[Lejant] Kurochi Hayato

Burada karakterinizin diğerleriyle olan bağlarını açıklayabilir ve sosyal çevrenizi oluşturabilirsiniz.
Kurochi Hayato
[Lejant] Kurochi Hayato

Post by Kurochi Hayato » September 2nd, 2018, 11:53 am

Image
Kurochi Hatsu
Babama selam durun ulan! Adamın kralıdır. Kendisini sevmem o da beni sevmez ama gücüne saygı duyduğum nadir insanlardan biridir. Aga bir kılıç kullanıyor şerefsizim tek hamleyle doğrar hepimizi. Her baba gibi o da oğullarını kendi elleriyle eğitmek ve gücünü miras bırakmak istemişti. Ama kardeşimle biraz dengesiz olduğumuz için babamın bizi eğitmesini pek istemedik. Kılıç kullanmayı sevmiyorum ellerimin boş olması gerekiyor ben dövüşürken. Babam hiçbir zaman bu isteğimi anlamadı ve çok dövdü beni. Bu yüzden sevmiyorum onu. Onun beni sevmeme sebebi de hastalığım büyük ihtimal. Kusagakure shinobisi ve köyüne inanılmaz bağlı. Öyle böyle değil, köyü için canını ortaya koyabilecek bir shinobi. Köyden kaçtığımı öğrendiğinde nasıl bir surat ifadesi takındığı görseydim keşke. Gülmekten altıma sıçabilirdim. Gördüğü yerde beni öldürür.

Image
Kurochi Kazami
Benim biricik erkek kardeşim. Kendisi 22 yaşında benden 1 yaş büyük. Fakat benim gibi çılgın birisi değil. Kendisi Kusagakure için büyük işler yapmaya çalışan bir shinobi. Köyünü seviyor ve benden nefret ediyor. Köyden kaçtıktan sonra kendisini hiç görme fırsatım olmadı. Muhtemelen beni gördüğü yerde öldürmek isteyecektir. Küçüklüğümüzden beri anlaşamayız. Sapık ve agresif bir kişiliğe sahip olsa da benim çılgınlığımın normal değerlerin çok üzerinde olduğunu düşündüğü için pek haz etmez davranışlarımdan. Rahat kıyafetler giymeyi çok sever ve kaslı vücudunu göstermekten çekinmez. Benden farklı olarak arkadaş sayısı çok fazladır. Pek zeki olduğunu söyleyemem. Aramızdaki ilişki berbat ötesidir. Dediğim gibi büyük ihtimalle beni gördüğü ilk yerde öldürmeye çalışacaktır.

Image
Sasawaga Ishida
Genin takımındayken takım arkadaşımdı. Sağ gözünü sürekli bandajla sarardı manyak. O kadar duygusuz bir insandı ki resmen içimi bayıyordu. İlk tanıştığımızda beni umursamamak gibi bir hataya düşmüştü. Sonradan onu kudurta kudurta kendimden nefret ettirdim. Böylesine duygularına karşı otorite kurabilmiş bir insanın nefretini kazanabildiğim için kendimle gurur duyuyorum. Sırf köyün kanunlarına karşı gelmemek için beni öldürmemişti. Ama bir görev de hiç unutmam beni ölüme terk etmişti. Hocamız gelmese şuan yaşamıyordum. Kendisinden nefret ederim bu tutumundan dolayı. Sürekli anbu olmaktan bahsediyordu. Umarım olamamıştır çünkü gördüğü yerde beni öldürür.
Image
Künye
İsim: Kurochi Hayato
Element: Raiton
Seviye: C
Ryo: 50.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Kaos! Kaos! Kaoosssss!
Hayato, kaostan beslenen biridir. Gittiği yerde çıkarttığı her kaosu eğlene eğlene izler. Hatta o kaosun içinde bizzat başrol oynarsa üfff! Tadından yenmez. En büyük arzusu Shinobilerin hakim olduğu Dünya'yı Shinobiler'e layık bir hale getirmektir. Savaş, kan, hayatları korunması gereken zavallı insanlar. Kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Komplikasyon
Kişilik Bozukluğu
Hayato, hastalığı sebebiyle abartılı bir gurura sahiptir. Karşılaştığı her insanın ona karşı bir takım duygular hissetmesini ister. Nefret olur, sevgi olur, hayranlık olur fark etmez. Fakat Hayato birisi tarafından takılmadığını, umursanmadığını gördüğü anda bir anda tüm psikolojisi alt üst olur ve tüm hayatını yaşama amacı o insanın Hayato'ya karşı bir takım duygular beslemesi yönünde olur. Hayato kendine olan güvenini kaybeder ve o insan Hayato'ya karşı bir şeyler hissedene kadar Hayato öfkeli, kontrolsüz, yıkık bir insana dönüşür.

Güç: 4
Çeviklik: 4
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 10
Zeka: 2

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3 [F]
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1
Jutsu Listesi
Taijutsu
[Stil] Rinjoushou B-Rank
Kullanıcı, adımlama tekniğini bir üst noktaya taşır. Rakibin etrafında yapacağı ufak yer değiştirmeler neredeyse anında gerçekleşir. Kullanıcı bu sayede vakit kaybetmeden saldırılarının yönünü değiştirebilir. Bu yer değiştirmeler, tekniğin yapısı yüzünden defansif olarak çok bir fayda sağlamasa da farkını hissettirir.
Ninjutsu
Shunshin / D-Rank
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Dendou no Jutsu / D-Rank
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kangehika / C-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından elini herhangi bir yüzeye değdirir. Ardından, bu yüzeyden hedefine doğru elektrik akımı yollamaya başlar. Bu yüzey yer, duvar, su gibi herhangi katı veya sıvı bir materyel olabilir, iletken olmasına gerek yoktur. Ancak eğer iletkenler ile kullanılırsa tekniğin gücü artar. Elektrik akımı ile karşılaşan hedef hasar alır. Menzil uzadıkça tekniğin hasar potansiyeli azalır.

Goumon no Te / B-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührünün ardından rakibinin kafasını yakalamaya çalışır. Eğer başarılı olursa, ani bir elektrik şoku verir ve bu rakibi paralize eder. Neye uğradığını şaşıran rakibin dengesi bozulur, uzuvları rastgele kitlenmeye başlar. Tekniğin etkisi 1 dakikaya kadar sürebilir ve ardı ardına kullanılması rakibi bayıltır.
Post Reply

Return to “Lejant Deposu”