GM Bildiri Başlığı

Naruto evreni ve sitenin geneli ile alakalı duyuruları buradan takip edebilirsiniz.
Locked
Fortius
Legendary
Legendary
Re: GM Bildiri Başlığı

Post by Fortius » September 1st, 2021, 12:56 pm

Kaldığımız yerden devam edebiliriz dostlar. Bakmakta olduğum konulara cuma günü GM mesajları gelecek, yazmamış olanlara pasiflik verilecektir. Öpüyorum.
.
"Kral, ben zaten son paragrafta yazdığın şeyleri bi' önceki tur görmemiş miydim?"

"Bu bir niye pasiflik vermiş AQ mesajı değil."

.
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » January 26th, 2022, 1:04 pm

İş yoğunluğu ve bazı özel sebepler nedeniyle bir süredir siteyle ilgilenemiyorum. Bu süreç bir süre daha devam edebilir veya kafam atıp ansızın bitebilir, bilemiyorum. Ona göre takipte kalın, seviliyorsunuz.
.
"Kral, ben zaten son paragrafta yazdığın şeyleri bi' önceki tur görmemiş miydim?"

.
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » March 1st, 2022, 9:27 am

Bazı özel sebepler nedeniyle bir süre siteye yazamayabilirim. Bu yüzden bakmakta olduğum konularda, ikinci bir duyuruya kadar, herhangi bir pasiflik sınırı uygulamayacağım.
.

.
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » April 30th, 2022, 6:28 pm

Bayram tatilinde siteye giremeyecek olmam nedeniyle, bakmakta olduğum konulara yazamayacağım. Bu sebeple GM'likler en erken 6 Mayıs, en kötü ihtimalle de 9 Mayıs'ta gelecek.

Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun, seviliyorsunuz.
.

.
Locked

Return to “Duyurular”