İki Miyazaki

Kusagakure'nin sakinlerine hizmet veren hastane.
Post Reply
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
İki Miyazaki

Post by Kitamura Susumu » April 1st, 2020, 2:13 pm

Loş ışıkla aydınlanan koridordan hızlı adımlarla geçmeye çalıştım. Kolay bir şey değildi bu, sağa sola yaslanmış bir çok alet arabası, raf, dolap nedeniyle seke seke ilerlemiş, bazen de yerdeki kablolara takılıp tökezlemiştim. Acelem olmasına rağmen hastane beni daha da yavaşlatmaya çalışıyor gibiydi. Neyse ki bir kazaya kurban gitmeden nöbetçi odasına varabilmiştim. Aldığım tek hasar son köşeyi dönerken böğrümü çarptığım acil arabasından aldığım bir darbeydi. İnce ince sızlıyordu hala ben kapıya doğru atılırken.

Çalmadan, herhangi bir kibarlık emaresi göstermeden içeri daldım "Asahina-san!" diye gürleyerek. Dalmamla yoğun bir sigara kokusunun beni karşılaması da bir oldu. Ufacık bir odaydı burası, içinde sadece metal bir dolap ile metal bir ranza vardı. Camı yoktu ve ışığı açmadığınız takdirde kapkaranlık oluyordu. Ranzanın üstüne paltolar ve sırt çantaları bir yığın halinde istiflenmişti. Biraz göz gezdirince kendi çantamın Miyazaki'ninki altında sıkışıp kaldığını, yardım istercesine bana baktığını görebiliyordum. Alt katta ise Asahina horlayarak uyumaktaydı. Huzurlu bir uyku çekmekten ziyade kendi kendine kavga ediyor gibi bir hali vardı aslında. Kaşları çatılmıştı, yatmadan önce önlüğünü çıkarmadığı için dayak yemiş gibi duruyordu. Horultularının arasında iniltiler duyabiliyordum, anlaşılmayan bir şeyler söylüyor gibiydi. Dinlenmekten ziyade acı çekiyor gibiydi resmen. Çekmiyorsa bile ben şimdi kulağının dibinde bir daha hönkürdüğümde kesin çekecekti. En olmadı sıçradığında kafasını geçirebileceği bir tavan vardı yani. İyice yanaştım, tekrar böğürdüm kulağına doğru.

"Asahina-san! Doğum var acilde!" diye bağırdım tüm gücümle. Gözleri şokla açıldı ve tahmin ettiğim gibi sıçrayıp, kafasını ranzanın tavanına çarptı. Geri çekilip bir kaç saniye kendisine gelmesini bekledim. Bir eliyle kafasını ovalayıp saçını başını düzeltirken diğer elini de bana doğru savuruyor, öfkeyle bir şeyler homurdanıyordu. Dediği şeyleri net olarak anlamasam da aradan bir "Doğum." kelimesini seçebilmiştim. Çok geçmeden iyice düzeldi Asahina, parazitlerini tamamen attı ve daha net bir sesle konuşmaya başladı. "Ne doğumu lan?" dedi, "Üst kata çıkarsaydınız ya." diye de ekledi. "Miyazaki almış buraya ge-..." diyecekken arkamdaki koridordan gelen ve gittikçe yükselen bir bağırtı ikimizin de lafını kesti.

Miyazaki, "ASAHINA SENSEI!!" nidalarıyla koşturarak gelmekteydi bize doğru. Benim tökezlediğim yeri nasıl olduysa atlamayı başarmış, nefes nefese bir şekilde odaya girmişti beni kenara ittirip kapıya yapıştırarak. "Yetişmeniz lazım Sensei, kadın ha doğurdu ha doğuracak şimdi." dedi nefes alış-verişleri hala düzensiz bir haldeyken. Ardından bana döndü, bir elini suratıma doğru kaldırarak "Sen de bir adamı getiremedin be!" diye azarlamaya başladı beni. "Senin yüzünden kadın sedyeye doğuracak şimdi." diye devam etti azarına. İki saniyede sinir etmeyi başarmıştı beni. Kulaklarımın yanmaya başladığını hissedebiliyordum. Bir şey demeseydim iyiydi aslında ama dayanamadım, düpedüz haksızlıktı yaptığı. "Banane lan!" diye karşı çıktım. "Ben mi dedim sana kadını buraya getir diye? Getirmeseydin!" Sonuna okkalı ve bol vurgulu bir Yarrraaaaam eklemek istediysem de kendimi engelledim. Asahina öfleyip pöfleyerek toparlanmakla meşgulken, karşısında bir de küfürlü bir tartışmaya girersem muhtemelen bir ay boyunca bütün lavmanları bana yaptırırdı. Son cezamın üstünden daha çok geçmemişken tekrar kendimi böyle bir duruma düşürmek istemedim. Tartışmayı da daha fazla devam ettirmedim. Asahina toparlanmasını bitirip ayağa kalktığında, Miyazaki ile kapıdan geri çekilerek adama yol verdik. Yavru ördekler misali arkasından koşturmaya başladık acile doğru.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 52,000
Prestij: 4
Ün: 25
GP: 120

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 5
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite
-İyileştirici Hap, İyi Kalite

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Re: İki Miyazaki

Post by Kitamura Susumu » April 1st, 2020, 2:21 pm

Çok değil on beş dakika kadar önce her şey güllük gülistanlıktı benim için. Acilde nispeten sakin geçmekte olan bir nöbetin bilmem kaçıncı saatindeydim. Az olan yoğunluğu fırsat bilerek çakallığın dibine vurmuş, iki saattir her çağırılışımda damar yolu açtığımı bahane ederek bütün işi Miyazaki'ye yığmıştım. Dahası, bunun tam olarak yalan olduğu da söylenemezdi. Gerçekten de izin gününde alkolü götüyle içtiği için acile getirilen bir shinobi ile uğraşmaktaydım son iki saattir. Ben damar yolunu ne zaman sabitlesem iki adım uzaklaştığım anda çekiyor ve eski sevgililerinin isimlerini opera yaparcasına anırmaya başlıyordu serum kablosunu elinde sallayarak. Başlarda suratıma fışkıran serum ve damar yolunu tekrar açma fikri sinirlerimi epey bozmuş olsa da gittikçe alışmış ve komik bulmaya başlamıştım adamın bu halini. Ben de bozuntuya vermeyip burada, adamın etrafında takılmaya başlamıştım iki saattir. Nöbetimin bitmesine de çok yoktu. Bir aksilik çıkmazsa dört saat boyunca bu sarhoş herifle muhattap olmayı, ardından tıpış tıpış evime yollanmayı ümit ediyordum. Keyfim yerindeydi kısaca, sakin ve iyi bir nöbetti.

Ta ki Miyazaki karnı kocaman bir kadını sedyeyle acilin ortasına sürükleyene kadar.

Yanlışlıkla benim sarhoşun perdesini açmasa fark etmezdim aslında. Bağırış çığırışı umursamaz burada usluca otururdum ha, cidden. Ama Miyazaki'ydi bu şimdi, illa ortalığı karıştıracak, bir şeyleri burnumdan getirecekti ya. İnadına sarhoş herifin bulunduğu bölmeye girmişti işte. Bir kaç saniye birbirimizle bakıştık benim sarhoşla, hamile kadın aynı anda bağırmaya başlayana kadar. Bağırtılar bir doğumun habercisi olmalarının yanı sıra, benim mahvolacak nöbetimin de işaretçisiydiler. Mecburen ayağa fırladım. Bir hemşireden biricik sarhoşumun ellerini sedyeye sabitlemesini istedikten sonra Miyazaki'ye yardıma koştum.

Sedyeyi sürükleyip boş bir bölme ararken "Bunun ne işi var burada lan?" dedim Miyazaki'ye doğru. "Niye üst kata götürmedin?"

"Kafası görünüyor oğlum, hangi ara götüreyim?" diye bağırdı bana ağlamaklı bir halde. Paniklemişti. Niye panikliyordu ki amına koduğumun pısırığı şimdi? Ben de panikliyordum sırf Miyazaki yüzünden. Karşımızda her bağırtısında suratımıza bebek fırlatmaya bir adım daha yaklaşan kocaman bir kadın vardı ve ben bırakın bebek doğurtmayı, kucağıma oyuncak bebek bile almamıştım hayatım boyunca. Aldığım medikal eğitimlerde teorik olarak anlatılmıştı ama denk gelmemiştim işte hiç. Ikındıracak mıydık kadını? Magnezyum mu verecektik? Kesik atacaktık bir yere sanırım... Ne yöndeydi? Bir saniye, bir saniye... Cidden kadının pıtısını mı kesecektik? Alnım iyice terliyor, sedyeyi tutan ellerim daha da kayganlaşmaya başlıyordu. Uygun bir bölme bulup sedyeyi yerleştirdiğimizde bir hemşire koşturarak bize geldi.

"Doğumhanedeki masaların hepsi doluymuş." dedi endişeli bir sesle. "Sancı odasında da yer yok." diye ekledi. Ses tonu daha da paniklememe, dişlerimi biraz daha sıkmama sebep olmuştu. Formamın sırt kısmının tenime yapışmaya başladığını hissedebiliyordum. Ne bekliyordum ki? Dolu olmasa bile yetiştirecek miydik sanki kadını? Mecbur, biz burda çıkaracaktık içindeki bebeği. Tüm bunları bırakıp kaçmak, yok olup buharlaşmak istiyordum artık. Ben bebek mebek çıkarttırtıramazdım, olmazdı. "Ben gidip Asahina-san'ı getireyim." diye çığırtarak koşturmaya başladım. Arkamdan Miyazaki "Çabuk! ÇABUK!" diye bağırıyordu, sanırım artık gerçekten ağlamaya başlamıştı.

Pek de hoş olmayan bir şekilde Asahina'yı uykusundan uyandırıp getirdim. İşin bir noktasında Miyazaki de arkamdan gelmişti ve tıpış tıpış üçümüz beraber acile dönmüştük. Asahina bu gecenin sorumlu doktoruydu. Henüz otuzuna yeni basmış olmasına rağmen kırklarının ortasındaymış gibi bir hali vardı. Gittiği her yere yoğun bir sigara kokusunu da götürüyordu ve bu şekilde devam ederse çok geçmeden izmarit ve kan kusarak öleceğine dair bahse girebilirdim. Medikal bir shinobiydi Asahina. Ancak medikal alana jounin olduktan sonra yönelmişti ve işi tam anlamıyla kavradıktan sonra bir daha hiçbir aktif göreve çıkmamıştı. Medikal shinobilere verilen alan eğitimlerine bile katılmıyor, sadece acilde takılıp vakalarla ilgileniyordu. Bir karısı, bir de kızı vardı. Acilde o kadar çok vakit geçiriyordu ki, zaman zaman kızı adına üzülüyordum. Babasının suratını unutuyor olmalıydı, muhtemelen adamın suratını ben daha çok görüyordum.

Image
Yuuri Asahina, Medikal Shinobi, Jounin.

"Yapacağınız işi sikeyim." diye azarlamaya başladı bizi Asahina, kadının bulunduğu bölmenin perdelerini açarken. "Bir iki saat dinlenelim diyoruz acili sirke çeviriyorsunuz. Doğum ne lan? DOĞUM NE?" diye devam etti bağırmaya. İkimizden çok bana bağırıyor gibiydi, ya da gereksiz alınganlığım üzerimdeydi. Miyazaki'ye dönüp baktım. Olayların bütün sorumlusu oydu. Yer olmasa dahi doğumhanedekiler koridorda falan buradakinden çok daha organize bir şekilde doğurtabilirdi bu kadını. Ama gelin görün ki bütün iş bize kalmış, azarı da haksız yere ben yer olmuştum. Gözlerimi kısarak "Orsbçcgu." diye mırıldandım Miyazaki'ye doğru. Ne dediğimi duymuş, ağlamaklı suratı daha da kötü bir hal almıştı.

Image
Anno Miyazaki, Medikal Shinobi, Chuunin.

Miyazaki benden bir yaş büyüktü. Aynı süredir medikal eğitimi alıyorduk fakat Miyazaki'nin gelecek için planları benimkinden çok farklıydı. Biraz daha yeterli hale geldikten sonra, bir de jounin olursa veterinerliğe yönelmek gibi bir hayali vardı. Medikal yetilerini hayvanlar üzerinde kullanan shinobiler görülmemiş bir konsept olmasa da bizim gibi klasik, insan kesip biçmeyi tercih edenlerden az oldukları da su götürmez bir gerçekti. Benden bir on santim kadar uzundu ve zihninize iyice kazımadığınız takdirde hemen unutacağınız cinsten toparlak bir surata sahipti. Onunla hiç aynı göreve denk gelmemiştik, zaten çok ekstrem bir durum olmadığı sürece iki medikal shinobiyi aynı takıma vermezlerdi. Hastane dışındaki görevlerinde bir katana taşıdığını görmüştüm. Hastaneden çıkınca gideceği bir görevi ya da antrenmanı bahane ederek hastaneye getirdiği oluyordu zaman zaman, ancak ustalık seviyesine dair bir fikrim yoktu. "Zırlama lan. Git damar yolu aç kadına." diye azarladım çocuğu. Normal bir vakitte benimle didişmekten çekinmeyen çocuk, yaşadığı kaos yüzünden tavrımı umursamamış, anında kadının yanına seğirtip damar yolu açma hazırlıklarına başlamıştı. Geri çekildim birkaç adım ve onu izlemeye koyuldum, Asahina beni tekrar azarlamaya başlayana kadar.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Re: İki Miyazaki

Post by Kitamura Susumu » April 1st, 2020, 4:34 pm

Asahina az önceki sinirini bir kenara bırakıp oldukça kibar bir sesle sorular sormaya başladı hamile kadına. Sesi epey bir yumuşak, kurduğu cümleler de fazlasıyla nazik ve anlaşılırdı. Ne varki kadından doğru düzgün bir yanıt alabildiği söylenemezdi. Sıklaşan sancılarıyla yaşadığı öfke, çoğu soruya hakaretlerle karşılık vermesine sebep oluyordu kadının. Buna rağmen Asahina sabırla sancısının geçmesini bekliyor, doğumhaneden yardıma gelen hemşireye sorular soruyordu kadın sancıdan kendini her kaybettiğinde. Ortalık biraz daha derli toplu bir hal almaya başlamıştı. Etrafa toplanan meraklı kalabalık dağılmış, sadece gerekli olan personel kalmıştı alanda. Artık sadece Miyazaki, Asahina, doğumhaneden gelen hemşire ve ben vardık kadının başında. Çaktırmadan bir kaç adım daha geri atıp sessizce tüyebilirsem ben de kaçabilirdim buradan. Geriye doğru kaykıldım, topuklarımın üzerinde yavaaaaşça dönmeye başladım. O kadar dikkatliydim ki nefesimi bile tutmuştum, kimse yok olduğumu fark etmeyecekti.

"Geri gel buraya!" diye bir bağırtı ben daha iki adım atmışken beni yerime mıhladı. Kaçsam da kalsam da Asahina'dan şomarı yiyeceğimi zaten biliyordum, ancak işittiğim her bağırışta sanki ilk defa azar yemişim gibi hissediyor, ufalıp yok olmak istiyordum. Etrafta kimsenin olmamasına rağmen milyonlarca insanın gözü üzerimde gibiydi. Nefesimi hala tutmakta olduğumu fark edip kendimi serbest bıraktım. Gülümseyerek döndüm arkama geri, "İki numaralı bölmede yaşlı bir ka..." demiştim ki Asahina beni susturdu. "Bacaklarını tut kadının." diye emretti.

"Ben tutmam!" diye karşı çıktım, daha ne dediğimi kendi beynim de algılamamışken. Tutardım tutmasına da bir anlık panik saçmalamama sebep olmuştu. Asahina ise bana cevap vermeye bile tenezzül etmemişti. Kaşlarını o kadar çatarak bakmıştı ki bana, çatlayıp bölünecekmiş gibi görünen suratından anında oraya gidip o bacakları tutmazsam belamın sikileceğini anlamıştım. Tıpış tıpış gittim ve kadını zaptetmeye başladım.

Doğumhane hemşiresi, beraberinde getirdiği çeşitli alet edevat ile Asahina'ya yardım ediyor, zaman zaman da elindeki bir boru yardımıyla kadının karnına kulağını dayayıp bebeğin kalp atışlarını dinliyordu. Anladığım kadarıyla ne bebekte, ne de annede bir sıkıntı vardı. Kadının dördüncü çocuğunu doğuruyor olması da bu doğum sekansının çok uzun sürmeyeceğinin bir işaretiydi. Lakin kadını ne kadar zorla tutarsam tutayım zaman zaman elimden kaçmasını ve Asahina'ya bir tekme sallamasını engelleyemiyordum. Kaçırdığım her bir tekmede ise Asahina tanımadığım bütün akrabalarımın mezarlarındaki kemikleri sikeceğine dair planlar mırıldanıyordu. Normal bir vakitte jounin mounin dinlemeden dalacağım herif beni resmen domine etmiş, hakimiyeti altına almıştı. Yakışıklı olsa bu durumdan bir ihtimal ben de karlı çıkardım ancak, hiç tipim de değildi.

Doğuran aha şu kadın olmasına rağmen sersefil halde olan Miyazaki ve bendim. Damar yolu ile uğraşmayı çoktan bırakmış, kadının kollarını zaptetmeye çalışmaya başlamıştı çocukcağız. Gördüğüm kadarıyla o da en az benim kadar başaramıyordu bu işi. Bazen kadını elinden kaçırıyor, saçına ya da yanına yaklaşan hemşireye vurmasına engel olamıyordu. Asahina artık "Ikın ıkın!" diye bağırma işlemini iyice abartmışken kadının bağırtıları apayrı bir boyuta geçti. Aşırı tiz fakat yüksek bir sesle, "MIYAZAKIIIIIEEE!!" diye bağırmaya ve "Ne yaptın bana, şerefsiz herif!" diye sövmeye başladı. Doğumun en can alıcı noktasında olmamıza rağmen hepimiz işimizi bir anlığına bırakıp şok içinde kadına bakmaya başladık. Kafamızdan geçen binbir türlü hesap kadının söylediklerini çözmeye çalışıyordu. Miyazaki bu kadına ne yapmış olabilirdi? Hem kadın ile ne ara tanışmışlardı da nefret besleyecek kadar vakit geçirmişlerdi? Duraksamamız daha ikinci, belki üçüncü saniyesindeydi ki inanılmaz bir acıyı sol kolumda hissetmeye başladım. Sessizlik bu sefer iki senkronize çığlıkla bölünmüştü.

Berbat bir histi, Fuu dizimi çıkardığında bile böyle bir acı hissetmemiştim. Azılı bir canavarın pençeleri sol kolumu kavramış parçalamaya çalışıyor, kıramadığı için kemiğimi yamultup esnetiyordu sanki. Ölmeyi arzulatacak cinsten kabus gibi bir şeydi adeta. Kadın... Kadın gelen bir başka sancıyı ve anlık boşluğu fırsat bilip öne doğru atılmış ve sol kolumu kapmıştı ıkınırken. Şimdi de kadınla karşılıklı bir şekilde bağırıyor, o Miyazaki'ye söverken ben ise kadına doğru "BIRAK! BIRAK KOLUMU!" diye yalvarıyordum çığlıklar halinde. Doğumhane hemşiresi panikle elindeki boruyu yere düşürüp yardımıma koştu. Beni çekiştirip kadından kurtarmaya çalışsa da nafileydi, zaten onun da kulağına bağırmaya başladığım için geri kaçmıştı benden. Hele Asahina, çok daha beter bir durumdaydı. Ne olup bittiğinin farkında olmadan kendini aşırı ciddi bir biçimde karşısındaki sahneye odaklamış, nefes bile almadan "IKIN! IKIN!" diye bağırıp durmakla meşguldü. Çok geçmeden bağırtılarımıza Miyazaki'nin de çığlıkları eklendi. Elinden tekrar kaçırdığı kadın bu sefer de boştaki eliyle Miyazaki'nin koluna yapıştı ve zar zor toparlanmış olan acil servis tekrar cümbüş havasına büründü.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak

Açılın Ben Medic-nin'im!

Komplikasyon
Hakaret

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank

Ninjutsu Listesi

Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
-Raiken, C Rank
Genjutsu Listesi

-Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Kanryousou, C Rank
-Shibou no Jutsu, B Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri

Post Reply

Return to “Hastane”