[Kusagakure] Yılanbalığı

Kusagakure'nin liderinin konakladığı bina.
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1007
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure] Yılanbalığı

Post by GM - Naruto » February 16th, 2019, 1:34 am

Gürültü artıyor. Lanet okuyanları duyuyorsunuz. Küfürler işitiyorsunuz. Silikler ama ne kadar içten geldiklerini hissedebiliyorsunuz. Sessiz kalanlar da var. İçinde kopan bağrışmaları tutan, dişlerini birbirini kenetleyen insanlar. Gyaku herkesin coşkusunu, nefretini dışavurmasını, sindirmesini bekliyor. Gürültü azalmaya başladı anda, hafifçe elini kaldırarak bıçak gibi kesiyor tüm bu uğultuyu. Ayağa kalkanlar yerine oturuyor, odada tekrar bir düzen oluşuyor.

Gyaku masasının ardındaki haritanın önüne geçiyor, birkaç saniye haritayı inceledikten sonra size dönüyor. "Saldırının tek amacı, Riaru takipçilerini toprağa gömmekten ibaret değil. Önce hırsınızı gömün, kontrolü elinize alın. Başarıları birbirine bağlı birçok koldan eyleme geçeceğiz. Adımlarınızı dikkatli atın, kararlarınızı mantıkla verin. Yapacağınız her bir yanlışın, dostlarınızın canına mâlolabileceğinin farkına varın. Elde ettiğiniz başarıların, ölen onlarca canın intikamı olacağını, sorumluluğumuz altındaki binlerce insanın huzurunu sağlayacağını kalplerinize kazıyın." Odadaki herkesin üzerinde gözlerini gezdiriyor. "Ana saldırı gücünün yürüyeceği yer, Riaru'nun Çimen sınırlarına yakın en büyük karargahı. Nasıl bir dirençle karşılaşacağımızı bilmiyoruz, bu sebeple ekibin başında ben ve görevli jounin rütbesindeki shinobiler olacak. Ana saldırı ekibinin dışındaki görevlendirmeler bu saldırıyı destekleyici, garantör niteliğe sahip olacaklar. İkincil bir ekip ise geride kalarak sınırlarımıza konuşlanacak, Çimen içlerine kaçmaya çalışanlarla ilgilenecek. Aynı zamanda süpriz bir saldırının da önünü kesmiş olacak." Masasından aldığı bir kalemi alarak Çimen sınırlarının güney ucuna yakın, Yağmur içerisindeki bir alanı daire içerisine alıyor. Tekrar size dönerek aralarda nefes almadan birçok kişinin ismini sayıyor. İçlerinde sizlerde bulunuyorsunuz. Kalan kişilerin hazırlıklar için Aisu'yu takip etmesini söylüyor. Odadan büyük bir kalabalık Aisu ve Mitsuo ile birlikte ayrılıyor. Sizinle birlikte kalan kişiler chuunin rütbesinde, aynı akademi döneminde eğitim gördüğünüz tanıdık yüzler. Gyaku ile başbaşa kalıyorsunuz.

Gyaku sandalyesini haritanın önüne çekiyor. Uzun bir süredir ayakta durduğunu, oturduğunda suratına yayılan rahatlıktan anlayabiliyorsunuz. Neden diğer shinobilerden ayrı olarak burada tutulduğunuzu anlamaya çalıştığınız anlarda söze giriyor. "Ana saldırı ekibi bölünmüş birçok gruptan oluşacak. Jouninlerimiz bu gruplara önderlik ederek başarı şansımızı perçinleyecek. Sizler ise gerçek hedeflerimize giden yolda gerçek adımları atan kişiler olacaksınız." Cümlelerini anlamanız için bekliyor bir süre. Tekrar ayaklanıyor. Onun içinde de, artık içine sığdıramadığı hislerin olduğunu farkedebiliyorsunuz. Haritada az önce işaretlediği noktanın üzerinden tekrar geçiyor. "Sakuma, Teki ve Kumo. Ben ana saldırı ekibini yönetirken, benim yanımda olacaksınız. Ön saflarda olmayacağız. Saldırı gücünün arkasında da olmayacağız. Savaşın, düşmanların tam ortasında, ölüme en yakın yerde bulunacağız. Savunma hatlarını yaracak, ana saldırı ekibinin öncüsü olacağız." Üçünüzden de onay alana dek konuşmuyor Gyaku, başınızı sallıyorsunuz.

Derin bir nefes alıyor, saldırının yapacağı ana karargahın sol çaprazına bir noktayı daire içine alıyor. "Ana karargahtan birkaç saatlik mesafede olan bu nokta, Riaru'nun teçhizat deposu olarak kullandığı yerlerden biri. Aynı zamanda ufak bir askeri gücü de bünyesinde barındırıyor. Ana karargah saldırıya uğradığında, destek bekleyebileceği en muhtemel nokta. Jouichirou, Haru ve Kinshi. Bu deponun, bu depodan ana karargaha gidecek herhangi bir desteğin yok edilmesinden görevlisiniz.. Başarısız olursanız-" İşaretlediği noktadan ana karargaha seri bir şekilde bir çizgi çekiyor. "burada olacak herşeyden siz sorumlu olacaksınız. Burası aynı zamanda Riaru'ya bağlı bir yerleşim yeri. İçeride gündelik yaşamlarını sürdüren bir sivil halk olduğunu biliyoruz. Düşmanlarınızın kim olduğunu unutmayın." Onay bekliyor, alıyor ve devam ediyor.

Ana karargahtan uzak bir noktada, deponun tam tersi doğrultuda bir yeri daire içine alıyor bu sefer. "Görece olarak ufak bir kasaba ve bu kasabaya bağlı eski bir Amegakure yerleşkesi. Kasabada sivillerin olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda, aynı depoda olduğu gibi ufak bir askeri güç de burada konuşlanmış durumda. Ancak buradan, ana karargaha herhangi bir destek geleceğini düşünmüyoruz. Riaru'nun bu noktada koruması gereken başka birşey var. Ulaşan bilgiler sonrasında, esir alınan Kizashi'nin burada tutulduğundan eminiz. Neden burada ? Bilmiyoruz. Transfer için mi bekliyor yoksa sorgulanıyor mu ? Bilmiyoruz. Yaşıyor mu yoksa ölü mü ?" Cevabını vermiyor. Kalemi tekrardan geri koyuyor masaya. "Herhangi birşeye karşı tetikteler. Saldırarak ne kadar başarılı olabileceğinizden emin değilim. Saldırmanın sonuçlarından ise açık konuşmak gerekirse çekiniyorum. Iori, Susumu ve Yutaka. Olabildiğince gizli kalmaya çalışın. Olmadığı noktada ise ne yapmanız gerekiyorsa onu yapın. Kizashi'yi eve geri getirin."
Image
1. Ekip [一] : Jouichirou - Haru - Kinshi
2. Ekip [二] : Sakuma - Teki - Kumo
3. Ekip [三] : Susumu - Iori - Yutaka

Haritanın karşısından ayrılıyor, masanın önüne gelerek tüm endamıyla dikiliyor. "Ölenler için, ölecek olanlar için, yaşaması gerekenler için yapmanız gerekeni yapacağınızdan şüphem yok. Kendi kanınızı, düşmanlarınki kadar rahat akıtabileceğinizden eminim. Çimen'in mirasını taşıyabileceğinize, kâhinin kehanetlerini gerçekleştireceğinize olan inancım tam." Binadan büyük bir bağrış kopuyor. Az önceki kadar canlı ve hırslı. Bakışlarınız geriye dönüyor, kapıya odaklanıyor. Gyaku tekrar giriyör söze.

"Kâhinin öğrencileri, gidin!"

Oturduğunuz yerden kalkıyor, odadan ayrılarak hazırlık yapan ekiplere katılıyorsunuz. Savaşın başlamasına saatler kala tüm heyecanı, korkuyu içinizde hissediyorsunuz.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Kusa-Chou Binası”