[Asakura Midori] Suret

Diğer ninja köylerine sahip ülkeler.
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Asakura Midori] Suret

Post by GM - Naruto » November 5th, 2020, 10:17 am

Tanışma faslının ardından su isteğine, sizi karşılayan shinobilerden biri harekete geçerek karşılık veriyor. Bu sırada Toshiaki de konuşmaya başlıyor ve Gyaku ile Sai’nin size anlattıklarını özetle geçiyor. Suyundan aldığın yudumları yavaş tutup Toshiaki’nin konuşmasının bitişine denk getirecek şekilde ayarlamanın ardından, ekleyecek başka bir şeyin olmadığı için konuşma sırasını devrediyorsun.

Kısa bir süre içeriye çöken sessizliğin ardından Masashi hafifçe bir nefes aldıktan sonra “Açıkçası Wakaki Hideki ismiyle ilgili detaylı bir çalışma yapabilmiş değiliz. Siz gelmeden en azından ufak tefek ipuçları yakalamak isterdik ama kasabanın durumu nedeniyle bunu yapmamız biraz imkansızdı.” diyor. Masashi hoşuna gitmeyen ancak elinden de bir şey gelmediğini belirten bir yüz ifadesiyle bu cümleleri sıraladıktan sonra “Bu kasabada bulunma sebebimiz, kasabadaki işleyişleri olabildiğince kontrol altında tutmak. Ancak bir diğer önemli görevimiz daha bulunmakta… Karaborsaya shinobiler olarak doğrudan müdahale etmemiz pek olanaklı olmuyor. Hatta böylesine bir durumda içine düştüğümüz düzensizlik daha da artıyor. Bu nedenle olaylara shinobi olmadan müdahil olması gereken kişiler bulunmakta. Biz shinobiler de onların güvenliğini sağlıyoruz.” diyor.

Masashi’nin konuşmasının hemen ardından lafa giren Taisho “Yani anlayacağınız, kasabada sıradan görünen bazı siviller, aslında Konoha için çalışan köstebekler. Karaborsadaki esas kontrolü onlar vasıtasıyla sağlayabiliyoruz ve onların deşifre olmamaları için de doğrudan irtibata geçmemeye özen gösteriyoruz. Elbette onların başına bir şey gelmemesi için bulundukları bölgede devriyeleri daha sıkı tutuyoruz.” diyor. Durumla ilgili Taisho’nun nispeten daha detaylı açıklamasından sonra Masashi “Ne var ki bu kişilerin deşifre olmamaları için doğrudan irtibata geçememek bazı noktalarda elimizi kolumuz bağlıyor, tıpkı bugün olduğu gibi. Kısa bir süre önce bu kişilerden birinde Wakaki Hideki ile ilgili bir bilgi olduğuna dair mesaj aldık. Ancak bu mesajın kimden geldiğini bilmiyoruz. Bu noktada da sizin devreye girmeniz gerekiyor. Yani bu bilgiyi gönderen kişiyi bulup onunla konuşmalısınız.” diyerek sözlerini bitiriyor.

Masashi’nin konuşmasını sonlandırmasının ardından bir kez daha lafa giren Taisho “Size bu bilgileri tek bir seferde vereceğim ve tekrarı olmayacak. Bu yüzden dikkatle dinleyip her şeyi aklınızda tutun.” diyor. Her ne kadar konuşması emri vaki içeriyor gibi olsa da, Taisho’nun yüz hatları ve konuşma şekli, onun babacan tavırlarını sonuna kadar hissetmenize neden oluyor. Sözleriyle aslında sizi korumaya çalışıyor gibi duran Taisho bu tavrını sürdürmeye devam ederken “Kasabada irtibata geçmeniz gereken beş kişi bulunuyor. Size onların kim olduklarını ve nerede bulunduklarını söyleyeceğim.” diyor. Konuşmasına bu noktada ara veren Taisho ikinize de dikkatle baktıktan sonra “Taguchi Masaru, kendisi kasabanın arka sokaklarında dükkanı bulunan bir demirci, yerini bulmanız kolay. Uhara Fuyu, yol üzerinde gördüğünüz eğlence mekanlarından birinde dansçı. Fuse Satsuki, evlere temizliğe giden bir dul, arka sokaklardaki bir yerde yaşıyor ve Masaru’nun dükkanına yakın sayılır. Tanikawa Hideo, bir seyyar satıcı ve akşamları eğlence mekanlarının önünde takılıyor. Son olarak Kaga Kinji… O da kasaba içerisindeki eğlence mekanlarından birinin, daha doğrusu bir genelevin sahibi.” diyor. Bu isimleri vermesinin ardından Taisho onların bulunduğu veya bulunabilecekleri yerleri de size detaylıca anlatıyor.

Taisho’nun açıklamalarının ardından Masashi “Bu kişilerle irtibata geçip gerçek bilgileri alabilmeniz için elbette bir şifre mevcut. Bu şifreyi söylemediğiniz takdirde sizinle sıradan insanlar gibi konuşacaklardır. Dolayısıyla bu şahıslarla irtibata geçtiğinizde, onlara bu şifreyi vermelisiniz. Şifre ise basit bir kelime veya cümle öbeğinden ibaret değil, bu yüzden bunu da dikkatli dinleyin.” diyor. Her zaman olduğu gibi Masashi’nin genel açıklamalarından sonra lafa bir kez daha Taisho giriyor ve “Şifre yüz, güzel, korku, ateş ve kılçık kelimeleri. Ancak Masashi-san’ın da dediği gibi bu kelimeleri direk söylemeyeceksiniz. Adını belirttiğim şahıslarla konuştuğunuzda, kuracağınız her bir cümlenin içerisinde bu kelimeler herhangi bir ek almadan yer almak zorunda. Diğer bir deyişle, her bir cümlenizde bu kelimelerden bir tanesi olmak zorunda ve bu kelimeleri kullanırken herhangi bir ek eklememeniz gerekiyor. Biraz zor gibi görünse de, kurduğunuz cümlelerin de alakasız, saçma sapan bir şekilde olmaması gerekiyor. Cümleleriniz bir konuşma bütünlüğü içerisinde olmalı ki, adını verdiğim kişiler sizi diğer şahıslardan ayrıştırabilsin.” diyor. Anlattıklarının sizin tarafınızdan anlaşılıp anlaşılmadığını bakışlarıyla kontrol eden Taisho, yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirirken “Gerisini size bırakıyoruz dostlar… Eminim bu işin üstesinden geleceksinizdir.” diyor. Masashi de Taisho’nın cümlelerini başını sallayarak onaylıyor.

Bu konuşmaların ardından Toshiaki "Tamam, tamam hallederiz... Bu kadar kasmaya hiç gerek yok. Neticede ben ve Minidori bu işin üstesinden gelebilecek nitelikte olduğumuz için buradayız." diyor. Hemen ardındansa sana dönerek "Ama benim yöntemlerim seninkilerden farklı. Bu yüzden şu ismini saydıkları adamlarla konuşma konusunda ayrı takılalım. Zaten biz ayrı dünyaların insanlarıyız ve o yüzden ayrılmalıyız! Sakın ağlama ve Kami-sama'ya sürekli dua et! Ona de ki, Kami-sama n'olur bir kez daha Kenta'cığımın pürüpak yüzünü göreyim, kadife sesini duyayım! Yalvarırım sana içimdeki çürümüşlüğü bir parça al ve beni Kenta'cığım gibi bir insana dönüştür! Ha, bir de belki boyumu falan da uzatırsın, ha? Ne dersin? Olmaz mı?" diyor bir parça seni taklit edercesine. Hemen ardından da arkasını dönüp çıkış kapısına yönelirken "Ben anca iki tanesiyle konuşurum, gerisiyle sen ilgilen. Ve akşama otelde odamda seni bekliyor olacağım Minidori-kun! Üzerine rahat bir şeyler giymeyi unutma!" diyor
Off Topic
Eğer soracağın başka bir şey yoksa, Toshiaki'nin ardından karargahtan ayrıldığını belirtmen mümkün. Bununla birlikte ismi sayılan kişilerden üç tanesiyle konuşma işi sana yıkılmış olduğu için, hangi kişilerle konuşmayı seçtiğini belirtebilir ve akabinde bunlardan ilk hangisiyle konuşacaksan onun bulunduğu yere doğru gittiğini yazabilirsin.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Asakura Midori

Post by Asakura Midori » November 10th, 2020, 1:37 am

At arabamızı çaldırdığımız için karargaha yürüyerek gelmiştik, dolayısı ile hem sırılsıklam olmuştuk, hem de nefesimiz kesilmişti. Shinobiler suyu verdiğinde teşekkür etmeye bile fırsat kalmadan tepeme diktim.. nefisti! Evet biliyorum, bu yürüdüğümüz mesafe neydi ki? Bunun belki de yüzleeeerce kat fazlasını koşarak gitmişliğim de vardı. Hem de dinlenmeden! Ama... eh, itiraf etmem gerekirse biraz gergindim. Öyle düşünmemek için beynimde saniyede iki bin beş yüz telkin yollasam da her şekilde at arabasının çalınmasındaki temel sebebin ben olduğum gerçeği değişmeyecek gibiydi. Yine de denemeye ve pozitif düşünmeye çalışmaya devam edecektim.

"Evet evet.. dinliyorum ben sizi, buyrun lütfen"

Diye toparladım soluk soluğa kalmış terli yüzüme odaklanan gözlerden rahatsız olarak. Adamlar konuştu. Konuştukça konuştu. Söyledikleri her bir şeyde hem saygım hem de merakım giderek artıyordu. En başta onları bizim gibi tek seferlik bir göreve çıkan shinobiler zannetmiştim, fakat gerçekten organize çalışıyorlarmış. Öyyyyyle böyle değil hem de! Kara borsaya dışarıdan müdahale etmek nedir?! Gyaku-san cidden düşündüğümüzden çook daha büyük bir herif. Hiç sesimi çıkarmadan anlattıklarını dinledim ve odaklanmaya çalıştım. Söylediği isimleri kafamda not ettim.. unutmamalıydım.

"Tamamdır, şöyle yapacağız Toshi. Öncelikle ilk gidece-"

Lafımı bölüp her zamanki o iğrenç vıcık vıcık sesi ile konuşmaya başladı. Dağılmayı ben teklif edecektim zaten.. ama bu tip bir konuda ona güvenmek ve güvenmemek arasında ikilemdeydim. Başarabilir miydi? Gözüm arkada kalacak mıydı? Eh.. kendi üzerime düşen kısmı tamamlasam yeterli gibiydi. Ekstra sorumluluğun kimseye bir faydası olmayacaktı. Ama en azından tek sayıdaki bu isimlerin çoğunluğunu alıp pembişin yükünü biraz olsun hafifletebilirdim. Evet evet, beşin üçü bende olacaktı. Peki hangi ikisini ona vermeliydim? Elimi çeneme koydum. Adamlara baktım. Odayı izledim. Biraz daha düşündüm. Sonra tekrar pembişi süzdüm. Başımla onaylama hareketi yaptım ve kaşlarımı çattım. Her şeyi kafamda tasarlamıştım bile, ama dışarıdan bakıldığında ince hesaplar yapıyor gibi gözükmek istiyordum.

"Taguchi Masaru, Uhara Fuyu ve Fuse Satsuki bende. Diğer ikisine sen git. Umarım bir sorunla karşılaşmazsın.. ama olur da eğer-"

Durdum. Cümlemin bir devamı yoktu. Ne diyecektim, ıslık çal falan mı? Öyle ya da böyle.. dağılıyorduk. Köy görevlerini kendi başıma yapmayı gerçekten sevmiyordum. Konuşan taraf olmayı seviyordum. Bir şeyleri aklımda tutmak zorunda olmayı sevmiyordum. Bu kişi pembiş olsa bile. Elimle omzuna dokundum 'bol şans' anlamında. Sonra shinobileri selamladım. Gitmeye hazırdım.. Masaru'nun demirci dükkanına gitmek üzere yola çıktım.

"Halledersin bir şekilde ya."
Image
Image
İsim: Asakura Midori
Ryo: 30.00
Prestij: 10
Ün: 10
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon:

Boyu değil işlevi!
Midori dünya üzerindeki herkese, karşısındakinin görüntüsünün bir önemi olmadığını, güç ile kalıbın aynı anlama gelmediğini kanıtlamaya yemin etmiştir. Hem kendisi, hem de diğer 'ucube'ler için bu önyargıyı kırmakta kararlıdır.

Sırt kaşıyan
Midori'nin en büyük değerlerinden birisi de arkadaşlıktır. Kendisini koruyan arkadaşları olması ona büyük mutluluk verirken, yaşamayı en çok sevdiği his ise arkadaşlarını korumak için savaşmaktır.

Komplikasyon:

Fare tuzağı
Boyu ile ilgili yapılan dostça şakaları kaldırabilir, hatta yeterince komik ve zekice ise gülmelerine eşlik bile edebilir.. fakat bu tanımadığı veya sevmediği biri tarafından yapıldığında, veya bunu hakaret olarak algılarsa, mantığını ve rasyonelliğini bir anda hiçe sayıp yarın yokmuşasına öfke patlamaları yaşayarak karşısındakine saldırabilir.

Özellikler: -

Güç: 9
Çeviklik: 11
Kondisyon: 8
Potansiyel: 2
Varlık: 6
Zeka: 3

Beceri Listesi:

[Güç] Atletizm: 4 [FAVORİ]
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 2 [FAVORİ]
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu: -

Genjutsu: -

Taijutsu:

Kendou Stili - A Rank
Tsukikage no Mai - B Rank

Ekipman/Eşya:

Wabisuke (Katana) (İyi Kalite)
Mor Şeytan (Zırh) (İyi Kalite)

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » November 10th, 2020, 3:29 pm

Toshiaki ile konuşacağınız kişileri paylaşmanızın ardından, yollarınızı ayırıyor ve bu değişik kasaba içerisinde gece uykunu saymazsak ilk kez tek başına kalıyorsun. Birden üzerine düşen kasvetli hava seni tedirgin etse de, eğlencenin dibine vurmuş tehlikeli insanların arasında shinobiliğinin getirdiği asalete ve özgüvene sırtını dayayarak adımlarını atmaya başlıyorsun. Sıradan insanların bir şekilde elde ettikleriyle yarattıkları bu düzensiz ortamın içerisinde yılların getirdiği disiplin ve özverili çalışma elbette ağır basıyor ve attığın her adımda içindeki güven zerrecikleri büyüyerek koca bir dağa dönüşüyor. Aslında bu da, yapman gereken işleri çok daha kolay bir şekilde halledebilmene olanak sağlıyor.

Her ne kadar sosyalleşme adına eşdeğer shinobilerden bir tık önde olsan da, yine de böylesine bir görev için ne denli yeterli olduğunu da kendine sormadan edemiyorsun Masaru’nun dükkanına doğru ilerlerken. İnsanlarla konuşmak ve sadece konuşarak bir şeyleri başarmak aslında pek kitabında olmayan bir durum olsa da, bu görevin temelinde iletişim olması aslında senin açından bir diğer test oluyor. Bugüne kadar vurdulu kırdılı birçok aksiyon ve görevden bir şekilde başarılı veya en az başarısızlıkla çıkmış olmak, bugün olduğun kişi olmanı sağlamış olsa da, bugünden sonra shinobiliğinin başka bir boyutuna yelken açtığının da farkına varabiliyorsun. Senin için yepyeni bir alan bile sayılabilecek bu görev, sırf bu nedenden dolayı daha ehemmiyetli hale bile geliyor gözünde. Bakışlarındaki kararlılık giderek artarken, içten içe başarılı olmak için gereken azmi içinde buluyorsun.

Geniş sokakları ardından bırakıp, kasabanın daha tenha sayılabilecek ve belki de sıradan denebilecek sokakların buluyorsun kendini. Kasabanın ana yoluna nazaran daha sönük olsa da, benzer yerlere göre yine de daha şaşalı bir yaşantının izlerini görebiliyorsun. Genellikle kasabalardaki benzeri arka sokakların yaşam standardı yönünden daha düşük olduğunu tespit etmiş olsan da, bu kasaba için aynı şeyler pek geçerli görünmüyor. Kasabanın görünen yüzüne göre nispeten daha avam bir havaya sahip olsa da, bir kıyas yaptığını bu arka sokakların daha elit bir görünüme sahip olduğunu söylemen mümkün görünüyor. Bu haliyle de birçok çeşitli dükkanı ardından bıraktığında, ki bu dükkanların tamamı ya tüccar sınıfına hitap eden eşyalar satıyor ya da halkın ihtiyaçlarına yönelik faaliyetler sürdürüyor, Masaru’nun demirci dükkanının tabelasını görebiliyorsun.

İnce bir metal üzerine özenle işlenmiş ismi ve kenarları neon tarzı ışıklarla döşenmiş tabela, aslında zengin bir tüccarın dükkanını anımsatsa da, iki katlı bir binanın zemin katındaki dükkanın içi sıradan bir demirci dükkanından çok da farklı görünmüyor. Elbette sabahın erken saatlerinde, akşamdan kalan insanlar yavaş yavaş kendilerine gelmeye başlamış olsa bile, bu sokaktaki dükkan sahipleri son derece aklı başında bir şekilde dükkanlarını da açmaya başlıyor. Yine de en azından müşteri anlamında fazla bir kitle olmaması, muhtemelen Masaru ile yapacağın konuşma için ideal bir ortam sunsa da, Masaru’nun henüz dükkanını açmamış olması senin için büyük bir dezavantaj oluyor. Yine de çevre dükkanlardaki açılışa yönelik hareketlilik, bir diğer konuşman gereken kişiye gitmeden önce sana kısa bir süre bekleme opsiyonu da tanıyor.

Yaklaşık on dakikalık bir bekleyişin ardından, bulunduğun sokaktaki dükkanların hemen hemen tamamı açılmış oluyor ve kasaba halkı da yavaş yavaş gündelik hayatlarına başlıyorlar. Bu esnada geldiğin yoldan bulunduğun yere doğru hareket eden iki kişiyi tespit ediyorsun. İkisi de hemen hemen orta yaşlarda ve heybetli vücutlara sahip olan kişiler de seninle göz göze geldiği anda, bu iki şahıstan bir tanesinin Masaru olduğuna emin oluyorsun. İkili aralarındaki konuşmayı bölmeden dükkanın önüne geldiğinde, içlerinden siyah kısa saçlı olan başıyla hafifçe sana selam verdikten sonra cebinden çıkardığı anahtarla dükkanın kapısını açmaya başlıyor. Bu esnada, diğer kel olan adam yüzünde kocaman bir sırıtmayla sana bakarak “Hayırdır dostum, rüyanda katana falan mı gördün?” diyor. Dükkanı açan adam bu cümleye pek de bir tepki vermeden asık suratıyla sana bakmaya başlarken, ona nazaran daha cana yakın duran kel adam “Söyle bakalım, nasıl yardımcı olabiliriz sana?” diyor.
Asakura Midori

Post by Asakura Midori » November 15th, 2020, 2:58 am

Yorulmuştum. Evet.. yola daha yeni çıkmıştım ve şimmmdiden yorulmuştum. Bu normal miydi? Doğru yolda mıydım? Daha da önemlisi, Toshi ile ayrılmak doğru bir fikir miydi? Onu kendine başına bırakmak nedense benim sorumluluğummuş gibi hissediyordum. Daha önce de ikili görevlere çıkmıştım fakat şuana kadar bir kez bile sırtlayıcı konumunda olmamıştım. Tam tersi, konuşan kişinin yanında sessiz ve sert bir şekilde duran ikinci adam konumundaydım hep. Ama bu kez.. bu kez işler çok değişmişti. Daha önce hiç hissetmediğim bir sorumluluk yükü hissediyordum omuzlarımda. Lanet olsun! Demirci adama yaklaştım ve öfkeyle homurdanmaya başladım.

"Yüz kere sordum şu herife, adresi doğru tarif ettin mi diye! Hayır yani ne güzel kendim yolu bulacaktım.. iyice kayboldum. Ben mecbur muyum korku gerilim dolu anlar yaşamaya be? Hava da ateş gibi yemin ediyorum. Balıkta kılçık, bende cenabetlik. Naparsın işte. Neyse abiler.. kusura bakmayın, galiba yanlış geldim."

Derin bir nefes aldım. Baştan aşağı sahte olan anlık öfke patlamam, yerini aynı sahtelikte bir sükunete bırakmaya başlamıştı bile. Sessizlik. Adamla göz göze geldik. Gerçekten gerilmiştim.. böyle bir şeyi ilk defa yapıyordum. Bunun adamı ben değildim.. kesinlikle değildim. Bu kesinlikle pembişin şovu olmalıydı, benim değil. Ah.. içinde bulunduğum durumdan şikayet etmekten daha fazlasını yapmalıyım belki de.

"Rüyamda katana görmedim.. ama kılıcımı bir bileylersen de fena olmaz sanki."

Yanındaki adamın tepkisine dikkat edecektim. Diğerinin kim olduğu hakkında bir fikrim yoktu, hedefim belliydi. Şifreden sonra adam zaten açılıp her şeyi anlatmaya başlardı muhtemelen.
Image
Image
İsim: Asakura Midori
Ryo: 30.00
Prestij: 10
Ün: 10
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon:

Boyu değil işlevi!
Midori dünya üzerindeki herkese, karşısındakinin görüntüsünün bir önemi olmadığını, güç ile kalıbın aynı anlama gelmediğini kanıtlamaya yemin etmiştir. Hem kendisi, hem de diğer 'ucube'ler için bu önyargıyı kırmakta kararlıdır.

Sırt kaşıyan
Midori'nin en büyük değerlerinden birisi de arkadaşlıktır. Kendisini koruyan arkadaşları olması ona büyük mutluluk verirken, yaşamayı en çok sevdiği his ise arkadaşlarını korumak için savaşmaktır.

Komplikasyon:

Fare tuzağı
Boyu ile ilgili yapılan dostça şakaları kaldırabilir, hatta yeterince komik ve zekice ise gülmelerine eşlik bile edebilir.. fakat bu tanımadığı veya sevmediği biri tarafından yapıldığında, veya bunu hakaret olarak algılarsa, mantığını ve rasyonelliğini bir anda hiçe sayıp yarın yokmuşasına öfke patlamaları yaşayarak karşısındakine saldırabilir.

Özellikler: -

Güç: 9
Çeviklik: 11
Kondisyon: 8
Potansiyel: 2
Varlık: 6
Zeka: 3

Beceri Listesi:

[Güç] Atletizm: 4 [FAVORİ]
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 2 [FAVORİ]
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu: -

Genjutsu: -

Taijutsu:

Kendou Stili - A Rank
Tsukikage no Mai - B Rank

Ekipman/Eşya:

Wabisuke (Katana) (İyi Kalite)
Mor Şeytan (Zırh) (İyi Kalite)

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » November 16th, 2020, 11:51 am

Öfkeyle başladığın homurdanma şeklindeki konuşman kel adamın suratında anlamsız bir ifadeye neden oluyor. Diğer adam ise bu sürede dükkanın kapısını tamamen açıyor ve içeriden gelen havasızlığın kokusu burnuna hücum ediyor. Ağır metalle birleşen bu koku seni biraz daha kendine getirirken, bu kez kılıcının bilenme isteğini belirten cümleni kuruyorsun. Kel adam bu kez yüzüne bir gülümseme yerleştirirken “Valla iki saniye içinde ne olup bitti hiç anlamadım ama kılıcına güzel bir bakım yapabiliriz tabi.” diyor. Aslında adamın bu cümlesinden, parasını verdiğin takdirde her şeyi yapabileceği gibi bir anlam da çıkarmıyor değilsin.

Kel adam kılıcını çıkarıp vermen için beklemeye koyulurken, diğer adamda ikinizi kesmeye devam ediyor. Her iki adam da henüz şifre karşılığında çözülmüş gibi durmasa da, birden bülbül gibi şakımaları da kulağa pek olası gelmiyor. Tam bu esnada kısa saçlı adam “Şu bileme makinesini bi’ çalıştıralım o zaman.” diyor emrivaki bir şekilde. Kel adam ise bu cümleden sonra yeni uyanmış gibi kafasını salladıktan sonra “Hemen hallediyorum.” diyerek dükkanın içine giriyor.

Kel adamın içeriye girmesinin ardından alet edevatların başına geçmesini bekleyen kısa saçlı adam hafifçe dükkanın içini kestikten sonra bakışlarını sana çeviriyor ve “Taguchi Masaru benim, hayırdır bir haber mi var?” diye soruyor ansızın. Yüzündeki sert ifade ve ilgisizlik yerini korurken, Masaru kısık sesle söylediği bu cümlenin ardından bir gözü dükkanın içindeki kel adamda olacak şekilde seni dinlemeye başlıyor.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » November 23rd, 2020, 10:03 am

Off Topic
Asakura Midori'nin karakterini dondurmak için başvuruda bulunmuş olması nedeniyle, konu kapatılmış ve hiç yaşanmamış kabul edilecektir.
Locked

Return to “Diğer Ülkeler”