[Oita Butsuo & Jirou Ryu] Yeni Açan Çiçek

Ishigakure'nin etrafını saran orman.
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:
Re: [Shimada Kazuo & Oita Butsuo] Yeni Açan Çiçek

Post by Oita Butsuo » August 1st, 2019, 11:00 am

Garip... Biz ayrıldıktan sonra Mina olduğu yerde beklemeye devam etti. Bir terslik mi var diye benim de içime dert oldu, ben de arada bir arkaya bakmaya başladım. Ama sonra daha da garip bir şey oldu. Mina bize seslenip, onun da bizimle geleceğini söyledi. Yine, yeniden, tekrar karmaşık duygular içindeyim.

Savaş var ve anladığım kadarıyla Mina gibi insanlar botanik yetenekleri yüzünden değerli ve başka işlerle uğraşmaları gerekiyor şu an. Onun bizimle gelmesi başka bir yerlerde birilerinin hayatına mal olabilir. Bunun dışında bir de başımıza iş alma olasılığımız var. Orada ne olacak pek de bir bilgimiz yok. Hadi diyelim bir şeyler ters gitti, Mina'nın başına bir şeyler geldi. Biz hem inisiyatif almış olacağız hem de sıçmış olacağız. Neden böyle bir topa sokuyoruz ki kendimizi? Ayrıca Mina neden böyle bir şey istedi ki durduk yere? Hem de emirlere karşı gelmek pahasına. Canı mı sıkılıyor köyde... Bizimle olması çok işimize yarar, ona bir itirazım yok ama burada kalarak daha faydalı işler yapabilir belki...

Mina bize doğru gelirken şüpheli bir bakış attım Kazuo'ya. Benimle aynı endişeleri taşıyor mu merak ediyorum. Bu sırada yanımıza gelen Mina'ya kaydı bakışlarım. Bu bakışlar şüpheli değil, ifadesiz bakışlardı. Mina hevesli bir şekilde açıklamasını yaptı. Yine tepki vermek gelmedi içimden açıkçası. Normalde aptalca bir sırıtışla karşılayıp geçerdim. Bu sefer sadece başımla onayladım onu. Yaftalanmak imkanlarımı kısıtlamadığı sürece umurumda değil, o yüzden bu konuda da bir itirazım yok. Mina'nın izin koparmak için gitmesiyle Kazuo'yla tekrar baş başa kaldık. Bir şeyler söyleme ihtiyacı hissetsem de sessiz kaldım. Diyecek bir şeyim yok.

Kısa süre sonra da Mina geri geldi zaten. Üzerimizden büyük bir yük kaldırması... Evet, sadece birkaç bitkiyi kökünden söküp köye getirecektik ama şimdi bir insanın hayatından sorumluyuz... Yapacak bir şey yok. Görevi başarıyla tamamlayacağız. İşimiz bu.

Yol boyunca tetikte olacağım. Malum artık önem taşıyan bir candan sorumluyuz. Pek fazla konuşmaya, bağ kurmaya girmek istemiyorum. Ama iş konuşacağım. "Sizin için de uygunsa numune toplama işini aceleye getirmeyip, önce güvenlikten emin olalım derim. Kafamdaki plan önce bitkinin görüldüğü çevreyi iyice incelemek. Sandığımız kadar değerli bir bitkiyse bizden başkalarının da ilgisini çekmiş olması olası. Çevrenin güvenliğinden emin olduktan sonra da numune toplama işini aşamalı olarak gerçekleştirmeyi teklif ediyorum. Önce ben ağzıma bir bez falan bağlayarak gidip, tek başıma birkaç numune toplarım. Siz de bu sırada beni uzaktan gözlemlersiniz. Topladığım numuneleri kısa bir ön incelemeden geçiririz, bir zehirlenme belirtisi gösteriyor muyum ona bakarız. Daha sonra duruma göre hareket planımızı şekillendiririz. Ne dersiniz?" Bünyeme güveniyorum, biri zehirlenecekse o kişinin ben olmam avantajlı olur. Bu planla hem Mina'yı yalnız bırakmayacağız hem de daha fazla bilgi elde edip hareket edebileceğiz. Yine de konunun uzmanı Mina, ondan da fikir almak lazım. Amma ve lakin, onu korumak bizim işimiz ve gerekli görürsek bu planda da ısrar edebiliriz. Bakalım ne diyecekler.
Image
Künye
İsim: Oita Butsuo
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 481.250
Prestij: 0
Ün: 31
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Güç: 11
Çeviklik: 7
Kondisyon: 9
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 3

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm(Favori): 12
[Çeviklik] Akrobasi: 7
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form(Favori): 6
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
Doton: Domu
Doton: Doryuu Shiki
Ninpou: Otonaku Ashi no Jutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Kan Hapı (İyi Kalite)
2xKondisyon Hapı (Normal Kalite+İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5x Patlayıcı Parşömen (İyi Kalite)
5xÖzel Üretim Sis bombası
5xIşık Bombası
Shimada Kazuo

Post by Shimada Kazuo » August 2nd, 2019, 1:02 am

Mina’nın ne kadar çok gelmek istediğini bilsem de bu konuda yapabileceğimiz hiçbir şey yoktu, yavaş yavaş uzaklaştık ve tam görüş alanımızdan çıktığında bağırarak yanımıza yaklaştı. Bundan sonra olan her şey aşırı saçmaydı, aşırı aşırı saçma. Daha teklifini onaylamadan planını anlatmıştı, planını anlattıktan sonra değerlendirme fırsatı vermeden teklifini uygulamıştı. Hakkımızda yalan söylemesini istememek tamamen bir kenara Ishi-chou’ya verdiğimiz bir sözü bir nevi çiğniyorduk, diğer görevimizin hemen başında.

Normal bir yaşantıda tatlı gelebilecek cümlelerine homurdanarak karşılık verdim yine de yeterince hızlı davranamadığım için iş işten geçmişti. Ne zaman bir görev üçüncü kişiler tarafından baltalanmayacak merak ediyorum ama bundan daha fazla merak ettiğim bir şey daha var: çok kudretli köy yöneticilerimiz madem bu botanikçinin önemli bir işi yok ve gerektiği taktirde bu göreve gidebiliyor niye başta onu da bu göreve eklemiyorsunuz. Kafam cidden almıyor, ya ben çok sığ görüşlüyüm ya da bu terslikte bir iş var.

Eh kaderin bizim için ördüğü oyunu görmek çok zor değil hatta o kadar açık ki şüphelenmiyor değilim. Juzo’nun o söylediklerinden sonra “her göreve çıktığında yanındaki kişilere zarar veren ikilinin” yanında beliren üçüncü bir kişi mi? Hadi ama.

Yolculuk boyunca diğerleriyle olan muhabbetim pek derinleşmedi ve en sonunda görev alanına yaklaştığımızda Butsuo kafasındaki planı aktardı. “Mantıklı ama onun öncesinde şu bahsedilen yere girip eldivendir, maskedir vesaire alalım derim. Ayrıca bitki hakkında henüz merkeze ulaşmayan birtakım şeyler fark edilmiş falan olabilir.”, diyerek bir nevi Butsuo’nun planına birkaç ekleme yapacaktım.

In a world without gold we might've been heroes!
Künye
İsim: Shimada Kazuo
Boy: 1.86
Kilo: 72
Köy: Ishigakure
Element: Fuuton
Ryo: 37.500
Prestij: 8
Kullanılabilir GP: 20

Motivasyon
Fuuinjutsu Öğrenmek: Fuuinjutsu’ya abartılı derecede bir ilgisi vardır, derinlikleriyle Fuuinjutsu öğrenmek hayatta ki tek hedefidir hatta. Bunun uğruna Shinobi olmaya karar vermiş, şuanda çıktığı sıkıcı görevlere katlanmasının tek sebebi bir gün Fuuinjutsu’da ustalaşma hedefidir.

Komplikasyon:
Merak Belası: Normalde mantıklı karar verme yetisine sahip olan Kazuo. Bir şeyi merak ettiğinde kontrol mekanizmasını tamamen yitirir bunun sonucunda mantıklı veya mantıksız kararlar alabilir. Normalde pek zararlı bir şey gibi görülmese de Kazuo’da ki seviye tamamen farklıdır, aniden bir şeyi merak eder ve bunun mantıklı bir merak olmasına gerek bile yoktur.. Örneklemek gerekirse “Cübbeli adamı gizlice takip et.” Görevindeyken aniden beynine doluşan “Adamın kafası kel mi acaba?” sorusuyla birlikte kendini aniden adamın üstünde bulabilir. Bu problem, bazı görevler de kendisine sıkıntı yaratmıştır.

Özellikler

Güç: 4
Kondisyon: 4
Potansiyel: 4
Varlık: 5
Zeka: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 2

Ninjutsu
Shunshin No Jutsu
Shinkuutai
Shinkuu Gyouku
Kaiten Shuriken
Zanshuu no Jutsu
Taijutsu
Musatsu - C Rank

Fuuinjutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
Raigen
► Show Spoiler
► Show Spoiler

Standart shinobi çantasına benzer çanta
Ödüller:
Hırsız Kim - C Rank
4. Yoklama
Chakra Taşları
[Ishigakure - Operasyon] Kita Usagi & Shimada Kazuo & Oita Butsuo
► Show Spoiler
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 5th, 2019, 12:36 pm

Sessiz ancak yorucu olmayan bir yolculuğun ardından Shirakami Vadi Ormanı’nın başladığı noktaya varıyorsunuz. Batan Güneşle birlikte giderek soğuyan hava, yolculuğunuz esnasında kazandığınız vücut ısısı nedeniyle pek hissedilmese de, ormanın başladığı bölgeye vardığınızda, üzerinize bir kat kıyafet giyme arzusunda oluyorsunuz. Ancak hiçbiriniz buna yönelik bir erzak alımı gerçekleştirmemiş olduğu için, gündelik kıyafetlerinizle kalıyor ve hafiften soğuğu hissetmeye başlıyorsunuz.

Ormanın sık ağaçları ve bazılarını üzerine düşmüş kar taneleri, Ishigakure’nin coğrafyası karşısında adeta görsel bir şölen kıvamında oluyor sizler için. Bazı ağaçların döktüğü yapraklar çıplak bir görüntü sergilese de, çoğunluğun üzerinde halen yaprakları duruyor. Fakat bu yaprakların bazılarını kahverengileşmiş olması, onların da yakın zamanda döküleceğini gösteriyor. Bunun yanında, ormanda yer alan ağaçların tek bir soydan gelmediği, yani farklı cinslerde olduğunu da görebiliyorsunuz. Kimisi enlemesine genişlemiş kimisi ise dikine genişlemiş ağaçların yanında, dalları saçaklaşmış ağaçlar gibi birkaç daldan ibaret ağaçlarını da görebiliyorsunuz. Buna benzer şekilde, ağaçlarda kalan bazı yaprakların diken yapısında olduğu bazılarının ise yayvan bir şekilde bulunduğunu ve diğer türlerden de yaprakların var olduğunu söylemek mümkün. Öte yandan yerde savrulmuş bir şekilde bulunan kurumuş yapraklar da ormanda herhangi bir temizlik işleminin yürütülmediğini sizlere anlatıyor. Bu noktada ormanı dıştan gözlemlemeye devam ettiğiniz sıralarda Butsuo kafasından geçen planı aktarıyor ve Kazuo da bu fikre eklemeler yaparak onayını veriyor. Mina ise heyecanlı bir görüntü sergilese de henüz bir şeyler söyleyecek gibi durmuyor. Sizler bu düşünceyle numune toplayacağınız bitkinin bulunduğu bölgeye gitmeye karar veriyorsunuz. Her ne kadar bu bölgenin nerede olduğunu bilmeseniz de ufaktan hareketlenmeye başladığınız sıralarda, ormanın iç kesiminden gelen iki shinobi yürüyüşünüzü durduruyor.

Ormandan çıkan ve alınlarında Ishigakure alın bandı bulunan, klasik Ishigakureli tipine sahip ve boylar neredeyse eş olan iki shinobi, davetsiz misafirleri karşılayan kişilerde görülebilecek bir yüz ifadesiyle karşınıza dikiliyor. Onlar henüz daha ağzını açmadan bir adım öne çıkan Mina selam faslına hiç girmeden “Bizler Ishigakure’den geliyoruz. Merkeze bildirdiğiniz bitkilerden numune almak için gönderildik. Bize eşlik eder misiniz?” diye soruyor. Mina’nın bu konuşması, tıpkı sizinle konuştuğu zamanlardaki gibi içinde çekicilik barındıran bir emrivaki donunda oluyor. Böyle bir şeyle karşılaşmayı beklemedikleri belli olan iki shinobiden bir tanesi “Tabi gösteririz, ancak şu an devriye görevimiz var. Birazdan başka arkadaşlar gelecek ve devriyeyi onlara verdiğimizde sizi götürebiliriz.” diyor. Bu olumlu yanıtın ardından Kazuo, fikren açıkladığı düşünceleri dile getirerek eldiven ve maske temin edilip edilemeyeceğini soruyor. Bu soru karşısında birbirlerine bakan iki shinobiden sizle konuşanı “Ormanın içerisinde bir depomuz var. Belki oralarda bir şeyler bulabilirsiniz.” diyor sadece. Temel olarak görevleri devriye olduğuna ve bitkilerle ilgili pek bilgileri olmadığına inandığınız shinobilerle daha fazla konuşmanın size yarar getirmeyeceğini anlamanız karşısında, yerine gelecek kişileri beklemeye koyuluyorsunuz. Birkaç dakika sonra ise bölgeye gelen ve devriyeyi teslim alacak iki kişi ile geçen konuşmanın ardından, sizinle konuşan shinobiler eşliğinde ormana giriş yapıyorsunuz.

Havanın kararmış olması nedeniyle ışığı bir hayli az olduğu ormanın içerisinde, devriyelerden geldiğini düşündüğünüz ışık hareketleri ilk dikkatinizi çeken şey oluyor. Bunun yanında yollarda herhangi bir patika veya benzeri bir hattın bulunmadığı da bir diğer detay oluyor sizler için. Ağaçların arasından sabit bir ışık kaynağına doğru yaklaşık on dakika kadar yürümenizin ardından ise, ahşap yapılmış ve içinde yaklaşık yirmi kişiyi barındırabilecek tek katlı bir yapıya varıyorsunuz. Giriş kısmında bir kapı ve penceresi olan bu yapının çatı kısmında ufak bir gözetleme kulesi ile dumanlar çıkan baca, hemen yanında ise bu yapıdan biraz daha küçük başka bir yapı bulunuyor. Size eşlik eden shinobilerden bir tanesi sadece tek bir kapıdan ve üzerinde asma kilitten ibaret bu yapıyı işaret ederek, burasının depo olduğunu söyleyerek sizi aydınlatmış oluyor. Gözetleme kulesinde bulunan bir shinobi ise elindeki feneri size doğru tuttuğu sırada sizinle konuşan shinobi “Hoshi-san biziz! Şu garip bitki için Ishigakure’den gelenleri getirdim” diyor. Gözetleme kulesinde olan adam bu kez yolunuzu aydınlatmak istercesine ışığı önünüze tutuyor ve bu sırada sizinle konuşan shinobi “Karargahımızın lideri Esumi Nanase içeride olmalı. O size detaylı bilgi verecektir.” diyor. Hemen ardından ise “Başka yardımcı olabileceğimiz bir şey yoksa, biz ufaktan kaçalım.” diyerek baştan beri var olan gitme arzularını dile getirmiş oluyorlar.

İki shinobi ile daha fazla işinizin olmayacağını anlamanız neticesinde Mina onlara geçiştirircesine teşekkür ettikten sonra, ahşap yapının kapısını açarak içeriye giriyorsunuz. İçeriden gelen sıcak hava dalgası ne kadar üşüdüğünüzü size hatırlatırken, gözleriniz hemen tek odalı yapının tam ortasında bulunan kuzine tarzındaki sobaya kayıyor. Etrafında iki kişi oturmuş bir halde sizlere bakarken, odanın içerisinde yerlere serilmiş kalın battaniyeler dikkatinizi çekiyor. Kuzinenin arka kısmında ise, üzerine bir battaniye alan kadın doğrudan bakışlarını size çevirdiği sırada, bir kez daha Mina lafa girerek “Bizler Ishigakure’den yeni keşfedilen bitkiden numune almak için gönderildik.” dedikten sonra kuzinenin arkasında, yapının duvarına yakın bir şekilde oturan kadına doğru kafasını uzatarak “Nanase-san siz misiniz?” diyor. Ishigakurelilerden görülen kavruk ten rengine sahip, gri saçlarını tepeden toplamış, bakışları oldukça keskin olan ve 180 cm boylarında görünen kadın size doğru daha dikkatli bakmaya başlarken “Evet, benim!” diyor keskin bir ses tonuyla.

Esumi Nanase
Image
Nanase’nin verdiği cevabın ardından sanki odada başka kimse yokmuşçasına kadının yanına giden Mina “Tanıştığımıza memnun oldum Nanase-san! Ben Miyazawa Mina…” dedikten sonra sırayla sizleri göstererek “Bunlarda Butsuo ve Kazuo.” diyor. Bu tanışma faslının ardından Nanase, kendine has keskin ancak yine çekici sayılabilecek bir ses tonuyla “Sen botanikçisin sanırım.” diyor ve bakışları size kayarken “Sizler de shinobi olmalısınız.” diyor. Hemen ardından ise bakışlarını odadaki diğer kişilere kaydıran Nanase, derin bir iç çekmenin ardından “Yeterince ısınmadınız mı hala!? Misafirlere çay getirin ve sonrasında görev yerlerinize dönün! Acil durumlar dışında içeriye kimse girmesin.” diyor. Bu cümleleriyle beraber odadaki shinobiler hemen harekete geçiyor ve bir tanesi kuzinenin üstündeki çayı alarak yanında bulunan çay bardaklarına dolduruyor. Nanase bu sırada “Oturun bakalım.” diyerek sizlerin üzerinde de otoritesini kurmaya çalışıyor. Mina Nanase’nin tam karşısına otururken, sizler de belirlediğiniz yerlere oturuyorsunuz. Birkaç saniye sonra önünüze çaylarınız geliyor ve odadakilerin dışarıya çıkmasının ardından Nanase “Çaylarınızı için, içiniz ısınsın.” diyor. Mina çayından bir yudum alırken Nanase özellikle bakışlarını sizin üzerinizde tutmaya başlıyor. Öte yandan tek odalı yapıdan diğer kişileri çıkarmış olsa da, sizinle konuşmak için konu açacak gibi de durmuyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » August 8th, 2019, 2:04 pm

Sınavım var en kısa zamanda yazacağım. Gecikme için özür dilerim.
Image
Künye

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.

Görev Bilinci
Butsuo, beklentisi veya umudu olmasa da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu görev sonucunda bir ödül veya sonuç beklediği bir görev değil, elde edilen tatminin sadece görevini yapmak olduğu bir görevdir. Ayrıca iyi bir insan olduğuna kendini inandırabilmesi konusunda iyi bir insan olmanın gerektirdiği eylemleri yapmasının faydalı olduğunu da fark etmiştir. Kafasındaki Kumiko’nun ideallerini de desteklemektedir bu görev. Butsuo, kendini daha iyi hissetmek için faydalı işler yapma gereksinimi duymaktadır artık.
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Karakter, Shirakami Vadi Ormanı'nda yaşanan hadise neticesinde, tüm dünyadan izole bir şekilde bu ormanda yaşayan halkın koruyucusu konumuna gelmiştir. Bizzat Ishichou tarafından bu göreve atanması neticesinde, söz konusu halk nazarında güvenilir ve her işlerini halledecek kişi olarak görülmektedir. Aynı zamanda, söz konusu halkın istekleri olması halinde, karakter bu görevlere öncelikli olarak atanacak kişidir. Bu sebeple, karakter başka kurguların içinde olsa dahi, söz konusu halktan talep gelmesi halinde, durum ne olursa olsun bu halka yardım etmek zorundadır.
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Beceri Listesi

Ninjutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5xIşık Bombası
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 10th, 2019, 9:40 pm

Off Topic
Shimada Kazuo ilk pasiflik uyarısını almıştır.
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » August 16th, 2019, 2:32 pm

Yolculuğumuz oldukça sessiz geçti. Ne Mina ne de Kazuo muhabbet etmek için kendini zorladı. Gayet işime gelen bu durum bana da düşünmem için oldukça zaman verdi. Ama ne düşündüm ne düşünmedim ben de bilmiyorum. Belki hiç düşünmemişimdir bile. Savaş, ölüm, öldürmek... Sanırım bunlar artık düşün dünyamın doğal bir parçası olmaya başlıyor. Mina'nın güvenliğinden emin olmak için gözlerim fıldır fıldır dönse de gözlerimin algıladığıyla beynime ulaşan görüntülerde farklılıklar yaşanabiliyor. Bir şeylerle meşgul olmak iyi gelir, kafamı dağıtmama yardımcı olur diye düşünüyordum ama yaptığım işin yolculuk içermesi beni biraz bozdu keza yolculuk en iyi dostu düşünmek olan, insanın kendisiyle bolca baş başa kaldığı bir eylem. Uzun sürmesi de cabası. Yapacak bir şey yok, insanın kaçsa da kurtulamayacağı dertler var.

Güneş yavaş yavaş kan kırmızısı bir renge bürünürken biz de hedefimize ulaşmak üzereydik. Aynı vakitlerde aceleyle hareket ettiğimizi fark ediyordum. Kış mevsiminde olmamız bir yana doğanın ortasında, bir ormanın içindeyiz. Günün karardığı ve soğuduğu vakitleri günlük kıyafetlerle atlatmak insanı zorluyor ve biz bu duruma karşı bir önlem almadık. Hareket ettiğimiz için şu an bir sıkıntı yaşamıyoruz ama ders olsun bize, daha dikkatli davranmamız lazım.

Shirakami Vadi Ormanı'nda daha önce defalarca bulundum. Ama şu ana kadar hiçbir zaman bu doğa harikası bana bu kadar hüzünlü ve huzurlu gelmemişti. Büyük ihtimalle şu ana kadar hiçbir zaman anlam yüklememiştim bu devasa oluşuma. Şu an baktığımda ise yavaş yavaş ölmekte olan bir çeşitlilik cümbüşü görüyorum. Bazılarının cinsleri benzer olsa da hepsi ayrı birer varlık. Daha da ilginci, hepsi bir bütünü oluşturuyor ama bu bütün, kendini oluşturan parçalardan daha büyük bir şey. Bu birlik ve aidiyet hissi bana huzur ve güven verse de ağaçların hemen hemen hepsinin ölmekte olması içimi karartıyor. Ama içten içe biliyorum ki ben biraz abartıyorum, sadece kış uykusuna yatıyorlar. Baharda tekrar eski güçlerine kavuşacaklar, hatta oluşturdukları bütüne yeni parçalar ekleyerek çok farklı bir senteze dönüşecekler. Fazla düşünüyorum...

Kendimi düşüncelerden kurtarmak için harekete geçtim. Kafamdaki düşüncelerden kurtulmak için sessiz geçen yolculuğumuza ses verdim ve kafamdaki planı anlattım bir çırpıda. Uzun süre kullanmamaktan içime kaçan sesimin konuşmanın başında beni rezil etmesine rağmen güzelce anlattım düşüncelerimi. Benden sonra da Kazuo sözü aldı ve küçük bir ekleme yaptı. Kazuo'nun dediklerini kafamı sallayarak onayladım ve gözlerimi Mina'ya diktim. Açık bir şekilde onay vermese de dediklerimize, bir itirazı da olmadı. Bu tavrı beni biraz sinirlendirse de bir şey dememeyi tercih ettim. Kafamızdaki plan dahilinde nerede olduğunu bilmediğimiz bu gizemli bitkiyi aramaya başlama niyetindeydik ki şans yüzümüze güldü. Devriyede olduğunu tahmin ettiğim iki yoldaş shinobi tekinsiz bir ifadeyle yolumuza çıktı. Ülkenin ve onların bulunduğu durumu göz önüne alarak takındıkları bu tavrı hiç yadırgamadım. Kendimizi açıklamak için söze gireceğim vakit ise Mina benden bir adım hızlı davrandı ve kısa ve öz bir biçimde derdimizi anlattı. Kazuo'nun da daha sonra dahil olduğu kısa bir konuşma geçti iki grup arasında. Sonuç olarak, bu iki shinobi devriye görevlerini devreder devretmez bizi bölgedeki depolarına götürecek ve biz de görevimize oradan devam edeceğiz. Konuşmanın bitmesinden kısa bir süre sonra da devriye görevini devralacak shinobiler geldi zaten. Biz de rehberlerimizle beraber depoya doğru yola çıktık.

Uzun bir yolculuk değildi ama bir şeyler öğrenmek açısından verimliydi yaptığımız yolculuk. Ormandaki devriyelerin hareketleri, rotaları ve haberleşmeleri hakkında ileride işime yarayabilecek şeyler öğrendim. Yolculuğun sonunda da shinobi yerleşkesine ve depoya ulaştık. Tek katlı, üzerinde küçük bir gözetleme kulesi barındıran ahşap bina oldukça sade ve ormanla uyumluydu. Karargahın yavrusuymuş gibi görünen depo da asıl binanın yanındaydı. Kapıda gerçekleşen kısa bir sorgulama ve tanışma faslından sonra bizi buraya getiren shinobilerden ayrılıp binaya kabul edildik.

Bizi karşılayan ilk şey canlı olduğumuzu hatırlatan sıcak hava oldu. Kısacık bir göz gezdirmeyle bu sıcak havanın kaynağının odanın ortasındaki soba olduğunu anladım. Sobanın etrafındaki üç shinobi ve etraftaki battaniyeler de dikkatimi çeken diğer ayrıntılar oldu. Mina, sobanın arkasındaki uzun kadınla göz göze gelir gelmez tekrar söze girdi ve kim olduğumuzu söyleyerek kadının kim olduğunu sordu. Konuşmanın devamında biz olayların tamamen objesi haline geldik. Yine de bu durumun avantajını kullanmayı ihmal etmedim. Konuşmaların içinde olmamak bana gözlem yapma fırsatı verdi. Bu iki baskın kişilikli kadının konuşur gibi yapıp iktidar mücadelesine girmeleri eğlenceli bir görüntü oluşturuyordu. En azından benim gözlemim bu yönde. Mina'nın bu tarz bir kişi olduğunu zaten konuşmalara atlamasından, devriyedeki shinobilerle konuşmasından, tavrından anladık şu ana kadar. Nanase ise dış görünüşü, keskin bakışları, ses tonu ve bana küçümseyici gelen bakışlarıyla baskın olma isteğini belirtiyor. Ayrıca emrinde çalışanlara karşı takındığı tavır da nasıl biri olabileceğiyle alakalı fikir veriyor bana. Bizim üstümüzdeki baskısını ise bizi istediği gibi oturtmasıyla kurmaya başladı. Mina'yla karşılıklı oturmalarının tesadüf eseri olduğunu hiç sanmıyorum. Mina da bu durumun farkında olsa gerek, yine de bu oyunu oynamaktan zevk alacağını tahmin ediyorum. Yine de çay içme emrine itaat etmesi ve Nanase'nin bakışlarının bize odaklanmasıyla bu konuda şüphelerim oluşmadı değil.

Nanase nasıl bir manyak bilmiyorum ama gereksiz bir mücadeleye girecek halim yok. Çayımdan bir yudum alıp gülümseyerek yüzüne baktım ve "Nasılsınız?" dedim. Salağa yatmak istiyorum. Sinirlenmesini umuyorum... Hiç iyi hissetmiyorum Nanase hakkında. Mina için de çok iyi düşünmüyorum ama daha katlanılabilecek birisi gibi. Belki işimizi bitirdikten sonra birbirlerine girip birbirlerini öldürürler... Çayımdan bir yudum daha aldım...
Image
Künye

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Görev Bilinci
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Yeni Avcılar

Üç Kişinin Sırrı

Beceri Listesi

Ninjutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5xIşık Bombası
Shimada Kazuo

Post by Shimada Kazuo » August 18th, 2019, 2:13 am

Yolculuklarda genel olarak görevin geleceği ve başımıza gelebilecek olayları düşünürüm ama bu seferki epey garip oldu. Bir çiçek alacağız, yanımızda bir botanikçi var? Gerekli önlemleri aldığımız sürece pek zorlu bir görev olacak gibi durmuyor hatta gennin seviyesinde bile diyebilirim. Her şeye rağmen çıktığım son birkaç görevi düşününce içimden bir ses bununda hiç kolay olmayacağını söylüyor ama hadi bakalım. Yaşlı moruğun dediklerinden sonra Mina’ya göstermemiz gereken dikkatte ayrı bir mesele. Nereden girdik bu boka bilmiyorum ki…

Shirakami Ormanı’nın soğuk rüzgarları çıplak tenimi yoklarken hafifçe ürperdim, her çeşitten ağaçların yapraklarına konmuş beyaz taneciklerin hoş manzarası eşliğinde ilerlemeye devam ettik. Ayağımızın altında kuruyan yapraklar hafif bir çıtırtı eşliğinde kırılırken Butsuo’yla aramızda görev adına verimli sayılabilecek bir konuşma döndü ve bize eşlik eden şey Mina’nın sessizliğiydi. Açıkçası buraya emrivaki bir şekilde gelerek bizi soktuğu zor durumu düşünürsek ondan daha uyumlu olmasını ve işimize yaramasını beklemeyi kendime hak gördüğümü söylemekten çekinmiyorum.

Neyse ki devriye gezen shinobi’yle karşılaştık ve işlerimiz biraz kolaylaştı. Konuşmak için ağzımı açmama fırsat bile kalmadan Mina-san ileri atıldı, liderlik rolünü üstlenmek istiyor veya fazla tez canlı, umarım birincisidir. Şuan istediğim son şeylerden birisi ne yapacağını kestiremediğim birini korumak.

Hafif bir diyalogun ardından ben de istediğimi almıştım çok ekstrem bir şeyler aramadığımı düşünürsek bahsettikleri depo da istediğim şeyi bulacağımı düşünüyordum. Nöbet değişiminin ardından az önceki shinobilerle birlikte karargahlarına ilerledik. Basit ve işlevli bir yerdi, ormanın her yerinin kontrol edilebileceği bir kulesi vardı. Burayı pek bilmesem de bu karagahın merkeze yakın bir yerlerde yapıldığına dair her türlü iddiayı kabul edebilirim.

Ardından Nanese ile konuşmak adına binaya girdik, sobanın etrafında ısınmaya çalışan kişiler vardı. Yerlerdeki battaniyelere bakılırsa nöbet değişimlerinde burada uyuyor olmaları muhtemeldi. Kuzine arkasındaysa ortamdaki ağırlığı kolayca hissedebilen Nanese vardı.

Mina yine lafa atıldı, kesinlikle lider olmak istiyor diye düşünmemek mümkün değil. Çokta problem değil sonuçta aramızda bitkiler arasında en bilgili kişi o yani görevin temasına en hakim kişi. Her ne kadar aramıza katılışı olaylı olsa da istediği kadar ön plana çıkabilir, kabul edilebilir olduğu sürece sıkıntı yok.

Mina beni tanıttığı sırada hafifçe kafamı sallayarak selamımı verdim kısa bir süre sonra Nanese’nin emirleri doğrultusunda önümüzde sıcak ve hoş kokulu çay bulmuştuk ve odada yalnızdık. Çayı uzaktan süzdüm. Acaba zehirli miydi? Şaka lan şaka hafif bir kırıklık var ama daha o seviyelerde değiliz çok şükür. Bardağı elime aldım ve derin sessizliğin kesilmesini beklerken yudumlamaya başladım ki Butsuo beni şaşırtan bir giriş yaptı. Kızların aralarında verdiği mücadelenin arasına üç Shunshin no Jutsu hızıyla girdi, bakalım neler olacak?

Ben köşede kalıp sıcak çayın ve odanın keyfini çıkaracağım.

In a world without gold we might've been heroes!
Künye
İsim: Shimada Kazuo
Boy: 1.86
Kilo: 72
Köy: Ishigakure
Element: Fuuton
Ryo: 37.500
Prestij: 8
Kullanılabilir GP: 20

Motivasyon
Fuuinjutsu Öğrenmek: Fuuinjutsu’ya abartılı derecede bir ilgisi vardır, derinlikleriyle Fuuinjutsu öğrenmek hayatta ki tek hedefidir hatta. Bunun uğruna Shinobi olmaya karar vermiş, şuanda çıktığı sıkıcı görevlere katlanmasının tek sebebi bir gün Fuuinjutsu’da ustalaşma hedefidir.

Komplikasyon:
Merak Belası: Normalde mantıklı karar verme yetisine sahip olan Kazuo. Bir şeyi merak ettiğinde kontrol mekanizmasını tamamen yitirir bunun sonucunda mantıklı veya mantıksız kararlar alabilir. Normalde pek zararlı bir şey gibi görülmese de Kazuo’da ki seviye tamamen farklıdır, aniden bir şeyi merak eder ve bunun mantıklı bir merak olmasına gerek bile yoktur.. Örneklemek gerekirse “Cübbeli adamı gizlice takip et.” Görevindeyken aniden beynine doluşan “Adamın kafası kel mi acaba?” sorusuyla birlikte kendini aniden adamın üstünde bulabilir. Bu problem, bazı görevler de kendisine sıkıntı yaratmıştır.

Özellikler

Güç: 4
Kondisyon: 4
Potansiyel: 4
Varlık: 5
Zeka: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 2

Ninjutsu
Shunshin No Jutsu
Shinkuutai
Shinkuu Gyouku
Kaiten Shuriken
Zanshuu no Jutsu
Taijutsu
Musatsu - C Rank

Fuuinjutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
Raigen
► Show Spoiler
► Show Spoiler

Standart shinobi çantasına benzer çanta
Ödüller:
Hırsız Kim - C Rank
4. Yoklama
Chakra Taşları
[Ishigakure - Operasyon] Kita Usagi & Shimada Kazuo & Oita Butsuo
► Show Spoiler
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 19th, 2019, 9:56 am

Sobanın odanın içine yaydığı ısı, canlılığınızı tekrar kazanmanıza olanak sağlıyor. Ancak yine de size servis edilen çay boğazınızdan midenize doğru ilerlerken, tüm vücudunuzu bilindik bir sıcaklık kaplıyor. Her ne kadar çay yeni demlenmiş kadar taze olmasa da, içindeki hafif bayatlamış tat bile sizi mutlu etmeye yetiyor. Sanki her birinizin kulağına aynı cümleler fısıldanıyormuş gibi çaylarınızdan senkronize bir şekilde aldığınız yudumların ardından, yüzlerinizde aynı sıcaklık beliriyor. Nanase çay içmese de sanki yaşadığınız bu durum onu da etkiliyor gibi görünüyor ve o keskin tavırlarından bir parça sıyrılmaya başlıyor. Tabi bunda odanın içindekilerin çıkmış olmasının da bir etkisi olduğunu düşünmeye başladığınız sırada, Butsuo Nanase’ye sorusunu yöneltiyor.

Nanase Butsuo’nun sorusunun hemen ardından bakışlarını onda sabitlerken “Burada ne kadar iyi olunabilirse o kadar iyi olmaya çalışıyoruz. Şu son olaylar tabi bizi tedirgin etmiyor değil.” diyor. Bu cümlelerle Nanase’nin esas konuya giriş yaptığını anladığınızda, çaylarınızdan aldığınız yudumların verdiği hazzı ikinci plana atarak Nanase’nin diyeceklerine odaklanmaya başlıyorsunuz.

Herkesin dikkatinin üstünde olduğundan emin olan Nanase “Buraya geliş sebebinizi biliyorsunuz zaten, aynı şeyleri yenilemek istemiyorum. Fakat bizi esas tedirgin eden şey, bu bitkilerin zehirli olma olasılığı. Özellikle Kuzuryu-gawa’da yaşanan olayların ardından zehirden bahsedildiği anda tüylerim diken diken oluyor. Yine bir oyuna gelmek istemiyoruz. Zira siz daha gelmeden kısa bir süre önce, ormanda farklı bir tür daha keşfettik!” diyor. Duyduğunuz bu cümlelerin ardından Mina’nın gözlerinin şaşkınlıkla büyüdüğünü görebiliyorsun. Olayların basit bir bitki toplamaktan ibaret olamayacağını size gülerek fısıldayan talihiniz ile doğrudan bir diyaloga girmek yerine sözleri henüz daha bitmemiş olan Nanase’ye dikkatinizi vermeye devam ediyorsunuz. Nanase “Yeni bitkiyi bulduğumuz yer ile önceki arasında yaklaşık yüz metre kadar bir mesafe var. Bölgede çalışma yapılmasını yasakladım zira, son bulduğumuz bitkiyi koparan bir shinobinin zehirlendiğini düşünüyoruz. Elinde başlayan şişkinlik giderek tüm vücuduna yayıldı ve neredeyse bir balon gibi patlayacak seviyeye ulaştı. Onu Ishigakure’ye gönderdik, ancak muhtemelen siz çıktığınız vakitlerde o da köye gelmiştir.” diyor. Nanase üzerine çökmüş olan baskıyı cümlelerine iyice yedirirken “Bu yeni bulduğumuz bitki yerden 20 cm yüksekliğindeydi ve üzerinde dikenleri vardı. Bir gülün sapını andırıyordu, ancak baş kısmında yaprak bulunmuyordu. Gelen rapora göre, zehirlenen shinobi bu bitkiyi üst kısmından kırmış ve içinden beyaz bir sıvı akmış. Zehirlenme hadisesi hemen gerçekleşmiş ve çevredekilerde maalesef korkarak bitkiyi yakmışlar. Fakat birkaç tane daha benzer bitkiden olduğu söyleniyor.” diyor. Bu konuşmalarından sonra Nanase aklına önemli bir detay gelmiş gibi birden duruyor ve “Asıl söylemem gereken bir şey daha var… Buradaki ormana bildiğiniz üzere zarar vermiyoruz ve zarar verilmesini de engelliyoruz. Tüm bu yeni bitki olayları, ormanın iç ve az uğrak kesimlerinde. O bölgede vahşi hayvanların fazlasıyla bulunduğunu bildiğimiz için fazla devriye vermiyorduk. Bölgenin uğrak bir nokta olmaması nedeniyle, tıpkı Kuzuryu-gawa’da olduğu gibi birilerinin bu zehirleme işlerini yaptığını düşünüyoruz.” diyor.

Nanase’nin anlatımlarının burada sonlandığına kanaat getirdiğiniz anlarda, sizlerinde bardaklarında son bir yudum çay kalıyor. Mina sessiz bir şekilde Nanase’nin anlattıklarını zihninde tekrar ederken, sizin için de konuşma fırsatı doğmuş oluyor.
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Oita Butsuo » August 22nd, 2019, 12:40 pm

Sıcakla karşılaşmadan idrak edememiştim soğuğun kemiklerime kadar işlediğini. Şimdi ise için için yanan sobanın karşısında çayımı yudumlarken hafif hafif ürpererek soğuğu hafife almamamız gerektiğini bir kez daha anlıyorum. Shinobilerin odayı terk etmesi ve bizim ısınmamız Nanase'yi de etkilemiş olacak ki o da daha sıcak bir insan havası vermeye başladı. Sorduğum soru karşılığında verdiği cevap ve tepkiyle ise buna olan inancım arttı. Sanki az önce baskınlığını kanıtlamaya çalışan kadın değilmiş gibi. Şu an biraz daha samimi gelse de yine de şüphelerimi bir kenara atmadan dinlemeye koyuldum anlattıklarını.

Nanase'nin anlattıkları karşısında şaşırmadım değil, ama gönül rahatlığıyla şaşırdığımı da söyleyemem. Bu görevin Geninler yerine bize verilmesinin bir sebebi olduğunu biliyordum. Köyün bu durumdan haberi olmasa bile bir şeylerden şüphelendiği veya bu tarz terslikler karşısında görevi bize verdiğini tahmin ediyordum zaten. Yapacağım ve yapmam gereken şey çözüme odaklanmak. Bir shinobi olarak bahane değil çözüm üretmektir benim görevim.

Nanase'nin sözlerinin bittiğini verdiği gittikçe uzayan arayla anladım. Bardaktaki çayın sonunu da tek seferde içip bardağı en yakın yere bıraktım. Bu "Benim de söyleyeceklerim var!" tarzı bir hareketti. Daha sonra sakinliğimi koruyarak konuşma sırasını aldım. "Nanase-san, bu durumla ilgili köy yönetimiyle iletişime geçtiniz mi? Şüpheleriniz doğruysa bu sorunu çözmek için yardım etmek isteriz, ama buraya gelirken bize verilen görevi yerine getirmek önceliğimiz. Ayrıca Mina-san'ın güvenliğini sağlamamız lazım ve bu tarz şüpheler varsa onun güvenliği daha da önemli hale geliyor. Benim tavsiyem, bu konu hakkında bir rapor yazın, biz de en kısa zamanda bize verilen görevi yerine getirip sizin yazdığınız raporla beraber köye dönelim. Ne yazık ki inisiyatif alıp bir şeyler yapabilecek pozisyonda olduğumuzu sanmıyorum. Bize verilen görevi başarıyla tamamlamak en büyük önceliğimiz." Sözlerimden sonra kısaca gözlerimi hepsinin üstünde gezdirdim. Daha sonra Kazuo'ya odaklandı bakışlarım. Bu görevin ana aktörleri biziz ve sorumluluk da bizim üstümüze yüklenmiş durumda. Sorumluluk yetkiyi de yanında getiriyor, dolayısıyla son söz hakkı bizim. Pek hoşuma gitmese de içinde bulunduğumuz durumu ve köyle ilişkimizi göz önüne alarak karar vermek durumundayız. Ayrıca savaş zamanında değeri birkaç kat daha artan bir botanikçinin hayatını riske atmak son tercihimiz olmalı. En kısa zamanda numuneler ve Mina'yla köye dönmemiz gerekiyor.
Image
Künye

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Görev Bilinci
Komplikasyon
-
Özellikler
Korucu
Yeni Avcılar

Üç Kişinin Sırrı

Beceri Listesi

Ninjutsu
Taijutsu
A-Rank Juudaichi
A-Rank Headbutt
C-Rank Oukashou
Sensör
A-Rank Meishou-Dou
Genjutsu
-

Kan Hapı (İyi Kalite)
Chakra Hapı (İyi Kalite)
5xIşık Bombası
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 26th, 2019, 9:15 am

Off Topic
Shimada Kazuo ikinci pasiflik uyarısını almıştır. 24 saat içinde yazmadığı takdirde turunu pas geçeceğim.
Locked

Return to “Shirakami Vadi Ormanı”