GM Bildiri Başlığı

Naruto evreni ve sitenin geneli ile alakalı duyuruları buradan takip edebilirsiniz.
Cynic
Laplace
Laplace
Re: GM Bildiri Başlığı

Post by Cynic » February 1st, 2020, 12:21 pm

Meşguliyet sebebiyle siteyle çok az ilgileniyorum ancak pazartesi gibi bu durum düzelecek ve açılmamış konular açılacak, bakılmamış başvurulara bakılacak.
Cynic
Laplace
Laplace

Post by Cynic » February 10th, 2020, 11:19 am

İş başı yaptım (oley!) o bağlamda adaptasyon sürecim sebebiyle pek ilgilenemedim. Yönetimsel olaylarda kısa süreli bir aksama olabilir.

Bu arada GM istekleri yakın zamanda açılacak, diğer konularla senkronize olmasını istiyoruz.
Cynic
Laplace
Laplace

Post by Cynic » March 1st, 2020, 6:13 pm

Pazartesi akşama kadar yokum gençler. O vakit görüşürüz.
Cynic
Laplace
Laplace

Post by Cynic » March 10th, 2020, 11:16 pm

Yazmadığım konulara yarın giriyorum. Planım bu akşam halletmekti ancak beklenmedik bir halsizliğin içerisindeyim.

İnş korona değildir
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » April 4th, 2020, 7:30 pm

Konuları aksattığımın farkındayım, hepinizden özür dilerim. Evde çalışma sistemine geçişte işleri toparlama ve evde olan bir erkeğin tamirat tadilat sevdası nedeniyle siteye bakamadım. Bu gece veya yarın konulara yazmayı planlıyorum. Anlayışınız için teşekkürler. Koronasız günler dilerim efenim
.
"Kral, ben zaten son paragrafta yazdığın şeyleri bi' önceki tur görmemiş miydim?"

"Bu bir niye pasiflik vermiş AQ mesajı değil."

.
Cynic
Laplace
Laplace

Post by Cynic » April 5th, 2020, 2:46 am

Ben de biraz aksattım evde çalışma meselesi yüzünden, konularına baktığım arkadaşlardan özür dilerim. Yarından itibaren toparlamayı planlıyorum.
Cynic
Laplace
Laplace

Post by Cynic » April 21st, 2020, 12:12 am

Bir takım sebeblerden ötürü konular yine aksamak zorunda kaldı. Yarından itibaren dewamke.
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » April 22nd, 2020, 11:23 pm

Yine siteyi aksattığımın farkındayım, küfürlerinize talibim. Konulara en kısa sürede yazacağım, kusura bakmayın.

Not: Bu mesaj tuvaletteyken yazılmıştır. Çünkü mesajı yazan kişi sadece tuvaletteyken tek başına ve ufak bir bebe tarafından çekiştirilmeden durabilmektedir. Yine de çocuk güzel bir şeydir, yapın hemen.
.
"Kral, ben zaten son paragrafta yazdığın şeyleri bi' önceki tur görmemiş miydim?"

.
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » July 7th, 2020, 5:10 pm

Bakmakta olduğum konularla iş yoğunluğundan dolayı ilgilenmedim. Konulara yarın sabah itibariyle yazmayı planlıyorum, bilgilerinize sunarım efenim.
.

.
Fortius
Legendary
Legendary

Post by Fortius » August 6th, 2020, 11:32 am

07-10 Ağustos tarihleri arasında tatile çıkacağım için konulara ve siteye bakamayacağım. Bu süreçte baktığım konularda pasiflik sürelerini uygulamayacağım. 11.08.2020 tarihinden itibaren ise -ikinci bir duyuru yapılmaksızın- pasiflik kuralı tekrar aktif hale gelecektir. Yani halihazırda konunuza yazmadıysanız, 11.08.2020 tarihi itibariyle konunuzda belirtilen pasiflik kuralı geçerli olmaya başlayacaktır. Öpüyorum.
.

.
Locked

Return to “Duyurular”