[Kütüphane] Kita Usagi

Karakterlerinizin hikâyesini burada derleyebilirsiniz.
Kita Usagi
Ishigakure
Ishigakure
Künye:
[Kütüphane] Kita Usagi

Post by Kita Usagi » February 5th, 2019, 5:20 pm

[Kita Usagi]Dil

Evet çocuklaaar, nerede kalmıştık?

Usagi Chuunin sınavında görev almıştı!

Hayır ya, o çok önceydi. En son Mimani şehrine gidiyordu!

Ahahahaha! Evet evet, ama o Mimani değil, Minami şehri. Neyse biz hikayemize dönelim.

Usagi, bir gece ansızın odasına giren üç yabancı ile karşılaşmıştı. Aslında iki yabancı. Diğeri herkesin bildiği Amemori Shijo. Ama o zamana kadar neredeyse hiç muhabbetleri olmadığı için o an birbirlerine yabancılardı. Usagi'yi apar topar alıp götürdüler, Ishi-chou binasına. Bir görev gelmişti. Ishigakure'nin geleceğini kurtarmak için yapılması gereken, çok tehlikeli ve çok gizli bir görev. Minami şehrindeki vatan haini bir politikacıyı öldürmesini istemişlerdi. Neydi o politikacının adı?

Azan Rohta!

Hayır ya, Ohta Razan!

Ehehe, evet Ohta Razan. Vatan hainliği yapıyordu bu politikacı. Vatanının gizli bilgilerini Amegakure'deki hainlere satıyordu. Ne karşılığı olduğu hiçbir zaman ortaya çıkmadı. Ya da çıktı ama biz bilmiyoruz. Neyse, Usagi ise, o zamana kadar varlığından habersiz olduğu, ama o an içinde alevlenen vatan sevgisi ile bu görevi gözünü kırpmadan kabul etmişti. Görev sonunda ölebilirdi, bir kaçak damgası yiyebilirdi. Ama o ne yaptı? Vatanının güvenliğini sağlamak için görevi kabul etti. Ardından hemen bir vagon yardımıyla Minami şehrine gönderdiler. Minami şehrine ilk vardığında ne yapacağından habersiz bir şekilde dolaşıyordu. Başta bütün politikacıların toplandığı bir açık oturuma girdi. Orada Razan'ı uzaktan görmüş olsa da, görevin gizliliği ve etraftaki çok sayıda koruma nedeniyle orada saldırmaktan vazgeçti. Onun yerine dışarıda bekledi. Razan çıktığında ise onu gittiği yere kadar takip ederek başta şirketine, sonrasında evine ulaştı. Bu bilgiler onun için o an bir elmas kadar değerliydi. Ertesi gün, Razan'ın şirketine gitti. Şirketin ismi neydi?

Neydi yaa...

TENJAKU!

Şşşş bağırma, babanız odada uyuyor. Evet Tenjaku'ydu şirketin adı. Bu şirkette, insanları eğlendirmek için geyşa kiralıyorlardı. Usagi ise Razan'ı öldürmek adına bu geyşaların arasına katıldı. Burada Kimiko diye bir kadınla tanıştı. Bu kadın, Tenjaku'nun yöneticisiydi. Usagi'yi ilk görüşte çok beğenmiş, ondan çok etkilenmişti. Aynı şekilde Usagi'de bu kadın ile tanıştığında kadının etrafa yaydığı ilginç hava nedeniyle ondan etkilenmişti. Usagi, Kimiko'dan bazı konuşma ve geyşalık dersleri aldıktan sonraki gün, bir shinobiyle tanıştı. Bu shinobi, Razan'ın en çok güvendiği korumasıydı. Orada, Usagi'ye bir mühür yerleştirdi bu shinobi. Mührün etkisini bilse, hiç bir şekilde izin vermezdi ama, o an yapabilecek başka bir şeyi yoktu. Gizliliğini korumak için bu izni verdi ve mührü kabul etti. Devamında, o günün akşamına bir partiye katılacaklarını öğrendi. Bu parti Razan'ın evinde düzenleniyordu. Geyşa kılığında katıldığı partide Razan'ı takip etti. Malikanenin üst katında, Razan'ın en çok güvendiği koruması ile birlikte yakaladı onları. Razan'ın konuşması dışında ortamda hiç ses yoktu. Usagi yavaşça odadan içeriye baktı. Kapıyı araladı. Bu sırada masanın üzerindeki mum dalgalandı. VE BİRDEN!

AAAAAAAAAAAAAA!
AAAAAAAAAAAAAA!

AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHA. Ve birden odaya daldı.

Yaaa. Çok korktum anne!

Hahahaha, ben hiç korkmadım ki.

Tamam tamam. Ama her hikayede bir korku kısmı olmalı değil mi? Korku hayatımızın her alanında vardır.

Neyse, birden odaya daldı ve saçındaki saç tokasını çekip Razan'ın önündeki shinobinin boynuna sapladı. Yere yıkılan shinobinin üstünden kalkıp Razan'ın üstüne atladı. Geceyi yırtan bir panter edasıyla. O kadar hızlıydı ki. Benim mükemmel gözlerim bile o anı neredeyse göremeyecekti. Razan'ı öldürdükten sonra, gözleri yeri kaplamaya başlayan kana odaklanmıştı. Bu sırada arkasında olan hareketliliği görmemişti. VE BİRDEN!

AAAAAAAAAAAAAA!
AAAAAAAAAAAAAA!

Yaaa yine mi!

Anne lütfen. Hatsuko'yu çok korkuttun. Beni değil yani. Hatsuko'yu. Biliyorsun, ben hiç korkmam çünkü.

Ve birden. Arkasından onu yakalayan shinobi yan odaya fırlatmıştı Usagi'yi. O odada amansız bir dövüşe girmişlerdi. Usagi'de shinobide çok kötü yaralar almıştı. Peki kurtulan kim olmuştu?

USAGi!

Yaa, tam ben söylicektim. Püfff

Kıyamam sana, bir dahakine abinden daha hızlı davranırsan, sana ödülüm olacak. Tamam mı? Biz hikayemize dönelim. Usagi kurtulmuştu bu savaştan. Ama büyük bir kayıp vermişti. Hafızasını. O günün sabahında yediği mühür, hafızasını kilitlemişti. Hiçbir şey hatırlamıyordu. O güne dair en son hatırladığı şey, sabah yediği mühürdü. O andan sonrası sanki hiç yaşanmamıştı. Büyük bir şok içinde girmişti. Ama hemen bu şoku üstünden atarak görevini tamamlamanın verdiği hafif rahatlıkla Minami şehrinden son sürat kaçmıştı. Köyüne döndüğünde ise, görevini başarmış olmanın verdiği mutluluk ve rahatlıkla uykuya dalmıştı. Tıpkı şimdi sizin yapacağınız gibi.

Ama hep en güzel yerinde bitiriyorsun anne!

Eveeeet!

Peki, en güzel yerinde bitirmezsem yarını nasıl bekleyeceksiniz? Çok sıkılarak. Ama böyle bitirince? Çok heyecanlı ve meraklı. O yüzden şimdi siz uykuya dalıyorsunuz, ve yarın gece uyumayı iple çekiyorsunuz değil mi?

Bir gün ben de Usagi gibi bir kunoichi olacağım!

Biz daha çok küçüğüz Hatsuko. Yani sen daha küçüksün. Ben seneye akademiye başlayacağım.

Tamaaam hadi uykuya. Yarın size çok daha güzel bir hikaye anlatacağım.
Image
Künye
İsim: Kita Usagi
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 142.500
Prestij: 4
Ün: 26
Kullanılabilir GP: 0

Özellikler
► Show Spoiler