[2. Gün - Gündüz Safhası | Jin Ryoken - Kotegawa Chisa] Malikane

Locked
GM - Naruto
Game Master
Game Master
[2. Gün - Gündüz Safhası | Jin Ryoken - Kotegawa Chisa] Malikane

Post by GM - Naruto » October 8th, 2020, 12:17 pm

Sabah saatlerinde yemek yedikten sonra, takımınızın bir diğer üyesi Ryu'yu parşomenin başında bırakarak üsten ayrılıyorsunuz. Elinizden geldiğince hızlı hareket ediyor, Sarı Takım'ın üssüne doğru yer yer açıklıklardan koşturuyor ve imkanınız olduğunda ağaçların üzerinden ilerliyorsunuz. Abeno Ovası'nın yemyeşil düzlükleri yer yer yükseliyor, yer yer alçalıyor. Kaynak alanındaki nispeten büyük ağaçlık dışında birkaç tane daha 10-15 ağaçlık çok minik koruluğa denk geliyorsunuz. Yolculuğunuz uzun sürüyor, mesafe oldukça uzun zira.

Belirli bir süre sonra, güneybatınızda bir tepe çekiyor dikkatinizi. Birkaç kilometre uzakta. Aklınızda 9. Alan'ın temsili haritası canlanıyor ve burasının Sarı Takım'ın üssü olan Malikane'nin kurulmuş olduğu minik tepe olabileceğini düşünüyorsunuz.

Biraz daha yaklaştığınızda, tepenin sizin diğer tarafınızda kalan sırtına yerleştirilmiş olan Malikane'nin çatısının minik bir kısmı çarpıyor gözünüze. Temkinli bir şekilde ilerliyorsunuz, yaklaşık 300-400 metrelik bir mesafe var gördüğünüz yerle aranızda.

Malikane yüksekliği 100 metre kadar olan bir tepenin üzerine kurulmuş. Sırtı 200 küsür metre olan başka bir tepeye bakıyor, önü ise size doğru. Ancak bu kısımdan sadece malikanenin ön kısmının çatısı görünüyor zira tepenin üzerindeki düzlüğün biraz arka tarafına doğru kurulmuş. 300-400 metre sonra bir patika başlıyor tepenin üzerine doğru salınarak ilerleyen. Bu patika epey geniş aslında. Tepenin civarında tek tük kayalar ve ağaçlar var ancak bunlar koruluk olacak kadar sık değil. Oraya yaklaşırken sizi pek gizleyecek gibi durumuyorlar. Onun dışında, tepe çıplak. Bu mesafeden birileri sizi görüyor olsaydı mutlaka siz de onları görüyor olurdunuz, ancak yaklaştıkça bu durumun değişeceğinden eminsiniz, özellikle malikanenin duvarlarını görmeye başladığınızda.
Off Topic
Pasiflik süresi 24 saattir.

Rplerinizde karakterinizin genel düşünce akışı dışında çok ekstra bir tasvir beklentimiz bulunmamakta. Tabii ki istediğiniz stilde yazabilirsiniz ancak olayların nispeten hızlı akışı için böyle bir kolaylık sağlıyoruz.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Re: [2. Gün - Gündüz Safhası | Jin Ryoken - Kotegawa Chisa] Malikane

Post by Kotegawa Chisa » October 8th, 2020, 8:42 pm

Sabahın erken saatlerinde güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra Ryoken-san ile birlikte yola çıktık. Gideceğimiz yer ile üssümüz arasında hatrı sayılır bir mesafe olduğundan ötürü yolculuğumuz beklediğimden uzun sürdü ama eğlenceliydi. Ryoken-san, yani ikinci arkadaşım ile birlikteydim. Sadece yanında olmak bile mutlu olmama yetiyor çünkü kendisi hayatım boyunca edindiğim ikinci arkadaşım. Açıkçası mutlu olduğum için biraz kendimi kötü hissediyorum. Dün gece, Ryoken-san ile birlikte üssümüzde eğlenirken Ryu-san'ın çok zor anlar yaşadığını öğrendim. Zamanımız kısıtlı olduğundan henüz kendisiyle adam akıllı bir konuşma yapamadık fakat halinden anladığım kadarıyla zor bir gece geçirmiş. Mor takımın parşömenini ele geçiremedik fakat sanırım bu iyi bir şey. Ryu-san tek başına zar zor dönmeyi başarmışken bir de parşömenle birlikte dönmeye çalıştığını hayal edemiyorum. Büyük ihtimalle üsse dönemeden yakalanırdı.

Yolculuğumuzun sonlarına yaklaştığımızda aradığımız malikanenin bir tepenin üzerine kurulduğunu gördük. Açıkçası bu manzarayı gördüğümde biraz kıskanmadım değil. Sarı takımın üssü sağlam surların arkasına sıkıştırılmış bir kale gibi, oysa bizimki birkaç hanenin yaşadığı ufak bir köye benziyor. Gelenlerin rahatlıkla saklanabileceği sazlıklar ve yüzebilecekleri bir göl var. Oysa burası öyle mi? Kocaman bir malikaneye sahipler ve tek yapmaları gereken biri içeriye sokmamak.

Malikaneyi gördükten sonra suratıma kocaman bir gülümseme takınarak Ryoken-san'a döndüm. "Ryoken-san, etrafta pek saklanılabilecek yer yok gibi gözüküyor. Zaten saklanmamıza da gerek olmadığını düşünüyorum. Bence doğruca malikaneye ilerleyelim." Evet, gerçekten de saklanmamıza gerek yok sonuçta buraya eğlenmeye geldik. Öncelikle biraz sohbet ederiz, ufak bir dövüşten sonra da üssümüze döneriz. Parşömeni alabilirsek de ekstra olur.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 0
Ün: 40

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar

Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu

Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » October 8th, 2020, 10:58 pm

Karnımızı doyurduktan sonra, eğlence amaçlı planladığımız Sarı Takımın üssüne gitme planını uygulamak için adımlamaya başladık sabahın erken saatlerinde. Aslında Chisa ile eğlence anlayışımız oldukça farklı. Burada onun nasıl davranacağını merak ediyorum. Onu gözlemlemek benim için harika bir olay olacak. Neler düşündüğünü, eylemlere nasıl tepki verdiğini birinci gözden görebileceğim. Aynı zamanda, Sarı Takımı da düşünmek gerekiyor. O takımdaki kimseyi tanımıyorum ve bizim eğlencemize karşılık nasıl tepki vereceklerini bilmiyorum. Ama tahminimce, güzel bir dövüş şansımız olabilir. Eğer bulundukları üste bizim yaptığımız gibi parşömeni sadece bir kişi koruyorsa, bu iş ikiye bir olacak şekilde hızlıca bitirilebilir.

Sarı Takımın üssüne yaklaştığımızda, adımlarımızı durdurmaya başladık. Burası tam bir kale gibi duruyordu uzaktan. Biraz gülümseyerek etrafıma bakınmaya başladım. Bu durumda ne yapabileceğimizi düşünmeye çalışıyordum. Malikane 100 metrelik bir tepenin üzerine kurulmuştu. Bu sırada Chisa'nın o sırıtan suratına ve bir anda ağzından çıkan cümlelerine dikkat kesildim. Doğruca malikaneye ilerlemek en mantıklı fikirdi benim için de. Ancak, birisinin saklanıyor olup bizi gözetliyor olma ihtimali aklıma geliyordu. Yine de, böyle bir ihtimal varsa bilme onu tespit etmem oldukça zor olabilirdi, bu yüzden etrafıma bakınmaya çalışıyordum elimden geldiğince. "Mantıklı. İlerleyelim. Parşömen veya düşman bulamazsak, malikaneyi yıkmayı deneyebiliriz. Parşömen sardığım kunai ne kadar işe yarar bilmiyorum ama, denemekten zarar gelmez. En azından, onları malikanede parşömen saklayamamaya zorlayabiliriz. Oraya çıktığımızda, her şeyi detaylıca düşünelim." dedim. Ancak ben şimdiden detaylıca düşünmeye başlayacak, malikaneye doğru ilerlerken etrafıma bakınacaktım.
İŞİNİN EN BÜYÜK TERÖRİSTİ !!!
Image
Image
Künye
İsim: Jin Ryoken
Ryo: 160.000 Ryo
Prestij: 6
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 22

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!

Komplikasyon

Büyük Korku: Ağabey ! (Ağır komplikasyon)

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler
Özellik: Ölümsüz Kol

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.
Güç: 3
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 2
Varlık: 20
Zeka: 18

Beceri Listesi
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Farkındalık: 1

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 10th, 2020, 11:46 pm

Kısa bir yürüyüşün ardından tepenin üstüne doğru ilerleyen patikaya varıyorsunuz. Patikayı çıkmaya başlıyorsunuz adım adım. Sağa sola salınsa da aslında nispeten düz, tepeye varmanız pek sürmüyor.

Siz tepeye doğru vardığınızda malikane önünüzde daha da belirginleşmeye başlıyor. Sağ ve sol kanadı olan, sırtını daha büyük bir tepeye vermiş bir malikane. Malikane epey eski ve doğal olarak terk edilmiş. Tek katlı, eski Japon ve modern stilleri beraber bulunduran bir yapı.

Sol kanadı incelediğinizde nispeten ayakta olduğunu görüyorsunuz. Size bakan duvarına bitişik olarak küçük bir ahır inşa edilmiş. Bu ahır da bu kanat gibi nispeten sağlam görünüyor ancak bir penceresi bulunmuyor. Ahşap kapısı ve duvarları çürümüş gibi görünüyor. Kapısı hafif aralık.

Sağ kanadı incelemek için o tarafa doğru baktığınızda küçük ancak sık bir ağaçlık alan görüyorsunuz. Bu alan hemen hemen sağ kanadın yarısını kapatıyor ve onu rahatça görmenizi engelliyor.

Tam karşınızda, malikaneye açılan çift kanatlı büyükçe kapıyı görüyorsunuz. Kapı epey geniş ve uzun. Ancak bu da malikanenin diğer kısımları gibi çürümüş. Herhangi bir kilit veya benzeri bir şey göremiyorsunuz. Kapı hafif aralık.

Fakat tüm bunlardan ziyade dikkatinizi en çok çeken şey kapının hemen bir kaç metre önünde, büyükçe bir tahta kutunun üstünde oturan bir kız oluyor. Sunagakure alınbandı taşıyan bu kız, elindeki çok eski bir kitaba sıkılmış gözlerle bakıyor. Okuyor mu okumuyor mu ondan da pek emin değilsiniz. Bir eliyle kitabı tutuyor, diğer elini de yumruk yapıp çenesine koymuş durumda. Kutunun üzerinde bağdaş kurmuş bir şekilde duruyor. Sizi fark edince, kitabı yan tarafa doğru rastgele bir yere fırlatıyor ve "Koshiro-chaaaan!! Misafir vaaaar!" diye sesleniyor, ardından bağdaşını bozuyor ancak kutunun üzerinden inmiyor.

Siz tepeye yeni tırmanmış durumdasınız. Kız ile aranızda 15-20 metre civarı var. Kız harekete hazır görünüyor ancak saldırgan değil.

Kızın birebir görünümü:
Image
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » October 11th, 2020, 8:32 pm

Hayatımda edindiğim ikinci arkadaşım olan Ryoken-san nedense biraz agresif düşünüyor. Eğlenmek istediğimi açıkça belirtmiş olmama rağmen malikaneyi yakıp yıkmaktan bahsediyor... Eh~~ Eğlenceli olmadığını reddedemeyeceğim. Her ne kadar vahşice bir hareket olsa dahi eski bir malikaneyi yakmak kesinlikle eğlenceli olacaktır. Tabii kimsenin zarar görmediğinden emin olduğumuz sürece.

Malikanenin sol kısmında gördüğümüz ahır parşömen saklamak için mükemmel bir yer gibi gözüküyor. Kolaylıkla fark edilebilecek bir yer olmasına rağmen pek fazla kişinin aklına geleceğini düşünmüyorum. Sonuçta koskoca malikane varken neden malikanenin dışarısında bulunan ahıra saklayasın ki?

Malikaneyi incelemeye devam ettim fakat diğer bölümleri hakkında pekte bilgi elde edinemedim. Sağ tarafını tam olarak göremiyor oluşumuz bunun en büyük nedeni oldu.

Tepeden aşağıya inmeye başlamadan hemen önce malikanenin kapısının hemen önünde birisinin oturduğunu fark ettik. Elinde toz tutmuş bir kitabı tutuyordu fakat pekte okuyor gibi gözükmüyordu. Bizim geldiğimizi fark edince de elindeki kitabı kenara fırlattı ve arkadaşına seslendi.

Kızın misafir sözcüklerini duyduğumda yüzüme gülücükler kondu. Elimi havaya kaldırdıktan sonra birkaç kez sağa-sola salladım. "Merhaba! Ben Kotegawa Chisa..." Elimi indirdikten sonra baş parmağımla omzumda bağlanmış olan Ishigakure alınbandını işaret ettim. "...Ishigakure shinobisiyim. Eğlenmek istediğimiz için yanımdaki arkadaşımla birlikte buraya geldik." Açıkçası saldırma gibi bir niyetim yok, mümkünse karşımdaki insanla biraz muhabbet etmek istiyorum. Kim bilir belki kendime yeni bir arkadaş daha edinirim.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 12th, 2020, 12:02 am

! Message from: GM - Naruto
Jin Ryoken, ilk pasiflik uyarısını almıştır. Hiç bir şey yapmadan yerinde durduğu farzedilmektedir.
Kız, Chisa'nın söylediği cümleleri dinlerken kollarını göğsünün üzerinde birleştirip bağlıyor ve çenesini hafifçe yukarı kaldırıyor size üstten bakarmış gibi. Ardından yüzüne kocaman bir gülümseme konduruyor. Bir noktaya kadar tatlı, ancak bir noktadan sonra korkunç. Bu kez kendi giriyor söze: "Hoooi Chisssa-chaaaan." Aşırı tatlı bir şekilde söylüyor bunu. Ardından suratına memnuniyetsiz ve soğuk bir ifade takınıyor aniden. Öyle ki, yüzünün bu kadar sürede nasıl bu kadar değişebildiğini tam manasıyla farkedemiyorsunuz: "Ve adını söylemeye tenezzül etmeyen sevimsiz." Öyle bir ses tonuyla söylüyor ki bunu, Ryoken kendini adeta bir böcek gibi hissetmekten geri duramıyor. Yüzünü tamamen Chisa'ya çevirip ona odaklanıyor ve Ryoken'e hiç bakmadan konuşuyor: "Memnun oldum tanıştığıma! Pembe saçından tanıdım aslında seni! Koshiro-chan bahsetmişti. Rena ben! Saçların çok güzel bu arada!" Sesindeki canlılık, yorulabileceğiniz kadar yoğun bir enerji içeriyor.

Bir an sonra, yüzü yeniden dinginleşiyor ve sakin bir ifadeye bürünüyor. Ruh hali çok hızlı değişiyormuş gibi hissediyorsunuz ister istemez: "Nasıl bir eğlenceden bahsediyoruz Chisa-chan?" sesinde hafif bir merak havası var, ancak hin bir soğukluk da sezebiliyorsunuz. "Burayı da ateşe mi vereceksin?" diyor mırıldanarak. Yüzünde pis bir sırıtış beliriyor cümlesini kurarken. Ardından sesini yükseltiyor gözlerini büyük büyük açarak: "Eğlenmek en sevdiğim şeydir Chisa-chan!"

Derin bir nefes alıyor, ve ilk gördüğünüz andaki gibi büyük bir gülümseme kaplıyor suratını: "Nasıl eğlenmek istersiniz?"
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » October 12th, 2020, 1:47 pm

Hiçbir şey yapmadan, öylesine durup beklemem benim için oldukça kötü oldu aslında. Bu malikaneye geldiğimizde bizi karşılayan sarışın kız, bana öyle bir ses tonuyla konuştu ki, kendimi bir böcek gibi hissettim. Hiçbir farklılık olmadan, tam bir böcek gibi. Aslında kendimi oldukça küçük düşürülmüş hissettim, şuanda yanımda Chisa'nın olmamasını isterdim. O olmasaydı ne yapardım çok iyi biliyorum. Sana saldırırdım. Evet, aynı bu şekilde. Kadın veya erkek fark etmez, bana kendimi bu şekilde hissettiren birisine karşı şimdiye bir savaş başlatmıştım. Ancak Chisa yanımda, bu yüzden bu ihtimali kafamdan silmek zorundayım. Henüz onu yanıma yeni çekebilmişken, kendimi çok daha farklı biri gibi göstermeliyim. Bu sarışın kıza dahi öyle.

Ara ara değişen duyguları, karşımdaki kişinin pek tekin olmadığını gösteriyordu bana. Farklı bir olayı olmalıydı. Bana hiç bakmadan devam eden konuşmasında, Koshiro-chan adlı birisi geçmişti. Kimdi bu Koshiro? Ruh hali değişir gibi duran bu kız, burayı da mı ateşe vereceksin sorusuyla, Koshiro'nun o sarışın çocuk olabilme ihtimalini arttırdı. Eğlenmenin en sevdiği şey olduğunu söyledikten sonra, nasıl eğlenmek istediğimizi soruyordu. Bu noktada, öncelikle kendimi tanıtma aşamasına girmem gerekiyordu. Chisa'nın yanında olduğum için, hareketsiz kaldığım durumu biraz lehime çevirmek zorundaydım. Hatta, hissettiğim duyguyu bile açıkça söyleyeceğim ki, bu durum sadece karşı tarafı değil Chisa'yı da etkileyebilecektir. Etkileyemezse bile problem olacağını zaten sanmıyorum. Yüzüme normal bir gülümseme oturttum.

"Kusura bakmayın, sarışın bir kadın görünce bir anda donakalıyorum. Adım Jin Ryoken, üstelik ses tonuyla bana kendimi böcek gibi hissettiren sarışın kadınlar karşısında daha çok donup kalıyorum."

Dedim. Sesimde herhangi bir iğneleme yoktu, sadece kendimi bu şekilde hissetmek hoşuma gitmiyordu. Hoşuma gitmeyen bu durum karşısında dövüşemiyorsam, biraz daha farklı bir biçime sokmayı deneyebilirdim. Nasıl eğlenmek istememizi sormasının ardından önce Chisa'ya baktım, sonrasında sarışın kıza geri döndüm. Sonrasında ileriye doğru bir adım daha attım, belki onun bana saldırmasını sağlayabilirsem, hissettiğim bu durum karşısında dövüşmek zorunda kalabilir ve Chisa'ya kötü görünmeden bu kıza saldırabilirdim. Yüzüm daha donuk, bakışlarım daha keskindi kıza bakarken. Yarım ağızla gülümserken, normal bir şekilde konuşmaya başladım.

"Eğlenmenin en sevdiğin şey olduğunu söylemiştin. En çok neyden zevk alırsın?"

Diye bir soru yönelttim. Umarım dövüşmeyi seviyorsundur, çünkü ben senden daha çok seviyorum.
Image
Image
Künye

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!

Komplikasyon

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.

Beceri Listesi
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Farkındalık: 1

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » October 12th, 2020, 7:45 pm

Yoksa... Yoksa bu bir aşk itirafı mıydı?! Ayy~~ Hayatımda ilk defa romantik bir şeylere bu kadar yakından tanık oluyorum. İlk görüşte aşkın gerçek olmadığını sanıyordum fakat yanılmışım. Ryoken-san, Rena-san'a abayı yakmış meğersem... Ayy~~ Çok utandım. Ne yapmam gerek acaba? İkisini yalnız mı bıraksam? Ama olmaz ki öyle şey, daha Rena-san ile doğru düzgün tanışmadık bile. Hem gitsem nereye gideceğim ki? Ayy~~ Ne yapsam acaba. Hehehehe~~

Sınavın ortasında bir aşk hikayesinin başlayacağı kimin aklına gelirdi ki? Hem de iki düşman arasında! Hehehehe~~ Ne kadar da romantik! Aşk meşk işlerinden pek anlamasam da bende her genç kız gibi kalbimin küt küt çarptırılmasını arzuluyorum. Tabii bu benim ilk önceliğim değil fakat olsa da pek kötü olmaz yani...

Rena-san'ın sorularına yanıt vermeli miyim gerçekten? Ama yanıt verirsem Ryoken-san'a engel olabilirim. Ya Rena-san, az önce yaptığı gibi Ryoken-san'ı görmezden gelir ve benimle konuşmaya devam ederse? Hayır, hayır bunun olmasına izin veremem. Bir arkadaş olarak görevim, arkadaşımın aşk hayatına yardımcı olmaktır!

Pembeleşmiş yanaklarımla birlikte bakışlarımı Ryoken-san ve Rena-san arasında hızlıca gezdirmeye başladım. Muzip bir gülümsemeyle birlikte ikiliye bakarken robotik bir ses tonuyla "B-b-b-b-ben isters-s-seniz sizi yalnız bı-bı-bırakayım." diyebildim.

Arkamı dönerek robotik adımlarla onlardan uzaklaşırken çok önemli bir şeyi cevaplamam gerektiğinin farkına vardım ve arkama döndüm. Utancımdan ötürü nereye bakacağını bilemez bir haldeyken başımı elimi arkasına götürerek konuşmaya başladım. "Rena-san! Dünki yakma olayı... Şey biraz garip bir olay o ama burayı yakmayı planlamıyorum." Sözcüklerimi bitirdikten sonra tekrardan arkama dönerek yürümeye devam ettim. İkiliyi görebileceğim fakat konuşmalarını duyamayacağım bir noktaya kadar gittikten sonra pembe yanaklarla onları izlemeye başladım. Tabii aslında amacım onları gözetlemek değildi fakat kendime engel olamadım. İlk başta onlara arkamı dönmüş olmama rağmen merağıma yenik düşerek onları izlemeye başladım.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 12th, 2020, 10:39 pm

Adının Rena olduğunu öğrendiğiniz sarı saçlı kız, Ryoken'in cümlelerini duyduktan sonra göz ucuyla ona doğru dönüyor. Yüzündeki gülümseme ortadan kalkıyor ve birden ciddileşiyor kız. Soğuk ve aşağılayıcı bakışlarını hissedebiliyor kızın Ryoken. Hemen ardından, kıza en çok neyden zevk aldığını sorduğunda hafif bir gülümseme beliriyor kızın suratında. Ancak öncekilerden çok farklı, gerçek gibi görünen bir gülümseme. Bunu gördüğünüz anda, konuşmanın başından itibaren şahit olduklarınızın tamamen sahte olduğunu farkediyor Ryoken. Basit, ancak şeytani bir gülümseme.

Chisa, ortamdan uzaklaşmak için arkasını dönüyor ve Rena'ya sesleniyor. Gelgelelim kızın tüm odağı artık Ryoken'de. Chisa'nın dediği şeyler umrunda bile değil gibi görünüyor. Chisa da yanıt alamayacağını anlayınca sesleri duyamayacağı bir yer arıyor gözleriyle. Ancak hem ikiliyi gözleyebileceği hem de sesleri duymayacağı bir yer bulamıyor bu ufak alanda. Tek gidebileceği yer buraya çıktıkları patika ve oradan aşağı inerse de ikiliyi gözleyemeyecek. Bu yüzden olduğu yerde duruyor suratındaki ifade ile.

"İlginç." diyor kız kaşlarını hafifçe kaldırarak. Gülümsemesi aynı şekilde duruyor suratında. "Köpeklerin insanlara sadakat duyması için kısa süre geçmesi gerektiğini biliyordum. Ancak bu kadar çabuğuna hiç şahit olmamıştım." Gülümsemesi bir sırıtışa dönüşüyor kalkık kaşları eski yerlerine dönerken. "Yoksa sen-" diyor ve sağ elinin serçe parmağını dudaklarına götürüp hafifçe üzerlerinde gezdiriyor: "Uslu bir köpek misin?" Kurduğu cümleler oldukça sakin bir ses tonunda çıkmakta. Canlılığa dair hiç bir şey kalmamış gibi cümlelerinde. Tam aksine, buz gibi rüzgarlar esiyor adeta.

"İtaat etmek için kendisinden üstün birini arayan, tüm hayat amacı itaat etmek olan biri mi. Ryoken-kun?" Sırıtışı iyice büyüyor, gözlerinin de hafifçe büyümesiyle rahatsız hissetmeye başlıyorsunuz. "Önümde eğilip birkaç kez havlarsan sana nasıl eğlendiğimi gösteririm, köpek-kun."
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » October 12th, 2020, 11:22 pm

Rena, bu kız benim sinirlerimi zıplatıyor. Şuanda onun boğazına yumruk atıp nefes alamamasını izlemek için öyle zor duruyorum ki. Buna engel olan tek şey Chisa. Eminim burada olmasaydı şuanda bu kızı öldürmüştüm. Belki, Chisa yanımda olsa bile öldürebilirim. Sonuçta burası bir sınav değil mi? Gücünün ne olduğunu bilmiyorum, ne denli güçlü bilmiyorum. Bu sayede, bilmediğim birine karşı temkinli dövüşemeyeceğimi savunabilirim. İşte, onu öldürmek için bahanemi buldum. Beni öldürebileceğini düşündüğümden, onu ben öldürdüm. Yani yılanın kafasını küçükken eziyorum.

Konuşmanın başından itibaren her şeyin sahte olduğunu anladım o gülüşünde. Bu kızda başka bir iş var ve burada onunla dövüşmekten çekinmeyeceğim. Yanında kim olduğu fark etmez. Chisa'nın dediklerini hiç umursamadan göz kontağımı kesmeden Rena'yı dinlemeye başladım. Her bir kelimesinde, gülümsemem daha fazla artıyordu. Bir köpek mi? Bu hakareti duymak için bunları söylememiştim açıkçası, ancak bu lafı ona yedirmek için bekliyorum. Biraz daha beklemeliyim, ortamı kızıştırmak ve dövüşmek için sakin adımlar atmalıyım. Bu kızı öldürmek için, örümcek ağını kurmalı ve onu ağıma çekmeliyim.

Sırıtışı büyüdükçe kendimi rahatsız hissettim, ancak samimi bir şekilde gülümsemeye devam ettim. Cümleleri bittiğinde oldukça sesli bir şekilde alkışlamaya başladım gülerek. Şimdilik, yapmam gereken bu olmalı. Onun yaptığı gibi, bende onun sinirlerini harekete geçirmeliyim. Böylelikle neler yaşanabileceğini tahmin etmeye çalışıyorum. Güzel bir dövüş, ölü bir sarışın. Mükemmel bir plan! "Çok güzel bir tiyatro Rena-chan! Süper!" diye bağırdım gülmemin arasına ekleyerek. Alkışlarımı yavaşça ritmik şekilde bitirdikten sonra, derin bir nefes alıp verdim. Sol elimin baş parmağıyla Chisa'yı gösterdim.

"Arkadaşım fazla iyimser düşünüyor. Bu yüzden konuştuklarımızın baştan beri sahte olduğunu anlamamış olabilir. Basit duran gülümsemenin ardında şeytani bir gülümsemenin yattığını da. Bilemiyorum, fazla güçlü bir kız gibi duruyorsun, lafların dahi öyle ancak karşımda mızmızlanan küçük bir velet görüyorum sadece." dedim samimice gülümserken. Sağ elimle ölü kolumun başlangıcını hafif hafif sıvazlarken, "Sözlerinin çok sıkıcı olduğunu söyleyen birisi oldu mu hiç? İtaat etmek, köpeklik falan. Mesela, ben itaat edecek birini zaten bulmuştum yıllar öncesinde. Kendime itaat ediyorum, benden üstün olabilecek tek kişi benim. Ancak, senin gibi kendisine itaatkar köpekler arayan birisinin, sadece egosunu tatmin edebileceğini bilmek çok sıkıcı. Eğlenceli bir kız olursun sanmıştım, ama çok baydın." diyerek sonlandırdım cümlelerimi. Son cümlelerimde, sesimdeki iğneleyiciliği sonuna kadar korurken, samimi gülümsememi yüzümde tutmaya devam ettim. Bu cümlelerimin nokta atışı olduğunu biliyorum, umarım işe yarayacaktır. Yaramaz ve bana karşı sinir bozucu cümleleri devam ederse, işte o zaman ona dövüş teklif etme zamanı gelecek. Belki de teklif etmeden, anında dövüşmeliyim...
Image
Image
Künye

Motivasyon

Başarı & Güç

Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi