. İkincisinin oluşturduğu çatlakları rahatlıkla görebiliyor gözlerin. Üçüncüsü ise, tepende bir kişinin rahatlıkla geçebileceği bir yarık oluşturuyor.

Butsuo&Chisa: Siz farklı bir şey yapmaya fırsat kalmamışken, Koshiro'nun tepesinde dikilmekte olduğu kubbenin sarsıldığını ve titrediğini görüyorsunuz. Sarı saçlı shinobi hafif sendeler gibi oluyor ancak toparlıyor kendisini. Aradan yarım saniye bile geçmeden, bu kez büyükçe bir toz bulutu kalkıyor kubbenin üstünden. Kubbenin içinden bir 'şeyin' kubbeyi zorladığını farkediyorsunuz. Koshiro istemsizce yüzünü korumak adına bir elini çenesinin altına getiriyor ve odağı üzerinde durduğu kubbeye kayıyor. Benzer şekilde, yine yarım saniye bile geçmeden kubbe bu kez çok daha şiddetli sarsılıyor ve tepesinden yukarı doğru kaya parçaları fırlıyor aniden. Koshiro, bir patlamanın şarapnellerinden kaçarcasına yukarı ve geri doğru sıçrayışa geçiyor darbeden kaçmak için.

Teki: Yarattığın boşluktan, muhtemelen bir süredir sizi hapis tutmakta olan shinobiyi görüyorsun bir anlığına. Bir eli çenesinin altında, ve sıçrama pozisyonunda. Parçalamış olduğun kaya zeminden birkaç santim anca yükselmiş.

Off Topic
Kişisel yoğunluklardan ötürü bir süredir GM'liklerin aksadığının, geç geldiğinin farkındayız. Size de uygunsa, biraz hızlanma niyetindeyiz.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » January 20th, 2021, 1:36 pm

Her şey sadece birkaç milisaniye içerisinde gerçekleşmesine rağmen sanki dakikalar geçmiş gibi hissediyorum. Ejderha ile aramda yalnızca birkaç metre bulunmasına rağmen ustamı ve öğretilerini düşünmeye başladığım anda zamanın yavaşladığını hissettim. Kısa bir süre öncesine kadar heyecandan küt küt atan kalbim bir anda sakinleşmeyi başardı. Elimi katanamın kabzasına atmamla birlikte de beynim etraftaki gereksiz nesneleri, renkleri işlemeyi bıraktı. Çimenlerin yeşilliği, gökyüzünün maviliği tamamen ortadan kaldı. Geriye sadece biraz sonra kesecek olduğum ejderha ve ben kaldım. Oldukça garip bir histi fakat bu hissi tattığım anda ejderhayı kesebileceğimi anlamıştım. Hatta sadece ejderha değil, önüme çıkan herhangi bir nesneyi kesebileceğimi hissediyordum. Bende bu hisse ve geçmişte yaptığım binlerce çalışmaya güvenerek katanamı kınından çektim. Nehri tırmanmaya çalışan bir balıktan ziyade kendini akıntıya bırakmış bir balıkmışım gibi hissettirdi hareketlerim. Herhangi bir zorlama hareketim yoktu, tamamen doğal, güzel ve keskindim. Zamanın akışının normale dönmesiyle birlikte öncelikle gayet temiz bir kesiş sesi duydum. Daha önce hiçbir zaman duymadığım kadar keskin bu sesi duyduktan birkaç salise sonra ise kestiğim yerin sonunda bulunan toprak zemini görebilmeye başladım. Oldukça büyük bir şey başarmış olmama rağmen heyecanlandığımı hissedemiyordum, oldukça sakindim. Yine de içimde garip bir his mevcuttu. Tam olarak anlamlandıramadığım bu his bana mutluluk veriyordu. Bir şeyleri başarmanın verdiği mutluluk gibiydi fakat tam olarak o değildi, daha değişik bir histi. Lakin bu hissin ortadan kaybolması pek uzun sürmedi. Kısa bir süre sonra duyduğum ikinci sesten sonra katanamın üst kısmının yere düşmeye başladığını gördüm. Bunca yıldır iyi günde, kötü günde sürekli olarak yanımda olan, artık benim bir parçam haline gelmiş katanamın bu hale düştüğünü görmek biraz canımı yaktı. Yine de bunun tamamen kalitesinden ötürü olduğunun da bilincindeydim. Belki de daha iyi bir katanaya sahip olsaydım gördüğüm çimenlik alan birkaç milimetre ile kısıtlı kalmayacaktı. Daha iyi bir katana almadığım için pişman mıyım? Kesinlikle hayır, aksine bunca zamandır yanımda bulunduğu için müteşekkirim. Belki kalitesi çok yüksek olan bir katana değildi ama her türlü zor anda yanımda olarak bana destek oldu. Onun yerine başka bir katanayla burada, bu devasa ejderhayı kesmeye çalışsaydım başarılı olamayacağıma adım gibi eminim. İşte bu yüzden beraber geçirdiğimiz bu uzun yolculukta benimle olduğu için ona müteşekkirim.

Katanamın hemen ardından bende yere indim. Yere indiğim andan kısa bir süre sonra Butsuo-san'ı gördüm. Vücudundaki kaslardan neredeyse buhar çıkmak üzere olan, suratı kanla kaplı bu adamı gördüğüm anda kalbim tekrardan atmaya başladı. Birkaç saniye önce yaşadığım sakinlik kısa bir süre içerisinde ortadan kayboldu, sevinç ile doldum. Adrenalin büyük bir hızla hücrelerimin içerisine girmeye başladı. Kısa bir süre içerisinde deliler gibi atan bir kalbe ve kocaman bir gülümsemeye sahip oldum. Hala yaptığım şeye inanamıyordum fakat yapmıştım, önemli olan da buydu.

Butsuo-san ile bir anlığına bakıştıktan sonra bakışlarımı topraktan yapılmış kubbenin üzerinde bulunan Koshiro-san'a çevirdim. Suratındaki ifadeyi tam olarak seçemiyor olmama rağmen oldukça şaşırdığı her halinden belli oluyordu. Açıkçası onun kadar şaşkın olan bir kişi daha varsa o da benim. Hala nasıl bu devasa ejderhayı ortadan ikiye ayırabildiğimi anlayamıyorum.

Suratımda kocaman bir gülümsemeyle birlikte yerde duran ortağımın yarısına baktım. "Seni almaya geleceğim." dedim oldukça kısık bir sesle. Hemen ardından katanamın kalan kısmını kınına soktuktan sonra Butsuo-san'a doğru koşmaya başladım. "Butsuo-san!" Birkaç adım attıktan sonra ters dönmüş ejderhayı ve kafasının ortasındaki çatlağı gördüm. İşte o zaman Butsuo-san'ın ne yaptığını daha da net bir şekilde anlayabildim. Ejderhaya kafa atmış, sonra da kafasını kopartmıştı! Hem de hiçbir silaha bel bağlamadan, tamamen kendi kaslarının gücüyle! Bunu fark etmemin ardından doğal olarak kalbimin atışı biraz daha hızlandı. "Butsuo-san harikasın!" dedim hiç düşünmeden. İki elimle Butsuo-san'ın omuzlarını tuttum. "Kafa mı attın sen ona?! Hahahahahaha~~" Ellerimi çekerken "Gerçekten de müthiş harika süpersin Butsuo-san!" dedim büyük bir heyecanla.

Koshiro-san'ın bulunduğu kubbe çatlamaya başlarken suratımda kocaman bir sırıtmayla birlikte "İşimiz henüz bitmedi değil mi?" dedim.

Bundan sonra yapacağım şey tamamen Butsuo-san'ı takip etmek olacak. Katanamı kaybettiğim için işlevsiz olduğum düşünülebilir fakat hala katanamın yarısına sahibim. Her ne kadar eski gücümde olmasam da Butsuo-san, Siyah Saçlı-san ve Maymun-san'a hala hatrı sayılır bir katkı verebileceğimden eminim.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 0
Ün: 40

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar

Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu

Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
Kasumikage Teki
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kasumikage Teki » January 20th, 2021, 7:19 pm

Sonunda lanet kubbeden dışarı çıkış yolunu açabilmişti. İlk iki kesi kaya tavanda tam bir açıklık yaratamamış olsa bile üçüncü ve son darbe sonunda kapıyı aralamıştı. İçeri usulca girmekte olan gün ışığı ile rahat bir nefes daha alabilmişti sonunda. Aynı zamanda rakibini de sonunda görebilmişti.

Sıçrama pozisyonundaki rakibine göz attığında anlık olarak hamlesini kafasında tamamlamıştı hızlıca. Artık dışarı çıkması gerekiyordu. Butsuo ve pembe kızın güvende olduğunu umarak çakrasını ayaklarına odaklayarak kubbenin tepesine varabilme umudu ile sıçramıştı.

"Hiyaki yüklen şu piçe."

Vücudu kubbeden dışarı çıktığı anda az önce açtığı yarığın bir köşesine tutunarak kendisini kenara çekecek ve Hiyaki için temiz bir görüş sağlayacaktı. Ortağının elektrik yüklü sıvı silahları ile hava duran ve manevra yeteceği kısıtlı rakibine saldıracağını biliyordu. Kubbenin içinden dışarıya doğru silahların çıktığını gördüğü gibi tekrar ayaklarına odaklanacak ve rakibine odaklanmaya başlayacaktı. Ne yapacağını merak ediyordu rakibinin. Bir şekilde manevra yapıp, farklı bir yöne doğru hareketlenir ise hemen o tarafa doğru sıçrayacaktı rakibine saldırmak için. Eğer sadece silahları engellemeye çalışacak ise vakit kaybetmeden Hiyaki'nin fırlattığı silahların ardından ilerleyecek ve rakibini savunmasız bırakmaya çalışacaktı. Basit bir kesi hamlesi, soldan sağa doğru, Sunagakure shinobisinin narin bacaklarına. Hareketini kısıtlamak için...

Ayrıca bu sefer önceki günlerde gerçekleştirdiği hatayı tekrarlamayacaktı. Kubbenin tepesine varıp, kendisini kenara çektiği gibi sol elinden salgıladığı zehri hızlıca Kitsune'ye bulaştıracaktı. Parşömen taşıyıcılarını yakalayamasalar bile bu adamı elde tutmaları gerekiyordu. Kimsenin parşömenlere takım arkadaşlarından daha fazla değer vereceğini düşünmüyordu Teki.
Image
ImageImageImage ImageImageImageImageImageImage

Künye
İsim: Kasumikage Teki
Element: Suiton
Ryo: 30.000
Prestij: 2
Ün: 29

Motivasyon
Bilinmek ve Saygı duyulmak; Teki her zaman saygı duyulan bir insan olmaktan keyif almıştır. Her zaman daha güçlü olmak, tebrik edilmek ister. Bu yüzden de shinobiliğe çok önem verir. Her zaman kendisinin seviye olarak üstünde birileri olacağının bilincindedir ve bu duygu onun çalışmalarına daha fazla enerji harcamasına sebep olur.

Komplikasyon
Karanlık; Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir.
Karakter yoğun çabalar sonucunda sanrıları bir nebze de olsa def edebilmeyi başarmıştır. Karakter eğer bir kaç metre önünü görebileceği bir ışık kaynağına sahipse sandırlara negatif bir etki altında kalmadan karşı koyabilir. Bu mesafenin altında, karanlık karaktere ne kadar yakınsa sanrıların şiddeti o kadar artar. Eğer karakter zifiri karanlıktaysa sanrılar standart kuvvetlerine ulaşır.
Sanrılar karaktere olmayan silüetler ve sesler şeklinde gelir. Bu sanrılar karakterin stres seviyesini hızla arttırır, rasyonel düşünmesini engelleyebilir. En ağır şeklinde karakterin bir ışık kaynağı bulana kadar kaçmasına sebebiyet verebilir.

Özellikler

Çeviklik: 6
Kondisyon: 6
Potansiyel: 6
Varlık: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 3
[Çeviklik] Akrobasi: 3
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 8 (2. Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 7 (1. Favori)
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 2

Kekkei Genkai
Dokuton; Kyousui No Yoroi
Atlama;Zırh Rekleksi

Ninjutsu
Suiton; Suiwa
Suiton; Mizurappa
Suiton; Bousen No Jutsu
Ninpou; Kage Bunshin no Jutsu
Ninpou; Shunshin
Ninpou; Otonaku Ashi no Jutsu
Ninpou; Kuchiyose no Jutsu; Hiyaki

Taijutsu
Shigure Stili (A-Rank)
Shigure Kenjutsu; Hadan
Shigure Kenjutsu; Hade
Suiseiki Stili (C-Rank)
Suiseiki: Kaidan

Genjutsu

Katana; Kitsune (İyi Kalite) (Aile Yadigarı)
Kar Küresi (Görev Hatırası)
Özel Üretim Siyah Termal Tulum
Özel Üretim Matara
Özel Üretim Bacak Aparatı (x2)
Özel Üretim Koruyucu Gözlük
Minik El Feneri
Zippo Çakmak
2 Kan Hapı (Normal)
1 Çakra Hapı (Normal)
2 Kondisyon Hapı (İyi)
2 İyileştirici Hap (Normal)
1 Yemek Hapı (Normal)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)

Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » January 20th, 2021, 9:16 pm

Derin derin alıp verdiğim nefeslerin hepsini iliklerime kadar hissedebiliyorum. Diyaframımın kasılmasıyla ağzımdan girerek hafif hafif serinletiyor ağzımdaki acı ekşi tadı. Ağzımdaki demir tadını ziyaret ettikten sonra ciğerlerimde bir serinleme hissediyorum. Ama sıradan bir serinleme değil, sanki bir yandan da yanıyor. Soğuk yanığı gibi... Daha sonra nefes veriyorum. Ciğerlerime kadar buz gibi gelen hava cehennem ateşi gibi çıkıyor ağzımdan. Dudaklarımı kurutup çöle çeviriyor adeta. Önce göğsüm sonra karnım şişiyor nefes aldıkça. Ardından yavaş yavaş boşalıyor vücudumdaki hava. Gövdem bir iniyor bir kalkıyor. Ama bakışlarım sabit. Kafam kubbeye dönük ama hiçbir şey görmüyorum. Hiçbir şeye de bakmıyorum zaten. Kafamdaki imgelerle başım yeterince belada. Gözlerimi kızıl bürüdü.

Sarı saçlı elemanın yumruklarımla et yığınına dönmüş kafası gözlerimin önünde. Yumruk atmaktan ellerimde oluşan aşınmayı hissedebiliyorum. Hafif bir ıslaklık eşlik ediyor sızıntıya. Kusarigamalıyı zincirle boğuyorum. Ama boğularak ölmüyor. Boğazına doladığım zincir önce soluğunu kesiyor. Ardından yavaş yavaş etine gömülmeye başlıyor. Boynundaki dokuların hepsi pes ediyor yavaş yavaş. Daha fazla sıkmıyorum zinciri, bekliyorum öylece. Boynu kırılırsa acı çekmeyeceğini biliyorum. Ötekinin ise saçlarını elime dolayıp suratını aşındırıyorum yerde. Ellerimde kopan saç telleri. Bunların hepsinin gerçekleşmesini istiyorum. Eksiksiz, tastamam. Sadece gebermeleri yetmez. Hepsinin acı çektiğini görmeliyim.

Sonrasında ise kendime kızıp tüm dünyaya küseceğim. Kumiko'nun istediği insan değilim. İnsanlara acı çektirmekten başka bir şeyden anladığım yok ve bundan keyif alacak kadar da aşağılığım. Kimsenin bana acı çektirmesine ihtiyacım yok, çünkü bu işin ustası benim. Bu kadar övündükten sonra kimseye bırakacak değilim kendi işimi. Ama hayır. Vicdan azabı çekeceğim şeyler yapacağım ileride, bundan kaçınamam. Ama bugün değil. Bu şekilde değil. Kendi elimle kendime acı çektirmek istemiyorum. Bundan daha iyisi olabilirim. Biliyorum ki kafamda canlanan manzaraların gözümde canlanması zevk verecek bana, hem de delicesine. Özüm iyi olmayabilir ama ona teslim olacak değilim. Bu sefer değil.

"Butsuo-san!" Hala bir şey görmüyorum ama kendimden dışarı çekiliyorum yavaş yavaş. Omzumu tutan iki el hissediyorum. Gözlerimin içindeki kızıllık aralanıyor yavaşça, alnımdan akıp görüşümü engelleyen kanlı gözlükle bakıyorum dünyaya. İrkilerek iyice açtım gözlerimi bir anlığına bir kabustan uyanmış gibi. Pembe teniyle Chisa var karşımda. Oldukça mutlu. Başardığımı bilerek gülümsemeye başlıyorum ben de. Kısacık bir süreden sonra gülümsemem kahkahaya dönüşüyor. Sinirlerim boşaldı. Hem de epeyce boşaldı sanırım. Bir an nerede olduğumu, ne yaptığımı unuttum.

EJDERHA YENDİM LAN BEN! KAFASINI KOPARDIM KERTENKELENİN! Kahkaha atmaya devam ederken iki elimi kaldırdım Chisa'yla çak yapmak için. "HUEEEEYYYYYY!"Bu sırada kendimi biraz toparlayıp konuşabildim de. "HUAUHAUHUAUHAUHAU! Ejderi ortadan ikiye bölen cesur savaşçıdan böylesi şeyler duymak büyük bir onur. Sunalılar bizden önce geldiği için Kami-sama'ya dua edeceğim akşam." Tabi Chisa gibi güçlü biriyle dövüşmek de isterdim bir yandan.

Kubbenin olduğu taraftan gelen sesle tekrar nerede olduğumu hatırlayıp kafamı o tarafa çevirdim. Teki ve Hiyaki o kubbenin içinde demek ki. Chisa'nın sözleriyle tekrar ona döndüm ve onun kadar kocaman sırıtarak cevap verdim. "Tabi ki bitmedi!" Teki harekete geçtiğine göre şimdilik izlemek daha iyi olur. Tabi daha yakından izlemek isterim. Hızlıca kubbeye koşacağım ve gerekirse harekete geçebileceğim bir mesafeden Teki'nin ortaya çıkmasını bekleyeceğim. Kalanını duruma göre düşünürüz. Bir de bulabilirsem alın bandımı bulup alnımdaki kanamayı onunla azaltmayı deneyeceğim.

Out: Karakter kartında görünüm kısmında yazmamışım Butsuo'nun alın bandını nereye taktığını. O yüzden bu şekilde yazdım ama bu tarz bir şey yapamıyorsam hiç olmamış da sayılabilir.
Image
Künye
İsim: Oita Butsuo
Element: Doton
Ryo: 481.250
Ün: 31

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Güç: 11
Çeviklik: 7
Kondisyon: 9
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 3

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm(Favori): 12
[Çeviklik] Akrobasi: 7
[Kondisyon] Form(Favori): 6
[Zeka] Farkındalık: 1

Ninjutsu
Doton: Domu
Doton: Doryuu Shiki
Ninpou: Otonaku Ashi no Jutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
2xKondisyon Hapı (Normal Kalite+İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5x Patlayıcı Parşömen (İyi Kalite)
5xÖzel Üretim Sis bombası
5xIşık Bombası
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » January 21st, 2021, 2:11 am

Teki: Dışarı doğru sıçrayışını yaparken, üst vücudun kubbenin tepesindeki boşluktan çıktığı anda elinle deliğin bir kenarını kavrayıp vücudunu yana doğru ittiriyor ve temiz bir iniş yapmak üzere hazırlanırken aynı zamanda Hiyaki'ye görüş açısı veriyorsun. Partnerin, elektrikle yüklemiş olduğu su shurikenlerini sen çekildiğin gibi fırlatıyor. Göz ucuyla gördüğün bu ayrıntı senin hareketine devam etmeni engellemiyor, sol elinden salgıladığın zehri elindeki katanaya bulaştırmaya koyuluyorsun inişini yaparken.

Shurikenler son hızla yanından geçiyor, ve havada hareket kabiliyeti kısıtlanmış bir şekilde süzülmekte olan rakibine doğru ilerliyor. Sarı saçlı shinobinin yüzünde hafif bir endişe ibaresi görebiliyorsun. Bir an sonra, elektrikle cızırdayan iki shuriken birden rakibinin göğsüne saplanıyor. Hafif bir acı ibaresi beliriyor shinobinin yüzünde.

Ancak bu yüz ifadesi oldukça kısa sürüyor, zira havadaki shinobi 'puf' sesi eşliğinde bir sis bulutuna dönüşerek yok oluyor gözlerinin önünde. Senin de kullanıyor olduğun Kage Bunshin tekniğiyle oluşturulan bir klon olduğunu anlıyorsun bunun.

Butsuo&Chisa: Kendi aranızdaki diyaloğu bitirdiğiniz gibi, kubbeye doğru koşmaya başlıyorsunuz. Birkaç metre ilerlemişken, kubbenin içinden bir shinobi fırlıyor dışarı. Butsuo, bunun Teki olduğunu kolaylıkla anlayabiliyor. Dışarı fırlayan shinobi muhtemelen kubbeden destek alarak vücudunun yönünü değiştiriyor ve hafif kenara doğru geçerek inişe başlıyor. Bu esnada, kubbenin içinden bir şeyler fırladığını görüyorsunuz. Fırlayan shuriken benzeri yapıların hala havada olan sarı saçlı shinobiye doğru ilerlediğini ve saplandığını görüyorsunuz. Shinobi, bir sis bulutuna dönüşerek yok oluyor hemen sonra.

Bu olayla birlikte, ister istemez kubbenin çevresini ve önünüzdeki genel manzarayı incelemeye başlıyorsunuz. Görünürde kimsenin olmadığını farkediyorsunuz tam bu esnada. Farkettiğiniz bir diğer şey, buluştuğunuz ilk andan beri odağınızı sadece ve sadece görünen tek hedef olan sarı saçlı shinobide toplamış olduğunuz. Başka bir şeye bakmaya tenezzül bile etmemiş olmanız, belki de kolaylıkla görebileceğiniz bir şeyi gözden kaçırmış olabileceğinizi anlatıyor size. Hafif bir rüzgar esiyor. Çevrede rakiplerinize dair herhangi bir iz yok.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » January 21st, 2021, 9:37 pm

Yağdırdığım övgülerden sonra Butsuo-san'ın suratı da benimki gibi garip bir ifade aldı ardından da kahkaha atmaya başladı. Onun bu halini görünce ister istemez bende kahkaha atmaya başladım. İkimiz de gerçekten imkansız sayılabilecek şeyler başarmıştık ve bu durumdan memnunduk.

Kısa bir kahkaha seansının ardından Butsuo-san'ın havada dikilen ellerine oldukça güçlü sayılabilecek bir şekilde vurdum. Acayip bir ses çıktı. Oldukça mutluydum fakat bu olayların hemen ardından gelen övgülerden sonra yanaklarım birazcık kızardı. Birkaç saniye övgüleri sindirdikten sonra "Hehehehe~~ Kestim di mi? Hehehehe~~" dedim garip bir surat ifadesiyle.

Butsuo-san ile konuşmamızı bitirdikten sonra kubbeye doğru olan koşuşumuza devam ettik, daha doğru devam etmeye çalıştık. Sadece birkaç metre ilerlemişken kubbenin içerisinden bir shinobinin dışarıya çıktığını, hemen ardından ise kubbenin iç kısmından bazı nesnelerin Koshiro-san'a doğru fırlatıldığını gördük. Shurikenler, Koshiro-san ile temas ettiği anda ise oldukça garip bir şey oldu. Koshiro-san ortadan kayboldu! Bunu gördüğüm anda yapbozun bütün parçaları aklımda birleşti.

Olayları fark etmemin ardından tatlı bir sinirle "Aah~~ Parşömenlerden birisini Koshiro-san taşıyordu, tahmin etmeliydim." dedim. Tabii bu sinir sadece birkaç saniye boyunca sürdü. Büyük bir şey başarmış olmanın gururunu vücudumun her hücresi hissediyordu, bu yüzden gülümsememe engel olamadım. "Neyse, çokta önemli değil." dedim. Yani gerçekten de önemli değil, sonuçta sadece birkaç on dakika öncesine kadar parşömenleri ortadan kaldırmaya çalışıyordum. Her ne kadar takım arkadaşlarımla parşömenleri pek takmayacağımız konusunda anlaşmış olsakta elimizin altına iki parşömen gelince ister istemez onları korumaya başladık. Böylesi kesinlikle daha iyi oldu.

Kendi kendime konuşmayı bitirdikten sonra Butsuo-san'a dönerek "Büyük ihtimalle çoktan uzaklaşmışlardır, sanırım kovalamaca yarına sarkacak gibi. Bizim gideceğimizi pek düşünmüyorum ama ufak bir ihtimal de olsa yarın sarı takımın üssünde görüşebiliriz." dedim. Kısa sayılabilecek bir ara vererek aklımdaki düşünceleri toparladıktan sonra da devam ettim. "Eğer karşılaşırsak ne sana, ne de Teijo-san'a saldırmayacağımı bilmeni isterim Butsuo-san. İlk gün teçhizat tentesinde seni kestikten sonra hiç olmadığım kadar kötü hissettim." Açıkçası Butsuo-san'a neden bunları söylediğimi bilmiyorum ama söylemem gerekiyormuş gibi hissediyorum.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Beceri Listesi
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori

Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar

Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu

Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Katanacığım(Normal Seviye)
Kasumikage Teki
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kasumikage Teki » January 22nd, 2021, 12:40 am

Puf!

Olayın sıcaklığına ve aksiyonun akışına kendisini öyle bir kaptırmıştı ki, basit şeyleri bile gözden kaçırır hale gelmişti adeta. Hiyaki'nin saldırısının hedefi vurması ile yok olan Kage Bunshin'i gördüğü gibi kaşları çatılmıştı Teki'nin. Vücudunu sinirle sallayarak sertleşmiş klan zehrini üstünden dökmüş. Kitsune'yi sinirle savurarak üzerine bulaştırdığı zehri çevreye saçmıştı.

"Sikeyim böyle işi."

Katanasını kınına sokup kubbeden aşağı indiği gibi Hiyaki'ye seslenerek "Oltaya geldik Hiyaki." demişti. Ortağının yanına gelmesini beklerken meraklı ve sinirli gözlerle çevreyi incelemeye başlamıştı. Ne az önceki adamdan ne de takım arkadaşlarından iz yok gibi duruyordu. Fakat yine de gidecekleri yer belli olduğu için tahminen peşlerinden gitme ihtimalleri olduğunu düşünüyordu içindeki umudu kaybetmemek için. Şu anda bu parşömenleri alamamaları durumunda hem diğer gün Chisa'nın takımının yollarına çıkma ihtimali artacaktı. Hem de gece neler olabileceğinden emin değildi. Diğer gün boş bir amaç uğruna günü heba etmek istemiyordu. Özellikle Haru'nun takımı yüzünden düştükleri durumdan sonra...

Chisa'nın durumdan çok rahatsız olmadığını belli etmesi üzerine şaşırmış bir halde pembe kıza bakmaya başlamıştı kendine hakim olamayarak. "Nasıl yani? 2 parşömen kaptırmana rağmen nasıl bu kadara rahatsın anlayamadım. Sahiden de çok enteresan insanlar var sınavda. Her gün ayrı ayrı şaşırtıyorsunuz beni." Hızla iki elini göğüs hizasına getirerek el mührünü oluşturmuş ve 1 adet Kage Bunshin oluşturmak için çakrasını yoğurmaya başlamıştı. "Oita-san devam edebilecek halde misin? Kage Bunshin'i önden shunshin ile yollayarak kaçanları bulmayı deneyeceğim. İllaki üslerine dönüyor olmalılar. Yol üstünde klon yok olduğu gibi de yerlerini anlık olarak bilebiliriz." Oluşan klonu yola düşmeye hazırlanırken, Hiyaki'ye dönmüştü bu sefer. "Klon olmasaydı indirmiştik adamı. Halen ikimizi yenebilen birisi çıkmadı ortak." Yüzünde oluşan gülümsemeye engel olamamıştı. Sahiden de hamleleri çok akıcı bir halde gerçekleşmiş ve hedeflerini tam on ikiden vurmuşla... Kesinlikle tam on ikiden vuramamışlardı ancak başarılı olmuşlardı.

"Kararın nedir Chisa-san? Geliyor musun yoksa sahiden yaşadığın yenilgi sana yetti mi?"
Image
ImageImageImage ImageImageImageImageImageImage

Künye
İsim: Kasumikage Teki
Element: Suiton
Ryo: 30.000
Prestij: 2
Ün: 29

Motivasyon
Bilinmek ve Saygı duyulmak; Teki her zaman saygı duyulan bir insan olmaktan keyif almıştır. Her zaman daha güçlü olmak, tebrik edilmek ister. Bu yüzden de shinobiliğe çok önem verir. Her zaman kendisinin seviye olarak üstünde birileri olacağının bilincindedir ve bu duygu onun çalışmalarına daha fazla enerji harcamasına sebep olur.

Komplikasyon
Karanlık; Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir.
Karakter yoğun çabalar sonucunda sanrıları bir nebze de olsa def edebilmeyi başarmıştır. Karakter eğer bir kaç metre önünü görebileceği bir ışık kaynağına sahipse sandırlara negatif bir etki altında kalmadan karşı koyabilir. Bu mesafenin altında, karanlık karaktere ne kadar yakınsa sanrıların şiddeti o kadar artar. Eğer karakter zifiri karanlıktaysa sanrılar standart kuvvetlerine ulaşır.
Sanrılar karaktere olmayan silüetler ve sesler şeklinde gelir. Bu sanrılar karakterin stres seviyesini hızla arttırır, rasyonel düşünmesini engelleyebilir. En ağır şeklinde karakterin bir ışık kaynağı bulana kadar kaçmasına sebebiyet verebilir.

Özellikler

Çeviklik: 6
Kondisyon: 6
Potansiyel: 6
Varlık: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 3
[Çeviklik] Akrobasi: 3
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 8 (2. Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 7 (1. Favori)
[Zeka] Tıp: 2

Kekkei Genkai
Dokuton; Kyousui No Yoroi
Atlama;Zırh Rekleksi

Ninjutsu
Suiton; Suiwa
Suiton; Mizurappa
Suiton; Bousen No Jutsu
Ninpou; Kage Bunshin no Jutsu
Ninpou; Shunshin
Ninpou; Otonaku Ashi no Jutsu
Ninpou; Kuchiyose no Jutsu; Hiyaki

Taijutsu
Shigure Stili (A-Rank)
Shigure Kenjutsu; Hadan
Shigure Kenjutsu; Hade
Suiseiki Stili (C-Rank)
Suiseiki: Kaidan

Genjutsu

Katana; Kitsune (İyi Kalite) (Aile Yadigarı)
Kar Küresi (Görev Hatırası)
Özel Üretim Siyah Termal Tulum
Özel Üretim Matara
Özel Üretim Bacak Aparatı (x2)
Özel Üretim Koruyucu Gözlük
Minik El Feneri
Zippo Çakmak
2 Kan Hapı (Normal)
1 Çakra Hapı (Normal)
2 Kondisyon Hapı (İyi)
2 İyileştirici Hap (Normal)
1 Yemek Hapı (Normal)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)

Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » January 22nd, 2021, 12:46 am

Chisa'yı dinledim olan biteni izledikten sonra. Dediği gibi elemanlar kaçıyor olsa gerek. Parşömenlerin ağır olduğunu düşünürsek onları yakalayabiliriz bence. Denemekten zarar gelmez.

Chisa'ya cevap vermeden av köpeğine dönüşmeyeceğim tabii. Sadece pek zamanımız olmadığı için pek ayrıntılı cevaplar veremeyeceğim. "Buraya kadar gelmişken biz şansımızı deneriz herhalde. İstersen sen de katılabilirsin." dedim aramaya devam edeceğimizi belirtmek için. Diğer söyledikleri için ise gözlerine bakıp gülümsedim. Kafamın içinde de sislerin içinde Chisa'ya yumruk atmaya çalıştığım rezil sahne canlandı... "Eğer burada birbirimizle dövüşüp kendimizi test etmezsek yarın görevlerde daha çok zorlanmaz mıyız? Kim bilir, ölebiliriz bile. Bir de Jounin olursan daha fazla sorumluluğun olacak, daha fazla insanın hayatı sana bağlı olacak. Bence bu fırsatı tepme. Shinobi olarak bazen kötü hissettiğimiz şeyleri yapmak zorunda kalıyoruz." Biraz hızlı konuştum, umarım söylediklerim anlaşılmıştır. Sözlerim bittikten sonra eğer Chisa bizimle gelmek istemezse ona el sallayıp son hız Teki ve Hiyaki'nin yanına koşacağım. Bir posta da orada istişare edeceğim ne yapalım ne edelim diye.

Hızla takibe devam etmek istediğimi belirteceğim kısaca. Çok da istişare edecek bir şey yoktu aslında. Üslerinin ne tarafta olduğunu biliyoruz sonuçta. Hızlı iletişimin ardından yola çıkmadan etrafı gözlemek adına bacaklarımda çakra topladıktan sonra birkaç adımla hızımı alıp Doryuu Shiki destekli tüm gücümle göğe sıçrayacağım. Ne kadar yüksek o kadar iyi. Bakalım görebilecek miyim bizim kaçaklar nerede. Görürsem ona göre haber vereceğim ekibe. Yere inerken de bacaklarımda yoğunlaştırdığım çakra yardımcı olacaktır. Sonra da takip başlasın.
Image
Künye
İsim: Oita Butsuo
Element: Doton
Ryo: 481.250
Ün: 31

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Güç: 11
Çeviklik: 7
Kondisyon: 9
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 3

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm(Favori): 12
[Çeviklik] Akrobasi: 7
[Kondisyon] Form(Favori): 6
[Zeka] Farkındalık: 1

Ninjutsu
Doton: Domu
Doton: Doryuu Shiki
Ninpou: Otonaku Ashi no Jutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
2xKondisyon Hapı (Normal Kalite+İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5x Patlayıcı Parşömen (İyi Kalite)
5xÖzel Üretim Sis bombası
5xIşık Bombası
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » January 22nd, 2021, 1:57 am

Chisa: Butsuo'ya sözlerini ediyorsun. Biraz sonra, yanınıza Butsuo'nun takım arkadaşı olduğunu tahmin ettiğin Kusagakure'li shinobi geliyor.

Teki: Kubbeden aşağı atladığın gibi Hiyaki'ye sözlerini sarfediyorsun. Ardından Chisa ve Butsuo'yla konuşmak için aranızdaki 35-40 metrelik mesafeyi katediyorsun bir yandan çevreni gözlemlerken. Bu haliyle, size biraz da olsa zaman kaybettiriyor. Aranızdaki konuşmaları bitirirken ellerini göğsünün önünde birleştirip artı şekline getiriyorsun ve dibinde senin birebir aynın olan bir klon oluşuyor. Klonun harekete geçiyor ve tahmini olarak Sarı Takım Üssü'nün olduğu yöne doğru odaklanıp Shunshin no Jutsu uyguluyor.

Butsuo: Alın bandını kafandaki açık yaranın üzerine baskı yapacak şekilde bağlıyor ve Chisa'ya konuşmanı yapıyorsun. Bu esnada, senin Teki'ye koşmana fırsat kalmadan takım arkadaşın yanınıza ulaşıyor. Takip etmek istediğini belirttikten sonra bir saniye önce Teki'nin klonunun ilerlemeye başladığı yöne doğru bir adım alıyor ve bacaklarına chakra biriktiriyorsun. İlk adımını atıyorsun, ancak tam ikinci adımını attığın esnada başın hafifçe dönüyor ve zeminin ayaklarının altından kaydığını hissediyorsun yarım saniyeliğine. Dengeni toplaman zor olmuyor, ancak sıcak dövüşten kısa bir süre olsa bile ayrılmış olman vücudunda pompalanan adrenalin düzeyinin azaldığını hissettiriyor sana. Başın korkunç bir şekilde zonklamaya başlıyor, en nihayetinde kayadan oluşan devasa bir ejdere kafa atan tarihteki nadir shinobilerden biri olabilirsin. Bununla birlikte göğsünde acı hissediyorsun ve aldığın nefeslerin her saniye daha zor ciğerlerine dolduğunu farkediyorsun. O esnada, ejderi göğsünle karşıladığın an canlanıyor aklında. Duyduğun çatırtılar. Muhtemelen birkaç kaburga kemiğin kırılmış durumda. İhtiyaç halinde veya zorlaman durumunda normal performansınla hareket edebileceğini ve dövüşebileceğini biliyorsun, ancak dinlenmeden böyle bir aktiviteye girmenin senin adına sonuçlarını öngörmekte zorlanıyorsun.

Chisa: Butsuo'nun ileri çıkmış olmasıyla birlikte, ikili (ve kuchiyose ile çağırıldığını tahmin edebildiğin bir maymun) senden nispeten uzaklaşmış oluyorlar. Butsuo'nun ilk adımını attığını görüyorsun, ancak ikinci adımında aniden sendeliyor köydaşın. İstemsizce, refleksif olarak ileri doğru koşuyorsun Butsuo'ya doğru.

Teki: Klonunu gönderdikten sonra Butsuo'nun öne doğru hareketlendiğini görüyorsun. Ancak birkaç adım almışken aniden dengesini kaybedip sendeliyor takım arkadaşın. Yüzünün komple kan içinde olduğunu farketmiş olmana rağmen, bunu pek umursamamış olmanın belki yanlış olduğunu farkediyorsun. Chisa'nın Butsuo'nun yanına koştuğunu görüyorsun. Butsuo, ani denge kaybına rağmen hızlıca toparlıyor kendini. Her zamanki gibi görünüyor, belki sadece biraz daha yorgun. Ancak aldığı nefeslerin daha derin olduğunu farkedebiliyorsun. Yaklaşık 20-30 saniye sonra, aniden zihnin patlayan klonundan gelen bilgiyle doluyor. Tüm bu süreç boyunca Shunshin no Jutsu'yu hiç kesmeden ilerlemiş olan klonunun, yok olmadan hemen önce ilerlediği yönde yaklaşık yarım kilometre ötede uzaklaşmakta olan üç silüeti gördüğünü farkediyorsun. Chakrasının yetişmeye yetmeyeceğini, ve klonu oluşturmanla birlikte aynı miktarda chakraya sahip olmanız dolayısıyla senin de istesen bile yetişemeyeceğini farketmiş olacak ki; durup kendisini patlattığını farkedebiliyorsun.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » January 22nd, 2021, 1:19 pm

Butsuo-san'a düşüncelerimi ilettikten kısa bir süre sonra Kusagakure alınbandına sahip shinobi yanımıza geldi. Suratında şaşkın bir ifadeyle bana bakan shinobi, kısa bir süre sonra aklındaki şaşkınlığın sebebini açıklamaya başladı. Gözlerimin önündeki iki parşömenin gittiğini söylüyordu fakat parşömenleri onlara benim teslim ettiğimden bihaberdi. Her ne kadar sonrasında onları yok etmeye çalışmış olsam da parşömenleri verirken hiç ama hiç kötü hissetmemiştim. Hala da hissetmiyorum, zira istediğim takdirde Ryu-san ve Ryoken-san ile birlikte parşömenleri alabilirim. Bunu sarı takımı küçümsemek için söylemiyorum, aksine kendi takımımın gücünü çok iyi bildiğimden ötürü söylüyorum. Kusagakure'li arkadaşın söylediği gibi bugün yenildim ve bu yenilgi bana yetti. Amaaa~~ Tabii ki onlarla gideceğim. Neden? Çünkü şu anda her şeyi başarabilecekmiş gibi hissediyorum.

Shinobi sözlerini bitirdikten hemen sonra bir Bunshin oluşturarak sarı takımın peşinden gönderdi. Bu sırada da Butsuo-san konuşmaya başladı. Şanslarını deneyeceklerini, istediğim takdirde onlara katılabileceğimi söyledi. Sonrasında ise burada birbirimizle dövüşüp kendimizi test etmemiz gerektiğiyle alakalı bir şeyler söyledi. Butsuo-san'ın ağzından çıkanlar kesinlikle doğruydu fakat onu kestiğimde hissettiğim iğrenç hissi bir daha hissetmek istemiyorum. Her ne kadar sadece 'antrenman' adı altında yapıyor olsak da bir daha köyümden birisine katanamı doğrultmak istemiyorum. Ryu-san ile çıktığımız görevde klon olduğunu bildiğim halde sırf Ryu-san'ın imgesine sahip olduğu için katanamı kınından çekmemiştim. Bu kararı ölümü göze alarak vermiştim ve bu kararımdan dönmek gibi bir niyetim yok. Her ne kadar ilk gün Butsuo-san'a saldırmak zorunda kalmış olsam da bunu daha büyük bir amaç için yapmıştım. Gelecek günlerde onun ve köyümden diğer insanların zarar görmesini engellemek istediğimden ötürü yapmıştım. Onların yerine bütün acılara katlanabilirim diye düşünmüştüm fakat Butsuo-san'ı kestikten sonra hissettiklerim... Çok ama çok kötüydü, bir daha o hissi tatmak istemiyorum.

Kusagakure'li shinobinin hemen ardından Butsuo-san hareket etmeye başladı fakat daha ikinci adımını atarken tökezledi. Ne kadar da aptalım, koca bir ejderhayla kafa kafaya çarpıştıktan sonra iyi olmasının imkanı yok. O anda vücudumda pompalanan adrenalinden olsa gerek bunu fark edemedim, gerçekten de aptalın tekiyim.

Butsuo-san yalpaladığı anda hızlıca ona doğru ilerledim. Her ne kadar kendisini toparlamış olsa da endişeleniyordum. Olayları tam olarak izleyemediğimden ötürü ne olduğunu bilmiyorum ama iç organlarının yaralanmış olabileceğini düşünüyorum. Belki çarpmanın etkisiyle birkaç kemiği kırılmıştır. Ama Butsuo-san oldukça güçlü birisi, ejderhaya kafa attığı için anlık bir baş dönmesi de yaşamış olabilir.

Butsuo-san'ın yanına gittikten sonra ona destek olmak için dayandım. "İyi misin Butsuo-san?" dedim düşüncelerim suratıma yansırken. Ardından bakışlarımı birkaç adım ötemizde bulunan Kusagakure'li shinobiye çevirerek konuşmaya devam ettim. "Sarı takımı takip etmek istediğinizi biliyorum ama Butsuo-san bunu başarabilecek gibi gözükmüyor, biraz dinlenmeye ne dersiniz? Sonuçta önümüzde iki gün daha var, eminim ki bu süre arzuladığınız parşömenleri almak için yeterli bir süredir." Bu cümleleri söylerken suratımda gerçekten de endişeli bir ifade vardı. Butsuo-san'ın kendisini zorlamayı tercih edebilecek olmasından korkuyorum. Her ne kadar onu pek tanımasam da az önce yaptıkları onun pervasız bir insan olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla ona laf anlatmak pek mümkün olmayacaktır, bu yüzden takım arkadaşı Kusagakure'li shinobiyi ikna etmeye çalışmak daha mantıklı. Eminim ki takım arkadaşı kovalamaktan vazgeçerse Butsuo-san'da vazgeçecektir.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi