Kurosawa Haru

Onaylanmış olan karakterler buraya taşınır.
Post Reply
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 166
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm
Künye:
Arena:

Kurosawa Haru

Post by Kurosawa Haru » October 12th, 2018, 9:46 pm

Künye
İsim: Kurosawa Haru
Yaş: 19
Cinsiyet: Kadın
Boy: 178
Kilo: 68
Köy: Kusagakure
Element: Doton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin


Portre
Görünüm: Beyaz çarşafları andıran, sanki birkaç dakika önce bir hayalet görmüş de korkudan kanı çekilmişçesine beyaz bir teni vardır. Teninin rengine benzeyen beyaz saçları kulaklarını kapatacak ve sırtına gelecek şekilde kahkül kesilmiştir. Bu kesim, kan kırmızısı gözlerini ortaya çıkarmaktadır. Haru bir albinodur.

Ortalamadan uzun bir boyu, normalden biraz daha geniş omuzları vardır. Kolları, bacakları uzun ve incedir. Hastalığından dolayı çoğu zaman üzerini tamamen kapatacak kıyafetler tercih eder, ve güneşin parlaklığına göre özel yaptırdığı gözlüğünü takarak, bazen de kapüşonlu bir giyecek tercih eder. Köpek dişleri normal insanlara göre biraz daha uzundur. Çenesine kadar uzanan ince zincir küpeler sağ kulağında çoğu zaman mevcuttur. Sıra dışı güzelliğini insanlara kabul ettirmek için makyaj yapmaz.

Selvaria Bles

Kişilik:

Haru tanıması kolay bir insan değildir. Oturup konuşarak tanıyabileceğiniz biri değildir. Arkadaşlarının size anlatacağı Haru’nun, gerçek Haru’yla alakası yoktur. Kendine itiraf edemese de, insanların onu nasıl tanıdığı onun için çok önemlidir, ve bu hususta rol yapmaya hazırdır. Havalı, seksi, başarılı, egosuz gibi sıfatlar onun sadece kendi özgüvensizliğini örtmeye çalışmasından dolayı ortaya çıkan yalandan örtülerdir. Örtülerin altında ise umursamaz, yalnız, bencil, özgüvensiz biri yatar. İnsanların onu izlemediği anlarda bambaşka birine dönüşür. Gerçekçi, ayna karşısında çalışılmış maskeleri vardır.

Haru, zaman zaman umursamaz biridir. İlgisini çeken kimselerle zaman geçirmeyi sever. Onları tanımak, hayatlarına dahil olmak ve onları hayatına dahil etmek istemektedir. Haru, sosyalleşme ve fonksiyonel bir sosyal birey olma konusunda sıkıntıları olduğunun farkındadır, fakat bu zamanla aşılamayacak bir problem değildir, ileride bu problemini aşmak istediğinin bilincindedir. Haru için etrafındaki, hayatını beraber geçirdiği insanlar geriye kalan kişilerden daha önemlidir. Arkadaş kavramını öğrendiği insanların değerli gördükleri, Haru için değerlidir. Bir birey olmakta zorlandığı halde köyünün onu bağrına basıp onu köyün önde gelen görevlerine göndermiş olması, birey olarak kabul edilme isteğini gerçekleştirmenin ilk basamakları olarak köyü tarafından önüne sunulmuştur, Haru bunun için minnettardır.

Haru bilgiye aç bir süngerdir. Kendini geliştirebileceği her konuda araştırmaya, okumaya, danışmaya hevesli şekilde uyanabilir. Fakat yine de, bir soru sormadan önce iki kere düşünür. Boş konuşmaz, masaya bir şeyler koyamayacağını düşünüyorsa susmayı tercih eder. Genelde şaka yapmaz, dikkatleri üzerine çekmekten imtina eder. Hayatının gizliliğine önem verir, ve yaşadığı şeyleri çevresine anlatmaz. Özel hayatı konuda kapalı bir kutu gibidir. Diğer insanların da özel hayatlarına saygı gösterir, ve rahatsız edici sorular sormaktan kaçınır. Patavatsızca davranmaz.

Haru bir sokak köpeğidir. Geceyi sokakta geçirmekten gocunmaz. Sıkıldığında köyün sokaklarında volta atar. Bir bankta saatlerce oturup kafasının içinde insanları konuşturabilir, kızlara kafasında 10 üzerinden not verir. Bunlardan dolayı kolayca sıkılabilen biri değildir. Haru herkesi tanır, fakat herkes Haru’yu tanımaz. İnsanları gözler, kafasında belli kalıplara koyar ve bu kalıplar konusunda oldukça başarılıdır.

Haru bir sabır taşıdır. Ona ne söylerseniz söyleyin, ne kadar sinirlenirseniz sinirlenin, iftiralar ve yalanlar atın, onu sinirlendiremezsiniz ya da sindiremezsiniz. Sıcak bir rüzgar gibi sakin bir insandır ve bu sakinliğin diğer insanlara da tesir edebildiğinin farkındadır.

Haru, geçmişte yaşadığı görevleri neticesinde çocuksu davranışlardan sıyrılmış, korkularını ardında bırakmıştır. Bu gelişmeler, Haru’nun ideal askere bir adım daha yaklaşmış olduğunu ona kanıtlamıştır. Öldürme konusunda, o an sıkıntı yaşamayan Haru, vicdanı ile gerçekler arasında ara ara sıkışsa da, gerçekleri seçebilecek kadar bilinç sahibi ve rasyoneldir. Haru, öldürdüğü kimselerin cesetlerinin, toplumu daha iyiye götürmek için yan yana dizdiği bir köprü haline getirdiğinin farkındadır. Haru, insanlardansa fikirlerin, yardakçılardansa beynin öldürülmesi gerektiğine inanır. Kandırılmış, kendiyle aynı bilinç düzeyine ulaşamamış insanları öldürmek onun için ilk öncelik değildir. Ölmesi gereken, kötü düşüncelerle insanları ağına düşürüp onları zihinsiz savaşçılar haline getiren insanları hedef almak, Haru’nun vicdanını rahatlatır.

Özgeçmiş:

Neden ismim erkek ismi baba?” diye sormuştu çocuk yaşlarında Haru, parktaki çocuklar ismiyle dalga geçtiğinden ağlayarak eve geldiğinde. “Bilmiyorum.” Dedi babası sakince. “Muhtemelen annenin eski sevgililerinden birinin ismidir.

Çocukluğunda kimlik ve cinsiyet kargaşasını doruklarına kadar yaşamıştır. Arkadaşlarının ona erkekmiş gibi davranması, feminen bir kimlik geliştirememesindeki en önemli sebeptir. Annesinin bir gün bir paket sigara almak için çıktıktan sonra bir daha eve dönmemesi Haru’yu derinden etkileyen durumlardan biridir. Evdeki anne figürü eksikliği yüzünden, babasının sözünü geçiremediği bir sokak köpeğine dönüşmüştür. Eve çok az gitmiş, yalnız büyümüştür ve yalnız öğrenmiştir.

Hayattaki amacını bulmak için yıllar boyu düşünmüş, okumuş ve soruşturmuştur. “Hayatın bir manası var mı? Psikopat bir tanrının kar küresi içindeki oyuncaklar mıyız yoksa? Bir savaş generalinin adı kitaplara yazılır da, biz piyonlara ne olur?” Haru kendinin bir piyon olduğunu ve güçlü kimseler tarafından manasız şekilde harcanacağını bilir.

Babasının sokakta gördüğü Shinobi’lere çok özenmesinden dolayı Haru, Akademi’ye kaydolmuştur, ve yapacağı başka bir iş olmamasından ötürü başarılı şekilde Genin olmuş, ardından Chuunin’liğe yükselmiştir. Elementine olan hakimiyeti ve oturmuş savaş stili onu yaşıtlarının arasında bir yıldız gibi parlatmış ve görevlerini başarıyla tamamlamasına yardımcı olmuştur. Yer aldığı görevler harici oldukça sıradan ve normal bir hayatı olmuştur. Hayatı boyunca romanlar okumuş, hayatın manasını keşfetmek için uğraşmıştır, fakat başaramamıştır.

Hayatı boyunca yaşadığı umursamaz, yorgun ve hissiz hayat onu ölümler ve öldürmek konusunda sivriltmiştir. Öldürdüğü insanları bir amaç uğruna değil, öyle olması gerektiği için öldürmüştür. Öldürdüğü herkes için özür dilemektedir, sadece yanlış zamanda yanlış yerde oldukları için. Ve bilir ki, bir gün o da ondan daha güçlü biri için yanlış yerde olacaktır.

Motivasyon:

Haru, hayatın anlamı arayışının, hayatı, arkadaşlarını, tanıdıklarını korumak ve onları mutlu etmekten daha gereksiz olduğunu fark edip hayatına bir mana yüklemeye çalışmaktan vazgeçmiştir. Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.”

Komplikasyon:

Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.Profil
Güç: 6
Çeviklik: 7
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 2
Zeka: 4
Last edited by Kurosawa Haru on January 24th, 2020, 5:49 pm, edited 2 times in total.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Zasetsu
Azathoth
Azathoth
Posts: 115
Joined: August 27th, 2018, 10:26 pm

Re: Kurosawa Haru

Post by Zasetsu » October 15th, 2018, 8:24 pm

Köyüne karşı saygısını yitirdiği an çekip gidebilme potansiyeline sahiptir.
Köye dahil olarak yaratılan karakterlerin köylerine bağlı birer birey olmasını istiyoruz. Bu istekten bağımsız olarak, yıllarınızı geçirdiğiniz köyünüze karşı bu tutumu beslemeniz biraz yersiz. Düzenlendikten sonra tekrar uğrayacağım.

Eğer bu tutumun karakterinizde olmasını gerçekten istiyorsanız kaçak karakter kontenjanı bekleyin, karakterinizin köyüne karşı neden saygısını yitirdiğine dair gerekli detayları ekleyin ve kaçak olun. Bu da bir opsiyon.
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 166
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm
Künye:
Arena:

Re: Kurosawa Haru

Post by Kurosawa Haru » October 16th, 2018, 11:49 pm

Kişilik kısmından tartışmalı cümleyi kaldırdım.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Zasetsu
Azathoth
Azathoth
Posts: 115
Joined: August 27th, 2018, 10:26 pm

Re: Kurosawa Haru

Post by Zasetsu » October 19th, 2018, 2:15 pm

Onaylandı.
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 166
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm
Künye:
Arena:

Re: Kurosawa Haru

Post by Kurosawa Haru » January 24th, 2020, 5:41 pm

Haru’nun kişiliğinin, yaşadıkları neticesinde geçirdiği değişimler, neden sonuç ilişkisine bağlı olarak aşağıda açıklanmıştır.

viewtopic.php?f=74&t=277 [Çıngırak]

Haru’nun ölümlülüğün tadına baktığı ilk an o gizemli kadınla karşı karşıya geldiği andır. Güçlü bir savaşçı olmaktan çok uzak olduğunu en net şekilde fark ettiği an, güçlerini optimal kullanımdan çok uzak kullandığını fark ettiği anla aynıdır. Arkadaşlarını, köyünü, tanıdıklarını koruyabilmek için ciddi şekilde güçlenmesi gerekliliği onu içten içe uyarmakta, tetiklemektedir. Zehrin etkisiyle kendini kaybetmiş Köy Shinobi’lerini katletmiş olması, düşmana, kendi kendini harlayan bir ateşle nefret etmesini sağlamıştır. Bu nefret alt seviye düşmanlara karşı değil, düşmanın beynine, ta kendisine duyulan bir nefrettir.

Haru, aynı zamanda ilk defa dost addedebileceği biriyle tanışmış, güzel bir arkadaşlığın temellerini oluşturmuştur. Bunun Haru üzerinde bıraktığı etki, diğer arkadaşlarından farklı olmuştur, zira ilk defa biriyle sırt sırta dövüşebilmiş, arkadaşlarına güvenebileceği gerçeğini göz önünde bulundurmaya başlamasına sebep olmuştur. Artık Haru, sadece arkadaş değil, Yoldaş edinebildiğini de fark eder.viewtopic.php?t=404 [Yılanbalığı Operasyonu]

Haru’nun kişiliğinin büyük bir kısmı Yılanbalığı Operasyonu’nu içine alan 4-5 saatlik zaman aralığında değişim göstermiştir.
Savaşın acı dolu gerçekliği zihnine gölge düşürmüş, savaş, ölüm, hayat konularını kendi içinde sorgulamasına sebep olmuştur. Öldürdüğü her insandan, zarar verdiği, çaldığı her hayattan düşmanın üst beyinlerinin fikirlerini sorumlu tutmakla başlamış, kişilerin değil kurumların hedef alınması gerektiğini, insanların değil düşüncelerin öldürülmesi gerektiğini fark etmiştir. Hiç fiziksel olarak hasar görmeyip manevi olarak ağır yaralanarak dönen Haru, bir süre kabuğuna çekilmiş, savaşın ona kaybettirdiklerini düşünmüştür.

Haru, varlığıyla, düşünceleriyle ve akımıyla bilinçsiz insanları ölüme sürükleyen, kitlesel manada ölümlere sebep olan, insan hayatını hiçe sayan insanların ve bu amaca hizmet edecek yolu oluşturacak insanların öldürülmesiyle ancak barışın sağlanabileceğine inanmaya başlamıştır.

Haru, görev boyunca öldürdüğü insanların, onu, köyünü ve masumları daha iyiye götürmeye yarayan bir köprü haline getirdiğinin farkındadır.


viewtopic.php?f=84&t=276 [Kozmos]

Bu düşünce seli, Haru’nun Kawakami ziyareti, Yılanbalığı Operasyonu ve Kannabi Köprüsü görevlerine çıkmadan önceki ve sonraki düşünme şekillerini göstermektedir.
Görevlerden önce Haru, evrenden ne yapmasına dair bir işaret bekleyen, ne yapacağı konusunda bir fikri olmayan, bir düşüncesi, inancı, korkusu, isteği olmayan, şimdiki haline göre “çiğ” addedilecek biridir. Önüne koyduğu amaçları kendi başına devirmiş olsa da kendi kaderini eline almaktan korkan, kendi gücünü ve potansiyelini minimumunda kullanmış, kovalanmadığı halde kaçmış biridir.
Sadece kendinden beklenenleri karşılayabilmek için hayatını devam ettiren Haru, Hayatın anlamını kavramaya en çok konuda geçen düşünce selinde yaklaşmış, hatta belki ucunu da tutmuştur. Görevlerden sonra Haru, kendinden beklenenleri hakkıyla gerçekleştirebilmek, hayatın ona açtığı kapıların ardındaki yolları sonuna kadar takip etmek, hayatının akışını rüzgâra bırakmaktansa eline almak ve en önemlisi gerekeni yapmak konularında kendine sözler verir.
Hayatın anlamını öğrenmek Haru için anlamını kaybetmiştir. Hayatın bir anlamı varsa bile, Haru bunun arayışıyla vakit kaybetmektense, hayatını kendi eline alıp onu yönlendirmenin bu sonuçsuz mana arayışından çok daha “anlamlı ve doğru” olduğunu fark eder.
Haru gözyaşlarını, çocukluğunu, korkularını öldürmüş olmanın bir yükümlülükten çok bir varlık, bir kazanç olduğunun artık farkındadır. Elindekinin değerini bilmeden dışarıda daha değerli gözüken şeylere paha biçip onları istemekten vazgeçmiştir. Daha güçlü, daha dayanıklı ve daha agresif davranmasının, pasifist yaklaşımdan daha etkili, değerli olduğunu anlamıştır.


Yukarıda yazanlar neticesinde Haru’nun kişisel gelişimi bağlamında kişiliğinde ve kişisel motivasyonunda birtakım değişiklikler meydana gelmiştir.

Kişilik başlığından çıkarılan kısımlar:

“Haru umursamaz bir hıyardır. İlgisini çeken kimselerle beraber olmayı sever. Fakat ona sıradan gelen insanlara karşı kayıtsızdır. En sevdiği insandan soğuması saniyelerini alırken, birine ısınması aylarını alır. Saygıyı hak eden insanlara vermek konusunda hiçbir problemi yoktur. Umursamazlığı sadece insanlara karşı değil, hayvanlara, ailesine de karşıdır.

Haru bir tüp cıvadır. Kabına göre şekillenip, her an maskesini değiştirebilir. Bir erkek avcısıyken, aniden değişip kadınsı yanını gösterebilir, savunmasız taklidi yapabilir, bundan utanmaz. Küfredip bacaklarını ayırarak oturabilir. Erkek gibi davranmak onun için utanılacak bir durum değildir.

Ve en önemlisi Haru amaçsızdır. Kaderinin iplerini eline almaktan korkmuş, ona söylenen yolda ilerlemiş, yapılması gereken şeyleri yapmıştır. Tek bir an beklemektedir. O an yaşanacak ve Haru kaderini ellerine alacaktır. Tek bir işaret beklemektedir, ama o işarete kadar sabırla ondan isteneni yapacak ve maskelerini takmaya devam edecektir.”


Motivasyon başlığından çıkarılan kısımlar:

“Hayatın amacını bulabilmek. Haru kendi hayatı için bir sebep bulana dek çalışmaya, aramaya ve öldürmeye devam edecektir. Kendine amaç edinebileceği şeyler arayacak ve hayatın manasını bulmak için uğraşacaktır. Hayatın amacını bulana kadar ise bir yolcudur. Neyse ki yolculuk, ulaşılan yerden daha güzeldir.”


Kişilik başlığına eklenen kısımlar:
“Haru, zaman zaman umursamaz biridir. İlgisini çeken kimselerle zaman geçirmeyi sever. Onları tanımak, hayatlarına dahil olmak ve onları hayatına dahil etmek istemektedir. Haru, sosyalleşme ve fonksiyonel bir sosyal birey olma konusunda sıkıntıları olduğunun farkındadır, fakat bu zamanla aşılamayacak bir problem değildir, ileride bu problemini aşmak istediğinin bilincindedir. Haru için etrafındaki, hayatını beraber geçirdiği insanlar geriye kalan kişilerden daha önemlidir. Arkadaş kavramını öğrendiği insanların değerli gördükleri, Haru için değerlidir. Bir birey olmakta zorlandığı halde köyünün onu bağrına basıp onu köyün önde gelen görevlerine göndermiş olması, birey olarak kabul edilme isteğini gerçekleştirmenin ilk basamakları olarak köyü tarafından önüne sunulmuştur, Haru bunun için minnettardır.

Haru, geçmişte yaşadığı görevleri neticesinde çocuksu davranışlardan sıyrılmış, korkularını ardında bırakmıştır. Bu gelişmeler, Haru’nun ideal askere bir adım daha yaklaşmış olduğunu ona kanıtlamıştır. Öldürme konusunda, o an sıkıntı yaşamayan Haru, vicdanı ile gerçekler arasında ara ara sıkışsa da, gerçekleri seçebilecek kadar bilinç sahibi ve rasyoneldir. Haru, öldürdüğü kimselerin cesetlerinin, toplumu daha iyiye götürmek için yan yana dizdiği bir köprü haline getirdiğinin farkındadır. Haru, insanlardansa fikirlerin, yardakçılardansa beynin öldürülmesi gerektiğine inanır. Kandırılmış, kendiyle aynı bilinç düzeyine ulaşamamış insanları öldürmek onun için ilk öncelik değildir. Ölmesi gereken, kötü düşüncelerle insanları ağına düşürüp onları zihinsiz savaşçılar haline getiren insanları hedef almak, Haru’nun vicdanını rahatlatır.”


Motivasyon başlığına eklenen kısımlar:
“Haru, hayatın anlamı arayışının, hayatı, arkadaşlarını, tanıdıklarını korumak ve onları mutlu etmekten daha gereksiz olduğunu fark edip hayatına bir mana yüklemeye çalışmaktan vazgeçmiştir. Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.”


Görünüm başlığına eklenen kısımlar:
Çok ufak oynamalar yaptım, saçını kahkül kestirmesi ve özel yapım gözlüğünü yanında taşımasından dolayı.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 60.000 Prestij Puanı: 0 Ün: 26 Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon: Haru’yu uyandıran, onu yaşatan istek, etrafındakilerin zarar görmesine engel olmak, masumları korumak ve Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirebilmek için yapabileceğinin en iyisini yapmak, hayatın ona sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmamak olduğu düşüncesindedir. Bu uğurda kendi çocukluğundan ve duygularından vazgeçmiş olan Haru, başka insanların bunlardan vazgeçmemesi için elinden geleni yapacak, insanlığa daha iyi bir gelecek sunmak için çalışacaktır.

Komplikasyon: Albinoluk. Haru bir albinodur ve güneşten kendini koruması gerekmektedir. Bunun için güneş gözlüğü takar ve tüm vücudunu kaplayan kıyafetler tercih eder. Güneşe uzun süre maruz kalırsa çillenir, vücut yanıkları ortaya çıkar ve güneş onun için ölümcül olabilir. Işıktan daha çok etkilenir ve ışığın kör edici özelliği onun için çok daha etkilidir.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 7 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 10 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 4
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari
Majiwari: BANG! - Özel Mod Tekniği

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma, Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma, Teknik Birleştirme ve Bilimum Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma Mevcut!)
Doton: Kadan (Özel Yaratım Teknik!)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar

Gerçekliğin Kumaşı - Kıymetli Nadide Ekipman

Özel Üretim Cübbe
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük

Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Cynic
Laplace
Laplace
Posts: 511
Joined: August 24th, 2018, 10:41 pm

Re: Kurosawa Haru

Post by Cynic » January 26th, 2020, 12:02 am

Düzenlemeler karta geçirildi ve onaylandı. Arşiv için başvuru mesajını silmiyorum.
Post Reply

Return to “Onaylanan Karakterler”