Sagi Riaru

Post Reply
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1007
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Sagi Riaru

Post by GM - Naruto » September 29th, 2018, 11:31 am

Image
Cinsiyet: Erkek
Kullandığı Bilinen Elementler: Fuuton
Tercih Ettiği Bilinen Savaş Yöntemi: Nintaijutsu

Aranılan Köyler:
Ishigakure - En Yüksek Seviye
Kusagakure - En Yüksek Seviye

Yeni Amegakure hareketinin öncüsü.

Savaş sonrası dönemde Amegakure'de gerçekleşen iç savaşın içinde aktif olarak bulundu Riaru. O zamanlar bir jounin olarak görev yapıyor, Daichou'nun en güvendiği shinobilerin başında geliyordu. İç savaşın belki de en kritik hamleleri Riaru öncülüğünde gerçekleşti. Ancak bu süregelen karmaşada Riaru hem köy hem ülke yönetiminden uzaklaşmıştı. Amegakure'nin büyük bir potansiyeli olduğunu, iki otoritenin bu potansiyeli kullanmaktan aciz olduğunu düşünüyordu.

İç savaşın durulduğu anlarda, kendisi gibi düşünenleri de yanına alarak köyden kaçtı. Bu kaçış o kadar kanlıydı ki, bizzat Daichou'nun daha fazla kayıp vermemek için geri çekilme emri verdiğine dair söylentiler bulunmakta.

Zaman zaman Ishigakure ve Kusagakure sınırlarında bulunan yerleşim yerlerine dadanıyor, Yağmur Ülkesi sınırlarının geçilmesi durumunda müdahale ediyor. Diğer köy shinobilerinin ülke topraklarında bulunmasına karşı fazla sert tutumu köyler tarafından bilinmekte. İki köyün onu arama sebebi ise kendi sınırlarına Riaru tarafından yapılan saldırılar. Sağ gözünü de bu saldırılardan birinde, Kusa jouninleri Kizashi ve Gyaku'ya karşı yaptığı dövüşte kaybettiği biliniyor.

Riaru'nun Yağmur ülkesi topraklarının Amegakure'ye varmadan, kuzey taraflarında bir yerleşim yerini kontrol ettiği köyler tarafından bilinmekte.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1007
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: Sagi Riaru

Post by GM - Naruto » February 15th, 2019, 11:03 pm

Son yaşanan olaylar doğrultusunda, hem Ishigakure hem de Kusagakure yönetimleri Sagi Riaru'nun tehlike düzeyini maksimum seviyeye çekerek S-Rank'a yükseltmiştir.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Post Reply

Return to “S - Rank”