[Takım Chisa] Harika Mükemmel Antrenman Programı - 1. Aşama

Gizli Kütüphane'nin tozlu raflarındaki unutulmuş hikayeler.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

[Takım Chisa] Harika Mükemmel Antrenman Programı - 1. Aşama

Post by Kotegawa Chisa » March 27th, 2020, 3:55 pm

Harika Mükemmel Antrenman Programı! Üç aşamadan oluşan bu harika programın henüz ikinci ve üçüncü aşamasına tam olarak karar vermedim ama ilk aşaması kesin olduğundan hemen uygulamaya koyuluyoruz! Daha önceden de söylediğim gibi ilk aşamada bütün gücümle onlara saldırmayı planlıyorum. Onlara umutsuzluğun nasıl bir his olduğunu öğretmek istiyorum fakat bunu sadece onları ezerek yapamam. Beni yenmeleri için onlara bir sebep vermem gerekiyor, ki açıkçası böyle bir sebep yok... Aslında aklımda bir şey var fakat bunu son çare olarak kullanmayı planlıyorum. Hayatında sadece birkaç kere yalan söylemiş birisi olarak yalan söylemek istemiyorum, özellikle Tsugi-chan ve Rei-kun'a! Hiç sevmediğim o kaşsız adama yalan söylediğimde bile çok üzülmüştüm oysa.

Haaah~~ Sanırım gerçekten de yalan söylemem gerekiyor. Ne kadar düşünürsem düşüneyim aklıma onları gaza getirecek bir sebep gelmiyor. Yani yalan söylemeden de gaza getirebilirim fakat bu gazın çooook büyük olması gerektiği için yalan söylemeliyim. Sanki yarın yokmuşçasına bana saldırmalarını istiyorum.

Adımlarımı mümkün olduğunca ağırlaştırmama rağmen kendimi birkaç saniye içerisinde antrenman alanının girişinde buldum. Elbette bunun sebebi benim çok çok çok hızlı bir insan olmam değil. Düşüncelere daldığımdan ötürü zamanın nasıl geçtiğini fark edememiş olsam gerek.

Antrenman alanının içerisinde gözlerimle Tsugi-chan ve Rei-kun'u aradım. Eğer onları bulabilirsem yanlarına giderek selam vermeyi planlıyorum. Bulamazsam da başka yerlerde onları aramam gerekecek gibi gözüküyor.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 0
Ün: 40

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar

Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu

Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Re: [Takım Chisa] Harika Mükemmel Antrenman Programı - 1. Aşama

Post by GM - Naruto » April 7th, 2020, 7:08 pm

Off Topic
Bir önceki konunun kaldığı yerden devam ediyoruz. Güne dair yaptığım tasvirler bu konuda da geçerli doğal olarak.
Daichou binasını ardında bırakıp kaptırıyorsun antrenman alanlarına doğru. Amacın minik zibidilerini bulmak, aşman gereken mesafe ise uzun değil. Beş, bilemedin on dakika sürüyor bütün yolculuğun. Bu süre zarfında da aklındaki planın biraz daha üzerinden geçiyorsun.

Küçüklüğünden beri değişmemiş olan akademi binasının önüne varıyorsun kısa sürede. Ufak tefek nostaljik düşünceler seni dürtükler gibi olsa da başından savıveriyorsun ve bahçeden hızlıca geçiyorsun. Binaya girmenle beraber çalan tenefüs zili ortalığın bir anda karışmasına sebep oluyor. Neyse ki antrenman alanlarının yolunu unutmuş değilsin, etrafta koşturan minikleri bir deniz misali açarak varıyorsun buraya da.

Antrenman alanına vardığında öğrencilerine dair bir iz bulamıyorsun. Etrafta takılan bir kaç öğrenciyi senin miniklere benzetsen de elin boş çıkıyor hep. Burayı terk etmeden önce bir de spor salonlarına bakmak geliyor aklına. Antrenman odasıyla karşılıklı olan salona girdiğinde de burayı es geçmediğine şükrediyorsun bir nevi. Kendi halinde ağırlıklarla uğraşmakta olan Tsugi'yi buluyorsun burada. Seni gördüğüne şaşırsa da pek bir sorgulamıyor durumu. Pek bir şey konuşmadan Rei'yi aramaya koyuluyorsunuz.

Akademinin hiçbir yerinde Rei'yi bulamıyorsunuz. Sizin haberiniz olmadan ayrı bir göreve verilme ihtimali olmadığı için de aklınıza evinde olabileceği fikri geliyor haliyle. Bu fikrinizde haklı da çıkıyorsunuz. Evine vardığınızda kapıyı sizlere Rei'nin annesi Erena açıyor. Rei'ye seslenip gelmesini beklerken klasik bir hal hatır sorma telaşına giriyor kadın. Lafın arasında bir de Rei'nin bu aralar biraz durgun ve garip davrandığını da söylüyor sizlere. Rei gelmeden hemen önce de oğlunun halini ergenliğe yoruyor ve sizleri uğurluyor.

Gerçekten de annesinin bahsettiği gibi daha sessiz bir Rei'yi alarak antrenman alanlarına dönüyorsunuz sizler de. Tüm bu gidip geri gelme işlemi yaklaşık olarak bir saatinizi alıyor. Geri döndüğünüzde ise daha sessiz bir akademi ile karşılaşıyorsunuz. Dersin ortasında olmalılar.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » April 8th, 2020, 2:47 am

Her insanın hayatında utanç duyduğu, yaptıklarından pişman olduğu bir dönem vardır. Akademi dönemim benim için tam olarak bu! Utangaçlığımdan, insanların hakkımda hep kötü düşündüğünü düşünmemden ötürü boşa geçmiş yıllar! Bir ton arkadaş edinmem, kendime bir erkek arkadaş bulmam gereken yıllarda benim tek yaptığım şey kitap okumaktı! Elbette o zamanlar bir çok psikolojik sorunla baş etmek zorunda kalıyordum fakat bu bir bahane olamaz! O zamanki ve genin dönemimdeki pasifliğim yüzünden hiç arkadaşım yok! Evet, arkadaş sayım: 0! Yani arkadaş diyebileceğim kişiler var ama hiçbiriyle samimi değiliz. Mesela Shijo-kun var, şu an hastanede yatmıyor olsaydı onunla arkadaşlığımızın bayağı bir ilerlemiş olacağını düşünüyorum. Ama ondan başka kim var? Benden neredeyse nefret eden Ryu-san mı? Onu arkadaş olarak çağırabilir miyim? Hayır çünkü benden nefret ediyor. Yani aslında etmiyor da olabilir ama okuması zor birisi olduğundan pek anlayamıyorum. Bazen çok kibar, bazen de çok umursamaz davranıyor... Sanırım arkadaş edinmek için gereken yaşı geçtim. Daha 16 yaşındayım, hala gencim fakat bu saatten sonra insanlarla ne kadar samimi olabilirim bilmiyorum.

Daha iyi geçirebileceğim konusunda pişmanlık duymama rağmen akademi yıllarımdan nefret etmiyorum. Hatta hayatımın hiçbir döneminden nefret etmiyorum. Sonuçta beni ben yapan şeyler bu değerli anılar değil mi? Eğer bunları yaşamamış olsaydım belki şimdi çoooooooook kötü birisi olacaktım. Belki insanları korumak yerine onlara zarar vermek isteyen bir psikopata dönüşecektim. Kısacası yaşadığım hayattan memnunum! Zaman zaman duygusal çöküşler yaşıyor olmama rağmen hiçbir zaman hayatımdan nefret etmedim.

Binanın içerisine girdiğim anda zil çaldı ve bütün çocuklar bir anda koridorlara yığıldı. Aralarından utangaç bir kızın aceleyle bir yere gittiğini gördüğüm anda kendimi görmüş gibi oldum. Biraz duygulandım fakat aynı zamanda gülümsemeden de edemedim.

Çocuklarla dolu koridorları geçtikten sonra kendimi antrenman alanına atmayı başardım. Kafamı kaldırarak etrafa güzelce bir göz attıktan sonra Tsugi-chan ve Rei-kun'u göremedim. Biraz şaşırdım açıkçası çünkü genelde buralarda olurlardı. Tam gitmeye hazırlanırken gözüme spor salonu takıldı. Belki oradalardır diye düşünerek adımlarıma oraya yönlendirdim ve Tsugi-chan ile karşılaştım. Ağırlıklarla çalışan kızı gördüğümde bayağı bir şaşırdım fakat o da en az benim kadar şaşırmıştı. Sanki beni burada görmeyi planlamıyor gibiydi. Eeh~~ Bende kendimi burada görmeyi beklemezdim.

Tsugi-chan ile kısaca selamlaştıktan sonra onu yanıma alarak Rei-kun'u aramaya başladım. Fakat ne yazık ki, akademinin altını üstüne getirmemize rağmen onu bulmayı başaramadık... Açıkçası Rei-kun ile benzer insanlar olduğumuz için bu duruma bayağı bir şaşırdım. Onun gibi kaslarını kullanmayı seven birisinin bu saatte evinde pinekliyor olmasının imkanı yok.

Her ne kadar böyle düşünüyor olsam da Rei-kun'un evine gittim. Kibar bir hanımefendi gibi kapıyı tıklattıktan sonra karşımda Erena-san'ı buldum. Onunla güzelce selamlaştıktan sonra Erena-san, Rei-kun'un son günlerde kendinde olmadığını söyledi. Bunun üzerine kafama bir soru işareti belirdi fakat Erena-san ergenlikten kaynaklandığını söylediği için üzerinde pek durmadım.

Kısa bir süre sonra Rei-kun'un gelmesiyle birlikte antrenman alanlarına doğru ilerlemeye başladık. Onun bu suskun halini gördükten sonra Erena-san'ın yanıldığını düşünmeye başladım. Bir insanın bu kadar değişmesinin sebebi ergenlik olamaz diye düşündüm. Böyle düşününce de gülümsemeden edemedim. Sınırlı zekasıyla birlikte gizem çözmeyi, komplo teorileri oluşturmayı seven birisi olduğumdan ötürü bu durum bana aşırı derecede ilgi çekici geldi.

Rei-kun'u dikkatlice inceleyerek yaptığım uzun yolculuğun ardından antrenman alanlarına gelmeyi başardık. İkilinin karşısına dikildikten sonra bileğimdeki bilekliği çıkartarak shinobi çantamın kenarına bağladım ve konuşmaya başladım. "Bugün, Harika Muhteşem Antrenman Programı adını verdiğim programın ilk aşamasına başlayacağız. Eğer ilk aşamayı başarıyla geçebilirseniz ikinci aşamaya geçeceğiz, onu da geçmeyi başarırsanız üçüncüye geçeceğiz. Elbette ikinci aşama henüz tam olarak hazır olmadığından ötürü biraz beklemeniz gerekecek fakat birkaç gün içerisinde ikinci aşamayı tamamlayacağımı düşünüyorum... Neyse size ilk aşamadan bahsedeyim. " Konuşmamın bu kısmında, biraz önce shinobi çantama bağladığım bilekliği göstererek "İlk aşamada benden bu bilekliği 24 saat içerisinde çalmanızı istiyorum... Kulağa sıkıcı geliyor değil mi? İşte o yüzden işleri biraz renklendirmeye karar verdim. Şimdilik size karşı herhangi bir jutsu kullanmayacağım fakat her saat geçtiğinde bildiğim jutsulardan birisini kullanmaya başlayacağım. Yani bir saat sonra 1 jutsu, iki saat sonra 2 jutsu kullanabiliyor olacağım. Katanamı kullanmaya ise 12. saatte başlayacağım. Lakin onu da seviyeli bir şekilde kullanacağım. Aşağı yukarı 20. saatte tam gücümle dövüşmeye başlarım. dedim. Suratımdaki gülümsemeyi biraz daha büyüterek "Bana istediğiniz herhangi bir anda saldırabilirsiniz. Uyurken, yemek yerken, banyoda, tuvalette, kısacası istediğiniz her yerde." dedim. Kısa bir ara verdikten sonra heyecanlı bir şekilde son sürprizi açıklamaya başladım. "Veeee bu eğitim programını heyecanlı yapan sürprize geliyoruz! Eğer bu bilekliği benden 24 saat içerisinde almayı başaramazsanız akademiye dönmeniz için elimden gelen her şeyi yapacağım."

Yalan söylemekten nefret eden birisi olarak değer verdiğim insanlara yalan söylemek zorunda kaldım. Açıkçası bundan daha acı bir his olmadığını düşünüyorum. Kendimi kirlenmiş hissediyorum! Yine de onların gelişimi için bu acıya katlanmalı ve onlara yalan söylemeliyim. En azından 24 saat boyunca...

"Soracağınız bir şey yoksa Harika Mükemmel Antrenman Programı - 1. Aşama'ya başlayabiliriz."
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 28th, 2020, 9:42 pm

Bilekliğini çantana bağlayarak konuşmaya başlıyorsun. Öğrencilerin başta anlamsız bakışlarla dinliyorlar seni. Fakat kısa süre içinde ne demeye çalıştığını yakalıyorlar. Bir antrenman programı hazırladığından bahsetmenle, daha bir ciddiyete büründüklerini görebiliyorsun. Özellikle Rei'de, onda görmeye alışkın olmadığın ciddi bir hal mevcut. Söylediğin şeyleri unutmamak için bazen tekrarlıyor, fakat bunu aşırı kısık bir mırıldanma halinde yapıyor. Pek dikkat çekmek istemiyor gibi.

Planın nasıl işleyeceğini daha detaylıca anlatmaya başlıyorsun. Bu noktada sana bakan gözler daha bir boş bakmaya başlıyor, ancak bunun ilgilerini kaybettiklerinden olmadığını biliyorsun. Daha çok dinlediklerini iyice sindirip anlamak için boşluğa bakmaya başladıklarının bilincindesin, yani öğrencilerin kesin olarak sendeler. Zaman zaman kafalarını sallıyorlar anladıklarını belli etmek için. Tüm planını anlatıp kısa bir ara veriyorsun tamamen olayı sindirmeleri için, ve en sonunda da süprizini açıklıyorsun.

Tsugi aniden açılan gözleriyle şaşkınlığını gizleyemiyor en başta. Ancak ifadesi kısa sürede memnun bir gülümsemeye düşünüyor. Akademiye geri dönme riski onu pek korkutmamış olmalı. Rei ise, şaşırtacak şekilde daha iyi gizliyor ifadesini en başta. Pek tepki vermemeye çalışıyor ve bunu bir iki saniyeliğine de olsa başarıyor. İstikrarı bozuluyor daha sonra ve Tsugi'nin aksine sinir olmuş, hoşnutsuz bir hal alıyor suratı.

Ardından öğrencilerin bir soruları olmadığını belirtircesine kafalarını sağa sola sallayıp seni ve senden gelecek hareketleri beklemeye başlıyorlar. Ekleyeceğin, yapacağın başka bir şeyler yoksa antrenmanınıza başlayabilirsiniz.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » April 30th, 2020, 12:19 am

Acaba yalan söylediğimi anladılar mı? Aaah~~ Bu işlerde pek iyi olmadığımdan ötürü endişeleniyorum. Belki de istemsiz bir şekilde gözlerimi falan kaçırmışımdır... Yoksa ben gittikçe kötü bir insan olmaya mı başlıyorum? Jotaro'dan sonra birde çocuklara yalan söylemek zorunda kalacağımı hiç düşünmemiştim. Ama ne yapabilirdim ki? İkisinde de gerçekten de yalan söylemek zorundaydım. Yani Jotaro'ya olan kuşkularımı doğrulamalı, çocuklara da ellerinden gelen her şeyi yapmaları için bir sebep vermeliydim... Yine de her ne kadar zorunda olsam dahi bu durumdan hoşlanmıyorum.

Tsugi-chan'ın gülümsemesini gördüğüm anda yalanımı fark ettiğini anladım. Elbette onlar gibi mükemmel öğrencileri durduk yere akademiye göndermeyeceğimi, daha doğrusu gönderemeyeceğimin farkındadır. Ben... Acaba yalan söyleyerek hata mı ettim?

Hayır Chisa! Kendine gelmen ve önümüzdeki antrenman programına odaklanman lazım. Bu tarz şeyler hakkında daha fazla düşünmenin bir anlamı yok. Belki de gerçekten de kendine güvendiği için gülümsemiştir. Evet... Öyle olmalı.

Rei-kun, Tsugi-chan'dan biraz daha farklı bir tepki verdi. Açıkçası onun bu hoşnutsuz suratını görmek içimi rahatlattı diyebilirim. Saat ilerlemeye devam ettikçe Tsugi-chan'ın suratında da böyle bir ifade yer alacak gibi gözüküyor. Her ne kadar öğrencilerimin suratlarını bu şekilde görmek istemesem dahi onların geliştiğini görmek için bunu yapmam gerekiyor.

Derin bir nefes alarak kendimi sakinleştirdim. Suratıma ciddi bir ifade takındıktan sonra "Herhangi bir sorunuz yoksa başlayabiliriz demektir." dedim.

Rei-kun ile yakın dövüşe girmek benim için bile tehlikeli sayılabilir. Her ne kadar fiziksel olarak ondan çok üstün olsam dahi hiçbir teknik kullanmıyor oluşum zor duruma düşmeme neden olabilir. O yüzden bundan olabildiğince uzak durmak istiyorum fakat içinde bulunduğumuz durumda yapabileceğim pek fazla bir şey yok. Direk Tsugi-chan'ın üzerine gitsem dahi arkamdan gelecek olan Rei-kun'a dikkat etmem gerekecek, o yüzden ilk olarak Rei-kun ile ilgilenmek daha mantıklı olacaktır.

Hızlıca Rei-kun'a doğru koşmaya başladıktan sonra ona sert bir tekme atmayı planlıyorum. Karın boşluğuna doğru sağ taraftan atacağım tekme birkaç saniyeliğine de olsa bana açıklık sağlayacaktır. O sırada Tsugi-chan'ın üzerine gidebilir ve onun da işini halledebilirim. Zaten onlarla burada uzun bir süre dövüşmeyi planlamıyorum, kısa bir yoklamanın ardından kaçmaya başlarım gibi geliyor. Tabii çocukların ne yapacağı da önemli, henüz karar vermek için erken.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 11th, 2020, 10:39 pm

Konuşmanı bitirir bitirmez ileri atlamanla öğrencilerindeki ifadenin ortak bir noktada buluşmasına sebep oluyorsun. Tsugi memnun ifadesini, Rei ise meymenetsiz halini geride bırakarak bariz bir şaşkınlık yaşamaya başlıyorlar. Sen yanlarına varana kadar doğru düzgün bir tepki veremiyorlar bile. Diplerinde bitmen bir, bilemedin iki saniyeni alıyor. Koşuşunu sonlandırıp Rei'ye tekme atmaya hazırlandığında ise, kulağına ilk çalınan şey, hedefinde olmamasına rağmen Tsugi'nin attığı ufak bir hayret çığlığı oluyor.

Rei'nin "Oha, oha!" nidaları Tsugi'nin hayret çığlığına karışıyor aynı sırada. Çocuğun hareketlerinden ne yapacağına karar veremediğini kestirebiliyorsun. Kurtlu peynir misali kıpır kıpır oluyor senin ona doğru koşmanı izlerken, sıçrasa mı yuvarlansa mı, yoksa başka bir şeyler mi yapsa emin olamıyor belli ki. En sonunda da hiçbir şey yapamıyor ve sağ böbreğine okkalı bir tekme yiyor senden. Acı dolu bir inleyişle geriye, biraz sol çapraza doğru üç beş takla atarak yuvarlanıyor. Kendini toparlamaya çalışıyor inlemelerine devam ederek. Pek hızlı toparlanabileceğini düşünmüyorsun. Düşündüğün gibi bir beş on saniye böyle inler durur burada muhtemelen.

Tekmenin hemen ardından Tsugi'nin geriye doğru bir kaç adım attığını göz ucuyla görebiliyorsun. Kıza doğru tamamen döndüğünde ise korku dolu gözlerle bir sana, bir yerdeki Rei'ye baktığını fark ediyorsun. Gözleri gözlerinle kilitlendiğinde suratındaki korku daha da şiddetleniyor. Hiçbir şey yapamadığını, yapacak kararı alamadığının bilincindesin. Bariz bir şok halinde ve senden nasıl bir hamle gelirse gelsin karşı koyamadan yiyecekmiş gibi duruyor.

Rei sol çaprazında senden beş metre uzaklıkta yerde inlemekle meşgul. Tsugi ise hemen sağ çaprazında, epey yakınsınız birbirinize. Bulunduğunuz antrenman salonuna sırtını vermiş konumdasın, kapı ile aranda beş metre var. Kapı açık ve koridorlardan gelen geçen yok. Ders hala devam ediyor.
Off Topic
Selamlar, bendeniz Kitamura Susumu. Konunuzun GM'iyim. Hep GM'iydim. Muhtemelen öyle de kalırım falan, ne bileyim.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » May 13th, 2020, 2:20 pm

Fufufufu~~ Benim bu kadar agresif olmamı beklemediklerini tahmin etmiştim fakat bu kadar şaşıracaklarını tahmin etmemiştim. Yine de bu kadar çabuk şaşırdıkları için öğrencilerimi kınıyorum! En azından yeni oluşturduğum tekniğimi kullanana kadar bu kadar şaşırmamaları gerekliydi! Birazcık hızlı hareket ettim diye bu kadar şaşırıyorlarsa kılıcım içlerinden geçtiğinde nasıl tepki verirler Tanrı bilir.

Rei'nin böbreğine attığım okkalı bir tekmeden sonra çocukcağız birkaç takla atarak geriye savruldu. Açıkçası kendisini korumak için bir şeyler yapmaması biraz hayal kırıklığına uğramama neden oldu. Fakat en azından tekmeyi yedikten hemen sonra kendisini toparlamaya çalışmasıyla takdirimi kazanmayı başardı.

Öte yandan Tsugi, Rei'den çok daha aciz bir durumda. Sadece ona bakmamla birlikte korkudan altına edecek gibi oldu. Birkaç adım gerilediğini gördüğümde ise birazcık moralim bozuldu. Öğrencilerimden daha fazlasını beklerdim...

Tsugi korkudan hareket edemeyecek bir şekilde benden gelecek bir saldırıyı bekliyordu. Yumruğumu sıktıktan sonra onun yanına kadar gittim ve suratına doğru okkalı bir yumruk savurdum. Lakin tam suratına değeceği sırada yumruğumu durdurarak alnına bir fiske vurdum. Hemen ardından ise kocaman bir gülümsemeyle birlikte "Güzel bir plan yapmazsanız buraya geri dönmek zorunda kalacaksınız sanırım." dedim. Sinsi bir kahkaha attıktan sonra arkamı dönerek kapıya doğru ilerlemeye devam ettim. "Acele etmenize gerek yok, daha önümüzde uzuuuuuun bir gün var." Kapıya doğru ilerlerken elbette öğrencilerimden gelecek bir saldırıya karşı hazırlıklı olarak bekleyeceğim. Özellikle Rei, kendisini toparlamayı başlarsa Shurikenshin kullanarak bilekliği düşürmeye çalışabilir. Gerçi çok fazla korkmuş gibi gözüküyorlar, bir şey deneyeceklerini sanmam.

Eğer herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadan akademiden çıkmayı başarırsam yiyecek bir şeyler almak için etrafta dolanacağım. Hoşuma giden bir şey olursa paket yaptıracak ve ormana doğru ilerleyeceğim. Yol boyunca olabildiğince fazla insanla selamlaşacağım ki öğrencilerimin beni bulması daha kolay olsun. Sonuçta bütün 24 saati beni aramakla geçirmelerini istemiyorum. Özellikle nereye gittiğimi soran insanlara ormana gittiğimi belirteceğim. Kimse sormazsa da yemek aldığım yerdeki adama söylerim.

Ormana gittikten sonra girişe yakın bir yerlerde yemeğimi yiyebileceğimi düşünüyorum. Tabii manzaramın iyi olması en büyük önceliğim! Yol üzerinde güzel olduğunu düşündüğüm bir manzarayla karşılaşırsam orada da oturup yiyebilirim.

Açıkçası çocukların bu kadar kötü durumda olduğunu bilmiyordum. Yarın öbür gün gerçek bir görev esnasında benim kadar güçlü birisiyle dövüşmek zorunda kalırlarsa en azından şimdi olduğu gibi korkudan donup kalmayacaklardır. Yani en azından bu antrenman programının sonuna geldiğimizde öyle olmasını umuyorum.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 22nd, 2020, 2:05 am

Sahte bir yumruk savuruyorsun Tsugi'ye. Kızın suratını uzunca bir süre tanınmaz halde bırakacak olan bu yumruğunu ise tam vaktinde durduruyor, ufak bir "Çat!" efekti eşliğinde alnına attığın bir tokata çeviriyorsun. Saniyeler içinde gerçekleşen bu olay kan ve fırlayan dişlerle sonlanmamış olsa da Tsugi tiz bir çığlık daha atmadan edemiyor. Gözlerini sımsıkı kapatmış, ellerini ise ne yapacağını bilemez bir şekilde önünde yumruk yapmış durumda. Suratını izlediğinde az önceki korkusunun daha da bir tavan yaptığını görebiliyorsun. Fakat beklediği çarpışma gerçekleşmeyince kısa sürede gevşiyor, alnına yediği fiskeyle de sıçrayıp gözlerini tekrar açıyor. Şaşkın şaşkın önce etrafına, sonra da sana bakmaya başlıyor.

Rei ise homurdanmasına devam ederek kalkmaya çalışıyor hala bu sırada. Laflarını söyleyip kapıya doğru yöneldiğinde, bir eliyle karnını sıkı sıkıya tuttuğunu görebiliyorsun bu sırada. Bir cevap vermiyorlar sana. Sen iyice uzaklaştığında ise hareketlenmeleri çok hafif artıyor. Bu hareketlenme beklediğin gibi sana yönelik bir şey değil lakin. Salonu terk ederken kulağına çalınan ince bir "İyi misin?" lafıyla Tsugi'nin Rei'ye yardım etme çabası yüzünden hareketlendiğini anlayabiliyorsun.

Bir sıkıntı olmadan çıkıyorsun akademiden daha sonra. Yolunu kesen, önüne çıkan falan olmuyor.

Kafanda tasarladığın şekilde sallana sallana yürümeye başlıyorsun Ishigakure sokaklarında. İnsanlarla selamlaşmaya başlaman çorap söküğü etkisi yaratıyor çevrende bir nevi. Bir esnafla ayak üstü muhabbetin bitiyor, bir başka esnafla başka bir muhabbetin başlıyor resmen. Popüler biri olsan da normal bir vakitte yolunun bu kadar kesilmeyeceğini, insanlara bol bol selam verdiğin için özellikle onları kendine çektiğini biliyorsun. Senden gelen bir hareket insanların da sana karşı daha açık ve sevecen davranmasına sebep oluyor. Bir ara bir kadın esnaf, butiğinin önünde epey bir oyalıyor seni hatta. Senin gözün yan dükkandaki tavukçuda olsa da kadının iş yapan çenesi seni dükkanından bir şeyler alacak kıvama getiriyor resmen. Bir şekilde bu alışveriş isteğini bastırıp nazikçe kadından uzaklaşıyor, yan dükkandan kızarmış tavuk yaptırıyorsun kendine. Islak kek de alıyorsun yanında, hem de hindistan cevizli. Aldığın yemekleri ormanda bir güzel mideye indireceğini adama söylemenin ardından, Shirakami'nin yolunu tutuyorsun.

Ishigakure'nin kurulduğu vadide yukarı doğru ilerleyip köyün dışına doğru yönelen bir yolculuk atlatıyorsun ormana varmak için. Bazı noktalarda tırmanman bile gerekebiliyor fakat acele davranmadığın için yorucu bir yolculuk olmuyor bu. İnsanlarla muhattap oluşun ve buraya gelişin toplamda bir buçuk - iki saat kadarını alıyor. Ormana vardığında ise derinlere girmen yasak olduğu için nispeten dışarılarda kalan bir nokta arıyorsun kendine. Orman vadiyi saran bir yapıda olduğu için hala eğimli bir yapıya sahip, bu yüzden yukarılara doğru çıkman gereken anlar yaşayabilirsun tekrar. Pek beklediğin gibi güzel manzaralı bir yer bulamasan da, sonuçta her yer ağaç, her yer aynı, eski ama tenha bir bank bank bulup çöküyorsun oraya. Soğumaya yüz tutmuş tavuklarını afiyetle gömmeye başlıyorsun burada.

Yemeğini bitirmenle banka biraz daha yayılıp, öylece beklemeye devam ediyorsun. Şimdilik gelen giden birileri hiç yok etrafta. Hava ise hafiften soğumaya başlıyor. Orman havası köye göre daha temiz hissettirse de ortam da köyden epey bir soğuk şimdi. Zaten kışın da ortasınız şimdi, normal yani. Şimdilik seni çok rahatsız eden bir durum yok sıcaklık konusunda. Düşüncelerinle başbaşa kalmış durumdasın. Sıkıcılıktan bir adım uzaklıktaymış gibi hissediyorsun.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » May 22nd, 2020, 11:01 pm

Acaba... Acaba... Acaba onlara fazla mı sert davrandım? Uyguladığım ve uygulamayı planladığım absürt şiddet açısından herhangi bir sıkıntım yok ama en azından nereye gittiğimi söyleyebilirdim... Hayır, hayır... Onlara karşı bu kadar merhametli davranmamalıyım. Şu anda benimsemiş olduğum kötü adam rolü tamda çocukların ihtiyacı olan şey. Harika Mükemmel Antrenman Programı'nı hazırlarken cehennem vari bir eğitim programı hayal etmiştim, öyle olması için elimden gelen her şeyi yapmalıyım. Özellikle bu ilk aşama için rolüme sıkı sıkıya bürünmeli ve eğitime acımasız bir insan olarak devam etmeliyim.

Her ne kadar büründüğüm bu kötü adam rolünden hiç hoşlanmıyor olsam da çocukların gelişimi için böyle davranmam gerektiğinin farkındayım. Akademide onların üzerine sert bir şekilde gitmemiş olsaydım, çıktığımız görevlerden birinde benim kadar güçlü birisiyle karşılaştıkları anda şiş kebaba dönebilirlerdi.

Aklımda düşüncelerle birlikte Ishigakure sokaklarında yürüyüşüme devam ederken bir yandan da insanları selamlamaya başladım. Kelimenin tam anlamıyla önüme gelen herkesle havadan sudan muhabbet ederek ilerleyişime devam ettim. Ve bir süre sonra çok önemli bir detayı fark ettim... Meğersem ben bayağı bir popülermişim! Yani insanların beni sevdiğini biliyordum fakat bu kadar sevdiklerini bilmiyordum. Daha birkaç ay öncesine kadar Ishigakure'nin en çok nefret edilen iki shinobisinden biri olmama rağmen neden bu kadar çok sevildiğimi anlayamıyorum. Takım eğitmeni olduğum için mi acaba? Yoksa ne kadar tatlı birisi olduğumun farkına mı vardılar?

Kadın bir esnafın sahipliğini yaptığı butiğin önüne geldiğimde hemen yan dükkanda bulunan kızarmış tavuğa gözlerim kilitlendi. Elbette karşımdaki insana saygısızlık yapmak istemememden ötürü olabildiğince ona odaklanmaya çalıştım. Lakin uzun aralıklarla olsa da bakışlarımı tavuğa çevirmekten kendimi alıkoyamadım. Biricik tavuğuma çabucak ulaşabilmek için karşımdaki kadınla olan konuşmamı mümkün olduğunca kısa tuttum. Açıkçası eğer gözlerim tavukta olmasaydı anın etkisine kapılarak kadının dükkanından bir şeyler alabilirdim gibi hissediyorum.

Tavuğumu ve hindistan cevizli kekimi aldıktan sonra planladığım gibi Shirakami'ye olan yolculuğuma devam ettim. Yolum üzerinde özellikle hoşuma giden bir yer bulamadım. Her ne kadar bu durum biraz canımı sıkmış olsa da pek beklemediğim bir şey değildi, sonuçta Ishigakure'de nereye baksan taş görüyorsun.

Ormana vardıktan sonra bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Buranın da coğrafi açıdan Ishigakure'den pek farkı yok zira kafamı nereye çevirsem taş yerine ağaçla karşılaşıyorum.

Banka oturduktan sonra soğumak üzere olan tavuklarımı hızlı bir şekilde yemeye başladım. Hala buz tutmadıkları için şükrettim açıkçası.

Yemeğimi bitirdikten sonra ise en çok beklediğim şeyi, yani hindistan cevizli kekimi yemeye başladım. Aldığım her ısırıkla birlikte hindistan cevizi parçacıkları çikolatayla karşışarak ağzımda dağılıyor ve daha önce yaşamadığım bir hazzı yaşamama neden oluyor. Gözlerimi kapattığımda dalından yeni koparılmış hindistan cevizleri ve kazanda kaynatılan devasa bir çikolata görüyorum. Tek kelimeyle mükemmel!

Kekimi yerken yaşadığım gereksiz heyecan, içinde bulunduğum durumdan ne kadar sıkıldığımın büyük bir göstergesiydi. Yani çocukların hemen gelmesini beklemiyorum, burada bayağı bir bekleyeceğimi de biliyorum ama sıkılmadan edemiyorum. Keşke günlüğümü yanıma alsaydım, en azından bir şeyler karalardım.

Şimdi boş boş işlerle olan uğraşım bittiğine göre kafamı önemli şeylere yormaya başlayabilirim. Buraya gelmemin üzerinden yaklaşık olarak 2 saat gibi bir zaman geçti, bu da iki adet jutsu kullanabilirim demek oluyor. Kullanacağım jutsulardan ilki Bunshin no Jutsu olacak. Bir adet Bunshin yaratarak onu banka yerleştirecek, sonra da bankı görebileceğim bir yerde saklanacağım. Eğer mümkünse ağaçlardan birisine çıkmayı ve orada saklanmayı planlıyorum. Bu sayede çocuklara sürpriz bir saldırıda bulunabilirim.

İkinci kullanacağım jutsuya henüz karar vermedim ama acele etmeme gerek yok, değil mi?
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Taijutsu

Genjutsu

Sensör

Modlar
Barış

Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » August 24th, 2020, 1:11 pm

Konuyu bitirmeniz ve hiç yaşanmamış saymamız mümkünse bitirip farklı bi konuya geçmek istiyorum.
Image
Künye

Motivasyon
Korumak!

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki

Özellikler

Beceri Listesi