[Hirobayoshi Kagami & Ozora Reiji & Akane Misa] Soygun

Diğer gizli ninja köyleri.
Akane Misa
Re: [Hirobayoshi Kagami & Ozora Reiji & Akane Misa] Soygun

Post by Akane Misa » April 23rd, 2019, 3:57 pm

Kagami’nin yapmış olduğu plan bir salağa göre oldukça mantıklıydı. Mekanı 3’e ayırmak kafamızda oluşan planı komplikelikten uzaklaştırıyordu. Konuştuktan sonra aklımda öne çıkan bir soru vardı. Gerçekten salak mıydı? Bilemiyorum fakat düşünülmesi gereken fakat şimdilik askıya aldığım sorulardan biriydi. Konuşmanın ardından, koruluktan mekana tekrar bir göz atınca planın işleyişine inancım artmıştı. Dükkanın epey bir işlek olması bizim için oldukça avantajlıydı. Hal böyle olunca kendimizi saklayıp insanları gözlemlemek çocuk oyuncağı olmalıydı. Koruluktan gördüğümüze göre bu girenler arasında herhangi bir şüpheli yoktu. Fakat oradaki herkes şüpheli izlenimi yaratıyordu benim kafamda. Acaba bizim gibi gizlenip, anlaşmayı casuslayanları casuslayan birileri var mıdır? Yoktur ya.. Yok yok.

Mekanı uzaktan izledikten sonra restoranta girmiştik. Reiji denildiği gibi dışarıda bekliyordu. İçeri girmeden hemen önce kafama bir şey dank etmişti. Reiji dışarıda kalacaktı. Bir tehlike söz konusu olduğunda bizi gelip uyarması için onca kişinin arasından bulması gerekiyordu. Ya da bağaracaktı ki bu en korkulası olanı. Daha kolay bir şey bulmalıydım. 3’ümüz plan yerlerine gitmeden ve ayrılamdan hemen önce aklımdakini söyledim, ‘’Hedefi görürseniz 1 ıslık, Tehlike içinse 2’’ Ardından istikametim restoranttı..

Uzaktan anlaşıldığı gibi orta büyüklükte bir restoranttı. Büyüklüğü içimi baydığını söyleyemezdim. Sağ tarafımda önünde taburelerde yemek yiyebilecek dizaynı olan bir tezgah yer alıyordu. Ya da bar mı demeliydim? Yemeği yapanlar ve düzenleyenler ise sanırım arka tarafında işini görüyordu. Sol kısım tezgahın olduğu yerin aksine daha genişti. Gerçekten de genişliği beni baymıyordu. Beni asıl bayan şey ise gürültüsü ve sıcaklığıydı. Elimde olsa katanamı sardığım kumaşı çıkartıp üzerimdeki gereksizlerden kurtulurdum. Ama emir kulu olmak...

Yukarı kata nereden çıkılacağını görememiştik. İlk önce onu tespit etmek yerinde olurdu. Kagami’ye neşeli bir şey anlatırmışcasına gülerek ekleyecektim, ‘’Yukarı çıkan merdivenleri bulmalıyız. Mümkünse gizlice.’’ Koluna girecek ve etrafı sinsice izleyecektim. Yukarı katın yolunu arama eylemini mekanın en sonundaki masaya kadar yapmayı planlıyordum. Ardından bir müşteri gibi davranıp oturacaktım.
Image
Here comes the rain again
Falling on my head like a memory

Künye
İsim: Akane Misa
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 15.000
Prestij: -
Ün: 10
Kullanılabilir GP: -

Motivasyon

Sefilsizlik
Chuunin olunca Misa amaç belledi kendisine. Özgürlüğü kısıtlananların bir temsilcisi olacaktı. Biliyordu.. Çoğu çocuğun şiddet gördüğünü, istemeden çalıştırıldığını.. Kendisi gibi olan çocukları, özellikle kız çocuklarını, kurtarmak ve gerekirse bu köyün adalet bağlamında kılıcı olmak istiyordu. Fakat sözünü bir şekilde başkalarını dinletebilmeliydi. Çıkıp kendini yırtsa bile onu dinleyecek kaç kişi vardı? Şuan ki haliyle kimse onu umursamazdı. Kendisi ne başarmıştı ki? Kim güvenecekti ona? Önemli bir şey başarırsa birileri onu dinlerdi. Yüksek makamlara gelmek istedi. Böylelikle önemli çalışmalar yapıp amacını tüm dünyaya duyurabilecekti.

Önemli bir konuma gelmenin zaman alacağını biliyordu. Boş boş bekleyemezdi. Şimdiden başlayacaktı çalışmalarına. Yardıma ihtiyaç çocukların kurtarıcısı olup özgürlüğüne kavuşturacaktı. Annesiz çocukların annesi olacaktı Misa. Tek amaçladığı şey buydu.

Özellikler

-

Güç: 9
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 3
Varlık: 3
Zeka: 2

Beceri Listesi

[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 2
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu

Shunshin - Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Raiton no Yoroi - Raiton
Kullanıcı normal bir el mührü serisinin ardından vücuduna elektrik akımı salar. Bu akım, kullanıcının sinir sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlar ve motor fonksiyonların performasını arttırır. Kullanıcı'nın refleksleri keskinleşir, daha hızlı hareket etmeye başlar. Algısında herhangi bir değişiklik olmaz fakat planladığı hamleleri daha hızlı yerine getirir. Teknik açık olduğu sürece Raiton dışında herhangi bir ninjutsu kullanamaz. Suiton saldırılarından ekstra hasar alır. Kullanıcıya teknik süresice aşırı yaklaşan kişiler bir elektrik akımı ile çarpılır. Teknik açık kaldığı sürece normal tekniklerden daha fazla chakra yer.

Taijutsu

Kendou - B Rank
Stilin disiplinini kavramaya devam eden kullanıcı kılıç ve benzeri silahlar ile nasıl blok yapılacağını öğrenir. Kullanıcının defans kabiliyeti yüksek derecede artar ve bir saldırıyı savunduktan sonra genelde sarsılmaz ve karşı saldırıya hazır olur.

Genjutsu

-

Sahip olunan eşyalar

-Katana(Orta kalite)

-Shinobi çantası
Hirobayoshi Kagami

Post by Hirobayoshi Kagami » April 23rd, 2019, 7:09 pm

Üçlü aralarında geçen konuşmadan sonra bir süre kasabayı inceleyip gözlem yaptılar. Kagami'nin ve belli ki diğerlerinin de gözüne şüpheli birileri çarpmamıştı henüz. Henüz gelmelerine vakit olduğunu düşündürtüyordu bu da Kagami'ye. Dış kısım Kagami'nin ricasını kabul eden Reiji tarafından tutulmuş, Misa ile Kagami dükkana giriş yapmışlardı. Tabi daha öncesinde Misa Reiji'ye Kagami için oldukça saçma gelen bir ıslık muhabbetini çevirmişti. Ne hali varsa görsün diyerek onun üzerine bir şey dememişti Kagami.

İkilinin girdikleri dükkan ne küçük ne de büyük bir yerdi. Hızlı servis gibi yemek yenilen ve yapılan yer birbirine oldukça yakındı. Taburelere insanlar doluşmuşlardı bile. Masaların yarısı kadar dolu ve hem yemeklerin sesi hem de insanların sesi hafif bir gürültü oluşturuyordu burada. Havalandırmanın olması Kagami'yi biraz olsun içerideki sıcağa karşı teselli ettiriyordu kendisini.

Kagami görevin kritik noktalarından birinde oldukları için oldukça ciddi ve hemen her şeye kedi gibi dikkat kesilir haldeydi. Görevin bir aşaması olarak yukarıya nereden çıkıılacağını bulmaları gerekiyordu. Hemen her zamanki gibi elleri ceplerinde burada bir tur atıp merdivenleri bulmaları gerektiğini düşünürken Misa'nın sözlerini işitti. "Evet.." dediği sırada Misa koluna girmesiyle Kagami büyük bir rahatsızlık duymasına karşın etrafa olumsuz bir hava hissettirmemek için yanlızca ciddi bir bakış atmış ve takip etmeye koyulmuştu Misa'yı. Çevreden kimsenin üst kata ne şekilde çıktığını gizlice gözlemleyecekti. Çıkışın sıradan bir merdiven olmasını umuyordu.
Künye
İsim: Hirobayoshi Kagami
Ryo: 2.500
Prestij: 0
Ün: 0
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon

Günümüze yakın zamanlarda görevlere odaklansa da sonunda dönebileceği bir ailesi, köyü olduğu için içi rahattır. Köyüne olan her türlü tehdidi bertaraf etmek ve halkını korumak için azimli olması gerektiğinin farkındadır. Bunun için kendini geliştirmek, gücüne güç katıp kendi değerlerini korumak için çalışıp çabalar. Daha konuşma sırasında bile ‘köy için’ denildiğinde bu yaptıklarında daha pozitif yönde amaca yönelik hale getirir.

Komplikasyon

Tabiri caizse ‘kadınlar üzerinden siyaset yapılması’ ve onunla kadınsal özellikleri konusunda dalga geçilip aşağılanması onu bir ezergeçer haline getirir. Bu durumda sözler boşunadır. Sadece öfkesi geçene kadar fiziksel olarak durdurulabilir hale gelir.

Özellikler

Güç: 6
Çeviklik: 6
Kondisyon: 6
Potansiyel: 4
Varlık: 4
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1 (Favori)
[Kondisyon] Form: 1

Ninjutsu
Raiton:
Kizetsu no Jutsu
Yusubi no Jutsu
Dendou no Jutsu

Ninpou:
Otonaku Ashi no Jutsu
Yami no Me

Taijutsu
Ninja Ekipman Ustalığı(B-Rank)

Genjutsu
Rakumei no Jutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

-9 tane kunai depolayabilen, bacağı sarılan kumaş çanta x2
Çantalara yerleştirilmiş Kunailer: 3'lü Paket(Normal Kalite) x6
Paltonun ceplerindeki Kunailer: 3'lü Paket(İyi Kalite) x1
Sis Bombası, 2'li Paket(Normal Kalite) x1

Ekipman çantası:
3 Kunai (Normal Kalite)

5 Shuriken (Normal Kalite)

5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)

1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)

2 Sis bombası (Normal Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 23rd, 2019, 7:57 pm

İki kadın, kol kola girmiş bir şekilde restoranın içinde yürümeye başlıyorsunuz. Bir yandan gözleriniz çevreyi taramaya ve üst kata çıkan merdiveni aramaya başlıyor. Tezgahın sizin olduğunuz tarafında; giriş kapısı ve pencereler dışında duvar olmayan tek şeyin muhtemelen tuvalete giden bir kapı olduğunu farkediyorsunuz. Gözleriniz tezgahın arkasına kayıyor, harıl harıl çalışmakta olan şeflerin ve üzerinden buharlar tüten, cızırdayan yağlı tavaların arasından bir kapı seçiyorsunuz. Giriş kapısının karşı tarafında, paralel ancak direkt olarak önünde değil. Sağa doğru 2 metre kadar daha uzakta görünüyor. Mekanın dışını daha önceden incelemiş olduğunuz için, bunun dışarı açılan bir kapı olmadığının farkındasınız. Muhtemelen, aradığınız kapı bu.

Üzerinizde kamuflaj amacıyla nispeten bakımsız kıyafetler olmasına karşın restorana giren ve oldukça samimi görünen iki kadın karşısında bakışlar istemsizce size dönüyor. Orta yaşlı, şişman ve barda oturup üç kişinin birlikte yiyebileceği bir tabağa gömülmüş olan adam rahatsız edercesine süzüyor sizi. Tezgahın arkasındaki çıraklardan birinin gözü kayıyor ardından, ancak şefi tarafından kafasına vurulan demir bir çanakla işine dönüyor genç. En çok gürültüyü ise, en köşedeki masaya oturmuş olan bir grup sevimsiz görünüşlü herif çıkarıyor. Biri oldukça zayıf ve ince, ancak en gösterişli kıyafeti o giymiş. Çevresinde oldukça iri, ayıboğan denebilecek nitelikte üç adam oturuyor. Sevimsizce size bakıp gülüşüyorlar ve sırıtıyorlar. Nihayetinde, en uçtaki masaya ulaşıp oturuyorsunuz. Sipariş almak üzere garson beklemeye başlarken, az ileri masadaki gösterişli giyinimli herifin tiz ve rahatsız edici sesi geliyor kulaklarınıza: "Size kıyafet almamı ister misiniz kızlar? Çok cüzi bir karşılıkla? Onlar size pek yakışmamış!" Sözlerinin ardından iri adamların hepsi gülmeye başlıyor. Restorandakilerin rahatsız olduğunu görebiliyorsunuz, birkaç kişi dönüp adamlara, birkaç kişi size bakıyor ve bir masa yemeğini yarıda bırakıp kalkıyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Akane Misa

Post by Akane Misa » April 24th, 2019, 10:38 pm

Kagami’nin attığı bakıştan sonra role kattığı inandırıcılık gözlerimi yaşartacaktı. Ayan abla hareketler, soğuk soğuk tavırlar.. Aslında bu kızı koyacaksın meydana, geleni geçeni kessin. Şuna bak be. Duygu yok, his yok ve en önemlisi şevk yok şevk! Fazla tepki gösteriyor olabilirdim fakat geçmişte hep böyle düşündüğüm için altta kalmıştım. Şimdi ise altta kalmak gibi bir isteğim yoktu. Göreve odaklanmalıydım. Fakat Sunagakure’yi aratmayan sıcak ve kafamda saniyeler ile değişen kuru söz kalabalığı istifimi bozmama kırmızı halı seriyordu. Her tür zorluğa rağmen omuzlarımı gererek kapıyı aramaya koyuldum.

Tezgaha kafamı çevirdiğimde kapı olarak sadece tuvalet girişini görmüştüm. Ardından kafamı çalışanlara çevirdiğimde yağların yemek buharı ile yakın bir şekilde dans ettiğini görmüştüm. Vals? Neden olmasın? Kafamı biraz daha gezdirdiğimde başka bir kapı görmüştüm. Bunun tuvalet kapısı olmadığını biliyordum. Aşçıların için bir çıkış veya giriş kapısı da değildi. Onlarca tur attıp üstünden geçmiştik bu binanın planını. Aradağım kapı buydu. En azından şimdilik. Hal böyle olunca oraya girmek neredeyse imkansızdı. Yani içeri gizlice girme işi yalan olurdu. Zaten salak Kagami’nin yapabileceğinden şüpheliydim. Yeni bir plan üretmeliydim. Bunu düşünürken masaya doğru yürümeye başladım.

Tahmin edilesi bir olay yaşamaktaydım. Gözlerin benim üzerimde olmasını takmaz, hatta severdim. Bana kadın olduğumu hatırlatırdı. Fakat tezgahta oturan aygır bazı içgüdülerimi harekete geçirmedi değildi. Köyümde böyle erkekleri görünce hemencecik kaçardım. Öyle ki adamın bakışı, önündekini mi yoksa beni mi yiyecek? Sorusunu sordurtuyordu. Hal böyle olunca bakışlarım bir an önce ondan alma kararı aldım. Tezgaha tekrar kafamı çevirdiğimde masum bir çocuk, karşısındaki saf güzelliğe karşı dayanamayıp gözlerini bana kilitlemesinin cezasını yanında bulunan başka bir üstden alıyordu. Kıyamam. Başka şansı var mı ki? Tezgahtaki çocuğa kısa bir tebessümden ettikten sonra dikkatim arka sıralarda ses tellerine eziyet eden birkaç adama kayıyordu. Gösterişli kıyafetler ve yanında izbandut gibi adamcıklar.. Aradağımız kişi bunların olma ihtimali kaçtı?

Masaya otururken dahi gülüşme seslerini duyuyordum. Bu tür adamları iyi tanırdım. İlgi görmek ve ne kadar güçlü kuvvetli adam olduklarını söylemek gerekiyordu. Görevi riske atamazdım. Bunlar aradığımız adamlar olmayabilirlerdi. Sonuçta bize shinobilerin geleceği söylenmişti. Bu adamların shinobiye benzer yanları yoktu. Fakat yine de gözlerimi onların üzerinden ayırmamalıydım. Masaya oturduktan sonra garsonu bekler ve siparişimi veririrm diye düşünmüştüm. Maalesef ki adamın sorusunu o iğrenç tiz sesleri ile gayet net duyabiliyordum. Ne ortalığı kızıştırmalıydım, ne de kabul etmeliydim. Saygılı bir şekilde, tebessüm ederek ve reddeder tonda, ‘’Teşekkürler, gerek yok.’’ Diyecektim. Ardından ise soslu bir takoyaki sipariş etmek için garsonu bekleyecektim.
Image

Künye

Motivasyon

Sefilsizlik
Chuunin olunca Misa amaç belledi kendisine. Özgürlüğü kısıtlananların bir temsilcisi olacaktı. Biliyordu.. Çoğu çocuğun şiddet gördüğünü, istemeden çalıştırıldığını.. Kendisi gibi olan çocukları, özellikle kız çocuklarını, kurtarmak ve gerekirse bu köyün adalet bağlamında kılıcı olmak istiyordu. Fakat sözünü bir şekilde başkalarını dinletebilmeliydi. Çıkıp kendini yırtsa bile onu dinleyecek kaç kişi vardı? Şuan ki haliyle kimse onu umursamazdı. Kendisi ne başarmıştı ki? Kim güvenecekti ona? Önemli bir şey başarırsa birileri onu dinlerdi. Yüksek makamlara gelmek istedi. Böylelikle önemli çalışmalar yapıp amacını tüm dünyaya duyurabilecekti.

Önemli bir konuma gelmenin zaman alacağını biliyordu. Boş boş bekleyemezdi. Şimdiden başlayacaktı çalışmalarına. Yardıma ihtiyaç çocukların kurtarıcısı olup özgürlüğüne kavuşturacaktı. Annesiz çocukların annesi olacaktı Misa. Tek amaçladığı şey buydu.

Özellikler

-

Beceri Listesi

Ninjutsu

Shunshin - Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Raiton no Yoroi - Raiton
Kullanıcı normal bir el mührü serisinin ardından vücuduna elektrik akımı salar. Bu akım, kullanıcının sinir sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlar ve motor fonksiyonların performasını arttırır. Kullanıcı'nın refleksleri keskinleşir, daha hızlı hareket etmeye başlar. Algısında herhangi bir değişiklik olmaz fakat planladığı hamleleri daha hızlı yerine getirir. Teknik açık olduğu sürece Raiton dışında herhangi bir ninjutsu kullanamaz. Suiton saldırılarından ekstra hasar alır. Kullanıcıya teknik süresice aşırı yaklaşan kişiler bir elektrik akımı ile çarpılır. Teknik açık kaldığı sürece normal tekniklerden daha fazla chakra yer.

Taijutsu

Kendou - B Rank
Stilin disiplinini kavramaya devam eden kullanıcı kılıç ve benzeri silahlar ile nasıl blok yapılacağını öğrenir. Kullanıcının defans kabiliyeti yüksek derecede artar ve bir saldırıyı savunduktan sonra genelde sarsılmaz ve karşı saldırıya hazır olur.

Genjutsu

-

Sahip olunan eşyalar

-Katana(Orta kalite)

-Shinobi çantası
Hirobayoshi Kagami

Post by Hirobayoshi Kagami » April 25th, 2019, 7:43 pm

Misa'nın saçma sapan bir nedenden olsa gerek koluma girmesiyle iki güzel dilenci restoranda yemek yemeye gelmiş gibi olmuştuk. Bu saçmalığa rağmen çevreyi gözetlemek görevim olduğu için etrafı aramaya başlamıştım. Tezgahın farka tarafındaki hareketleliliğin içerisinden bir kapıyı görmüş bunun binanın yapısını bildiğim için dışarıya açılmadığına emin olmuştum. Herhalde bu kapı doğru kapıydı.

Çevredekilerin gözü üzerimizdeydi. Fakir kızlar neden bu restorana gelmiş olmalı ki diye düşünüyorlardı belki de ama bu umurumda değildi. Rahatsız edici gözlere kunai saplamak istesem de görev için bir şeyler kıvırmam gerekiyordu. Tabi becerebilirsem. Benim gibi birinin rol yapabileceğini sanmıyordum. Bana uzanan eli koparmamak için kendimi tutabilirdim elbet ama... bakalım neler olacak.

Tam her şey göz taciziyle bitti demişken en son gösterişli giyimi olan herif ötmüştü oradan. "Cüzi karşılık?! Ağzına yumruğu vurduğum gibi!..." diye içimden geçirirken sinirimi yatıştırmak için önüme dönüp bir iki saniye gözlerimi kapamış ve Misa'nın sözlerini duymuştum. Misa'ya soğuk tonda "Burada fazla kalırsam görev mahvolacak. Ayrıca bizi rahatsızlık yüzünden dışarı alabilirler. Ağzın laf yapıp dikkati bizden uzak tutsan iyidir. Yoksa ben harekete geçip odağı dışarı çekmek zorunda kalacağım." diyecektim. Garson gelirse "Rahatsızlık için özür dileriz..." diyecektim. Şimdilik bir talebim yoktu. Çaktırmadan ara ara laf atanları izleyecek içlerinden biri bize doğru yaklaşmaya kalkarsa ben de kalkıp çıkışa yönelecektim. Muhtemelen takip edecekti. Böylece Misa içeride kalırdı en azından ben de hıncımı alabilecek yol düşünebilirdim. Tabi asıl istediğim oturduğum yerde sakince kalmaktı...
Künye

Motivasyon

Günümüze yakın zamanlarda görevlere odaklansa da sonunda dönebileceği bir ailesi, köyü olduğu için içi rahattır. Köyüne olan her türlü tehdidi bertaraf etmek ve halkını korumak için azimli olması gerektiğinin farkındadır. Bunun için kendini geliştirmek, gücüne güç katıp kendi değerlerini korumak için çalışıp çabalar. Daha konuşma sırasında bile ‘köy için’ denildiğinde bu yaptıklarında daha pozitif yönde amaca yönelik hale getirir.

Komplikasyon

Tabiri caizse ‘kadınlar üzerinden siyaset yapılması’ ve onunla kadınsal özellikleri konusunda dalga geçilip aşağılanması onu bir ezergeçer haline getirir. Bu durumda sözler boşunadır. Sadece öfkesi geçene kadar fiziksel olarak durdurulabilir hale gelir.

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
Raiton:
Kizetsu no Jutsu
Yusubi no Jutsu
Dendou no Jutsu

Ninpou:
Otonaku Ashi no Jutsu
Yami no Me

Taijutsu

Genjutsu
Rakumei no Jutsu

Ekipman çantası:
3 Kunai (Normal Kalite)

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 28th, 2019, 1:02 am

Masaya oturmanızla birlikte, genç görünümlü bir garson size yaklaşmaya başlıyor yavaş yavaş. Mafyatik tipli adamların dikkatini pek çekmek istemiyor gibi göründüğü için çekingen davrandığını farkedebiliyorsunuz. Misa’nın adamlara sarfettiği sözler karşısında, gürültülü kahkahalar yükseliyor yeniden. Ancak kısa bir süre de olsa sizi rahatsız etmekten vazgeçiyor adamlar. Bu esnada garson yanınıza yaklaşıyor. Kagami’nin özür vasfındaki sözlerine karşın arkasını adamlara dönüp hafifçe masaya doğru eğiliyor: “Biz özür dileriz efendim.” diyip mahcup bir tavır sergiliyor. Misa’nın sipariş vermesinin ardından uzaklaşıyor garson. Kagami, sinirlerini zaptetmekte zorlansa da şimdilik idare edebiliyor gibi. Yine de olay çıkarmadan ne kadar uzun süre dayanabileceğine kendi bile pek emin değil.

Sonraki beş dakikada size sorun çıkarabilecek spesifik bir şey yaşanmıyor. Adamlar gürültülü bir şekilde konuşmaya ve gülmeye devam ediyorlar, arada kulak kesiliyorsunuz dinlemek üzere ancak göreviniz açısından anlam taşıyabilecek herhangi bir şey gelmiyor kulağınıza. Bu esnada, Misa’nın siparişi geliyor. Az önceki gösterişli giyimli adamdan yükselen kahkahayı duyuyorsunuz yeniden. Sevimsiz ve cırlak sesiyle bağırınıyor: “Fakir olduğunuzu anlamıştım da, bir minik takoyakiyi paylaşacak kadar olduğunu değil!” Çevresindeki izbandutlardan kahkahalar yükseliyor. Kagami masanın altındaki elini yumruk yapıyor istemsizce. Hayatı boyunca en çok nefret ettiği şeylerden biriyle karşı karşıya ve görevinin selameti açısından buna katlanıyor zorunda olması sinirini en çok bozan şey belki de. Kahkahalar sürerken adam arlanmazca konuşuyor yeniden: “Teklifim hala geçerli hanımlar! Güzel bir yemek yeriz, üzerinize bir şeyler alırız, ardından biraz eğleniriz. Ne dersiniz?” Kagami, adamlara saldırmamak için dışarı çıkmaya niyetleniyor ve olduğu yerde ayaklanmaya hazırlanıyor. Burada geçireceği fazladan birkaç saniyenin görevine malolabileceğinin farkında. Ancak oturduğu ilk andan beri kalkma planları yaptığı için kontrolünü kaybetmemeyi başarabiliyor.

Tam o sırada, dükkanın kapısının açıldığını ve tepesine asılmış olan minik çanın çaldığını duyuyorsunuz. İçeri giren güçlü auraya karşılık olarak ister istemez dağılıyor dikkatiniz ve kapıya dönüyorsunuz.

Image

Mavi tonlarında bir hakama giymiş olan, görünürde herhangi bir silahı olmayan ancak bakışları keskin bir katanadan farksız bir adam giriyor içeri. Beyaz saçları, sarımsı tonlardaki gözleri ve fit görünüşüyle dikkat çekiyor ilk anda. Oldukça sakin görünmekte, ancak köşe masada oturan rahatsız edici heriflerin sessizleşmesi adamın tehlikeli olduğunu düşünenlerin sadece siz olmadığınızı gösterir nitelikte. Adamı görür görmez, tezgahın arkasındaki şeflerden biri elindeki tüm işleri bırakıp hızla adama yöneliyor ve önünde göğsü yere paralel olacak şekilde vücudu bir L’ye benzeyecek kadar eğiliyor. Ardından, tezganın arkasına açılan kapıyı açıyor adamın önüne geçerek. Herhangi bir cevap vermiyor adam, yalnızca köşe masada oturmakta olan adamlara dönüp başını hafifçe yana doğru eğiyor. İzbandutlarla birlikte süslü giyimli adam yerlerinden kalkıp restoranın içinde ilerliyor ve adamı takip ederek tezgahın arkasına geçiyorlar. Konumunuz gereği sonrasında nereye gittiklerini göremiyorsunuz. Ancak bir tahmininiz var elbette. Birkaç saniye sonra, dükkan ilk girdiğiniz sakinliğine bürünüyor.
Akane Misa

Post by Akane Misa » April 29th, 2019, 4:53 pm

Kagami’nin zorlandığını anlamak için sözlerine gerek yoktu. Dayanması gerekiyordu. Öyle ki bize laf atan adamlar onu kızdırmak için uğraşıyordu. Hemen pes edeceğini sanmıyordum. ‘’Onların amacı bu zaten. Duymamazlıktan gel. Bu görev önemli.’’ Demiştim ona dönerek. Tekrar sandalyemde doğrulduğumda aslanların arasından geçen antilop misali garson yanımıza geliyordu. Anlaşılan mekanda tek rahatsız olan bizler değildik. Durum böyle devame derse bunu aleyhimize kullanabilirdik. Tek yapmak gereken beklemekti.

Üzerinde ahtopottan yapılmış bir sürü toplar olan bir tabağı taşıyordu garson. Karnımın acıkması içimde uyanan heyecanı arttırıyordu. En son ne zaman bundan yemiştim? Bilemiyordum. Fakat garsonuın tabağı masaya koymasıyla birlikte içimin burkulması bir olmuştu. Adamın sesi içimde oluşan etkileşimi bölüyordu. Umursamadan yemeğime odaklanmıştım. Fakat odaklanmamı bölen Kagami’nin yapacağı davranıştı. Öyle ki bu son damla olabillirdi onun için. Böylesine kalas bir kız nasıl oldu da shinobi oldu? Sorusu kafamda dönüp duruyordu. Hiç mi dayanamaz biri arkadaş ya? Ardından son darbeyi patlatıyordu herif. Asıl son damla bu olduğunu anlamıştım. Hal böyle olunca Kagami ayaklanmıştı. Yavru bir kedinin yalvarması gibi bakmıştım ona. Şuan dışarı giderse görevi riske atmış olacaktı. Kagami’nin ne kadar salak olduğuna dair birgün derleme yazabilirdim. ‘’Kagami salak anlar.’’

Gözlerim bir kapıya bir Kagami’ye git gel yaparken bir adam görüyordum. Mavi hakama, soğuk bakışlar, beyaz saç, sarı göz.. Aslında adam oldukça bana benziyordu. Fakat şuan bulunduğum mevkim ile karşılaştıramazdım çünkü adamın önemli biri olduğu sakinliğinden belli oluyordu. O ortama girdiğinde bizim öküzlerin susması bile her şeyi kanıtlıyordu. Adam şefler tarafından özenlice tezgahın arkasına götürülüyordu. Tahmin ettiğim şekilde bizim elemanlarda onun gittiği yöne doğru ilerliyordu. Anladığım kadarıyla bu ikisi arasında takas olacaktı.

Garson yemeği toplamaya geldiğinde ona bir soru soracaktım. Belki bir bilgi, ipucu koparabilirdim. Meraksar tonda, ''Bu adamlar da kim? Etrafa korku saçıyorlar. Hele o mavili.. O sanırım başları öyle mi?'' Herhangi bir ipucu yeterliydi. Kagami artık pek umrumda değildi. Öyle ki bu saatten sonra o, görev için risk taşırdı. Kendim halletmeliydim.
Image

Künye

Motivasyon

Sefilsizlik

Özellikler

-

Beceri Listesi

Ninjutsu

Shunshin - Ninpou

Raiton no Yoroi - Raiton

Taijutsu

Kendou - B Rank

Genjutsu

-

Sahip olunan eşyalar

-Katana(Orta kalite)

-Shinobi çantası
Hirobayoshi Kagami

Post by Hirobayoshi Kagami » April 29th, 2019, 8:40 pm

Misa'nın sözlerine karşılık adamlar kahkaha patlatmıştı. Keşke ağızlarına ben de yumruk patlatsaydım ama görev gereği sabretmek zorundaydım. Garsondan özür diledikten sonra bize garip bir şekilde asıl özrün kendilerinde olduğunu söylemişti. Bunu duyduğumda yüzüme yansıtmasam da şaşırmıştım. Fakir, sevilmeyen gezginler olarak karşılanmadığımızı anlıyordum onun bu tavrından. Misa'nın bana sözlerinin ardından ona "bana işimi öğretme" demek istesem de ortalık yeterince karışık olduğundan daha sonra silkeleyebilirdim onu.

Öfkemi dizginlemeyi başarmış ve adamlara odaklanmıştım. Bu adamları mekanı rahatsız ettiğinden dolayı bizim gibi dışarıdan geldiklerini işaret ediyordu. Yani beklediğimiz adamlar olabileceğini düşünmek zor değildi. Takoyaki'ye olan sözlerinin ardından elimi yumruk yapmış yüzümü görülmeyecek yöne çevirip gözümün seyirmesinin yanında dişlerimi sıkıyordum. Onları mahvedecektim. Onları mahvedecektim! Onları çoktan mahvedebilirdim ama dediklerini göreve olan bağlılığımdan dolayı sindirebilmiş gibi davranıyordum. Kesinlikle yutmamıştım söylenenleri. Bu yüzden derin bir nefesin ardından -ki kim bilir bu kaçıncı nefes- yüzümü soğuk, ciddi bir ifade almıştı. Adamlar kahkaha atmaya devam ederken gelen son sözlerle artık ipimi koparmayayım diye bir an önce buradan gitmem gerektiğini düşünüp kalkacakken dükkanın kapısı açılmış ve dikkatim istemsizce oraya kaymıştı. İçeri mavili bir oğlan girmişti. Etraf oğlan kaynıyordu zaten ama bunda güçlü bir aura seziyordum. Eminim Misa'da bunun farkındaydı. Açıkça beklediğimiz kişi gelmişti ve gelişinin ardından hesapları yeniden yapmak gerekiyordu. Bundan bir tane daha geleceği ihtimalini gözardı etmiyordum ama bir alıcı bir satıcı taraftan eleman olacaktı. Alıcıyı temsilen şu şen şakrak köpeğin olacağını tahmin ediyordum. Paradan fazla söz etmişti. Satıcının uşağı da maviliydi ve kime hizmet ettiğini bilmeliydik.

Mavilinin sakin görünüşüne rağmen böyle olumsuz bir hissiyat uyandırması iyiye işaret değildi. Bunun yanında sabahtan beri beni kanser eden heriflerin de sesini kestirmişti. Tezgah arkası çalışanlardan biri adama sanki atalarıymış gibi selam verip yolu göstermişti. Mavilinin işaretiyle hepsi kuzu kuzu peşine sıralanırken artık ilk ana düşmanımızın da çerezlerin de kim olduğunu net bir şekilde anlıyorduk. Kötü olan şey, görülmüş olmamızdı. Hareketlerimiz çok dikkat çekerdi artık. İyi olansa mavilinin bizi fark etmemiş olmasıydı. Peki ya Reiji'yi? Onu kontrol etmem gerekiyordu ama öncesinde Misa'yla konuşmalıydım. Onun içinse garsona attığı yemin sonucunu görüp elemanın gitmesini beklemeliydim. Hem belki ben de soru sorabilirdim garsona.
Künye

Motivasyon

Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
Raiton:
Kizetsu no Jutsu
Yusubi no Jutsu
Dendou no Jutsu

Ninpou:
Otonaku Ashi no Jutsu
Yami no Me

Taijutsu

Genjutsu
Rakumei no Jutsu

Ekipman çantası:
3 Kunai (Normal Kalite)

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 3rd, 2019, 7:16 pm

Mekanın sessizliğe bürünmesiyle birlikte, çevrenizde oturmakta olan insanların nispeten rahatlamış olduğunu farkediyorsunuz. Bu kez gergin görünen ise, çevresine pek çaktırmamaya çalışsa da az önce mavi hakamalı adamı içeri alan şef. Çıraklara ve diğer şeflere durmadan söylenip renginin kızarmasından bunu kolaylıkla kavrayabiliyorsunuz. Misa yemeğini bitirene kadar, herhangi bir şey yapmıyorsunuz planladığınız şekilde. Tabağın kaldırılması için de birkaç dakika beklemek durumunda kalıyorsunuz. Nihayet garson yanınıza gelip başka bir isteğiniz olup olmadığını soracakken Misa aniden konuya giriyor. Soru karşısında hafifçe yüzü buruşuyor garsonun, kısa bir süreliğine de olsa kaçamak bir bakış atıyor şefe. Başka birilerini haşlamakla meşgul olduğunu görünce dikkat çekmemek adına masayı siler gibi yaparak cevaplıyor sorunu: "Onları tanımıyorum, sonradan gelen Kenichi-sama. Yakuza'yla bağlantıları olduğu herkesçe bilinir, tehlikeli bir tip." Bu esnada ara ara şefe bakmayı sürdürüyor, ve masada oyalanmak için başka bir bahane bulamayınca gitmek durumunda kalıyor. Ancak başka bir şey bildiği konusunda şüphelisiniz.
Akane Misa

Post by Akane Misa » May 4th, 2019, 6:31 pm

Az önceki sözlü tartışma olsun, Kagami’nin gergin davranışları olsun ortamda bir sakinleşme vardı. O adamlar gittiğinden beri herkes rahatlamış gibiydi. İnsanlar yemeğine odaklanmış, bazıları ise birbiriyle yaşananları konuşuyorlardı. Her neyse, asıl dikkatimi çeken şefti. Anlaşılan şuan siparişleri ve aşçıları yönetmekten daha önemli bir sorunu varmış gibi görünüyordu. Herhangi biri Kagami kadar salak değilse eğer adamın gerginliğini az önceki mavi hakamalı adama bağlayabilirdi. Öyle ki etrafa emirler yağdırıp, kızdıktan sonra eş zamanlı olarak rengininde değişmesi bunu kanıtlıyordu.

Garsonun gelmesiyle birlikte aklımda oluşan plan işlemişti. Garsonun konuşmadan önce yüzünde oluşan gerginlik yüzünüden adamımızın ne kadar tehlikeli olduğunu birkez daha anlıyordum. Garson konuştuktan sonra küçük bir ipucu öğrenebilmiştik. En azından karşımızdaki herifçioğlunun kim olduğunu biliyorduk. Direk ‘’Yakuza’’ diyebilir miydik? Ne desek diyelim. Hiçbir şey şuan bulunduğumuz çıkmazı değiştirmeyecekti.

Ya dışarı çıkıp Reiji, Kagami ve ben takibe alacaktık. Fakat bu ne kadar garanti gözükse de o kadar riskliydi. Öyle ki adamlar içerde casusları yeme atacak bir plan yapıyor olabilirlerdi. Bu da hepimizi başarıya ve daha kötüsü ölüme götürebilirdi. En mantıklı karar içeriye sızmak gibiydi. Kagami’ye dönüp, ''Aklımda bir plan var. İçeri girmeye çalışacağım. İstersen dışarıya çıkıp Reiji’yi uyar.'' Diyecektim. Planımı söylemeyecektim zaten onluk bir iş değildi.

Bazen fedakarlıklar yapmak gerekiyordu. En azından bu görevin başarıya ulaşması için bir şeyleri yapmak gerekiyordu. Öyle ki fedakarlık kavramı, kaybetmek ve kazanmanın aritmetik ortalaması gibi bir şey olabilir miydi? Şimdi düşünmenin sırası değildi. Şefin yanına doğru gidecektim. Giderken eski yıpranmış beyaz gömleğimden birkaç düğme açarak göğsümün kıvrımlarını belli olmasını sağlayacaktım. Şefin yanına geldiğimde ise ona tahrik edici bir gülümseme ile ekleyecektim, ''Sizinle çok önemli bir şey konuşmamız lazım efendim. Bu teklifi duymazsanız Kenichi-sama sizi üzebilir.'' Kenichi bana teklifte bulunmamıştı. Fakat yine de onaylamısını umuyordum. En azından işini bırakıp aklımdakileri dinleyebilirdi. Gelirse eğer elinden tutup diğer ortama nispeten daha sessiz bir yere sürükleyecektim onu. Ardından saçlarımın bir buklesini elimde döndürerek ve hayat kadını gülümsemem ile ekleyecektim, ''Buralara bir yerlere giren bir adam var. Bana bir teklifte bulunmuştu.'' Ardından anlaması için ellerim ile göğsümü yoklayıp dudağımı ısıracaktım. ''Anlarsın ya? Bu devirde para bulmanın kolay yolları var.'' Adam donup kalmış ise eğer ona karşı bir adım atıp parmaklarımı boynunda sürükleyecektim. ''Belki beni içeri sokabilirsin. Bunu yaptığını gördüğünde sevinip sana güzel bir karşılık verebilir. Ne dersin yakışıklı?''

Bu adamın onlardan korktuğu belliydi. Adamların hoşuna gidecek bir şey yapması gerektiğinin farkında olmasını umuyordum. Öyle ki onu ummak tek şansımdı.
Last edited by Akane Misa on May 6th, 2019, 9:01 pm, edited 1 time in total.
Image

Künye

Motivasyon

Sefilsizlik

Özellikler

-

Beceri Listesi

Ninjutsu

Shunshin - Ninpou

Raiton no Yoroi - Raiton

Taijutsu

Kendou - B Rank

Genjutsu

-

Sahip olunan eşyalar

-Katana(Orta kalite)

-Shinobi çantası
Locked

Return to “Diğer Köyler”