Kozmos

Kusagakure'ye sahiplik yapan düzlükler.
Post Reply
User avatar
Kurosawa Haru
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 88
Joined: October 12th, 2018, 9:09 pm

Kozmos

Post by Kurosawa Haru » October 23rd, 2018, 10:00 pm

Yıldızlar bir örtü gibi yayılmışlar gökyüzüne ışıklar yayıyorlar ve sessizce duruyorlar, çekiçle çakılmışlar gibi. Hiçkimse onlardan ışık yaymalarını istemez, ama milyonlarca mil öteden bize doğru bakarlar her gece, yükümlüler gibi. Müzikal bulutsular, şeytansı karadelikler ve kozmik bilinç hiç itiraf etmeseler de aslında beni seyrediyorlar ve şu ana kadar tecrübe ettiğim her şey, tanıdığım veya öldürdüğüm her insan beni bu noktada seyretmelerinin sebepleri. Bulutlu gecelerde ay yerine geçebilecek kadar parlak ve özgür bedenim ve güneşin batışı kadar kırmızı gözlerimle size geri bakıyorum.

Sizden bir işaret bekliyorum. Yolgezer ya da yıldız gözcüsü insanların görüp de benim göremediğim şey nedir sizde? Kendi yolunu sadece gökyüzüne bakarak tayin edebilen gezginlerden ne farkım var, katillik mi? Yıldız gözcülerine çağlar boyu ettiğiniz yardımlar, ırkdaşının kanını yerlere dökmedikleri için mi? Kabul! Ben bir katilim! Para kazanabilmek, hayatımı idame ettirebilmek için öldürüyorum. Öldürmekten başka bir şey de bilmem pek. Ufacık bir işaret bekliyorum sizden. Yıldız seyredenlere çizdiğiniz rotalardan ben de istiyorum, onların görebildiklerini görmek, tavana asılı işe yaramaz ışıklara baktıkça ipekten yolların hayalini kurabilmek istiyorum. Ama hayal gücüm bir ördeğinki kadar dar, ve bir kuğu kadar deliyim.

Dalgalar gibi değil yaşadıklarım. Denizin köpürmesi, ya da sakinken hareler düşmesi değil hislerim. Ben bir deniz değilim. Bu yakut çimenlerin içinde her sabah kaybolup giden güneş ışığı değilim. Ben vücuda sahip olmayan kanatlarım. Dolunayın parlaklığıyım ben. Işıkta, kozmik ateş topundan köşe bucak saklanan bir kuğuyum. Hayat doluyum. Yıldızlardan bir işareti hakedecek kadar da uğraştım.

Başarabilen biri olmayı özledim. Sevmeyi, aşık olmayı özledim. Bir şeyler için uğraşmayı, ya da içip sarhoş olmayı özledim. Başımı yastığa yorgun koymayı özledim. Bir amaç ve ideal sahibi olmayı özledim. Şu an ben hiçbir şeyim. Saldır dendiğinde saldıran, sahibinin terliklerini getiren itaatkar ve akıllı bir sokak köpeğiyim. Bunun değişmesinin tek bir yolu da bir işaret. Sahibinin cesedini yiyen kediler gibi, bir işaret bekliyorum. Gökyüzünden, yer yüzünden ya da toprağın altından bir şeylerin bana yol çizmesini istiyorum. O zamana kadar da bekleyip, uslu bir sokak köpeği olacağım. O yol çizilene kadar bekleyeceğim, nefes alıp nefes vereceğim. Öldüreceğim. Hayatımın değişmesini bekliyorum. Umuyorum. Bir şeyleri istemeyi istiyorum.

Kurosawa Haru

Fiziksel Profil

Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Element: Doton
Seviye: C-Rank Rütbe: Chuunin
Ryo: 107.500 Prestij Puanı: 13 Ün: 10 Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon: Hayatında bir amaç ve sebep bulabilmek.

Komplikasyon: Albinizm. Albinizm genetik olarak, cilde, saça ve göze rengini veren melanin pigmentinin eksikliği veya hiç olmaması durumudur. Haru'nun saçları ve teni kar gibi bembeyaz, gözleri ölüm gibi kırmızıdır.

Savaşçı Profili
Güç: 6 Çeviklik: 7 Kondisyon: 5
Potansiyel: 6 Varlık: 2 Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Favori][Çeviklik] Akrobasi: 9 | [Çeviklik] El Hassasiyeti: 1 | [Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1 | [Varlık] Empati: 1 | [Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1 | [Zeka] Farkındalık: 1 | [Zeka] İzcilik: 1

Özel Mod
Majiwari

Ninjutsu
Doton: Gansetsukon (El Mührü Azaltma ve Geliştirmeler Mevcut!)
Doton: Doryuu Shiki (Chakra Azaltma ve Birsürü Geliştirme Mevcut!)
Doton: Moguragakure no Jutsu
Doton: Doryuu Heki (Chakra Azaltma)

Taijutsu
Nagatsu Tekniği B-Rank
Issen - Nagatsu Stili

Ekipmanlar
Özel Üretim Kalkan
Özel Üretim Gözlük
Yari (Normal Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite) 5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite) 1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite) 2 Sis bombası (Normal Kalite)
Post Reply

Return to “Otonashi Düzlükleri”