[Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Locked
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1287
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

[Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by GM - Naruto » February 16th, 2019, 1:40 am


Yağmur Ülkesi, Kaçak Sagi Riaru’ya Karşı Düzenlenen Sınır Ötesi Operasyonun 2. Günü


Güneş kendini yeni yeni gösteriyor. Sırılsıklam kıyafetleriniz, çamura bulanmış bacaklarınızla sürekli kesilen bir ilerleyiş söz konusu. Yıkıntı halindeki bir kasabanın içindesiniz. Yıllar önce terkedilmiş yahut bir savaşın kurbanı olmuş. Delicesine yağan sağnak yağmurdan sizi koruyabilecek, çatısı bulunan bir yapı seçiyorsunuz.

İlk gün saldırı ekibi ile birlikte çıkıyorsunuz yola. Yağmur ülkesi sınırlarında yaşanan ilk dövüşler esnasında Gyaku’nun emri ile onlardan ayrılıyor, kendinize tamamen farklı bir rota çiziyorsunuz. İç bölgelerde ilerlerken çok hızlı davranamıyorsunuz. Şayet Yutaka sizi sürekli bir şekilde durduruyor, bekletiyor. Bu bekleyişler bazen anlamlı oluyor, başıboş dolaşan insanlardan yahut Riaru’ya bağlı ufak ekiplerden uzak duruyorsunuz. Bazen ise siz ne için beklediğinizi anlayamadan tekrar harekete geçiyor. Bu noktada hatırladığınız tüm ciddiyetsizliğine rağmen Yutaka’ya güveniyorsunuz. Herkes tarafından bilinen sensör yetenekleri bu görev için biçilmiş kaftan. Onun suratında gördüğünüz, savaşın bir getirisi olan ciddiyeti ise içinizi rahatlatıyor.

Yıkık bir binanın içindesiniz. Yanınıza aldığınız yollukları yemekle meşgulsünüz. Odanın bir köşesinde, Riaru’ya bağlı iki shinobi ölü halde yatıyor. Kasaba içlerinde dolanan bu iki kişiyi, yine Yutaka’nın sezgileri farkediyor. Siz ise gizliliğinizi bozmadan bu iki kişiyi elden geçiriyor, kendinize dinlenmelik bir alan yaratıyorsunuz.

Yutaka siz yemeklerinizi yerken tozlu pencerenin ardında, dışarıyı inceliyor. Bulunduğunuz bu yıkık kasaba kısmen bir tepenin üzerinde. Tepenin batı tarafında, alt kısımdaki ovada hedef bölgeniz yer alıyor. Yaklaşık 25 konutluk bir kasaba. Evlerin en yükseği iki katlı, tam ortalarında ise beton bir yapı bulunuyor. Mimari olarak, Kinshi’yi kurtardığınızda karşılaştığınız yerleşke ile birebir gözüküyor. Parmaklıklı pencereleri, uzunca kulesi ile hiçbir farkı yok.

Kasaba meydanı en son görebildiğiniz anda kalabalıktı. Yerel halk mı yoksa Riaru’ya bağlı insanlar mı bilmiyorsunuz. Ancak Yağmur ülkesine göre normalden daha canlı olduğunu farkedebiliyorsunuz. Elinde oynadığı ufak bir parçayı ağzına atıyor Yutaka. “Yüz. Belki daha fazla. Kaçı sivil bilmiyorum.” Cam kenarından ayrılarak yanınıza oturuyor. Herkes tarafından bilinen sensör yeteneklerinin yanında, buraya gelene dek anlayabildiğiniz diğer birşey var. Esnek vücudu, akrobasi yetenekleri belindeki ninjato ile birleştiğinde, Yutaka'nın gerçekten fazlasıyla ölümcül olabileceği. Bunun dışında yetenekleri hakkında pek bir bilginiz yok, sormadıkça da anlatacak gibi durmuyor.
Off Topic
GM'iniz bendeniz Zasetsu, her türlü soru ve sorununuzda ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dilerim.

RP'lerinizde "Yılanbalığı" konusunun son GM mesajını irdelemeyi unutmayın.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 107
Joined: August 30th, 2018, 10:53 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Tsujihara Iori » February 16th, 2019, 8:38 pm

Herkes emirlerini almıştı. Ön saflara gidenler de vardı, sınırı koruyacak olanlar da. Bir çoğumuz hayat alacaktık ancak bizim görevimiz bir hayatı evine döndürmekti. İyi hissetmiştim, bir anlığına sadece. Yaptığım hataların telafisi asla olamazdı ancak en azından kendimi avutabilirdim. Kizashi için olduğu kadar benim için de önemliydi bu. Gyaku'nun hala bize güveniyor oluşu ise içime serpilen bir başka avuntu parçasıydı.

Gyaku'nun laflarıyla beraber korkunun yerini cesaret ve inancın aldığını hissediyordum. Odadaki bir çok kişi için de durum böyleydi. Odayı herkes teker teker terk ederken geride kalan tek şey tereddütler ve "keşke"'lerdi. Savaşa gidenler yanında bunları taşımıyordu artık.

Tam anlamıyla insan öldürmeye programlanmıştık aslında, bir diğer açıdan bakacak olursak. Pimi çekilmiş bir bomba gibiydik ve buna karşı çıkmaya hiç isteğim yoktu. Kalbimin derinliklerini arayacak olursam aslında bunu istediğime dair bir his bile bulabilirdim, ancak bu parçamla çok yüzleşmek istemiyordum. Şimdilik.

Ayağı kalkıp hep beraber odadan ayrılırken Susumu'ya baktım. Tekrar aynı görevdeydik, beraber. Ona güvendiğimi belli eder bir şekilde kafamı aşağıya eğdim gözlerinin içine bakarak, ardından odadan dışarıya çıktım hazırlıklar için.
Harekatın ikinci günündeydik.

Ana ekipten ayrılmış, farklı bir yön izliyorduk gözcü Yutaka ile. İç bölgelere doğru ilerliyorduk, safların arkasına geçmiş durumdaydık. Genelde gizlenerek ilerliyorduk ve Yutaka'nın sensör yetenekleri sayesinde bir çok devriyeye farkedilmeden ilerlemeyi başarmıştık. Tüm bunların amacı Kizashi'ye ulaşmak ve onu kurtarmaktı. Amacımıza da yaklaşmıştık.

Tepenin üzerindeki bir kasabadaydık. Terkedilmiş bir kasaba. Bir kısmı yanmış, bir kısmı yıkılmış. Ne zaman olmuş, bilmiyorduk. Çok bir fikir yürütmeye de gerek yoktu zaten. Yağmur ülkesinin iç karışıklığı sebebi ile bu köyün başına herhangi bir şey gelmiş olabilirdi. Belki de bu harekatın bir parçası olarak bu hale gelmişti. Bilmiyordum. Şu an için önemli değildi.

Sabahın ilk ışıklarıydı. İstihaklarımızı tüketirken dinlenme fırsatı bulmuştuk. Aslında hareket etmeyi yeğlerdim zira shinobi ceketimin içerisine dolan yağmur suyu ve tulumumun beline kadar bulanmış olan çamur rahatsız etmeye başlamıştı beni. Hareketin sıcaklığında bunlar hissedilmiyordu, en azından yok sayılabiliyordu. Ancak şimdi durduğumuzda adrenalin vücudumuzdan çekilmeye başlamıştı ve bu hisler birer birer varlığını hissettirmeye başlamıştı.

Adrenalinin bu kadar artmasının sebebi de köşede yatan iki Riaru askeriydi.

Sanırım devriye geziyorlardı. Yutaka'nın sensör yetenekleri sayesinde yerlerini tespit edip sürpriz bir saldırı yapabilmiş ve bölgeyi güven altına alabilmiştik. Göreceli olarak yani. Gözlerim cesetleri incelerken tekrar, Yutaka'nın laflarını işitmiştim. "Geceyi mi beklesek, yoksa şimdiden yola mı koyulsak?" Ortaya söylemiştim. Geceyi beklemek her zaman bir avantajdı ancak yolumuz da var gibiydi. Hedefimiz batı tarafındaki, tepenin aşağısında kalan bir başka yerleşim birimiydi. Yutaka'ya göre yüz küsür kişi vardı. Shinobilerin sayısı ile belirsizdi.

Sivillerin varlığı işin rengini biraz değiştirecekti illa ki. Ancak amacımız belliydi. Yutaka ve Susumu'dan çıkacak olan karara uyacaktım. Son ısırığımı aldım yiyeceğimden ve ekipmanlarımı kontrol ettim ayağı kalkıp. İşim bitince de ölü elemanların üzerini arayacaktım.

Yutaka'nın genelde sivri dilli ve insanları rahatsız eden birisi olduğunu duymuştum. Birebir şahit olmasam da söylentiler bu yöndeydi. Ancak görev sırasınca gösterdiği ciddiyet takdiri hakediyordu. O yüzden, herhangi bir negatif tutumum yoktu ona karşı. "Taijutsu konusunda kendine güveniyor musun?" Diye sordum, kendimi zihinsel olarak gelecek her türlü ters lafa karşı hazırlayarak. Kabiliyetlerimizi bilebilirsek Kizashi'yi kurtarma ihtimalimiz artacaktı.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Yaş: 18
Cinsiyet: Erkek
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 100.000 Ryo
Prestij: 7
Ün: 22
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane


Image

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 10
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5
[Zeka] İzcilik: 3

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
Image 4. Shinobi savaşında Iori'nin babası tarafından kullanılan ve Zetsu kanı tadan bir katana. Bunun dışında normal bir katanadan tek farkı Kaliteli seviye olmasıdır. Resimdeki gibi işlemelere sahiptir. Iori'nin sürekli belindedir.

Bu kılıç Iori'nin moduna erişmesini sağlar.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 154
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Kitamura Susumu » February 16th, 2019, 9:55 pm

Tünediğim köşeye iyice sokularak kırdığım bacaklarımı hepten kendime çektim. Terkedilmiş diyarların bir yan etkisiydi kire çamura bulanmak, fakat gocunduğum bir şey değildi. Kendi kendimden yardım alarak ısınma çabasına girdiğim bu sakin dakikalarda düşüncelere bıraktım kendimi: Başımıza gelecek şeyler, görevimiz, geride bıraktıklarım... Saldırıların en kızgın noktasına varmadan ayrılarak bırakmak zorunda kaldığım arkadaşlarım, üstlerim geldi aklıma. Kaçına dönebilecektim, kaçını döndüğümde canlı bulabilecektim? Ardından, ayrılmadan önce köyde geçirdiğim son saatleri anımsadım, toplantı bitmeden hemen önce bize ayrı olarak verilen görevleri, Gyaku'nun sözleri. Yakından tanıyorum diyebileceğim insanlarla üçe bölünmüştük Gyaku'nun emriyle. Teki'ler ve Kumo direkt olarak saldırıların en ortasına gidiyorken, Haru ve Jouichirou bir depoyu sabote etmekle görevlendirilmişti. Gözümde iki ekibin de tehlike bazında birbirinden kalır yanı yoktu, fakat arkadaşlarım için sağ salim geri dönmelerini dilemekten başka bir şey de elimden gelmezdi. Biz ise, yine Iori'yle beraberdik, umduğum ve şaşırmadığım bir şeydi. Yanımızda Yutaka ile beraber, Kizashi'yi geri getirecektik.

Uzun zamandır Kizashi'ye dair bir şey duymamıştım. En son görev aldığımız sınavda kendisini görmüş olsam da, ondan sonra ortalardan kaybolmuş, akranlarım gibi benim de kafamda nerelerde neler yaptığına dair soru işaretleri bırakmıştı. Ancak şimdi ne halde olduğunu bilmediğim, esir alındığını bile yeni duyduğum bu adamı kurtarma görevini üstlenmiştim. Bir güvendiğim, bir de eh, güvenmediğim değil de, emin olamadığım bir arkadaşımla beraberdik bu görevde. Yutaka'nın sensör yeteneklerinin had safhada olduğunu biliyordum ancak, bildiğim diğer bir şey kişiliğinin pek de hazzedilecek bir şekilde yoğurulmamış olduğuydu. Bu benim için normal şartlar altında, köy yaşamında falan dert edeceğim bir şey değildi. Uzak durmak ya da elleşmemek sivri diline yakalanmamak için en iyi yöntemdi benim için. Ancak böyle bir görevde, şu ana kadar bilindik tavırlarını sergilememiş olmasına minnettardım. Pencere kenarında oturan kıza ufak bir bakış atıp, tekrar ellerimde oynadığım yiyecek paketine çevirdim bakışlarımı. Umarım tavırları, bu yönde kalırdı. Umarım işin sonuna yaklaştıkça patlamaya hazır bir hale gelmez ve işleri zora sokmazdı. Paketi iyice buruşturup top haline getirdim ve sonra yere yavaşça yanıma bıraktım. Umarım, Kizashi konusunda çuvallamazdık.

Yutaka'nın yanımıza gelip oturuşunu izledim, bir yandan Iori'yi dinlerken. Geceyi bekleyip beklememiz gerektiğini soruyordu. Bana kalırsa hemen harekete geçilmeliydi, Iori'nin taraf tutmayan ses tonundan anladığım kadarıyla da kararı oy birliği verecekti. "Vakit geçtikçe onu canlı kurtarma ihtimalimiz de düşüyor olabilir. Fakat ne zaman çıkarsak çıkalım, kılık değiştirmemizi öneriyorum. Siz ikiniz, bu iki shinobiye dönüşebilirsiniz. Ben kendiminkini hallederim." diye lafa girdim. Yutaka da kabul ederse kılık değiştirme mevzuusunu, kendi kılığımı genjutsu ile halledecektim. Magen: Henge ile kısa siyah saçlı, her gün görülebilecek cinsten, olabildiğinde sıradan zayıf bir erkek tip yaratmayı deneyecektim buradan ayrılırken. Boynuma geçireceğim iki buçuk noktalı mavi fular ile kılığımı tamamlayacaktım.

Bakışlarımı ona söz verdiğimi belirtircesine Yutaka'ya çevirdim. Çoğunluğu belirleyecek fikir ondan çıkacağı için, onun dediklerine uyacaktım bekleme ve yapılacaklar konusunda. Lafa tekrar girmemin uygun olduğu bir an geldiğinde de tekrar konuşmaya başladım Iori'ye dönerek. "Kasabadan görünen o kule, Kinshi'nin kurtardığımız görevdeki yapı ile birebir aynı." diye giriştim lafa, hatırlamasını ister tavırlarla. "Kuleye giden bir yolu gizleyen tahta bir kapı vardı hatırlarsan, kulenin gerisinde. Amegakure bu kuleleri inşa ederken belli bir standarda sağdık kalmışsa aynı tünelden bu kule civarında da olabilir." Bakışlarım Iori'den, tekrar Yutaka'ya dönmüştü bu kısımda. "Deli danalar gibi direkt kuleye yönelelim veya tünel arayalım demiyorum ancak, bu detayın aklımızda olması bir zarar da vermez diye düşünüyorum." diye bitirdim laflarımı. Gerisinde lafa tekrar girişmeyi, bana sorulan bir şey olmadığı takdirde pek düşünmüyordum. Yutaka'nın yeteneklerini Iori'nin sorusuyla daha fazla öğrenebileceğimizi umuyordum, kendi yeteneklerimi ise zaten saklama gibi bir niyetim yoktu. Kız sorarsa, detaylarıyla anlatabilirdim.
Image

Image
Image

Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.


İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 2,000
Prestij: 2
Ün: 25
GP: 0

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.

Jigoku Gouka, B-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, gökyüzünün alevler ile kaplandığını görür ve çevredeki ısının aşırı derecede arttığını hisseder. Kullanıcıdan uzaklaşmayan hedefler için bu ısı git gide artar ve aşırı zihin yorucu bir hâl alır. Hedefler gerçek hayatta terlemeye başlar. Ayrıca, gökyüzünün alevler ile kaplanması hedeflerin içinde bir yapay korku hissi oluşturur. Düşük iradeli kişiler bu görüntüden korkarak kaçmayı seçebilir. Kullanıcı isterse bu alevleri yere yaklaştırabilir veya uzaklaştırabilir. Alevler yere ne kadar yakınsa, ısı da o kadar artar. Alevler hedefleri saracak kadar yere yaklaşabilir, bunun sonucunda hedefler şiddetli bir zihinsel acı ile karşılaşır, fakat bir kaç saniye sonra teknik istemsizce bozulur. Teknik bu durum dışında kullanıcının istediği sürece açık kalır ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1287
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by GM - Naruto » February 19th, 2019, 8:55 pm

Yutaka ikinizin söylediklerini de ondan beklenmeyecek bir sabırla dinliyor. Dinlerken suratında çok ilgili bir tavır yok fakat Kusa güçlerinden ayrıldığınızdan beri böyle. İlgisizlikten ziyade kafası sürekli başka yerlerde cirit atıyor gibi. Cümleleriniz tamamlanana dek bekliyor. Tek eliyle dudağını sıkıyor düşünme aşamasında. "Geceyi beklemek riskli olabilir." Bakışları, odağı 'gerçekten' size kayıyor. "Kizashi'nin canlı olup olmaması bir yana, savaşın gidişatının buradaki durumu nasıl değiştireceğini bilmiyoruz. Ya daha fazla adam yığarlarsa ? Ya Kizashi'yi götürürlerse ? Kizashi'yi de hissetmiyorum gerçi. Yıllardır köye uğramayan herifin teki, nasıl ayırt edeceğim ki ?"

Duraksıyor. Susumu'nun verdiği değerli bilgi üzerinden yürüyor. "Beceriksiz Kinshi." İnceden bir sırıtıyor, gerçek yüzünün ufak bir yansımasını görüyorsunuz. "Kılık değiştirelim madem. Aralarına karışabilirsek gerisi gelir." diyerek kalkıyor ve adamların üzerini arayan Iori'ye katılıyor. Iori birini, Yutaka diğerine çörekleniyor.

Adamların üzerinde pek birşey yok. İki buçuk noktalı birer kumaş parçası, klasik. Iori'nin incelediği adamın cüesinin iki cebinde birer adet kunai bulunuyor. Adam soluk tenli, hafif kızıla kaçan saçları bulunmakta. 1.70 boylarında, sıska biri. Yutaka'nın didiklediğinde ise hiçbir şey çıkmıyor. Sadece kumaş parçasını alıp bileğine bağlıyor kız. Ardından adamın üzerindeki cübbeyi alarak geçiriyor sırtına,kollarını geçirmiyor. Duraksıyor. Yarım adım dönüyor. Tekrar 1-2 saniyeliğine duraksıyor. Iori'nin sorusunu, gözleri çıkış kapısının bulunduğu duvara kitliyken dinliyor.

"Evet. Bunu koruyabilecek kadar hemde." İşaret parmağının tırnağını belindeki ninjatonun kabzasına tıklatıyor iki kez. Kapıya doğru ilerliyor, omzunu yaslıyor. "Gelenler var." Başlarda hiçbir şey işitmiyorsunuz. Yağmurun çıkardığı gümbürtünün arasından kulaklarınıza ayakların çamura batıp çıkma sesi erişiyor. Sayı tahmininiz yok, Yutaka'dan da buna dair bir bilgi gelmiyor. Yaklaşık 20-30 metrelik bir mesafe var ses kaynağı ile aranızda. Bina çıkışının sol tarafında. Kızın gözleri sizde, kulağı kapının diğer tarafında.

Susumu yeni görünümüne bürünmüş durumda.
Off Topic
Pasiflik süresi kayıtsız şartsız 24 saattir. İyi eğlenceler.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 107
Joined: August 30th, 2018, 10:53 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Tsujihara Iori » February 21st, 2019, 1:40 am

Cesetlere baktığımda pek bir şey hissettiğim söylenemezdi. Aklıma doluşan her fikir, hissiyattan ziyade mantık taşıyordu. Bedenler sıcak, yeni ölmüşler. Kesikleri taze, hala kan sızıyor. İstiflenmişler, belli birileri burada konaklamış. Zihnimden geçen tek düşünce trendi bu vagonlardan oluşuyordu. Acaba adları neydi, hangi köydendiler, bir sevgilisi var mıydı şu kızıl saçlının, annesi veya babası hayatta mıydı, bu sorular o vagonların yolcusu değildi. Bu garip miydi? Masabaşı oyunlarındaki birer taş gibiydiler şu anda, kenarı alınmış. Sanki onlardan sonsuz tane vardı ve ölmeleri kimsenin umrunda değildi. Benim umrumda olmalıydı sanki, ama kendimi zorlasam da, bir şeyler hissedemiyordum. Uyuşuk hissetmekten farklıydı bu. Ölüm kokusuna alışıyor gibiydim.

Bu canları almış ellerle sevdiğim ve korumak istediğim şeylere hala dokunabiliyor oluşum beni şaşırtıyordu.

Düşüncelerimi toparlamaya çalıştım ve önüme odaklandım. Elemanların üzerlerinden çıkanlar pek işe yarar şeyler değildi, Riaru bandanası dışında. Elime şöyle bir aldım onu ve iyice inceledim tekrar. Bildiğim bir semboldü. İç geçirdim. Kılıcım, şimdi bu sembolü bir bayrak bilen Shinji'nin elinde, belki Kusagakure'li kanı akıtıyordu. Kılıcımdan ayrı geçen her bir dakika bu gerçeği daha da kafama sokuyor, daha da çekilmez kılıyordu bu ayrılığı. Aslında bu görevde Kizashi'yi kurtarmak istediğim kadar babamın kılıcı hakkında bilgi edinmek de istiyordum, belki Shinji ile karşılaşmak ancak bu ihtimal gerçekten düşüktü. Bu düşük ihtimalin sebep olduğu sinir bozukluğum suradıma vurmaya başladığında, Yutaka'nın iğneleyici lafı da kulaklarıma ilişmişti.

Yaptığı yorum doğruydu. Bir şey diyemezdim. Ancak bu karnımdan yükselen sinir dalgasını engellememişti. Yutaka'ya karşı değildi bu sinir, kendimeydi. Bir kez daha başarısızlığımın hatırlatılması içime oturuyordu. İradesiz biri değildim ve bu hedeflerim yolunda ilerlemekten alı koymayacaktı beni, ancak Yutaka'nın saygısızlığını da bir kenara yazmıştım. Çok bir geri dönüşü olmayacaktı aslında, affedici bir insan olduğumu düşünüyordum. Saygısızlığa olan tahammülüm kıldan ince olsa da bunu dışarı vurmamak adına elimden geleni yapmıştım şu yaşıma kadar.

Elemanın cübbesini çıkardım ve ceplerindeki kunaileri inceledim. Standart. Faydalı olabilirdi. Ölen elemanın da ihtiyacı yoktu ne de olsa. Ceketimin makibishilerin istiflendiği cebine güzelce yerleştirdim kunaileri Susumu'nun sözlerini dinlerken. Ona doğru bakmadım, gözüm Riaru bandanasındaydı. Tekrarlayacaktık eski taktiğimizi. Şimdiye akıllanmış olabilirlerdi ancak daha iyisi aklıma gelmemişti. Söylediklerine de hak vermiştim.

Ancak Yutaka'nın geceyi beklemememiz yönünde olan fikri, çok aklıma yatmamıştı. Her an Kizashi'nin canlı olma ihtimali azalıyordu ancak şu ana kadar öldürülmediyse, bu geceyi de atlatabilirdi. Eğer bu geceyi atlatamayacak kadar kritik bir durumun içerisindeyse, zaten ona ulaştığımızda ölmüş de olabilirdi.

Fakat Yutaka'nın sözleri mantık değil, umut içeriyordu ve o umut parçasına benim de inanmak istediğimi farkettim. Bu durumu tamamen kabullenince gündüz harekete geçme fikri sıcak gelmeye başlamıştı. Hatta, Kizashi'yi canlı görebilme, onu köye geri götürebilme hissi resmen bir kırbaç gibiydi sırtımda. Yutaka'ya döndüm. Lafları söylediğinden beri epey bir vakit geçmişti, ancak istemsiz bir şekilde ona bakarak gülümsedim. "Ne kadar çabuk, o kadar iyi." Ardından gözlerimi halihazırda Genjutsu ile kılığını değiştirmiş Susumu'ya çevirdim ve onun da bakışlarından onay almayı bekledim.

Bu sırada, Yutaka'nın uyarısı ile odağımı toparladım. Etrafıma bakındım, ardından gözlerimi kıstım. Ciddileştikten sonra elimdeki cübbeyi elemanların dizden yukarısını kapatacak şekilde cesetlerin üzerine attım. Ardından, el mühürlerini hazırlayıp kızıl saçlı herifin ölmeden önceki görünümünü aklıma getirmeye çalıştım. Şu anda üzerimde ceketim ve kemerim, onun altında da tüm vücudumu saran shinobi tulumum ve shinobi sandaletlerim mevcuttu. Sırtımda Shinji'nin "emanet" kılıcı ve bir fuuma shuriken duruyordu. Henge bittiğinde ise, kızıl saçlı bir Riaru çapulcusu olacaktım. Henge bittiğinde, Riaru bandanasını da koluma bağlayacaktım. Bu bandana muhtemelen zihnimi biraz yoracaktı zira Henge sırasında objelerle etkileşime girmek sıkıntılı bir durumdu. Ancak başka seçenek de yok gibiydi.

Bunun ardından sırtımı bir duvara verecektim ve gayet sakin bir şekilde, eğer buraya geleceklerse, gelenleri bekleyecektim. İçeri girdiklerinde duruma göre davranacaktım ancak temennim, adamların Riaru tarafında olmasıydı. Böylece onları bir şekilde kandırabilirdik. Eğer cesetlere bakmaya yeltenirseler, o sırada saldırabilirdik. Eğer gerçekten bir boşluk yakarlarsam bu fırsatı kaçırmayacaktım tabi.

Ancak herşeyin ucu çok açıktı. Şimdi yapmam gereken tek şey sakin bir şekilde beklemekti. Eğer buraya uğramadan çekip giderlerse, en iyi ihtimallerden biri gerçekleşmiş olacaktı.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Yaş: 18
Cinsiyet: Erkek
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 100.000 Ryo
Prestij: 7
Ün: 22
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane


Image

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 10
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5
[Zeka] İzcilik: 3

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
Image 4. Shinobi savaşında Iori'nin babası tarafından kullanılan ve Zetsu kanı tadan bir katana. Bunun dışında normal bir katanadan tek farkı Kaliteli seviye olmasıdır. Resimdeki gibi işlemelere sahiptir. Iori'nin sürekli belindedir.

Bu kılıç Iori'nin moduna erişmesini sağlar.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 154
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Kitamura Susumu » February 21st, 2019, 1:59 am

Kızla aramda çok ufak bir bağlantı yakalayabilmiştim. Ancak bu bağlantı büyüyüp köprülere dönüşemeden, kızı bana sempatik hale getiremeden yok olmuştu tekrar dönüp bir baktığımda. Evet, kızın Kinshi hakkındaki yorumu ilk başta eğlenceli hatta ortak bir noktaymış gibi gelse de, sergilediği diğer aklı beş karış havada tavırlarını düşününce bu eğlence puf olup yok olmuştu hızlıca. Belki de sensör tipi olmadığımdan anlayamadığım bir durumdur, bu kadar uyaran falan afallatıyordur insanı, ne bileyim. Gülüp geçtim o yüzden bu tavrına, sonra kendime ufak şeylere bu kadar takılmamam gerektiğini hatırlattım. Tüm bu düşünceleri derleyip toplayıp zihnimin bir köşesine kaldırdım. Tamamen önemsemeyecek değildim elbette, en az Iori kadar Yutaka'nın da güvende olmasını sağlamak görevlerimden biriydi.

Iori ile kız cesetleri incelerken, benim için de artık ayağa kalkma vakti gelmişti. Sakince ayaklanıp yeni kılığıma büründüm ve ikilinin işlerini bitirmelerini bekledim. Benim ilgimi çeken bir şey yoktu cesetlerde, kurcalamaya katılmadım o yüzden. Durduğum yerde etkisiz elemancasına dikildim ve Iori'nin laflarına sessizce kafamı sallayarak onay verdim. Ben, kılık değiştirirken Henge yapmalarını ima etmiştim. Fakat Yutaka'nın cübbeyi sırtına falan geçirip teknik meknik bir şey yapmayışına bakılırsa ya yanlış anlaşılmıştım, ya da erken kuruntu yapmıştım. Kızın sezgileri tekrar araya girince de, bu konuyu da havada bırakmak zorunda kalmıştım. Birileri, muhtemelen bulunduğumuz noktaya doğru geliyordu. Mesafelerini kabaca tahmin edebilsek de, kaç kişi oldukları bilinmiyordu. Aklımdan çeşitli fikirler hızlıca geçip gitmişti; cesetlerin görünümünü değiştirip boş boş muhabbet ediyormuş gibi yapmak, camdan kaçmak, kapı arkasına saklanıp gelenlere rastgele saplamak, evi iyice patlatmak... Fikirlerimi akıl süzgecinden geçirmeye çabalarken Iori bir şeylere çoktan girişmiş, cesetleri örtmeye yeltenmişti. Sonrasında ise, sırtını duvara verip, baya böyle bildiğimiz dikilmeye başlamıştı. Bu da bir şeydi, en azından geçen sefer ki gibi körlemesine dalmak gibi bir niyeti yoktu belli ki.

Ortak bir plan yapmaya vakit yok gibi dursa da başlamış bir şeye çıkıntılık yapmak gibi bir niyetim yoktu. Kendi kılığımı zaten genjutsu ile halletmiştim, yarattığım fularla ve görünümle bir Riaru iti gibi göründüğüm aşikardı. Magen: Henge sayesinde alın bandımı saklamama falan da gerek yoktu neticede, görüntüm tamamen değişiyordu. Iori'ye uyarak bozuntuya vermeden beklemeye başladım. Üzeri örtülmüş cesetlerin yanına çöktüm sanki bir şeylerle uğraşıyormuşum gibi. Ardından, ekstra bir şeye kalkışmadan bekleyecektim sadece. Tüm bunlar olup biterken Yutaka hala kendi tipiyle takılıyorsa da, kaş gözle falan Henge yapmasını ima etmeye çalışacağım. Gerisinde bize uymayacak kadar mal değildir herhalde.
Image

Image
Image

Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.


İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 2,000
Prestij: 2
Ün: 25
GP: 0

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.

Jigoku Gouka, B-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, gökyüzünün alevler ile kaplandığını görür ve çevredeki ısının aşırı derecede arttığını hisseder. Kullanıcıdan uzaklaşmayan hedefler için bu ısı git gide artar ve aşırı zihin yorucu bir hâl alır. Hedefler gerçek hayatta terlemeye başlar. Ayrıca, gökyüzünün alevler ile kaplanması hedeflerin içinde bir yapay korku hissi oluşturur. Düşük iradeli kişiler bu görüntüden korkarak kaçmayı seçebilir. Kullanıcı isterse bu alevleri yere yaklaştırabilir veya uzaklaştırabilir. Alevler yere ne kadar yakınsa, ısı da o kadar artar. Alevler hedefleri saracak kadar yere yaklaşabilir, bunun sonucunda hedefler şiddetli bir zihinsel acı ile karşılaşır, fakat bir kaç saniye sonra teknik istemsizce bozulur. Teknik bu durum dışında kullanıcının istediği sürece açık kalır ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1287
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by GM - Naruto » February 21st, 2019, 8:59 pm

Iori kızıl saçlı adamın görünümüne bürünüyor ve kapının karşısındaki duvara dayanıyor. Susumu cesetlerin yanına çöküyor birşeylerl uğraşırmış gibi. Yutaka ise kapının dibindeki bekleyişini sürdürüyor. Çamurlu adım sesleri de yakınlaşıyor bu arada. Aralıklarla bazı kapıların açıldığını duyuyorsunuz. Konuşma sesleri de onu takip ediyor. "Oi ! Fukku ! Mori ! Ses verin." Bulunduğunuz binanın sol tarafından bir gümbürtü kopuyor. Ahşap birşey kırılıyor. Peşine de bir kahkaha. "Islak tahtaya tekme mi atılır lan ? Çıkar ayağını şuradan." Ikınma sesleri. "Koşup cepheye falan mı gitti bu yarım akıllılar ?" Bir kahkaha daha. "Fukku ve Mori. Cephede. Bırak. Tesuri-sama en son laf dinlemeyen malları şişledikten sonra adımlarını bile emir almadan yemek bile yemez onlar." Adım sesleri bulunduğunuz binaya yaklaşıyor. Yutaka, Iori'nin gizlediği adama bakıyor. Ağzı şaşkınlıktan açılıyor, sanki birşeyleri yanlış yapmış gibi hızlıca çıkarıyor üzerine geçirdiği cübbeyi. Hızla adamın üzerine fırlatıyor ve eline bir kunai alarak Henge uyguluyor kendisine. Suratındaki muzip sırıtma tüm bu gerginlikten zevk alır gibi. Dönüştüğü kişi, diğer cesetle birebir. Yağmur ülkesi halkına özgü beyaz teni, omzuna gelen siyah saçlarıyla 1.80 boylarında bir erkek. Ergen bıyığı var dikkat çeken. Sırıtması bu bıyıkla birleşince sizin için de gülünç bir durum oluşuyor.

Adım sesleri binanıza doğru yaklaşırken Yutaka elindeki kunaiyi gösteriyor size sinsi bir surat ifadesiyle. Kunainin yüzeyini öpüyor, elinde bir tur çevirdikten sonra elinin arkasına saklıyor. Aynı anda yana doğru bir yarım adım atarak kapının tam yanındaki duvara yaslanıyor rahat bir şekilde. Birkaç tıklama sesi duyuyorsunuz. Kapı tarafından. Kapı çalınmıyor. Bir kez daha. Yutaka. Elinin arkasındaki kunaiyi duvara vuruyor düzenli aralıklarla. "Ha ?" Adım sesleri önce duruyor, ardından hızlanıyor. "Dalga mı geçiyorsunuz oğlum ?" Kapıya bir tekme iniyor, Yutaka kapı tam ona çarpacakken eliyle siper alıyor. Dönüşümü tam bozulacakken odağını arttırıp tekrar toparlıyor Yutaka.

"Yavaş ulan öküz !" İki adam da kapıdan içeri giriyor, odaya dalıyor. Ölülerin giydiği ile benzer cübbelere sahip. Adamlardan cılız ve uzun olanı. Yutaka'nın büründüğü görünümün birebir kopyası. Sadece biraz daha uzun. Diğeri ise yapılı, kel bir adam. Yaklaşık 1.80 boylarında. Az önce ayağını diğer binalardan birinin kapısına saplayan olduğunu tahmin ediyorsunuz ses tonundan. Ölülere bakıyor, Iori'yi kesiyor. "Naptınız oğlum ? Bunlar kim ?" Susumu'yu farkediyor. Boynundaki fuları görmesi bir garantör oluyor adam için ama yine de soruyor. "Birde sen kimsin ? " Cesetlere ve Susumu'ya doğru yaklaşıyor.

Bu konuşmalar geçerken Yutaka arkada farklı bir diyalog içerisinde. "Abi dayağı yemedin bayadır sen ama öküz sikini göreceksin dur hele." Yutaka duruma fazlasıyla uyum sağlamış, eğleniyor adeta. "Diğer öküz açtı sandım abi kapıyı. Kusura bakma." Adamın omzunun arkasından Iori'ye bakıyor direktif bekler gibi.

Iori ve Susumu'nun cesetlere yaklaşan elemana olan uzaklığı iki metre. Yutaka ise bu elemanın bir metre arkasındaki kapı duvarında hala.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 154
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Kitamura Susumu » February 21st, 2019, 11:17 pm

Olduk biz ya, cidden çok güzel olduk şu an. Yutaka'nın da köfteyi kapıp dönüşümünü tamamlamasıyla şu an için bir problem kalmamıştı gelenlere dair. Ben zaten, önceden de yakışıklıydım baya. Şimdi Iori de yakışıklıydı, Yutaka da yakışıklıydı.... Dudaklarımı gurur duymuş bir anne edasıyla kıvırdım aşağı bakan bir C şeklinde. Çömdüğüm yerden sağ elimi yükselttim kıza doğru, parmaklarımı kapatırken baş parmağımı havaya kaldırdım onaylama ifadesiyle. Kıza doğru "Yakıyorsun ortalığı." dedim duyabileceği bir sesle, kafamı yukarı aşağı sallayıp sırıtırken. Aşık gibi gezmese, iyi kız aslında. Dikkatimi gelen seslere yönelttim sonra, buraya geldikleri kesinleştiğinde laflarıma birazını daha ekledim. "En azından biri embesil galiba."

Cesetlerle anlamsızca uğraşmaya dönmüşken kafamı tekrar yukarı kaldırdım, kapıya doğru. İçeri bir kel, bir de demin öldürdüğümüz adamın bir üst versiyonu girdi. Yutaka'nın kapı kenarında çocukla girdiği muhabbete bakılırsa da, önümde yatan cesetlerden birinin abisi çocuk. Senaryo üzücü olsa da, derdim başkaydı. "Gene mi kel." diye geçirdim aklımdan, gözlerimi devirmeme son anda engel olarak. En son kelin teki boynumu koparmıştı da biraz. Hem, üşümüyor mu bu havada amına koyayım? Neyse. Fularım yetmemiş olacaktı ki kel bana yöneldi, "Sen." dedi, "Kimsin." dedi. Yani götten element uydurur gibi kılık değiştirirken bunun olacağı aklıma gelmedi de değildi hani. Bu kadar küçük bir yerleşkede herkes birbirini sima olarak tanıyor olabilirdi ama, daha bir kaç gün önce ortalığı karıştırmış orjinal halimle de gezemezdim ya buralarda! Elimi bileğimin zarif bir hareketiyle göğsüme götürüp kalbimin üstüne koydum. Tam bir üstüme iyilik sağlık hareketiydi bu yaptığım. Suratıma da anlamamış bir ifade koymaya çalıştım, "Taşak geçiyosun." derken. Boş yaparak bir kaç saniye kazanmak, adamın ilgisini üzerimde iyice toplarken Iori ile Yutaka'ya alan yaratmaktı amacım. İfademi alınmış bir hale getirmeye çalıştım sonrasında, "Adam tanımadı beni ya, cidden." diye mırın kırın ederken.

Bunu, bir kaç saniye daha devam ettirecektim. Yutaka zaten çektiği kunaisiyle adamlara dalmaya hevesli bir haldeydi, Iori de eh, mal değildi. Iori ve Yutaka harekete geçtiği anda geriye doğru bir kaç adımla sıçrayarak Jubaku Satsu için mühürleri yapacak ve bana yakın olan keli yakalamaya çalışacaktım sarmaşıklar ile. Gerisini, takım arkadaşlarımın getirebileceğine dair inancım tamdı.
Image

Image
Image

Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.


İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 2,000
Prestij: 2
Ün: 25
GP: 0

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.

Jigoku Gouka, B-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, gökyüzünün alevler ile kaplandığını görür ve çevredeki ısının aşırı derecede arttığını hisseder. Kullanıcıdan uzaklaşmayan hedefler için bu ısı git gide artar ve aşırı zihin yorucu bir hâl alır. Hedefler gerçek hayatta terlemeye başlar. Ayrıca, gökyüzünün alevler ile kaplanması hedeflerin içinde bir yapay korku hissi oluşturur. Düşük iradeli kişiler bu görüntüden korkarak kaçmayı seçebilir. Kullanıcı isterse bu alevleri yere yaklaştırabilir veya uzaklaştırabilir. Alevler yere ne kadar yakınsa, ısı da o kadar artar. Alevler hedefleri saracak kadar yere yaklaşabilir, bunun sonucunda hedefler şiddetli bir zihinsel acı ile karşılaşır, fakat bir kaç saniye sonra teknik istemsizce bozulur. Teknik bu durum dışında kullanıcının istediği sürece açık kalır ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 107
Joined: August 30th, 2018, 10:53 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Tsujihara Iori » February 22nd, 2019, 4:36 am

Yutaka'nın dönüşmesiyle beraber ortam hazırlanmıştı. Dışarıdaki konuşmalardan da buraya yaklaştığını anlayabiliyorduk "ziyaretçilerin". Muhabbetler genelde yerde yatan ikili üzerinden gidiyordu, ancak dikkatimi başka bir şey çekmişti: Tesuri'nin ismi.

Tesuri eğer bu ikilinin bulunduğu birliğe bizzat emir veriyorsa, yakında olmalıydı. Eğer o yakındaysa, Shinji de civarda olabilirdi. Olmasa bile, Tesuri onun nerede olacağını bilecekti mutlaka. Shinji'nin yanında ise... Kılıcım vardı. Bir kaç saniye içerisinde kafamda izlemem gereken yolu kurmuştum bile. Kizashi'yi kurtarmak ilk planımızdı, bu değişmemişti. Ancak buna ek olarak başka bir şeyler daha yapmam gerekiyordu. Gözlerimi iyice keskinleştirdim ve nefes alışlarımı düzenledim. Amacım, belliydi.

İçeriye giren iki kişi vardı. "Sayı üstünlüğü." dedim içimden. Biri kel ve atletik bir herifti. Diğeri ise Yutaka'nın dönüştüğü soluk tenli elemanın bir boy büyüğü gibiydi. "Aile?" Trajik. Söylediğine göre kardeşiydi. Yutaka'nın rolü ise inanılabilir bir seviyedeydi. Kalbimin kırıldığını söyleyebilirdim. Cübbelerin altında elemanın kardeşinin cansız bedeni yatıyordu ve eğer bir terslik olmazsa onu da kardeşinin yanına postalayacaktık. Ancak görüşlerimi ondan çekip, kel herife odakladım.

Hızlıca baştan aşağı süzdüm. Bir çok ihtimal vardı. Birden kunai çekip boğazını kesebilirdim belki, veya aniden diz kapağına yandan bir tekme atıp önce bacağını kırdıktan sonra boyunu çıkarabilirdim ellerimle kafasını sertçe yana bükerek. Öldürmek, artık o kadar zor değildi. Fakat başka bir amacım vardı, bu yüzden muhtemel bütün senaryoları kafamdan sildim.

Bu keltoşu sağ bırakmam gerekiyordu. Ondan Tesuri'nin yerini öğrenebilirdim. Tesuri'den Shinji'ye, Shinji'den de kılıcıma ulaşabilirdim. Zorlu bir yol gibiydi, ancak makuldü. Onu hayatta bırakmaya çalışmak ise direkt olarak öldürmekten daha zor görünüyordu. İronik, diye iç geçirdim ikinci kez.

Elemanın sorusuna cevap vermeliydim. Susumu'nun tepkisi gibi doğal olmayabilirdi zira rol kesmek benim için gerçekten zor bir durumdu. Hele odaklanmışken, gerçekten sıkıntı çekebilirdim uzun cümlelerde. O bağlamda, kısa kesmeye karar verdim. "Civarda dolaşıyorlardı, biz de tepelerine bindik. Kusagakure'liler galiba." Sesimde herhangi bir zorlama veya rol yoktu. Bu kadar soğuk kanlı olmak belki elemanı işkillendirecekti ancak yapabileceğim pek başka bir şey yok gibiydi.

Ancak bundan sonrası için yapacaklarım boldu, ancak tek bir yol kesindi. Kollarıma chakra odaklamaya başladım. Elemanın odağı benden başka bir yere kaydığı anda tek bir adımda elemanın dibine girecek ve kafasından tuttuğum gibi en yakın duvara çalacaktım herifi. Eğer kafasını duvara vurmayı başarabilirsem, bayıldığından emin olmak adına herifi bırakmadan tekrar geriye doğru çekip bir daha tüm gücümle kafasını duvara geçirecektim. Bir şekilde bayılmalıydı artık o noktadan sonra. Eğer bayılmazsa, zaten hareket edebilecek bir takati olmayacaktı. Konuşma kıvamına gelmiş sayılırdı aslında, bayılmadıysa bile. Herifin yapılı ve uzun olması beni düşündüren kısımlardı ancak sürpriz şansı bizdeydi. Eğer bunu doğru kullanabilirsek elemanın ne kadar yapılı olduğunun bir önemi kalmayacaktı.

Odanın diğer tarafında olacaklar için beynimi yormadım zira Yutaka'ya diğer elemanı halletmesi konusunda güvenim tamdı. Benim harekete geçeceğimi gördüğünde kendisi de aşırı yüksek bir ihtimalle harekete geçecekti. Ben, önümdeki olaya odaklanabilirdim.

Olur da herifin odağı hiç benden ayrılmazsa, bir kaç saniye daha oyalanacaktım. Eğer gerçekten şüpheleri üzerime çekmişsem elemanın üzerine atılmaktan başka bir hamlem yok gibiydi. Zaten dibine girebilirsem omzumdaki tantou ile bir şeyler illa yapabilirdim. Tabii öldürmek dışında. Canlı kalmalıydı keltoş.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Yaş: 18
Cinsiyet: Erkek
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 100.000 Ryo
Prestij: 7
Ün: 22
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane


Image

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 10
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5
[Zeka] İzcilik: 3

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
Image 4. Shinobi savaşında Iori'nin babası tarafından kullanılan ve Zetsu kanı tadan bir katana. Bunun dışında normal bir katanadan tek farkı Kaliteli seviye olmasıdır. Resimdeki gibi işlemelere sahiptir. Iori'nin sürekli belindedir.

Bu kılıç Iori'nin moduna erişmesini sağlar.
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1287
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by GM - Naruto » February 22nd, 2019, 9:58 am

Susumu giriyor önce lafa. Bu arada Yutaka'nın konuştuğu elemanlar da cesetleri görüyor, eliyle onları göstererek Yutaka'nın yeni formunu azarlıyor. "Niye öldürdünüz o zaman ? Sağ kalacaktı lan bunlar !" Yutaka başını öne eğiyor. Bıçağa sapanla mı karşılık verseydik ? Onlar da bize saldırdı." Yutaka'nın abisi inceden bir küfür dizesi saydırmaya başlıyor. Sağ elini okkalı bir tokat atmak için havaya kaldırıyor.

Tüm bunlar yaşanırken kele odaklanıyorsunuz. Susumu'nun oha tanımadı imaları adamın kafasını karıştırıyor. Ufak bir endişe yakalıyorsunuz. Önemli biri mi acaba ? Iori'nin araya girince toparlıyor biraz. Duruyor. "Öldürmeyeceksiniz yakaladıklarınızı. Bin kez söylediler size. Eh be Mori. Yiyeceksin şişleri." Şüphelenmiş gözükmüyor. Odağı Iori'de kilitli iken, Yutaka'ya saydırılan küfürler sonrasında hafifçe sırıtarak döndürüyor kafasını. Yutaka'nın abisinin elinin havaya kalktığını görüyor. Hamleleriniz için bir başlama vuruşu oluyor bu.

İlk hamle Yutaka'dan geliyor. Sırtını duvara dayayarak hafifçe yerden yükseliyor, iki ayağıyla abisine sert bir tekme yapıştırıyor. Adam geriye, kel olana doğru uçuşa geçerken Iori'de ilk adımlamasını yapıyor. Uçan adam, kele çarpıyor. Kel sırtı dönük bir şekilde yere doğru düşerken Iori kafasını yakalıyor elemanın. Ve Susumu'nun yakın olduğu duvara, suratı duvara gelecek şekilde adeta gömüyor. Duvarda oluşan ufak çökme, adam duvara sürterek zemine düşerken yoğun bir kan şeridiyle süsleniyor.

Yutaka ise hareketlerine uyum içinde devam ediyor. Tekme attığı herif yere düştüğünde duvardan güç alarak ileri fırlıyor, adam kafasını hafifçe yukarı kaldırmış oluyor bu anda. Yutaka, ayağının dışıyle herifin burnuna oldukça sağlam bir darbe indiriyor. Kemik sesi bulunduğunuz odayı sararken, Yutaka ayağını normal pozisyonuna getiriyor ve kol yenine sakladığı kunaiyi lap diye fırlatıyor adamın boğazına. Çok da güzel oturuyor zira adam boğazından yere çivileniyor adeta.

Duvara gömülen adam sersemlemiş durumda. Önce kesilen nefesini güçlü bir hırıltıyla topluyor, sırtüstü yere atıyor kendini. Koca koca açılan gözleriyle kafasını kaldırıyor hafifçe, çevresine bakınmaya başlıyor. Susumu bu anda tekniğini uygulayarak adamı sarmaşıkların arasına hapsediyor. Adamın afallamış hali, hareketsiz kalınca bir balığın çırpınmalarına dönüşüyor. Sersemliği hala üzerinden atabilmiş değil.

Aksiyon bitiyor, Yutaka ise ergen bıyığını okşar gibi yapıp ağzı açık bir şekilde sizlere bakıyor. "Öldürmüyor muyduk bunları ?! Abim sağ kalaydı bari. "
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”