[2. Gün - Gündüz Safhası] Tepeler

Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Arena:
Re: [2. Gün - Gündüz Safhası] Tepeler

Post by Kurosawa Haru » November 12th, 2020, 12:19 am

Yorgundu, sinirleri gerilmiş, harap olmuş durumdaydı. Tüm günü hayal kırıklıkları arasında savrulan bir çimen gibi savrulup durmakla geçip gitmişti, kaldı ki günün nasıl geçtiğini bile anlamamıştı zaten. Oldukça yüklü bir şekilde çıkmıştı, sadece bir kalkan ve mızrakla girdiği bu tuzak gibi yerden, her ne kadar başarısız bir tuzak olsa da. Sırtındaki parşömen, zaferinin işareti olmalıyken, sadece rakiplerinin istidatsızlığından kaynaklanmaktaydı. Sınavın ne denli acımasız bir yer olabileceğini biliyordu belki Haru, ama rakipleri aldırmıyordu. Nedenini anlamadığı bir şekilde rahattı hepsi, kendilerinden başka kimse, kendine bir yol çizebilmiş gibi gözükmüyordu.

Haru'nun yolu ise belliydi, zafere giden yol, aydınlatılmış tek yol Haru'nun yoluydu, diğerlerinin nereden gittiğiyle ilgilenmiyordu. Sadece, keskin bambularla dolu bir çukura gittiğini biliyordu. Kimseyi ikna etmeyecekti, yolundan çevirmeye, heveslendirmeye çalışmayacaktı. Güneşe dönmüş bir ay çiçeği gibi gidecekti kazanacağı yola. Kaybetme lüksü yoktu, kaybetmeye tahammülü de yoktu zaten. Kaybetmeye tahammülü olanları ise asla anlayamayacaktı.

Ekip arkadaşlarının peşine düşmesinden itibaren parşömeni taşıyan kişi olarak dikkatli adımlarla Mavi Takım üssünün tam çıkışına geldiği zaman yeni katanalarıyla vedalaşacaktı. Bırakacaktı onları. Teijo zaten acınasıydı Haru'ya göre, daha fazla küçük düşürmenin manası yoktu. Elinde kılıçları varken de, yokken de onu kendine bir rakip olarak görmüyordu. Butsuo'nun bugünkü davranışları da Haru'yu hayal kırıklığına uğratmıştı. Güçlü biriydi, ama sönük bir ateşti o. Bir müttefik olamazdı Haru'ya. Haru güçlülerle değil, doğru yoldakilerle müttefik olurdu. Kazandıkları parşömeni takım arkadaşlarına aktarırken de aklında bu vardı aslında, doğru yoldaki kişilerle müttefikti. Teijo'ya sırtını asla dayayamazdı, delinin tekiydi o. Butsuo'ya asla sırtını dayayamazdı, ağlak bir çocuktu o. Ringo'ya ve Usagi'ye dayadı sırtını o da, en azından onlara güvenebileceğini biliyordu.

...

"Ne dansı be?" diye tısladı Ringo'ya. "Bugün iç organların yere dökülüyordu senin yahu." espirili bir ses tonuyla söylüyordu, ortamı yumuşatmaya ihtiyacı yoktu belki. Uzun zamandan sonra ilk defa komiklik amacı taşıyan bir şeyler söylüyordu. Dün tehdit altında hissettiği bu ortamda şimdi severek bulunuyordu. Yeni ailesine, minik kardeşine bakan bir ablaydı o. Kimin ne kadar iyi dövüştüğü veya ne kadar sert vurduğu umurunda değildi bu gece. Küçük zaferleri büyüklerine çevirecekleri takım arkadaşları yanındaydı. Bu ormanın ortasında kurdukları ufak kampa bir ev bile diyebilirdi. "Jounin olduğumuz zaman hayatımda ilk defa dans edeceğim. O zamana kadar soğuk, sert mizacımı korumayı tercih ederim, Ringo-chan."

Sıcak, içten gülümsemesi Güneş'in eksikliğini aratmıyordu. "Yalnız bir kuralım vardır benim, Jounin olmayanlarla asla dans etmem."

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » November 12th, 2020, 1:12 am

"Görüşürüz Ringo." dedim gülümseyerek. Ringo tatlı bir insana benziyor yahu, harbiden merak ettim Teijo'yla dertleri ne. O olayı bir soruşturayım bakalım ne çıkacak altından. Usagi'ye de aynı samimiyette gülümsedim. Sınavda biraz dellenmiş olsak da bir kere birbirimizin kıçını kolladık. Bir daha da kollarım ben. Epey öfkeliydim kısa süre önce ama şu an daha sakinim. Büyüyor muyuz neyiz, çözemedim. Haru da epey sayıp sövdü ama ona karşı da öfkeli değilim. Onlar kendilerine göre kazanmak için bir yol çizdi biz ise farklı bir yol çizdik. Yani, biraz kimin kazanıp kazanmayacağına karar verme olayı hala sinirimi bozuyor ama dediğim gibi, herkesin kendine ait bir yolu var. Elimden geleni ardına koyup başkasının benim kaderimi çizmesine izin vermemek isterim. Eh, eğer beceremezsem de yenilgiyi kabul ederim ki en nefret ettiğim şey sanırım. Kazanmak çok önemli değil de kaybetmemek çok önemli. Neyse yani, daha sakin kafayla bakabiliyorum şu an. Yine de fırsatını bulursam hepsinin kafasını kırmak isterim.

Haru'nun katanaları bırakması hakkında ne hissettiğimi ise bilmiyorum. Sanırım şimdilik düşünmeyeceğim.

Onlar giderken kendimi geri bırakıp tekrar sırt üstü uzandım Suta'nın pençeleri hala omzumdayken. Suta'yı da sevdim epey. Konuştu bile be benimle! Acaba o bu tüm olanlar hakkına ne düşünüyor? Bana kalırsa biraz fazla ortaya atıldı gibi. Burada tek başına bırakılması bile tehlikeli bir şey sonuçta. Neyse, orası kendi bileceği iş. Bence aramızda ilginç bir kimya oluştu onunla da. Gitmeden bakıştık falan hatta. Acaba bir şeyler demek istedi de demedi mi? Keşke deseydi. Her şey biterken Teijo'nun sesi yankılandı kulaklarımda. Kafamı çevirirken bana doğru geldiğini gördüm. Ben de yatar pozisyondan bağdaş kurmaya geçip verdim cevabımı."Eğlenceliydi ama yorucuydu da. Senin yaraların ne durumda? Onlara bakalım bir." Yara bakmak bahane dedikodu şahane. "Sizin Ringo'yla aranızda ne oldu yav? Ringo düzgün biri gibi gözüktü bana. Bir de senden dinlemek lazım ama." Belki geylerdir de aralarında bir cinsel gerilim vardır, bu da bir seçenek.
Image
Künye
İsim: Oita Butsuo
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 481.250
Prestij: 0
Ün: 31
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Güç: 11
Çeviklik: 7
Kondisyon: 9
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 3

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm(Favori): 12
[Çeviklik] Akrobasi: 7
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form(Favori): 6
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
Doton: Domu
Doton: Doryuu Shiki
Ninpou: Otonaku Ashi no Jutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Kan Hapı (İyi Kalite)
2xKondisyon Hapı (Normal Kalite+İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5x Patlayıcı Parşömen (İyi Kalite)
5xÖzel Üretim Sis bombası
5xIşık Bombası
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » November 12th, 2020, 1:35 pm

- Konu sonu.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Tepeler”