[Kitamura Susumu & Tsujihara Iori] Esir

Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:
Re: [Kitamura Susumu & Tsujihara Iori] Esir

Post by Tsujihara Iori » October 12th, 2018, 8:45 pm

Hızla ilerlediğimiz bir kaç saniye içerisinde kule çöküşünü tamamlamış, binanın sol tarafına sereserpe yatmıştı. Etrafı dolduran gümbürtü yağmur sesini bile bastırmıştı; ortalığın iyice karışmaya başladığının sinyaliydi.

Zıpladık ve duvara konduk, ardından hiç vakit kaybetmeden yukarı ilerlemeye başladık. Seri adımlarla, dik yüzeyde koşuyorduk. Karanlık gök, tam karşımdaydı. Sanki koşturduğum duvar bir yol ve yolun sonu sonsuz gökyüzüymüş gibiydi. Normal şartlar altında sakinleştirici ve korkutucu bir görüntü olduğunu söyleyebilirdim, fakat şu an bunu durup düşünecek ne vaktimiz ne de keyfimiz vardı. Hızla duvarda ilerlemeyi sürdürmemiz ve elemanı kaçırmadan arkasından içeriye dalmamız gerekiyordu. Birilerinin yaşamının buna bağlı olduğunu hissediyordum içimden; ne kadar doğru olduğunu ise herşey söylenip bittiğinde görecektik.

Bu arada, camlardan içeriye gözüm seğirttiğinde yerdeki patlayıcı parşömenleri görmüştüm. "Tuzak..." diye düşündüm; tahminim muhtemelen doğru çıkmıştı. Böbürlenmeli miydim acaba kendimce? Sezgilerime çoğu zaman güvenmişimdir, beni de yarı yolda bıraktıkları gerçekten nadirdir. Yine de, her zaman yanılabileceğim gerçeğinden pek uzaklaşmamak doğru olacaktır.

Elemanın açtığı yarıktan içeriye daldık ve sade bir iç mekan ile karşılaştık. Üst katlara ulaşım için tasarlanmış merdivenlerin dışında pek bir şey yok gibiydi, aşağıya açılan zemindeki yarıktan başka. "Ehhh..." Dedim olabildiğince sessiz bir eşkilde, bu elemanın gücünün bir kullanım sınırı yok muydu? Aşağıya baktık ve bir kaç kat daha ilerlediğini gördük yarığın. Susumu'ya doğru döndüm, fakat başka bir gümbürtünün ortalığı kaplaması ile diyecek pek bir şeyin olmadığına kanaat getirdim. Bir şey demeden yarıktan aşağı atladık.

Bir kaç saniye düştükten sonra, zemin ile buluştuk ve savaşa hazır bir şekilde gardımızı aldık. Lakin, etrafta varolan tek şey takip ettiğimiz elemandı. Yarım saniyenin ardından ise yerde yumruğu ile açtığı başka bir yarıktan aşağı daldı.

"Yahu, yeter." diye içimden geçirdim tekrar. Durmak gibi bir niyeti yoktu elemanın. Bu kadar acil nereye gitmek istiyordu ki? Görüntüsü, gölün kenarında gördüğümüz elemanlara benziyordu. Onun haydutlardan olduğunu düşündürmeye itiyordu bu da beni. Eğer durum öyleyse, Kinshi serbest kalıp bu heriflerle savaşa tutuşmuş olabilirdi. Eleman da kulenin bir diğer tarafında nöbet tutan başka bir adamdı belki de, sinyali alınca buraya koşturdu ve içeriye daldı. Kapıdan girmemesinin sebebi de az önce gördüğüm patlayıcı parşömenler olabilir miydi? Olmasa bile en mantıklı açıklama şu an için buydu.

Yarığın yanına vardım ve aşağıyı incelemeye başladım, eleman üzerine bir Fuuton tekniği yiyip duvara yapışmıştı. Aşağıdan bir de kadın sesi gelmişti. Susumu'ya doğru döndüm ve başımı hızlıca aşağı yukarı salladım harekete geçmemizin işareti olarak. Ardından kılıcımı kınına geri soktum ve kendimi alt kata bıraktım.

Alt kata indiğimde hızlıca etrafıma bir bakış atacaktım tarafları anlayabilmek için. Kinshi'yi görebilirsem, onun yanına koşturacak ve yanına varabilirsem defansif bir pozisyonda el mühürleri yapmak için bekleyecektim. Alın bandımdan onun safında olduğumu anlayacağını umuyordum. Eğer Kinshi'yi göremezsem en büyük tehditi oluşturduğunu düşündüğüm kişiye doğru Mizurappa uygulayacaktım seri bir şekilde el mühürlerini yaparak. Eğer üzerime bir saldırı geldiğini düşünüyorsam ise Suijinheki ile savunmaya geçecektim. Buradan sonrası ise, durumun nasıl evrildiğine bakıyordu. Susumu'nun da beni takip edip aşağıya atlamasını umuyordum, onun da yanımda olması buradan sağ çıkma ihtimalimizi ikiye katlıyordu.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 170.000 Ryo
Prestij: 2
Ün: 34
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Güç: 5
Çeviklik: 10
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5
[Zeka] İzcilik: 3

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

C - Rank: Hagane - Genbuki
C - Rank: Hagane - Hankai

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » October 12th, 2018, 9:31 pm

Korktuğum başıma gelmedi, cıbı cıbı çırpınmak zorunda kalmadım serin sularda. Iorinin umduğum gibi direkt kuleye gitmek yolunu tercih etmesiyle harekete geçtik. Yarı çıplak kirli bir beden, yaralı boyun, ıslak vücutlar... Oldukça erotik görünüyor olmalıyım yağmur altında koşarken. Umarım gittiğimiz yerde sikmezler bu bahaneyle.

Biz kuleye daha varamadan kule yıkıklık kariyerini tamamlayarak kendini iyice bıraktı alt binanın üstüne. Fakat alt bina da yiğitmiş hani, bir sarsıldı amma koyvermedi kendini öyle ezik kule gibi. "Daha durun bu ne ki!" dercesine çıkan gürültüye cevap olarak bir kunai çektim elime sadece, girerken ne olur, ne olmaz diye. Yaklaştıkça biraz daha heyecan bastı, kırılan noktada açılan yarıktan hangi ara hangi şekilde girdim pek umursamadım ancak, sanki hiç derdim yokmuşçasına boşlukta düştüğüm bir kaç saniye oldukça keyif verdi bana. Zeminle buluşunca üzüldüm bile denilebilir! Tuttuğum kunaiyi önümde pozisyonlayarak kendimi dandik de olsa korumaya aldım düştüğüm noktaya göz gezdirirken. Gözlerim, sağımdaki merdivenlerden solumdaki adama kayarken gardımı almakta haklı da olduğumu düşündüm yarım saniye kadar ancak, adamın bildiğin yeri delip aşağıya atlamasıyla pozisyonumu düzelttim. Ayıoğlu ayı öyle mi inilir oradan, merdiven neyine yetmiyor? Ödleri koptu zaten aşağıdakilerin, Kinshi sırıtığının korumaya çalıştığı tüccarlar mı yoksa rastgele masum insanlar mı emin değilim ama ani saldırılara hazırlıklı olmayan tipte insanlar oldukları kesin. Korkak bağırışmalara karışan bir hatun sesi de var ancak, güzel olmasını umarak arkama dönmek zorunda kaldım sadece. Iori gibi aşağıyı gözetlemek yerine, arkamda kopan karmaşaya odaklanmam daha mantıklı olacaktı. Zira körler sağırlar birbirini ağırlar mantığında bir alevleşme mevcuttu merdivenlerin oralarda, hem de en güzelinden, en sinirlisinden!

Iori kendini aşağı bırakır bırakmaz ben de vakit kaybetmeden merdivenleri gözleyebileceğim bir konuma gittim. Seçebilecek konumdaysam, kimin "bizden" kimin "kötü adam" olduğuna bakacak, Iori'yi de görebiliyorsam durumunu kontrol edeceğim. Önceliğim, Iori olacak. Bir saldırı altında gibi bir hali varsa, takım arkadaşıma yardım etmek ilk işim olacak. Eğer ki sıkıntıda görünmüyorsa, kendi haline bırakacak ve alevli tiplere yoğunlaşacağım, elbetteki "bizden" olduğunu düşündüğüm tarafın safında olarak.

Göz teması kurabilirsem, yüzüme sert bir ifade takınarak Rakumei no Jutsu'yu aktif edeceğim. Adamın dikkatini dağıtışımdan istifade, elimdeki kunaiyi kendisine fırlatarak postürünü de iyice bozmaya zorlayacak ve bir sonraki saldırım için kendime uygun fırsat yaratmaya çalışacağım.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Ryo: 52,000
Prestij: 4
Ün: 25
GP: 120

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Çeviklik: 5
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite
-İyileştirici Hap, İyi Kalite

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 15th, 2018, 9:45 pm

Iori: Kata ilk dalan sen oluyorsun. Aşağıya atlıyor, ayağın zemine temas ettiği anda yarım bir tur atıyorsun. Binanın sol yüzeyine ait olan duvar ile arka yüzeyine ait olan duvarın köşesine sabitlenmiş durumda adam. Sen indiğinde darbeden sonra toparlanma aşamasında oluyor. Adamın tam karşısında ise, yine duvar kesişiminde Kinshi ve yere çökmüş iki adam bulunuyor.

Shiyo Kinshi
Image
Görüntüsüne tezat sesi tekrar çınlıyor zihninde. O bağırıştan sonra onun erkek olduğunu hatırlamak biraz zor oluyor. Eli yüzü toz içinde, gözlerinin feri sönmüş. Yorgunluktan ötürü hafif kambur duruşunu farkediyorsun. Muhtemelen uykusuzluktan göz altı torbaları şişmiş. Berbat bir halde. Dolu gözleri, bezmiş görüntüsü... Seni gördüğünde köye dair bir emare aramıyor. Göz göze geldiğinizde, suratındaki o yorgunluğun silindiğine şahit oluyorsun. "Iori!" diye bağırıyor, sesi bu kez gerçek kalınlığına ulaşıyor, tekrardan enerji ile coşuyor.

Yerdeki parşomenlere daha detaylı bakabiliyorsun. Patlayıcı parşomen değiller. Üzerlerinde ustaca çizilmiş kanjiler bulunuyor. Toplam 7 adet sayıyorsun. Bunlardan bir tanesi, Kinshi'nin önünde, üzerindeki kanjiler hırpalanmış, parşomende bariz kesikler var. Ek olarak Kinshi ve iki adamın sindiği köşenin sağındaki duvarın ortasında metal bir kapı bulunuyor. Kapının önüne masalarla, sandalyelerle bir set çekilmiş. Ayrıca bu duvarda da kapının çevresine çizilmiş kanjiler görüyorsun. Bu çizimler kapının sınır çizgilerinden taşarak muhtemelen duvarın arka kısmına, yani yandaki odaya doğru taşınıyor gibi. Ve iki beden. Bir tanesi, rakibinizin giyim tarzını taşıyor. Bir diğeri ise muhtemelen tüccar. İkisi de kapının karşısındaki duvar dibinde yerde yatıyor.

Kendini Kinshi'nin yanına atıyorsun, omuz omuza, arkanızdaki adamların önünde bir nevi siper oluyorsunuz. Karşınızdaki adam ise sağ elini, sol kolunun omzundan başlayarak yine sol elinin bileğine kadar bir nevi sıvazlıyor. Hemen ardından sol elini yumruk yaparak bir saniye bekliyor. Sen ise sıvazlama aşamasında mühürlerine başlıyor, adama salıyorsun tazyikli suyu.

Susumu: Iori yarıktan içeriye atlarken merdivenlere yöneliyorsun sende. Burnuna yoğun bir yanmış et kokusu geliyor. Birkaç basamak iniyorsun. Odanın ortasında bir adam yere yığılıyor. Alevlerden köze dönmüş, sağ ayağının altında ateşten deforme olmuş bir parşomen. Adamın tüm vücudu bilinçsiz bir şekilde yere yığılırken sağ ayağı sanki bu parşomene yapışmış gibi. Yerinden kıpırdamıyor. Bu adamın hemen arkasında, senin solun oluyor, bir adam daha bulunmakta. Vücudunda ciddi yanıklar var, tek dizinin üstüne çökmüş.

Merdivenlerin sağındaki duvara bakıyorsun. Duvarın ortasında metal bir kapı bulunuyor. Sağ duvar ise düzenli çizimlerle, kanjilerle süslenmiş. Iori'nin yarıktan daldığı yer bu duvarın ardı.

Yaralı adam doğrulmaya çalışırken acıyla bağırıyor. "Gelin artık lanet olasıcalar !" Dışarıya bağırıyor, Kafasını tekrar duvara çevirirken... Seni farkediyor. Gözleri büyüyor şaşkınlıkla. Elleri ise bu şaşkınlığa karşılık refleks olarak göğüs hizasında birleşiyor. Sen ise yapay dehşet auranı salıyorsun. Adamın gözleri daha bir pörtlüyor, birbirlerine kenetlenen elleri yarım saniyeliğine birbirinden ayrılıyor. Fırlatıyorsun kunaini. Acıdan, yanmanın etkisinden kıpırdayamıyor bile adam. Alnının çatından giriyor, adamı yere yığıyor.

Iori: Adam sol elini gererek atılıyor üzerinize. Tazyikli suyundan belki bir kat daha hızlı, ancak yarı yolda yakalıyorsun onu. Su, adamı geriye doğru ittiriyor. Sol kolunu kendine siper ederek ayaklarını zemine sabitlemeye çalışıyor. Tekniğine güç veriyor, adamı geriye fırlatmaya deniyorsun. Sen chakranı alevlendirdikçe adam daha fazla direnç yüklüyor ayaklarına.

Kinshi'nin eli beline gidiyor. Parmakları arasında bir tur dönen, yaklaşık 10 santim uzunluğundaki parşomen. Göğüs hizasına çekerek diğer eliyle tutuyor ve açabildiği kadar açıyor. Yanında hareketlenen gücü hissediyorsun. "Raigami no jutsu !" Parşomenin içinden fırlayan, tamamen elektrikten oluşan bir kurt. Önce sağ çapraza doğru sıçrıyor, ardından adamın üzerine atlıyor.

Elektriğin ilk uzantısı adamın tenine temas ettiğinde Kinshi sana ufak bir omuz darbesi atarak tekniğini bozuyor. Bir çığlık kopuyor odada. Bir, belki iki saniye. Karşınızdaki adam dizleri üzerinde bir metre kadar geriye sürükleniyor. Kafası havaya kalkık, gözleri tamamen beyaz. Derisi yanıklardan ötürü kabarmış. Ve sol koluna odaklıyorsun gözlerini. Damarları bir kalp gibi şişiyor, iniyor, kabarıyor, sönüyor. Dumanlar tüterek yere kapaklanıyor adam.

Kinshi'de beraberinde dizlerinin üzerine çöküyor. Elindeki parşomeni atıyor yere, parşomen yüzeyinde beliren ufak parıldamaları görüyorsun. Derin nefes alıyor, yorgunluk vücudunu ele geçiriyor. Suratına bakıyorsun. Rahatlamış bir gülümseme. "Üzgünüm." diyor. Arkasındaki adamlar ise, korkudan bayıldı bayılacak durumdalar. Birbirlerine sarılacaklar neyse.

Binada hareket yok. İkiniz de odadaki rakiplerinizin ölü olduğundan emin oluyorsunuz. Iori, adamın belinden sarkan kumaş parçasına bakıyor. Hırpalanmış, büyük kısmı eriyip gitmiş. Susumu'nun bulduğu kumaşlardan. Alıp almamakta serbest.

Adamlardan biri ağlamaya başlayınca Kinshi onu sakinleştirmek için yanına çöküyor. Siz hala tetiktesiniz. Kendi odalarınızın kontrolü elinizde, bu yüzden alt katlardaki seslere odaklanıyorsunuz. Susumu da merdivenlerden yanmış adamların olduğu zemine iniyor. Ses yok, çıtırtı yok. Yağmurdan başka hiçbir şey yok.

Rahatlık zihinlerinizi ele geçirirken, yağmurun içinden bir ses geliyor. Binanın giriş kısmı. "Dışarı çıkın !" Seste kendine güven emareleri okunuyor. Tehditkar değil, sadece emrediyor size. Camdan, kendinizi belli etmeden kafanızı uzatıyor ve bakıyorsunuz.

Binanın önünde yaklaşık dört kişi var. Biri özellikle diğerlerinden önde duruyor. Hemen ayaklarının dibine bir ceset bırakmış. Adamların alınlarındaki Amegakure alınbandını görüyorsunuz. "Dışarı çıkın, yoksa Kami-sama şahidim olsun Riaru bile alamaz sizi elimden !" Kinshi, Iori'ye bakıyor. Pili bitmiş, tamamen teslim olmuş durumda. Kendini zorlayarak birkaç adım atıyor ve yerde, sağlamlığını koruyan iki parşomeni alıyor. Birini Iori'nin eline tutturuyor. "Üzerinde tut." Tekrar çöküyor tüccarların yanına.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » October 16th, 2018, 8:06 pm

Aşağı atladığım gibi, gözüme ilk çarpan şey aldığı darbelerin etkisiyle köşeye sinmiş elemandı. Katları delerek gelen, kuleyi devirmiş herif şu anda önümde ayaklanmaya çalışıyor, bir sonraki hamlesi için hazırlık yapıyordu. Düşman olduğundan emindim.

Diğer köşeye doğru baktım ve Kinshi'yi gördüm. Tondaki tezatlık yüzünden sesin ona ait olduğunu çıkartamamıştım ilk seferinde, fakat göz göze gelince herşey netlik kazanmıştı. Bakışmalarımızdan sanki hayata tutunmak için gerekli enerjiyi almış gibi ismimi bağırdı. İnce bir gülümseme geldi yüzüme, ardından ise ufak bir göz kırpış. Ardından tekrar ciddileşen suradım ile Kinshi'nin yanında poziyonumu aldım.

Eleman kolunu sıvazladı bir sonraki saldırya hazırlanmak için. Ben ise hiç beklemedim ve Suijinheki için gerekli el mühürlerini yapmaya başladım. Kinshi ve hayatta kalan tüccarlara dokunmasına izin vermeyecektim, zira yumruğu isabet etmese bile katı parçalayabilirdi. Kinshi ve ben zıplayarak kurtulabilirdik fakat tüccarların molozlar altında kalması ihtimallerin en başında geliyordu. Bu yüzden amaç adamı engellemekten direkt olarak durdurmaya evrilmişti.

Kinshi'de, beklemeden, bir parşömen açtı boylu boyunca, önünde. Jutsu parşömeni? Tekniği parşömenden mi yapacaktı? Yoksa bir Fuuinjutsu'muydu? Bir kaç saniye sonra cevabımı aldım. Kinshi'nin tekniği duyuruşu tüm odayı doldurdu ve bir yıldırımdan oluşan kurt fırladı önündeki parşömenden. Adama doğru ilerleyen kurt, Kinshi ile olan bağlantısını bozmadı. Adam ise, önündeki tazyikli suya direnmek için elinden geleni yapıyordu. Tekniği kesmek ile kesmemek arasında gidip geldim. Tereddüt, sonumu getirebilirdi.

O tereddütün içinden beni Kinshi çekip çıkardı. Bana omuz atmasıyla tekniği bozdum ve o anda kurt adam ile buluştu! Adam yüksek enerjiyle çarpılmaya başladı ve gözleri aklaştı, derisi kömüşleşti. Yumruk attığı kolundaki şeylere ise anlam veremedim. Bir süre sonra ise, kararan cesedi önce dizlerinin üstüne, ardından yere yuvarlandı.

Ölmüş müydü? Kömürleşen teninden çıkan yanık kokusu burnuma kadar geldiğinde tiksindiğimi hissettim, fakat bunu dışarı vurmamak için elimden geleni yaptım. Üzerinden çıkan dumanlar zihnimde herifin cansız bedenini terkeden ruhu gibi canlanmıştı. "Garip, çok garip" diye düşündüm içimden. Garipti. Gariplik issediyorum. Hissettiğim gariplikten daha garip olanı ise kısa zamanda ikinci birisinin ölümüne karışmamın bende yarattığı tek etkinin gariplik olmasıydı.

Garip. Çok garip. Bir anda nefesin kesilmesi... Canını vermen. Çok garip...

Kinshi benden özür dilemişti, sanırım ya omuz attığı için, ya da beni bu duruma alet ettiği için. Ben ise ona karşı gram nefret, öfke veya sinir beslemiyordum. Taktiksel olarak yapabileceği en iyi hamleyi yapmış, bir shinobi gibi davranmıştı. Üzgün olması için hiç bir sebep yoktu aslında. "Önemli değil, sen olmasan adam burayı yerle bir edecekti." Dedim basitçe gülümseyerek. İçten söylemiştim, sakladığım gizlediğim bir hissim yoktu.

Ama sanki teselli edilmesi gereken kişi benmişim gibi bir düşünce vardı aklımda. Alışmak istemiyordum can almaya.

Çöken sessizlik, ortamın artık tamamen bize ait olduğunu simgeliyordu. Susumu ise ortalıkta yoktu, acaba şu garip duvara mensup metal kapının arkasında mıydı? "İyi misin, Susumu? Beni duyabiliyor musun? Kinshi burada." Diyecektim, çok da yüksek olmayan bir ses ile. Bir alt veya üst kattaysa duyabilirdi beni. Ardından soluklanmak için nefes aldım ve cesetleri inceledim.

Bir tüccar cesedi ve bir haydut leşi. Leş sanırım Kinshi'nin idi. Parşömenler ise tuzak değil, onun eseriydi. İyi iş çıkartmıştı aslında ama yorgun düşmüş olması ve günlerdir uyku görmemiş gözleri, son dirhemlerinde olduğunu simgeliyordu. Daha erken burada olmalıydık, belki o zaman diğerini kurtarabilirdik. Yine de az enerjisiyle çok iş başarmıştı. Ona doğru döndüm, iyi olup olmadığını soracaktım. Fakat girişten gelen ses ile irkildim.

Camdan aşağıya göz attığımda, Amegakure shinobilerini gördüm. Düşen kulenin sesiyle buraya intikal etmişlerdi, muhtemelen. Onlarla karşılaşmak istemiyordum zira, gururlarıyla uğraşmak zorunda kalacaktık. İşlerini iyi yapıyor olsalardı bu tüccarların başına bir şey gelmeyecekti, sağ salim gidecekleri yere ulaşacaklardı. Fakat bu gerçeklikle onları yüzleştirecek kelimeler sarf etmek, kibirlerini alevlendirecek ve muhtemelen gereksiz bir münakaşaya sürükleyecekti bizi. Başımı arkaya çevirdim ve korkan tüccarlar ile ilgilenen Kinshi'ye baktım, bana uzattığı parşömeni cebime koydum düzgünce. "Tamamdır." Ne olduğu hakkında bir fikrim yoktu, fakat ona güveniyordum.

Söylenecek yanlış bir kelime veya yapılacak yanlış bir hareket bu noktaya kadar verilen bütün çabaları boşa çıkartacaktı. Fakat bir şeylerin de yapılması gerekiyordu. Alınbandımın düzgünce alnımda durduğundan emin oldum ve harekete geçtim.

Cesedin belinden yanmış kumaş parçasını alacaktım ve Susumu ile beraber aşağıya inecektim. Ön kapıdan veya çatıdan; artık hangisi daha hızlı olacaksa. Elemanların önüne varınca, cesedi inceleyecektim gözlerimle, hareket etmeden. Ardından "Haydutlar. Yardım gelmeyeceğini düşünüp bir Kusagakure kervanına saldırdılar." diyecek ve ayaklarının önlerine kısmen parçalanmış kumaş parçasını fırlatacaktım. "Yanıldılar."

Gayet sakin duracaktım, fakat sol elim Shunshin için gerekli el mühürlerini yapmaya hazır, sağ elim ise kılıcımı sırtımdan çekmek için tetikteydi. Eğer bize saldırmayı seçerler ise, ihtimallerimiz parlak görünmüyordu. Fakat Kinshi ve diğerlerinin kaçması için yeterli süreyi kazanabilirdik. Durumun o raddeye gelmesini pek ummuyordum, lâkin.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » October 16th, 2018, 11:08 pm

Planladığım gibi daldım merdivenlerden aşağıya. Burası, düşündüğümün aksine Iori'nin katına açılmıyordu. Aksine kendisiyle şu an aramızda bir duvar, bir de demir kapı vardı. Ayrı gayrı düşmüş olmanın sıkıntısını yaşayamadan tekrar can derdine düştüm, tekrar şimdiye odaklandım. Cayır cayır yanmış, adeta yere yapışmış ve hatta belki de bilerek yapıştırılmış şanssız bir ceset ile az pişmiş bir adam karşıladı beni burada. Tıpkı ben nasıl ilk onu fark etmeyip konumuma odaklandıysam, o da beni fark etmedi ve yardım çağırmakla harcadı o can alıcı saniyelerini. Bu bana hem avantaj, hem de peşi sıra büyük bir yük getirdi. Giyimi, kuşamı açısından kulübede tartakladığımız tiplerden pek farkı yoktu, bu yüzden bana karşı hazırladığı tekniğe şiddet uygulamam da sakıncasızdı. Daha mühürlerine başlayamadan, genjutsumun sağladığı korku daha da dikkatinin dağılmasına neden oldu. Fırsattan istifade, o tek saniyelik sürede tuttuğum kunaiyi kendisine fırlattım. Devam eden saniyelerde hiçbir şey yoktu aslında. Ses varsa da duymuyor, başka insanlar gelip geçiyorsa da görmüyordum.

Bu kadar kolay mıydı adam öldürmek, yahu?

Bir süre baktım kaldım yerdeki cesede. Suratının, karakteristik özelliklerinin her birini aklıma kazıdım. Bir görevi başarıya ulaştırma amaçlı bilgi toplama sekansı falan değildi bu, hayır. İlk öldürdüğüm insanın suratını bilmeyi hakediyordum sadece. Duymamı, görmemi engelleyen o psikolojik şiddet yavaş yavaş geçti, gerçekten ortamın sessiz sakin oluşu da beni bir nevi rahatlattı. Az önce resmen bir adamı öldürdüm, bir efor bile sarf etmem gerekmedi. Bu korkutucu olmasıyla da, güçlü hissetirmesiyle de, her açıdan korkunç bir durum. Elbette yaptığım mesleğin, köyümü ve meslektaşlarımı, halkımı koruma görevimin gerektirdiği doğal bir durum bu. Hele de sakinleşmeyen doğamla birleşince, yakın zamanda elimi gerçekten kana bulayacağım çok aşikardı da zaten. Ancak yine de garip, rahatsız edici bir his. Göğsümde ne kadar kalacak, beni daha ne kadar bu garip duygularda bırakacak, kestirememek ise daha sinir edici.

Odadaki, kuledeki sessizliği bozan bağırtıya da, Iori'nin diğer odadan bana seslenişine de cevap veremedim bir iki saniye. Beynimdeki uyuşukluğu bozmak ve gözlerimi cesetten ayırmak dünyanın en ağır işiymiş gibi gelse de, ancak 2-3 saniye gibi bir süre sonra cevap verebildim Iori'ye. Kuru kuru bir "İyiyim." demekle yetindim önce, tekrar boş bakışmalarımla doldurduğum bir iki saniye sonunda ise kimin bağırıp durduğuna bakmak için cama yanaştım hafiften. Aslında bu aptallıkta aklıma gelen ilk şey bir an önce Iori'nin ve Kinshi malının yanına dönmekti ama Iori çoktan dışarıdaki çığırtanların yanına inmiş, laf yetiştirmeye ve atar gider yapmaya başlamıştı. Kulelerinin bariz yıkıldığı göz önünde bulundurulursa Amegakure sümüklerinin damlayacağı zaten belliydi ama bu kadar çabuk olmasını beklemiyordum. Iori'nin yanına varmadığım bir kaç saniye daha geçirirsem, adamların ne tepki vereceklerini de bilmiyordum. Bu yüzden cesede geri döndüm, boynumu biraz zorlayacağımı bilsem de sırtlandım herifi. Ardındani uygun bir boşluktan, Iori'nin yanına, adamların önüne indim. Iori yere bez fırlatmalı atar gider yapıyorsa, ben de ayaklarına ceset fırlatmalı numaramla drama kat sayısını arttırabilirdim. İçimde uzaklardan gelen tanıdık bir ses ağız dalaşına başla dese de, bir yanım daha fazla uğraşamayacak kadar uyuşuk olduğu için sessiz kalmayı tercih ettim devamında.

edit: R
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 17th, 2018, 10:21 pm

Bir şekilde çıkıyorsunuz kuleden. Kinshi sizi takip etmiyor, pencerenin yanında bir nevi siper alarak tüccarlarla kalıyor.

Ame shinobileri sizi gördüğünde ekipmanlarına davranıyor. Öndeki adamın eli, sırt kısmından uzan silahının kabzasına gidiyor. Arkasındaki üçlü ise dövüş pozisyonunu alıyor. Gözleri sizlerin üzerinizde olsa da, öndeki adamdan bir emir beklediğini biliyorsunuz.

Iori giriyor söze. Attığı kumaş ufak, yağan yağmurla birlikte kumaş saniyeler içerisinde çamura gömülüyor. Çok inceleme fırsatı olmuyor adamların, ancak lider olduğunu düşündüğünüz adamın tek bakış atması yetiyor kumaşa. Iori'nin sözleri ile kumaşın geçmişi de anlam kazanıyor. Susumu'nun ortaya attığı ceset hikayeyi tamamlıyor. Kusa alınbandı ise hikayenin yazarını haykırıyor adamlara.

Adamın ayaklarının önündeki ceset, öldürdüğünüz adamların grubundan. İki büklüm, sol kolu kırık. Boyun hizasından başlayıp beline kadar inen bir yarık bulunuyor. İster istemez üstünü arıyorsunuz gözlerinizle. Benzer bir kumaş. Kırık kolunun omuz bölgesine bağlı. Cesedi kestiğinizi gören adam başını sallıyor ve elini çekiyor silahının kabzasından. Ve yine eliyle arkasındakileri de sakinleştiriyor. "Sanırım kervanın geçiş belgesini istemek yersiz olur." Birkaç adım yaklaşıyor ve Susumu'nun bıraktığı cesedi ayağıyla bir tur döndürüyor. Tanıyıp tanımadığını anlamıyorsunuz. Büyük, balgamlı bir tükürük yapıştırıyor adamın suratına. "Lağım fareleri."

Adam önünüzde kısa bir tur atıyor. Yıkılan kuleyi inceliyor uzunca. "Liderinizin varsaydığının aksine... Burasının Amegakure'ye ait topraklar olduğunu hatırlatmalıyım." Suratı sert, sesi kendinden emin. "Yinede Riaru piçinin döllerini temizleyen herkesi bir seferlik hoşgörebilirim."

Adam bu cümleleri sarfederken Amelilerin hepsi, binanın giriş kapısına dikkat kesiliyor. Kinshi. Tüccarların birinin omzuna girmiş, diğeri de arkasından geliyor. "Defalarca..." diyor sinirli bir sesle yürürken. "Defalarca işaret yolladım size. Sikik götünüz anca mı yerinden kalktı ?!" Bir dövüşü kaldıracak enerjisi yok ama arzusu tavan. Ameli adam bir kahkaha patlatıyor. "Burada o aydınlık ve masum köylerinizdeki gibi el üstünde tutulacağınızı mı sanıyorsunuz ?" Adamın arkasındakiler binaya doğru ilerliyor yanınızdan geçip. Adam da her birinizi süzüyor bir süre. Suratlarınızı hafızasına kazıyor bir nevi. "Gün doğumuna kadar vaktiniz var. Ülkenize gidin." Cevap hakkı tanımadan uzaklaşıyor sizden.

Dönüş yoluna başlıyorsunuz. Kinshi, destek olduğu tüccarı bırakmıyor. Yara almamış ancak fazlasıyla yorgun. Keza diğerinde de yorgunluk belirtileri var ancak yürüyebiliyor. İkisi de 40-45 yaşlarında, suratları çökmüş amcalar.

Geldiğiniz yolu geri yürüyorsunuz. Araziye dalış yaptığınız tepeden değil, çevresinden dolanmak zorunda kalıyorsunuz. Yol boyunca fazla diyalog dönmüyor. Çimen ülkesi sınırlarına yaklaştığınızda aklınızda belirsiz bir soru beliriyor. Beşinci kişi. Iori, göl kenarında gördüğü adamları anımsıyor. Beş kişi. Susumu birini ölü buldu, diğerini öldürdü. Iori, Kinshi'nin desteği ile birini kavurdu. Amegakure'li shinobiler birini haklayıp getirdi.

Beşinci kişi nerede ? Amegakureliler mi öldürdü ? Peşinizde mi ? Arkanıza bakarak yürüyorsunuz kalan yolunuzda. Yaşıyorsunuz. Kinshi ve tüccarlar da sağ. Beşincinin peşine düşmenin bir anlamı da yok.

Susumu'nun acısında bir değişme yok. Kanaması durdu, ancak acı hala belirgin. İlerledikçe vücudunun direnci kırılıyor, acı daha bir belirgin oluyor. Birkaç saat duraklıyor, dinleniyorsunuz.

Köy kapısına yaklaşıyorsunuz. Sabah vakitleri. Soğuk bir hava var. Güneş ışıkları belli belirsiz vuruyor. Kapının kenarında, bir kaya üzerinde oturan bir silüet görüyorsunuz. Ekipmanlarını çekmiş, maskesini geçirmiş Gyaku. Tek ayağı sürekli yere vuruyor. Sizi gördüğünde hızla yakınlaşmaya başlıyor. Bu noktada Kinshi, tüccara destek olmayı geçmiş, sırtında taşıyor. Susumu ise yürümekte zorlanıyor artık. Köye adım attıkça, dinlenme isteği ağır basıyor. Başı dönüyor, hafif bir uyuşukluk hissediyor zihninde. Dizlerinin üzerine çöküyor.

Iori, Susumu'ya destek olmak için çökerken Gyaku da koşup geliyor yanınıza. Susumu'nun yarısına bakıyor. Üstünkörü yapılmış bandajı gevşetiyor biraz. Susumu'yu sırtlanmaya hazırlanırken donup kaldığını farkediyorsunuz. Iori, Gyaku'nun baktığı yere kilitleniyor. Susumu'nun çantasından sarkan kumaş parçaları. Adamların üzerinden aldığı kumaşlar. Birkaç saniye kumaş parçalarını inceledikten sonra Susumu'yu taşıyor. Hastaneye yollanıyorsunuz. Susumu'yu görevlilere teslim ettikten sonra vermeniz gereken raporu hatırlatarak ayrılıyor yanınızdan.
Off Topic
Kısmen hızlı geçtim. Bitirelim artık. Görev sonu raporlarınıza dair son birer rp alalım ve ödüllerinizi vermeyeyim. Geçmiş olsun.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » October 17th, 2018, 11:22 pm

Amegakure'li ninjalar ile aramızdaki tek ortak nokta sanırım bu "haydut" güruhundan haz etmememizdi. Herifin balgamlı tükürüğü resmen nefretinin aromasını taşıyordu kıvamında. Elemanın umarsız tavrı ve saygısız davranışları sabır sınırlarımı zorlasa da, sayı azlığımız herhangi bir tepki vermeme engel oluyordu. Daha önce de dediğim gibi, yanlış bir hareket ile bütün görevi yok saymak demekti.

Kinshi'nin de binadan tüccarlar ile ayrılması ile yolumuza koyulduk, fakat olan bütün olayları kafamda hazırladığım rapor için toparladığımda bir eksiklik belirginleşiyordu. Elemanlardan biri kayıptı. Muhtemelen arbedenin başlamasıyla beraber ortamdan sıvışmış olabilirdi. Riaru denen adama burada olan olayları bildirdiğinden az çok emindim, fakat peşimizde de olabilirdi.

Lâkin yolculuk sıkıntısız geçmişti, Susumu'nun git gide gücünü kaybetmesi dışında.

Köye vardığımızda üzerimizden bir yük kalkmıştı. Bir görev daha başarılı ile teslim edilmiş, bir Kusagakure'yi yine yüz üstü bırakmamıştık. Lâkin aklım hala o ölen tüccardaydı. Hala kafamın arkasında, bir şeyleri daha iyi yapabileceğime dair bir dürtü vardı.

Fakat şimdi sıcak bir duş ve iyi bir uyku zamanıydı. Kinshi ve Susumu'nun sağ salim hastaneye ulaşmalarını sağladıktan sonra Kusa-chou binasına yollanacaktım, raporumu yazmak için.
Tsujihara Iori wrote:
Görevimizi gece ortasında Gyaku'dan alarak belirlenen alana hareket ettik. Alan, göl kıyısındaki bir kulübe ve onun 300 metre uzağındaki bir koruluğun içerisindeki gözcü kulesinden oluşuyordu. Öncelikle bulunduğumuz tepeden gözlem yaptık. Kulübede 1, göl kenarında ise 6 kişi saydık. Göl kıyısındakilerden biri kulübeye ilerledi ve kalan beşli koruluğa doğru gidip kayboldu. Kulübeye ilerlemenin mantıklı olacağına karar verdik. Amacımız kulübede nöbet tutan iki kişiyi canlı ele geçirmekti.

Fakat plan beklediğimiz gibi olmadı. Sessizce gerçekleştirdiğimiz baskında farkedildik ve ufak bir çatışma başladı. Nöbetçilerden biri komple yanık tenli bir shinobiydi. Nöbet arkadaşını öldürüp kendisini bir Ninjutsu tekniği ile kontrol etmeye başladı. Susumu ile yanık tenliyi etkisiz hale getirdik. Not düşmek isterim ki arkadaşımın hayatını korumak adına yanık tenliyi öldürme kararını vermek durumunda kaldım ve ondan herhangi bir bilgi elde edemedik.

Çatışmanın ardından gözcü kulesine ilerledik. Kule içerisinde hali hazırda devam eden bir çatışma mevcuttu, kule dışından gelen başka bir haydut ise kuleye sızabilmek için kulenin üst katlarını yıktı. Benim de şaşırdığım üzere, tek yumruğu ile bir kuleyi ortadan ikiye ayırdı ve içeride katları da kırarak aşağıya hareket etti. Susumu ile adamın peşinden ilerledik ve içeride çatışmanın Kinshi ile diğer haydutlar arasında olduğunu kavradık.

Anında çatışmaya dahil olduk ve Kinshi'ye gerekli desteği sağladık. İki haydutu daha etkisiz hale getirdik. Ardından kulenin devrilmesinden çıkan kargaşa sebebiyle ortama intikal eden Amegakure shinobileri ile karşılaştık. Haydutlarla aramızdaki çatışmayı farkedince, herhangi bir sıkıntı çıkarmadılar. Fakat not etmek isterim ki Kinshi'nin tekrar eden yardım çağırlarına cevap vermemişler. Bu noktada, Amegakure shinobilerinden, bu haydut grubunun Sagi Riaru'ya bağlı olduğunu öğrendik.

Beş kişilik gruptan birisinin kayıp olduğunu dönüş yolunda farkettik. Kendisinin grubun ana gövdesine haber vermek için kaçtığını düşünüyorum.

Kinshi ve hayatta kalan tüccarlar sağ salim Kusagakure'ye ulaştırıldı. Fakat ne yazık ki ilk çatışmamız bize vakit kaybettirdiğinden Kinshi'ye vaktinde destek olamadık ve tüccarlar kayıp verdi. Gecikmemizin ve tüccarın hayatının sorumluluğunu tamamen üstleniyorum.
Tsujihara Iori
Off Topic
Thank you bus driver misali teşekkür ederim sana ey GM.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!

Komplikasyon
Babasının Kılıcı

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » October 17th, 2018, 11:22 pm

Adamların zorluk çıkarmamasıyla ufaktan baş vermeye başlamış gerginliğim geçiverdi hemencecik. Klasik, bizim köy döver, sizin köy kaka temalı diklenmeler ve didişmeler arasında kendimi, sessizlik ve yorgunluğun kollarına biraz daha bırakmaya başladım. Ortam parlamaya, laf sokmaya çok müsait olsa da, Kinshi saklandığı yerden çıkıp gelip kendinden beklemediğim bir şekilde adamlara küfretse de, kendimi olayların içine sokamadım bir türlü. Cesedi yere attıktan sonra geriye doğru attığım bir adıma, millet fark etmezken bir adım daha ekledim. Biraz daha soyutladım kendimi. Böylesi açıkçası işime de gelmişti. Millet birbirine laf yetiştirirken kendimce kafa dinlemiş, Amegakure sümüklerinin getirdiği cesedin de mavi bandanalı çeteden olduğunu kendimce teyit etmiştim.

Adamların bizi salıvermesiyle ilk sırtını dönüp yola başlayan ben oldum. Kinshi, tüccar dayılardan birine yardım etse de, boşta kalan dayıya yardım etme zahmetine katlanmadım. Bu normalde yapacağım bir şey değil, tamam piç olabilirim ama yaşlı köylüleri siklemeyecek kadar duyarsız da değilim. Ama, görevi bitirmemizle başlayacağını umduğum rahatlığın bir türlü gelmemesi ve beynimi iyice saran uyuşukluk gruptan daha bir ayrı, olanlardan daha bir soyut takılmama neden oldu yol boyunca. Iori bir şey söyledi mi, Kinshi bir şey yaptı mı, ülkeye yaklaşana kadar pek fark etmedim bile. Geride bıraktığım görevden bölük pörçük anılarla, karşılaşmadığımız ve ne olduğuna dair bir fikir yürütemediğim beşinci çete üyesine dair düşünceler zaman zaman uyuşukluğumu zorladı, o kadar.

Sabahın ilk ışıkları sızlayan kemiklerimi biraz olsun okşarken, beni taşıyan gücümü gitgide iyice kaybetmeye başladım. Köy kapısına iyice yaklaşmış olmamız da kendimi salma sürecimi biraz hızlandırdı diyebilirim. Sonuçta artık büyüdüğüm, beni koruyan topraklardayım, sidikli chuuninler yerine de koskoca Gyaku-san tarafından karşılanıyoruz. "Şurada yığılsam ne olur?" diye düşündüm ama bu düşüncemi adam akıllı tartamadan kendimi yerde buldum. Gerisi beni telaşla yoklayıp, desteklemeye çalışan dokunuşlarla, beni kaldıran hareketler oldu. Çok geçmeden zihnimde kalan son gücü de beni taşıyanın Gyaku-san olduğunu fark etmeye harcadım ve gözlerimi hepten kapattım.

Her şey olup bittiğinde ve kısmen kendimi daha iyi hissettiğimde raporumu da elbette hallettim.
Kitamura Susumu wrote: Gyaku-san'ın verdiği görev neticesinde bize söylenen noktaya doğru yola çıktık. Rotamız üzerinde hedef bölgemizi gözleyeceğimiz bir nokta belirledik ve gördüğümüz şüpheli bir kulübeye doğru ilerledik. Vardığımızda, Kinshi'nin sığındığını düşündüğümüz gözlem kulesine ilerleyen bir grup ve kulübede nöbet tutan iki kişilik ayrı bir grup tespit ettik.

Kulübeye fark edilmeden girmeyi denesek de bunu başaramadık ve içeridekilerle çatışmaya başladık. Ben, karanlıkta seçebildiğim kadarıyla vücudunun büyük bir kısmı yanık olan, kel bir adamla dövüşmeye başladım. Iori'nin dövüştüğü adama dair net bir hafızam yok zira ortam oldukça karanlıktı. Iori kendi dövüştüğü adamı bayılttı ancak yanık tenli olan adam bizi önce kulübeden uzaklaştıracak bir hamle yaptı. Ardından baygın olan görev arkadaşını öldürerek cesedini kendi lehine kullanmaya başladı. Çatışmanın kontrolünü kısa süre sonra ele aldık, ben boynumdan bir parçayı yanık tenli adama kaptırsam da, Iori onu öldürecek son hamleyi yapabildi. İki cesedin de üzerinden aynı sembollere sahip, mavi birer kumaş parçası çıktı.

Toparlanıp, gözlem kulesine doğru giden grubun rotasını izlemeye başladık. Bizden önce varan gruptan bir kişi kuleyi yıkacak hamlelerle içeri girmiş ve içeride ne kadardır sürdüğünü bilmediğimiz çatışmaya dahil olmuştu. Açtığı yarıklardan biz de kuleye girerek olaya dahil olduk. İçeride, Iori ile farklı odalara ayrılmamız gerekti. Benim ulaştığım odada kısa süre önce öldüğünü tahmin ettiğim yanık bir cesetle, yaralı bir başka kişi vardı. Giyim tarzının gördüğümüz grup ve kulübedeki kişilerle ortak olması sebebiyle, kendisi bana saldırma hazırlığındayken onu öldürdüm. Iori ise kendi odasına Kinshi ile karşılaştı ve ortaklaşa bir başka kişiyi öldürdüler.

Olayların bu noktasından sonra en sonunda Amegakure sümükleri shinobileri olay yerine varabildiler. Adamların Riaru'nun adamları olduğunu ima edip bizi saldılar. Kinshi'nin yardım çağrılarına da bilerek gelmediklerini belirttiler. Kuleleri yıkılana kadar, yardım etmeye niyetlenmemişlerdi. Yanların da bir de, aynı çeteden bir ceset daha getirmişlerdi.

Kulübeyi gözlerken gördüğümüz beş kişilik gruptan dördü öldürülmüş olsa da, beşinci kişiye ne olduğuna dair bir fikrimiz yok. Önceliğimiz Kinshi'yi, ardından tüccarları kurtarmak olduğu için peşine düşmedik.

Bilgilerinize arz ederiz.

Kitamura Susumu
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak

Açılın Ben Medic-nin'im!

Komplikasyon
Hakaret

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank

Ninjutsu Listesi

Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
-Raiken, C Rank
Genjutsu Listesi

-Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Kanryousou, C Rank
-Shibou no Jutsu, B Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » October 18th, 2018, 12:13 am

Raporlarınızı veriyorsunuz. Susumu birkaç gün hastanede dinleniyor. Kinshi tarafından ziyaret ediliyor bir akşam. Hal hatır, teşekkür etmeler. Kinshi, Susumu'ya ufak bir parşomen veriyor. "Yanında bulunsun. Zor anlar için." Ek bir açıklama yapmıyor. Iori'de benzer bir görüşme yaşıyor Kinshi ile. Yine teşekkürler, minnettarlıklar. Iori parşomeni vermeye çalıştıysa da geri almıyor Kinshi.

Detaylar:
  • Görev Sonu:
    • 50 GP
    • 75.000 Ryo
    • 2 PP
  • Kinshi'den Hediye:
    • 1x Gizemli Parşomen

• Bonus (Komplikasyon Uyumu - Tsujihara Iori) :
    • 15 GP

• Tedavi Masrafı (Kitamura Susumu) :
    • -15.000 Ryo
Tsujihara Iori - Sonuç:
  • Net:
    • 65 GP
    • 75.000 Ryo
    • 2 PP
    • 1x Gizemli Parşomen
Kitamura Susumu - Sonuç:
  • Net:
    • 50 GP
    • 60.000 Ryo
    • 2 PP
    • 1x Gizemli Parşomen
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”