Sekino Teijo

Onaylanmış olan karakterler buraya taşınır.
Post Reply
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:
Sekino Teijo

Post by Sekino Teijo » November 7th, 2019, 8:24 pm

Künye

İsim:Sekino Teijo
Boy:1,84
Kilo:85
Köy:Ishigakure
Element:Raiton
Seviye:C-Rank
Rütbe:Chuunin
Portre

Görünüm:Masmavi gözlerim ve sapsarı uzun saçlarım var. Sol göz kabağımın üzerinde bir ve sol gözümün altında iki tane nokta şeklinde doğum lekelerim var. Ayrıca sağ kulağımdan başlayıp dudağımda biten bir piercingim var. Saçlarımın piercing’e takılmaması için genellikle sağdan toplayarak topuz yapıyorum.
Amatsuki/Bonten
Image
Image
Kişilik: En son çare olmadığı sürece dövüşmeyi sevmeyen birisiyim. Bu dövüşmekten korktuğum anlamına gelmiyor. Aksine başka şansım yoksa elimden geleni yaparım ama bir şansım varsa küçücük bile olsa onu sonuna kadar kullanıp kazananın ve kaybedenin de sonunda bir şeyler kaybedeceği bir aktiviteye girmek konusunda pek hevesli biri değilim. Bana kalırsa gerçek savaşçı düşmanla daha karşı karşıya gelmeden önce savaşı kazanan kişidir.

Sakin ve soğukkanlı birisiyim. Karşılaştığım durumları analiz ederek bana en faydalı olacak hamleyi yapmaya çalışırım. Ayrıca birazcık da paranoyak birisiyim. Bu yüzden kendimden başka kimseye güvenmiyorum. Karşılaştığım sorunlarda da olabilecek en kötü ihtimali düşünerek önlemimi almaya çalışırım.

Kendi doğru ve yanlışlarıma göre hareket eden birisiyim. Bana doğru gelen bir şey tüm dünyaya göre yanlışsa bile aldırmam, yapmaya devam ederim. Bu durum tam tersinde de geçerli kendime göre yanlış bir şeyi asla yapmam.

Çok açgözlü biri olmasam da parayı severim. Gelecekte rahat edebilmek için etik değerlerim içinde kazanabildiğim kadar para kazanmak istiyorum.

Son olarak biraz da bencil birisiyim. Kendimi ve çıkarlarımı daima ön planda tutan birisiyim. Kendi iyiliğim ve rahatım için yapamayacağım bir şey yok.

Özgeçmiş: Küçük yaşta tüm aile üyelerimi Dördüncü Shinobi Savaşında kaybettiğim için akademiye girecek yaşa gelene kadar yetimhanede büyüdüm. Yetimhane günlerimin çok güzel geçtiğini söylemem. Çocuklar küçükken çok acımasız olabiliyor. Ne yazık ki bunu ilk elden tecrübe etmek zorunda kaldım. Ailemin ölümünü daha yeni kavrayıp kabullendiğim zamanlar yetimhanedeki benden büyük çocukların onların deyimiyle şakalarına bana kalırsa zorbalıklarına maruz kaldım. Belli bir noktadan sonra bu olaylar günlük rutinim haline geldiği ve kimsenin de bana yardımcı olmadığı için yapabileceğim tek şeyi yaparak dişimi sıkıp sabrederek bu lanet yerden gideceğim günün gelmesini beklemeye başladım.

Akademiye girebilecek yaşa geldiğim zaman hiç düşünmeden yetimhaneden ayrılarak Shinobi olma yolundaki ilk adımımı attım. Zaten çok fazla bir seçme hakkım olduğunu da düşünmüyordum. Ailem yanımda olsaydı belki zanaatkar olup bir köşede mesleğimi icra edip düzenli maaşımı alabilirdim ama ne yazık ki artık böyle bir şansım yoktu. Bu acımasız dünyada hayatta kalmak için sadece kendime güvenebilirdim. Böylede yaptım. Öğrencilerle arama mesafe koyarak öğrenebildiğim her şeyi öğrenmeye çalıştım.

Uzun yıllar boyunca yaptığım eğitimler sayesinde sonunda fark edilip Chuunin Sınavında koruma olarak görevlendirildim. Bu görev Ishi-chou tarafından verildiği için reddetme gibi bir şansım yoktu. Açıkça görevi almamak için bir sebebim de yoktu. “Kageler ve daha bir çok üst rütbeli Shinobinin bulunduğu bir ortamı korumak ne kadar zor olabilir ki ? Olsa olsa yenilgiyi sindiremeyen bir öğrenci taşkınlık çıkartabilir, onu da kolayca etkisiz hale getirebiliriz.“ diye düşünüyordum. Bu görev tam istediğim gibi hiç efor sarf etmeden bitirebileceğim kolay bir öğrenci bakıcılığı göreviydi ama olaylar bir anda beklentimden çok uzak bir şekilde gelişti. Beklenmedik olaylar yaşansa da sonunda sınav yarıda kalmasına rağmen görevi başarıyla tamamlayarak Kagelerle tanışma şansını da elde ettim. Bu görev sonunda hiçbir görevi küçümsememem gerektiğini öğrenmiş oldum.

Chuunin Sınavından sonra havada tek bir bulut yokken bile bir anda fırtına çıkabileceğini öğrendim. Zaten diğer insanlara güvenmediğim için artık daha dikkatli olmam lazımdı. Basit bir hatam yüzünden sakar kalmak veya ölmek istemiyorum. Bu yüzden geri planda daha güvenilir bir iş bulmam gerektiğine karar verdim. Tam bu sırada Medikal Ninja olmak ilgimi çekmeye başladı. Elimi düzgün oynarsam kendimi geliştirdikten sonra minik bir servet bile elde edebilirim.

Motivasyon: Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon: Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Güç:4
Çeviklik:8
Kondisyon:5
Potansiyel:6
Varlık:3
Zeka:4
Künye
İsim: Sekino Teijo
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 25.000
Prestij: 2
Ün: 10

Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Çift Silah Stili D-Rank(Katana)
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank
Temel Ninja Ekipmanları Eğitimi E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank
Dendou no Jutsu D-Rank
Girigiri D-Rank
Kawarimi no Jutsu E-Rank
Bunshin no Jutsu E-Rank
Henge no Jutsu E-Rank
Nawanuke no Jutsu E-Rank
Kakuremino no jutsu E-Rank

Güç: 4
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 4
[Çeviklik] Saklanma: 2
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 2 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1

Ekipman/Eşya
Katana(İyi Kalite)
Katana(İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Image
Cynic
Laplace
Laplace

Re: Sekino Teijo

Post by Cynic » November 16th, 2019, 9:39 pm

Hala buradaysanız onaylayabiliriz.
Sekino Teijo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Re: Sekino Teijo

Post by Sekino Teijo » November 16th, 2019, 10:26 pm

Buradayım
Künye
İsim: Sekino Teijo
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 25.000
Prestij: 2
Ün: 10

Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Medikal Ninja olmak. Detay vermem gerekirse kendimi eğitecek birini bulduktan sonra Medikal Ninja olup hali hazırda yaralandıkları zaman yakalanma korkusu ve fahiş fiyatlardan tedavi olmak zorunda kalan yeraltı dünyası sakinlerine bir alternatif olmak istiyorum. Zamanla onları tekelime bağlayarak hem güç hem de bolca para elde etmek istiyorum.

Komplikasyon
Paranoyak. Özellikle her şey istediğim gibi güllük gülistanlık gittiği zamanlarda bir anda herkesten ve her durumdan şüphelenebilirim. Bu durum benim elimde olan bir şey değil. Yıllarca yalnız olup kimseye güvenmediğim için kazandığım kötü bir alışkanlık/hastalık.

Özellikler

Taijutsu
Iaido C-Rank
Çift Silah Stili D-Rank(Katana)
Kendou D-Rank(Katana)
Shigure D-Rank(Katana)
Temel Taijutsu E-Rank
Temel Ninja Ekipmanları Eğitimi E-Rank

Ninjutsu
Raijin no Jutsu B-Rank
Kangehika C-Rank
Yusubi no Jutsu D-Rank