[Jin Ryoken] Derinlerde Bir Yerde 3

Bir defa girdiniz mi çıkamayacağınız zindanlar.
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:
[Jin Ryoken] Derinlerde Bir Yerde 3

Post by Jin Ryoken » July 13th, 2020, 2:05 am

Çok az bilgi edindiğim, bilginin azlığına göre uzun zaman geçirdiğim bir gün oldu. Anı manipülasyonu gibi derinleşmek istediğim bir konuda bu kadar zorlanacağımı tahmin etmiyordum. Aslında, henüz zorlanmış sayılmam. Asıl zorlanacağım kısım, zindanlara gittiğim zaman başlıyor olmalı. Ishichou'ya ulaşabilseydim, her şeyin daha kolay olacağını düşünüyorum. Bu bir yandan, bana yeni bir eğitim oluyor bile denebilir aslında. Ishichou'nun bana sağlayacağı kolaylık yerine, kendime çıkardığım zorluklarla baş ederek istediğim hayale ulaşmayı deneyeceğim. Bu yüzden, akademiden çıktıktan sonra ağır adımlarla ilerlemeye başladım zindanlara doğru. Bir yandan, aklımdan neler yapabileceğimi geçiriyordum. Bir plan yapmadan önce, Izo-sensei'den elde ettiğim bilgileri derinlemesine düşünmem gerekiyor.

Elde ettiğim birinci bilgi, zindanların oraya uğramam gerektiği. Elde ettiğim ikinci bilgi ise, orada gereksiz bir şekilde dolaştığım anda başıma üşüşecekleri. İkinci bilgi üzerine, oraya ani bir giriş yapmamam veya gereksiz bir şekilde inceliyormuş gibi davranmamam en doğrusu olacak. Zindanlara hafiften yaklaşmam bile bir kişiyi beni sorgulamak adına harekete geçirebilecekse, işte o an derdimi anlatmak için en iyi an olacak. Beni yanlış anlamaları veyahut fazlasıyla gereksiz bir şekilde zindanlara doğru yaklaşmak büyük bir problem yaşamama sebep olabilir. Elde edemediğim bilgilere değinecek olursak, orada kiminle konuşacağımı bilmiyorum, derdimi anlatmak için bana zaman veya şans verecekler mi bilmiyorum. Bunların hepsini teker teker tecrübe etmem gerekecek. İş kötüye gidecek olsa bile, denemekten bir zarar gelmeyeceğini biliyorum. En büyük zarar, denememekten gelecek. Hayallerime kavuşamamak, yaşayacağım en büyük zarar olacak.

Zindanlara doğru yürürken, kafamda oluşturduğum plan gayet basitti. Zindanlara doğru ağır adımlarla yaklaşacaktım etrafımı gözetleyerek. Birisi önümü kesene kadar veya birini görene kadar ilerlemeye devam edeceğim. Eninde sonunda ya birini göreceğim, ya da biri önümü kesecek. En azından öyle düşünüyorum, bakalım neler olacak.
İŞİNİN EN BÜYÜK TERÖRİSTİ !!!
Image
Image
Künye
İsim: Jin Ryoken
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 160.000 Ryo
Prestij: 6
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 22

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!

Komplikasyon

Büyük Korku: Ağabey ! (Ağır komplikasyon)

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler
Özellik: Ölümsüz Kol

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.
Güç: 3
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 2
Varlık: 20
Zeka: 18

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Re: [Jin Ryoken] Derinlerde Bir Yerde 3

Post by GM - Naruto » July 22nd, 2020, 12:35 pm

Akademiden ayrılmanın ardından, yavaş adımlarını Kurobe Vadisi’nin derinliklerine doğru yönlendirmeye başlıyorsun. Attığın her adımda yaptıkların ve yapacaklarına dair düşüncelerin beraberinde geliyor. Her ne kadar zindanların bulunduğu yere birkaç defa görev icabı uğramış olsan da, bölgeye ilişkin ayrıntılı bir bilgin bulunmuyor. Kaldı ki, şu an için burayla ilgili ayrıntılı bilgilere haiz olman gerekip gerekmediği konusunda bile pek emin değilsin.

Yavaş adımların Güneş’in tepe noktasına geldiği sıralarda, zindanların bulunduğu bölgeye varıyor. Bu aşamadan sonra gözlerin karşına çıkacak birilerini aramaya başlıyor. Geniş bir yoldan patikaya dönüşen bir yola doğru girdiğin sıralarda ise, zindanların bulunduğu vadi duvarlarını da görmeye başlıyorsun. Şu an için bu duvarlara oyulmuş zindanlara ilişkin bir görgün bulunmuyor, zira yol üzerinde gibi görünen vadi duvarındaki oyukların kullanımı konusunda pek de bir fikrin yok. Çevreni saran hafif yeşil tonu ve giderek zorlaşan yol, şu an için ilerlemeni engelleyecek gibi görünmüyor. Ancak etraftan gelen yokluk hissi, giderek seni içine almaya başlıyor. Izo tarafından buralarda dolaşman halinde birilerinin yolunu keseceği bilgisini almış olsan da, şu an için etrafta tek bir canlının bile varlığından söz etmek mümkün değil gibi görünüyor.

Çevreni saran yalnızlık hissine bindirdiğin adımlarla zindanlara iyice yaklaştığın sırada, duvardaki oyuklar daha net bir biçimde görünür olsa da, halen ulaşmak istediğin noktaya uzak görünüyorsun. Bu noktada adımlarını kesen şey ise, patika yolun devamında bulunan ve yerden yüksekliği iki metreyi aşan, tamamen kayadan yapılmış bir kapının bulunması oluyor. İlk bakışta yola düşmüş gibi görünen kaya parçasında, Ishigakureli zanaatkarların izlerini görmenle birlikte, bu kaya parçasının zindanlara bir giriş kapısı olabileceği düşüncesi kafanda beliriyor. Ancak kapının etrafında veya çevresinde herhangi bir canlı bulunmuyor olması kafanı karıştıran bir durum oluyor.

Karşılaştığın kapının hemen devamında ise, yerden yüksekliği 1.5 metre civarında taştan yapılmış surlar olduğunu görebiliyorsun. Bu surların zindan bölgesi dışında kalan alanlarının ise iyi bir şekilde kazılarak derinleştirildiğini ve yapay bir uçurum oluşturulduğunu görüyorsun. Aslında bir shinobi için oldukça rahat geçilebilecek böylesine bir yolda, bunca uğraşa neden katlanıldığını anlamakta güçlük çekiyorsun. Kapıya bir kez daha baktığında ise, üzerinde herhangi bir mühür veya benzer bir şey göremediğin gibi, kapıyı açabileceğin herhangi bir mekanizma da göremiyorsun. Tek bir bloktan oluşmuş gibi duran kaya, aslında hiç burada olmaması gereken bir cisim gibi karşında dikiliyor.
Off Topic
Konuya bakan GM'niz bendeniz Fortius'tur. Beklediğim günlerin gelmiş olmasının verdiği mutlulukla, pasiflik süresinin 48 saat olarak planlandığını bildiririm. Ayrıca kolunuza bacağınıza mukayyet olmanızı tavsiye ederim, malum, gelip biri koparmasın. :twisted:
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » July 22nd, 2020, 10:33 pm

Kurobe Vadisi'nin ilerisinde, ya hayallerime doğru açılacak olan kapıya ilerliyorum, ya da yanında olan mezarlığa üstünde adım yazılı bir taş bırakmaya. Hakkında çok fazla söylenti duymadım, bildiğim bilgiler normal insanların bildikleriyle sınırlı. Beni en çok düşündüren durum bu oluyor. Ne ile karşılaşacağımı, burada neler yaşayacağımı bilmiyorum. Buraya birkaç kez görev sayesinde uğradım ancak, ayrıntılı olarak hiçbir bilgim yok diyebilirim. Ishichou'nun bilgi olmadan buraya doğru ilerliyor olmakta ayrı bir risk taşıyor benim için aslında. Geldiğim zaman niye geldiğim hakkında bir ton soruyla karşılaşabilirim, hatta yanlış bile anlaşılabilirim. Bu yüzden buraya ilerledikçe hareketlerimin şüphe çekmeyecek seviyede olması, dikkat etmem gereken ilk şey olmalı.

Öğle vakitlerinde zindanın bulunduğu yere doğru adımlamaya başladım. Adımlarımı kafamda kurduğum gibi ağırlaştırırken, etrafımda insanlar arıyordum. Yolumu kesecek, beni bir anda sorguya çekecek birisi bile olabilirdi. Amacıma ulaşmak için gereken tek şey, bir insandı. Biriyle karşılaşmam gerekiyordu lakin yaklaştıkça bile kimseyi göremiyordum. Patika bir yola girdiğim zaman, zindanın vadi duvarlarını görebiliyordum. Duvarlara oyulmuş olan zindanlar hakkında bir fikrim yoktu, bu oyukların ne için kullanıldığı hakkında bir fikrim olmadığı gibi. Yürüdükçe hissetmeye başladığım şey, tamamen yalnız olduğumdu. Sadece hislerimle konuşacak olursam, burada tek başıma olduğumu söyleyebilirim. Ancak Izo-sensei'nin beni uyarmasından yola çıkarak, tek olduğumu düşünmüyorum. Burada benden daha tecrübeli shinobiler vardır, onların izlerini takip edemeyeceğim veya varlığını anlayamayacağım kadar iyi shinobiler. Hissettiğim yalnızlık hissi bir yana, aldığım uyarılardan yola çıkarak izlendiğimi düşünmem arasında gidip geliyorum. Ancak hangisi doğru, emin değilim.

Zindanlara biraz daha yaklaştıkça, duvardaki oyukları daha iyi görebilme fırsatı yakalamıştım ancak gitmem gereken yere hala uzaktaydım. Tam bu noktada, küçük bir karmaşa yaşamaya hazır olduğumu anlıyordum. Karşıma çıkan iki metrelik bir kaya parçası, yolun devamını kapatıyordu. Ancak bu sıradan bir kaya parçası değildi, üstünde Ishigakure'li zanaatkarların izleri bulunuyordu. Eğer yanılmıyorsam, burası zindanlara giriş kapısı olmalıydı. Giriş kapısını koruyan herhangi birisinin olmaması, bu ihtimalin dışında farklı ihtimaller ortaya koymamı sağlıyordu. Burayı koruyan veya denetleyen birisi yoksa, başka bir şeyler tarafından korunuyor olmalıydı. Kapının devamında yerden 1.5 metre kadar yükseklikte surlar vardı ve bu surların zindan bölgesi dışında kalan alanları iyice kazılmıştı. Yapay bir uçurum karşımda dururken, bir shinobinin rahatlıkla buradan geçebileceğini düşünüyordum. Neden bu kadar uğraşmışlardı? Burada aklıma gelen ilk ihtimal, göz boyamasıydı. Yanılıyor olabilirim ancak, başlangıç için sadece göz boyuyor olabilirler.

Kapıda herhangi bir mühür yoktu, üstelik onu açabileceğim bir mekanizma bile bulunmuyordu. Aslında burada olmaması gerekiyormuş gibi duran bu kapımsı kaya, şüphelerimi arttırıyordu. Buraya konulmasının, burada kimse olmamasının ve buranın bir shinobi tarafından geçilebilecek olmasının altında farklı bir şeyler yatıyor olmalıydı. Şuandan itibaren, hareketlerime daha çok dikkat etmem gerektiğini biliyorum ancak, bir şeyler denemem gerekiyor. Belki de içeri girmenin bir yolunu bulmalıyım. Şimdilik, yukarıya doğru bir anda atlamanın doğru olmayacağını düşünüyorum. Kapımsı kayaya yaklaştıktan sonra elimi üzerine koydum. Bir iki sefer ittirmeyi denedim, ittirmemin bir işe yaramayacağını düşünsem bile denemem gerekiyor. Bu kapının ardında başka bir şey olmalı. İttirmem bir işe yaramazsa biraz geri çekilecek, ardından koşarak kapının üst tabanına çıkmayı deneyeceğim. Oraya çıkmayı başarabilirsem, içeriyi daha net görebileceğimi düşünüyorum. Ona göre daha iyi bir plan yapabilirim, eğer birisi buraya çıktığımı görmezse.
Off Topic
Kaya parçası denilince biraz geniş olduğunu düşündüm, o yüzden üst tabana çıkıp orada durabileceğimi farz ettim. Yanlışım varsa turu düzeltebilirim.
Image
Image
Künye

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!

Komplikasyon

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.

Beceri Listesi

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » July 24th, 2020, 12:14 pm

Yolunun üzerinde duran kaya parçasına doğru adımlarını atıyor ve ardından elini kayanın üzerine koyuyorsun. Üzerinde oldukça emek verilmiş işlemeler arasında elini bir süre dolaştırdıktan sonra, kayayı ittirmeye çalışıyorsun. Ancak tahmin ettiğin üzere, yerinden kıpırdaması dahi mümkün görünmeyen kaya parçası, öylece durmaya devam ediyor. Bu beklendik durum karşısında birkaç adım geriye çekiliyor ve ardından da kayanın üstüne koşarak çıkmaya başlıyorsun.

Kayanın sert zemininde birkaç adım attıktan sonra kendini kayanın hemen üstünde buluyorsun. Çevreyi daha iyi gözlemleyebileceğin bu alanda bir saniye kaldıktan sonra, birden kayanın içinden çıkan ve suratlarındaki maske ile kıyafetlerinden Çakıl üyesi olduğunu anladığın iki kişinin katanalarını boynuna doğru çekmiş olduğunu görüyorsun. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen bu süre içerisinde, basitçe ölüme bu kadar yaklaşmış olmak, kuşkusuz tüylerinin ürpermesine neden olsa da, Ishigakure belki de alınbandına sahip olmak hala nefes almanı sağlayan şey oluyor. Biri sağında, diğeri ise solunda duran iki Çakıl üyesinden sağında kalanı “Burada ne işin var? Buraya geleceğine dair herhangi bir bilgi verilmedi ve senin de bildiğin üzere izinsiz geçişlere müsaade edilmiyor.” diyor. Adamın sesinde her ne kadar tehditkar bir ton yoksa da, vücudunun sergilediği gerginlik bir saldırıya veya olası bir saldırıya karşın savunmaya son derece hazır olduğunu sana anlatmaya yetiyor. Aynı şekilde, solunda duran Çakıl üyesi de, tek bir hamleyle kafanı gövden ayırabilecek kadar sağlam bir şekilde duruşunu koruyor.
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » July 24th, 2020, 8:56 pm

Tam tahmin ettiğim gibi, kaya parçasını ittirmek bir işe yaramamıştı. Üzerine baya emek olan bu kapıyı nasıl açacağımı bilmediğim için, üstüne tırmanmak o an için en mantıklı hareket olarak gözükmüştü. Buraya çıktıktan sonra, her şeyin planladığım gibi gideceğini düşünüyordum. Planımı yapacağım, belki de aniden içeriye gireceğim derken, kayanın içinden maskelerinden Çakıl olduğu anlaşılan iki adet shinobinin çıkmasıyla birlikte planlarımın sonlandığını ve yeni bir plana geçmem gerektiğini anlamıştım. Bu kaya parçasının böyle boş durduğunu düşünmüyordum ancak, içinden Çakıl çıkacağını hiç beklemiyordum. Oldukça şaşırtan bir durumdu ve boynuma dayanmış olan iki katana ile birlikte ölümün kıyısına kadar gelmiş olmak, beni ürpertmişti.

Buraya gelirken dediğim gibi, ya hedeflerime yürüyorum ya da mezarlığa. Ishigakure alın bandım olmasaydı kesinlikle şuanda mezarda yatıyor olacaktım. İki çakıldan sağdaki konuşmaya başladığında, sadece gözlerimle ona bakmaya başladım. Tahmin ettiğim gibi, habersiz bir geliş ve içeriye girmeye çalışma eyleminden sonra küçük bir sorguya çekilmiştim. En azından, sonunda birileriyle iletişime geçebildim diyebilirim. Bu iki çakıl üyesine karşı herhangi bir ters görünecek eylemde bile bulunmamam gerekiyor. Beni saniyesinde öldürebilirler. Bu yüzden düzgün bir şekilde durumu açıklamalıyım, en azından içeri almasalar bile birileriyle görüştürebilirler beni belki.

"Haberiniz olmadığını biliyorum, buraya bir tavsiye üzerine geldim."

Diyerek ilk cümleyi kurdum. Okları kendimden biraz da başka bir yerlere çekmenin iyi olacağını düşünüyordum. Sağdakine doğru kafamı çevirip samimi bir şekilde gülümsedim.

"Ben Jin Ryoken. Genjutsu konusunda ilerlemeye çalışan bir shinobiyim. Zihin, anı manipülasyonu gibi konulara ilgim olduğu için öncelikle akademiye gittim, ancak bana Izo-sensei burada yeterli eğitim alamayacağımı söyledi. Bir tavsiye olarak, Sorgulama biriminden bir Tokubetsu bulmamın iyi olacağını söyledi. Bende Sorgulama biriminden birini ancak burada bulabileceğimi düşündüm. Acaba beni Sorgulama biriminden biriyle görüştürme şansınız var mıdır? Dediğim gibi amacım içeri girmek değil, sadece beni eğitebilecek, yol gösterebilecek birini bulmak."

Dedim gülümsemeye devam ederek. Umarım bu kılıçlarını indirmeleri için yeterli olabilir. İndirmezlerse ya konu uzayacak ya da beni postaladıktan sonra indirecekler. Emin değilim, neler olacağını görmek istiyorum.
Image
Image
Künye

Motivasyon

Başarı & Güç

Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » July 29th, 2020, 10:20 am

İki yanında duran Çakıl üyeleri, sabit bir şekilde senin ağzından dökülen sözleri dinliyorlar. Ancak hareketlerinde en ufak bir değişiklik olmayan Çakıl üyeleri birkaç saniye daha bu pozisyonlarını koruyorlar. Ancak oldukça dingin bir ses tonuyla gelen “Tamam çocuklar, rahatlayabilirsiniz.” Sözleri ile iki Çakıl üyesi de katanalarını indiriyorlar. Bu esnada gözlerinin önündeki görüntü bir anda bulanıklaşmaya ve ardından da renklerin birbirine girdiği bir karmaşaya dönüşüyor. Tam bu anda bir genjutsunun içinde olduğunu anlayabiliyorsun ve birden üstünde durduğu kaya ve etrafındaki surlar yok olurken iki Çakıl üyesi hala yanında bulunuyor. Ancak tam karşında Ishigakure’nin karakteristik esmer tenine sahip, saçları ise ten rengine aykırılık gösterircesine çok açık pembe olan, üzerinde Ishigakure’ye özgü shinobi kıyafetleri ve üstünde de omuzlarında duran uzun bir pelerin bulunan yirmili yaşlarının ortasında bir kadın görünüyor. Yürümekte olduğun sıradan yola dönüşmüş bu gerçekliği içinde kadın sana doğru yürümeye başlıyor ve “Merhaba Ryoken-kun.” diyor oldukça samimi ve yumuşak bir ses tonuyla. Aranızdaki mesafe yaklaşık on metreye kadar indiğinde adımlarını kesen kadın “Adım Nishimoto Aemi ve zindan gardiyanlarından biriyim.” diyor.
Nishimoto Aemi
Image
Bakışlarıyla hemen iki yanında duran Çakıl üyesini işaret ettikten sonra, içine düştüğün genjutsunun sahibi olduğunu anlayabildiği Aemi “Bu karşılama için umarım kusurumuza bakmazsın Ryoken-kun, prosedürler bunu gerektiriyor.” diyor. Hemen ardından Çakıl üyelerine gidebileceklerini söyleyen Aemi, baş başa kalmanızın ardından “Anı manipülasyonu gibi konularda kendini geliştirmek istiyorsun demek. Bunun için doğru yerde olduğuna emin misin? Burası biliyorsun, malum, akademi veya kütüphane değil. Hele ki Sorgulama Birimi’nde olan biriyle iletişime geçebilmek için uygun bir yer hiç değil. Izo-san seni neden buraya yönlendirdi bilemiyorum ama aradığın şeyi burada bulabileceğinden şüpheliyim.” diyor ses tonundaki yumuşaklığı ve samimiyeti bir an olsun kaybetmeden.
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » July 31st, 2020, 4:20 am

Çakıl üyeleri, kurduğum cümleleri dinlerken kılıçlarını çekmelerini bekliyordum, ancak birkaç saniye daha bu durumda beklerken istediğimi elde edemeyeceğimi düşünmeye başlayacaktım. Arkadan gelen güzel bir ses tonuyla birlikte ikisi de katanalarını indirmişti. Gözümün önündeki görüntü bulanıklaşmaya, renkler birbirine girmeye başladığında bir Genjutsunun içerisinde olduğumu anlamış ve gülümsemiştim hafifçe. Üstünde durduğum duvarın ve surların yok olması, hepsinin birer hayalden ibaret olması oldukça etkileyiciydi. Burada bir tuzağın olmamasını düşünmek, oldukça şaşırtıcıydı ancak bütün fikirlerim buranın hayal olmasından ziyade gerçek olmasına bağlıydı. Benim için, şimdiden bile muhteşem bir tecrübe elde etmeye başlamıştım. Gerçekten, bilinç denilen insan farkındalığı en büyük silah. Kendi bilincimle oynadılar ve beni muhteşem bir tuzağın içine çekmeyi başardılar, bir düşman olsaydım ölebilirdim. Onların, benim farkındalığımla, bilincimle oynaması sayesinde. Bu bilinci, biraz daha zorlayarak, insanların anılarına giderek, bilinçaltına işlenilen duygularını değiştirirsek nelere sahip olabileceğimizi düşünebiliyor musunuz? Değiştirmek bir yana, acı dolu, korku dolu, belki de mutluluk dolu, bilinçaltına işlenmiş duyguları tekrardan gün yüzüne çıkartabilirsek, insanların bilinç dışı farkındalığını muhteşem bir silaha çevirebiliriz.

Düşüncelerimi biraz daha toparladıktan sonra, bir kenara bırakıp önümdeki kadına odaklandım. Açık pembe saçlarına eşlik eden ten rengi, yirmili yaşlarında gözüken bu kadın için ayrı bir uyum içerisinde gözüküyordu. Kadın, bana karşı ilerlerken samimi bir şekilde buranın gardiyanlarından biri olduğunu belirtmiş ve bana adını bahşetmişti. Nishimoto Aemi. Onu tanımıyordum, herhangi bir yerden tanıdık dahi gelmiyordu. İki çakıl üyesini işaret ettiğinde, bu hayali bana yaşatan kişinin Aemi olduğunu anlamış ve hafifçe gülümsemiştim. Prosedürden bahsedip, çakıl üyelerine gitmelerini işaret ettiğinde sessizce bekliyordum. Konuşmasına başladığında, herkesin beni sürekli farklı bir yöne göndermeye başladığını düşünmeye başlıyordum. Aemi konuşmasını bitirdiğinde, kafamda bir sürü çelişki vardı. Bana burasının akademi olmadığını söyleyen Aemi bir yana, akademide bir şey öğrenmenin bana hafif kalacağını söyleyen Izo-sensei vardı. Zindanda mahkumlar tutuluyorsa, Sorgulama Biriminin burada da işlem göstermesi gerekmez mi? Gerçekten, kafam karışıyordu ancak şimdilik buradan ayrılmaya niyetim yoktu.

"Aemi-san, Sorgulama Biriminden birisi burada bulunuyorsa, onunla görüşebilmem için yardımcı olabilirsen ortak şüphelerimizi giderebiliriz. Tahminimce, öğretmenlik yapan, çocuklara ve büyüklere hala yol göstermeye çalışan Izo-sensei, beni buraya yanlış bir şekilde yönlendirmiş olamaz. Eğer bu yönlendirmeyi yaptıysa, eminim ki bir bildiği vardır. Bu yüzden, baştaki cümlemi geri almak zorunda kalacağım. Aemi-san, benim Sorgulama Biriminden birisiyle görüşmeme yardımcı olabilirsen, şüphelerini giderebiliriz."

Ses tonum kesin ve kararlı, vücut dilimde buna eşlik ediyordu kelimeler ağzımdan dökülürken. Kendimden ve Izo-sensei'den emin bir şekilde konuşmanın daha etkili olacağını düşünüyordum Aemi-san karşımdayken. Bu konuşmada baskın olan taraf olma gereksinim, beni başından savıp atmaması için uyguladığım küçük bir plan olarak düşünülebilir aslında.
Image
Image
Künye

Motivasyon

Başarı & Güç

Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 4th, 2020, 11:51 am

Ağzından çıkan cümleleri oldukça dikkatli bir şekilde dinleyen Aemi, konuşmanın sonlanmasının ardından “Beni yanlış anlama, Izo-san’ın hatalı bir şey yapmış olabileceğinden bahsetmiyorum. Kendisi seni buraya yönlendirmişse elbette bir sebebi vardır. Aslında baktığında Sorgulama Birimi’nden birine ulaşabilmeni sağlayacak en iyi nokta burası, zira çoğu burada çalışıyor.” diyor bir an için yanlış anlaşılmış olmanın verdiği mahcubiyetle. Birkaç saniye süren sessizliğinin ardından ise Aemi “Sana söylemek istediğim şey, burada bekleyerek veya bir şekilde içeriye girerek Sorgulama Birimi’nden biriyle görüşmeyi istediğini belirttiğin zaman, buna karşılık bulamayacak olman. Buradakiler eğitim vermekten veya muhabbet etmekten çok, içerideki suçlular ile ilgileniyorlar. Dolayısıyla sana veya senin gibi gelen kişilere zaman ayırabileceklerini sanmıyorum.” diyor. Aemi’nin sözleri, oldukça cana yakın ve sana yardımcı olmak istese de durumların buna el vermediğini anlatır şekilde oluyor. Bakışlarındaki üzgün ton da buna eklenince, karşında gerçekten de sana yardımcı olmak isteyen birinin olduğunu rahatlıkla görebiliyorsun.

Aemi’nin sözleri üzerine ikinizin de üstüne düşünceli bir hava çöküyor. Senin içeriye girmek dışında pek de bir şansın olmaması karşısında nasıl ilerleyebileceğin düşüncesi, Aemi de ise sana nasıl yardımcı olabileceği düşüncesi hakim bir hal almış durumda oluyor. Ancak ansızın Aemi’nin parlayan gözleri bir anda seninkilerle buluşuyor ve “Aslında bir yol var, ama…” diyip susuyor. Parlayan gözleri bir an için boş bir tabloya bakar gibi durulurken “Ama… İstediğin konulara ne kadar hakimdir bilmiyorum ama Sorgulama Birimi’ndeki kişiler ondan genellikle saygıyla söz eder. Tabi başta epey saydırırlar, bolca küfredeler ve ondan sonra saygıyla söz ederler… Buralara çok sıkışmadığımız sürece uğramaz, uğradığında da çok durmaz. O yüzden dışarıda bir yerlerde onu bulabilirsin.” diyor. Aemi’nin tüm bu sözlerinin ardından içine serpilen umut tohumlarıyla Aemi’yi daha dikkatli bir şekilde dinlemeye başlıyorsun. Yüzüne düşünceli ve biraz da mutsuz bir hava çöken Aemi ise “Onu nerelerde bulabileceğini az çok tahmin edebiliyorum ancak tek başına onunla görüşüp görüşemeyeceğinden emin değilim. En azından tanışmanızı sağlayabilirim.” diyor ve sesi bir anda içine kaçarcasına “Yani umarım…” diyor.

Bahsettiği kişiyle ilgili olarak tam da net olarak bir tavır ortaya koyamamış halde olan Aemi, sanki bir bilmeceyi tadı kaçmışçasına uzatmış gibi düşünerek “Ah şey… Adı Sunato Kosaku. Eğer senin de başka bir işin yoksa, akşam Köy Meydanı’nda seninle buluşalım. Zaten gündüz vakti onu bulmamız da imkansız.” diyor oldukça mutlu bir şekilde. Hemen ardından da “En azından tanışmadan önce onunla ilgili işine yarayabilecek bilgiler toplamaya çalışırsın belki… Ben de işimin başına döneyim.” diyor hevesle.
Off Topic
Eğer burada yapacağın başka bir şey yok ise, akşama kadar bir şekilde vakit geçirdiğini ve akşam saatlerinde Köy Meydanı’nda Aemi’yi beklemeye başladığını belirterek RP’ni yazabilirsin. Akşama kadar yapacağın şeyleri belirtmen halinde, eğer sonucu alınabilecek bir şey ise, GM mesajında yaptıklarının neticesini ayrıca belirteceğim.
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jin Ryoken » August 4th, 2020, 11:22 pm

Düşüncelerim konusunda yanıldığımı anlamam çok uzun sürmedi. Beni uzaklaştırmak istediğini düşündüğüm Aemi-san'ın tavırları, konuşmamdan sonra daha farklı düşünmemi sağladı. Çoğu Sorgulama Birimi üyesinin burada çalıştığından bahsettikten sonra, bana asıl bahsetmek istediği noktanın içeriye girerek, burada bekleyerek istediğime ulaşamayacak olmam olduğunu söylüyordu. Bana bir anda eğitim vermek yerine, içerideki suçlularla ilgilenerek kendi görevlerini yaptıkları için, bana zaman ayırmaları pek mümkün olmayabilirdi. Aemi-san'ın konuşması, ağzından çıkan her kelime cana yakın olduğunu gösteriyordu bana. Üzgün tondaki bakışları bu duruma eklenince, yardımcı olmak isteyip olamadığını anlayabiliyordum. En azından, buradan bir şey çıkmayacağını öğrenmiş olmuştum. Sırada ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim kalmamıştı o anda. Sorgulama Biriminden birisiyle iletişime geçemiyordum, akademide basit bir eğitim alacağımın bilincindeydim. Yapabileceğim tek plan, tekrardan Ishichou ile iletişime geçmek olabilirdi. Bunun dışında elimde başka bir şey kalmamıştı. Bir fikir bile.

Yeni bir plan kurmaya çalışırken, düşüncelerimi kesen Aemi-san'ın parlayan gözleriyle gözlerimin birleştiği ve tekrardan konuşmaya başladığı andı. Bir yol olduğunu söylediğinde, yeni planımı Aemi-san'ın bana söyleyecek olması daha iyi bir yoldu. Onun merakla konuşmasını beklerken, durulmuş bir şekilde tekrardan söze girdi. İstediğim konulara ne kadar hakim olduğunu bilmese bile, Sorgulama Birimindekilerin ondan saygıyla söz ettiğini belirtiyordu. Önce küfür ettikleri, sonrasında saygıyla adını andıkları bir adam. Buraya çok sıkışmadıkları sürece uğramayan, uğradığında çok kalmayan birisinden söz ediyordu. Dışarıda bir yerlerde bulabileceğim bu adamdan bahsederken, kendisini oldukça merak etmeye başlıyordum. Birini bulmuş olabilmenin verdiği heyecan ile birlikte Aemi-san'ın sözlerini daha dikkatli dinlemeye başlıyordum. Ancak yüzünün mutsuz bir hal alması, bu adam hakkındaki merakımı ve şüphemi arttırıyordu. Aemi-san'ın düşen yüzü ve kendisine önce küfredilip, sonrasında saygı duyulan bir adam. Garip bir insan olduğunu düşündürtüyordu.

Bana onu nerede bulabileceğini bildiğini, ancak tek başıma görüşemeyeceğimi söylüyordu. Aemi-san tanıştırabileceğini eklese bile, bu durumdan pek emin değildi anladığım kadarıyla. Bu adam eğitim alma konusunda ciddiyetimi kanıtlamam gereken birisiymiş gibi geliyordu. En azından kanıtlamadan, beni kaale bile almayacak birisi gibi. Adının Sunato Kosaku olduğunu öğrendiğim bu adam hakkında dahi hiçbir şey bilmiyordum. Aemi-san hakkında bilmediğim gibi. Gündüz vakti onu bulmamızın imkanı olmadığını söyleyen Aemi-san, akşam vakti köy meydanında buluşabileceğimizi söylüyordu. Aemi-san onun hakkında bilgi toplayabileceğimi ekledikten sonra, işine döneceğini söylemişti ve bende onu daha fazla tutmak istemiyordum. Samimi bir şekilde gülümsedikten "Aemi-san, akşam köy meydanında bekliyor olacağım. Teşekkür ederim." diyerek cümlemi sonlandırdım ve yürümeye başladım.

Aemi-san'ın dediği gibi, Sunato Kosaku hakkında bilgi toplayacaktım. Ancak, aklıma düşen bir diğer kişiyse Nishimoto Aemi. Beni hiç tanımayan bir kadın, ya çok yardımsever olmalıydı ya da başka bir şeyler dönüyor olmalıydı. Şimdilik, bu araştırma için gidebileceğim en iyi yer Ishichou olabilirdi ancak, buna veya bana vakit ayırabileceğini sanmıyorum. O yüzden yapacağım şey, Izo-sensei'nin yanına dönmek olmalı. Izo-sensei'nin yanına, akademiye döndüğümde Nishimoto Aemi ve Sunato Kosaku hakkında bilgi toplamalıyım. Özellikle Sunato Kosaku hakkında toplayacağım bilgi bilindiği kadarıyla nasıl biri olduğu olmalıydı. Amacım doğrultusunda, eğer beni eğitmeyi kabul ederse diye nasıl biri olduğunu bilmeliydim. Böyle bir adam hakkında, tam olarak nasıl biri olduğu hakkında bilgi alamayacakmış gibi hissetsem bile şansımı denemem gerekiyor. Izo-sensei'den sorularımın cevabını aldıktan sonra, köy meydanına geçeceğim. Vaktinden erken gelirsem akşama kadar dükkanları gezebilir, karnımı doyurup bir şeyler içerek Aemi-san'ı beklemeye başlayabilirim.

Out: Selamlar. Son kısımda konuşmak istediğim NPC'den sonra neler yapabileceğimi kısa bir özetle anlattım, anladığım kadarıyla Aemi'yi beklerken sonlandırmam gerekiyordu. O yüzden bu şekilde geçirdim, diğer turda Izo ile konuşmaları daha detaylı anlatarak sonrasında akşama kadar neler yaptığımı daha iyi anlatırım diye düşündüm. O yüzden birazcık özet geçmiş gibi oldu, yanlış olduysa düzeltebilirim. Teşekkürler.
Image
Image
Künye

Motivasyon

Başarı & Güç

Komplikasyon

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank

3 Kunai (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 6th, 2020, 9:19 am

Aemi ile yaptığın konuşmanın ardından akşam tekrar buluşmak üzere sözleşerek zindanların bulunduğu bölgeden ayrılıyorsun. Arkanı dönüp ilerlemeye başladığın sırada, Aemi’nin senin gidişini takip ettiğini hissedebiliyorsun. Konuşmanın geçtiği bölgeyi az çok görebilecek kadar uzaklaşmanın ardından ardına baktığında Aemi’nin hala orada beklemekte olduğunu ve bakışlarını senin üzerinde tuttuğunu fark edebiliyorsun. Zindan bölgesinden ayrıldığın konusunda emin olmak için durur gibi Aemi’yi gözden kaybedene kadar ilerlemeye devam etmek dışında pek de bir şey yapamayacağın için bu hususu aklına not ederek Naito Izo ile konuşmak için Akademi Binası’na ilerliyorsun.

Akademi Binası’na geldiğinde, artık ezbere bildiğin güzergahı bir kalemde geçiyor ve Izo ile konuştuğun yere varıyorsun. Ancak Izo’nun burada olmaması neticesinde, Akademi’de bulunan bir görevliyle Izo’nun nerede olduğunu bilip bilmediğini soruyorsun. Tıpkı senin gibi Chuunin seviyesinde olduğunu bildiğin adam, aynı rütbede olmanıza rağmen sana karşı son derece saygılı bir tutum göstererek Izo’nun antrenman alanında öğrencilerle birlikte olduğu bilgisini sana veriyor. Chuunin ile konuşmanız bu aşamada uzaması gereken bir noktada olmadığı için karşılıklı selamlaşmanız ile adımlarını antrenman alanına doğru yönlendiriyorsun.

Akademi Binası’nda bulunan antrenman alanına giriş yaptığında, bu kumluk geniş alanda yaşadıkların gözlerinin önüne geliyor. Buraya her adım atışında geçmişten bir parça tekrar gözlerinde canlanırken, bu kez Izo’nun etrafında bulunan 4 akademi öğrencisi ile bir şeyler konuştuğunu görüyorsun. Hepsi de yere oturmuş ve dikkatli bir şekilde ayakta duran Izo’yu dinlerken, sen de usulca onların yanlarına doğru geliyorsun. Bu esnada Izo’nun genjutsu konusunda bazı bilgiler verdiği öğrenciler de senin gelişini fark ediyorlar. Öğrencilerden sana göre en sağda oturan erkek dirseği ile hemen yanında duran kızı dürttükten sonra bakışlarıyla seni işaret ediyor. Ishigakure’ye has esmer teniyle uyumlu kara gözlerini bir anda sana diken kızın gözlerinde beliren hayranlığı net bir şekilde okuyabiliyorken, kız birden “Izo-sensei! Bu Jin Ryoken, değil mi?” diyor heyecanlı bir şekilde. Kızın bu heyecanlı narasıyla hafifçe irkilen Izo, hafifçe kafasını arkaya çevirip seninle göz göze geldikten sonra “Evet Kasumi-san, ta kendisi.” diyor.

Başınla Izo’yu selamlamanın ardından hemen onun yanında yerini alıyorsun. Yerde oturmakta olan üçü erkek, biri kız akademi öğrencileri sana adeta büyük bir hayranlıkla bakıyorlar. Özellikle kız öğrenci bakışlarını senden almaktan zorlanırken Izo “Hayran kitlenin bu kadar arttığını bilmiyordum. Heheh.” diyor alaycı bir şekilde. Her ne kadar niyetin bir an önce konuya girip öğrenmek istediklerini elde etmek olsa da, Izo’nun bir dersin ortasında olması seni biraz sıkıntıya sokuyor. Kaldı ki Izo da, şu an sana vakit ayırmak yerine dersine devam etmek ister gibi duruyor. Kenarda bir yerde usulca dersin bitmesini beklemeye dair düşüncelerin kafanda dolaşırken Izo bir anda sana dönüyor ve “Madem fanların bu kadar heyecanlı, onlara bu dersi sen vermek ister misin? Onlara genjutsunun temellerini anlatıyordum. Bu senin de epey iyi olduğun bir konu.” dedikten sonra bakışlarını öğrencilere çevirerek “Sizler de Jin Ryoken’den ders almak istemez misiniz?” diyor. Çocukların heyecanlı bir şekilde olumlu haykırışları kulağına çalınırken, Izo da sahneyi sana devretmek ister gibi bir adım geri çekiliyor.
Post Reply

Return to “Zindan”