Kütüphane Bilgilendirme

Karakterlerinizin hikâyesini burada derleyebilirsiniz.
Locked
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Kütüphane Bilgilendirme

Post by GM - Naruto » August 26th, 2018, 9:30 pm

Kütüphane, karakterlerinizin tamamladığı Free ve GM eşliğindeki konuları derleyeceğiniz, onların maceralarını toplayacağınız bir yer olacak. Ancak her bölüm gibi, burada da kurallar bulunmakta.

Herşeyden önce, buraya herkes [Kütüphane] *Karakter İsmi* şeklinde bir konu açacak. Örneklersek;
[Kütüphane] Mitsui Arisa
Ardından konunuzu doldurmaya başlayabilirsiniz. Bunu bir örnek ile açıklayayım;
Eski Dostla Karşılaşma
Boş boş sokaklarda yürüyüp günümü öldürmeye çalışıyordum ki, takımların açıklanıp açıklanmadığını merak ettim. Aslında derdim o değildi. Sadece, gerçekten sıkıldığım için bir bahane arıyordum ve bunu da bulmuştum. Akademi'ye vardığımda, tanıdık bir yüz beni karşıladı. Mekato. Sargılı eline gözüm kaydı birden. Hoş anıları canlandırmıyordu bu bende. O da bunun farkındaydı. Garip bir havada, boş boş panoya baktık. Ardından ise, bana içki ısmarlamayı teklif etti. Bu, muhtemelen onun için çok iyi bitmeyecekti ama, beleş içkiye de hayır demem açıkçası...
Her bir konuyu yukarıdaki örnekteki gibi karakterinizin ağzından özetleyecek ve onları burada arşivleyeceksiniz, eğer isterseniz. Bu, karakterinizin yaşadığı şeylerin bir özetini çıkartmanızı sağlayacak ve kişisel hikayenizi oluşturmanızı sağlayacak. Konuları okumaktan üşenen insanlar için ise güzel bir kıyak olacak. Ancak değişmeyecek tek bir kural var, sadece ve sadece bitmiş, RP'si yapılmış konuları koyacaksınız. Yani varolmayan konular veya geçmiş ile alakalı olaylar burada özetlenmeyecek.

Burayı illa yukarıdaki gibi kullanmak zorunda değilsiniz. Özü aynı kaldığı şekilde değiştirebilirsiniz. Günlük gibi yapalabilirsiniz, ya da bir tarih kitabında, karakterinizin geçmişinin anlatıldığı bir bölüm olur. Yaratıcı olun.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Kütüphane”