[Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by Kitamura Susumu » May 4th, 2019, 11:35 pm

Daha fazla zarar vermeme endişesi taşıyan inceleyişim bana sadece umutsuzluk getirmişti.

Kizashi'nin hali kelimenin en gerçek anlamıyla berbattı. Enfeksiyon içinde sürünen ve her yerine yayılmış irili ufaklı yaralar, artık kalmamış bir dayanıklılık ve çabalamaktan her an vazgeçebilecek gibi görünen bir mental durum... Sanki her bir dokunuşum daha fazla acı çektirecekti ona ancak incelemek, en net sınırlarıyla görmek zorundaydım halini. Bana kızabilir, şu an benden nefret ediyor olabilir. Fazla iyimserlikten başına iş alacak salak bir öğrenci olduğumu düşünebilir. Umrumda değil, bir hastamı ölmediği sürece tedavi etmekten çekinmeyeceğim. Başka hiçbir çıkar yolun kalmadığı ana dek de ölümü bizim elimizden olmayacak, buna eminim.

Stresi üzerinden atıp Kizashi'yi incelemeye başlayan Hanabi'de yoğunlaştı düşüncelerim. Muhtemelen ailesinin yanında takılmaktaydı, birazdan ilk görevine böyle dehşet verici bir yerde çağrılacağının farkında değildi ancak gelmişti işte. Faydamızın dokunacağından emin olamadığım Kizashi'nin yanında benimle birlikte bir çıkar yol, bir tedavi planı düşünüyordu. Hanabi'nin istediği kadar turlamasına izin verirken gözlerimle zincirlerin yolunu takip ettim; metal bir anahtarla korunuyorlardı gördüğüm kadarıyla. Iori'nin verdiği maymuncuk setiyle bu zincirleri açmayı deneyecektim, ancak daha sonra. İlk olarak Kizashi'nin yaralarına odaklanmalıydım zira.

Zor da olsa ağrı kesiciyi bir şekilde Kizashi'ye içirdim. Öyle ki, bu içiriş esnasında moralim iyice bozulmuştu Kizashi'nin ne kadar zorlandığını izlerken. Ağrı kesicinin onu rahatlatmasını umut etmekten daha öteye götürmedim düşüncelerimi. Artık daha fazla bu işin, görevin sonuçlarını, başımıza gelecekleri tahmin etmeye yormayacaktım kafamı ve şimdiye odaklanacaktım tüm dikkatimle. İnceleyişini sonlandırıp bakışlarıyla beni yönlendiren partnerime onu anladığımı belirtir bir şekilde kafa salladım. Kizashi'nin arkasında pozisyon almadan önce medikal çantamı kemerimden kurtardım, adamın arkasında geçip çantamı yere bıraktım.

Shousen'e başlamadan önce ilk olarak çantamdan çıkardığım antiseptik ile Kizashi'nin sırtını temizleyeceğim. Bunu yapmadan önce çantamda bulabiliyorsam temiz bir gazlı bezle irinin kabasını alacağım, ardından bir başka gazlı bezi antiseptiğe bulayıp temizleme işlemine devam edeceğim. İyice temizlediğimden emin olana kadar, ki bunun olması için yaranın tekrar sızıntı şeklinde kanamaya başlaması gerekiyor, o zaman Shousen ve Hanabi ile bu yarayı kapatmaya odaklanacağım. X şeklindeki yarayı elimden geldiğince kapattığımda sıradaki işim tekrar sırtında gördüğüm yanıklarıyla ilgilenmek olacak. Tekrarlayacağım bir temizlik sonrası bu yanıkları da iyileştirmeye çalışacak, ancak öyle karnındaki yaralar ile ilgilenmeye başlayacağım.

Karın kısmına geçtiğimde irili ufaklı yaraları es geçeceğim. Şimdilik sadece sağ taraftaki delikle uğraşacağım zira hızlıca en fatal görünen yaraları iyileştirip aradan çıkarmak ve zincirleri çözmeye başlamak istiyorum. Tüm bunlar bittikten sonra zincirleri çözebilirsem eğer, Kizashi'nin şu an ki durumunu tekrar bir gözden geçireceğim Iori'ye de bir göz atarak. Iori'yi aşıp bana gelen birileri olmadığı sürece tedaviye devam edecek, bu sefer de irili ufaklı yaraları da halletmeye başlayacağım. Eğer Iori taraflarından gelen birileri varsa ise doğal olarak defansa geçeceğim. Kizashi'yi tedavi ederken harcadığım çakra beni yorarsa da, bir adet çakra hapı kullanacağım.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 52,000
Prestij: 4
Ün: 25
GP: 120

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 5
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite
-İyileştirici Hap, İyi Kalite

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 5th, 2019, 1:03 am

Iori: Hazırladığın kunaileri kapının üst kısmına fırlatıyor ve beklemeye geçiyorsun. Adım sesleri kapıya yaklaştığında biraz yavaşlıyor. Yere yayılmış bedenleri düşününce, çok kolay bir ilerleyiş olmuyor gelen kişiler için. Girişte, iki adet silüet yakalıyorsun. Karanlık içinde kısa bir bakışma yaşıyorsunuz. Göremesen de, gözlerine kilitlendiğini, onun da seni baştan aşağıya süzdüğünü hissedebiliyorsun. Birkaç saniye sonrasında yanan bir kibrit, bir meşaleyi alevlendiriyor. Yurui. Kararmış göz altları, baygın bakışları. Hemen önünde ise koleksiyonunu çeşitlendirmiş, sırtında tam on sekiz adet katana bulunan hayalindeki adam. Sana ait katanayı, sol omzunda görebiliyorsun. Sağ elinde ise çoktan kınından çıkardığı, tamamen gümüş renkte bir katana mevcut.
Image
Kapıdan girmeden önce seni ve ardındaki Susumu'yu ufaktan biraz daha inceliyor. "Öğrencilerim." Sırtını ve belini sarmış katana örütüsünün arasında ince elektrik akımlarının canlandığını görüyorsun. Alaycı ses tonunda ise net bir iğrenme mevcut. Kapıdan içeri doğru adımlamaya başlıyor, Yurui de hemen ardında. Parşömenler için geri sayıma başlıyorsun. "Tesuri sizi kolayca içeri aldığında bir şekilde anlamalıydım. Saflık. Yeni Naegi'ler yaratacağımızı-" Shinji henüz cümlesini tamamlamışken parşömenlerin alevleniyor ve ardı ardına patlıyor. Patlama sesiyle birlikte Shinji de Yurui de öne doğru 2-3 adım ilerliyor arkalarına düşen parçalardan kaçmak için. Patlamalar içinde bulunduğunuz alana hayati bir zarar vermiyor ancak girişi irili ufaklı taşlarla kaplayacak bir etki bırakıyor. Patlamayla birlikte zemin de hafifçe titriyor.

Kunaini fırlatıyor, sırtındaki fuuma shurikeni çekerek bir yay doğrultusunda savuruyorsun. Kunaini fırlattığın esnada, Shinji ve Yurui'nin dikkati kapı tarafında olduğu için bakışları da oraya yönelik oluyor. Beklediğin dövüş ise bu anda başlamış oluyor.

Fuuma shuriken'i fırlattığın esnada suratındaki ince sırıtmayla birlikte karanlığa bürünmüş yol üzerinde fırlıyor sana doğru ! Katanalar arasında dolanan elektrik akımı canlanıyor, büyüyor tüm katanaların kabzalarına yapışarak Shinji'yi net bir elektrik kaynağına dönüştürüyor. Sırtını sarmalayan bu akımlar ise, belindeki kabzalardan birinde toplanarak daha yoğun bir şekilde elinde tuttuğu katanaya akın ediyor.

Sana doğru ilerlemesi sebebiyle Fuuma shuriken'in açısından kurtuluyor Shinji. Parçaları dağıtıyor, misinayı kullanarak kendine doğru çekiyorsun. Dört parça, ilk hızından daha yüksek bir ivme ile Shinji'nin sırtına doğru hareketleniyor.

Shinji'nin sana koştuğu bu aralıkta, geriye çektiğin parçaların durumunu göz ucuyla yakalayabiliyorsun. Üç parça, Shinji'nin güvenli alanına girdiği anda sırtında katanalar arasında dolanan akımları üzerine çekiyor. Parçalar, bu akımlarla temas ettiği anda, senin onları çekme hızından neredeyse 2-3 kat bir hızla alanın farklı noktalarına uçuyor. Bu bir savrulmadan ziyade, net bir etki. Bu üç parçanın, Shinji'nin vücudunun kısmen sol tarafına doğru gittiğini farkediyorsun. Dördüncü parça ise, güvenli alana girdiği anda yönünü hafifçe değiştirerek Shinji'nin elinde tuttuğu katananın kınına doğru yöneliyor. Bu kın, Shinji'nin belinin sağ tarafındaki dört kından biri ve boş. Parça kına girmek istermiş gibi, kının boş giriş alanına çarpıyor ancak fiziki olarak mümkün olmadığı için ilk denemeden sonra zemine düşüyor normal bir şekilde. Bilgileri hafızana attıktan sonra katananı çekiyorsun.

İlk hamle için sana fırsat bırakmıyor Shinji. Katananı çektiğin o kısa aralıkta dibinde bitiyor. Elektrik yüklü katanasını çok basit, hatta amatör bir hareketle bel hizanda soldan sağa doğru savuruyor. Bu hamleyi, hazırlıksız yakalanmandan ötürü katananla savuşturmak zorunda kalıyorsun. Normal şartlarda yeteneğin gereği, karşında yapıldığında basitçe savuşturup hemen ardından bitirici hamleyi yapabileceğin bir amatörlük bu. Fakat katanalarınız birleştiği anda elektrik akımı senin katananın metal yüzeyinde geziniyor. Bu akımlar metal yüzeyden eline doğru hareketleniyor ancak kabza kısmından ileriye gidemiyor. Şiddetli bir titreme hissediyorsun sadece. Ve güç. Bu basit hamleye rağmen, 8-9 adım geriye doğru müthiş bir şekilde itiliyorsun. Katanayı tuttuğun elinde, titreşimden dolayı ufak bir uyuşma hissediyorsun.

"Seramik. Benim hatam." Seni itmesinden hemen sonra, yine alaycı bir tonla konuşuyor Shinji. Sen zeminde dengeni sağladığın anda sol omzunu hafifçe sağa, öne eğiyor ve elindeki katanayı ters çevirerek havaya bırakıyor. Shinji'nin sırtındaki elektrik akımı katanayı adeta havada yakalayarak kınına doğru hızla çekmeye başlıyor.

Shinji 8-9 adım ötende. Sol omzu, sağ önüne doğru hafifçe eğik. İleri atılacakmış gibi bir izlenim veriyor fakat fazlasıyla rahat bir duruş bu. Hatta garipsemeyecek olsan savunmasız olduğunu bile düşünebilirsin. Az önceki kesme hamlesiyle birlikte, seni denediği izlenimine kapılıyorsun.

Yurui'den ise iz yok. Az önce fuuma shuriken'in ilerleyiş rotasında olduğuna eminsin. Ancak ilk etapta görüşünü kapatan Shinji, şimdi de ışıklar saçtığı için net bir görüşün yok. Fuuma shuriken'in de birşeylere temas ettiğini hissetmedin.

Susumu: Ekipmanlarını çıkarıyor, Kizashi'nin irin dolu yarasını temizlemeye başlıyorsun. Ne kadar nazik davranmaya çalışsanda, irin tabakasına ilk temasında ne kadar acı verdiğini tahmin edebiliyorsun. Kizashi ise, ilk temas anında fazlasıyla geriyor vücudunu. Ufak bir ıkınmadan sonra vücudunu tamamen salıyor. Nefes aldığını hissedebiliyorsun. Fakat zayıf. Kendinde mi emin değilsin. Hanabi ise sakince yaraları temizlemeni izliyor. Iori'nin kapı tarafındaki tekniklerini görünce şöyle kafasını uzatıp bir bakıyor ne oluyor diye. Iori'nin sağlam olduğunu görünce biraz rahatlamış şekilde tekrardan odaklanıyor.

İrin tabakalarını sildiğin anda akmaya başlayan koyu kanla birlikte tekniğini uygulamaya başlıyorsun. Hareket dahi edemeyen birini tedavi etmek ilk bakışta rahat gibi dursa da... Sonuçta hareket 'edemiyor'.

Odağın Kizashi'nin yarasında, gözlerin ise Kizashi'nin omzunun üstünden Iori'ye kilitli. Yurui ve Shinji'nin odaya girdiğini görüyorsun. Savaşın başladığını da Iori'nin ufak perdelemesine rağmen farkedebiliyorsun. Zaten ışık saçan bir Shinji'yi gözden kaçırmak fazlasıyla zor. Hanabi ise tamamen senin tekniğine odaklanmış durumda. Iori'nin yarattığı patlama sonrasında dikkati dağılıyor, toparlaması ise çok uzun sürmüyor. Şimdilik sizi tehdit edecek bir durum olduğunu düşünmüyorsun. Iori ve Shinji yaklaşık 20 metre uzaklıkta.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » May 5th, 2019, 2:19 am

Yaptığım şeyin Kizashi'ye ne gibi bir çile çektirdiğini düşünmek bile istemiyorum. Böyle bir durumda, birileri benim daha fazla acı çekmeme neden olsa şahsen, ondan ölesiye nefret ederdim. Fakat duygularımı da bir kenara bırakmalıyım. Böyle durumlarda işi kıyamamazlığa vurmak faydadan çok zarar sağlar, bana öğretilen bir şey bu. Ağrı kesicinin bir an önce acılarını azaltmasını umut etmekten başka bir seçeneğim yok şu an için. Belki de, köye sağ salim dönmeyi başarırsak eğer, kendisinden içten bir şekilde özür dilemeliyim. Kaba saba piçin teki olsam da özür dilemekle ilgili bir sorun yaşamadım bu zamana kadar, sanırım bunu başarabilirim. Bu fikri kafamın bir köşesine attım ve odağıma devam ettim.

Yarayı bir süre kurcalayışım sonrasında kısmen temiz olan dokuya ulaşmış ve iyileştirmeye hazır bir alan yaratmıştım kendime. Daha hızlı olmalıydım. Kendimi daha çok zorlayıp daha iyi bir iş çıkarmalıydım. Bu yarayı olabildiğince hızlı halletmeliyim ki diğer planladığım işlere geçebileyim, zincirlerle uğraşmaya başlayabileyim. Katılmam gereken bir savaş, desteklemem gereken bir arkadaşım var zira. Ara ara attığım bakışlar Iori'nin şu an için iyi olduğunu gösterse de karşı karşıya olduğu kişiler bende endişe yaratıyor. Shinjiyi ve savaş stilini azıcık ucundan bilsek ya da tahmin edebilsek de, Yurui denilen adama dair bir fikrimiz henüz yok. Ve savaş stilini bilmediğim düşman tipi benim en güvenimi kıran şeylerden biri olabilir.

Kizashi'nin sırtına Shousen uygulamaya devam ettim. Burada uygun bir aralık bulabilirsem eğer, Kizashi'nin önüne düşmüş olan wakizashimi de geri alacağım mümkünse. Malum, Yurui herifi pek görünürde yok gibi, göte gelmeyeyim ortalık yerde silah bırakarak. Hem, nasıl kullanacağıma dair öyle özel stil falan bilmesem de işime yarar ne bileyim. Tekniğe tekrar döndüğümde kendimi biraz daha zorlayacağım işleri hızlandırmak adına. Ardından, daha önce bahsettiğim gibi karnındaki yarayla ilgilenip zincirlerle uğraşmaya başlayacağım Iori'nin verdiği maymuncuk setiyle. Iori'ye şu an katılma planım yok ancak dikkatim bir yandan onun da üzerinde olacak.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » May 5th, 2019, 2:27 am

Shinji görülür olduğunda tüm bastırılmış hislerim içimde kaynamaya başladı. Kılıcımı sırtında görünce ise buharlaşıp yok oldular neredeyse. Süzdüm kabzasını ve yerini aklıma kazıdır. Çok yakındım ona, hem de çok. Sadece bir ölü beden daha gerekiyordu, soğuk ellerden onu çekip alacaktım. Her şey bu an için hazırlanmış gibiydi.

Shinji bir şeyler söylüyordu, Naegi adlı birinden bahsetmişti. Fakat konuşma vakti çoktan geçmişti, ayrıca çok da umrumda değildi Shinji'nin söyleyecekleri. Vakit, Kizashi'nin canı kadar kıymetliydi. Beklemenin bir anlamı yoktu. Emri verdim ve patlayıcı parşömenler infilak etti. Ortamı kaplayan ışık ve toz, ani bir şekilde Shinji ve Yurui'nin dengesini bozdu.

Tam da bunu bekliyordum. Elimdeki Fuuma Shuriken'i sağdan sola doğru fırlattım planladığım gibi. Ancak rakibimi biraz hafife almış olacaktım ki, sağdan sola doğru fırlatışımdaki açıklığı yakalamıştı Shinji. İleriye doğru atlamış, bunu yaparken de kendini bir elektrik kaynağına dönüştürmüştü sanki. Mavi - beyaz ışıklar her bir kılıç kabzasında dans ederken, rakibim üzerime doğru çullanmak için son süret bana doğru geliyordu. Fuuma Shuriken'in mekanizmasını aktif ettim ve parçaladım, onun sürprizine karşılık kendiminkini oynayacaktım.

Kendime doğru çektim bütün parçaları ve Shinji'ye doğru hücum ettirdim sırt tarafından. Ancak, parçalar ona isabet etmek yerine farklı yerlere dağılmıştı. Özellikle üçü belinin sağ tarafına doğru sert ve hızlı bir şekilde, net ve belirli bir yol izleyerek Shinji'den uzaklaşmıştı. Dördüncü parça ise, sağda duran boş kına doğru hareketlenmiş, kına sığamayınca da rastgele bir yöne düşüp gitmişti. Fuuma Shuriken hasar veremese de, hayati bilgiler sunmuştu bana. Keskin gözlerimi Shinji'ye çevirdim bu bilgileri beynime kazırken.

Shinji, kılıcına akın eden elektrik ile beraber bana doğru yalapşap bir hamle yapmıştı. İki elimde sıkıca tuttuğum kılıcın kabzasının neden seramikten yapıldığını da bu hamleyi karşılayınca farketmiştim; elektrik akımı öpüşen iki kılıç arasında gidip gelirken, kılıçları titretmekle yetinmişti, elime hücum edemeden de dağılmıştı. Ancak hamlenin kuvveti bileğimi uyuşturmuş, benim de geriye adım almama sebebiyet vermişti.

"Seramik. Benim hatam."

Seramik... Kılıcının kabzası seramikse, elektriğin ona da çarpma ihtimali vardı. Bu bilgiyi de aklımın bir kenarına yazdım. Ayrıca Fuuma Shuriken parçalarının hareketi de aklımın bir köşesindeydi. Shinji, bir omuzunu yere doğru eğip, büklüm bir duruş sergilediği an, harekete geçeceğini anlamıştım. Bu bilgileri bir şekilde kullanmalıydım, ayrıca yeni bilgiler de edinmek savaşın ilerleyen anlarında avantaj elde etmem için önemliydi.

Emanet kılıcın ucu hala Shinji'ye bakarken, sol elimi makibishilerin olduğu zırh çantama götürdüm ve elime üç tanesini aldım. Harekete geçecek miydi? Emin değildim. Beni deniyordu, orası aşikardı. Belki hareketim onu provoke edecekti. Bilmiyordum. Makibishilerden birini sağına, birini soğuna doğru fırlatacaktım. Amacım baya baya ona saplanmalarını sağlamaktı, ancak metal oluşları elektrik akımına kapılmalarını sağlayabilirdi. Buradan öğreneceğim bir kaç şey vardı. Kılıcını çekmezken de elektrik akımı aktif miydi? Ona yaklaşan şeylere de çarpıyor muydu? Spesifik bir hareket yapacak mıydı Fuuma Shuriken parçaları gibi? Bu soruların yanıtlarını bir şekilde edinecek gibiydim.

Shinji hareketlenince de, elimde kalan son makibishiyi fırlatacaktım ona doğru. Göğsüne doğru fırlatacaktım, ancak hafifçe. Amacım elektrik alanına kapılmasına izin vermekti Fuuma Shuriken parçaları gibi. Bu makibishinin rotası bir kabazaya veya kın ucuna doğru evrilirse bir kılıç çekecekti muhtemelen. Aklıma tekrar kının ucuna ve kının ucundan öteye, dışa doğru fırlayan Fuuma Shuriken parçalarını getirdim. Kından kılıca doğru bir akım olurken, metalin izlediği yol ise tam tersi yöndeydi; kının ağzından girip girip ucundan dışına doğru ilerliyordu.

Makibishinin fırlama yönü de çekeceği kılıca işaret etmeliydi diye tahmin ediyordum. Havadaki yön değiştirmesine dikkat edecektim, eğer akım bir kılıcı dolduracaksa makibishinin de Shinji'nin çekeceği kılıcın kınının ucuna doğru ilerlemesini tahmin ediyordum. Hangi kılıcın hareket edeceğini tahmin ettiğim anda, onu havada, hamlenin başlangıcında bloklamak için Shinji'ye doğru bir kaç adım atacaktım. Bloğu gerçekleştirdikten sonra elektrik akımı elimdeki kılıcı terk etmeden edindiğim zamanlama avantajıyla beraber havadaki kılıcımı yere doğru bükecektim. Blokladığım kılıcın, elimdeki kılıcın üzerinden kaymasını sağlayarak Shinji'nin bir an olsun aksamasına sebebiyet verecektim. O sırada da akımla dolmuş seramik kabzalı emanet kılıçla da dar ve ani bir kesik hamlesi deneyecektim. Eğer tüm tahminlerim doğru giderse, ki bir sıkıntının çıkması neredeyse kesin gibiydi, kılıçta biriken akım Shinji'ye de zarar verecekti. Yoksa emanet kılıcın kabzasının seramikle kaplanmasının ne anlamı vardı ki?

Yakın dövüşte kilitlendiğimiz bir anda ise, bu elektrik akımını lehine kullanıp elimdeki kılıcı çekmeyi deneyebilirdi dengemi bozmak için. Böyle bir durumda da hareketin yönünü hızlıca kestirmeye çalışacaktım kılıca uygulanan kuvveti hissetmeyi deneyerek. Az çok kılıcın yönünden emin olduğum anda elimin ve kılıcın hareket etmesine izin verecektim ona doğru. Sadece, kılıcın baktığı yönü çevirecek ve bu hareketi bir kesme hamlesine çevirecektim. Eğer gerekiyorsa hareket yönüyle aynı yönde bir güç uygulayarak bu hareketi daha da hızlandırabilirdim.

İkinci hamleler değiş tokuş edildikten hemen sonraki ilk boşlukta, zırh cebimdeki pusulayı sol elimin avcuna alacaktım. Akademide öğrendiğimiz kadarıyla manyetik alanın içerisindeki kutupları gösteriyordu pusula, Dünya'nın manyetik alan kutupları gibi. Ancak önümde çok yüksek miktarda enerjiye sahip bir elektrik kaynağı vardı, bu da manyetik alan demekti. Makibishi ile olan testlerim başarılı olursa pusulayı da hangi kılıcın bir sonraki hedef olacağını öğrenmek için kullanabilirdim; sonuçta elektrik akımı oluşunca pusulanın az çok o yönü göstermesi gerekiyordu. Bu da Shinji'nin hamlelerini önceden tahmin etmem için bir açık kapıydı.

Bu kadar varsayımsal düşünmek ve makibishileri kullanmak aşırı riskliydi ancak biraz daha bilgiye ihtiyacım vardı. Bu çıkarımlarım da bir sonuca varırsa, hareket planımı daha detaylı oluşturabilirdim. Yurui ise tek bilinmezdi. Acaba Susumu'ya doğru mu hareket edecekti, yoksa yakınımda bir yerlerimde bitip beni gafil mi avlayacaktı? Fikrim yoktu. Şimdilik Shinji'ye odaklanmalıydım. Yurui'yi o ortaya çıkınca düşünecektim.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Element: Suiton
Ryo: 170.000 Ryo
Prestij: 2
Ün: 34
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Çeviklik: 10
Potansiyel: 6
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

C - Rank: Hagane - Genbuki
C - Rank: Hagane - Hankai

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 20th, 2019, 11:48 pm

Iori: Kılıç kınına tam olarak oturduğunda, üç makibishi çıkararak sende Shinji'yi bir deneme sürecine alıyorsun. Makibishiler, fuuma shurikenin parçalarından farklı bilgileri sunuyor sana. Attığın üç makibishi de, elektrik kılcallarını üstlerine çekmelerine rağmen yön değiştirmiyor. Savrulmuyorlar, çekilmiyorlar. Attığın hızda, attığın yönde sonlandırıyorlar ilerleyişlerini ve Shinji'nin vücuduna çarpıyorlar. Ancak saplanmak yerine, kısa bir süre tutunup zemine düşüyorlar. Atma hızında sıkıntı yok. Shinji üzerine ne geçirdiyse en azından bu kuvvetle delinmeyeceğini öğrenmiş oluyorsun.

Shinji yere düşen makibishilere ufak bir bakış atarken mevcut pozisyonunu bozmuyor. Kılıç kına oturuyor, Shinji kına geçmiş katananın kabzasına sol eliyle adeta yapışıyor. Sağ eli ise nazlı bir şekilde senin katananın kabzasına doğru yavaşça uzanıyor. Sırtında dolaşan elektrik akımının coştuğunu; Shinji'nin temas halinde olduğu kından, senin katananın bulunduğu kına giden kılcallarn diğerlerine göre çok daha kalın bir hal aldığını görüyorsun. Bu görsel şölen onu bariz bir ışık kaynağına çevirirken, sen ise belirgin şekilde yön gösteren bu akımı baz alarak kendi katananın çekileceğini varsayıyorsun. Yakın dövüşe kilitlenmek için adımlıyorsun.

Varsayımın doğru çıkıyor, aynı zamanda isteğine hiç olmadığın kadar çok yaklaşıyorsun. Shinji'nin vücudunun sol tarafına asılmış yadigar katanan, herhangi bir temasa gerek duymaksızın bir mermi gibi fırlıyor kınından. Kendisini kının hapsinden tamamen kurtardığında, santimlerle ayarlanmış gibi akışı yukarıdan aşağıya doğru olacak bir takla döngüsüne giriyor. Sapma olmaksızın, sadece sana odaklı bir şekilde hızını kaybetmeden devam ediyor uçuşuna.

Hazırlıklı bir ilerleyiş yaptığın için reflekslerin katanan karşılık hızla harekete geçiyor. Ufak bir yan adımla yüzünü sağ tarafa dönüyor, üzerinde hala elektrik kılcalları dolanan katanandan milimlik farkla kaçıyorsun. Kınından, akımla birlikte fırlatılan katana, Susumu'nun bulunduğu hücrenin girişinin tam önüne saplanıyor.

Yüzünü Shinji'ye dönüyor, sol eliyle sol tarafındaki katanalardan birini kınından çektiğini görüyorsun. Kafanda kurguladığın hareket planı için de uygun bir fırsat oluşturuyor bu. Katana henüz kınından çıkmamışken, Shinji'nin üzerine atılıyor, çekme hamlesini kendi kılıcınla yarıda kesiyorsun. Senin kılıcının üzerinde dolanmaya başlayan akımlar, öncekinden çok daha kuvvetli bir titreşim yaratıyor. Ancak hareketlerindeki akışkanlık en azından hamle sürecini etkilemiyor. Kılıcını yere doğru biraz daha büküyor, pozisyon avantajını ele geçirerek Shinji'nin sol omzundan başlayıp göğsünün ortasına dek giden bir kesme hamlesi yapıyorsun. Kesme hamlesinin başarılı olduğunu, Shinji'nin içine girdiği siyah kıyafetin altından gözüken teni sayesinde anlayabiliyorsun. Fakat kesme hamlenin bir tür engelle karşılaştığına eminsin. Henüz kan akıtabilmiş değilsin.

Kılıcın, Shinji'nin vücut yüzeyinde dolaşırken az önce çekmesini engellediğin kabzayı kavrayan elde ufak bir hareketlilik görüyorsun. Shinji kabzayı bırakıyor, bileğini hafifçe çevirerek elinin dışını senin kılıcının yüzeyine yapıştırıyor. Eş zamanlı olarak, belinin sağ tarafındaki bir katanayı kabzasından 1-2 santim çıkardıktan sonra anlık olarak yerine geri oturtuyor. Kılıcın kına oturduğunu duyuran o tok sesi duyduğun anda, Shinji'nin eliyle temas halinde olan kılıcının kuvvetle geriye itildiğini hissediyorsun.

Kılıcın geriye itilirken, kesme hamlesi için kanalize ettiğin kuvvet senin de kılıçla beraber savrulmana neden oluyor. 1-2 adım geriye atarken kendi çevrende yarım bir tur atıyorsun. Zorlukla da olsa, elinde tutmayı başarıyorsun kılıcı.

Shinji ise senin uçuşunla birlikte ileriye doğru atılıyor. Senin savrulduğun o kısa aralıkta iki eline birer katana aldığını farkediyorsun. Bir tanesi, az önce senin katananı fırlatmadan önce kına yerleşen katana. Diğeri ise belinin sağ tarafından çektiği rastgele bir katana. Shinji direk olarak üzerine değil de, çevresinde dönerek birkaç adım önüne düşecek bir hızla sıçrıyor yerinden. Savunma hamleni kurgularken, gözlerin ufak bir detay yakalıyor.

Shinji rastgele çektiği katanayı, dönüş ivmesiyle birlikte çapraz bir kesme hamlesi için hazırlarken; yine aynı şekilde savuracak gibi durduğu, senin katananı fırlatmadan önce kınına soktuğu katanayı, az önce senin katananı tutan kına sokmaya başladığını görüyorsun. Çevresinde döndüğü için iki katanayı da kesme hamlesi için hazırlamış gibi gözükmesine rağmen yaptığı bu hareket garip geliyor gözüne.

Aranızdaki mesafe fazlasıyla kısa. Pusula denemen için henüz bir aralık bulabilmiş değilsin

Susumu: Önünüzdeki iç karartıcı ışık şovundan dikkatini alıyor, Kizashi'nin yaralarına odaklanıyorsun. Bu aşamada bireysel çalışmıyor oluşun, Hanabi'nin verdiği destek; sonuçları hızla görmeni sağlıyor. Tedaviyi uyguladığın alandaki, az önce irinle dolu yaraların yavaştan oluşmaya başlayan bir tabakayla kaplandığını, X'lerin sağ üst ve alt ucunun neredeyse tamamen iyileştiğini; ufak, kızıl bir ize dönüştüğünü görüyorsun.

Tedavini birkaç saniyeliğine aksatıp, Kizashi'nin ön kısmındaki wakizashine uzanıyorsun. Bu anda, önünüzdeki ışık gösterisinden farklı bir ışık kaynağı kopup fırlıyor bulunduğunuz yere. Sen wakizashi'ni çekmeyi tamamlamışken, bulunduğunuz hücrenin tam girişine, zemine bir katana saplanıyor. Üzerinde hala elektrik kılcalları dolaşıyor, kulağını tırmalayan cızırtılar devam ediyor. Shinji'den kopmasına rağmen bu durum devam ediyor.

Shinji ile aranızda duran Iori'ye güvenerek tedavine devam ediyorsun. Hanabi'nin dikkati, girişe saplanan katana nedeniyle biraz dağılsa da senin kendine güvenin onu da motive ediyor. Sırt kısmındaki işleminize devam ediyorsunuz. Iori ise, önünüze fırlayan katananın hemen ardından yakın dövüşe atıyor kendini.

Kulağına birşeylerin sürtme sesi geliyor. Derinden. Ufak bir öksürük takip ediyor bunu. Kafesin sol taraflarına bakıyorsun. Birşey yok.

Sen bu ses üzerine odaklanamadan Kizashi'nin hareketlendiğini görüyorsun. "Susumu." diyor hırıltılı bir sesle. Başını zorlayarak önce sana yöneltiyor bakışlarını, ardından girişteki katanaya. "Geri dönecek." Zorlanarak dillendirdiği cümleden sonra tekrar doluyor boğazı, öksürerek çıkartıyor tüm birikenleri.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » May 26th, 2019, 12:15 am

Makibishi'lerin elimden fırlamasıyla beraber hamlelerim başlamıştı, ancak edindiğim bilgiler farklıydı. Makibishi'ler tahmin ettiğim gibi yön değiştirmemişti. Akımları üzerlerine çekmişlerdi, bunu da beynimde bir yerlere not etmiştim. Ancak "elle" kontrol ediyordu etrafındaki kuvvet alanını muhtemelen. Bir şekilde, minik bir hamle veya aktif bir düşünce gerektiriyordu. Bilinçaltı veya sürekli aktif olan bir şey söz konusu değildi yani.

Bu sırada, harekete geçmeye başlayan Shinji sol eli ile az önce kınına yerleşen kılıcı kavradı ve usulca diğer eliyle de katanamın olduğu kına doğru elini götürdü. Derin bir iç çekmek istedim ancak saliseler ile ölçülen bu zaman diliminde bir an bile kaybedemezdim. Onun yerine iki kabza arasında gözlerimi hızlıca götürdüm. Sol eli ile yapıştığı kından fışkıran akım, yadigar kılıcıma doğru akmaya başlamıştı. Ne olacağını az çok kestirebilecek gibiydim, ancak sürprizlerle karşılaşmam da olasıydı. Elimdeki kılıcın bir şekilde akıma kapılacağı varsayımımı koruyarak ileriye doğru atılmak için kendimi hazırladım.

Ancak tam olarak harekete geçememişken, kılıcım hareketlendi ve şiddetli bir şekilde kınından fırladı hayava doğru. Hiç vakit kaybetmeden havada dönerek ilerlemeye başladı. Hedefinde ben vardım, eğer temas ederse parçalayacak gibiydi. Onu başka bir iradeye hizmet ederken görmek içimi parçalıyordu açıkçası, bir parçam da olduğum yerde durmamı ve onu göğsüme kabul etmemi söylüyordu. Ancak bu dehlizde ölmemin kimseye bir hayrı olmayacaktı. Ne Susumu'ya, ne de Kizashi'ye.

Ani bir hareket ile yana kaçıldım ve havada taklalar atan kılıcım arkaya doğru uçuşunu sürdürdü. Susumu'nun yakınlarına bir yerlerine saplandığını görmüştüm, en azından güvende bir yerdeydi. Eğer akımları bir şekilde egale edebilirsem onu elimde hissetmek istiyordum. O kadar çok yaklaşmıştım ki buna, karnımdan kafama yükselen sıcak hava dalgası savaşın adrenalini yenmeyi başarmıştı bile.

Kafamı Shinji'ye geri çevirdim. Sol elini bir kılıca götürdüğünü seçtiğimde tekrar, bu sefer ileri atılma hamlemi tamamlayabildim ve kından çekişini engellemeyi başardım. Bu sırada, tuttuğum kılıç akımlara kapılmıştı, muhtemelen bir kuvvet alanına kapılmam an meselesiydi. Bunu bekleme lüksüm de yoktu. Avantaj elimdeyken seri bir şekilde kılıcı yere doğru büktüm ve çektim. Sonuç olarak, Shinji'nin omzundan göğsüne kadar bir kesme hamlesi uygulamayı başarmıştım.

Ancak bir şekilde hasar almamış gibiydi. Zırhındaki kesikten tenini seçebiliyordum ancak kana dair bir iz yoktu. Başka bir alan olabilir miydi? Emin değildim. Savaşın bu safhasına ilk defa gelmiştim. Zihnimi kurcalayan soruları irdelerken ise, Shinji'nin elinin tersiyle elimdeki kılıcın yüzeyine dokunduğunu izlemiştim. "Manyak herif" diye düşünmeme gerek kalmadan, diğer eliyle belinin sağ tarafındaki bir kılıcı kınından bir kaç sandim söküp yerine geri sokmuştu bir an kadar kısa bir süre içerisinde. Ben ise bunun sonucunda geriye fırlamıştım.

"Tamam," dedim kendi kendime, "bir yerlere geliyoruz." Manyetik alanı manuel bir şekilde aktif etmek zorunda. Bunun için de kılıçların kınlarını kullanıyor. Her bir kının da işlevi farklı olmalı. Belinin sağ tarafındaki bir tanesi, eli ile dışarıya doğru bir alan oluşturmak için sanırım. Havada büyülü bir şekilde yerine giren kılıcın kını ile ise diğer kılıçları "şarj" edip fırlatıyor olmalı. Kim bilir diğer kılıç kınları ne işe yarıyor? Belki de kınlar değil, kılıçlardı anahtar nokta. Çok fazla değişken var ve her birini ezberlemek için vaktim olduğunu sanmıyorum. Hele yadigarım arkada bir yerlerde yere saplı beklerken.

Shinji'de beklememiş olacak ki, geriye savruluşum üzerine seri bir hamle yapmaya başlamıştı. Kınından çektiği iki kılıç ile beraber ortak bir kesme hamlesi yapmak için vücudunu konumlandırmıştı, ancak ilginç olan şey, diğer kılıçları kontrol etmesini sağladığını düşündüğüm kına doğru hareketlenen kılıçtı. Bir kılıcı mı aktif edecekti, yoksa elindeki diğer kılıcı mı hızlandıracaktı? Bunu bana söyleyecek tek şey akan akımlar olacaktı.

Kına ilerleyen kılıçtan çıkacak olan akımlara odaklanacaktım, ancak aynı zamanda da üzerime doğru kesici bir hamle yapacak olduğunu tahmin ettiğim diğer kılıcı bloklayacaktım. Bu sırada muhtemelen akımlar aktif olacaktı. eğer akımlar sırtındaki kılıçlardan birine giderse, onu muhtemelen çekip üzerime salacaktı. Bu durumda, bloktaki kılıcı büküp pozisyon değiştirmeliydim. Bunu yaparken de etrafımda yarım daire kadar dönüp dar açılı ancak sert bir yere paralel kesme hamlesi deneyebilirdim.

Eğer akımlar kılıçlara değil de elimdeki katanaya hücum ederse elimdeki pusulaya gözümü kaydıracaktım anlık olarak. Kuvvet yönünü bana kabaca tayin edecek diye umuyordum, bu da kılıcın hangi yönden çekileceğini tahmin etmeme olanak sunacak gibiydi. O yönde doğru bilinçli bir adım alıp, kılıcın kontrolünü kaybetmeden ilki gibi ikinci bir kesme hamlesi deneyebilirdim.

Onun dışında olacakları görmeliydim. Teorim hala yüzde yüz doğru gibi görünmüyordu. Bütün algılara beynimi açmalıydım ancak daha ne kadar defanstaki bir gözlemci olarak kalabilirdim, emin değildim. Bu hamlelerden sonra ofansif bir hamle silsilesi takılmalıydım, yoksa yorgunluk yüzünden kaybetme olasılığım aşırı yüksek gibiydi.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » May 26th, 2019, 12:26 am

Kendimi işime hepten verip Kizashi'ye iyice odaklandım. Çabamın sonuçlarını görmeye başlamış olsam da, bu iyileşme belirtileri bulunduğumuz durumun fena olduğu gerçeğini değiştirmiyor ve anksiyetemin aynı şekilde kalmasına neden oluyordu. Iori, Shinji meselesini halledebilecek miydi? Ben, Kizashi'yi sağlam hale getirebilecek miydim? Yüzüp geldiğimiz bir kuyrukta mıydık yoksa daha yolun başında mı? Hiçbir şeyin belirgin olmadığı, her anlamıyla karanlık bir noktadaydık sanki. Beni karamsarlığa sürükleyen lanet bir nokta.

Yutaka'dan hala bir işaret yoktu. Aslında, fobisine yenik düşüp kendi götünü kurtardığından emin olmaya başladım bile denilebilirdi. Bu fikir bana, aynı şekilde kendimi de koruma altına almam gerektiğini hatırlattı. Planladığım gibi düşen wakizashime uzandım ve tam bu sırada, önlem almamın önemini bana bir kez daha hatırlatan bir şey oldu: Iori'lerin o taraftan bir kılıç döndü dolaştı, konmak için bulunduğumuz noktayı seçti! Saniyenin onda biri kadar bir sürede yüreğim ağzıma gelmişti. Keza, Hanabi de aynı şekildeydi. Neyse ki kendi grubuma bir zarar gelmemişti, gördüğüm kadarıyla Iori de şimdilik tek parça halindeydi. Hanabi'ye doğru telkin amaçlı ufak bir "Sakin ol, tamam." deyiverdim. İlk görevinde karmaşanın ortasında kalmış olması eminim ona dehşeti yaşatıyordu. Açıkçası hak vermemezlik de edemezdim; göstermesem de aynı dehşeti zihnimin bastırdığım noktalarından birinde ben de yaşıyordum.

Cızırdayıp duran kılıçtan dikkatimi koparıp tekrar hastama döndüm. Hanabi ile anlaşmış olmam işime geliyor olsa da, odağımı net olarak toparlayamadan ikinci, hatta üstüne bir de üçüncü bir şok dalgası beni çarpmıştı. Arkamda bir yerlerde ne olduğunu kestiremediğim sesler beni ürkütmüştü ancak ben daha olayı kontrol edemeden Kizashi dikkatimi kesmiş, beni daha önemli bir şeyi düşünmeye zorlamıştı. Önümüze düşen kılıç, geri dönecekti. Muhtemelen geldiği yolu aynen geri dönecek ve Iori'yi de yolun ortasında deşme amacını taşıyacaktı üzerinde. Zaten katanalara doyamayan Shinji, geldiğinden beri ayaklı akü kıvamında takılıyor, bölgenin aylık elektrik ihtiyacını utanmadan kemiriyordu resmen. Yani tamam, ninjutsu tipi olmayabilirim ancak aynı doğayı kullanıyor olsak da, Raiton'u kendine eppppppey has bir şekilde geliştirip kullandığı belliydi. Kılıç hareketlenmeden ne kadar sürem olduğunu tahmin etmediğim için kendimi en kötü senaryoya adapte etmeye çalıştım ve saniyeler içinde bir şeyler düşünmeye çalıştım. Kılıca dokunamazdım, muhtemelen beni çarpardı. Dokunup kavrasam bile Shinji kılıcı çağırmaya karar verdiği anda karşı koyabileceğimin garantisi olmazdı, elimden kayıp gidebilirdi. Hanabi'nin toprak doğası zaten kılıçla temas ettiğinde parçalanırdı. Her şey böyle olunca, fiziksel bir müdahalede bulanamayacağım bariz gibiydi.

Belki zihnimi saniyelerle sınırlandırmasam daha ekstrem müdahelelere kalkışmayı düşünebilirdim ancak, böyle kısıtlı bir sürede apabileceğim tek şey beklemek ve Iori'ye doğru anda doğru uyarıyı vermeye çabalamak olabilir. Tabii, bundan hemen önce kendi grubumun götünü sağlama almak için ufak bir harekette daha bulunacağım. Gözümü kılıçtan ayırmadan Hanabi'ye seslenip "Arkamızda birileri olabilir, Tsuchiganji ile kontrol et." diyeceğim. Ardından, kılıcın hareketlenmesini bekleyeceğim Iori'yi uyarmak için. Gittiği yükseltiye göre Iori'ye eğilmesi ya da zıplaması için bağıracağım tek ve net bir kelimeyle. Eğer kılıç, ben daha Hanabi'ye emir veremeden hareketlenmeye meyillenirse, Hanabi'ye söyleyeceklerimi erteleyeceğim zira Iori'yi kollamak daha öncelikli benim için.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak

Açılın Ben Medic-nin'im!

Komplikasyon
Hakaret

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank

Ninjutsu Listesi

Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
-Raiken, C Rank
Genjutsu Listesi

-Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Kanryousou, C Rank
-Shibou no Jutsu, B Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » May 28th, 2019, 2:53 pm

Iori : Senin için adeta ağır çekimde gerçekleşen dövüş, Shinji için keyifli bir aktivite. Suratındaki hin sırıtma ve zorlanmamış olma ifadesi de hayli sinir bozucu.

Shinji dönüşünü tamamlıyor, dikkatini oluşacak akımlara odaklarken savrulan kılıcı bloklamak için hamle yapıyorsun. Kılıçlarınız, göğüs hizanızda birleşiyor. Bu kilitlenme esnasında, saf güç anlamında Shinji'nin senden üstün olduğunu anlayabiliyorsun. Kılıçlarınız çarpıştığı anda geriye doğru yarım metre kadar sürükleniyorsun.

Katanalarınız birleştiğinde Shinji'nin kına sokmaya çalıştığı katana tamamen yerine oturuyor. Shinji ise boşta kalan eliyle de katanasına destek vererek sana uyguladığı kuvveti arttırıyor. Duyduğun tok sesle birlikte kımlar tahminlerinin ötesinde, tek bir noktaya/kına toplanmaktan ziyade kendi içine çekilerek, adeta Shinji'nin tüm sırtını kaplayan ortak bir vücuda dönüşüyor. Akımlar büyüyor, hareketleri düzensizleşiyor.

Zihnin tekrar zamanla oynayarak ufak ayrıntıları yakalamaya başlıyor.

Akımlar yeni bir forma bürünürken, Shinji'nin katanasındaki akımların yok olduğunu görüyorsun. Bu sebeple katanalarınızın birleştiği aralıkta herhangi bir titreme hissetmiyorsun. Hamleyi bloklaman, onun gücüyle başa çıkman da öncesine nazaran daha kolay oluyor. Hatta, üstünlüğü garip bir şekilde ele geçirdiğini hissediyorsun.

Zira Shinji katanasının uyguladığı baskıyı iki eliyle arttırmaktan ziyade, sanki onu sabit tutmak için çabalıyor. Ve bunun için bir hayli güç uyguladığını farkediyorsun. Kollarındaki damarlar belirginleşiyor, Shinji'nin suratında ufak bir ıkınma ifadesi yakalıyorsun. Gücü uygulamayı kestiği anda katana sanki onunla bütünleşecek gibi.

Ayrıntılardan seni koparan önce arkandan gelen akımların cızırtıları, onu takip eden Susumu'nun haykırışı, ardından ise dibinden geçen elektrik yüklü katana oluyor.

Susumu : Tek gözün katanada, Hanabi'ye direktifleri vermek için ağzını açıyorsun. Arkamızda kelimesini dillendirdiğin anda, parmaklıkların önüne saplanmış katanadaki akımlar canlanıyor. Canlanmasından tam bir saniye sonra, katana müthiş bir hıza fırlıyor yerinden. Yukarıdan aşağıya taklalar atarak ilerliyor. Gözlerin zaten ona kilitli olduğu için, gidiş yönünü hızlıca süzüp, en basit şekilde bağırıyorsun Iori'ye.

"Sağa git !"

Iori : Shinji'nin katanayı yerinde sabit tutmak için çalışması, bir şekilde onun da kendisine doğru çekildiği fikrini doğrulatıyor sana. Hemen ardından gelen elektrik cızırtıları ise farkındalığından kaçmıyor, durumu açık şekilde anlamanı sağlıyor. O anda tek ihtiyaç duyduğun şey olan yönlendirme ise, takım arkadaşından geliyor.

Susumu'nun bağırışıyla birlikte kilit durumdaki kılıcını çekiyor, kendini sağa doğru hızla savuruyorsun. Sol tarafından yaklaşan mavi ışıklar, hızla seni aşıyor ve Shinji'ye ulaşıyor. Katana, Shinji'nin güvenli alanına kısmen sağ taraftan yaklaşıyor. Kılıç senin katananın bulunduğu kına soktuğu katananın, eski bulunduğu kına yerleşiyor. Belinin sağ tarafındaki kın. Bu yerleşme esnasında, yani kılıç kına girdiğinde, Shinji yaklaşık beş metre geriye sürükleniyor.

Kılıç kına yerleştiği anda Shinji'nin sırtında toplanan akımlar, tekrar kınların arasında dolaştığı forma geri dönüyor.

Bu anları kısaca süzdüğünde, dönerken kına soktuğu katana ile birlikte akımlar canlandıktan yaklaşık bir buçuk saniye sonra, Susumu'nun bulunduğu kısımdaki katanayı geri çektiğini zihnine atıyorsun.

Senin katananı fırlatmak için kınına soktuğu katanayı, fırlattığı katananın önceki kınına sokması dikkatinden kaçmıyor. Bir bağlantı var mı emin değilsin ancak rastgele yapmış olması da saçma geliyor.

Susumu : Iori'nin ölmeden sağa kaçtığını gördükten sonra vakit kaybetmeden Hanabi'ye direktiflerini iletiyorsun. Iori'nin kaçışından hemen sonrasında ise Kizashi'den ufak bir tepki yakalıyorsun. Sırıtıyor, ardından sırıttığı için yine öksürüklerle boğuşuyor. Biraz daha iyi olduğunu görebiliyorsun. Sırtındaki yara idare edebileceği kadar kapanmış durumda. X'in üzerini kaplayan taze, iyileşmiş kısımların herhangi bir hareket durumunda ne kadar sağlam kalacağından emin değilsin elbette. Tek bildiğin Kizashi biraz daha diri. En azından başını kaldırabiliyor, öksürüklerin arasından bilinçli cümleler kurabiliyor. "Beni çözün." Bunlardan ilki oluyor. Kafası hafifçe geriye dönük, kollarıyla zincirleri hareket ettiriyor.

Tekrar baktığında tam bir yıkıntı. Sadece ufak iyileşme belirtileri gösterince... Bir şekilde gözünde büyüyor.

Hanabi yüzeyde herhangi birini sezemediğini söylüyor. Ancak aynı sürtünme sesi tekrar ediyor. Bu sefer öksürük değil, bir yardım cümlesi ulaşıyor kulaklarına. Az önceki dövüşünde, düşen adamın içine daldığı karanlıktan. Hanabi'nin onu sezemiyor oluşu da bundan kaynaklı olabilir.

Eş zamanlı olarak, alanın tavanında koşma sesleri işitiyorsun.

Bulunduğunuz alanın görünmez duvarlarının içinden bir patlama sesi yankılanıyor. Patlama sesi, hemen ardından büyük bir titreşimi de beraberinde getiriyor. Yine göremediğiniz tavandan kopan taş parçaları zemine düşüyor. Konum olarak Susumu'nun ardındaki taraflarda kaynağı.

Iori : Patlamanın etkileri tepenizde yaşanırken Shinji'nin geriye savruluşu sonlanıyor. Suratının hafifçe bozulduğunu, biraz ciddiyetle kaplandığını görüyorsun.

Ayaklarını zemine tema ettirdiği anda, belinin sağ tarafından iki katanayı yarıya kadar çekiyor. Katanalar çekildiğinde, sırtında dolanan elektrik akımlarının geriye çekildiğini, bastırıldığını görüyorsun. Katanaların yarısın çekmişken, yine hızla yerine geri sokuyor. Geri sokarken eğdiği vücudundan iki katana fırlıyor. Birisi bulunduğunuz alanın solunda, senin sağında kalan duvarına, diğeri ise tam tersi duvara. Bu katanalar yerinden fırlarken, akımların öncesine göre daha canlı hareketlendiğini, katanaların hareketinden sonra normal formuna geri döndüğünü farkediyorsun.

Katanaların saplanma seslerini duyuyorsun, saçtıkları akımlardan konumlarını da görebiliyorsun. İkisi de senin bulunduğun hizadalar. Duvarların bulunduğun konuma olan uzaklıkları 40 metre kadar. Alana dair eline geçen en net mesafe bilgisi de bu oluyor.

Silahların duvara sıçramasından hemen sonra, Shinji az önce çekip kınına soktuğu iki katanayı eline alıyor ve üzerine atılıyor. Sırtındaki akımlar stabil formda olmasına rağmen, kılıçların da akımla kaplandığını görüyorsun. Aranızda yaklaşık yedi metre bulunmakta.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » May 29th, 2019, 1:15 am

Hem tahmin ettiklerim, hem de tahmin etmediklerim gerçekleşmişti.

Shinji'nin üzerime atılması ile beraber kılıçlarımız tokuşmuştu. Onun üzerimde uyguladığı baskıyı hissedince güç dengesizliğini kavramıştım. Gerçekten kuvvetliydi benden, bir kaç kat belki de. Ancak defansımı tamamen geçmeye odaklanmak yerine, sanki başka bir şey için gücünü kanalize ediyor gibiydi. Bu sırada da arkadaki enerji patlamasının bir form almaya başladığını farketmiştim. Bir şeyler olacak gibiydi, orası az çok kesindi. Bununla beraber üzerimde uyguladığı baskı azalmış, ancak Shinji'nin uyguladığı kuvvet azalmamıştı. Kılıçların kenetlenmesi belki de sadece bir an sürecekti ancak anın başlangıcındaki kuvvetsizliğim kaybolmuş, Shinji'nin kudreti de yokolmuş gibiydi.

Sanki elindeki kılıcı sabit tutmaya çalışıyordu. Salsa, üzerine hücum edecek gibiydi.

Kılıçtaki akımların yokolmasını da farkettiğim anda, gözlerim aniden açıldı. Susumu'nun bağırışı ise tüm tahminlerimi doğrulamıştı.

Kenetlenmeyi anlık bozup çekilmemle beraber kılıcımın yanımdan havada taklalar atarak dönüp gitmesini görmem bir olmuştu. Yolundan çekilmeseydim, ikiye bölünecek olabilirdim. Kılıcım tarafından öldürülmek pek de kötü bir his olmazdı benim için ancak şu anda ölmek pek yapmak istediğim şeyler arasında değildi. Hele başkasının iradesine itaat ederken bunun olmasını ruhum kaldıramazdı sanırım.

Kılıcım Shinji'nin belinin sağ tarafına hareket etmiş ve kınına girdiği gibi onu beş küsür metre kadar geri ittirmişti. Bu esnada da elektrik akımları "normal" hallerine dönmüştü. Arada geçen sürenin bir buçuk saniye kadar olduğunu ölçmüştüm kabaca. Odaklanmak için gerekli süre bu olmalıydı. Mesafe ile alakalı mıydı? Daha uzaktaki kılıçlar daha mı yavaş çekiliyordu? Yadigar kılıcımı üzerine çekerken elindeki kılıç da benzer bir kuvvet ile çekilmişt, ancak elimdeki kılıç etkilenmemişti. Herhangi bir kuvvet hissetmemiştim. Sanırım üzerlerinde akım dolaşmayanları çekmiyordu. Ancak kılıçlar tokuştuğunda Shinji'nin elindeki kılıçtan da bir akım dolaşmıyordu. Acaba ben mi görememiştim? Aktif olarak üzerinde elektrik akımı olamaması herhangi bir etki altında olmayacağı anlamına gelmiyordu.

Tüm bu olaylardan sonra Shinji'nin çektiği kılıç ile yadigarımın kınlarının yer değiştirmiş olduğunu farketmemle beraber bir patlama oldu. Yerini tam olarak bilemediğimden fazla bir tepki göstermedim, ancak dövüşü bitirmem gerektiği konusundaki hislerim daha da körüklenmişti.

Tek sıkıntı, nasıl yapacağım konusunda hala şüphelerim vardı.

Shinji'nin alaycı duruşu ciddiyete bürünürken, elektrik akımında da tekrar bir değişimler gözlemeye başlamıştım. Belinden yarısına kadar kılıçları çekip geri bırakmıştı. Bu çekiş sırasında elektrikler geriye doğru bastırılıp sönerken, kılıçlar yerine geri oturduğu anda canlanmış ve başka iki kılıcın sağa ve sola doğru fırlamalarına sebebiyet vermişti.

40 metre küsürlük bir yan açıklığa doğru fırlamıştı kılıçlar. Buna bir buçuk saniyelik odaklanma süresini de ekleyecek olursam, geri dönmeleri için hemen hemen bir göz kırpmalık kadar zamanım oluyordu. "Muhteşem."

Shinji'nin aramızdaki yedi metrelik mesafeyi en kısa sürede kat edebileceğinden emindim. Eline aldığı kılıçlar, kınlarına sokup iki kılıcın fırlamasını tetikleyen kılıçlardı. Mutlaka bunları kullanarak da diğerlerini geri çağıracaktı, diye düşünüyordum. İşin tek sıkıntısı bu sefer bu kılıçlar da elektrik akımı dolmuştu. Eğer o kılıçlarla bir şekilde elimdeki kılıcı tokuşturursam elimin uyuşacağını ve bastırılacağımı biliyordum. Ayrıca akım ile temas eden kılıcımı bir şekilde kontrol etmeye çalışabilirdi. Alternatif bir plan uygulamalıydım.

Buna "plan" demek biraz zordu tabi. Daha çok, "manyaklık" olarak adlandırılabilirdi. Ancak risk almadan sonuca ulaşabileceğimi düşünmüyordum. Ayrıca bir kaç saniye önce de düşündüğüm gibi; eğer savaş uzarsa kesinlikle kaybedecektim.

Öncelikle Shinji'ye doğru koşacaktım ben de buluşma anımızı hızlandıracaktım. Ayrıca ona doğru koşuşumla beraber kılıçlar da arka tarafımda kalacaktı. Aslında bu bir riskti, amacım Shinji'nin "korumasız" ve "agresif" olduğumu düşünmesiydi. Ona varınca eğilerek veya bir metre kadar zıplayarak yapacağını düşündüğüm kesme hamlesinden kaçmayı düşünüyordum. Odağım tamamen kaçmakta olacaktı; hamleyi bloklayarak ellerimin uyuşmasını veya vücudumun yavaşlamasını istemiyordum. Amacım, o fırlatılan kılıçlardan birini çağırmak adına kınlardan birine kılıç yerleştirmeye başlamasına kadar vakit kazanmaktı. Bunu gördüğümde, anlık olarak elimdeki pusulaya göz atacaktım. Pusula ve hangi kabzaya kılıcın girdiği, üzerime hücum edecek olan kılıcın yerini söyleyecekti. Yani pusula sağı gösteriyor ve Shinji o anda da sağ kabzaya bir kılıç sokuyorsa, sağ taraftaki kılıcı çekeceğini düşünüyordum. Eğer ikisini de kına sokmaya yeltenirse rastgele bir yön seçecektim.

Kılıç, kabzaya girdikten bir saniye sonra geriye doğru kısa bir adım alacak ve avcumu açıp elimdeki kılıcı aniden yere bırakacaktım. Bana hücum edecek olan kılıcın geleceğini tahmin ettiğim yöne doğru dönecektim. Havada yalpalayarak Shinji'nin belindeki boş kınlardan birine doğru hücum ediyor olacaktı. Bu sırada Shinji'ye ona doğru sırtımı dönmesini avantaja çevirmesine izin veremezdim. O yüzden seri olacaktım. Kaldı ki zaten kendi diğer kılıçlarını zaptetmek için efor sarfediyor olacaktı, bu yüzden benimle çok uğraşmaya kuvveti olduğunu sanmıyordum.

Kılıç bana yaklaştığında, havada kabzasını yakalamaya çalışacak ve kendimi havaya fırlatacaktım. boştaki kolumu göğsüme yaklaştıracak ve ayaklarımı kapatacaktım, böylece havadaki manevra kabiliyetim artacaktı. Amacım kılıcın havada yalpalamasını durdurmaktı, ancak rotasından saptırtmayacaktım. Bir önceki hamlesi gibi geri çağırdığı yadigarımın kuvvetine benzer bir kuvvetle geliyor olacaksa zaten değiştiremezdim, ancak havadaki oryantasyonunu değiştirebileceğimi düşünüyordum. Kılıcı kavradığım gibi Shinji'ye doğru uçacaktık gibi düşünüyordum, zaten havaya zıplarken de geriye, Shinji'ye doğru kendimi fırlatacaktım. Havada kılıcı zaptedince Shinji'ye doğru uçan bir oka dönüşecektim resmen. Kılıç kabzayı hedef alacaktı, ancak onun yönünü değil de duruşunu biraz değiştirebilirsem kabzaya ilerlerken yana doğru açılacak ve Shinji'nin karnına yanlamasına gömülecekti. Eğer kan dökmeyi başarabilirsem, zaten gerisi gelecekti.

Kılıçların kabzalarının seramik olduğunu da biliyordum ancak fırlayanlar için bu durum geçerli olmayabilirdi. Böyle bir durumda çarpılma ihtimalim aşırı yüksekti. Yapacak bir alternatifim yok gibiydi; eğer çarpılacaksam en azından kılıcın yönünü bozup kafalama Shinji'ye saplanmasını sağlayabilirdim ve kılıcı yarı yolda bırakabilirdim. Böyle bir durumda hızlıca yere bıraktığım kılıca hücum edecek ve onu olabildiğince en erkenden elime almaya çalışacaktım.

Sağa sola zıplama konusunda az buçuk bir şeyler biliyordum. Bir şeyleri seçebilme konusunda da güvenim vardı kendime. Başarılı olabileceğimi düşünüyordum ancak patlama hiç hoşuma giden bir durum değildi. Ayrıca daha bilmediğim detaylar da olabilirdi, özellikle elektriğin harlaması ve sönmesi sadece bir işaret olmamalıydı. Ancak bunu öğrenmeyi beklersem öteki dünyaya biletim kesilecek gibiydi.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!

Komplikasyon
Babasının Kılıcı

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » May 29th, 2019, 6:20 pm

Katananın hareketlenmesini beklediğim bu sürede stresten kıpır kıpır olmuş, kendimi bir nevi oto-pilota bırakmıştım. Ne yaptığımın çok da farkında değildim açıkçası, hatta Hanabi'ye yönlendirmeye çalıştığım sözlerim anlamlı bir kelimeler dizisinde çıktı mı, emin bile değilim. Shinji'nin katanayı geri çağırması lafımı yarıda kesti, beni ise na burada Kizashi'nin sırtını kurcalar ve Iori'ye doğru anırır bir vaziyette bıraktı.

Vaktinde davranabilmiştim. Bir arkadaşımın biçilmesini izlemek zorunda kalmamıştım. Zaten, izlesem bile muhtemelen kısa sürede ben de mortu çekerdim. Romantik bir düşünce değildi bu, durumu her açıdan ele alınca oldukça mantıklı olan bir sonuçtu sadece. Shinji delisi, yerdi lan beni, yerdi. Tuttuğumu farketmediğim nefesimi oldukça sesli bir şekilde verdim tehlike atlatılıp, dikkatim tekrar Kizashi'ye çekilince. Hanabi'ye basit bir kafa sallamayla cevap verdim yaralı adamın sırtı ile biraz daha uğraşırken. Hem kendime düşünmek için tekrar bir süre ayırmam lazımdı, hem de Kizashi'nin şu an ki durumunu tartmam gerekliydi. En genel anlamda hala bir enkazdan farksızdı, semptomlarının hafiflemeye başlamış olması da tutunmak istediğim umut kırıntılarından başka bir şey değildi. Yorgun sesi onu zincirlerinden kurtarmamı emretti, reddetmeyi düşünmez bir halde Iori'nin verdiği maymuncuk setini alıp zincirlerle uğraşmaya başladım.

Fakat bu uğraşı çok da sakin bir kafayla devam ettirebilecekmişim gibi durmuyordu. Arkalardan gelen sesle hala ilgilenmem gerekiyordu, üstüne bir de ilgimi hakeden bir başka sesler eklenmişti. Yukarıdan geliyordu, ancak üst kattan mıydı, yoksa direkt tavandan mıydı? Yurui'nin ortalıktan kayboluşunu göz önünde bulundurunca ayak seslerinin kaynağını teyit etmemin önemli olduğuna kanaat getirdim. Fakat bu karanlıkta bunu nasıl başaracaktım ki? Denken ile tavana kadar ulaşan bir aydınlanma yaratamazdım. Sanırsam, Kizashi ile uğraşırken bir yandan paranoyak gibi üstümüzü kontrol edip durmaktan başka bir şansım yoktu. Fakat bu sefer de, bir süre Iori'yi kollamaktan geri kalacaktım. Tüm bu düşünceleri analiz ederken bir de üstüne gelen patlama sesi, kafama kafama düşeyazan taşlar tuzu biberi olmuştu halimin. Stresli dakikalarım biraz daha sürecekti belli ki. Belki de şu sürede çöküp yaşlanmış bile olabilirdim. Ne yapsam, köye sağ salim dönersem kendimi alkol esrar ve tonla boktan kötü şeylere mi versem şu mağarada yaşadığım gerilimi bir daha hatırlamamak için?

Maymuncuk setini nasıl kullanacağımı anlayıp zincirlere el kol çekmeye başladığım ilk saniyelerde cevapsız kalmış Hanabi'ye dönüp "O zaman ses, arkamızdaki çukurdan geliyor. Sebebi bu olmalı" dedim, kimseyi hissetmeyişine ithafen. "Ben zincirleri çözerken arkamızı kolla, biri düşmüştü oraya. Bir de, üstümüzde de birileri olabilir ama orası bende." diye devam ettim. Bundan sonrasında, bahsettiğim gibi tikim varmışçasına üstümüzü kontrol ede ede zincirlerle uğraşacak, biraz da olabildiğince hızlı olmaya çalışacaktım. Patlamanın kaynağını ve verdiği olası zararı düşünmek için bir vakit ayıracak gibi durmuyordum açıkçası, beynim zaten hem yukarıyı hem de zincirleri çözmeyi düşünüp dururken yeterince meşgul olacaktı.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak

Açılın Ben Medic-nin'im!

Komplikasyon
Hakaret

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank

Ninjutsu Listesi

Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
-Raiken, C Rank
Genjutsu Listesi

-Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Kanryousou, C Rank
-Shibou no Jutsu, B Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri

Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”