Ozora Reiji

Pasifliğe düşen karakterler buraya alınır.
Post Reply
Ozora Reiji
Ozora Reiji

Post by Ozora Reiji » February 4th, 2019, 8:04 pm

Künye
İsim: Ozora Reiji
Boy: 178
Kilo: 75
Köy: Kusagakure
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin

Portre
Görünüm: N
Image
Yeşil saçlarıyla Kusa ile uyumlu bir görüntüm vardır. Saçım erkeklere göre uzundur. Kafamdan şapkamı çıkarmamaya çalışırım çünkü şapka ile dolaşmanın maceracı bir izlenim verdiğini düşünürüm. Şapka taktığım için alın bandımı sağ koluma takarım.

Kişilik: Huzurlu bir ailede büyüdüğüm için insanlara ve büyüklerime her zaman saygı duyarım. Küçüklerime de sevgi göstermekten çekinmem. İnsanların üzülmesi için bir sebep olmadığını düşünürüm. En azından insanları mutlu etmek için elimden geleni yaparım. İşlerimi hoşgörü ve sevgiyle halletmeye çalışırım, şiddeti ve dövüşü son çare olarak kullanırım.

Macera dediğiniz zaman hayat durur benim için. Araştırmayı ve gezmeyi çok severim. Küçükken başlayan bu özelliğim sayesinde bitkilere ve hayvanlara karşı büyük bir sevgi besledim. Hayvanların ve bitkilerin de bizim gibi canlı olduğunu öğrendiğim zaman onlara da ilgi göstermeye başlamıştım. Her bir hayvanı ve bitkiyi tanımak için sürekli dışarıda dolaşır ve gezmediğim yerlere giderdim. Çocukluğum boyunca tanıyabildiğim kadar hayvan ve bitki inceledim.

Shinobi olma sebebim ise hem muhtaç insanlara yardım etmek hem insanların yaşamını kolaylaştırmak hem de macera yaşayarak yeni insanlar görmek , yeni hayvanlar ve bitkiler keşfetmek. Yeni şeyler öğrenmek yeni şeyler keşfetmek benim için bir hayat felsefesi olmuştur.

İnsanlara, hayvanlara ve bitkilere gereksiz zarar veren insanları görünce o zaman sinirlenir ve elimden geleni yaparım. Takım arkadaşlarıma ise her konuda destek olmayı kendime vazife bilirim. Bir takımın geri plandaki kahramanı olmak benim için daha iyidir. Çünkü yardım etmek her zaman yardım almaktan iyidir.

Özgeçmiş:

Huzurlu bir aile ortamında büyüdüm. Bu yüzden hayatta pek sıkıntı çektiğim söylenemez. Bu benim için hem avantaj hem de dezavantaj olmuştur. İnsanlara güvenmeyi ve yardımlaşmayı öğrenmiştim. Buna karşılık hayattaki zorluklarla başa çıkmayı öğrenmem biraz uzun sürmüştü. Küçükken etrafta uçuşan böceklere ve bahçemizdeki bitkilere merakım vardı. Sürekli dışarı çıkar ve hayvanlarla arkadaş olmaya çabalardım. Bazen hayvanlara gösterdiğim fazla sevgiden dolayı canım yansa da buna aldırmazdım. Sürekli olarak araştırır ve yeni şeyler öğrenirdim. Hayvanları tedavi etmek için kitaplar okur ve kendimi geliştirirdim. Yaralı gördüğüm hayvanları tedavi etmeye çalışırdım. Bitkilerin nasıl yetiştiğini öğrenirdim. Elimden geldiği kadar canlı varlıklara destek olmaya çalışırdım.

Yine bir gün gökyüzüne bakıp yeni canlılar ile tanışmayı düşlerken başka köylerdeki canlıları görme heyecanıyla dolup taşmıştım. Evet bu köyde görmediğim canlı sayısı oldukça azdı fakat dışarıda beni bekleyen macera ve canlılar vardı. Onlarla tanışmak ve onlara sevgimi göstermek istiyordum. İşte shinobi olmaya o zaman karar vermiştim. Bu konuyu anneme ve babama açtığımda ilk olarak olumsz yanıt almıştım ama içimdeki o ruhu gördüklerinde daha fazla dayanamamış ve oğullarının mutluluğu için izin vermişlerdi. İşte o zaman başkaları için fedakarlık yapmanın önemini bir kere daha anlamıştım. Eğer bencillik yapıp hayalimi yaşamama izin vermeselerdi o zaman mutsuz bir birey olarak büyüyecektim.

Akademi yıllarımda çok fazla zorluğa katlanamadığım için biraz zorlanmıştım. Diğer arkadaşlarıma göre daha gerideydim ama çalışma azmimle bu sorunların üstesinden gelmeyi başarmıştım. Hayata geç atılsam da azmimle arkadaşlarıma yetişmiştim. Akademiden mezun olup genin olduğumda ise karakterime uyan medic-nin olmayı istemiştim. Başlarda temel shinobi eğitim almıştım ve medic-nin olmak için kendime bir usta bulamamıştım.

Shinobiliğimin ilk yıllarında kendimi gelişmeye adamış ve kısa bir sürede Chunin olmayı başarmıştım. Bu benim için büyük bir adımdı ama hedefim için küçük bir adımdı. Hayalimin ilk adımını ise Konohadaki Chunin sınavında güvenliği sağladığımda atmıştım. Köy sınırları dışında bir yere gitmiş ve bir çok yeni kişiyle tanışmıştım. Konoha ikliminin canlılarıyla da tanışma fırsatım olmuştu ve bu beni oldukça mutlu etmişti. Aradan geçen bir yılda da kendimi geliştirmeye adamıştım.

Bundan sonraki amacım kendimi sağlık alanında geliştirip takım arkadaşlarıma yardımcı olacak bir Shinobi olmaktı. Bunun için ise kendime oldukça iyi bir sensei bulmalıydım. Ben inandım ve başaracağım.

Motivasyon:

Doğa Sevgisi: Hayvanlara ve bitkilere olan sevgim onlara karşı koruma iç güdüsü oluşturmuştur bende. Eğer canlılara bir zarar gelirse o zaman kendimi daha çok motive eder ve elimden geleni hatta fazlasını yaparım.

Macera: Eğer işin ucunda yeni yerler, yeni canlılar keşfetmek varsa işte o zaman demeyin keyfime. O işe varımı yoğumu koyarım.

Komplikasyon:

Güç: 3
Çeviklik: 3
Kondisyon: 7
Potansiyel:8
Varlık: 5
Zeka: 4
Cynic
Laplace
Laplace

Re: Ozora Reiji

Post by Cynic » March 2nd, 2019, 5:10 pm

Buralardaysanız karakter kartınız incelenecek.
Ozora Reiji

Post by Ozora Reiji » March 2nd, 2019, 9:41 pm

Buradayım.
Maxdown
Phantasm
Phantasm

Post by Maxdown » March 10th, 2019, 12:03 am

Onaylanmıştır, iyi oyunlar dileriz.
Image
Post Reply