[Kita Usagi]Son Sırlar

Ishigakure liderine ait yapı.
Post Reply
User avatar
Kita Usagi
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 149
Joined: September 11th, 2018, 3:23 am

[Kita Usagi]Son Sırlar

Post by Kita Usagi » July 30th, 2020, 11:00 pm

Sabahın erken saatlerinde bir uykusunu daha öksürük krizleri ile bölmüştü ciğerleri. Bu durumdan her ne kadar hoşnut olmasa da, neredeyse her sabah hayatın öneminin anlatıldığı derslerle uyanıyordu. Bu derslerin yakında biteceğini ummaktan başka bir çaresi de yoktu. Aldığı bu dersler sadece sabah uykusunda olsa bir sıkıntısı olmayacaktı. Ne var ki bu dersleri en ufak fiziksel aktivite de bile alıyordu. Usagi'yi kızdıran nokta da buydu. Shinobilik görevini bile yerine getiremiyordu çoğu zaman. Son görevinde, normal şartlar altında o kamp alanını yerle bir edebileceğini biliyordu. En azından çok büyük zararlar verip, esirlerin hepsini çıkartabilirdi. Ganmaru'nun bıraktığı hediye sayesinde ise sadece bir iki cümle kurup çıkmakla yetinmişti.

Taijutsu stilinin bir avantajı olarak dövüşleri uzasa bile yorulmuyordu. Aynı zamanda vücudunun esnekliğini kullanarak akrobatik hareketleri de dövüş içinde rahat bir şekilde kullanabiliyordu. Her ne kadar bu stili üzerinde ustalaşmış olsa da, her dövüşünde bir şeylerin eksik olduğunu fark edebiliyordu. Uyguladığı çembersel hareketler ve bu hareketlerin oluşturduğu momentumu kullanmakta ara ara kesikler ve zorlanmalar yaşıyordu. Bu durumu çözmeyi ise son yaşanan olaylar sonrasında kafasına koymuştu.

Başta soğuk bir duş, ardından güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra kütüphanenin yolunu tutmuştu. Hedefinde Taijutsu stillerinin anlatıldığı, Shinshouki stilinin anlatıldığı kitapları bulmak vardı. Halihazırda bir görevden yeni dönmüştü ve şu sıralar kendisine yeni bir görev verileceğini de sanmıyordu. Bu sebeple hazırdaki boş vaktini bu stilinde daha da ustalaşmak için kullanacaktı.

Ishi-Chou binasına geldiğinde Kurumi-sama ile görüşmek için odasına çıkacaktı. İçeriye girdiğinde çok fazla beklemeyi düşünmüyordu. Kuracağı cümleleri zaten kafasında planlamıştı bile.

"Ishichou-sama. Rahatsızlık verdiğim için kusuruma bakmayın. İşinizi çok fazla bölmeden direkt konuya gireyim. Ustalaşmaya çalıştığım Taijutsu stilim ile ilgili sizden bir kaç bilgi ve izin almaya geldim."
Image
Künye
İsim: Kita Usagi
Yaş: 17
Cinsiyet: Dişli bir dişi.
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 162.500
Prestij: 4
Ün: 26
Kullanılabilir GP: 0

Özellikler
► Show Spoiler
Profil
► Show Spoiler
Mod
► Show Spoiler
Efsanevi Yaratık
► Show Spoiler
Ninjutsu
► Show Spoiler
Taijutsu
► Show Spoiler
Genjutsu
► Show Spoiler
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
► Show Spoiler
Post Reply

Return to “Ishi-Chou Binası”