[Ishigakure - Operasyon] Yamato Ryuji & Kotegawa Ooki

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Ishigakure - Operasyon] Yamato Ryuji & Kotegawa Ooki

Post by GM - Naruto » March 4th, 2019, 4:14 pm

Ryuji: Bıçağı bacağından çıkarmıyor, sisin arasına dalıveriyorsun. İçeri girmenle birlikte, yoğun bir kan kokusu karşılıyor seni. Çığlıklar çok yakından gelmeye başlıyor. Yalnızca saldırganların değil, muhtemelen acı içinde kıvranan Kaya Ülkesi vatandaşlarının da çığlıkları araya karışmış durumda. Saldırının büyük bir kısmında kampın dışında olduğun için, neler olup bittiğine tam olarak hakim değilsin. Görüş açın çok kısıtlı, ve az önce sisin arasında kaybolan adamın nerede olduğuna dair bir fikrin bile yok. Yaptığın ilk şey, tahmini olarak lokalizasyonunu belirlemek oluyor. Solunda az biraz seçebildiğin kumaştan, kampın güney kısmında kalan çadırın yakınında olduğunu fark ediyorsun. Direkt olarak kuzeye gitmen durumunda kampın kuzeydoğu kanadına ulaşacağına eminsin, ve Momoru’nun da orada olacağını düşünüyorsun. Sisin içinde herhangi bir şey görme fırsatın olmuyor, ancak durumun hayırlı olmadığı çok belli. Koşuna başlıyorsun, ve birkaç saniye sonra da kampın dış sınırında sisin dışına çıkıyorsun. Gördüğün manzara ise çok hoş sayılmaz. İlk fark ettiğin şey, kampa biri 10, diğeri 15 metre uzaklıkta kafalarına oklar saplanmış iki ceset. İkinci fark ettiğin şey, bacağına ok saplanmış olan ancak buna rağmen çılgınca kampa doğru sürünmekte olan bir başka beden. Hemen ardından Momoru’yu buluyor gözlerin. Dibinde şakağına ok sokulmuş bir ceset yatıyor, ve aynı anda üç kişiyle birden dövüşmekle meşgul. Dövüştüğü kişilerden birinin gözüne bir ok saplanmış olduğunu görüyorsun, ancak durdurak bilmeden saldırmaya devam ediyor. Momoru’nun cildinin normalde olduğundan çok daha koyu renkte olduğunu fark ediyorsun. Fark ettiğin bir diğer şey ise, üç adamın birden şekilsiz ve iğrenç bıçaklarını durmadan Momoru’ya sallıyor oldukları. Bir şekilde, bıçaklar her hamlede Momoru’nun cildinden sekiyorlar. Ancak durumunun pek iyi olduğu söylenemez ekip arkadaşının. Yorulduğu, savunmada kalmak zorunda olduğu bariz bir şekilde belli oluyor. Saldırmak için herhangi bir hamle bile yapmıyor. Uzun bir süredir çok sayıda rakiple dövüşmek zorunda kaldığını biliyorsun, ve senin aksine taijutsu konusunda çok uzman olmadığının da farkındasın.

Ooki: Planladığın gibi, boş elindeki muştayı göğsüne doğru fırlayan herifin kafasına saplıyorsun. Sert çeliğin kafatasını yarıp geçerken çıkardığı ses, bir nebze içini rahatlatıyor. Ancak sorun şu ki, bir şeyler saplamayı akıl eden tek kişi sen değilsin. Göğsüne atlayan herifi bacaklarına saldıranın üzerine fırlatmadan hemen önce, karnında ani ve keskin bir acı hissediyorsun. Bu, deri zırhını geçmeyi başarabilen iğrenç bıçaklardan biri. Metal kısmın saplandığını hissediyorsun, ancak zırhın bıçağı durdurmuş olmalı ki, bıçak köküne kadar saplanmış değil. Daha fazla ilerlemesi durumunda barsaklarına girmesi işten bile değil, ancak şimdilik olası ölümcül bir yaradan ucuz yırtmış gibi görünüyorsun. Yine de bu yaranın ciddi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bacaklarına saldırmakta olan herif bıçağı çekmeye çalışırken, ölü bir vücudun üstüne düşmesi sebebiyle yere yığılıyor. Bıçak karnında kalmaya devam ediyor, sen ise bir yandan diğer hamlenle meşgul olduğun için şuanlık bunu umursayabilecek durumda değilsin. Kolunu tutan adamın yalnızca ellerini hissedebiliyorsun, bu da yalnızca kolunun kavranıp yere doğru çekildiğin anlamına geliyor. Bu sebeple, hareketin nispeten kısıtlı olmasına rağmen elindeki muştayla seni tutan kişinin ellerine ve kollarına olabildiğince çok kez saplama yapmaya çalışıyorsun. Ne yazık ki, tutuşun sertliği değişmiyor. Karnına aldığın yaranın da etkisiyle un çuvalı gibi sırtüstü düşüveriyorsun. Seni kolundan tutup yere düşüren adam, kolunu bırakmasıyla birlikte vahşi bir goril gibi iki elinin alt kısımlarıyla suratını ve boynunu, isabet ettirebildiği her yeri yumruklamaya başlıyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kotegawa Ooki

Post by Kotegawa Ooki » March 4th, 2019, 10:39 pm

Serbest elimle göğsüme atlayan adamın kafasına muştamın sivri kısmını sapladıktan sonra zaman kaybetmeden onu bacaklarıma atlayan adamın üstüne atmıştım. Bu sırada karnımda hissettiğim güçlü bir baskı ve hemen onun ardından gelen keskin bir acı ve acıya eşlik eden ıslaklık istediğim kadar hızlı hareket edemediğimi bana hoş olmayan bir yoldan hatırlatmıştı.

Ben göğsümdeki Jashinciyi halleder iken altımdaki Jashinci, bıçağını neredeyse iç organlarıma kadar sokmuştu ama zırhımın sağladığı kısmı koruma sayesinde ölümcül bir yara almaktan kurtulmuştum. Durumum vahim olsada, kendime bir zırh alarak ne kadar zekice davrandığımı düşünüp kendimle gurur duymadan edememiştim. Param olursa daha iyi zırhlar alacaktım.

Karnımın deşilmiş olması kötü bir şey olsada bu kötülüğün içinde iyi bir şeyde vardı. En azından bir kaç saniye önce gördüğüm bıçağın dördüncü bir kişiye ait olmadığını anlamıştım. Dört kişi olsalardı ve o dördüncü bana arkadan falan saldırsaydı işim çok zor olurdu.

Kolumu kavrayan adamın sadece eline ulaşabildiğimden fazla bir hasar bırakamıştım. Ayağımdaki adamdan üstüne ceset atarak kurtulsamda bu dengemi korumama yetmemişti. Düşmem yetmiyormuş gibi kolumu tutan adamda suratıma suratıma vurmaya başlamıştı. Daha öncede buna benzer bir durumda bulunmuştum ama yine bardağın dolu tarafına bakmadan edememiştim. Bu adam belirgin bir şekilde güçsüzdü. Aslında güçsüz demek yanlış olurdu. Daha doğru kelime normal olurdu. Eğer İya Vadisindeki zombi olsaydı şimdiye dümdüz bir suratım olmuştu.

Üstümdeki adamın bana vuruş şeklinden onun yerde olduğunu tahmin edebiliyordum. Büyük ihtimalle dizlerinin üstündeydi. Başka bir değişle bana oldukça yakındı. İlk olarak dizlerimi dik bir üçgen olacak şekilde kendime doğru çekip toplar iken suratımı yumruklayana en yakın olan kolumu yüzümle onun arasına muştamın sivri kısmı ona bacak şekilde koyacak ve o kolu çakra ile güçlendirecektim. Başka bir değişle onun yumruklarına karşı kendimi kolumu onun önüne koyarak korumaya çalışıyordum. Muştamın sivri kısmını ise şansım tutarda savurduğu kolu bir şekilde oraya saplanır diye öyle tutmuştum.

Onun darbelerine karşı kendime kısmi bir koruma sağladığımda ise gövdemi olduğu yerden ona doğru kaldırmaya çalışacak ve aynı anda da diğer elimde tuttuğum muştamın sivri kısmını onun hayati bir noktasına saplamaya çalışacaktım. Hedefim kafasıydı ama eğer ona yetişemez isem boğazı yada göğsüde saldırmak için iyi birer noktaydı. Ölmezse bir iki saplama hamlesi yapmayı daha düşünüyordum.

İlk başta koluma saldıran adamı hallettikten sonra hiç vakit kaybetmeden iki bacağımı havada birleştirip ayak kısımlarını az önce ayağımda bulunan adamın doğrultusunda havada tutacaktım. Karşımdaki adamın silahı benim karnımdaydı. Bacağımın önünde de onun arkadaşının cesedi olacağından bana karşı yapabileceği en ideal hamle üstüme atlayıp bıçağı tutmaya yada onu daha derine saplamaya çalışmak olurdu. Ayaklarımı havada tutarak onun üstüme düşmesini engelleyip iki muştamı onun kafasına saplayarak yada fırlatarak onu etkisiz hale getirmeye çalışacaktım.

Bu hamlem onun üstüme atlayacağı varsayımı üzerine işliyordu ama olurda başka bir şey yapmaya çalışırsa muştalarımı onun göğsüne doğru tüm gücümle atacaktım. Muştalar işlemez ise patlayıcı parşömen sarılı kunaileri patlatmadan atacaktım.

Bir şekilde bu durumdan kurtulursam muştalarımı da yanıma alıp patlayıcı parşömenlerin olduğu çadıra gidecektim. Karnımdaki bıçağı ise hiçbir suretle çıkarmayı düşünmüyordum.
Image
Künye
► Show Spoiler
Motivasyon/Komplikasyon/Özellik
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Beceri
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar Standart
► Show Spoiler
Yamato Ryuji

Post by Yamato Ryuji » March 6th, 2019, 10:55 am

Adamı kaçırmıştım. Birkaç dakikaya dağılacağını düşündüğüm sis, görevle bütünleşik hareket etmemi engelliyordu. Yağmurun getirdiği rüzgar yeterince hızlı değildi. Aramızda bir fuuton kullanıcısı olsa bu karışıklığın etkisini azaltabilirdik.

Bulunduğum yeri tam olarak belirlemek üzere gerçekleştirdiğim kısa süreli beyin fırtınası, güney tarafında tek kalan çadırın yakınında olduğumu söylüyordu. Kuzeyde kalan ağaçlıklardan ayrılıp buradan geri girmem enteresan gelmişti. Sanırım kovaladığım adam kampa bir yarım daire çizerek girmişti. O esnada fark edememiş olmalıyım.

Momoru'yu bulmak için takip ettiğim ipuçları, beni oklarla öldürülmüş saldırgan cesetlerine ulaştırdığında kendisine yakın olduğumu anlamıştım. Sırıttım. Gözlerimle yaptığım birkaç taramadan sonra yerde sürünerek kampa girmeye çalışan saldırganı ve ardından Momoru'yu görebilmiştim. Sürünen adamın bizden olmadığına emin olduktan sonra, Momoru'ya doğru yaklaşırken elimdeki kunailerden yakın tarafta olanını boynuna sokup çıkartarak acısını dindirecektim.

Momoru esmer olduğu için normalde koyu renk olan vücudunun daha fazla koyulaşmasını fark ettiğimde kullandığı elementin doton olduğunu söylediği aklıma gelmişti. Kendisinden seken bıçakları gördüğümde de bunun defansif bir teknik olduğunu anlamıştım. Ancak arkadaşım çok yorgun görünüyordu. Uzmanlık alanı taijutsu olmayan birinin uzun süre yakın dövüş yapmak zorunda kalmasının doğal sonucuydu bu durum. Hemen ona yardım etmeliydim.

Ekip arkadaşıma doğru atacağım birkaç adımla, dövüştüğü adamların arkasından yaklaşacak ve Momoru'nun onların saldırılarına karşılık verdiği anda elimdeki kunailerle boyunlarına yapacağım hamlelerle olabildiğince hızlı şekilde arkadaşımı içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmaya çalışacaktım.
Image
Künye

İsim: Yamato Ryuji
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Para: 両 70.000
Prestij: 2 PP
Ün: 10
Kullanılabilir GP: 5

Motivasyon:
Ryuji için shinobi olmak, eskiden kafasını stabil tutmaya yarayan tek uğraşı olduğu için kendisini zorlayarak yataktan kaldıran öpücükken yakın geçmişte fark ettiği büyüme, gelişme, özgüven duyguları annesinden beri iyi hissetmesini sağlayan tek neden olmuştur. Kişisel tatminini bu şekilde sağlamanın olumsuz yanları olup olmadığı düşünecek yaşa henüz erişmemiştir.

Özellikler -
Image

Güç: 6
Çeviklik: 7
Kondisyon: 6
Potansiyel: 4
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 3 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1
Image

Ninjutsu

(A-Rank) Raiton no Yoroi
Taijutsu

(Stil|B-Rank) Rinjoushou
(B-Rank) Shoufuu
(C-Rank) Reppuu

(Stil|D-Rank) Ninja Ekipman Ustalığı
Ekipmanlar

Ekipman Çantası
(Normal Kalite) 1 Kunai
(Normal Kalite) 2 Shuriken
(Normal Kalite) 4mt. Sentetik Misina
(Normal Kalite) 2 Patlayıcı Parşömen
(Normal Kalite) 2 Sis bombası
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » March 6th, 2019, 9:16 pm

Sis yavaş yavaş dağılırken, ortamı nispeten daha net bir şekilde görmeye başlıyorsunuz ikiniz de. Pek çevreye bakacak haliniz yok, ancak göz ucuyla çeşitli gözlemlerde bulunma fırsatınız oluyor bu esnada.

Ooki: Sol kolunu kendini koruyacak şekilde yüzünün hizasına getiriyor, darbelere karşı kendini korumaya çalışıyorsun. Bilinçsiz bir yaratık gibi suratına suratına tüm gücüyle vuran adamın verdiği hasar yüzünden sersemlemiş durumdasın. Herhangi bir kırığın olduğunu hissetmiyorsun, ancak pek iyi bir durumda olduğun söylenemez. Kaldırdığın kolunu ve yüzey alanı küçük olduğu için boş kalan yerlerden suratını yumruklamaya devam ediyor adam, belki de ilk fırsatta en azından bir yerlere yuvarlanarak kaçmış olmanın daha iyi bir fikir olabileceğine kanaat getiriyorsun. Ancak bunun için biraz geç kalmış gibisin. Yumruklarla beraber adamın iğrenç salyalarının da hücum ettiğini hissediyorsun yüzüne. Bununla birlikte, kanın sıcaklığını da hissediyorsun. Muhtemelen darbeleri esnasında muştanın ucuna denk gelen elinden geliyor kanlar. Ancak saldırı durmuyor. Muştalar adamın elinde çeşitli kesiler açsalar da, saplandığını hissetmiyorsun. Bu esnada bacaklarını hafifçe kaldırıyor ve sağ elindeki muştayı solunda seni yumruklamakta olan adama doğru savuruyorsun. Pektabii, suratına ardı ardına gelen vahşi yumruklar devam ederken bunu yapmanın pek kolay olmadığı aşikar. Elinin de yüzünün önünde olduğu gerçeği göz önüne alındığında, kendini savurup yaptığın saplama hamlen adamın sol omzunun üst kısmına denk geliyor. Çığlık atıyor adam, ve bu kez sağ eliyle boğazını kavrayıp deliler gibi sıkmaya başlıyor. Bir yandan da aldığı yara sebebiyle muhtemelen çok rahat kullanamadığı sol eliyle senin sol elini mengene gibi kavrayıp suratına doğru bastırıyor. Neredeyse 6-7 saniyedir aralıksız olarak yediğin hayvani yumrukların üstüne bu boğaz sıkma hamlesi, iyiden iyiye zora sokuyor seni. Gözlerinin kararmaya başladığını hissediyorsun, muştayla temasın kesiliyor ve parmaklarının arasından kayıveriyor sen geri çıkarmaya fırsat bulamadan. Sağ kolun ve kaldırdığın ayakların yavaşça yere doğru düşüyor. Sisin de hafif hafif dağıldığı gerçeği de göz önüne alınırsa kendi kolunun suratına bastırılmasından geriye kalan minik görüş açında, az önce ayaklarının dibinde olan adamın üzerine doğru sıçradığını görüyorsun. Yüzündeki maskesi, ölüm meleğini andırıyor sana istemsizce.

Ryuji: Momoru’yu fark etmenle birlikte, ekip arkadaşına doğru ilerlemen bir oluyor. Yerde sürüklenmekte olan birinin boğazını keserken birkaç saniye kaybediyorsun, gelgelelim bu birkaç saniyenin sana pek bir kayıp olarak döndüğü söylenemez. Sis yavaş yavaş dağılmaya başlıyor, Momoru’ya doğru koşuyorsun. Gözlerinle hafifçe kampı tarıyorsun bu esnada. Hala net olarak gördüğün söylenemez, ancak Ooki’nin yerde yattığını, ayaklarının dibindeki karaltıyı ve üzerindeki herifi seçebiliyorsun. Bunun dışında, kampın içinde yerde yatıyor olmayan 4-5 silüet daha görüyorsun. Tam emin olmamakla birlikte, bunların hiçbirinin korumanız gereken siviller olmadığını farkediyorsun korkunç bir şekilde. Biri yerdeki cesetlere elideki bıçağı sokmaktal. Etrafa anlamsızca kan yaymakla meşgul gibi görünüyor. İkisinin size, daha doğrusu Momoru’ya doğru koştuğunu görüyorsun. Son ikisi ise, Ooki’ye doğru koşuyorlar. Ancak şu anda onun için bir şey yapabilecek gibi durmuyorsun. Elindeki kunailerle, Momoru’nun dövüşüne dahil olup bir anlığına dikkati üzerine çekiyorsun. Bu esnada Momoru’nun yüzündeki hafif rahatlamayı görüyorsun. Daha mutlu olamazmış gibi. Sert bir kunai darbesiyle, gözüne ok saplı olan adamın boğazını ikiye yarıyorsun. Seri bir şekilde diğerine saldırıya geçecekken, yaptığın ani bir hareket sonucu bacağındaki bıçağın korkunç acısıyla yüzleşiyorsun ve başka öldürücü bir hamle yapmana fırsat kalmadan kalan ikisi tüm güçleriyle sana doğru saldırmaya başlıyorlar. Bir anlık boşlukta, omzun ve boynunun birleştiği yere bir kesi atmayı başarıyor delilerden biri. Bu sırada Momoru’nun hızlı bir şekilde sırtını sana döndüğünü ve yere çökerek sadağına uzandığını görüyorsun, size doğru koşan adamlara dönüyor ve geriyor yayını.
Kotegawa Ooki

Post by Kotegawa Ooki » March 7th, 2019, 11:30 pm

Sol kolumu planladığım gibi yüzümün önüne koyduğumda etkisi beklediğimin altında olmuştu. Yaptığım harekette dikkate almadığım iki şey vardı. İlki adam benim solumda duruyordu, önümde değil. Bu yüzden darbelerini istediğim gibi engelleyememiştim. İkinci hatam ise muştamın bıçak kısmına atacağı yumrukların onu bir şekilde etkileyeceğini düşünmemdi. Bir kaç kere isabet etmiş olmalıydı ki üstüme kan gelmişti. Bu kesinlikle benim kanım değildi. Muştam onun ellerinde irili ufaklı hasarlar bırakmış olsada bu adamların acı hissetmemesi bu yaptığım hamleyi bir nevi boşuna yapmıştı. Hani bir kaç dakikamız daha olsa belki kan kaybından bir şeyler olurdu ama sıkıntım öyle bir zamanımın olmamasıydı.

Art arda aldığım darbelerin yükü üstümde birikmeye başlarken planımın ikinci kısmına geçmiştim ama en baştan beri öngöremediğim olaylar yani adamın darbelerini tam olarak durduramamam ve bunun bende yaratmış olduğu sersemlik hissi yüzünden saplama hamlemde istediğim gibi sonuçlanmamış ve omzunda bitmişti. Ben tam ikinci saplama hamlesine girişecektim ki adam bir anda çığlık atıp boğazıma yapışmış ve bunu yaparkende sol elimi yüzüme bastırmıştı. O an aklımdan neden bu adamın çığlık attığı düşüncesi geçmişti. Acıya tam bağışık değiller miydi yoksa hassas noktaları mı vardı? Bu düşüncelerim bir an sürmüştü çünkü hemen sonrasında olanlar benim için pek hoş değildi.

Daha önce boğazım sıkılmış olsada bu seferkini tam olarak kestirememiştim. Bilincim anlık olarak gidip gelmiş gibi olmuştu. Kapatılıp açılan bir makina gibi hissediyordum. Yaşadığım şok yüzünden tüm vücudum bir anda o kadar güçsüzleşmişti az önce elimde tuttuğum muştalar bile kayıp gitmişti. Bu sebebten elim yüzüme yapıştırılırken karşılık verememiştim.

Sisinde etkisinin dağılmasıyla az önce neredeyse sıçma becerimi benden alacak adam aynı düşündüğüm gibi üstüme atladığını fark etmiştim. Sıçmıştım.

Boğazımın sıkılmasından sonra yaşadığım güçsüzlük anının geçici mi yoksa kalıcımı olduğunu bilmiyordum ama bildiğim bir şey varsa oda bir şey yapmadığım taktirde öleceğimdi. Bu yüzden elimden geldiğince çaba gösterecektim.

İlk olarak en başta planladığım gibi bacaklarımı havaya ayaklarım üstüme fırlayana bakacak şekilde kaldıracak ve onu üstüme atlamadan havada ayaklarımla yakalamaya çalışacaktım. Temas sağlandığında ise onu durumum el verdiğince tüm gücümle geriye doğru fırlatacaktım. Amacım ona tekme yoluyla hasar vermek değildi. Sadece kendimden olabildiğince uzağa götürmeye çalışıyordum. Hamlelerimin her birinde bacaklarımı çakra ile güçlendirmeye çalışarak başarı şansımı arttırmayı deneyecektim.

Yana yuvarlanmak aklıma gelsede karnımdaki bıçak yüzünden bunu yapmam durumunda bıçak daha derine saplanabilirdi. Bunları alev jutsumla yakmayı düşünmüştüm ama düzgün bir durumda olmadığım gibi kampı yakmakta istemiyordum. Şu durumda Kawarimi yapabilsem ne güzel olurdu.

Bacaklarımla yaptığım hareketle eş zamanlı olarak kilit altında kalan elimi serbest bırakmaya çalışacaktım. Eğer becerebilirsem yüzümden uzaklaştırdığım sırada onun elini o elimle kavrayıp sıkarak, döndürerek ve benzeri şeyler yaparak parmaklarını ve genel olarak el kemiklerini kırmaya çalışacaktım. Boştaki elimle ise o anki pozisyon el verdi kadarıyla tüm gücüme tercihen kafasına ama olmaz ise boğaz yada kalbinin olduğu yerlere tüm gücümle bir yumruk atacaktım. Ellerimle yapacağım iki hamlede çakra güçlendirmesi ile desteklenecekti. Pozisyonum idealden çok uzak olsada normal şartlarda koca bir kayayı yumruk atarak çatlatabiliyordum. Göğüs yada kafa gibi hayati bir noktaya yumruk atabilirsem bu adamı öldürebileceğime emindim.

Başarılı bir şekilde üstümdeki adamı öldürebilirsem onu bir kenara atıp diğer düşman yada düşmanlara odaklanacaktım. Eğer imkanım ve vaktim var ise muştalarımı alıp ayağa kalkacak ve artık kim kaldıysa onla uğraşacaktım. Böyle bir imkanım yok ise elimdeki patlayıcı sarılı kunaileri düşman yada düşmanlarımın göğüs kısımlarına tüm gücümle çakra ilede güçlendirerek fırlatacaktım. Patlayıcıları ateşlemeyi düşünmüyordum.
Image
Künye
► Show Spoiler
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Beceri
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Yamato Ryuji

Post by Yamato Ryuji » March 8th, 2019, 9:03 am

Momoru'ya doğru koşarken öbür tarafta Ooki'nin sıkıştırıldığını fark etmiştim. Burayı hızlıca halledip o tarafa dönmem gerekecekti. Elimden geldiğince hızlı davranmaya çalışırken bacağımda saplı bıraktığım bacak sorunlar yaratıyordu. Acıyı hissetmemeye çalışıyordum. Zordu ama yaramla ilgilenmek için yeterince vaktim yoktu. Önce arkadaşlarımı, sonra, hala hayatta olduklarını düşünmüyordum ama kamptaki milisleri kurtarmalıydım. Savaş alanının kritik elemanı bendim. Yüzümü döndüğüm taraf önemliydi.

Dövüşüne dahil olmak için yeterince yakınlaştığımda, Momoru mimikleriyle bana teşekkür ederken birinin işini çoktan bitirmiştim. Diğer ikisinin dikkatini üzerime aldığım anda ufak bir kesikle anlık olarak sekteye düşsem de hareket planımı hızlıca kurmuştum. Dibimdeki adamları sert bir Reppuu tekmesiyle yere düşürdükten sonra ellerimdeki kunaileri boyunlarına sokup çıkararak başımdakilerden kurtulup Ooki'ye doğru koşmakta olanlara dönecek ve kunaileri boyun bölgelerini hedefleyerek fırlatacaktım. Tekme için bacağımdaki bıçak daha fazla sorun yaratacaktı, bunu biliyordum. Ancak yaşayacağım acıyı irademle kontrol edip, acı yerine dövüşe odaklanarak adrenalinin devralmasını sağlamaya çalışacaktım. Canım ne kadar yanarsa yansın önceliğim dibimdeki adamları bitirmekti.

Bize doğru koşmakta olanlara dönen Momoru'nun ıskalamayacağına güveniyordum. Aklımda çakan şimşekse az önce işini bitirdiğim, gözüne ok saplanmış adamdı. Momoru ıskalamasa bile okları adamların işini tek seferde bitirebilecek kadar güçlü değildi. Bu da kunaileri fırlattıktan sonra gardımı yukarda tutmam gerektiğini hatırlatıyordu. Yine de Ooki iyi durumda değildi ve iki kunai durumunu hafifletecek kadar yeterli destek olmayacaktı. Bu yüzden ekipman çantamda kalan shurikenleri sonuncusu dahil kullanıp Ooki'ye destek olmak üzere fırlatacaktım. Arkadaşımı vurmamaya dikkat edecektim tabi ki, çok riskli atışlara girmeden üzerindeki ve etrafındaki adamları hedef almıştım.

Bulunduğum konumdan Ooki'ye elimden geldiğince yardım etmeye çalıştıktan sonra üstümüze koşturan adamlara dönüp, Momoru'nun ön safta kalmamasını sağlayacaktım. Çantamdaki son iki kunaiyi orta parmaklarımla havada bir tur döndürdükten sonra ellerime alıp savunma pozisyonuna geçecektim.
Image
Künye

Motivasyon:
Ryuji için shinobi olmak, eskiden kafasını stabil tutmaya yarayan tek uğraşı olduğu için kendisini zorlayarak yataktan kaldıran öpücükken yakın geçmişte fark ettiği büyüme, gelişme, özgüven duyguları annesinden beri iyi hissetmesini sağlayan tek neden olmuştur. Kişisel tatminini bu şekilde sağlamanın olumsuz yanları olup olmadığı düşünecek yaşa henüz erişmemiştir.

Özellikler -
Image

Beceri Listesi
Image

Ninjutsu

(A-Rank) Raiton no Yoroi
Taijutsu

(Stil|B-Rank) Rinjoushou
(B-Rank) Shoufuu
(C-Rank) Reppuu

Ekipmanlar

Ekipman Çantası
(Normal Kalite) 1 Kunai
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » March 9th, 2019, 3:02 am

Ooki: Bir anlık boşluğun ardından, kendini elinden geldiğince topluyorsun ve iki bacağını birden kaldırıyorsun sana doğru koşmakta olan adamın üzerine. Fırlamasıyla birlikte, iki ayağının birden tabanına temas etmesi bir oluyor herifin. Hala temas halindeyken, dizlerini hafifçe kırıp yeniden düzleştiriyorsun ve herifi senden uzağa fırlatmayı başarabiliyorsun. O an, elin de boşta durmuyor pektabii. Yüzüne yapıştırılmış olan kolu geri doğru itiyorsun, ardından hızlıca yeniden yüzüne doğru çekip adamın tutuşundan kurtulmaya çalışıyorsun. Gelgelelim, tutuşun sıkılığı sebebiyle kolunu kurtaramıyorsun elden. Yine de en azından avantajlı bir konuma geçmek için, kolunu hızlıca olduğu yerde döndürüyor ve adamın kolunu hafifçe büküyorsun. Bu hem sana boş elinle hamle yapmak için yer hazırlıyor, hem de adamın vücut pozisyonunu hafifçe değiştiriyor. Boş olan sağ elini az önceki muşta saplama hareketine benzer şekilde vücudunu savurarak adama yöneltiyorsun. Yumruğun suratının ortasına yapışırken, tok bir ses çıkıyor. Kolundaki tutuş gevşerken, eline kanın sıcaklığı geliyor. Elin herifin suratının içine doğru göçerken, herif adeta yavaş çekimde geriye doğru düşüyor ve garip bir pozisyonda yığılıp kalıyor yere. Adamın omzuna saplı muştayı alıyor, ayaklanıyorsun. Sana doğru koşmakta olan adamlardan birine fırlatıyorsun kunaini. Kunai adamın boğazına saplanıyor, ve olduğu yerde paldır küldür düşüyor herif. Savunma pozisyonuna geçerek, diğerini karşılamaya hazırlanıyorsun. Karnındaki derin acı, seni zorluyor bir yandan.

Ryuji: İlk adamı indirdikten hemen sonra, diğer ikisinin dikkatini kendine çekmeyi becerebiliyorsun. Aldığın darbe canını yakıyor, ancak dövüşe devam etmeye dair kararlılığın şimdilik acının önüne geçmeyi başarıyor. Sana doğru savrulan bir diğer bıçak darbesinden yana iskivlenerek kaçıyorsun. Diğer adam ise üzerine doğru atlıyor bu esnada. Yana doğru adımlıyorsun, bu hamleden de kurtuluyorsun. Devamında, yere çökmenle birlikte iki adama birden çelmeyi takıyorsun Reppuu ile. İlkine yönleniyorsun, bu esnada Momoru’nun oku yayından fırlıyor ve adamlardan birinin alnının ortasına saplanıyor. Çatırtı sesini duyuyorsun. Ancak fark ettiğin diğer nokta, Momoru’nun ten renginin eski haline dönmüş olduğu. Sen kunaini ilk adamın boğazına geçirirken, koşan ikinci herif yorgun Momoru’nun üzerine atılıyor bıçağıyla birlikte. Birlikte yere yapışıyorlar ve tepişmeye başlıyorlar. İkinci adama yöneliyorsun ve boğazına hamle yapmak üzere yöneliyorsun. Pektabii, adam sen diğerini bıçaklamakla meşgulken olduğu yerde durmuyor. Sen daha üzerine çökememişken, ayağa fırlayıp çığlık atarak üzerine sıçrıyor. Refleksif olarak sağa kaçılıyorsun yeniden. Adam yanından fırlayıp gidiyor. Bu esnada, kampın içine dönüyorsun adamı yeniden görüş açına almak için.

Bu esnada, ikiniz birden bir şey fark ediyorsunuz. Ooki’nin görmediği, Ryuji’nin ise kısa bir süre önce gördüğü; kampta deliler gibi koşuşturmayan tek adam normal olmayan bir şeyler yapıyor. Her şey bir saniye içinde olup bitiyor, adamın karnına kendi bıçağını sapladığını ve boydan boya yardığını görüyorsunuz. Bir süredir önündeki cesedi bıçaklayarak sağa sola yaymakta olduğu kana kendi kanı ekleniyor. Adam ruhunu teslim edip öne doğru düşerken, sis bombası patlamışçasına bir sis bulutu yayılıyor ortaya. Ancak oldukça hafif, ve çok çabuk kayboluyor. Kaybolduğu gibi, bir figür görüyorsunuz. Bir süredir uğraştığınız delilere benzer bir maske takmış, ancak oldukça sakin duran bir dişi. İkinizin de uğraşması gereken, bir an sonra üzerinize atlayacak rakipleriniz var ancak her şey yavaş çekime giriyor ikiniz için de. Etrafınıza yayılmış cesetleri ve kan gölünü görüyorsunuz. Momoru yerde bir adamla tepişmekte. Etrafta çılgınca koşan deliler var. Dövüşmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ancak ne için? Koruyabileceğiniz bir şey kalıp kalmadığını sorguluyorsunuz. İlk anda daha iyi bir savunma yapmış olsanız, işlerin bu hale gelip gelmeyeceği geçiyor aklınızdan bir milisaniye içinde. Bilmiyorsunuz.

Image
Kotegawa Ooki

Post by Kotegawa Ooki » March 10th, 2019, 12:05 am

Kendimi toparlamaya çalışırken hızlı bir şekilde kendime gelmiş ve aklımdaki planı tam olarak olmasada, büyük ölçüde istediğim şekilde eyleme koyabilmiştim. Şu an ciddi olarak hayati tehlikem vardı. Üstümdekini bir şekilde halledebilecek olsamda bana doğru atlayan adam az önce sapladığı bıçağına ulaşırsa büyük ihtimalle acıdan saf dışı kalacak ve sonrasında yine bu adamların baygın bedenime yapacağı saldırılar yüzünden ölecektim. O yüzden yapmam gereken en önemli şey hiç kimsenin o bıçağa ulaşmamasını sağlamaktı. Bu konuda anlık olarak düşünürken aynı zamanda, üstümdeki adamın bıçağı fark etmemesinin benim için ne kadar büyük bir lütuf olduğunu anlamıştım. Eğer onu görseydi hızlı bir şekilde bıçağı kavrayıp ağzıma sıçabilirdi.

Ayaklarımla yaptığım hamle sonucu üstüme atlayan adamı kendimden uzağa fırlatmayı başarabilmiştim. Sonrasında ise üstümdeki ile ilgilenmiştim. İlk yaptığım şey yüzümdeki baskıdan kurtulmaktı. Bu sırada onun eli hala benim elimi sıktığından sıkışından kaçamamıştım. Yinede bu bana bir sonraki hamlemi yapacak yeterli zamanı ve imkanı tanımaya yetmişti.

Düşmanımın suratına attığım bir yumruk onun kemiklerini kırıp suratının dışarıdan görülecek bir biçimde yamulmasını sağlamıştı. Doğal olarak ölmüştüde. Bir an için elime bakıp kendimle gurur duymuştum. Ortalama bir sivili tek darbe ile öldürebilecek kadar güçlüydüm. Aslında tek zaafım kalabalık gruplarla dövüşmek ve isabetti. Bu konuda eskisine nazaran biraz daha iyi olsamda mevcut durumum hala yeterli olmadığını gösteriyordu. Görevin birinde ölmek yada sakatlanmak istemiyorsam kendimi bu konularda geliştirmem gerekiyordu.

Adamın omzudan muştamı kurtardıktan sonra kunailerden birini bana doğru koşanlardan birine fırlatıp onu öldürmüştüm. Karşımda sadece iki kişi kalmıştı. Net olarak göremediğimden, %100 emin olamasamda içlerinden biri az önce bacaklarımla fırlattığımdı. Yani yerde olmalıydı. İlk olarak onun boğazına kunailerden birini atacaktım ki...

Sisin iyice dağılmasıyla beraber delilerden birin yaptığı manyakça bir ritüele denk gelmiştim. Ayağının altındaki cesedi iyice parçaladıktan sonra kendi karnını yararak bana seppuku andıran bir manzarayı izlettirmişti. Adam öldükten sonra etrafı çok güçlü olmayan bir sis çevrelemişti.

Sisin hemen ardından ise bu delilere benzeyen ama belirgin bir şekilde onların patronu gibi duran bir karı çıkmıştı. Olan bitenden ve özelliklede sisten bunun bir çağırma olduğunu anlamıştım ama bu bildiğim klasik çağırmanın ötesinde bir şeydi. Çağırma konsepti parmağı ısırıp bir hayvan çağırmak üzerineydi. İnsan çağıranı hiç duymamıştım. Onu bırak, shinobi eğitimi almayan birinin başka birini çağırması bile daha önce hiç duymadığım bir şeydi ama adamın yaptığı ritüelle ilgili bir şey olmalıydı.

Sivillerin çoğu belkide hepsi ölmüş olsada burayı kurtarmamız hala mümkündü. En kötü ihtimalle başkaları gelene kadar nakliyeyi biz yapardık. Zaten buradan sorumlu sivilin en başta söylediğine göre 5 araba tüm malları taşımak için yeterli değildi. O zaman ya yeni arabacılar ve arabalar gelecekti yada ilk giden araba geri dönecekti. Lojistik yönden biraz sorun yaşayacak olsakta başka bölgelerden bir iki kişiyi buraya naklettirerek tüm sorunları çözebilirdik.

Bu durum içinde ilk yapacağım şey önümdekilere odaklanmaktı. Rakiplerimin bacaklarına tekme atıp bacaklarını kıracaktım ama orada durmayacaktım çünkü bu tarz bir durumda daha öncede bulunmuştum. Zombinin birinin bacağını kırdığımda hiçbir şey olmamıştı çünkü zombi acı hissetmiyordu. Üstüme atlayan zombi beni mahvetmişti. Aynısını burada yaşamak için bacaklarını kırmayı denediğim düşmanlarıma, kırma hamlesinden hemen sonra bir tanede sert yumruk atacaktım. Yumruğumun hedefi doğal olarak kafa, göğüs ve boğaz gibi hayati noktalardı.

Sonrasında ise bu yeni gelen kadının ne yaptığına bakacaktım. Eğer patlayıcı parşömenlere doğru veya Momoru-Ryujinin yanına koşmak gibi bir aksiyonda bulunursa bende onun peşinden koşup bacaklarına sert tekme falan atarak etkisiz hale getirmeye çalışacaktım.

Eğer bana doğru koşarsa yada bir süre için hiçbir şey yapmaz ise son muştamı ve attığım patlayıcı parşömen sarılı kunaiyi alıp " JASHİN BİR OROSPU ÇOCUĞUDUR. " diye bağırarak dikkati kendi üstüme çekmeye çalışacaktım. Sonrasında ise tabana kuvvet kampın dışına koşacaktım. Tanrılarına küfür etmem daha önce onları rahatsız etmişti. Benzeri bir şeyin yine olacağını düşünüyordum. Koşarken arada bir arkamada bakıp takip edip etmediğine bakacaktım. Takip etmeyi keserse ne yapacağımdan emin değildim. İlk başta düşündüğüm gibi patlayıcı parşömenlere gitmek tarzı riskli bir şey yaparsa ben peşine düşecektim.

Karı beni takip etse bile kamptan çok uzaklaşmayı düşünmüyordum. Sadece kampa zarar vermeyecek kadar uzaklaşmayı istiyordum. Böylelikle katon jutsumu ve patlayıcı parşömenleri gönüş rahatlığıyla kullanabilirdim.
Image
Künye
► Show Spoiler
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Beceri
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
► Show Spoiler
Yamato Ryuji

Post by Yamato Ryuji » March 10th, 2019, 3:04 am

Ortasında bulunduğum dövüş, düşünmeyi bırakıp kendimi içgüdülerimle odaklanmaya bırakacak kadar hızlı geçmiyordu. Her hamlemin ardından bir sonrakini düşünerek hareket edip kendimi korumada bırakacak pozisyondan yeni saldırımı gerçekleştiriyordum. Nefes alış verişlerimde de henüz bir aksama olmamıştı.

Momoru'yu başındaki adamlardan kurtarmıştım ama bu sefer yenileri gelmişti. Birini ok atışıyla indirdiyse de diğerine karşılık daha kötü durumdaydı. Arkadaşım taijutsu üzerine uzmanlaşmamış olduğu için yerdeki tepişmenin sonucunu kestirmek çok mümkün değildi. İskiv ve adımlamalarımla boşa çıkardığım adamın ense kökünü hedefleyerek fırlatacağım sağ elimdeki kunainin ardından bakışlarımı cezbeden farklı hadiseyi önemsemeden Momoru'ya dönecektim. Sol elimde kalan kunaiyi sağ elime geçirerek Momoru'ya destek olmak üzere fırlatacaktım. Bulunduğu pozisyona göre arkadaş ateşini de hesaba katıp ona göre yapacağım atışla ekibimi toparlamayı umuyordum.

Kendini yaran adamı gördüğüm anda bakışlarım arkadaşımı kurtarmak üzere meşgul olsa da kapıldığım hayret sayesinde adeta zamanı dondurarak düşüncelerimi canlandırmıştım. Sağ kaşım biraz yükselmiş, ağzım asimetrik şekilde açılmıştı. "Seppuku?" diyerek kendimce anlamlandırmaya çalıştığım hareket, bir an sonrasında çağrılma işlemine daha çok benzer özellikler göstermişti. Kadına benzeyen canlının ne olduğunu bilmiyordum ama bizim için iyi bir 'şey' olmadığına emindim.

Fırlattıklarımın ardından iki elime yeniden alacağım kunailerle savaş alanını olduğundan daha tehlikeli hale getiren canlıya doğru koşturmaya başlayacaktım. Eğer fırlattığım kunaiyle devirmeyi başaramadıysam yolumda duran, az önce üzerime sıçradığında kenara çekilerek boşa çıkardığım azgın adamı hızlı kunai darbeleriyle ekarte edip asıl amacım olan yeni düşmana doğru koşturmaya devam edecektim.

Bu düşman diğerlerinden daha tehlikeliydi, hissedebiliyordum. Doğrudan yapacağım herhangi bir hamle muhtemelen kontra saldırıyla bana zarar verecekti. Hareket planımı yaptım. Üzerine doğru koştururken ellerimdeki kunaileri art arda suratına fırlattıktan sonra o kunailerle meşgul olurken ayaklarına doğru yapacağım kayma hareketiyle kendisini yere düşürmeyi hedefleyecektim. Muhtemelen kunailerimi karşılayıp sıçrayarak benden kurtulacak rakibimi, kayarken ekipman çantama uzanarak elime alacağım patlayıcı parşömeni yetişebildiğim en yakın yerine yapıştırarak hasara maruz bırakmak, planımın en can alıcı kısmıydı. Parşömeni yapıştırırken kurup, kayarken parşömenin etkili menzilinden uzaklaştığım anda aynı elimin iki parmağını dışa açarak patlatacaktım. "Kai!"

Planladığımın ötesindeki iki ihtimalin birincisi, düşmanın benim öngördüğüm kadar çevik olmayıp sıçramaya vakit bulamamasıydı. Bu durumda aynı şekilde parşömeni erişebildiğim en yakın noktaya yapıştırarak devam edecektim. İkinci ve karşılaşmaktan korktuğum durumsa, anormal bir gerçek dışılığa maruz kalmaktı. Bu durumda ne yapacağımı bilemeyeceğimden şimdilik düşünmeye zamanım yoktu.
Image
Künye

Motivasyon:

Özellikler -
Image

Beceri Listesi
Image

Ninjutsu

(A-Rank) Raiton no Yoroi
Taijutsu

(Stil|B-Rank) Rinjoushou
(B-Rank) Shoufuu
(C-Rank) Reppuu

Ekipmanlar

Ekipman Çantası
(Normal Kalite) 1 Kunai
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » March 11th, 2019, 1:41 am

Diğerlerinin aksine çığlık çığlığa bağırmayan, hatta oldukça sakin tavırlar sergileyen maskeli dişiye bakıyorsunuz birkaç saniye boyunca. Bu esnada gözlemlediğiniz ilk şey, bir an önce gözleri adeta hiçbir şey görmeden size saldırmakta olan maskeli adamların yaptıkları her işi bırakıp kadına doğru koşmaya başlamaları oluyor. Momoru’nun üzerindeki adam, Ryuji’nin ve Ooki’nin karşısında duranlar, az önce Ooki’nin üzerinden fırlattığı. Ryuji kunai atmaya fırsat bulamıyor. Dördü birden siz herhangi yeni bir şey yapmaya fırsat bulamadan kampın merkez noktasına, kadına doğru koşuyorlar. Çığlıkların sustuğunu farkediyorsunuz. Kadının arkasında yan yana diziliyorlar öncelikle düz bir sıra halinde, kendi aralarında birer adam daha girecek şekilde bir mesafe bırakıyorlar. Kadınla aralarındaki uzaklık ise 2-3 metre kadar. Momoru yavaş yavaş topluyor kendini ve ayağa kalkıyor. Ryuji Momoru’nun yüzündeki ifadeden en az sizin kadar dehşete düştüğünü farkedebiliyor. Derin derin nefes almakta, yağmur temizliyor olmasına rağmen üstünün başının çamur olduğunu görebiliyor Ryuji. Sadağına uzanıyor Momoru, bir ok çekiyor ve hazır konuma geçiyor.

Her şey sessizleşiyor, çığlıkların susmuş olduğu gerçeği sizi gerçeklikten uzaklaştırıyor bir süre. Yağmur sesi duyuluyor sadece. İçinizi huzurla doldurması gereken bu ses, dehşetle dolduruyor. Korkuyorsunuz. Olan ve olabilecek şeylerden korkuyorsunuz. Kadın, boynunu iki tarafa doğru hafifçe yatırıyor esnetmek istercesine. Ardından etrafına bakınıyor hafifçe öne doğru adımlarken. Siz de bu esnada kampı gözlemleme fırsatı buluyorsunuz. Atlar ve içinde yaralılar olan at arabası ortalıkta görünmüyor, hengamede kaçmış olmalılar. Çadırlardan ve atlara bağlı olmayan arabalardan birkaçı devrilmiş, bazı kasaların yere düşüp açıldığını ve etrafa çeşitli ekipmanlar saçıldığını görüyorsunuz. Çamurun içinde dağılmış durumdalar. Her yer ceset ve kan dolu. Sizin için kampta çalışan milislerin ve maskeli adamların cesetleri. Çamurun kahverengisiyle karışmış kırmızı, iğrenç bir görüntü sunuyor sizlere. Etkilenmiş gibi durmuyor kadın, tavırları öyle sakin ki; son 10 dakikada bu kampta olan biten hiçbir şey umrunda değilmiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, özel bir yeri hedefliyor gibi de durmuyor. Yalnızca çevresini gözlemlediği izlenimine kapılıyorsunuz. Etrafına baktıktan sonra kafasını kaldırıp size bakıyor sırayla. Bu esnada, Ooki küfürünü haykırarak arkasını dönüyor ve koşmaya başlıyor.

Bir anlığına, duruyor her şey. Momoru’nun Ooki’ye baktığını görüyor Ryuji, aynı şekilde kadının da. Kadın hafifçe yana doğru eğiyor kafasını, olan biteni anlamaya çalışır gibi. Takip edilip edilmediğini merak eden Ooki kafasını çevirip arkaya baktığında, aynı manzarayla karşılaşıyor o da. Kadın olduğu yerde durmakta, kafasını hafifçe yana eğmiş. Bu manzara Ooki’ye deja vu yaşatıyor, yakın zamanlarda olan bir şey ancak tam olarak ne olduğunu çıkaramıyor bu görüntünün. ‘O’ an geçtiğinde ise, Ryuji kadına doğru koşmaya başlıyor. Kadının ve adamların solunda kalıyorlar Momoru’yla ikisi. Kadın, Ryuji’nin koşmaya başladığı anda kafasını hızlı bir şekilde onlara doğru çeviriyor. Tam o anda, kunailerini fırlatmaya başlıyor Ryuji. Koşusuna devam ederken, kunailerini fırlatıyor. Kadın sol ayağını hafifçe arkaya ve sola doğru açarken, yarım bir dönüş yapıyor ve Ryuji’ye doğru dönüyor. Kafasını hızla sağa sola hareket ettirerek, gelen kunailerden kurtuluyor bu arada. Ryuji, planını devam ettirmek istercesine ayakları önde bir şekilde kendisini yere atıyor bu esnada. Hızını almış, kaymayı sürdürürken kadının sağ ayağının hafifçe ayağa kalktığını görüyor. Çamurlu zeminde durmakta zorluk yaşarken, eli patlayıcı parşomen çıkarmak üzere ekipman çantasına gidiyor. Aralarındaki mesafe yoka indiği anda ise, kadının sağ tekmesinin suratında patlayışını hissediyor Ryuji. Halihazırda bir momentuma sahip olduğu için geriye doğru fırlamıyor, ancak yarım metre kadar sekiyor yine de arkaya doğru. Yine de, bir şekilde elindeki patlayıcı parşomeni kadının sabit duran sol bacağına yapıştırmayı başarıyor bu esnada. Elinin, pozisyon olarak tekmeyi yiyen surat kısmının ilerisinde olmasının da faydası var bunda tabii. Ani bir şekilde başı dönerken, kafasını kaldırıp kadına bakıyor. Parşomeni fark etmemiş gibi, ancak aralarındaki mesafe çok kısa olduğu için patlatmamayı tercih ediyor Ryuji parşomeni. Kadına baktığında farkettiği bir diğer şey, belindeki hançerlerden birini çıkarıp elinde döndürerek kendisine doğru bir adım attığı. Bu esnada, Momoru’nun oku kadının omzuna saplanıveriyor ani bir şekilde. Omzuna saplanan oka karşılık, yalnızca bir an duraksıyor kadın. Ardından Ryuji’ye doğru bir adım daha atıyor. Ryuji’nin başı hala çılgınlarca dönmekte, kıçüstü bir şekilde oturuyor, sırtı yere 45 derece eğimli şekilde durmakta. Geriye doğru düşmesine engel olan tek şey iki yanında yere dayayarak destek aldığı dirsekleri.

Off Topic
Son cümlede geçen 'dizleri' ifadesi 'dirsekleri' olacak şekilde düzeltilmiştir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”