[Lejant] Saitou Shirai

Burada karakterinizin diğerleriyle olan bağlarını açıklayabilir ve sosyal çevrenizi oluşturabilirsiniz.
Post Reply
Saitou Shirai
[Lejant] Saitou Shirai

Post by Saitou Shirai » September 4th, 2018, 2:29 pm

Image
Saitou Aoi

Ya da benim kullandığım şekliyle, babam. Yani, kendisi hakkında pek fazla şey bildiğim söylenemez zira henüz ben doğmadan önce bir görevde kahramanca çarpışarak ölmüş. Rütbesi Jouninmiş. Gerçekten kendisi hakkında ne diyebilirim bilmiyorum, belki biraz tanısaydım işler daha farklı olabilirdi. Belki şu an böyle biri olmayabilirdim. Sadece ihtimaller üzerine konuşmayı saçma buluyorum.

Image
Genkichi Misa
Annem. Onu da talihsiz bir şekilde doğum sırasında kaybetmişiz. Zaten bir kunoichi olması sebebiyle oldukça yıpranmış olmasından mı, yoksa tam olarak bilmediğim ve kulağıma çalınan "hastalığı" yüzünden mi bilmiyorum, vücudu doğumu kaldırmamış olsa gerek.

Image
Uma Reta
Genin döneminde beraber talihsiz olayı yaşadığım takım arkadaşım. Ondan kesinlikle nefret ediyorum. İmkanım olsa tam şu an gırtlağını söker paket yapar eline veririm. Öyle böyle bir nefret değil yani, hiiiç mi hiç sevmem kendisini. Ama nasıl sevmem, nasıl sevmem anlatamam. Kesinlikle ona dostumdan kalan miras gözüyle bakmıyorum. Öhü, ehem. İşin aslına gelecek olursak, ben hala nefes aldığım sürece kimse saçının teline dokunamaz. Kardeşim için dünyanın yarısını ezer geçerim.
Image
Otai Kagoro
Birbirimizi feda etmek için adeta yarışa girdiğimiz takım arkadaşım. Aynı zamanda o yarışın kazananı. Konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

Image
(Eski) Sensei-Jounin Kanata Yamada
Takımın orijinal formasyonunda başımızda bulunan, henüz yirmili yaşlarının başındaki toy Senseimizdi. Takımı sürekli azarlayıp duran gıcık bir yapıya sahipti, fakat içten içe bizi sever ve takımdaki herkes için hayatını rahatlıkla feda edebilirdi, eğer o imkan verilseydi. Onu tanıdıkça, gerçek anlamdaki nefretim yavaşça rol modelliğe dönüşmüştü.

Yaşadığımız trajedik olayın ardından değişken ruh hali bunu kaldıramadı ve onu sonrasında gören de olmadı. Söylentilere göre bir kaçak olma ihtimali söz konusuymuş. Bu ihtimal bile, beni derinden üzüyor. Onun iyi bir adam olduğunu biliyorum ve eğer bu doğruysa, yakasından tutup onu köye geri getirmek de boynumun borcudur.

Image
Künye
İsim: Saitou Shirai
Element: Raiton
Seviye: C
Rütbe: Chuunin
Ryo: 50.000
Prestij: -
Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon

Bodyguard!

Ya da, kahraman. Koruma içgüdüsü öylesine güçlüdür ki, harekete geçmesi için ortada korumaya değer en ufak bir değer olması bile yeterlidir. Köy, köy halkı, shinobiler, masum siviller, hatta yeri gelirse başka köyün halkları. Kendisi bu konuda gözünü karartır ve koruması gereken şeyler için ne gerekiyorsa, her şeyi yapar. Her şeyi, HER ŞEY. Ölür de, öldürür de.

Komplikasyon

Kayıp
Henüz ikinci kez deneyimlemediği için farkına varmamış olsa da Shirai, korumakta olduğu değerleri kaybeder ve bu hususta başarısız olursa adeta yanar. Kendisini başarısız olmakla, yetersiz olmakla suçlar. Eğer bu biri yüzünden olduysa gözü intikamdan başka şey görmez olur.

Özellikler

Güç: 3
Çeviklik: 6
Kondisyon: 3
Potansiyel: 7
Varlık: 7
Zeka: 8

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] [Favori Beceri] Ninshuu: 3
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu

Dendou no Jutsu, D Rank
Shunshin no Jutsu, D Rank
Kangehika, C Rank

Taijutsu
Shinshouki - D Rank
Genjutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Saitou Shirai

Re: [Lejant] Saitou Shirai

Post by Saitou Shirai » September 4th, 2018, 4:52 pm

Image
Kasai Shigeki
Bu da bizim asosyal oğlan. Kagoro'dan sonra takımımıza katılmasıyla birlikte gözüme istemsizce korunması gereken biri olarak yerleşmişti, çünkü ben bir kaybı daha görmek istemiyordum. Her ne kadar yeni Sensei ile hiç anlaşamıyor olsam da, yeni takım arkadaşıma karşı o kadar da soğuk yaklaşmıyordum. Çok uzun süre birlikte kalmadığımız için midir bilmiyorum, kendini dışarı yansıtmak konusunda en az benim kadar sıkıntılı biri gibi duruyor.

Image
Sensei-Jounin Gouko
Eh, köy yönetimi tüm bu olanlar için Yamada-Sensei'nin toyluğunu suçlamıştı. Bunun ardından böyle bir hatanın tekerrür etmemesi için başımıza oldukça tecrübeli fakat insani duygulardan biraz uzak, en azından dışarıdan hiçbir şekilde görünmeyen Gouko-Sensei'yi yollamışlardı.

Adamla hiç mi hiç anlaşamıyordum, bana kalırsa Yamada-Sensei'nin yokluğunu doldurmak şöyle dursun, aratıyordu! Mükemmelliyetçi sayılabilecek biriydi ve bir ninjanın her alanda bir şeyler bilmesi gerektiğini, yoksa eksik yanlarının kurbanı olacağını savunuyordu. Ağırlıklı olarak Nintaijutsu bilse de, Genjutsu hakkındaki birikimine birinci elden şahit olmuştum. Sizi çok seviyorum Sensei :))))))))

Çok yazık Shigeki-kun, Yamada-Sensei'yi tanıyamamış olman üzücü.
Image
Künye
İsim: Saitou Shirai
Element: Raiton
Seviye: C
Rütbe: Chuunin
Ryo: 50.000
Prestij: -
Kullanılabilir GP: 10

Motivasyon

Bodyguard!

Ya da, kahraman. Koruma içgüdüsü öylesine güçlüdür ki, harekete geçmesi için ortada korumaya değer en ufak bir değer olması bile yeterlidir. Köy, köy halkı, shinobiler, masum siviller, hatta yeri gelirse başka köyün halkları. Kendisi bu konuda gözünü karartır ve koruması gereken şeyler için ne gerekiyorsa, her şeyi yapar. Her şeyi, HER ŞEY. Ölür de, öldürür de.

Komplikasyon

Kayıp
Henüz ikinci kez deneyimlemediği için farkına varmamış olsa da Shirai, korumakta olduğu değerleri kaybeder ve bu hususta başarısız olursa adeta yanar. Kendisini başarısız olmakla, yetersiz olmakla suçlar. Eğer bu biri yüzünden olduysa gözü intikamdan başka şey görmez olur.

Özellikler

Güç: 3
Çeviklik: 6
Kondisyon: 3
Potansiyel: 7
Varlık: 7
Zeka: 8

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1