[5. Gün - Gündüz Safhası] Malikane

Locked
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:
Re: [5. Gün - Gündüz Safhası] Malikane

Post by Sekino Teijo » May 9th, 2021, 7:41 pm

Tüm uğraşlarıma rağmen Ryoken’i ikna etmeyi başaramadım. Hala cevabını bilmediğim sorular sorarak beni köşeye sıkıştırmaya devam ediyor. Sorduğu soru hakkında hiçbir fikrim olmadığı için yalan söyleyerek cevap vermem mümkün değil. Ancak durum ne kadar kötü gözükürse gözüksün endişelenmeme gerek yok. En yakın arkadaşım sayesinde bu kaotik durumdan kolayca kurtulabilirim. Buradan ayrılmak istediğini hem sözlü hem de eylemleriyle açıkça gösterdiği için Ryoken’i basit bir şekilde savuşturduktan sonra bu lanet yerden gidebilirim.

Köydaşlarım konuşmalarını bitirdikten sonra derin bir nefes alıp “Kusura bakma ama küçük oyunların için vaktim yok. İş birliği yapmak istemiyorsanız açıkça söyleyin. Hiç kimsenin vaktini harcamamıza gerek yok.” Diyeceğim. Teki kılığında Haru gibi konuşmak konusunda ne kadar başarılıyım emin değilim ama umarım dediklerim minik sohbetimizi bitirmek için yeterli olur. Sözlerimi bitirdikten sonra karşı taraf ayrılmak isterse hiçbir şey yapmayacağım. Eğer saldırmaya karar verirlerse hala bir önceki planımı kullanmayı düşünüyorum. İlk önce sis bombası attıktan sonra kaçmayı deneyeceğim. Rüzgar daha fazla şiddetlenmeden buralardan gitmek istiyorum.
Künye
İsim: Sekino Teijo
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 25.000
Prestij: 2
Ün: 10

Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Çift Silah Stili D-Rank(Katana)
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank
Temel Ninja Ekipmanları Eğitimi E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank
Dendou no Jutsu D-Rank
Girigiri D-Rank
Kawarimi no Jutsu E-Rank
Bunshin no Jutsu E-Rank
Henge no Jutsu E-Rank
Nawanuke no Jutsu E-Rank
Kakuremino no jutsu E-Rank

Güç: 4
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 4
[Çeviklik] Saklanma: 2
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 2 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1

Ekipman/Eşya
Katana(İyi Kalite)
Katana(İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Image
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » May 9th, 2021, 8:11 pm

Karşımdaki shinobiden sorunun cevabını beklerken Chisa-chan'ın cümleleri kulağıma ilişti. Dövüşmek istediğini ve kendini geliştirmek istediğinden bahsediyordu. Sonrasında buraya neden geldiğimi hatırlattı. Doğru söylüyordu. Karşımdaki kim olduğunu tam anlayamadığım kişi de soruma cevap veremeyince, Chisa-chan'la gitmenin en mantıklı şey olacağını anladım. Kuroteki-san dövüşmek istiyorsa hala dövüşebilirim ancak daha fazlası olmaz. Üstelik kim olduğunu bile bilmediğim birisiyle iş birliği yapacak durumum yok. "Doğru söyledin. Vakit harcamaya gerek yok. İş birliği yapılmayacak. Çekilebilirsin." Karşımdaki Kuroteki-san'ın ilerleyişini bekleyeceğim bir süre. Buradan gideceğini görmek iyi olur.

Chisa-chan'ın yanına doğru dikkatli adımlarla ilerlemeye başladım. Arkamın dönük olduğunu biliyorum ancak hala bir saldırıya karşı tetikte olmalıyım. Bu yüzden adımlarım dikkatli olsa bile, biraz hızlı olmalı. Kulaklarım arkamdan gelecek herhangi bir sese karşı açık olmalı. Onun dışında takım arkadaşıma güvenmekten başka çarem yok. Herhangi bir saldırıda arkamı kollayacaktır. "Tamam tamam dur sakin ol. Bu arada sana bir şey sormak istiyordum. Parşömen sesi buradan geldi, bir saldırı altında değilsen neden sinyal kullandın? Ya da bunu bir sinyal olarak mı kullandın?" diye sordum. Teijo-san'ın hala gelmemiş olması ilginç. Bizi çapraza alacaklarsa bile Chisa-chan'ın yanında olmam iyi olur. Diğer shinobinin soruma cevap vermemesi hala kuşku yaratsa bile kim olduğunu bilmediğim için çapraza alıp almayacakları konusunda emin değilim. Bu yüzden hızlıca takım arkadaşımın yanına gidip omuz omuza çarpışmak mantıklı olacak.
İŞİNİN EN BÜYÜK TERÖRİSTİ !!!
Image
Image
Künye
İsim: Jin Ryoken
Element: Katon
Ryo: 160.000 Ryo
Prestij: 6
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 22

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!

Komplikasyon

Büyük Korku: Ağabey ! (Ağır komplikasyon)

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler
Özellik: Ölümsüz Kol

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.
Güç: 3
Potansiyel: 2
Varlık: 20
Zeka: 18

Beceri Listesi
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
3 Kunai (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » May 9th, 2021, 11:06 pm

Ryoken-san'ın sözlerime değer verdiğini görmek beni gerçekten de mutlu etti. Sonuçta arkadaş dediğin böyle yapmalı değil mi? Birbirini dinlemeli, fikirlerine ve görüşlerine saygı göstermeli. Elbette mantıksız şeyler zırlavıyorlarsa onları uyarmak gerekir fakat bunu da saygı çerçevesinde yapmalıyız. Yani ona hakaret edersek nasıl anlaşabiliriz ki? Veya saçma olduğunu düşündüğümüz düşüncelerini aşağılayarak konuşmaya başlarsak? İnsanların konuşarak çözemeyeceği hiçbir şey olmadığını düşünen birisi olarak işlerin bu şekilde ilerlemesinin doğru olduğunu düşünüyorum. Günün birinde benimle aynı fikirde olmayan birisiyle karşılaşırsam da saygı çerçevesinde tartışırız.

Kurosawa-san'ın hala neden böyle davrandığını çözemedim ama onunla daha fazla ilgilenmiyorum. Odağımı tamamen Rena-chan'ı bulmaya adadım. Onu bulduğum takdirde gerçek olan parşömenleri de bulabileceğimi düşünüyorum.

Ryoken-san'ın sorularına yanıt vermeden önce göz ucuyla Kurosawa-san'a baktım. Hemen ardından arkadaşımın kulağına doğru eğildim, ellerimi ağzıma siper ettim ve oldukça kısık bir sesle konuşmaya başladım. "Parşömeni patlattım, gerçek gibi durmuyordu." Elbette gerçek gibi durmaması sadece arkadaşımın sinirlenmesini engellemek için uydurduğum bir kılıftı. Hakikaten gerçek gibi durmuyordu ama asıl sebebim ortaya kimsenin çıkmamasıydı... Her ne kadar bunları söylesem de birkaç saniye sonra suçluluk duyguma yenik düşerek tekrardan konuşmaya başladım. "Aslında ortaya kimse çıkmadığı için biraz sinirlendim, o yüzden patlattım. Ama sana yalan söylemedim Ryoken-san, gerçekten de gerçek gibi durmuyordu. Yani ortada öylece duruyordu ve etrafında hiçbir tuzak yoktu. Bende bir tuzak olabileceğini düşünerek onu patlatmaya karar verdim." Ardından mahcup bir şekilde gözlerinin içerisine bakarak devam ettim. "Parşömeni gerçekten de istediğini biliyorum, özür dilerim kendime hakim olamadım."

Konuşmamı bitirdikten sonra Ryoken-san'ın cevabını bekledim. Hemen ardından da tekrardan kısık, sadece onun duyabileceği bir ses tonunda konuşmaya başladım. "Ryoken-san, Ryoken-san, sarı takım ortada gözükmüyor, parşömenlerle birlikte üsten ayrılmış olabilirler. Sonuçta bunlar salak değil, bugün buraya iki takımın geleceğini biliyorlardı. Sahte parşömeni yem olarak bırakıp gitmiş olabilirler. Aslında bu parşömenlerle birlikte üsten ayrılma muhabbeti benim de aklıma gelmişti dün gece, sonuçta onları dışarı çıkaramayacağımıza dair bir kural yok." Konuşmamın bu kısmında duraksadım. Kısa bir süre sonra da biraz tereddütlü bir ses tonuyla devam ettim. "Biraz riskli olduğu için buna başvurmak istemiyordum ama bir planım var. Gece burada kalmaya ne dersin? Sonuçta geceleri üs bölgelerinde olmamız gerektiğini söylemişlerdi, hangi üste olacağımızdan bahsetmemişlerdi. Bu sayede gerçek parşömenleri alabilir ve Rena-chan'ın kuklalarıyla dövüşebilirim."

Ryoken-san'ın teklifimi kabul edip etmeyeceğini bilmiyorum çünkü çok riskli bir plan. Duyduklarımı yanlış anlamış olma ihtimalim mevcut ama bence alınmaya değer bir risk. Sonuçta ortada iki parşömen ve Rena-chan ile dövüşmek var.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Ryo: 140.000
Prestij: 0
Ün: 40

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Farkındalık: 4

Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar

Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu

Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Katanacığım(Normal Seviye)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 10th, 2021, 12:51 am

Teijo karşıdan herhangi bir saldırı gelmediğini farkettiği için sis bombası atma planını uygulamıyor. Ryoken'in Chisa'ya doğru ilerleyişini izliyor. İkili aralarında konuşmaya başlıyorlar. Kimsenin kendisiyle herhangi bir işi kalmamış gibi görünüyor. Dilerse arkasını dönüp üssü terkedebilir.

Ryoken Chisa'nın yanına gittikten sonra ikili aralarında konuşmaya başlıyorlar. Ryoken, Chisa'nın cümlelerini bitirmesini bekledikten sonra sınav kurallarını kafasından geçiriyor. Oldukça iyi sayılabilecek analitik kapasitesi sebebiyle Chisa'nın söyledikleri pek mantıklı gelmiyor kulağına. Kuralların ifade ediliş şeklinden Chisa'nın söylediği cümlelerin etrafında dönme fikri ilk bakışta mantıklı gibi olsa da niyetin bu olmadığı ve gece kalınması için kastedilen üssün herkesin kendi takım üssü olduğuna emin. Bununla birlikte gece bu üste yakalanmaları halinde kolaylıkla diskalifiye olabileceklerini farkediyor Ryoken.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Sekino Teijo » May 10th, 2021, 6:36 pm

Ryoken, kesin bir şekilde iş birliği teklifimi reddettikten sonra Chisa’nın yanına giderek onunla konuşmaya başladı. Ne konuştuklarını merak etsem de benim için aldıkları özel önlemler yüzünden hiçbir şey duyamıyorum. Sohbetten dışlandığım için biraz kırgın hissetsem de sonunda benimle ilgilenmeyi bıraktıkları için mutluyum. Bu arada patlama olmasına rağmen hala ortada kimseler olmadığı için üssün boş olduğundan neredeyse eminim. Zaten detaylı aramalarıma rağmen parşömende bulamadığım için artık burada yapacak bir şeyim kalmadı. Bu yüzden üssüme geri dönmeye karar verdim.

Karşımdaki ikili sohbet etmeye devam ederken temkinli bir şekilde çıktığım çatıdan inerek uzaklaşmaya çalışacağım. Beni göremeyeceklerini düşündüğüm konuma geldikten sonra jutsumu iptal ederek üssüme doğru son hızda ilerlemeye başlayacağım.
Künye
İsim: Sekino Teijo
Element: Raiton
Ryo: 25.000
Prestij: 2
Ün: 10

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Çift Silah Stili D-Rank(Katana)
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank
Temel Ninja Ekipmanları Eğitimi E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank
Dendou no Jutsu D-Rank
Girigiri D-Rank
Kawarimi no Jutsu E-Rank
Bunshin no Jutsu E-Rank
Henge no Jutsu E-Rank
Nawanuke no Jutsu E-Rank
Kakuremino no jutsu E-Rank

Güç: 4
Potansiyel: 6
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 4
[Çeviklik] Saklanma: 2
[Kondisyon] Form: 2
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 2 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3

Ekipman/Eşya
Katana(İyi Kalite)
Katana(İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
Image
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » May 10th, 2021, 9:09 pm

Karşımdaki shinobiden dövüşmek istediğinde dair bir izlenim alamadan Chisa-chan'ın yanına geldim. Chisa-chan, kulağıma eğilip parşömeni patlattığını söylediğinde şaşırdım. Neden böyle bir şey yaptığını anlayamadım. Başta gerçek olmadığı için patlattığını söylese dahi, sonrasında kimse çıkmadığı için sinirlendiğini ve bunun tuzak olduğunu söyledi. Evet, parşömeni gerçekten istiyordum ancak ikinci bir şansımız daha var. En azından, onların olan parşömeni patlatmış olup, diğerini alıp gidebiliriz. Tek istediğim, benden alınanı geri almak, başka bir isteğim yok.

"Sırtlarına alıp gidebilirler ancak büyük bir efor isteyecektir. Yani bunu yapsa yapsa ya o zincirli çocuk ya da çakma sarışın yapar. Birde tüm gün onunla gezmek, kulağa biraz zor geliyor açıkçası. Ama olabilir mi, olabilir. Yine de bir tanesini patlatman pek hoş olmamış. Yanlış hatırlamıyorsam yarısından fazlası zarar gören bir parşömen geçersiz sayılıyordu."

Kontrol edip etmemeyi düşünürken, Chisa-chan'ın diğer sözlerini dinlemeye başladım. Açıkçası, başta mantıklı gelen bir şey söyledi. Bir üsten çıkmıyor, başkasının üssünde kalıyorduk. Yapılabilecek iyi bir plandı aslında, ancak üzerine düşünmem gerekti. Bize söyledikleri çıkmamamız gereken üs, kendi üssümüz olmalıydı. Yani başkasının üssünde yakalanmamız durumunda, bizi anında diskalifiye ederlerdi. Burada beklersek, dövüştüğümüz anda güvenlik tarafından görülürüz. Eğer hiç yakalanmayacak olsaydık bu plana tamam diyebilirdim ancak Sarı Takım'la arkadaş gibi oturmamız pek mümkün olmayacaktır. Yani bu plan, anında diskalifiye olmamızla eşit.

"Kurallarda belirttikleri üs kendi üssümüz olmalı Chisa-chan. Yani burada gece yakalandığımız anda diskalifiye oluruz. Sanırım kendini geliştirmek için 2 günün daha var ve bunları çöpe atmak istemezsin. Planını beğenmiştim ancak kurallar işte. Senin patlattığın parşömeni kontrol etmek istiyorum izninle. Geçerli sayılmayacak kadar kötü bir durumdaysa hemen ikinciyi arayabiliriz."

Dedim. Ardından parşömenin yerini göstermesi için bekledim. Parşömeni kontrol etmek istiyorum her ihtimale karşı.
İŞİNİN EN BÜYÜK TERÖRİSTİ !!!
Image
Image
Künye
İsim: Jin Ryoken
Ryo: 160.000 Ryo
Prestij: 6
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 22

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!

Komplikasyon

Büyük Korku: Ağabey ! (Ağır komplikasyon)

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler
Özellik: Ölümsüz Kol

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.
Güç: 3
Potansiyel: 2
Varlık: 20
Zeka: 18

Beceri Listesi
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Farkındalık: 1

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » May 10th, 2021, 10:45 pm

Gece ilerleyen saatlerde yazmaya çalışıcam ama yazamayabilirim. En kötü ihtimalle yarın öğlen olmadan yollarım.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » May 11th, 2021, 11:13 am

Parşömenlerle birlikte gezmenin efor gerektiren bir iş olduğunun farkındayım fakat mümkün mü? Kesinlikle. Özellikle iki takımın buraya geleceklerinden emin olduklarını da göz önüne alırsak gayet mümkün. Yani geçen gün parşömenlerle birlikte teçhizat tentesine gitseydik parşömenleri kaybetmemiş olurduk değil mi? Gerçi mor takıma da kaptırabilirdik.

İkinci konu hakkındaki düşüncelerimi de aktardıktan sonra dinlemeye koyuldum. Dinledim, dinledim, dinledim ve en sonunda Ryoken-san'a hak verdim. Zaten önceden de dediğim gibi işe yarayacağından pek emin değildim, sonuçta yapacağımız şey kuralları bükmek olacaktı. Ki bu durumun da pek hoş karşılanacağını düşünmüyorum.

Ryoken-san parşömene bakmak istediğinde kafamla onu onayladım ve peşine düştüm. Onunla birlikte parşömeni inceledikten sonra malikanenin iç kısmına girerek gizli bir odayı aramayı planlıyorum. Sonuçta malikanelerin özelliği gizli odalar değil midir?
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 11th, 2021, 11:36 pm

Teijo: Çatıdan aşağı inip kimsenin seni takip etmediğine emin olduktan sonra Henge'yi bozup orijinal formuna dönüyor ve üssüne gitmek üzere ortamdan ayrılıyosun.
-Konu Sonu
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Malikane”