[Flashback] Öfkeden Doğanlar

Diğer gizli ninja köyleri.
Post Reply
Kurochi Hayato
[Flashback] Öfkeden Doğanlar

Post by Kurochi Hayato » September 2nd, 2018, 6:45 pm

Anasını satayım çok yorgunum. Bu yıl Chuunin Sınavları Konoha'da düzenleniyor. Büyük Uluslar'dan gelecek vaat eden veletlerin kapışacağı enteresan bir sınav olacak. 5 Büyük Ulus içinde en hayranlık duyduğum köy Kirigakure. Adamlar bir zamanlar öttürmüş milleti. Giren çıkmak istemiyor. Çıkmak isteyen de çıkamıyor. Keşke o köyde doğmuş olsaydım şuan Mizukageydim. Şaka lan şaka! Mizukage olmak kiim, ben kim.

İşin enteresan yanı bu yıl Chuunin Sınavlarının güvenliği bizim gibi yancı köylere bırakılmıştı. Bu Barış Dünyasını yaratanlar işlerini çok iyi yapıyorlar. Milleti nasıl susturacaklarını biliyorlar. "Hadi la hadi sizde gelin" dercesine bize güvenlik görevi verdiler. Ve şuan mal gibi ayakta dikiliyorum ve 5 Torpilli Ulusun veletlerini izlemekle meşgulüm. Ellerim cebimde sol omzumu duvara dayamış bir şekilde yan duruyorum. Canımın sıkıldığı gözlerimden belli oluyordu o sırada. Eğer burada bir çılgınlık yapmaya çalışırsam ağzıma sıçarlar, kolumu bacağımı kırıp götüme sokarlar. Uzumaki Naruto gibi Tanrısal bir herif duruyor orada.

İçimden resmen dua ediyordum. Normalde bunu yapmak aptallıktır ama ben yapıyorum. Bir olay çıksa da sınav yarıda bölünse. İki savaşıp milleti dövsek. Hatta savunmasız geninler öldürülse ve bizimkiler nefret duyup dikkatsizce saldırsa falan. Çok güzel hayal bee. Ama böylesine barış dolu sıkıcı bir Dünya'da kim böyle eğlenceli ve heyecanlı bir plan uygular ki? Her geçen gün yaşadığımız Dünya'dan soğuyorum. İntihar etmek gibi bir düşüncem yok fakat kesinlikle şu köyden dışarı atacağım kendimi.

Sıkıntıdan olduğum yerden çıkıp biraz etrafı dolaşmak üzere yürümeye başladım. Tribünleri geziyorum, dışarıya çıkıp geziniyorum, oturup biraz dinleniyorum.. Dışarıda bir süre takılıp tekrar yerime dönerken bir adamın ceketinin içinde patlayıcı kağıt olduğunu fark ediyordum. Bir süre sonra adam içeri sis bombası atıp kaçıyordu. Oğlum sen bittin lan! Tam istediğim şeyi yaptın! Teşekkürümü edeceğim sana gel buraya!

Direk adamın peşinden koşmaya başlıyorum. Diğerleri geninleri takip etmeye devam ediyordu fakat bir kişi hariç...
Image
Künye
İsim: Kurochi Hayato
Element: Raiton
Seviye: C
Ryo: 50.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Kaos! Kaos! Kaoosssss!
Hayato, kaostan beslenen biridir. Gittiği yerde çıkarttığı her kaosu eğlene eğlene izler. Hatta o kaosun içinde bizzat başrol oynarsa üfff! Tadından yenmez. En büyük arzusu Shinobilerin hakim olduğu Dünya'yı Shinobiler'e layık bir hale getirmektir. Savaş, kan, hayatları korunması gereken zavallı insanlar. Kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Komplikasyon
Kişilik Bozukluğu
Hayato, hastalığı sebebiyle abartılı bir gurura sahiptir. Karşılaştığı her insanın ona karşı bir takım duygular hissetmesini ister. Nefret olur, sevgi olur, hayranlık olur fark etmez. Fakat Hayato birisi tarafından takılmadığını, umursanmadığını gördüğü anda bir anda tüm psikolojisi alt üst olur ve tüm hayatını yaşama amacı o insanın Hayato'ya karşı bir takım duygular beslemesi yönünde olur. Hayato kendine olan güvenini kaybeder ve o insan Hayato'ya karşı bir şeyler hissedene kadar Hayato öfkeli, kontrolsüz, yıkık bir insana dönüşür.

Güç: 4
Çeviklik: 4
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 10
Zeka: 2

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3 [F]
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1
Jutsu Listesi
Taijutsu
[Stil] Rinjoushou B-Rank
Kullanıcı, adımlama tekniğini bir üst noktaya taşır. Rakibin etrafında yapacağı ufak yer değiştirmeler neredeyse anında gerçekleşir. Kullanıcı bu sayede vakit kaybetmeden saldırılarının yönünü değiştirebilir. Bu yer değiştirmeler, tekniğin yapısı yüzünden defansif olarak çok bir fayda sağlamasa da farkını hissettirir.
Ninjutsu
Shunshin / D-Rank
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Dendou no Jutsu / D-Rank
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kangehika / C-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından elini herhangi bir yüzeye değdirir. Ardından, bu yüzeyden hedefine doğru elektrik akımı yollamaya başlar. Bu yüzey yer, duvar, su gibi herhangi katı veya sıvı bir materyel olabilir, iletken olmasına gerek yoktur. Ancak eğer iletkenler ile kullanılırsa tekniğin gücü artar. Elektrik akımı ile karşılaşan hedef hasar alır. Menzil uzadıkça tekniğin hasar potansiyeli azalır.

Goumon no Te / B-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührünün ardından rakibinin kafasını yakalamaya çalışır. Eğer başarılı olursa, ani bir elektrik şoku verir ve bu rakibi paralize eder. Neye uğradığını şaşıran rakibin dengesi bozulur, uzuvları rastgele kitlenmeye başlar. Tekniğin etkisi 1 dakikaya kadar sürebilir ve ardı ardına kullanılması rakibi bayıltır.
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Re: [Flashback] Öfkeden Doğanlar

Post by Jirou Ryu » September 2nd, 2018, 7:27 pm

"Barışın olduğu bir dünyada, eli silah tutan bizlere ne hacet?" Bir an durdu ve sonuna kadar kısık olan gözleriyle arenanın tam ortasında birbirlerine öldüresiye saldıran iki çocuğu izledi. Gözlerinden fışkıran kazanma arzusunun yoğunluğu onu bir kaç adım geriye itti. Tüm bu öldüresiye saldırıların arkasında yatan bu arzunun, koltuklarında heyecanla oturan insanlardaki etkisine baktı. "Savaşla kavga arasındaki fark masum insanlar zarar görmeye başladığında açığa çıkıyor sanırım." diye döküldü sözcükler dudaklarının arasından. Eğer ortada bir kavga varsa, insanlar çekirdeklerini alıp bunu heyecanla izlerdi; fakat kavganın yerini savaş aldığında, tüm bu koltuklarında heyecanla oturan insanlar dehşetle kaçmaya başlarlardı. Oysa ikisi arasındaki fark basitti. Birinde sana zarar gelmeyeceğinden emin olarak izlersin her şeyi; diğerinde ise sana zarar gelmemesi için arkana dönüp bakmazsın bile.

Ryu, bu basit ve ince farkı o kapı eşiğinden uğurladığı anne ile babasını bir daha göremediği zaman anlamıştı. Henüz üç yaşında küçük bir çocuk olabilirdi; ama savaş ona bile zarar vermişti. Belki bir Kunai kalbine saplanmamıştı ya da sağ kolunu ondan alıp götürecek bir parşömen yanında patlamamıştı; ama tüm bu sayılanlardan daha ağır bir darbe, kalbine yıllardır kapanmayacak görünmez bir yara açmıştı.

İnsanların çoğunluğu o yıllardan kalan yaralarını büyük binalarla sarmışlardı. Gelişmişlik adı altında, sözde bir barışın gölgesinde yeşermişti sahte dünyaları. Çok nadir Ryu gibiler acılarını bu beton duvarların arkasına saklamakta başarısız olmuştu. Bedenleri bu barış çağına adım atmıştı; ama benlikleri hâlâ savaş çağı denen o yıllardaydı. Ryu, bu gerçeği kabullenmişti ve bu yüzden barış çağı adı verilen bu dönemde, Shinobi olarak yetiştirilen bu çocukların gösterisine anlam veremiyordu.Bu esasen savaşın külleriydi ve korkusu o küllerin kıvılcım olmasıydı.

Çarpışan Kunailer'den çıkan kıvılcımın acı çığlıklarını kulak ardı edip, dikkatini farklı noktalara çekti. Bulunduğu kubbemsi yapıdan tüm alanı izleyebilecek görüşü vardı. Tam karşıda, beş kage vardı. Savaşı bizzat yaşamış ve o savaştan sağ çıkmış insanlardı onlar. Hatta Uzumaki Naruto savaşı sonlandıran adamdı.

Bu insanların yüzünde bile yer yer heyecanı görünce şaşkınlığını koruyamadı. Savaş görmüş bu insanların, neden iki çocuğun kavgasına bu kadar değer biçtiklerini anlamıyordu. Sunagakure'den gelen çocuğun, Konahakagure'li çocuğu yenmesi ne gibi sonuçlar doğuracaktı ki?

İşte bu yüzden bu sisteme son vermek istiyordu.

Sinirle bulunduğu kubbe'den arenanın dışına atladı. Sırtını tozlu duvara dayadı, simsiyah ince paltosunun kirlenmesini umursamadı bile. Maçı izlemek için geç kalmış insanların koşuşturmasını görünce kafasındaki soru işaretleri biraz daha çoğaldı. Tek tek koşan insanları süzdü.

İşte o an, elbisesinin altından patlayıcı parşömen fışkıran adamı gördü. Bir an buna izin vermek istedi... Bu kavgayı heyecanla izleyenlerin, bu adamın kendini patlatmasıyla düşeceği dehşeti görmek istedi... Sonra bundan vazgeçti. Bir adım attı ve o an, gözüne başka bir şey daha takıldı. İshi gibi, koruma görevinde olan Kusa'lı bir Shinobi'nin çoktan isyancının peşine düştüğünü gördü.

Olaya direk müdahale etmek yerine, biraz da bu ikilinin kavgasını izlemek istedi. Ne de olsa kavga savaştan pekte farksız olmasına rağmen izlenebilecek bir şeydi insanlar için...
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
İsim: Jirou Ryu
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 235.000 Ryo
Prestij: 2 PP
Ün: 29
Kullanılabilir GP: 0 GP
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler
Yeni Avcılar Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Üç Kişinin Sırrı Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Güç: 10
Çeviklik: 11
Kondisyon: 6
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 10
*[Kondisyon] Form: 10
*[Potansiyel] Ninshuu: 5
[Varlık] Aldatma: 1
*[Varlık] Empati: 3

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Otonaku Ashi Jutsu, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu, A-rank
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
-Kaderin cilvesi sonucu elde edilen Wakizashi (Sırtında bulundurur)
-Özel Üretim Tantou (Belinde, ulaşımı oldukça kolay bir yerde bulundurur)
-Ryu'nun ekstra shinobi ekipmanlarını koymak için kullandığı özel üretim ekipman çantası (Sağ bacağında ulaşımı kolay bir yerde asılıdır.)
Kurochi Hayato

Post by Kurochi Hayato » September 3rd, 2018, 3:13 pm

Keşke Tanrı'dan başka bir şey isteseydim. Ellerimin kaşınmaya başladığı şu dakikalar'da karşıma çıkan şey hediyeden başak bir şey değildi. Hızla adamı kovalamaya başlamıştım. Arkasından bağıra bağıra adamı kovalarken o kadar eğleniyordum ki kendimi kaybettiğimi hissedebiliyordum ufaktan. Güvenlik görevi falan şuan hiçbir şeyi umursamadan adamı kovalıyorum. İpi kopmuş bir köpek gibi. Dilim dışarıda ve rüzgarın etkisiyle bayrak gibi sallanıyor. Ağzımdan salyalar akıyor ve adamı öldürme isteğim her geçen saniye daha da kabarıyor. Yakaladığım gibi geberteceğim.

Umarım köy benim bu tutumumdan dolayı azarlamaz yine. Her seferinde ceza yemekten veya azar işitmekten bıktım usandım. Zaten şu görev bittikten sonra pılımı pırtımı toplayıp gideceğim bir yerlere. Artık kimseden zorla emir alıp yerine getirmek falan istemiyorum. Ben böyle bir adamım oğlum! Gözüme kestirdiğim adamı yakalayıp döve döve öldüreceğim. Benim insanlarla anlaşma şeklim böyle.

Adamı bir süre boyunca kovaladıktan sonra aramızdaki farkın yavaş yavaş kapandığını görebiliyordum. Sanırım yüksek seviyeli bir shinobi değil. Patlayıcı kağıtlarda da bir sıkıntı çıkmış olmalı ki patlatamadı gerizekalı. Götümü birazcık daha yırtıp hızlandıktan sonra adamın ensesinden tutmayı başarıyordum. Nereye kaçıyon lan sen mal. Vasıfsız mısın kardeşim? Adam ciddi ciddi parşömenleri patlatamamış ya la? Neyse öldürmeden önce parşömenler nasıl patlatılır? Onu öğreteyim bari adama. Yazık boş bir şekilde ölmesin.

Kardeşim bak Chakranı parşömenlere iletip parmaklarını şu şekilde dışarı açıp patlatıyorsun. Bunun neresini yapamadın lan? Hadi patlatmayı unuttun diyelim bari süre kursaydın. Sen shinobi olduğuna emin misin? Ya da neyse benim adım Kurochi Hayato. Memnun oldum kanka. Canım çok sıkılıyordu ve ben de birilerini dövmek istiyorum. AĞZINA SIÇARIM SENİN BİR DAHA SAKIN BÖYLE BİR ŞEY YAPAYIM DEME! Ya da neyse en iyisi ben seni döveyim. dedikten sonra adamın ağzına ağzına yumruklarımı geçirmeye başlayacaktım.

Adam yere düştükten sonra saldırmaya devam ediyordum. Arka arkaya sert darbeleri adamın tam suratının ortasına indiriyordum. Yumruk atarken bir yandan nefes nefese kalarak adamla sohbet etmeye çalışacağım. KARDEŞİM... İYİ Mİ BÖYLE? Bir süre sonra adam bilincini kaybetmeye başlıyordu. Zira gözleri kaymıştı bile çoktan.
Image
Künye

Motivasyon
Kaos! Kaos! Kaoosssss!
Hayato, kaostan beslenen biridir. Gittiği yerde çıkarttığı her kaosu eğlene eğlene izler. Hatta o kaosun içinde bizzat başrol oynarsa üfff! Tadından yenmez. En büyük arzusu Shinobilerin hakim olduğu Dünya'yı Shinobiler'e layık bir hale getirmektir. Savaş, kan, hayatları korunması gereken zavallı insanlar. Kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Komplikasyon
Kişilik Bozukluğu
Hayato, hastalığı sebebiyle abartılı bir gurura sahiptir. Karşılaştığı her insanın ona karşı bir takım duygular hissetmesini ister. Nefret olur, sevgi olur, hayranlık olur fark etmez. Fakat Hayato birisi tarafından takılmadığını, umursanmadığını gördüğü anda bir anda tüm psikolojisi alt üst olur ve tüm hayatını yaşama amacı o insanın Hayato'ya karşı bir takım duygular beslemesi yönünde olur. Hayato kendine olan güvenini kaybeder ve o insan Hayato'ya karşı bir şeyler hissedene kadar Hayato öfkeli, kontrolsüz, yıkık bir insana dönüşür.

Beceri Listesi
Jutsu Listesi
Taijutsu
[Stil] Rinjoushou B-Rank
Kullanıcı, adımlama tekniğini bir üst noktaya taşır. Rakibin etrafında yapacağı ufak yer değiştirmeler neredeyse anında gerçekleşir. Kullanıcı bu sayede vakit kaybetmeden saldırılarının yönünü değiştirebilir. Bu yer değiştirmeler, tekniğin yapısı yüzünden defansif olarak çok bir fayda sağlamasa da farkını hissettirir.
Ninjutsu
Shunshin / D-Rank
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Dendou no Jutsu / D-Rank
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kangehika / C-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından elini herhangi bir yüzeye değdirir. Ardından, bu yüzeyden hedefine doğru elektrik akımı yollamaya başlar. Bu yüzey yer, duvar, su gibi herhangi katı veya sıvı bir materyel olabilir, iletken olmasına gerek yoktur. Ancak eğer iletkenler ile kullanılırsa tekniğin gücü artar. Elektrik akımı ile karşılaşan hedef hasar alır. Menzil uzadıkça tekniğin hasar potansiyeli azalır.

Goumon no Te / B-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührünün ardından rakibinin kafasını yakalamaya çalışır. Eğer başarılı olursa, ani bir elektrik şoku verir ve bu rakibi paralize eder. Neye uğradığını şaşıran rakibin dengesi bozulur, uzuvları rastgele kitlenmeye başlar. Tekniğin etkisi 1 dakikaya kadar sürebilir ve ardı ardına kullanılması rakibi bayıltır.
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jirou Ryu » September 3rd, 2018, 4:09 pm

"Ne garip." diye geçirdi içinden. Ecel terleri akıta akıta koşan bu şahıs, aynı zamanda öldürmek için, ölmeyi göze almış bir adam. Kalınca montun altından sızan patlayıcı parşömenlerin çokluğu kısa bir anlığına Ryu'yu bile ürküttü. Altın saçlı Shinoni bir an çok fazla yakın olduğunu fısıldadı kendine. Eğer ani bir patlama olursa, menzilin içinde kendisi de vardı. Ve ölmek için pek saçma bir seçenekti.

Gene de geri atmadı. En azından önünde bağıra bağıra, adeta çıldırmışcasına adamı kovalayan Kusalı Shinobi ona cesaret oldu. Başta bu herifin kahraman ruhlu insanlardan biri olduğunu sandı. Büyük bir kitleyi kurtarmak için, ölümü göze alacak kadar yüce ruhlu. Bu düşünce bu ölümü farklı sebeplerden göze almış iki herifin kavgasını izlemek için biraz daha teşvikledi onu. Sonu belli olan bir dövüş olmasına rağmen...

Zira Ryu, ölümün kazanacağını adı gibi biliyordu.

Hızlı ama temkinli ilerleyişinin ona ödülü, iyi bir mesafeden olan biteni net bir şekilde izleme fırsatı olarak döndü ona. Çıktığı koca gövdeli ağacın sağlam dalından, yeşil renkteki yaprakların eşliği ile olan biteni gözlemledi. Bir kaç saniye sonra ise Kusalı Shinobi, büyük bir çılgınlıkla koca bir alanı tuzla buz edecek kadar parşömen taşıyan adamın üzerine atıldı. Ryu, bu hamleye anlam veremedi; çünkü etrafına baktığında hâlâ insanlar olduğunu gördü. Eğer Kusalı Shinobi bir aptal değilse ve derdi gerçekten de kahramanlık ise bu riski göze alması pek mantıklı değildi.

Ryu, ilk aşamada burada kuşkulandı. Ve bu zayıf kuşkularının şahlanması Kusalı Shinobi'nin konuşması ile gerçekleşti. Zayıf bir ihtimal verdiği durum ile karşı karşıya kalınca gözlerini büzdü ve hafif bir iç geçirdi. Psikopat bir Shinobi ile karşı karşıyaydı. Bu tarz bir tip, kendi köyünde de vardı.

Duru zihni olayları tam manasıyla kavramaya uğraş gösteriyordu. Kusanın alın bandını taşıyan bu shinobi bir manyaktı. Peki diğer adam? Bir shinobi olmadığını bir kilometre öteden bile anlayabilirdi. Oldukça sıradan gözüküyordu ve ne hikmetse üzerinde taşıdığı şeyleri patlamayı bile bilmiyor olabilirdi.

Bir piyon belki de genjutsu altında masum biriydi.

Bu iki ihtimal Ryu'nun vicdanı tarafını kırbaçladı. Ama aynı etkinin meslektaşında olmadığını da net bir şekilde gördü. Bağıra çağıra konuşan psikopatın, en sonunda adamı delicesine yumruklaması ile bir iç geçirdi. Bu manyaklığın derecesi, onu fazlasıyla rahatsız etti.

Harekete geçme dürtüsü, görev bilinci ve vicdanın açığa çıkarttığı bir eylemdi. Hızlı bir Shunshin no Jutsu ile her ikisinin dibine girdiğinde önce Kusalı Shinbo'nin elini hızlıca tuttu, ardından pekte zarif olmayan hızlı bir tekmeyle geriye doğru attı. "Siz Kusagakure insanlarına sınır nedir öğretmiyorlar mı?" diye söylendi pekte samimi olmayan, keyifsiz bir tonda. Bir gözü yerdeki cesetten farksız herifte iken, diğer gözü az önce tekmelediği Kusagakure Shinobisinin üzerindeydi.

Bela kokan bu yerde, Ryu'da pek temiz kokulu sayılmazdı.
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler
Yeni Avcılar Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Üç Kişinin Sırrı Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Beceri Listesi

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

-Ryu'nun ekstra shinobi ekipmanlarını koymak için kullandığı özel üretim ekipman çantası (Sağ bacağında ulaşımı kolay bir yerde asılıdır.)
Kurochi Hayato

Post by Kurochi Hayato » September 3rd, 2018, 4:51 pm

Adama attığım her yumruk beni kendime getiriyordu. Şuan eğlencenin doruklarını yaşıyordum. Dilim hala dışarıdaydı ve gözlerim fal taşı gibi açılmış durumdaydı. Kırmızı gözlerimle adamın yıkık durumunu izlerken yumruklarımı ardı ardına suratına yapıştırıyordum.

Zevkten dört köşe olduğum vakitler'de böbreğimin o taraflarında hissettiğim acıyla birlikte olduğum yerden belli bir mesafe ileri uçuyordum. Kafamı ve belimi ağaca çarptığım için hissettiğim acı 2'ye katlanıyordu. Ağğğhh.. Puahahahaha! O kadar canım yanıyordu ki sinirden gülüyordum. Böbreğimi tutarak ayağa kalkıyordum ve bu cesareti gösteren adamın suratını görmek üzere kafamı kaldırıyordum. Alın bandına baktığım vakit Ishigakure shinobisi olduğunu görüyordum. Ben şimdi bu herifi burada öldürsem, üstüne elini kolunu parçalasam, her bir parçasını çöpe atsam suçlu sayılacağım değil mi?

Köy shinobileri güvendedir ben sinirlenene kadar. Bu şerefsize önce bir azar çekip sonra canını almak istiyorum. Sen şimdi o hareketi yaptın ya hani az önce. Sen bittin benden söylemesi. Şimdi bana nasıl ölmek istediğini söyle. En azından cesaretinin ödülünü vereyim. Sinirden vücudumdaki kasların kasıldığını hissediyorum. Ulan uzun zamandır bu kadar sert tekme yememiştim kimseden. Çünkü dövüştüğüm adamlar genelde suratıma saldırırdı. Ishigakure Shinobileri arkadan saldırmakta çok ustaymış ha. TAŞ GİBİ İRADENİZ VAR HE!

Karşımdaki adamı kudurtmaya çalışırken dilim tekrar çeneme kadar çıkıyordu. Bir gözüm kısık diğer gözüm tamamen açık bir şekilde bağıra bağıra konuşuyordum. ADINI SÖYLESENE LAN BANA! BENİM KEYİF ALDIĞIM BİR ŞEYİ NASIL BÖLEBİLİYORSUN AÇIKLA AYRICA. BEN SENİ AĞLATMADAN SEN AÇIKLAMANI YAP 15 SANİYEN VAR KÖLE.
Image
Künye

Motivasyon
Kaos! Kaos! Kaoosssss!

Komplikasyon
Kişilik Bozukluğu

Beceri Listesi
Jutsu Listesi
Taijutsu
[Stil] Rinjoushou B-Rank
Ninjutsu
Shunshin / D-Rank

Dendou no Jutsu / D-Rank

Kangehika / C-Rank

Goumon no Te / B-Rank
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jirou Ryu » September 3rd, 2018, 5:53 pm

Bir an attığı tekmenin olması gerektiğinden biraz daha sert olmuş olabileceğini düşündü. Acı içinde kıvranan Shinobi onu bu düşünceye itti; ama öte yandan bundan pek bir rahatsızlık duymadı. Kusalı Shinobi'nin aksine çok daha insancıl bir yaklaşımda olduğu kesindi. Yerde yatan herife baktıkça buna sebep olan öfkenin nasıl bir şey olduğunu ve hangi sebeple var olduğunu daha çok merak ediyordu. Öte yandan Kusagakure Shinobisi garip bir görünüme sahipti. Bembeyaz saçlara eşlik eden kar beyazı ten kabul edilebilirdi; fakat bu iki beyazın üzerine adeta bir kan lekesi gibi damlatılmış o çift kan kırmızısı göz ziyadesiyle sıra dışı gözüküyordu. Boğazını bir tasma gibi sarmalamış olan alın bandı başta olmak üzere, her ağzını açtığında bir Kunai ucu kadar sivri olan dişleri kuduz bir köpeği anımsatıyordu Ryu'ya.

Baygın haldeki adamı şimdilik göz ardı edebileceğini düşünüp, tüm dikkatini doğrulmak ile uğraşan kırmızı gözlü herife çevirdi. Herifin hal ve hareketlerini bir yana bırakıp, dış görünümüne baktığı takdirde bile tekinsiz bir hava sezebiliyordu. Tehditkarlığı adeta azı dişlerini göstererek hırlayan bir köpek gibiydi. Kusagakure'li shinobi gülmeye başladığında garip hissetti Ryu. Çevreyi sarmış atmosfer, oldukça farklıydı. Karşısındaki rakibinin her an ne yapabileceğini tam olarak kestiremiyordu; fakat onun aklını kurcalayan ortak bir görev uğruna çalışan iki ayrı köy shinobisinin birbirine girmesinin doğuracağı sıkıntılardı. Yiyeceği azar bir yana, böyle bir lekeyi doğup büyüdüğü yere değdirmek istemiyordu; ama karşısındaki herife baktığında bunu konuşarak halledemeyeceklerine emindi.

İlk kurşunu attığı tekme ile sıkmıştı zaten.

En az Kusa Shinobisi kadar tehditkar bir hava ile kaplıydı Ryu'da. Sert bakışları, Wakizashi'ye bir kaç santim kadar uzaklıkta olan sağ eli bu tezin görsel kanıtıydı.

Bir köpeği andıran Shinobi doğrulup, kendisine hitaben konuşmaya başladığında olacakları az çok kestirmeye başladı. Buna pek itirazı yoktu; ama birazdan olacaklar başını ziyadesiyle ağrıtacaktı.

Kusa Shinobisi'nin tehdit dolu konuşmalarına başta bir cevap vermedi. Sakinliğini korurken, tehditkar soğuk bakışlarıyla herifi süzmeye devam etti; fakat en sonunda, yani ismini sorup sustuğu o kısımda konuşmak için doğru anın bu an olduğuna inandı. Karşısındaki herifin bedenen yirmili yaşlarda; ama zihnen henüz on yaşında olduğunu aklının bir ucuna not etti ama öncesinde. Bu herife karşı ne tarz bir üslupla hitap etmesi gerektiğini bile bilmiyordu. Çocukla çocuk mu olacaktı yoksa ciddiye bile almayıp, onları bekleyen kavgaya mı tutuşacaklardı?

Bu iki soruya cevap ararken Wakizashi'ye bir kaç santim uzak eli kabzaya dayandı ve sıkıca kavradı. "Jirou Ryu." diye kendini tanıttı önce, ardından; "Senin keyif aldığın şey, bu sınavın gidişatına zarar verecek bir şey ise sadece keyfini değil, seni de bölerim velet." diye devam ettirdi konuşmasını.

Çelikten dostu, hafifçe kınından sıyrılıp, tam karşıdan vuran güneş ışınları ile tanıştığında, adımı atmak için hazırdı. Aptal bir Kusa Shinobisine daha fazla dil dökemezdi.
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
Motivasyon
Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

Post Reply

Return to “Diğer Köyler”