[7. Gün - Gece Safhası | Sekino Teijo - Kasumikage Teki] Orman

Kasumikage Teki
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Re: [7. Gün - Gece Safhası | Sekino Teijo - Kasumikage Teki] Orman

Post by Kasumikage Teki » May 16th, 2022, 6:48 pm

Ortağının durup, sabit bir şekilde bir yere bakmakta olduğunu gördüğünde anlık bir şok geçirmişti. Hızla bakışlarını Hiyaki'nin bakmakta olduğu alana çevirdiğinde ise tanıdık bir sima girmişti görüş alanına, Okawa Ringo... Bir kez daha karşılaşmıştı Mavi saçlı shinobi ile. Gündüzden kalma anılar canlanmıştı kafasında. Ringo tarafından yok edilen klonunun anılarıyla zihnine dolan görüntüleri hatırlamıştı. Yine bulmuştu onu. Bu sefer daha dikkatli olacak ve gündüz yapılan hataları tekrarlamamaya çalışacaktı.

Sessizlikleri sayesinde Ringo tarafından fark edilmediklerinin Teki de farkındaydı, Hiyaki de. Durumun heyecanına kapılmayıp, düşüncesizce bir hareket yapmalarına bu yüzden gerek yoktu. Sakin ve planlı bir şekilde yaklaşacaklardı Ringo'ya. Bu sefer tek başına değildi Teki. Hiyaki ile çok daha fazla hamle olanakları vardı.

Sessizliklerini korumak için konuşmamaları gerekiyordu. Bu yüzden Teki önce sol elini göğsüne koymuş, ardından kafasını sol tarafa hafifçe yatırarak o taraftan Ringo'ya yaklaşacağını belirtmişti ortağına. Hiyaki'nin de tam zıt şekilde Ringo'ya sağ taraftan yaklaşmasını anlayacağını biliyordu bu hareketi yaparken. Daha önceden de bir çok kez yaptıkları bir hamleydi bu. Hedef sayısını yükseltmek ve dikkati tersi yöne çekmek.

Aksi yönlerden sessizce Ringo'ya doğru yaklaşacaklardı bir süre. Gözleri Ringo'ya kitlenecekti. Her hareketine dikkat edeceklerdi mavi saçlı shinobinin. Varlıklarından habersiz avlarına doğru yavaşça ilerlemeye devam ederlerken, Özellikle nereye bakmakta olduğuna dikkat edeceklerdi Ringo'nun. Aksi yönlerden ilerledikleri için birinin fark edilmesi durumunda Ringo anın heyecanına kapılacak ve fark ettiği kişiye dönerek, arkasını tamamen boşta bırakacak ve saldırıya açık hale gelecekti. Otonaku Ashi sayesinde ses çıkarmayan adımlarla, arkası boşta kalan Ringo ise tam anlamıyla avlanacaktı.

Her adımı ile daha da odaklanıyordu Teki. Hiyaki'nin fark edilmemesi gerekiyordu çünkü asıl işi ortağına yaptıracaktı. Ters taraflardan Ringo'nun çevresini sardıkları gibi Hiyaki'nin, Ringo'ya yeteri kadar yakın olduğundan emin olup, sakince seslenecekti mavi saçlı shinobiye Teki. "Psst!! Ringo!" Çok yüksek ses çıkarmasına gerek yoktu. Tek ihtiyacı olan şey Ringo'nun Teki'yi duyarak, heyecanla ona doğru dönmesi ve sırtını Hiyaki'ye açık hale getirmesiydi.

Hiyaki, Ringo'nun oltaya yakalanıp, dikkatini Teki'nin olduğu yöne vermesi ile hemen sol eli ile Ringo'nun ağzını kaparken, sağ elinde oluşturduğu sıvı kunaiyi Ringo'nun karın bölgesine saplamaya başlayacaktı. Tek bir saplama yapmayacaktı Hiyaki. Ringo için sınavın sonunu getirme amacıyla bir çok kez sağlayacaktı kunaisini shinobiye. Teki ise saldırının başarı bir şekilde hedefini bulduğunu gördüğü gibi hızla ağaçların arasına çekilecekti. Fakat partinin başladığı noktayı görüş alanından çıkarmamak için uygun. bir ağacın arkasına geçerek ortamı izleyecekti.

Edit: Yöneticilerin bilgisi dahilinde düzenlenmiştir.
Last edited by Kasumikage Teki on May 19th, 2022, 11:56 pm, edited 1 time in total.
Image
ImageImageImage ImageImageImageImageImageImage

Künye
İsim: Kasumikage Teki
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 30.000
Prestij: 2
Ün: 29
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Bilinmek ve Saygı duyulmak; Teki her zaman saygı duyulan bir insan olmaktan keyif almıştır. Her zaman daha güçlü olmak, tebrik edilmek ister. Bu yüzden de shinobiliğe çok önem verir. Her zaman kendisinin seviye olarak üstünde birileri olacağının bilincindedir ve bu duygu onun çalışmalarına daha fazla enerji harcamasına sebep olur.

Komplikasyon
Karanlık; Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir.
Karakter yoğun çabalar sonucunda sanrıları bir nebze de olsa def edebilmeyi başarmıştır. Karakter eğer bir kaç metre önünü görebileceği bir ışık kaynağına sahipse sandırlara negatif bir etki altında kalmadan karşı koyabilir. Bu mesafenin altında, karanlık karaktere ne kadar yakınsa sanrıların şiddeti o kadar artar. Eğer karakter zifiri karanlıktaysa sanrılar standart kuvvetlerine ulaşır.
Sanrılar karaktere olmayan silüetler ve sesler şeklinde gelir. Bu sanrılar karakterin stres seviyesini hızla arttırır, rasyonel düşünmesini engelleyebilir. En ağır şeklinde karakterin bir ışık kaynağı bulana kadar kaçmasına sebebiyet verebilir.

Özellikler

Güç: 5
Çeviklik: 6
Kondisyon: 6
Potansiyel: 6
Varlık: 6
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 3
[Çeviklik] Akrobasi: 3
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 8 (2. Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 7 (1. Favori)
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 2
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1

Kekkei Genkai
Dokuton; Kyousui No Yoroi
Atlama;Zırh Rekleksi

Ninjutsu
Suiton; Suiwa
Suiton; Mizurappa
Suiton; Bousen No Jutsu
Ninpou; Kage Bunshin no Jutsu
Ninpou; Shunshin
Ninpou; Otonaku Ashi no Jutsu
Ninpou; Kuchiyose no Jutsu; Hiyaki

Taijutsu
Shigure Stili (A-Rank)
Shigure Kenjutsu; Hadan
Shigure Kenjutsu; Hade
Suiseiki Stili (C-Rank)
Suiseiki: Kaidan

Genjutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katana; Kitsune (İyi Kalite) (Aile Yadigarı)
Kar Küresi (Görev Hatırası)
Özel Üretim Siyah Termal Tulum
Özel Üretim Matara
Özel Üretim Bacak Aparatı (x2)
Özel Üretim Koruyucu Gözlük
Minik El Feneri
Zippo Çakmak
2 Kan Hapı (Normal)
1 Çakra Hapı (Normal)
2 Kondisyon Hapı (İyi)
2 İyileştirici Hap (Normal)
1 Yemek Hapı (Normal)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)

Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Re: [7. Gün - Gece Safhası | Sekino Teijo - Kasumikage Teki] Orman

Post by Sekino Teijo » May 16th, 2022, 8:32 pm

Takım arkadaşımdan ayrıldıktan sonra planladığım gibi file yaklaşmaya başladım. Etrafta saklanacak herhangi bir şey olmadığı için birazcık risk alarak filin arkasına saklanmaya çalışarak yavaş yavaş onlara doğru yaklaşmaya başladım. En kötü durumda fil veya üzerindeki kişi arkasını döndüğü an beni fark edeceğini ya da uzaktan bakan birinin apaçık beni görebileceğini bilsem bile bir şekilde bir şekilde kendimi gizleyebileceğimi inanıyorum. Bu özgüvenim nereden geliyor emin değilim ama aldığım bu risk sayesinde baya yararlı şeyler öğrenebildim.

Saklanma becerilerimi güvenerek çıktığım yolun sonunda Ryobe ve Usagi’nin konuşmalarını duydum. İlk başta dediklerini parça parça anlayabilsem de biraz daha ilerledikten sonra gayet net bir şekilde tüm konuşmalarını duyabildim. Çok iyi anlaşamıyor gibi gözükseler de kavga edecek gibi durmuyorlar. Eğer birbirleriyle savaşmaya başlasalardı çok işime gelirdi. Ryobe’nin onlara saldırmayacak olması takımımız açısından çok iyi bir haber değil. Tamamen müttefik olmamaları tabi ki güzel ama şu anki konumumuzda ne yazık ki güzel bizim için yeterli değil. Şimdilik saklanmaya devam ederek neler olacağını gözlemleyeceğim. Dedikleri gibi bir parşömen ortaya çıkarsa duruma göre belki bir hamle yapacak şansım olabilir.
Künye
İsim: Sekino Teijo
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 25.000
Prestij: 2
Ün: 10

Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Çift Silah Stili D-Rank(Katana)
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank
Temel Ninja Ekipmanları Eğitimi E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank