[Komaeda Togami] Sızma

Komaeda Togami
Kaçak
Kaçak
Künye:

Re: [Komaeda Togami] Sızma

Post by Komaeda Togami » April 23rd, 2019, 7:43 pm

Raizo’ya verdiğim komut karşısında, kız yeni bir kombinasyonla üzerime saldırmaya başlamıştı. Ancak dövüşün başında onun yaptığına benzer şekilde, kafa kafaya dövüşmekten kaçınarak asıl hedefime yönelmeyi tercih etmiştim. Harekete başladığım an omzuma yediğim bir yumruk pek etkili olmamıştı ve Rantaro’ya doğru, canını alıp onu bilinçsiz bir köleye dönüştürmek için koşmaya başlamıştım. Kızın hemen arkamdan beni takip ettiğini duyabiliyor ve hissedebiliyordum, ancak Raizo’nun saldırısı onu durdurmalıydı. Tüylerin sesi kulağımı doldurmaya başlarken Rantaro’nun üzerine doğru çöktüm ve tantoumu hazırladım boğazını kesmek üzere. Duyduğum çığlık ise, Raizo’nun saldırısının başarıyla sonuçlandığını gösteriyordu. Rantaro’nun boğazını kesmemle birlikte, bu dövüşün büyük kısmını bitirmiş olacaktım. Ancak tam o anda, beklemediğim bir olay gerçekleşmişti. Karnımın sol kısmına yediğim oldukça sert darbe ile kesme hamlemi tamamlayamadan sağa doğru savrulmuştum, bir şeyler ters gidiyordu.

Sürüklenmem bittiği an tüm gücümle ayaklandım ve kafamı kaldırıp durumu gözlemledim olabildiğince hızlı bir şekilde. Karşımda, az önce öldürmeme ramak kalmış Rantaro’yla aramda saldırıdan olabilecek en yüksek hasarı almış olmasına rağmen ayakta durmayı başarabilen kız duruyordu. Havaya karışarak yokolan tüylerin bıraktığı derin yaraları görebiliyordum. Kız, Rantaro’nun ölümünün önüne geçebilmek ve beni ondan uzaklaştırabilmek adına tüm darbeyi almış gibi görünüyordu. Normal bir insan, belki de eski Togami bu hamle karşısında şok olabilirdi. Kıza saygı bile duyabilirdi hatta. Gelgelelim yaptığı şey şuan yalnızca boş bir kahramanlık gibi geliyordu gözüme. Ancak bunları düşünmek, beni amacımdan ve yolumdan saptırabilirdi. Kafamı toplamak zorundaydım, Chizuru kılığındayken kızla konuşmamın üzerinden belki de en fazla 5 dakika geçmişti; ve bu üçüncü kişinin gelmesine hala çok vakit olduğunu söylüyordu ancak bu işleri yavaştan alabileceğim manasına gelmemeliydi. Bu işi olabildiğince temiz bir şekilde sonlandırmak zorundaydım.

Kızın yüzündeki sargı düştüğünde, gözünün üzerindeki derin kılıç yarasını ve tamamen beyaz olan gözünü görmüştüm. Gözün kör olduğunu anlamak çok zor değildi, yaranın ise eski. ‘Öğrenmek istemediğim bir hikaye daha’ diye geçirdim kafamdan. Kızın duruşu pek sağlam görünmüyordu, hala ayaktaydı ancak iyi bir durumda olmadığı ve yalnızca iradesi sayesinde ayakta kaldığı rahatlıkla görülebiliyordu. Nefes nefese kalmıştı, dezavantajlı olduğunu biliyordu. Raizo’nun omzuma konmasıyla, kızın el mühürlerine başlaması bir olmuştu. Ne yapmam gerektiğini biliyordum. Raizo’ya seri bir şekilde: “Hanasaku. Bana chakra. Sonra sol.” dedim telepatik olarak. Tekniği zamanında yetiştirebilirse, kızın gözlerinde etrafa saçılan karga tüyleri kızın dikkatini dağıtabilir ve tekniğin bozulmasını sağlayabilirdi. Bununla birlikte teknik hedef almayı gerektiriyorsa kolaylıkla kurtulabilirdik. Raizo tekniği uyguladıktan sonra bana chakra vererek genjutsunun etkisi altında kalmamı engelleyebilirdi. Yetişememesi durumundaysa, kızın tekniğiyle karşı karşıya kalacaktık. Her iki şekilde de, kızın hedefinden çıkmalı ve iki yönlü bir saldırı gerçekleştirmeliydik. Tekniğin ne olduğunu, benim için neyle sonuçlanabileceğini bilmiyordum ve risk almak istemiyordum. Hanasaku çalışsın ya da çalışmasın, komutu verdikten sonra sağa doğru fırlayacak ve bir yay çizerek kıza doğru yaklaşacaktım. Elimdeki tantouyla, kıza öldürücü bir darbe vurmayı amaçlıyordum. Önceliğim boynu yahut kalbiydi, ancak tekniğinin ne olduğunu bilmediğim için dikkatli olmalıydım, herhangi bir tehlike sezersem fazla yaklaşmayacaktım. Raizo da komutumu doğru anladıysa benzer şekilde soldan yaklaşacaktı. Kızın işini bir an önce bitirmeliydik.
Image

Künye:

İsim: Komaeda Togami
Element: Fuuton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 0
Prestij: 0
Ün: 28
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon:

Sınırlar > 16 yaşında olup, en geç 10 sene içinde yürümekten aciz düşeceğini bilen biri ne yapar? Hele ki hayata tutunmasını sağlayan son şeyi kaybettikten sonra? Artık hiçbir şey anlam ifade etmiyorken? Hayata dair ne kadar duygu varsa; kin, aşk, merhamet; hiç birini hissedemiyorken? 16 yaşında, chuunin olalı bir seneden biraz fazla zaman geçmiş basit bir çocuk. Güçsüz, ölümüne günler sayan bir çocuk. En azından Togami için bunun cevabı basitti; kalan kısacık ömründe, nereye kadar gidebileceğini öğrenmeye çalışmak. Hiç kimseye bağlı olmadan, hiç bir etik kural tanımadan yalnızca ilerlemek.

Komplikasyon:

Progresif Musküler Distrofi (Ağır) > Geninliğinin ilk yıllarında ortaya çıkan bu genetik rahatsızlık, Togami’nin kompleks karakter gelişimin ilk sebebidir. Basit kas ağrılarıyla başlayan, devamında çeşitli düzeylerde kas güçsüzlükleriyle seyreden bu hastalığın sinsi ilerleyişi hakkında yorum yapabilmek en usta medikal shinobiler için dahi kolay değildir. Basit kas antrenmanlarıyla ilerleyişi yavaşlatılıp yan etkileri azaltılsa bile, asla durmayacak ve bir gün Togami’yi ayaklarının üstünde durmaktan dahi alıkoyacak olması gerçeği değişmemektedir.

Özellikler:

- Savaş Yaraları
- Refleks Erimesi

Image

Profil:

Güç: 1
Çeviklik: 1
Kondisyon: 4
Potansiyel: 5
Varlık: 11
Zeka: 11

Beceri Listesi:

[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 4
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5 (Favori Beceri)
[Zeka] İzcilik: 4

Ninjutsu:

D - Rank: Kurohane
C - Rank: Karasu Bunshin no Jutsu
C - Rank: Sanzengarasu
C - Rank: Keishuu no Jutsu
B - Rank: Shikon
B - Rank: Bunshin Bakuha
Kuchiyose no Jutsu

Taijutsu:
-

Genjutsu:

D Rank - Magen: Henge
D Rank - Rakumei no Jutsu
C Rank - Teishi no Jutsu
C Rank - Kokohi no Jutsu
B Rank - Shibou no Jutsu

Efsanevi Yaratık:

- Raizo

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar:

- Tantou (İyi kalite)
- 2 Patlayıcı Parşomen (Normal Kalite)
- 2 Kunai (Normal Kalite)
- 3 Shuriken (Normal Kalite)
- 2 Sis Bombası (Normal Kalite)
- Sentetik Misina, 5mt. (Normal Kalite)
- Chakra Hapı (Normal Kalite)
- Kondisyon Hapı (Normal Kalite)
- Kan Hapı (Normal Kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 23rd, 2019, 9:23 pm

Emirlerine karşılık Raizo'dan "Gerek yok." lafı geliyor kendinden emin bir şekilde. Sağa doğru yay çizerek kıza doğru koşuşunu başlatmak adına bir adım alıyorsun. Bu adımı aldığın anda "Kebudan no Jutsu!" sesini işitiyorsun. Bir Doton tekniği olduğunu biliyorsun, defansif bir teknik olarak aklında canlanıyor hatırladığın kadarıyla. Üfürmeli, nefesle alakalı bir şeyler olmalıydı.

Bu sırada Hanasaku'nun içerisinde kalıyorsun, ancak Raizo'dan gelen chakra akışını hissetmiyorsun. İkinci adımından itibaren Raizo senden ayrılıyor ve sola doğru açılıyor. Bir saniye daha Hanasaku onu izliyor ve yokoluyor, sen yolu kafanda az çok yarıladığında Hanasaku'dan çok da etkilenmemiş bir şekilde halan rotanda olduğunu farkediyorsun. Raizo da senin tam simetriğinde, diğer taraftan kanatlarını kısa bir şekilde açmış olarak kıza yaklaşıyor.

Bu noktada ne hata yaptığını farkediyorsun. Raizo'nun sana chakra vermesi zaman kaybı demek, bu da sola doğru açılamaması anlamına geliyor vaktinde. Bununla beraber, Hanasaku'nun da bir kaç saniyeden ibaret bir teknik olduğunu anımsıyorsun. Yani Raizo sana chakra verene kadar tekniğin çoktan kapanmış olma ve kıza zaten varma olasılığın var. Bununla beraber, Raizo sana chakra verirse, olası bir şekilde yolda ani bir chakra yoğurma gerekliliğin oluşursa bunu da yapamayabilirsin dalgalanan chakra akışın sebebiyle.

Yani düşündün planın bir çok noktadan ölümcül delikleri olduğu kafana dank ediyor yolun yarısındayken.

Kız derin bir nefes alıyor aranızda bir, bir buçuk metre kalınca. Nefretle aldığı nefesini, nefretle dışarı veriyor. Kıza tam varacakken ağzından fışkıran sert rüzgar ve içerisindeki minik çakıl taşları suradına ve vücuduna isabet ediyor. Duruyorsun anlık olarak ve suradını kapatıyorsun. Son gördüğün şey Raizo'nun geriye doğru yalpalayarak uçtuğu ve dengesini geri kazanmaya çalıştığı.

Kıza doğru yavaşlamadan bir adım daha atıyorsun ve tantouyu savuruyorsun. Kız, duruşunu bozduğundan emin olduğu an tekniği kesiyor ve boynuna doğru savrulan tantounun kavradığı elinin bileğini tutuyor kafa karışıklığından faydalanarak. Ancak bu, tantounun boynuna değmesine engel olamıyor, zira sol kolunda hala güç yok. Ancak sen kesici bir hamle yapamadan kız boştaki sağ elini yumruk yaparak suradına geçiriyor!

Afallıyorsun. Kız bileğini bırakıyor ve geriye sendelemene izin veriyor. Tam bu sırada, karnına sağlam bir yumruk daha geçirmek adına hareketleniyor. Kızın yumruğunu, boştaki elinle blokluyorsun. Tam bu sırada, yanından son sürat Raizo geçiyor ve kızın kafasını, omzunu ve kollarını gagalamaya başlıyor.

Kız bir kaç adım geriye gidiyor. "Kollarım! Ellerim!" Raizo'yu başından savmak için saçma el kol hareketleri yapmaya başlıyor. Raizo ise, "Çocuk, şimdi!" diye bağırıyor. Eğer bir kaç saniye daha gecikirsen Raizo'nun hasar alması an meselesi gibi duruyor. Bu arada, Raizo'nun Kanryousou tekniğini uyguladığından eminsin.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Komaeda Togami
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Komaeda Togami » April 23rd, 2019, 9:58 pm

Raizo’dan soğuk ve kendini bilmiş bir ‘gerek yok’ cevabı almıştım. Başta şaşırmış olsam da, bu tam olarak Raizo’dan beklenen bir hareket gibi görünüyordu. Bir süre önce benim ona yaptığımı, şuan o bana yapıyordu ve aynı kural geçerliydi; ‘alınmak gücenmek yok’. Partnerim olarak nitelendirdiğim, beni hayal kırıklığına uğratmamış olan kargayı dinlemek ve en doğru karara ulaşmak adına herhangi bir itirazda bulunmadım. Bir an sonraysa, hamlemizi yapmak üzere koşmaya başlamıştık bile. Hanasaku gözlerimin önünde aktifleşmiş, ancak Raizo’dan herhangi bir chakra akımı gelmemişti üzerime. Koşum esnasında, yaptığım hatanın büyüklüğünü ve Raizo’nun kararının ne kadar doğru olduğunu farkedebilmiştim. Kendi iradesi olan, her emrimi yüzde yüz uygulamak zorunda hissetmeyen bir partnerimin olması pek çok şeye bedeldi anlaşılan.

Raizo’yla birbirimizin ayna görüntüsü misali iki taraftan yay çizerek kıza doğru ilerlemeye başlamıştık ve aramızdaki mesafe kapanmak üzereyken aldığı derin nefesini dışarı, bize doğru üflemeye başlamıştı kız. Şiddetli rüzgar, ve rüzgarın arasına birer kum tanesi gibi serpiştirilmiş minik taşlar dikkatimi dağıtmak için yeterli olmuştu. Yüzüme ve vücuduma çarpan taşlara karşı istemsizce kendimi koruma refleksine girmiştim. Sol kolumu yüzüme kapatıp kafamı yana doğru çevirirken, Raizo’nun rüzgar etkisiyle geriye doğru fırladığını görebilmiştim. Ardından biraz körlemesine de olsa, ilerlemeyi sürdürerek tantoumu sallamayı başarmıştım kıza doğru neyse ki. Ancak hedefi bulduğu söylenemezdi, dahası kız sağ kolum ona doğru ilerlerken tekniği aniden kesmiş ve beni bileğimden kavradığı gibi suratıma yumruğunu yapıştırıvermişti.

Kızın sol eliyle beni kavrayışından, hem yaralı hem de çıkık olan kolunda ciddi güç kısıtlılığı olduğunu anlayabilmiştim. Eğer o yumruğu yememiş olsam, önümdeki engeli kolaylıkla aşıp öldürücü darbeyi indirebilirdim. Tantoum bir kez kızın boğazına temas etmişti, ve devamının gelmemesi için hiçbir sebep yoktu. Ancak kız akıllı oynamış ve durumu o anlığına da olsa lehine çevirebilmişti. Yediğim yumrukla birlikte, bir miktar afallayarak geriye doğru sendeledim. Kızın tutuyor olduğu elimi bırakmış olması da sendelememi ve geriye doğru ilerleyişimi kolaylaştırmıştı. Görüşüm net değildi, ancak bana doğru adım aldığını ve karnıma bir yumruk daha geçirmeye niyetli olduğunu farkedebilmiştim. Boştaki sol elimle karşıladım yumruğu, dövüş bitmemişti. Sağ elimdeki tantouyla yeniden hamle yapmaya hazırlanırken süratle bir siyahlık geçmişti dibimden, bu sıranın kendisinde olduğunu düşünen Raizo olmalıydı.

Bir an sonra, Raizo’nun kızın vücudunun çeşitli bölgelerini pençeleyip gagalamaya başladığını farketmiştim. Ancak kızın tepkisi, normalden çok daha şiddetliydi. Bunu ancak bir genjutsu tekniğine bağlayabilirdim. Kızın feryatları da düşüncemi destekler tarzdaydı. Ellerinde ve kollarında çatlaklar oluşup adeta kırılgan bir maddeden yapılmışçasına parçalandığını görüyor olmalıydı. Bir anlığına rahatlamış hissettim kendimi, ancak Raizo’nun söyledikleri kafamda kırmızı alarmları aktive etmeyi başarmış ve aniden ortama geri dönmüştüm. Şimdi, bir şeyler yapmam gerekiyordu. Acele etmeliydim, aksi takdirde elimizdeki fırsatı kaçırdığım gibi Raizo’nun hasar görmesine neden olabilirdim. Yapmam gereken şey çok basitti, silahım elimdeydi ve rakibim önümdeydi. Başka bir noktaya odaklanmıştı. Kendimi ileri, kızın üzerine doğru fırlattım ve tantoumu kızın göğüs bölgesine saplamak üzere hamle yaptım. Kolları yukarıdaydı, boynuna ulaşmam zor olabilirdi. Yapmam gereken belki de tek şey kalbe ya da akciğere temiz bir darbe indirmekti, ve bu dövüş sonlanacaktı.
Image

Künye:

Motivasyon:

Sınırlar > 16 yaşında olup, en geç 10 sene içinde yürümekten aciz düşeceğini bilen biri ne yapar? Hele ki hayata tutunmasını sağlayan son şeyi kaybettikten sonra? Artık hiçbir şey anlam ifade etmiyorken? Hayata dair ne kadar duygu varsa; kin, aşk, merhamet; hiç birini hissedemiyorken? 16 yaşında, chuunin olalı bir seneden biraz fazla zaman geçmiş basit bir çocuk. Güçsüz, ölümüne günler sayan bir çocuk. En azından Togami için bunun cevabı basitti; kalan kısacık ömründe, nereye kadar gidebileceğini öğrenmeye çalışmak. Hiç kimseye bağlı olmadan, hiç bir etik kural tanımadan yalnızca ilerlemek.

Komplikasyon:

Progresif Musküler Distrofi (Ağır) > Geninliğinin ilk yıllarında ortaya çıkan bu genetik rahatsızlık, Togami’nin kompleks karakter gelişimin ilk sebebidir. Basit kas ağrılarıyla başlayan, devamında çeşitli düzeylerde kas güçsüzlükleriyle seyreden bu hastalığın sinsi ilerleyişi hakkında yorum yapabilmek en usta medikal shinobiler için dahi kolay değildir. Basit kas antrenmanlarıyla ilerleyişi yavaşlatılıp yan etkileri azaltılsa bile, asla durmayacak ve bir gün Togami’yi ayaklarının üstünde durmaktan dahi alıkoyacak olması gerçeği değişmemektedir.

Özellikler:

- Savaş Yaraları
- Refleks Erimesi

Image

Profil:

Beceri Listesi:

Ninjutsu:

Kuchiyose no Jutsu

Taijutsu:
-

Genjutsu:

C Rank - Teishi no Jutsu
C Rank - Kokohi no Jutsu
B Rank - Shibou no Jutsu

Efsanevi Yaratık:

- Raizo

- Tantou (İyi kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 23rd, 2019, 10:25 pm

Raizo'nun emri ile beraber ileriye atılıyorsun. Kız, elinin tersiyle yaptığı ters bir hareket ile Raizo'yu geriye doğru açılmaya zorluyor. Bu sırada, savunmasız kalan kız ile yüz yüze geliyorsun. Aranızda belki bir 10 santim var, belki de daha az. Kızın gören tek gözü, şoke olmuş bir biçimde açılıyor ve ufalıyor. Bu kadar yakından kızın suradındaki bütün detayları seçebiliyorsun. Hafif çökmüş bir suratı var. Az yemek yemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorsun. Kurumuş dudaklar ve pörsümüş yarasından mütevellit olması gerektiğinden çok daha yaşlı görünüyor. Şok yüzünden çarpıklaşmış suradı, ona ilk karşılaştığından daha farklı bir hava veriyor. Chizuru aklında geliyor bir anlığına, ardından yokoluyor.

Kızın göğsüne iki elinle kavradığın tantouyu var gücünle saplıyorsun tüm bu detayları incelerken.

"Hıgğk!"

Kız geriye attığı adıma ek, diğer ayağıyla bir tane daha atıyor. Tantouyu bırakıyorsun. Bir kaç adım daha. Senden uzaklaşıyor. Ağzından yavaşça süzülmeye başlayan kanlar hedefine ulaştığını simgeliyor. Yutkunuyor kız. Sağlam eliyle tantouyu kavramaya çalışıyor, ilk denemesinde başarısız oluyor. Ayaklarının bağı git gide çözülüyor, sanki erirmişçesine kısalıyor. Bu kısalma sürerken, tantouyu sonunda kavrayabiliyor ve başını eğip ona bakıyor uzunca. Daha da eriyor ve yere, arkaya doğru düşmeden son bir defa sana bakıyor. Suratındaki nefret, bildiği bütün lanetleri okuduğunu söylüyor sana.

Omzuna konuyor Raizo, tok bir gak sesi çıkartarak. Normal olarak konuşuyor, telepati yapmadan. "İyi iş, çocuk." Kızın başına varmak için bir kaç adım atıyorsun.

Kız, yutkunuyor. Gözlerinden bir kaç damla yaşın aktığını seziyorsun. İkinci defa Chizuru aklına geliyor. Gözlerini kapatıyor kız. Hızlıca inip kalkan göğsü yavaşlıyor. Kasılan ayakları da öyle. İki yana açtığı ellerini hissetmemeye başlamış olacak ki, sıktığı yumruğunu yavaşça rahatlattığını seziyorsun. Kabulleniş, diye aklından geçiriyorsun. Bir kaç saniye sonra, kızın vücudundaki tüm hayat yokolup gidiyor.

"Acaba ismi neydi?" diye mırıldanıyor Raizo, sorgular ancak pişman olmayan bir ses tonuyla, kendi kendine. Ardından, sana hitaben "Eee çocuk? Bundan sonraki planın ne?" diyor. Bu sırada, gagasıyla tüylerinin arasına sıkışan bir kaç çakıl taşını temizlediğini de farkediyorsun.

Bir gözünle Rantaro'ya baktığında, onun çoktan can verdiğini farkediyorsun. Kız hayatını tehlikeye atmadan çok önce. Kız bunun bilincinde miydi? Hiç bir fikrin yok.
Komaeda Togami
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Komaeda Togami » April 23rd, 2019, 10:53 pm

İleriye doğru atılmamla elimdeki tantouyu kızın göğsüne sonuna kadar saplamam bir olmuştu. O esnada Raizo’yla uğraşmakta olan kızın karşılık vermeye fırsatı bile olmamıştı. Metal ete saplanmadan bir saniye kadar önce, kızı yakından inceleme fırsatı bulmuştum. Zayıf, çökük bir yüzü vardı ve yara izi eski olmasına rağmen korkunç görünüyordu. Yüzündeki dehşet ifadesinin buna katkısı olduğunu söyleyebilirdim pektabii. Hayatı gözlerimin önünden akıp giderken, bakmakla yetinebildim sadece. Bir şey hissettiğime emin değildim, hissetmem gerekip gerekmediğini de bilmiyordum gerçi. Bu hale nasıl gelmiştim? Emin değildim. Ancak değişmek için çaba gösterebilmem için geç olduğunu hissediyordum. İçinde olduğum karanlık çukurun bir çıkışı yoktu. Sonsuza kadar burada kalacaktım. Tantouyu kıza saplamadan önce Chizuru gelmişti gözlerimin önüne, şimdi kız geriye doğru sendelerken kafamda Chiyo’nun sesi yankılanıyordu. Umut olduğunu söylüyordu, içimde bir şeylerin hala iyi olabileceğini, geri dönüş olduğunu. Yalan söylemiyordu belki, ancak doğru söylemediğine bir kez daha inandırmıştım kendimi.

Tantouyla olan temasım kesilmişti, kızın hayatta kalma mücadelesini seyrediyordum. Ona acıyacak değildim, tam aksine yaşama tutunma arzusuna saygı duymuştum. Başarısız bir deneme olduğu aşikar olsa dahi. Sağlam olan sağ eliyle kavramaya çalışmıştı tantouyu ağzından kan sızmaya başlarken. İlkinde başarısız olsa dahi, geriye ve aşağı doğru ilerleyişini sürdürürken nihayetinde tantouyu kavrayıp yaşamını sonlandıran şeye bakmıştı son kez. Hemen ardındansa, yaşamını sonlandıran kişiye. Yüzündeki nefreti görebiliyordum, en içimde bile hissedebiliyordum bu nefreti. Yalnızca boş ve anlamsız bir yüzle bakmayı sürdürdüm kıza. Bir şey hissetmiyordum. Raizo omzuma konarak tebrik sözlerini söylemeye başlamıştı. Yanıt vermedim başta, kızı izlemeyi sürdürüyordum. Gözlerinden yaşlar süzülürken, yeniden Chizuru canlandı gözlerimin önünde. Birbirlerine çok benziyorlardı, sonları da çok benzemişti büyük bir tesadüf olarak. Kız kabulleniş aşamasına geçip hemen sonra öldüğünde, nihayetinde Raizo’nun sorusunu yanıtladım: “İyi iş.”

Göz ucuyla Rantaro’yu süzdüğümde, onun da çoktan bu hayattan göçüp gittiğini farkedebilmiştim. Bu, geriye yalnızca bir kişiyi bırakıyordu. Ancak ona henüz sıra gelmemişti. Yakındı, ancak şimdi değil. Kızın tahminleri doğruysa, sözkonusu yarım saatin en fazla yarısı geçmiş olmalıydı. Hazırlık yapmak için zamanım olduğunu düşünüyordum, bir şeyler beklenenden farklı gelişmezse. Raizo’nun kızın ismiyle alakalı söylediklerini yoksaydım ve kıza doğru ilerledim. Göğsüne saplı tantoumu çekip kıyafetinin temiz bir köşesine sildim öncelikle, ardından kınına koydum ve kızın çantalarını aranmaya başladım. Ekipman, hap, parşomen, herhangi bir şey. Bulabildiğim her şeyi ekipman çantama ve cebime doldurarak Rantaro’ya doğru ilerleyecektim ve aynı işlemi onun üzerinde tekrarlayacaktım. Gerekirse direkt olarak çantaları bile alabilirdim. Bu durumdan pek hoşlandığım söylenemezdi, ancak bu davranış yerine saçma sapan bir ‘onur’ tavrına girdiğimde sonuçları benim için pek iyi olmamıştı. Hayatta kalma içgüdüme güvenmek zorundaydım.

Bu işlem bittikten sonra, nihayetinde sıra Raizo’nun sorduğu son sorunun yanıtını vermeye gelmişti: “Biri daha var, adı Tanuki. Çok uzun süre geçmeden burada olacak. Genjutsu konusunda oldukça iyi, ormanın girişinde beni tamı tamına iki saat oyalayan bir tuzak kurmayı başarmış. Ayrıca konuşmalarından anladığım kadarıyla en zekileri, ve liderleri o. Ona özel bir plan hazırlayacağım.” Planım çok zor sayılmazdı. Yapacağım ilk iş çantaların herhangi bir yerinden chakra ve kondisyon hapı bulmam durumunda onları hemen kullanabileceğim bir şekilde diğerlerinden ayrı bir yere koymak olacaktı. Devamında, el mühürlerini uygulayarak Shikon tekniğimi aktifleştirecek ve Rantaro’yu canlandırarak ondan kızı taşımasını isteyecektim. Geriye dönüyorduk, alevler içinde yanan kulübenin yakınlarına. Oraya geldiğimizde kızı dört-beş metre ileri bırakmasını söyleyip Rantaro’yu kendime çağıracak ve tekniği iptal edecektim. Yapacağım sonraki şey, ormana geldiğim ekipmanların arasından kalan son şeyi; yani patlayıcı parşomeni ölü kızın altta kalan bir kısmına yapıştırmak olacaktı. Sonrasında, teknik iptal edildikten sonra yere yapışmış olan Rantaro’nun üzerine oturacak ve Raizo’ya gerekli komutları verecektim: “Uzaklaş ve yüksel, Tanuki’nin güneydeki tuzakları kontrol etmeye gittiğini söylediler. Onu gördüğünde, bir şekilde bana haber ver. Görünmemeye çalış, yardımına ihtiyacım olacak Raizo.” Sinyal geldiğinde, altımdaki Rantaro’nun cesedine yeniden Shikon uygulayacaktım ancak olduğu şekilde kalmasını emredecektim. Rantaro’nun üzerinde oturmaya devam ederken elimde bir şeylerle oynayıp rahat ve sinir bozucu bir tavır sergilemeyi planlıyordum. Tantoum belki. Tanuki’ye iyi bir karşılama gerekiyordu nihayetinde. Her şey doğru giderse, ve Tanuki’yle yüz yüze kalırsam söyleyeceğim şey basitti. Kızı işaret ederek: “Galiba şuradaki yaşıyor.” diyecektim. Akıllı bir adamın, planımın bu kısımlarına kalmadan beni ters köşe yapacağını tahmin ediyordum ancak varyasyonları hesaplamaktan zarar gelmezdi. Eğer olur da, Tanuki kıza yaklaşırsa patlayıcı parşomeni infilak ettirebilirdim.
Image

Künye:

Motivasyon:

Komplikasyon:

Özellikler:

- Savaş Yaraları
- Refleks Erimesi

Image

Profil:

Beceri Listesi:

Ninjutsu:

Kuchiyose no Jutsu

Taijutsu:
-

Genjutsu:

C Rank - Teishi no Jutsu
C Rank - Kokohi no Jutsu
B Rank - Shibou no Jutsu

Efsanevi Yaratık:

- Raizo

- Tantou (İyi kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 23rd, 2019, 11:15 pm

İlk sözünü bitirdiğin zaman, Raizo ile göz göze geliyorsun. Raizo, kafasını kaldırarak ilerideki bir ağacın tepesine bakıyor. Kafanı hızlıca oraya çeviriyorsun. Ağacın tepesindeki genişçe dallardan birinde çökmüş duran bir silüet dikkatini çekiyor. Suratında bir maske var, maskenin şekli bir "tanuki". Aklında bir şimşek çakıyor. Silüet, dalda doğruluyor. Üzerinde kiremit renginde bir cübbe var. Harekete geçmek için hazırlanıyorsun. Ancak tam o sırada, Silüet yavaşça havada rakun tüylerine ayrılarak yok oluyor.

Raizo, seni sakinleştiriyor ve harekete geçmeni engelliyor. "Takip etmeye gerek yok. İstesek de bulamayız. Bir kaç yöne doğru dağıldı silüeti, eğer dediğin gibi bir Genjutsu ustasıysa zaten dezavatajlı konumdayız. Ormanı tanımıyorum, o yüzden ikimizin de kaybolma riskini göze alamayız. Ayrıca, yavaştan geri gitmem de lazım çocuk. Biliyorsun, Kuchiyose'nin de bir sınır var." Ardından, derin bir nefes verip gaklıyor. Sakinliyorsun. Çevrende herhangi bir şey hissetmiyorsun. Önünde iki ceset, öylece duruyorsun.

Cesetlerin üzerlerini kurcalıyorsun. Rantaro'dan bir şey çıkmıyor. Kızdan ise 2 kunai, 3 shuriken ve bir patlayıcı parşömen ediniyorsun. Medikal çantasında ise çeşitli alet ve edevatlar var ancak işine yaracak bir şey olduğunu sanmıyorsun. Yani, senin direkt kullanabileceğin bir şey yok. Yanına alıp satmak her zaman için bir seçenek tabii.

Raizo dallardan birine konuyor havaya yükselerek. Etrafı izlediğini seçebiliyorsun. Gayet sakin.

Maskenin temsili görünümü:
Image
Komaeda Togami
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Komaeda Togami » April 26th, 2019, 11:08 pm

Planımı Raizo’ya aktardığım esnada, bir noktada gözgöze gelmiştik. Bir saniyeden kısa süren bakışmamızın devamında, bir şey farketmiş gibi aniden kafasını kaldırıp başka bir dala bakmıştı az önce beraber oldukça başarılı bir iş çıkardığımız partnerim. İstemsizce, aniden kafamı kaldırıp ben de baktım Raizo’nun baktığı yöne doğru ve dalın üzerinde çökmüş olan silüeti farkettim. Maskesine anlam yüklemekte bir miktar da olsa gecikmişti beynim, ve nihayetinde karşımda duran kişinin Tanuki olduğunu anlayıp harekete geçmek istediğimde her şey için çok geçti. Silüet, garip tüyler şeklinde dağılarak gözümün önünden kaybolmuştu bile. Sakinliğimi korumaya çalışarak, ileri doğru bir adım attım ve etrafa bakınmaya başladım. Görebileceğim herhangi bir şey, bir silüet, bir ipucu. Muhtemelen en tehlikeli düşmanıma sırtımı dönmek pek mantıklı bir plan gibi görünmüyordu. Aramaya bir noktadan başlamak gerektiğini düşünüp ikinci adımı atmaya hazırlandığım esnada, Raizo girmişti cümleye. Söylediği şeyler benim kafamdaki olay örgüsüne kıyasla mantık çerçevesine çok daha iyi oturuyordu, ve itiraz etmek gibi bir opsiyonum olamazdı. Derin bir nefes alıp verdim ve sakinleşmeye çalıştım. Ormanın ortasında, artık tamamlayamayacağımı bildiğim bir amaç uğruna öldürdüğüm iki cesetle başbaşaydım.

Tanuki’yi takip etmenin bir faydası olmayacağını anladıktan sonra, yaptığım ilk şey cesetlerin üzerini aramak olmuştu. Rantaro’dan herhangi bir şey çıkmazken, kızın üzerinden bulduğum birkaç parça ekipmanı halihazırda büyük kısmı boş olan çantama atmıştım. İçi medikal ıvır zıvırlarla dolu olan çantayla ne yapacağım konusunda bir fikrim yoktu, işime yarayabileceklerinden bile emin değildim ancak devasa bir bataklıkta, muhtemelen asla bulunamayacak bir cesetle bırakmak da pek mantıklı gelmemişti. Kızın ıvır zıvırlarla dolu çantasını alarak benzer şekilde belime geçirdim. Burada yapabileceğim farklı bir şey olmadığına kanaat getirdiğimde, kafamı kaldırıp Raizo’ya baktım. Oldukça sakin görünüyordu, ve yumuşak kanat çırpışlarla yükselip yukarıdaki dallardan birine konmuştu. Söylediği şey doğruydu, ve şu noktada bana daha fazla yardımı olabileceğini pek sanmıyordum. Duyabileceği bir şekilde seslenerek: “İyi iş Raizo, teşekkür ederim.” dedim ve cevabını bekledikten sonra ‘kai’ mührü yaparak geri gönderdim Raizo’yu. Tüy ve gaklama sesleri de yokolduktan sonra, ormanda tamamen yalnız başıma kalmıştım. En azından şimdilik gitmem gereken bir yer olduğunu biliyordum.

Adımlarım geldiğim yoldan, bu kez ters yöne ilerlemeye başlarken yaşadığım son şeyler üzerine kafa yormaya başlamıştım. Geride bıraktığım iki ceset, bana işin tuhaflığını hatırlatıyordu. ‘Öldürme’ fiiliyle alakalı herhangi bir sorunum yoktu, ancak her hareketimin ve planımın bir amacı vardı ve kendime bu amacı hatırlatma ihtiyacı hissetmiştim. İçinde bulunduğum derin ve karanlık çukurda ayakta kalabilmemin yegane yolu akıl sağlığımı olabildiğince koruyabilmemden geçiyordu, artık ne kadar olabilirse. Gittiğim kasabada öğrendiğim şey, Chizuru'nun’bir örgütün bünyesinde çalıştığı ve bu örgütün bölgedeki tüm kasabalardan haraç aldığıydı. Örgütün boyutu ve kapsamı hakkında pek bir fikrim yoktu, ancak rastgele bir kasabaya vergi toplamak üzere gönderdikleri üyelerinin Chizuru kadar güçlü olması bana tehlikeli ve büyük oldukları izlenimini vermişti. Bununla birlikte Yağmur Ülkesi gibi kaos dolu bir ortamda bu kadar çok kasabayı aynı anda kontrol edebiliyor olmaları da gözümü korkutmaları için bir diğer sebepti. Üyelerinden birini öldürüp, haraç aldıkları kasabada çıkardığım sorunun ardından bölgedeki güvenliğimin ne düzeyde olacağına dair çeşitli şüpheler birikmişti içimde. Bir şekilde izimi sürüp peşimden gelecek 3-4 kişiye karşı şansımın olduğunu düşünmüyordum. Ayrıca bir şekilde bu örgütün içine ‘sızmayı’ başarabilirsem doğru hamlelerle sıfırdan çok daha ileri noktalara ulaşabilirdim.

Kaçmak ve avlanmayı beklemek, ya da avcılarıma hiç beklemedikleri anda sokulup onlardan faydalanmaya çalışmak. Önümde iki opsiyon vardı, ve kaybedecek hiçbir şeyim olmadığı göz önüne alındığında ne yapacağımın belli olduğunu düşünerek aldığım bilgilerle kuzeye gelmiştim. Sözkonusu örgütün sığınağının olduğunu öğrendiğim yere. Asıl sorun, dinlenmek ve iyileşmek için kaybettiğim iki gündü. Fiziksel kondisyonum yerinde olsa zaman kaybetmeden sığınak bölgesine ilerleyebilirdim ancak geçirdiğim iki gün işlerin benim aleyhime işlemesine neden olmuş olabilirdi. Chizuru’nun ölümünün örgüt tarafından duyulmuş olması, köyden herhangi bir kişinin nasıl göründüğüm hakkında örgüt üyelerine bilgi vermiş olması beni kapana doğru ilerleyen fareden farksız hale getirirdi. Geçirdiğim zamanda öğrenmemiş olabilecekleri kadar şanslıysam dahi, benim yolda olduğum süreçte bu bilginin ellerine ulaşması da beni benzer bir senaryonun içine sokardı. Raizo’yu köyde bırakıp olası bir tehlike karşısında önlem almış olmamın asıl sebebi de buydu zaten. Sorun öldürdüğüm bir adamdan ziyade, örgütün olağan işleyişine karşı bir isyan çıkarmış olmamdı. Gücü elinde tutanlar, en ufak bir sarsıntıda bile korkuya kapılıp otoritelerini korumak adına şiddetli eylem planları kurabilirlerdi. Bir diğer mantıklı hamle, artık dünyada olmayan Chizuru’nun yerine geçmekti. Örgütün iç yapısını ve hiyerarşisini bilmiyordum. Chizuru en alttaki adamlardan biriydi belki de, ve bunu düşünmem için geçerli sebeplerim olduğunu düşünüyordum. Bu kadar çok köyü kontrol eden bir örgütün, vergi toplamak için üst kademe üyelerinden birini göndermesi pek mantıklı gelmemişti. Togami olarak örgütün olduğu yere gitmem halinde, nasıl karşılanacağımı bilmiyordum. Chizuru’yu öldürdüğüm bilgisine sahip olmasalar bile, rastgele beliren bir yabancıya karşı dost bir tutum sergileyeceklerini sanmıyordum.

Chizuru’nun kılığında sığınaklarının olduğu ormana girdiğimde, asıl amacım dikkat çekmeden olabildiğince içlerine girmekti. Örgütlerinin yapısı hakkında bilgi almak, kaç kişi olduklarını ve ne kadar güçlü olduklarını öğrenmek istiyordum. Ormanda yakalandığım genjutsuda kaybettiğim zaman, chakra ve kondisyon planlarımın ilerleyişinde bir takım problemlere sebep olmuştu elbet. Ancak beni, daha doğrusu Chizuru’yu tanıyan biriyle karşılaştığım anda işler lehime dönmüş ve avantajı ele geçirmiştim. Yapacağım şey sığınaklarına girmek, kaç kişi olduklarını hesap etmek ve en uygun pozisyonu almaktı. Bu esnada öğrendiğim şey, Chizuru’nun ölümünden haberdar olmadıklarıydı. Bilgi edinmek için olabildiğince çok çaba göstermiş, kamuflajımı bozmamak için ciddi çaba harcamıştım. Ancak şaşırdığım pek çok şey olmuştu. Benim onlarca üyesi olduğunu düşündüğüm, kaos ve kana bulanmış olan Yağmur Ülkesi’nde pek çok köyü kontrol eden bu örgüt yalnızca dört kişiden oluşuyordu, ve biri de benim öldürdüğüm Chizuru’ydu. Özellikle aralarındaki ilişkiyi gördükten sonra işlerin benim kafamda kurduğumdan çok daha farklı olduğunu farketmiştim. Chizuru’yu dostları olarak görüyorlardı, ben ise dostlarının kılığına girmiş bir katildim. Chizuru olmaktan vazgeçmem sözkonusu bile olamazdı. Buraya ilk aşamada Togami olarak gelmiş olsam, işler çok daha farklı ve çok daha iyi ilerleyebilirdi belki. Ancak örgütün yapısı hakkındaki düşüncelerimle taban tabana zıttı karşılaştığım şey. Bu sebeple kendimde suç görmüyordum.

Chizuru olarak davranmaya devam etmemin uzun vadede zor oluşu, giriştiğim işlerin asıl sebebiydi. Ve bunda birden çok faktör vardı. Ormanın girişinde kaybettiğim 2 saatlik zaman bana oldukça fazla chakraya ve kondisyona mal olmuştu. Bu sebeple haplarımı erken kullanmak zorunda kalmış, sığınakta geçirebileceğim zamanı korkunç derecede kısaltmıştım. Bununla birlikte sığınakta karşılaştığım iki kişinin dışında liderleri olduğuna inandığım Tanuki usta bir genjutsucuydu. Zekama, genjutsu yeteneklerime ve gözlem kabiliyetime her zaman güvenmiş olan beni 2 saat boyunca tuzağının içinde tutmuş olması bile ona karşı dikkatli olmam gerektiğini söylüyordu bana. Böylesi bir shinobinin basit tekniğimi öyle ya da böyle farketmemesi mümkün değildi. Harekete geçmezsem, kısa bir süre sonra sığınağa dönecekti ve kontrolü kaybedecektim. Üç kişiyle aynı anda karşı karşıya kalmak göze alabileceğim bir risk değildi. Karşımdaki sayıyı azaltmam gerekiyordu. Rantaro’yu öldürmemin ve kızın peşinden koşmamın asıl sebebi de buydu zaten. Tanuki’nin gelişi ihtimaline karşı en azından dezavantajımı bir nebze olsun azaltmak. Ayrıca içinde bulunduğum pozisyon ve bana duydukları güven yapabileceğim hamleler için harika bir ortam yaratmıştı. İkisinden kurtul, Tanuki’yi dahiyane bir planla karşıla ve ondan da kurtul. Evdeki malzemelere, paralara ve belgelere kon, kasabalardan alınan haraçların yeni sahibi ol. Planım en basit halde buydu. Büyük kısmı da gerçekleşmişti aslında, ancak tam anlamıyla başarılı bir plan olduğunu söyleyemezdim. İkisinden kurtulmuş olmama karşın Tanuki elimden kaçmıştı ve evde bir yangın çıkmıştı. Bu iki nokta, planımın final noktaları olduğu için genel manada ‘başarısız’ olarak niteleyebilirdim kendimi. Bir noktaya kadar gelmiş, ancak sonunda elim boş dönmüştüm.

Düşüncelerim derinleştikçe, bir sonraki aşamada neler yapacağım konusunda fikirsizliğim artmaya başlamıştı. Buradan uzaklaşmam, en azından açık bir ortama ulaşmam ve düşünmem gerekiyordu. Kafa yormalı ve ne yapacağımı düşünmeliydim. Ancak ilk işim, deminden beri yürüdüğüm yolu tamamlayarak yanmış olan sığınağa gitmekti. Alevlerin arasından kurtarabileceğim her şeyi istiyordum. Ekipman, kitap, para, parşomen. Tamamen zararlı çıkmak isteyebileceğim en son şeydi. Çok farklı planlarla ormana gelmiş, yaptığım işlerle iki adam öldürmüş ve birkaç parça ekipmandan fazlasını alamayışım bir yana en tehlikeli adamı elimden kaçırmıştım. Bir şeyler bulup durumu kurtarmam gerekiyordu. Evden kalanlarla yol haritam konusunda bir fikir edinebilirdim belki de. Tanuki konusunda ne yapacağımı düşünmem gerekiyordu ayrıca. Haraçların kontrolüne devam etmeyi düşünüyor muydu? Peki ya ben, tek başıma bu işi devralıp devam edebilecek miydim? Bilmiyordum. Hangi kasabalardan ne alındığına dair bir fikrim yoktu, bu kasabaların nerede olduğuna dair bir fikrim de. Masada serili olan haritayı ve işaretli noktaları görmüştüm ancak yorumlayamamıştım. Her şeyden önce, o haritada işaretli olan şeylerin kasabalar olduğuna bile emin değildim. Ayrıca kafamı kurcalayan bir başka şey daha vardı, biriktirdikleri para. Bir amaç uğrunaydı, ancak ne olduğunu bilmiyordum. Daha sonra düşünmek üzere bir kenara atmıştım bunu. Evden kalanları arayıp tarayarak olabildiğince her şeyi toplamaya çalışacaktım. Pektabii Tanuki’nin beni şuan bile izliyor olması ihtimali yüksekti, ve dikkatimi korumayı sürdürmeliydim. Olası bir saldırıya hazırlıklı olmalıydım.
Image

Künye:

Motivasyon:

Komplikasyon:

Özellikler:

- Savaş Yaraları
- Refleks Erimesi

Image

Profil:

Beceri Listesi:

Ninjutsu:

Kuchiyose no Jutsu

Taijutsu:
-

Genjutsu:

C Rank - Teishi no Jutsu
C Rank - Kokohi no Jutsu
B Rank - Shibou no Jutsu

Efsanevi Yaratık:

- Raizo

- Tantou (İyi kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 26th, 2019, 11:49 pm

Raizo, eğer bir insan olsaydı, beyaz bir duman kütlesine karışmadan önceki son hareketi bir omuz silkmek olurdu laflarına karşılık. Bunu aklında canlandırabiliyorsun.

Göle vardığında evin neredeyse tamamının suyun dibine batmış olduğunu görüyorsun. Suyun üzerine kalan kısmının da yanıyor oluşu ayrı bir sıkıntı oluşturuyor senin için. Ev, iki dikdörtgen yapının birleştiği kısımdan ikiye ayrılmış ve iki farklı parça olarak batmakta. Ortadaki platform ise kısmen su üstüne. Platformdaki bir kaç çuvalı kurtarabiliyorsun. Evin su üzerinde kalmış az bir kısmına da girmeye hiç niyetli değilsin. Suyun altına dalmak da buna dahil.

Sen çuvalları incelerken göle neredeyse tamamen batmış oluyor ev. Gölün üzeri tahta parçaları ile kaplanmış oluyor. Bir kaç hafta sonra onlardan da iz kalmayacağından eminsin. Çuvallardan biri pirinç dolu, diğeri ise çeşitli tarım aletleri. Bu aletler sapsız, yani sadece metal kısımları bulunuyor. Başka araçlar için "yedek parça" olduklarını tahmin ediyorsun. İki çuvalın da Yağmur Ülkesi gibi bir kanunsuz bölgede iyi para edeceğinden eminsin.

Çevrende herhangi bir farklılık yok, Tanuki'den de herhangi bir ize rastlamıyorsun çevrede. Herşey sakin görünüyor.
Komaeda Togami
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Komaeda Togami » April 27th, 2019, 12:40 am

Beyin fırtınası yapmayı sürdürürken katettiğim yol, nispeten kısa hissettirmişti ve kendimi bir süre önce bir ‘dost’ vasfında geldiğim, ardından yanarak yokolmasına vesile olduğum sığınağın dibinde bulmuştum. Aslında elimden gelse evin zarar görmesi isteyeceğim en son şeylerden biri olurdu, en nihayetinde bundan sonra yapacağım şeyler konusunda bana en çok fikir verebilecek olan şeydi burada bulacaklarım. Yine de şansın her zaman benim tarafımda olmayacağını, bir şeylerin ters gitme ihtimalinin daima olduğunu kabulleneli çok zaman olmuştu. Şuan içinde bulunduğum durum da, bunun kanıtı niteliğindeydi zaten. Önümdeki manzaraya baktığımda, karşılaştığım şey neredeyse tamamı karanlık sular altında kaybolmuş olan yıkıntıydı. Üstte kalan minik kısım ise alevler içinde yanmaya devam ediyordu hala. Kurtarmak isteyebileceğim herhangi bir şeye ulaşamayacak oluşumun sinyallerini veriyordu bu durum, ancak denemek zorundaydım.

Çok kısa bir süre önce, kimileri için sıcak bir yuva olan bu tuhaf yapı şuan ikiye ayrılmış durumdaydı ve içinde yaşayan sakinlere benzer bir şekilde çoktan kaderine teslim olmuştu. İki evi birleştiren, üzerinde çeşitli malzemeler ve bir kanepe olan platformun bir kısmı hala suyun üzerinde duruyor gibi görünüyordu ve kurtarabileceğim birkaç şey çarpmıştı gözüme. Onlar da suyun derinliklerini boylamadan önce elimden geldiğince hızlı davranarak suyun üzerindeki platforma çıktım ve kurtarabildiğim iki çuvalı alarak alevlerden uzaklaştırdım. Geri kalanlar ise pek kurtarılabilecek gibi durmuyorlardı. Evin suyun üzerinde kalan kısmını sarmış olan alevlerin içine girmeye pek niyetim yoktu. Alevler olmasa bile, duman ve gazlardan zehirlenip bilincimi yitirmem işten bile değildi. Ki girmiş olsam dahi içinde sağlam bir şey bulabileceğimden şüpheliydim. Bir hiç uğruna ölmektense, elimdekilerle yetinmek zorundaydım.

Alevlerden uzaklaşıp çevreme baktım bir kez daha, izlenmediğimden ve herhangi bir tehlike içerisinde olmadığımdan emin olmak istiyordum. Ortalık, tahtayı kavuran alevlerin çıtırtısı ve ara sıra suyun içine gömülen şeylerin çıkardığı sesler dışında sakindi. Uygun bir konum aldıktan sonra çuvalların içine göz attım. İlki pirinç doluydu, yağmur ülkesinin özbeöz tarım ürünü. Ancak gerek haraççı çeteler, gerekse de azalmış nüfusa bağlı işgücü kaybı elimdeki bir çuval pirinci bu topraklarda oldukça değerli bir hale getiriyordu. İkinci çuvalda ise tarım aletleri gibi görünen çeşitli malzemeler vardı. Yalnızca metal kısımlarının olması sebebiyle, normalde kaplayacaklarından daha az yer kaplıyorlardı. Çuvalın dolu olduğu da gözönüne alınırsa, ilk çuvala benzer şekilde bana para kaynağı olarak dönebilecek ikinci bir şeye daha sahiptim. Bu yabani dünyada, gücün yanısıra para hayatta kalmak için en büyük etmenlerden biriydi ve en azından bunları kurtarabildiğim için memnun olmam gerektiğinin farkındaydım.

Çuvalları kontrol ettikten sonra sığınağı iyiden iyiye içine almış olan göle göz gezdirdim yeniden. Kurtarılabilecek herhangi bir şey olup olmadığını görmeye çalıştım, ancak pek başarılı olduğum söylenemezdi. Gölün yüzeyinde kalmış yanık tahta parçaları dışında herhangi bir şey çarpmıyordu gözüme. Belki de çok kısa bir süre sonra buraya gelen birinin zamanında burada yaşamış olan insanlar olduğuna dair hiçbir fikri olmayacaktı. Bunun iyi olduğunu düşünüyordum, en azından kötünün iyisi. Yola çıkma zamanım gelmişti. Ormanın girişine nasıl ulaşabileceğim konusunda az buçuk fikir sahibiydim, göle ne taraftan yaklaştığımı ve ne kadar yol katetmem gerektiğini biliyordum. En kötü ihtimalle, Raizo’yu çağırarak yolumu bulmamda yardım etmesini isteyebilirdim. Ormanın girişindeki tuzaklar hakkında bilgi sahibiydim, farklı ve yeni bir şeyle karşılaşmadığım sürece bir engel oluşturacaklarını düşünmüyordum. Çuvalları taşımakta zorlanma ihtimalim vardı elbette, yorgundum ve fiziksel olarak pek iyi durumda olduğum söylenemezdi. Ancak kısa molalarla bu problemi çözebilirdim. Ormana girdiğim zamanki gibi bir chakra harcama yükü yoktu üstümde. Tanuki’nin çevremde olması ihtimali her zaman olacaktı, dikkatli ve uyanık olmalıydım. Açık alana çıktıktan sonra çuvalları satıp sonraki işlerim için planlamalara başlamam gerekiyordu.
Image

Künye:

Motivasyon:

Komplikasyon:

Özellikler:

- Savaş Yaraları
- Refleks Erimesi

Image

Profil:

Beceri Listesi:

Ninjutsu:

Kuchiyose no Jutsu

Taijutsu:
-

Genjutsu:

C Rank - Teishi no Jutsu
C Rank - Kokohi no Jutsu
B Rank - Shibou no Jutsu

Efsanevi Yaratık:

- Raizo

- Tantou (İyi kalite)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » April 27th, 2019, 1:16 am

Ormandan çıkmak senin için minik bir maceraya dönüşüyor. Herhangi bir Genjutsu tuzağı ile karşılaşmış olmasan da, izcilik konusunda sıfıra yakın oluşun sebebiyle bir çok defa yönünü kaybediyorsun, bu da yolculuğu gereksiz uzatıyor. Ormanı terk ettiğinde ertesi günün sabahı olmuş oluyor. Ormanın içerisinde bu kadar fazla vakit geçirmen, üzerinde gerçekten kısa bir sürede atamayacağın bir koku sindiriyor.

Bununla beraber çok feci bir yorgunluk çöküyor üzerine. İki tane çuvalı ormanın içerisindeki ilerleyişin boyunca yanında taşıyorsun. Ormandan kurtulunca da çilen bitmiyor, zira izcilik becerinin kör olması sebebiyle civarda bu malları okutabileceğin bir köy bulmak da epey zorluyor seni. Seni asıl yoran şey çuvalların sayısı veya ağırlığı değil, zira ellerine chakra yükleyerek iki elinde de birer çuval ile gayet hızlı hareket edebiliyorsun. Seni asıl yoran şey hastalığın ve sürekli minimal de olsa bir chakra kullanıyor oluşun. Bu duruma iki gündür içinden çıkamadığın ölüm kalım durumları da girdiğinde, harap bir halde olduğunu söylemek zor değil.

Elinde sonunda çuvallardan kurtuluyor ve bir sonraki hedefin için harekete geçmeye hazır oluyorsun. Bununla beraber, konakladığın bir handa Chiyo'ların köyünün yağmalandığı haberini alıyorsun. Canlı pek bir insan çıkmamış. Chiyo'nun da onlardan biri olup olmadığı hakkında bir fikrin yok, hayatta kalanların nereye gittiği hakkında da. Olayın nasıl gerçekleştiği hakkında ufak bir fikrin oluyor ancak; köyün koruma anlaşması yaptığı çete ile araları bir şekilde bozulunca, rakip bir çete onları sömürmek adına köye hareket ediyor. Köydeki insanlar ise bunu kabul etmiyorlar, sonları da bir çok ufak kasaba gibi haritadan silinmek oluyor. Bu ve benzer köylerin akıbeti seri bir şekilde civara yayılıyor. Alt ettiğin grubun himayesinde olan başka köylerin de benzer durumlar içerisinde olduğunu duyuyorsun.

Çürük bataklıktan ise bir ses yok. Hatta aşırı sessiz. Bir kaç kişinin oraya gidip kaybolduğu hakkında rivayetler duyuyorsun. Kimileri, bataklığın savaşta ölen ruhlarla dolmaya başladığını söylüyor. Kimileri ise bir paralı asker grubunun oraya yerleştiğini duyduğunu fısıldıyor. Gerçeğin ne olduğu hakkında senin de en ufak bir fikrin yok.
Off Topic
Konu burada sonlanmıştır. Karakter, aşağıdaki ödülleri ve özellikleri kazanmıştır.
Komaeda Togami
Detaylar:
  • Görev Sonu:
    • 65 GP
    • 0 Ryo
    • 2 PP
  • Çuvallar ve medikal çantanın satışı:
    • 105.000 Ryo
  • Kaçak Prestij Bonusu
    • 1 PP
  • GM Pasiflik Bonusu
    • 20 GP
Sonuç:
  • Net:
    • 85 GP
    • 105.000 Ryo Ryo
    • 3 PP
Off Topic
Çürük Kokusu
Karakterin üzerine garip bir "çürük" kokusu sinmiştir. Bu koku ona yakın duran kişileri etkiler. Sosyal anlamda karakteri geri düşürür. Karakter bir hamam ziyareti ile bu özelliği giderebilir. Bunun ücreti 25.000 Ryo'dur.
Off Topic
Refleks Erimesi (Komplikasyon)
Karakter, artık reflekslerinin eskisi kadar atik olmadığını farketmiştir. Bu, onun yapacağı ani hamlelerin zamanlamasının istediği kadar keskin olamayacağı anlamına gelir. Bununla beraber anlık yapmak istediği hareket ve hamleleri istediği isabet oranında gerçekleştirememektedir. Karakter, ekstra efor ve kondisyon sarf ederek bu sıkıntıları kısa süreliğine göz ardı edebilir ancak bunun sık yapılması karakteri çok hızlı yoracaktır.

Bu özellik karakterin komplikasyonuna bağlıdır ve bu özelliğin oluşturacağı sıkıntılar komplikasyon ödüllerini tetikleyebilir.

75.000 Ryo ödenerek sadece tek bir konu süresinceyok sayılabilir. Böyle bir durumda karakterin bu para ile çeşitli ilaçlar temin edip ciddi bir tedavi ile hastalığının ilerleyişini geçici olarak durdurduğu varsayılır.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”