[Lejant] Kita Usagi

Burada karakterinizin diğerleriyle olan bağlarını açıklayabilir ve sosyal çevrenizi oluşturabilirsiniz.
Kita Usagi
Ishigakure
Ishigakure
Künye:
[Lejant] Kita Usagi

Post by Kita Usagi » October 28th, 2018, 3:42 pm

Image
Kita Kaira(Baba)
Doğma büyüme Kirigakure'li olan babam, kendi ailesinin Kiri'de tutunamaması nedeniyle Ishigakure'ye göç etmişler. Ishigakure'ye geldiğinde çok küçük olduğu için, akademiye de Ishigakure'de gitmiş. Çok küçük yaşlarda Chuunin olduktan sonra, aradan çok süre geçmeden ANBU birliğine katılmış. ANBU birliğinde çıktığı görevlerden birindeki talihsizlik sonucu kimliği açığa çıkmış. O görevin ayrıntılarını hiçbir zaman bana anlatmadı. Ama sadece o görev süresinde annem ile tanıştığını biliyorum. Bu sebeptendir ki, yeni kimlik yerine ANBU'dan azledilmek istemiş. Bundan kısa süre sonra da Jounin rütbesine yükseltilmiş. Köyüne aşırı derecede bağlıdır. Her ne kadar küçükken sürekli bu sebepten ötürü dışlansa da. Kiri'li birisi gibi değil de sanki Ishigakure'de doğup büyümüş gibi baplıdır Ishi'ye. Şu an hala Ishigakure'de Jouninlik yapıyor.
Image
Kita Nanami(Anne)
Doğma büyüme Ishigakure'li olan annem, normal bir yaşam sürmüş. Hakkında çok bir şey bilmem, geçmişini de hiç merak etmedim. Bana her zaman kötü davranırdı. Aramızda hiçbir şekilde Anne-Kız bağı olmadı. O talihsiz olay yüzünden de sürekli beni sorumlu tutuyordu. Sanki ben çok istermişim gibi. En sonunda dayanamayıp evden ayrılmama neden olan en büyük etkende buydu zaten.
Image
Künye
İsim: Kita Usagi
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 142.500
Prestij: 4
Ün: 26
Kullanılabilir GP: 0

Özellikler
► Show Spoiler