[2. Gün - Gündüz Safhası | Oita Butsuo - Sekino Teijo] Tepeler

Locked
GM - Naruto
Game Master
Game Master
[2. Gün - Gündüz Safhası | Oita Butsuo - Sekino Teijo] Tepeler

Post by GM - Naruto » October 12th, 2020, 1:38 am

Sabahın ilk saatlerinde Teki'yi üsten uğurluyor ve nöbet yerlerinize geçiyorsunuz. Planladığınız üzere, binanın dışa doğru açılan iki kanatlı kapısını sonuna kadar açıyor ve içeride karşılıklı konumlanıyorsunuz. Dışarıdan bakan bir gözün sizi görmeyeceğine emin olduğunuz noktalarda beklemeye başlıyorsunuz.

Butsuo, Henge no Jutsu ile karşısındaki Teijo'nun şeklini alıyor. Ancak Potansiyel anlamında pek kabiliyetli bir shinobi olmadığı için Teijo'ya tam manasıyla benzeyen bir görüntü oluşturabilmek için 3-4 kere denemesi gerekiyor tekniği tekrar tekrar. Teijo ise bir bunshin oluşturarak kapının dışına gönderiyor ve nöbet tutması için bekletiyor.

Oldukça uzun bir süre boyunca bekliyorsunuz. Akademi seviyesinde olsalar dahi, planınıza uygun hareket etmekte kararlı olduğunuz için bozmadığınız teknikleriniz minik minik chakranızı tüketiyor saatler boyunca. Nöbetinize başladığınızda güneş yeni yeni doğarken, şuan tepede. Teijo, bunshin bir süre sonra kendiliğinden patladığı için tekniğini birden fazla kez tekrarlamak zorunda kalıyor.

Bu teknikler gerçekten temel ve basit teknikler olduğu için çok kötü bir durumda değilsiniz yorgunluk yönünden, ancak efor sarfetmediğinizi söylemek de mümkün değil. Performansınızı hemen etkilemeyecek gibi olsa da, uzun vadede neler olabileceğini tam kestiremiyorsunuz. Terlemiş durumdasınız her ikiniz de, ensenizden sırtınıza akan soğuk terleri hissedebiliyorsunuz.

Artık kimsenin gelmeyeceğini düşünmeye başladığınız anlarda, kapının dışında beklemekte olan bunshin aniden içeri doğru koşuyor ve karşı duvara ulaştığında 'kai' yaparak kendisini patlatıyor. Kapı açık olmasına rağmen mekanın büyüklüğü sayesinde karanlıkta patladığını biliyorsunuz bunshinin. Dışarıdan bakan bir gözün göremeyeceğine eminsiniz. İçeride olduğunuzdan mütevellit dışarıda ne olup bittiği hakkında pek bir fikriniz yok.
Off Topic
Pasiflik süresi 24 saattir.

Rplerinizde karakterinizin genel düşünce akışı dışında çok ekstra bir tasvir beklentimiz bulunmamakta. Tabii ki istediğiniz stilde yazabilirsiniz ancak olayların nispeten hızlı akışı için böyle bir kolaylık sağlıyoruz.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Re: [2. Gün - Gündüz Safhası | Oita Butsuo - Sekino Teijo] Tepeler

Post by Oita Butsuo » October 12th, 2020, 1:09 pm

Eveet, klon kendini yok etti. Biraz korkunç bir görüntüydü ama bir yandan da komikti. Düşünsene koşa koşa eve giriyorsun sonra duvara varınca kendini yok ediyorsun. Korkunç olduğunu düşünerek izlersen korkunç komedi niyetiyle izlersen komik. Ben aslında komik buldum ama demek ki birileri geldi ki klon bu şekilde davranıyor. Görelim bakalım kimmiş gelen.

Kendimi hazırlarken beklemeye devam edeceğim. Sensör yeteneklerime daha fazla kulak verirken Teijo'yla göz teması kuracağım. Birinin geldiğini sezersem kafamla ona işaret edeceğim. Bu kılık değiştirmenin işe yaraması için ilk saldırıyı Teijo'nun yapması gerekiyor. Sıkılmaya başlamıştım, birilerinin geldiği iyi oldu. Hem öteki türlü boşa iki kişi üste beklemiş olacaktık. Oh, aksiyon!
Image
Künye
İsim: Oita Butsuo
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 481.250
Prestij: 0
Ün: 31
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Güç: 11
Çeviklik: 7
Kondisyon: 9
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 3

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm(Favori): 12
[Çeviklik] Akrobasi: 7
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form(Favori): 6
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
Doton: Domu
Doton: Doryuu Shiki
Ninpou: Otonaku Ashi no Jutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Kan Hapı (İyi Kalite)
2xKondisyon Hapı (Normal Kalite+İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5x Patlayıcı Parşömen (İyi Kalite)
5xÖzel Üretim Sis bombası
5xIşık Bombası
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Sekino Teijo » October 12th, 2020, 6:05 pm

Teki, kar küresini bana verdikten sonra üssümüzden ayrıldı. Umarım bugünde ilk gün yaptığı gibi bir mucize yaratarak eli dolu bir şekilde üssümüze gelebilir. Teki gittikten sonra Butsuo ile kararlaştırdığımız nöbet yerlerine geçerek beklemeye başladık. Uzun süre gelen giden olmadı. Tam kimse gelmeyecek diye düşünmeye başlarken kapının dışarısında oluşturduğum klonum içeriye koşarak kendini yok etti. Klonumun aniden kendi kafasına göre kontrolden çıkarak böyle bir hareket yapması endişe vericiydi. Aklıma hemen Butsuo'nun dün bahsettiği bizim köyden Genjutsu da uzmanlaşan eleman geldi. Turuncu Takımdan olan bu arkadaş bizi ziyarete gelmiş olabilir. Hatta gelirken yanında arkadaşlarını da getirme ihtimali çok yüksek. Dün hepsi beraber riske girerek aynı anda dışarı çıktıkları için bir ihtimal parşömenlerini kaptırmış olabilirler. Eğer parşömenlerini kaptırdılarsa bugün topluca başka bir takımın üssüne gitmeleri hiç de şaşırtıcı olmaz. Daha rakiplerimizi görmesek bile kendimizi en kötüsüne hazırlayarak rakiplerimizin üç kişi olma ihtimalini de göze almamız gerekiyor.

Klonum içeride kendisini yok ettiği için dışarıda olan kişi yada kişilerin bunu gördüğünü sanmıyorum. Eğer kapının dışındaki arkadaşlar Sunalılar gibi dikkatsiz bir şekilde veya hızlıca içeri girmeye çalışırlarsa anında harekete geçerek içlerinden birini savaş dışı bırakabiliriz. Butsuo da benim gibi göründüğü için gelen misafirlerimizi karşılarken ilk hamleyi benim yapmamın daha doğru olacağını düşünüyorum. Şimdilik Butsuo'nun Henge no Jutsunun bozulmasına gerek yok. İçeri aynı anda birden fazla kişi girerse onu klon sanarak tüm dikkatlerini bana yöneltmeleri bize büyük bir avantaj sağlar. Bu yüzden bir elimle yavaşça kılıcımın kınını tutarak pozisyonumu alacağım. Bir yandan Butsuo ile göz teması kurarak onun bana vereceği işareti beklemeye başlayacağım. Sensör yetenekleri sayesinde gelebilecek kişileri benden önce fark edeceği için şuanda onun vereceği işaret çok önemli. Eğer ondan bir işaret alırsam kılıcımı kınından çıkararak gelecek kişiye ani bir savuruş yapmaya çalışacağım. Bakalım inşallah bugün herhangi bir yara almadan bu durumun üstesinden gelebiliriz.
Künye
İsim: Sekino Teijo
Element: Raiton
Ryo: 25.000
Prestij: 2
Ün: 10

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Çift Silah Stili D-Rank(Katana)
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank
Temel Ninja Ekipmanları Eğitimi E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank
Dendou no Jutsu D-Rank
Girigiri D-Rank
Kawarimi no Jutsu E-Rank
Bunshin no Jutsu E-Rank
Henge no Jutsu E-Rank
Nawanuke no Jutsu E-Rank
Kakuremino no jutsu E-Rank

Güç: 4
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 4
[Çeviklik] Saklanma: 2
[Kondisyon] Form: 2
[Varlık] Aldatma: 4
[Zeka] Tıp: 2 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3

Ekipman/Eşya
Katana(İyi Kalite)
Katana(İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Image
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 12th, 2020, 11:25 pm

Off Topic
Her ne kadar özet yazmanıza izin versek de şu an "Arena modu" gibi bir durumun içerisinde değiliz. O yüzden RP'lerinize bir tık daha özenmenizi rica edeceğiz Butsuo-san.
Butsuo, sensör yetenekleriyle olası bir ani chakra hareketini hissetmek üzere odaklanıyor ve bir yandan da Teijo'ya dikiyor gözlerini olası bir şey hissetmesi ihtimaline karşılık. Teijo ise bir elini kılıcının kınına atarak Butsuo'dan gelebilecek bir hareketi beklemeye başlıyor.

Butsuo, herhangi bir ani chakra akışı hissetmiyor. Ancak tam bu sırada ikiniz birden dışarıdan gelen konuşmaları duymaya başlıyorsunuz;

"Nasıl ya? Gerçek Teijo benim. Asıl sen kimsin!"

Cümlenin yalnızca kendisi değil, gelme şekli de oldukça şaşırtıcı oluyor sizler için. Gelen ses, Teijo'nun sesinin ta kendisi.

"Ne? Ben kendimi bildim bileli Teijo'yum! Sadece kendimi bir anda burada buldum. Neler olduğunu anlayamıyorum! Sen kimsin?!"

Sesler gittikçe yaklaşıyor.

"Delirdiniz mi siz be? Yoksa..."

Binanın hemen dışından, dört beş metreden gelmekte artık sesler.

"Parşömeni korumama mani olmak için gönderildiniz. Alçaklar. Şerefsizler. Parşömeni koruyacağım. İstediğiniz kadar uğraşın. Canım pahasına onu koruyacağım."

Kafanız gerçekten karışmış durumda.
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » October 13th, 2020, 12:43 pm

İstediğim gibi Teijo'yla göz teması kurduktan sonra olacakları beklemeye başladık. Gözlerimin beni yolda bıraktığı yerde sezgilerim devraldı rehberliğimi. Yine de onlar da bir yol gösteremedi bana. Umudumu kaybetmeli miyim sorusunu kendime yöneltmeli miyim diye düşünürken hiç beklemediğim bir şekilde yeni bir rehber çıktı karşıma. Kulaklarım. Bizi soktuğu yolu pek beğenmesem de en azından hedefimize doğru devam ediyoruz. Teijo'nun gözlerine bakmaya devam ettim.

Gelen sesler Teijo'nun sesi. Ama konuşan Teijo değil, Teijo başından beri karşımda, hiç göz kırpmadan bana bakıyor ve kımıldamadan benden gelecek bir işareti bekliyor. Bir ibnelik var bu işte, kesin. Seçenekler ne? Genjutsu, Henge, daha da yok sanırım. Peki bizim oyunumuza bu kadar benzer bir oyun olması deşifre edildiğimiz anlamına mı geliyor? Teijo'nun klonu da bir genjutsu altında olduğu için mi içeri kaçıp kendini yok etti? Ryu klonun gölgesinde miydi? Ryoken klonu ve bizi genjutsu altına mı aldı? Klon belki de bizim göremediğimiz ama Chisa'nın onun zihninde yarattığı bir acıdan dolayı kaçıyordur. Sunalılar değildir herhalde... Belki de onlardır, intikam almak için gelmişlerdir. Tanigakurelilerin üçünsünü tanımıyoruz, parşömenlerini almaya gelmiş olmasın sakın. Ringo'nun yeteneklerini bilmiyoruz, Ringo olabilir mi?

Gerçek Teijo gözümün içine bakıyor. Sığınağımızın tek bir girişi var. O girişi biz tutuyoruz. Eğer ortalık karışırsa Teijo sadece benim bilebileceğim bir şeyler söyleyerek tekrar düzeni sağlayabilir. Tek endişem oyunumuzun deşifre edilmiş olması ve avantajlı pozisyonumuzu kaybetmemiz. Ne savaş yaşanırsa yaşansın bu sığınağın içinde olduğumuz sürece kazanabileceğimizi düşünüyorum. Beklemeye devam etmemiz lazım. Benim gelenlerin kim olduğunu bilmemem gibi gelenler de bunu neden yaptıkları hakkında bir fikri olmayabilir. Sadece ortalığı karıştırmak istemişlerdir. Hatta belki gelenler bile değildir, tek bir kişidir. Bekleyip göreceğiz.
Image
Künye

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Beceri Listesi

Ninjutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5xIşık Bombası
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Sekino Teijo » October 13th, 2020, 6:21 pm

Butsuo ile göz teması kurup ondan gelecek işareti beklerken bir anda işler karışmaya başladı. Zaten daha içeri koşarak kendini yok eden klonumun şaşkınlığını üzerimden tam atamamışken şimdi de etrafta daha fazla garip şeyler olmaya başladı. Bu garipliklerin ana sebebi de benden başkası değildi. Daha doğrusu kapının dışarısında kavga eden diğer benlerdi. Butsuo ile pozisyonumuzu aldıktan sonra dışarıdan hepsi bir ağızdan gerçek Teijo'nun kendileri olduğunu söyleyerek birbirleri ile kavga eden sesler duymaya başladık. Bir an sanki kendi kendimle kavga ediyormuşum gibi hissettim. Ayrıca Butsuo da Henge ile bana dönüştüğü için üs deki Teijo varlığı bir anda tavan yapmıştı. Sabahtan beri sakince nöbet tutarken bir anda olayların böyle kaotik bir şekilde ilerlemesi ne yalan söyleyeyim beni endişelendirmeye başladı.

Butsuo, pozisyonunu koruduğu için gayet memnunum. Önceki gün kulenin tek girişini tutarak davetsiz misafirlerin birinden kurtulmayı başarmıştım. Bugün de aynı şekilde iki kişi girişi savunarak aynı sonucu elde edebiliriz. Hem daha nasıl bir durumun içinde bulunduğumuzu bilmediğimiz için dışarıya çıkmak hiç de mantıklı değil. Hem daha etrafımızda neler oluyor tam olarak anlamış değiliz. Dışarıda kavga edenler iki farklı grubun Henge ile bana dönüşmesi yüzünden olabilir. Rakiplerimiz arasında bana dönüşecek kadar benimle vakit geçiren sadece Ringo var. İlk klonum patlayınca aklıma Turuncu Takım gelmişti ama şimdi Ringo ihtimalini de düşünmem lazım. Tabi bir başka ihtimal de çoktan bir Genjutsu ya maruz kalmış olabiliriz. İlk önce en basit şekilde sonuncu ihtimali eleyebilmek için Tora mührü yaparak kendi üzerimde Yusubi no Jutsu kullanıp vücuduma elektrik vermeye çalışacağım. Bu sayede hem dikkatimi toplayabilirim hem de eğer herhangi bir Genjutsu tekniğine maruz kalmışsam teknikten kurtulmaya çalışabilirim. Eğer bir tekniğe maruz kaldıysak kendim kurtulduktan sonra hızlıca Butsuo’yu da kendine getirebilirim.
Künye

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank
Dendou no Jutsu D-Rank
Girigiri D-Rank
Kawarimi no Jutsu E-Rank
Bunshin no Jutsu E-Rank
Henge no Jutsu E-Rank
Nawanuke no Jutsu E-Rank

Beceri Listesi

Ekipman/Eşya
Katana(İyi Kalite)
Katana(İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
Image
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 17th, 2020, 12:36 am

Teijo Yusubi'yi deniyor ancak herhangi bir değişiklik olmuyor. Her şey aynı.

Dışarıdan gelen konuşmalar kulaklarınıza nüfuz etmeye devam ediyor bekleyişinizi sürdürürken.

"Butsuo-san ve diğer çocuk iş birliği yapmakta haklıymış. Bu herif kesinlikle Teijo değil."

Butsuo, sensör yeteneklerine tamamen odaklanmış durumda. Herhangi bir chakra akışı olmasını ve Teijo'ya sinyal vermeyi bekliyor.

"Evet, şimdi anladım Butsuo-san'ın niye bizimle iş birliği yapmak istediğini."

Cümleye fazla kafanızı yoramıyorsunuz, çünkü tam o anda Butsuo dışarıdan minik bir chakra hareketliliği seziyor içeri doğru ve Teijo'ya sinyali veriyor.

Aradan bir saniye bile geçmeden, içeri doğru atılan bir silüeti farkediyorsunuz. Teijo çoktan hazır konumda olduğu için katanasını çıkardığı gibi içeri fırlayan silüete yandan bir savuruş yapıyor. Karnının sağ kısmından beline doğru bir kesik atmayı başarıyor Teijo silüetin. İçeri atılan kişi, ayakları daha yere değmemişken metalin tadına bakıyor ve acı çığlığıyla ileri doğru fırlayıp 'KÜT' sesiyle yere yapışıyor. Hem hamlenin gücü, hem de hareket halinde olması sebebiyle kesi oldukça net oluyor. Kılıç darbesinin etkisiyle, vücudu hafifçe sağa doğru döndüğü için sol omzunun üzerinde konumlanmış durumda. Karnının sağ kısmındaki kesiden hafifçe kan sızdığını görebiliyorsunuz.

En ilginci ise, yerde konumlanmış olan kişinin Teijo olması.

Artık harekete geçtiğiniz için, istemsizce ikiniz de birer adım ileri atıyor ve dışarıdaki manzaraya bakıyorsunuz. İki Teijo daha, size bakmakta. İki metre kadar ilerinizdeler. Bir diğeri de, yani sizin dışınızdaki 3. Teijo, kapının içerisinde, iki üç metre kadar uzağınızda ve ortanızda yerde yatmakta.

5 Teijo bakışıyorsunuz.
Off Topic
no context jounin sınavı
Image
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » October 17th, 2020, 11:18 pm

Seijo'nun Tora mührünü yapmasını izledim sessizliğimi ve hareketsizliğimi koruyarak. Ne yaptığını bilmiyorum ama bir şeyler deniyor belli ki. Sonradan anlaşılır ne olduğu. Gözlerimi ayırmadan tekrar sezgilerime odaklandım. Dışarıdan gelecek en küçük hareketliliğe odakladım üçüncü gözümü. Yine de terk etmedi beni kulaklarım. Üçüncü gözüm görmeden Teijo'nun sesi yankılandı tekrar kulaklarımda. Dışarıdaki her kimse veya kimlerse benim de adımı biliyorlar. Diğer çocuk kim peki, ben kimle ortaklık yaptım ki? Kimseyle yapmadım diye biliyorum ama aklım karıştı şimdi... Aklını karıştırmaya çalışıyorlar Butsuo, odaklan. Kendi içine dön, hislerini keskinleştir.

İkinci bir cümle kulaklarıma çalınırken görebilmeye başladım. Ne dediklerinin hiçbir önemi yok, geliyorlar. Kafamı sallayarak Teijo'yu da haberdar ettim misafirlerimizden. Gergin bekleyiş bir saniye bile sürmedi. Bu işte bir iş var, daha önce fark etmeliydim bu hareketi. Kesinlikle bir boklar dönüyor burada ama ne?

Teijo, içeri giren Teijo'yu başarıyla kesti. Artık emin olduk ki taklit edilen sadece sesler değil aynı zamanda görünümler de. Ayrıca karşılaştığımız şey basit bir Henge değil. Eğer öyle olsaydı kesilen kişi çoktan asıl görünümüne bürünmüş olurdu. Görünüm değiştirmeye yarayan başka bir teknik var mı yoksa gördüğümüz her şey bir illüzyondan mı ibaret? Peki gerçekten hepimizin Teijo olması bir tesadüf mü? Bir şekilde tuzağımız anlaşıldı ve bize karşı mı kullanılıyor yoksa? En azından yerde yatan yaralı bir Teijo var, sorularımıza cevap vermese bile üstünde deney yapabiliriz. Şu an biraz zamana biraz da özel hayatımızın gizli kalmasına ihtiyacımız var.

Teijolarla aramızda iki metre var, hızlı hareket etmeliyim. Yapabileceğim bir şey. Kapı dışarı doğru açılıyor, kapıyı kapamam kısa sürecektir. Kapı kolunu yakaladığım gibi hızlıca geriye sıçrayacağım. Böylece hem kapıyı kapamış hem de kapıyla arama belirli bir mesafe koymuş olacağım. Bir, bir buçuk metre yeterli bir mesafe olacaktır. İllüzyonların kapıyı açabileceğini sanmıyorum, yine de kapalı kapının içinden geçebilirler belki ki bu her şeyi açık ederek işimizi oldukça kolaylaştırır. Aktif değil reaktif olacağım şimdilik. Yine de Henge'yi bozup Domu'yu aktifleştirerek kendimi aktifliğe de hazır edeceğim. En azından kim olduğumdan emin olurum...
Image
Künye

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Görev Bilinci
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Yeni Avcılar

Üç Kişinin Sırrı

Beceri Listesi

Ninjutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5xIşık Bombası
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Sekino Teijo » October 18th, 2020, 1:37 am

Tora mührü yapıp üzerimde Yusubi denememe rağmen bir değişiklik olmadı. Hala dışarıda kavga eden benlerin sesini duyabiliyorum. Dahası kendi aralarındaki konuşmaları giderek daha da çok kafamı karıştırmaya başladı. Butsuo kimle işbirliği yapmak istedi? Kast ettikleri diğer çocuk kim? Ne demek istediklerini hakkında hiçbir fikrim yok. İlk defa böyle kaotik bir durumla karşılaşıyorum. Daha demin Yusubi yapana kadar Genjutsuya maruz kaldığıma emindim ama şimdi ondan da emin değilim. Ya düşünmediğim başka bir durumla karşı karşıyayım ya da tahmin ettiğim gibi Genjutsuya maruz kaldım ama kurtulmak için Yusubi den daha güçlü bir şeyler denemem gerekiyor.

Bir yandan kapının dışarısında ki durumu analiz etmeye çalışırken bir yandan da Butsuo'dan gelecek işareti bekliyordum. Tam beynim yanmak üzereyken sonunda beklediğim işaret geldi. İşareti alır almaz katanamı kınından çıkararak uzun zamandır beklediğim hamlemi gerçekleştirdim. Butsuo sağ olsun önceden haber verdiği için sorunsuz bir şekilde amacımı ulaşarak içeri giren Teijoyu yaralamayı başardım. Ancak beklemediğimiz bir sorun ortaya çıktı. Kestiğim ve bir ihtimal klon olduğunu düşündüğüm Teijo yok olmak yerine yere yığılarak çığlık attı. Bir Bunshin neden yaralandığı için tepki gösteriyor? ve onu yaralamama rağmen yok olmak yerine kanlar içinde yerde duruyor? Cevabını bilmediğim sorular giderek artıyor ve bu durum beni iyice rahatsız etmeye başladı. Eğer içeri giren kişi Henge ile benim kılığıma giren biri olsaydı katana darbesinden sonra kendi şekline geri dönmesi gerekirdi. Karşımda yatan kişi hala bana benzediğine göre Henge ihtimalini eleyebilirim. Henge değilse aynı şekilde klon da değildir. O zaman yine başladığımız yere Genjutsu ihtimaline geri dönüyorum. Bu ihtimalde de üssün içerisindeyken tekniğe nasıl maruz kaldığımız sorusuna cevap veremiyorum. Böylece sorular yine artmaya devam ediyor.

İçeri giren kişiyi yaraladıktan sonra Butsuo ile birlikte istemsizce kapıdan dışarı bakarak dışarıda bekleyen diğer iki Teijo ile göz göze geldik. Hala neler olduğunu bilmiyorum ama artık kontrolü yavaştan elimize almamız gerekiyor. Bu yüzden dışarıdaki Teijoları Butsuo'ya bırakıp katanalarımı çekerek üssün içerisindekine yönelecektim. Önceki günkü tecrübem sayesinde bu sefer iki elimde katana olduğu için Raijin no Jutsu kullanmayı es geçerek hızlıca yerde yatan Teijo'nun yanına gitmeye çalışacaktım. Kılıcını çekmesine fırsat vermemeyi amaçlıyorum. Hızlıca yanına gidebilirsem bir katanımı sol omzuna saplayıp bedenini bana çevirdikten sonra diğer katanam ile olabildiğince kan çıkartacak şekilde onu kesmeyi deneyeceğim. Kendi kendime böyle zarar verme fikri çok hoşuma gitmese de yaralanmasına rağmen ortadan kaybolmayan bu şeyin ne olduğunu anlayabilmek için bunu yapmak zorundayım. Zorundayım çünkü hala daha Genjutsu'ya maruz kalıp kalmadığımdan emin değilim. 5 duyu organından herhangi birini aşırı yükleyerek. Bir kez daha Genjutsu ihtimalini ortadan kaldırmak istiyorum. Etrafta yeterince kan birikmesine sağlayabilirsem yerdeki kendi kanıma daha doğrusu yerde yatan Teijo'nun kanına dokunarak ona odaklanıp üzerimde olan olası tekniğin gücünü azaltmayı deneyeceğim. Eğer bunların hepsi bir illüzyon ise yerdeki kan filan olmaması gerekiyor. Yok eğer elime ıslak bir şey geldiğini hissedersem tekrar Henge no Jutsu ihtimalini yeniden düşünmem gerekecek.
Künye

Motivasyon

Komplikasyon

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank
Dendou no Jutsu D-Rank
Girigiri D-Rank
Kawarimi no Jutsu E-Rank
Bunshin no Jutsu E-Rank
Henge no Jutsu E-Rank
Nawanuke no Jutsu E-Rank

Beceri Listesi

Ekipman/Eşya
Katana(İyi Kalite)
Katana(İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
Image
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 18th, 2020, 3:54 pm

Locked

Return to “Mavi Takım Özel Alanı”