[6. Gün - Gündüz Safhası | Kita Usagi] Teçhizat Tentesi

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [6. Gün - Gündüz Safhası | Kita Usagi] Teçhizat Tentesi

Post by GM - Naruto » June 6th, 2021, 11:23 pm

Cama elini atıyorsun ve onu kavradıktan sonra geriye sıçrıyorsun. Ryobe de senin bu hareketini fark edince geriye sıçrıyor ve ayağa kalkıyor. Meyveyi ceketinin bir cebine atarken sana doğru bakıyor ve seni tekrar süzüyor. Tentenin karşılıklı uçlarındasınız. Aranızda 5-6 metre kadar bir mesafe var. Birbirinize bakıyorsunuz.

Ryobe sessizliği bozuyor bir kaç saniye sonra. "Sözün sözmüş. Teşekkürler." Ardından, geriye dönüp gitmek yerine seni süzmeye devam ediyor. Tekrar bir kaç saniye geçiyor.

"Sarı takımın çekilmesiyle bir alakanız var, değil mi? Meraktan soruyorum. Başlarına ne geldi?" diyor. Gözleri çok çok hafif kısılıyor ve suratını süzmeye başladığını farkediyorsun. Sen de empati yeteneğini kullanmaya çalıştığında benzer bir hâl ve tavıra büründüğünü biliyorsun. Muhtemelen bir cevap vereceksen bu cevabı zihninde irdelemek istiyor gibi. Ses tonu ciddi, küpleri çözerkenki lakayıt ve rahat tavırlarından eser yok esmer çocuğun.

Gerçekten bir şeyler mi biliyor, söylediklerinden mi bunu çıkardı, yoksa tamamen ortaya bir laf atıp seni mi yemliyor, empatin bu konu hakkında bir cevap veremiyor sana. Hem sınırlı yetilerin, hem de karşındaki şahsın bu konuda senden daha iyi olması bunu engelliyor gibi görünüyor. Yine de emin olduğun tek şey, eleman tehditkâr değil fakat her an harekete hazır.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Arena:

Post by Kurosawa Haru » June 6th, 2021, 11:33 pm

Alışveriş sağlanmış, ortam durulmuştu. En azından aralarındaki manasız gerilimin mesafesi artmıştı. Yüzünden hiçbir hissi alamadığı gibi, kendisinin açık verdiğini düşünüyordu Usagi. Çocuğun bir soru sorduğunun elbette ki farkındaydı ama kafasında çok daha önemli bir soru vardı. Kaşlarını kaldırıp Ryobe'ye baktı. "İlginç!" dedi, duyabileceği bir ses tonunda. Sesinde bir çocuğun heyecanı vardı. "Elimdeki şeyi kullanarak seni dövebilirim. Meyveyi alabilirim. Saf mısın, yoksa birkaç saat önce tanıştığın birine BU kadar mı güveniyorsun?" dedi. Sesindeki çocukça heyecanı devam ettiriyordu. Soruya cevap vermediğinin farkındaydı, ama hiç cevap vermeyerek bu soruyu savuşturmanın daha eğlenceli olduğunu düşünmüştü belki de. Çocuğun sorusuna cevap vermemesi en azından bariz açıklar vermesini engelliyordu.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » June 6th, 2021, 11:51 pm

Ryobe laflarını bir kaşını kaldırarak dinliyor. Söylediklerine pek anlam verebilmiş değil. Yine de sorusuna cevap vermediğin bariz belli. Ryobe, geriye bir adım atarak "Bence saldıracak olsan çoktan saldırırdın." diyor. Sorunun konusunu açmaması, zorlasa da senden bir cevap alamayacağını fark ettiği içinmiş gibi geliyor sana. Ryobe'nin suratı rahatlıyor, hatta minik bir sırıtışa da dönüyor inceden.

Geriye bir adım daha alıyor. Bir şey yapmayacaksan alandan ayrılacak gibi. Zıplamaya hazırlanıyor.
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Arena:

Post by Kurosawa Haru » June 7th, 2021, 12:01 am

"Belki de saldırmalıydım. Belki de ben de safım." dedi gülümseyerek Usagi. İşaret ve orta parmağını birleştirdi, alnının kenarına değdirdi. Ardından Ryobe'ye yönlendirip onunla bir asker gibi vedalaştı. "Yarın görüşürüüz!"

Ormanlık alana kadar Ryobe'ye bakarak geri geri yürüyecek, ardından üssün yolunu tutacaktı.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » June 7th, 2021, 12:04 am

Ryobe son lafına karşılık gülümsedikten sonra geriye doğru sıçrıyor ve aranıza epey bir mesafe koyuyor. Ardından ağaçların arasına karışıyor koşarak ve gözden kayboluyor.

Sen de zıt taraftan alanı terk ediyor ve üsse dönüyorsun.

- Konu sonu.
Locked

Return to “Yeşil Takım Özel Alanı”