Taichi Dazai

Ölen karakterlerin son istirahat yeri.
Taichi Dazai
Künye:
Re: Taichi Dazai

Post by Taichi Dazai » April 1st, 2021, 12:47 am

Özür dileyerek devam edemeyeceğimi belirtmek isterim.

İşin aslı devam edemeyeceğim uzun zamandır belliydi. Kaçak karakterle oynamak için gerekli yaratıcılıktan yoksunum sanırım. Çok zorlandım bu konuda. Karakteri de öylece bırakıp kolayca vazgeçmek istemedim.

Bu yüzden de karakteri bırakmama isteğim ve uygun bir kurgu bulamayışım beni ikilemde bıraktı. Bu ikilem uzun süre devam etti. RPGTürk'e veda edecek olmak da beni pişman edecekti. En çok da bu beni sildirmekten alıkoydu. Çünkü bu ortamı ve RP yazmayı gerçekten seviyordum. Hâlâ da seviyorum.

Belki bir şeyler değişir, kafamda bir kurgu belirir, yazma şevki gelir diye inat ettim. İnat bugüne kadarmış maalesef.

Herkese iyi oyunlar dilerim.
Künye
İsim: Taichi Dazai
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chunin
Ryo: 123.250 Ryo
Prestij: 13
Ün: -
Kullanılabilir GP: -
Motivasyon
En İyi Roman: Maceralarını içeren romanı yazmak için elbette bir sürü materyal gerecektir. Kitabı da, kendi maceralarına yaraşır bir şekilde, dünyanın en iyi romanı olmalıdır. Dünyanın en iyi romanına sahip olmak içinse, dünyanın en iyi yerlerine gitmeli ve hiç bilinmeyen, anlatılmamış mekanlarına gitmelidir. Bunu başarmak için elinden geleni yapmak bile, kendisini heyecanlandırmak için yeterlidir.
Komplikasyon
Değerli Defter: Maceralarını içeren sıklıkla not aldığı bu defter, onun için en değerli eşyalardan bir tanesidir. Yok olmasına dahi katlanabilir. Ama başkasının eline geçmesi, asla kabul edemeyeceği bir şeydir. Göğsünde bulunan iç cebine koyduğu bu defteri sıklıkla kontrol eder. Eğer ki bir gün defterini kaybederse, elinde bulunan her şeyi boş verip, defteri bulmak için gereken tüm fedakarlıkları gösterecektir. Maceralarını içeren bu defter, tıpkı bir yazarın yazdığı bir hikayenin, orta yerinde içindekilerinin çalınıp ortalığa yayılması gibi his yaşatacaktır kendisine.
Özellikler

Güç: 9
Çeviklik: 9
Kondisyon: 8
Potansiyel: 8
Varlık: 3
Zeka: 3
Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 2
[Çeviklik] Akrobasi: 2
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Favori Beceri][Kondisyon] Form: 3
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
Shunshin no Jutsu - D-Rank[Geliştirme]
Ikazuchi no Kiba - C Rank
Raijin no Jutsu - B Rank
Raiton no Yoroi - A Rank
Taijutsu
Kendou - B Rank
Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar:
Temel Shinobi Çantası
Orta Seviye Katana
5 Adet Patlayıcı Parşömen, 5 Adet Sentetik Kartona yapışık.
Koruyucu Şemsiye
Cynic
Laplace
Laplace

Re: Taichi Dazai

Post by Cynic » April 1st, 2021, 1:02 am

Karakter oyuncunun isteği üzerine silinmiştir. Oyuncu isterse yeni bir karakter açabilir.
Locked

Return to “Karakter Arşivleri”