[Kotegawa Chisa | Takım] İlk Buluşma

Küçüklerin shinobi olmak için eğitildiği yer.
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Kotegawa Chisa | Takım] İlk Buluşma

Post by GM - Naruto » March 14th, 2019, 10:30 am

Anlattıklarını Rei pek önemsememiş gibi duruyor. Aslında anlattıklarını dinlediğinden bile şüphelisin, zira şu an tek ilgisinin önündeki dangoları iştahla midesine indirmek olduğunu anlamak sıradan birisinin için bile gayet kolay. Buna karşın Tsugi, senin konuştuğun süre zarfında ağzına tek bir lokma dahi atmadan, dikkatle seni dinliyor. Ailesi tarafından kendisine verilen görgüyü, Tsugi’nin her bir nefes alışında hissedebiliyorsun. Anlattıklarını dinledikten sonra dangosundan bir lokma alan Tsugi “Shijo-san ile arkadaş olman gerçekten harika! Bir gün bizi de onunla tanıştırır mısınız?” diye soruyor.
Off Topic
Yazacak çok bir şey olmadığı için kısa GM mesajı yazmak durumunda kaldım. Onca gün bekledik bu muydu lan deme sonra :(
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Kotegawa Chisa » April 4th, 2019, 2:26 am

Tsugi-chan'a neden hayat hikayemi anlattım ki? Oysaki sorduğu şey gayet basit ve netti... Birkaç saniye önce gerçekten de çok utanç verici bir şey yaptım! Suratımın biraz kızardığını hissedebiliyorum fakat pembe oluşum sağolsun anlaşıldığını sanmıyorum. Gerçi Tsugi-chan utandığımı fark etse bile söyleyecek birisi değil. Umarım fark etmemiştir. Umarım...

Tsugi-chan dangosundan bir lokma aldı. Ağzında güzelce çevirdikten, çiğnedikten sonra yuttu ve konuşmaya başladı. Günün birinde Shijo-kun ile onları tanıştırmamı istiyordu. Onun bu isteğini duyduğum anda birkaç saniye öncesine kadar suratımda olan kızarıklık ve içimdeki utanç duygusu ortadan kayboldu. Bu ikili ise yerini büyük bir tebessüme ve mutluluğa bıraktı. Shijo-kun'un akademideki çocuklarla ne kadar iyi anlaştığını ustamla olan dövüşüm sırasında görmeyi başarmıştım. Neden onu bu kadar çok sevdiklerini bilmiyorum fakat onu sevmeleri gerçekten de güzel bir şey. Çocukların beni de sevmelerini isterdim fakat bu isteğimin gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Sonuçta ben bir canavara benziyorum ve pekte iyi bir shinobi değilim.

Tsugi-chan'ın isteğini kafamı sallayarak onayladım ve hemen ardından konuşmaya başladım. "Günün birinde kesinlikle tanıştıracağım. Şimdilik yemeklerimizi yiyelim ve dağılalım." Ardından yemeğimi yemeye devam ettim.

Herkes yemeğini bitirdikten sonra Danno-san'a hesabı ödemeyi ve dükkandan çıkmayı planlıyorum. Çocuklarla kapının önünde son bir kez konuştuktan sonra dağılmamız mantıklı olacaktır. Sonuçta ilk günümüzdeyiz ve fazla uzatmamızın anlamı yok. Sanırım "Size yakında haber vereceğim." tarzı bir şey söylemem mantıklı olacaktır.

Kapıdaki konuşmada bittikten sonra akşama kadar biraz oyalanmayı planlıyorum. Biraz antrenman yaparım, sonrasında evime gider güzel bir duş alırım. Hava karardıktan sonra ise tekrardan Ishichou Binası'na giderim ve Shijo-kun'u aramaya başlarım. Ona olan yemek sözümü unutacak değilim. Hem zaten bu yemeğin gerçekleşmesini asıl isteyen kişi benim. Shijo-kun benden daha iyi bir shinobi ve insanlarla anlaşmada benden daha yetenekli olduğu için ona sormam gereken bazı sorular var. Açıkçası takımımla nasıl ilgilenmem gerektiğini gerçekten de bilmiyorum. Shijo-kun'dan biraz tavsiye almam mantıklı olacaktır.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 0
Ün: 40

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.

Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.

Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.

Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar

Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu

Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » June 29th, 2019, 10:36 am

Off Topic
Konu sonlanmıştır.

Kotegawa Chisa Lejant Bölümüne takımdaki geninleri eklemek zorundadır. Bir sonraki takım konusu, ancak bu işlem yapıldıktan sonra açılabilmektedir.

Ayrıca yapılan eğitim ve sonrasında Chisa'nın yaptığı araştırmalar neticesinde, geninlerin bilgileri de Chisa tarafından bilinir hale gelmiştir. Aşağıda bu bilgiler listelenmiştir.

Ashikagi Rei Künye
Boy: 1.55 cm
Kilo: 50 kg.
Köy: Ishigakure
Element: Katon
Seviye: D - Rank
Rütbe: Genin

Güç: 3
Çeviklik: 3
Kondisyon: 3
Potansiyel: 4
Varlık: 1
Zeka: 1

Jutsu ve Beceriler
Shurikenshin
Kaon no Jutsu
Kagitsune
Atletizm x 1
Mizutani Tsugi Künye
Boy: 1.50 cm
Kilo: 40 kg
Köy: Ishigakure
Element: Raiton
Seviye: D - Rank
Rütbe: Genin

Güç: 1
Çeviklik: 3
Kondisyon: 2
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 4

Jutsu ve Beceriler
Shunshin no Jutsu
Dendou no Jutsu
Rakumei no Jutsu
Rishuu
Farkındalık x 1
Ödüller
Ashigaki Rei
  • Net:
    • 10 GP
    • +1 Çeviklik Statı
Mizutani Tsugi
  • Net:
    • 10 GP
    • +1 Zeka Statı
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Akademi”