[Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Kusagakure - Operasyon] Kitamura Susumu & Tsujihara Iori

Post by GM - Naruto » June 2nd, 2019, 6:16 pm

Iori : Biraz kafayı kırıp, Shinji'ye doğru koşmaya başlıyorsun. Onun da bu hareket karşısında ufak bir şaşırdığını suratından okuyabiliyorsun.

Shinji son hızla üzerine hücum ediyor. İki yana açtığı katanalar elektrik akımlarıyla çılgın atarken, adımları da onlara eşlik ediyor. Sen ise biraz daha temkinlisin. Zira planın birçok değişkene bağlı ve bu değişkenlerin çoğunu gerçekten 'bilmiyorsun'. Gerçekten risk almanın ne kadar işe yarayacağını öğrenmek için saldırıyorsun adeta.

Shinji, aranızdaki mesafe yarım metreye düştüğünde hafif sağa doğru eğilerek sol tarafını havaya kaldırıyor. Eş zamanlı olarak soldan sağa doğru geniş bir açıyla kendi çevresinde dönmeye başlıyor. Bu sayede düz bir dönüşten ziyade, saldırısına ilginç bir eğim katıyor. Dönüşü ise elektrikle kaplı iki katana ile süsleniyor. Gözlerin bu aşamada, iki katanadan birinin kına doğru hareket etmesi gibi birşey yakalamıyor. Salt bir saldırı.

Dönüşüyle güç kazanan saldırısı yere doğru bir eğri çizdiği için düz bir şekilde zıplamak yada eğilmenin kesin bir çözüm olmayacağını anlayabiliyorsun. Onun dönüşünden ilham alarak, sende sola yatar bir şekilde eğiliyorsun. Katanaların zemine doğru ivmelendiği bir nokta yakalamayı da başarabiliyorsun. Başının birkaç santim üzerinden, saçlarının bir kısmını keserek akıp giden katanalar kulağının dibinde cızırdıyor.

Az önce Shinji ile arandaki güç farkını kavrarken, hız konusunda benzer birşey tecrübe ediyorsun. Tek dizin zemine temas ediyor, Shinji'nin iki katanayı ardı ardına savuruşu ile aynı zamanda sonlanıyor. Katanalar ile aranda yaklaşık 10-15 santim yakalıyorsun. Baktığında da, Shinji'nin verdiği devasa bir açık bu. İki katanası ters tarafa ivmeli ve göğsünün büyük bir kısmı suratının yine aynı uzaklığında duruyor.

Fakat reflekslerin bu açıklığı kullanamadan, Shinji sağ kolunun dirseğini dışa doğru hızla açıyor. Açtığı bu doğrultu da direk olarak suratına yöneliyor. Geriye doğru hareketlenip ayaklanmaya çalışırken dirsek darbesi gürültülü bir şekilde kırıp geçiyor burnunu. Burnuna inen darbe dolayısıyla soldan sağa doğru bir tur atıyorsun çevrende. Nefes almaya vaktin olmuyor.

Dengeni toparladığın anda Shinji sol elindeki katana ile hızlı bir saplama hamlesi yapıyor karnına doğru. Hafif yana kayıyor, katanayı kolunla belin arasında bırakıyorsun. Shinji ise burnuna yediğin darbenin afallatmasının üzerine pozisyon avantajını da kullanarak ikinci hamlesine geçiyor. Sağ elindeki katanayı hızla ters çevirerek keskin kısmını sağ omzuna dayıyor. Elektrik akımı tüm vücudunda dolanırken katanayı hızla yukarıya doğru çekiyor.

Elektriğin vücuduna yaydığı acı ve uyuşma, yeni bir acıyla bastırılıyor. Karnından sağ omzunun tepesine dek büyükçe bir yarık açıyor Shinji. Acı, vücuduna elektrik yüklenmiş olması seni kilitliyor. İkinci bir gerçeği net bir şekilde kavrıyorsun. Shinji senden güçlü olduğu kadar, bir o kadar da hızlı. Yaptığı hamlelerin basitliğine rağmen aradaki bu seviye farkı dövüşün gidişatını da belirliyor. Yerinde kilit kalıyor, Shinji'nin son hareketini sadece izliyorsun. Keyifli bir şekilde geriliyor, sağ ayağının altıyla göğsüne sağlam bir tekme indiriyor. Zarar vermekten ziyade, seni çevresinden uzaklaştırmak niyetinde.

Tekme etkisiyle birlikte 5-6 metre yerde sürünüyor, ufak birkaç takla sonrasında ilerleyişini sonlandırıyorsun. Vücudun hareket etmekte güçlük çekiyor, uyuşukluk parmak uçlarına dek işliyor. Vücudunun sağ tarafındaki yaranın acısı ise bu uyuşukluğun ardında seni vurmak için bekliyor adeta. Shinji'ye bakıyorsun. Sağ elindeki katanayı, sol taraftaki boş kınlardan birine hızla yerleştiriyor. Önce pusulaya, sonrasında ardında , sağ duvarda elektrikle canlanan ışıltıya bakıyorsun.

Teorinde haklı çıkıyorsun.

Susumu : Hanabi'ye talimatlarını verip kafes kenarlarına yöneliyorsun. Kizashi'nin zincirleri parmaklıklara ufak bir kilitle bağlanmış. Onu hapis tutmaktan ziyade, kollarını sabitleştirmekten bir işe yaramıyorlar yani. Kilitle bir süre uğraşıyor, ufak metal parçasını biraz da kanırtarak açıyorsun. Bu sırada gözlerin gözükmeyen tavanda. Diğer kolu saran zincirler için de benzer bir süreç.

Zincirleri çözdükten sonra Kizashi'ye uyum sağlıyorsun. Kollarını hareketlendiriyor, parmaklarının arasında dolanan zincirlerden kurtulmaya çalışıyor. Daha hareketli. Kendinde. Nefeslerinin çok daha rahatladığını görebiliyorsun. Duruşu, zincirlerden bağımsız bir şekilde dik. Verdiğin ağrı kesicinin etkisi tavan yaparken, yıkıntı olduğunu bir süreliğine unutmuş gibi.

Iori : Shinji sanki idamını gerçekleştirirmiş gibi. Biraz soluna geçerek ayaklarını zemine kilitliyor. Keyifli bir şekilde duvardan dönecek katananın etkisini bekliyor.

İkinci bir patlama sesi duyuyorsunuz. Patlamanın etkisi, bir öncekinden daha şiddetli vuruyor duvarları. Daha büyük taş parçaları zemine düşerken, alanın sol tarafında, tavana yakın bir noktada ufak bir delikten ışık süzülüyor içeri.

Iori : Ağır yara almış olman seni planından caydırmıyor. Vücudunu hareket ettiriyor, paralize olmuş vücudundan etkiyi atmak için çabalıyorsun. Duvardaki katana ise saplandığı yerde debeleniyor ve bir buçuk saniyenin ardından yerinden fırlayarak bir mermi gibi ivmeleniyor.

Kılıç düz bir doğrultuda ilerlemiyor. Pozisyon olarak sizden yukarıda olduğu için aşağı doğru ivmeleniyor ki, sen de bu doğrultunun tam ortasında yer alıyorsun. Hafifçe arkanı dönüyor, sağ elini hazırlıyorsun ivmelenen katanayı kavrayabilmek için.

Katana sana ulaştığı anda sağa kaçarak katananın kabzasını yakalıyorsun. Elektrik, ellerine hücum etmiyor. Ancak katananın hızı nefesini kesiyor. Ayakların yerden kopuyor, kolun kopacak gibi hissediyorsun. Fakat tüm çaban amacına yönelik oluyor. Katanayı hareketlendirmeye, kına giriş postürünü bozmaya çabalıyorsun.

Üçüncü bir patlama. Işık hüzmesinin girdiği delik koca bir gediğe dönüşürken alan ışıkla doluyor. Gökyüzünden süzülen yağmur alana doluşuyor. Susumu net bir şekilde görebiliyor burayı. İki karaltı, bu gedikten içeriye atılıyor. Biri diğerinin sırtında, wakizashiyi ensesinden sokmuş boğazından çıkarmış. Ama bunu yapan kişinin sırtında da koca bir silah saplı.

Bu ikili kafeslerin ortasına doğru düşerken suretleri de netleşiyor Susumu için. Boğazı deşilmiş olan, binaya girerken sizi sorgulayan kıl kuyruk. Diğeri ise fazlasıyla geç kalmış biri.

Kayıp kızınız dövüş alanına giriş yapıyor.

Iori : Hızdan dolayı nefes alamıyor, gözlerini zar zor açıyorsun. Shinji ile arandaki kısacık mesafeye rağmen zaman senin için yavaşlıyor. Suratındaki şaşkınlığı, paniği görebiliyorsun.

Kılıç pozisyon değiştiriyor, dik bir duruştan ziyade yana dönüyor. Shinji'nin sağ tarafına ivmeleniyorsunuz. O ise dışarıda olan katanayı iki eliyle, güçlükle tutuyor. Herhangi bir hareketten yoksun olduğunu görebiliyorsun. Gözünü kapatıyor, çarpışma için hazırlanıyorsun.

Susumu : Duvarda açılan gedik, kayıp kızınızın düşüşü. Tüm bu karmaşa arasında Kizashi zincirlerinden kurtuluyor. Sol eliyle, kafesin ardını gözleyen Hanabi'nin kuyruğunu yakalayarak çekiyor hızla. Hanabi ne olduğunu anlamadan ciyaklarken hareket fırsatı tanımıyor ona Kizashi. Boynundaki sıvıyı söküp alıyor, kafasına dikiyor. Bu dozajın etkilerini bilsen de Kizashi'yi durdurmalık bir aralığın olmuyor. Zira ondan böyle bir serilik beklemiyorsun.

Gözlerin ise dört dönüyor. Gökten düşen Yutaka, bir kılıca tutunup uçuşa geçen Iori. Yerinden yalpalayarak doğrulan Kizashi. Hemen sonrasında gözden kaybolan Kizashi. Ciyaklayan Hanabi. Ve kararmış göz altlarıyla Yurui.

Iori : Zaman kavramın dağılıyor. Suratına çarpan sıcaklık birşeyleri başardığını işaret ediyor. Göğsünde hissettiğin acı, boğazına sarılmış el birşeyleri kaçırdığını haykırıyor.

Gözlerini aralıyor, kanın gözüne dolmasına izin veriyorsun. Boğazını delicesine sıkan el, Shinji ile suratlarınızın dip dipe durmasını sağlıyor. Soluna, Shinji'nin sağına bakıyorsun. Shinji'nin arkasına saplanan katanayı görüyorsun. Katananın birkaç adım yanında ise dirseğin hemen üzerinden kopmuş bir kol görüyorsun. Shinji'nin gözlerine bakıyorsun. Acı, gözlerindeki kılcalları açığa çıkarıyor. Birbirine kenetlediği dişleri, çığlıklarını bastırıyor.

Kesilen nefesini zorluyor, gözlerini aşağıya yöneltiyorsun. Shinji'nin az önce zorlukla tuttuğu katana. Belinin sol tarafına saplı, iki kolun da sen henüz farkına varmadan daha derine saplanmaması için çabalıyor.

Susumu : Gözden kaybolan Kizashi'yi bir kenara bırakıyor, kafesin üzerinde serbest uçuşa geçmiş Yurui'ye kilitleniyorsun. Elleri göğsünün önüde çapraz bir şekilde duruyor. Parmaklarının arasına bakıyorsun. Her parmağının arasında birer senbon. Bu senbonların alevle parladığını, yandığını görebiliyorsun. Bacaklarını içe çekerek geriniyor ve alevle kaplı on senbonu senin ve Hanabi'nin içinde bulunduğu kafese fırlatıyor.

Iori : Tek kolunu kaybetmesine rağmen, iki kolunla onu engellemeye çalışmana rağmen güç farkını hala iliklerine dek hissediyorsun. Katana vücuduna biraz daha batıyor, boğazın sanki parçalanacakmış gibi bir baskıyla boğuşuyor. Vücuduna saplı birşeye dayanabilirsin belki, ancak boğazını parçalayan bir el herşeyin sonuçlanacağını haykırıyor.

Tam bu anda, omzunun solundan geçip Shinji'nin suratına gömülen bir el farkediyorsun. Yumruk, Shinji'nin suratını büküyor, birbirini takip eden kemik sesleri Shinji'yi katanaların hızıyla karşılaştırılamayacak bir hızla geriye fırlatıyor. Alanın yıktığın girişine doğru.

Soluk borundan geçen hava vücuduna can katarken aldığın iki ağır yaranın acısı zihnine doluşuyor. Shinji'nin uçuşuyla birlikte zemine, dizlerinin üzerine düşüyorsun. Katana hala yerinde. Bir adım yanında ise Kizashi bulunuyor. Yere çökmüş, tek eliyle kendini kaldırmaya çalışıyor. Kustuğu oluk oluk kanlar bir şekilde haline şükretmeni sağlıyor.

Kan kusamadığı her an öksürüyor Kizashi. Sırtında dolaşan kan hüzmelerini yakalıyorsun. Buna rağmen ayağa kalkmaya çalışıyor. Alanın girişine yöneltiyorsun gözlerini. Bir kan yolu, Shinji'nin uçuş doğrultusunu gösteriyor sana. Büyükçe bir kayaya çarparak zemine yapışmış. Sırtındaki elektrik akımları sönüyor, tekrar harlanıyor, tekrar sıfırlanıyor. Tek eliyle ayaklanmaya çalışıyor. Suratından geriye hala birşeyler kaldıysa da göremiyorun. Yaklaşık 20 metrelik bir mesafe var.

"Ne düşünüyordun ?" diyor Kizashi, bakışlarını sana çeviriyor. Gözleri kılıcında. Niyetinden hala şaşmadığını görebiliyorsun. Öksürüyor, yerinde oturuyor. "Bir. Belki iki saniye, daha fazlasını kazandıramam. Hızlı ol." Kalkma niyetini sonlandırarak oturur pozisyonda bekliyor Kizashi. El mühürlerine başlıyor, Shinji'ye çeviriyor bakışlarını. Çevrende hareketlenen havayı hissedebiliyorsun.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » June 2nd, 2019, 7:19 pm

Shinji'nin suratındaki şaşırma ifadesini gördüğümde, herşeyin yolunda gideceğine dair umudum neredeyse tamdı. Ancak göğsümden akan kanlar ise tersini ifade ediyordu.

Planladığım gibi dibine girmiş, bir şekilde kılıçları kendisine çekmesi için bir "fırsat" vermiştim ona. Ancak sadece ışık şovundan ibaret değildi Shinji. Benden güçlüydü ve az önce öğrendiğim yeni bilgiye göre de, hızlı. Belini bükerek yaptığı açılı ve dans edermişçesine kesme hamlesinden kaçmam ve akabinde kazandığımı düşündüğüm hamle şansı kelimenin tam anlamıyla suradımda patlamıştı. Dirseği ile birleşen burnum muhtemelen parçalanmıştı. Ardından gelen saplama hamlesinden kaçabilmiş olsam da, bu diğer bir hamlenin ayarlanma safhası gibiydi. Göğsümden omzuma doğru aldığım kesik ile beraber nefesim ikinci bir defa kesilmiş, geriye doğru sendelemek zorunda kalmıştım. Resmen paketlenmiş ve servise hazır bir haldeydim. Acınası, diye düşündüm.

Fakat Shinji'nin kılıçlardan birini kınına sokması ve pusulanın hareketlenmesi, herşeyin daha bitmediğinin bir işaretiydi. Amacım hasar almamaktı, bunu başaramamıştım, fakat asıl hedefim olan onu "tuzağa düşürmek" gerçekleşmişti. Rahattı, beni sendeleten tekmesi bile bir dövüşçünün tekmesi değil, bir itme kakma tekmesiydi. Hafife alınmak hoşuma gitmeyen bir şeydi.

Nefesimi düzenledim ve hamleme başladım. Kolumu, belki de hayatımı kaybedebilirdim ancak en azından bunu bir şeyler denerken yapacaktım. Gözlerimi kıstım ve Shinji'ye sırtımı dönüp kılıç ile yüzleştim. Üzerimdeki elektrik akımını zamanında atlatabilmiştim; kılıç bana vardığında havaya zıplayabilmiştim tahmin ettiğim gibi.

Her şey yavaşladı, görüşüm buğulandı. Havada kavradığım kılıç hiç yavaşlamadan Shinji'ye olan hareketini kesmedi. Kuyruğuna yapıştığım bir ok misali hareketine devam ediyordu, ben ise arkasına asılı bir süs gibiydim. Çabalıyordum pozisyonunu değiştirmek için, bu sırada Shinji'nin de iki kılıcı sertçe elinde tuttuğunu farketmiştim. Yapacğım hamleye müdahale edemezdi. Herşey benim elimdeydi. Gözlerim kapandı ve son bir kuvvet ile kılıcı yana çevirmeye çalıştım.

Ardından bir sıcaklık suradımı kapladı. Ve boğazım, nefes almak birden çok güçleşmişti.

Gözlerimi araladığımda planımın başarıya ulaştığını farketmiştim. Shinji'nin gözleri fal taşı gibi açılmıştı, aynı omzunun hemen yanındaki yaranın açık olduğu gibi. Bir kolu eksikti, ancak dövüş dışı değildi. Suradımdaki ciddiyet git gide nefrete dönüşmeye başlamıştı. Boğazımdan kavramıştı beni sağlam koluyla ve aradaki güç farkı o kadar barizdi ki, iki elime bunu engelleyemiyordum. Debelendikçe de karnımdan gelen bir başka sancı, durumumun tahmin ettiğimden daha da kötü olduğunu iletiyordu bana. Vücuduma saplı bir başka kılıç vardı.

Shinji boğazımı sıkmaya devam ediyor, benim tüm ciddiyetim suradımdan akarken yaşamım da verdiğim her nefeste yavaş yavaş çıkıyordu. Karnımdaki ağrıya rağmen bir kaç defa daha debelenmek istedim. Eline vurdum, çektim, tırnaklarımla çizdim, cimcirdim. Berabere mi sayılırdı burada boynumu kırarsa? Yoksa spesifik olarak ben mi kaybetmiştim? Çok bir önemi yoktu sanki.

Önemi olmayan bir başka şey de bu düşüncelerimdi.

Kendime geldim ikinci bir defa. Shinji'nin suratına yediği ağır yumruk ile kılıçlarından daha hızlı bir şekilde alanın girişine kadar uçmuştu. Ben ise, yere, dizlerimin üzerine düşmüştüm. Yanımdaki zat, Kizashi, öksürüklerinin ardından kan kusmakla meşguldü. Yumruğun sahibi olmalıydı diye düşünüyordum. O da benim gibi, bir dizinin üstündeydi ve bir elini kullanarak ayağı kalkmaya çalışıyordu. Sorusuna, acı ve bitkin bir sesle "Köyde anlatırım." dedim, ses tonuma biraz çirkeflik katmak istemiştim. Ne kadar başarılı oldum, o tartışılırdı. Sorusu zaten retorikti, bir cevap bekleyerek sormamıştı. Ancak yine de merakını yakalamak istiyordum. Zira buradan canlı çıkacağımıza dair umudumu alevlendirmişti. Ben de onunkini alevlendirmek istiyordum.

Tüm bunlar olurken tavan parçalanmış ve ışık, yağmur ve insanlar içeri girmişti. Fakat dikkatimi oraya çevirirsem, önümdeki şansı kaçırma ihtimalim vardı.

Shinji 20 metre kadar savrulmuş ve bir kayaya çarparak yere yığılmıştı. Elektriklerin hala aktif olması vücudunda gram da olsa yaşam olduğunu belli ediyordu. Bu dövüşün bitmesi için, nefesinin kesilmesi lazımdı. Bana saplı olan kılıca baktım bir anlığına. Eğer yerinden çıkarırsam kanamam iki katına çıkacaktı, göğsümdeki yara zaten benim için bir sıkıntı teşkil ediyordu. Fakat bunu çıkarmadan hareket edemezdim. Kizashi'nin de hareket etmeye pek gönlü yok gibiydi, ancak benim hareketimi hızlandırmak gibi bir fikri de var gibiydi. "Tamam." dedim tüm ciddiyetimi geri toplamaya çalışarak.

Derin bir nefes aldım ve karnıma saplanmış olan katanayı kabzasından kavradım. Amacım onu tek hamlede çekmek ve olabildiğince ani ve az bir acı hissetmekti. Yavaş çekersem yere yığılıp ağlamaya bile başlayabilirdim. Ardından, ayağı kalkacaktım ve Shinji'ye odaklanacaktım. Herhangi bir şekilde chakra bükmekle vakit kaybetmemem lazımdı, o yüzden Shunshin kullanmak yerine ayaklarıma chakrayı yollayacaktım ve Shinji'ye doğru koşturmaya başlayacaktım. Kizashi'nin her ne yapacaksa o anda yapması gerekiyordu.

Kılıcı sağ elimde tutacaktım. Kılıç sol omzumun hızasında, kör sırtı yere bakacak şekilde duracaktı. Sol elimle de kabzanın kıç kısmını avuç içimle destekleyecek ve maksimum saplama kuvveti verecektim. Shinji'nin yanına varınca göğsüne sert bir şekilde kılıcı saplamayı planlıyordum. Hala ayağı kalkma çabası içerisindeydi tek eliyle ve sırtındaki elektrik akımının bütünlüğü de bozulmaya başlamıştı. Bitirici hamle şimdi gelmeliydi.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 170.000 Ryo
Prestij: 2
Ün: 34
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Güç: 5
Çeviklik: 10
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5
[Zeka] İzcilik: 3

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

C - Rank: Hagane - Genbuki
C - Rank: Hagane - Hankai

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » June 2nd, 2019, 7:24 pm

ALIN LAN OST
Kimin yanında olduğumu unutmuş bir şekilde, küfürler mırıldanır halde zincirlerle uğraşmaya başladım.

İkinci bir patlama, mırıltılarımı bariz bir sövme seansına dönüştürmüş, beni ana avrat dümdüz giderken bırakmıştı. Her geçen saniye üzerimdeki stres azalmak yerine daha da artıyordu. Her geçen saniye, biraz daha lanet ediyordum hayatta yaptığım seçimlere. Annem halbuki shinobi olmamı hiç istememişti. Ne güzel sanatçı falan olurdum belki, belki kütüphaneci, ya da belki de bir çiçekçi. "AMA YARRAK VARMIŞ GİBİ BU BOK ÇUKURUNDA ÖLMEYİ BEKLİYORUM AMINA KOYAYIM." diye son bir sövüş koyuverdim ağzımdan, Kizashi'yi tamamen serbest bırakacak son anahtarı da kanırtırken. "Amına! Soktuğum!" diye bir kenara fırlattım anahtarı, Kizashi'nin ayaklanmasına çok da kibar olmayan hallerde yardım ederken. Saniyenin onda biri kadar bir sürede beni iyice çıldırtan olaylar silsilesi de gerçekleşmeye başladı.

Halbuki çok yol katetmiştim ya son birkaç haftadır. Ne güzel sakinleşmiştim biraz ben.

NEDEN

GENE

HAYVANIN

TEKİNE

DÖNÜŞTÜM?!

"Hayvan herif!" diye bağırdım Hanabi'yi vıyaklatan Kizashi koşturmuş giderken. Artık boş kalan fıçıyı da arkasından fırlattım hızlı bir şekilde. Fıçı Kizashi'ye ulaşamadan mutsuz mutsuz yere düşmüş, hüzünlü bir kaç tıngırtı çıkarmıştı. Sanırım, beni hiçbir şey sakinleştiremez uzunca bir süre. Öfkeyi vücudumun en ücra kılcallarında bile hissedebiliyorum. En son buna yakın sinirlendiğimde bir başka hayvanın teki anneme sövmüş, meydanda benden dayak yiyordu. Ancak şu an ki halim bile o zamana yüz basar sanırım. Daha her şey yeni başlamıştı, Kizashi'nin çekip gitmesi kendi grubumda sakinliği sağlamamış, yeni belalara başlangıçlar bırakmıştı. Gökten Yutaka indi önce önüme. Birini gebertmiş güzelinden, fakat kendisi de yarrakları yemiş. Fakat umrumda mı?! Ona da bir güzel bağırdım "Hoşgeldin. NEREDEYDİN LAN SEN?!" diye. Sanırım baygındı, baygın olmasa bile beni çok umursayacak gibi bir hali yoktu. Etrafıma bakınıp durmak beni yıldırmıştı, Iori zaten gene kılıçlara kucak açma, kunaileri bağrına basma derdinde manyaklıklar peşindeydi. Zamanı geldiğinde onu da iyisinden bir azarlayacaktım ancak, şimdi öfkemi tatması gereken bir başka orospu çocuğu vardı.

Yurui.

"Kokocu piç." diye hırladım bizim kafese doğru atağa geçmiş yan sanayi ürünü keşişe bakarken. Pozisyon almış, senbonları yakmış, bizi yangınlara koyma derdine düşmüştü. "TEK SENDE Mİ SENBON VAR LAN OROSPU!" diye bağrındım adama, ceketimin ön cebindeki senbonlardan üç tanesini rastgele çekip adama fırlatırken. Çok bir etkisi olmayacaktı, hatta zaten alevli senbonları çoktan kafesime fırlatmıştı. Geriye zıplamaya hazırlanıp Hanabi'yi kucaklamaya çalıştım, aynı atiklikte olabilecek miydi emin değildim, bunu yapmazsam da içim rahat etmeyecekti. Vakit kaybetmeden Hanabi'yle beraber geriye çekilmeyi başarabildiysem, Hanabi'ye hızlıca "Hanabi git, saklan bir yere." diyecektim, sanki deminden beri sövüp sayan, anıran hayvan ben değilmişim gibi.

Fakat bu kibar ses tonum, uzun sürmeyecekti. Haftalardır kendimi ve mizacımı geliştirmeye yönelik çabalarımın da uzun sürmediği gibi. "SENİN Kİ GİBİ IŞIKLI MIŞIKLI DEĞİLLER AMA!" diye tekrar anırarak Yurui'ye döndüm. "GÖTÜNE DAHA RAHAT GİRERLER." diye cümlemi bitirip, sol elimin işaret ve orta parmağımı açtım. Adama doğru Shunshin ile ilerleyecek ve dibine girmeye çalışacaktım. Amacım tam karşısında bitip adamın serbest düşüş halini kendi lehime çevirmeye çalışmak olacaktı. Bacaklarını karnına çeker pozisyondaydı, ben ona ulaşana kadar biraz daha rahatlatmış olacaktı bacaklarını fakat pozisyonu çok da değişmeyecekti sanırım. Hala biraz karnına çekili kalacaklardı. Sol elimin avuç içiyle, sağ diz kapağına yapacağım hızlı bir vuruş oldukça acı çektirebilirdi ona, hatta yeterince güçlüysem ve vurmayı başarabildiysem diz kapağını kırabilirdim bile.

Senbonları fırlattığı için çapraz yaptığı kolları yana açılmış olacaktı. Diz kapağına vurmaya çalıştığım hareketimden sonra sonuç ne olursa olsun boştaki sağ elimle sol bileğinden yakalamaya çalışacak, dizine vurmak için kullandığım sol elimi iki parmak dışarda kalacak şekilde kapatacaktım. Sağ elim kolunu kurtarmasını engellemeye çalışırken, sol elimin açıktaki parmakları bu sefer dirseğini iç kısmına acı verici bir hamle uygulamakla uğraşacaktı.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Ryo: 52,000
Prestij: 4
Ün: 25
GP: 120

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Çeviklik: 5
Potansiyel: 4
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite
-İyileştirici Hap, İyi Kalite

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » June 2nd, 2019, 8:02 pm

Iori: Yerinden ayaklanıyor, Shinji'ye doğru koşmaya başlıyorsun. Shinji'nin sırtındaki elektrik akımları ise kendisini toparlıyor, 'normal' formuna bürünüyor. Öncekine göre çok daha sönük. Yerinde doğruluyor. Vücudundan bir parça almana rağmen, hatta vücudunda dolaşan tüm o acıya rağmen hala sağlam bir duruş sergiliyor. Ve sinirli, fazlasıyla.

Shinji sağ taraftan bir katanayı kınından hafifçe çekiyor ve ters eliyle sokabildiği kadar hızlı sokuyor geriye. SIrtındaki elektrik akımları tekrar coşarken sen ise tekrar ona doğru koşuyorsun. Yarı ölü bir adama ne kadar güvenebiliyorsan o kadar güveniyorsun o anda. Ardındaki hava değişimi ise devam ediyor, kalan saçlarını havalandıran, seni serinleten güçlü bir esintiye dönüşüyor.

Shinji katanasını kına yerleştirdiği anda, sırtında kalan tüm katanalar kınından çıkıyor. Ardında esen rüzgarla birlikte hızlanıyorsun, ayak uydurmaya çalışıyorsun.

Katanalar ucu sana dönecek şekilde dönüyor ve tanıdık bir şekilde, birer mermi gibi atılıyorlar üzerine. Aynı şekilde, ardında şekillenen rüzgar da hemen sol tarafından hücum ediyor. Ucu direk hedefe kilitlenen, havada manevralar yapan ufak çaplı bir hortum. Yanından geçip önüne kırıyor, üzerine fırlayan katanaları içine alarak direk Shinji'ye uçuşa geçiyor. Sen ise teknikten etkilenmemek için sağa sıçrıyor, Shinji'ye çaprazdan yaklaşıyorsun.

Hortumun içinde kalan katanaların, üzerilerindeki elektrik akımlarından arındığını görüyorsun. Arındıkça hızları yavaşlıyor, hortumla birlikte geriye savruluyorlar. Shinji ise, hortum ona çarptığı anda az önce yapıştığı kayaya mıhlanıyor.

Yaklaşıyorsun. Hortumun etkisiyle geriye dönen katanalar da seninle birlikte hücuma geçiyor. Sol omzuna bir tane, göğsünün ortasına bir tane, kasıklarına bir tane. Sen dibine eriştiğin anda, hortum yıkıntıların üzerine doğru yöneliyor, sana net bir açıklık veriyor.

Kayaya çivilenmiş Shinji'ye son darbeyi sen vuruyorsun. Elindeki kılıcı Shinji'nin tam kalbine sokuyor, gücün yettiğince iteliyorsun. Yarısı. Kalan kısım Shinji'nin sırtını dayadığı kayayla temas edip duruyor. Zaten vücudu çivilenmiş Shinji için bu da yeterli oluyor zaten. Soluk bakışları, kanlar dökülen ağzı yana devriliyor.

Sapladığın katanayı bırakarak dizlerinin üzerine çöküyorsun tekrar. Yaran birkaç saniye öncesinden daha şiddetli sızlıyor. Kan vücudunu ısıtıyor ama genel bir üşüme mevcut. Başın dönüyor. Boğazın kuru. Belki acı değil ama, kaybettiğin kan dokunduruyor sana hafiften.

Ve tüm bunlardan önemli şey, katanan. Vakitlerdir izini sürdüğün, uğruna iki koca yarığı üzerine aldığın silahın. Shinji'nin göğsüne bakıyorsun, tam ortasına, hortumla beraber geri dönerek saplanmış durumda.

Susumu'nun çığrınmalarıyla birlikte başını döndürüyorsun geriye. Kafeslerin ortasındaki alanda Yutaka'yı görüyorsun. Sırtına saplı birşeyler var. Çok girmemiş. Altında ise bir adam yatıyor Yutaka'nın. Yutaka onun sırtına oturmuş, ensesine saplı wakizashisini çekiyor. Susumu ise birilerine küfrediyor, bulanık görüşün daha fazla detay sunmuyor sana.

Kizashi ise zemine serilmiş durumda. Nefes alıyor. O kadar, fazlası yok.

Susumu: Küfürlerin, haykırışlarınla beraber senbonları fırlatıyor, ne olduğunu anlamayan Hanabi'yi kucaklıyor ve sıçrıyorsun. Kafesin dışına doğru. Yurui'nin attığı senbonlar kafes zeminine yapışırken bir tanesi ayağının önüne saplanıyor, kıl payı kurtuluyorsun.

Senbonlar zemine saplandıktan birkaç saniye sonra ufak patlamalar yaratıyor. Ortalığı yıkıp dökecek kadar değil ancak o senbonun bacağına saplanması durumunda, bacağını nerene alabileceğinle ilgili birkaç tahminde bulunmak gerekiyor.

Yurui'nin düşüşü, az önceki içinde bulunduğun kafesin ardındaki alan. Adamların ateşin üzerinde oturduğu yer. Yolu da az çok bildiğin için çok düşünmüyor, shunshin ile atılıyorsun ileriye. Yurui'yi zemine düşmeden, 2-3 metre kadar havada yakalıyorsun. Çok da engel olmuyor sana bu. Avuç içinle diz kapağına geçiriyorsun. Ufak bir 'kıt' sesiyle birlikte, Yurui havadaki dengesini kaybederek yere kapaklanıyor. Geriye doğru sürünmeye çalışırken bileğine yapışıyorsun bu sefer. Kolunu hafifçe çeviriyor dirseğine baskı uyguluyorsun. Fiziksel olarak çelimsiz bir tip olduğu için zorlanmıyorsun bu noktada. Yurui sürünmeye, çırpınmaya devam ediyor. Sen baskıyı arttırdıkça, bağrınmaları da artıyor. Bir şekilde zevk alıyorsun bundan, hatta hiç bitmemesini istiyorsun. Fakat kayıp kızınız tekrar ortaya çıkıyor.

Sen hınçla dirseğine baskı uygularken dibinizde biten Yutaka, wakizashisini direk olarak boynundan sokuyor Yurui'nin. Ufak bir küfürle birlikte itelemeye devam ediyor silahını. Yurui'nin önce bağrışları kesiliyor, kanla dolan boğazı öksürüklerle boğuluyor. Saniyeler sonra ise tüm çırpınmaları sonlanıyor. Yutaka'ya bakıyorsun. Kanla kaplı suratı. İki kaşını, belki bir saat önce tipine büründüğü ergen bıyıklı gibi kaldırıyor iki kez. “Karargah.” diyor. “Artık yok.” Sırtına ufaktan saplanmış wakizashi'ye rağmen enerjik.

Başını çeviriyorsun. Eski girişin gerisinde, Kizashi yere serilmiş durumda. Girişteki yıkıntıların hemen önünde ise Iori bulunuyor. Dizlerinin üzerine çökmüş. Çok iyi durumda olmadığını anlayabiliyorsun.

Iori: Girişi kapayan döküntülerin arasında bağrışlar duyuyorsun. Bazısı acıyla kaplı, bazısı hırsla. Taşların ardında birşeylerin taşındığını anlayabiliyorsun.
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » June 2nd, 2019, 10:18 pm

Kulaklarım artık duymuyor gibiydi. Öfkeden mi? Heyecandan mı? Belki de patlamaların etkisiyle sağır olmuşumdur, bilmiyordum. Bildiğim tek bir şey, Yurui'ye çektirdiğim acının bana harika hissettiriyor olmasıydı. Sinirimi çıkarıyor gibiydim, ama tam aksine sinirim azalmak yerine, daha da artıyordu sanki. Ters bir etkiydi bu, böyle olmaması gerekliydi sanki. Garip, değişik.

Önce tahmin ettiğim gibi dizini en güzelinden kıtırdattım. Bunu yapmamla, yere inememiş olmasından mütevellit hepten dengesini kaybetti, daha fazla acı yaratabileceğim fırsatlar sundu yere yığılarak. Aslında bu halde onun işini bitirebilirdim, wakizashimi çekip sağdan sola boynunu deşerek anında tahtalı köye gönderebilirdim onu. Fakat kolunu büküp çevirmek, dirseğiyle oyalanmak daha çekici gelmişti bana. Acı seviyesini arttırdığım her bir saniye, biraz daha bu garip duyguyu yaşatmıştı bana. Biraz daha onu kıvrandırmak, ağlatmak istemiştim.

Yutaka her güzel şeyin bir sonunun olacağını hatırlatırcasına aradan çıkmasaydı bu sadizmim bir süre daha devam edebilirdi hatta.

Kızın, Yurui'nin işini bitirmesiyle adamın bileğini iğrenç bir şeymişcesine elimden fırlattım yere, geri çekildim hızlıca. Bir kaç kere hızlı hızlı nefes aldım, verdim. Bu kadar çabuk bitmesini beklemiyordum işlerin, kendi açımdan. Ama bitmişti işte. Yutaka iyi sayılırdı, Kizashi haline vaktine bakmadan ayaklanmıştı. Artık Iori'ye katılabilir, onun Shinji ile olan savaşına destek olabilirdim. Boş boş kafa salladım ardıma dönüp, manzarayı izlemeden önce. Yutaka karargahın tabiri caizse amına koyduğunu ilan etmişti. Beş dakika önceki Susumu bu haberle çok panik olabilir, hemen bir üst katta sarılıp uyumuş aile için yas tutmaya başlayabilirdi. Ancak şu anki Susumu'nun aile de, velet de umrunda değildi. "İyi." dedim sadece. Ağzımdan dökülen iyi olsa da, ardımda gördüğüm sahne hiç iç açıcı değildi. Kizashi'nin yığıntısı ile Iori'nin hali savaşın hala devam ettiğini bana hatırlatmış, beni tekrar hareket etmeye zorlamıştı.

Cebimden bir kan hapı çıkardım hızlıca. Kızın göğsüne dayadım, "Al ulan!" dercesine bir hareketle. "İç şunu. Kizashi'yi taşımana ihtiyacım var, o yüzden dayanmalısın. Ben de Iori'yi alacağım, sonra vın." dedim.

Önce sakin adımlarla başladım yoluma. Yolun ortasında adımlarım hızlandı, Iori'ye yaklaştıkça da koşar hale döndü. Kizashi'yi pas geçmiştim. Muhtemelen ağrı kesicinin yüksek dozuyla kafa olmuş, bayılmıştı. Mortu bile çekmiş olabilirdi, aslına bakılırsa da medikal halimle onu benim taşımam daha iyiydi. Fakat Iori, gözüme daha değerli gelmişti. Yaşama şansı zaten az olan, yıkılmış bir adam yerine, daha genç, kurtarma şansımın daha yüksek olduğu birine koştuğumu tembihledim kendime içten içe, kendimi kandırmak istercesine. Böyle bir ortamda yapacağım bencilliğin çok da kimsenin sikinde olmayacağını umut ederek iyice yaklaştım Iori'ye. Halini yüksekten süzerken burnumdan seslice bir nefes aldım, gelen keçileri bastırmak için.

Son kan hapımı da çıkardım ön cebimden. "Öyle durduk yere arkadaşım olup..." diye başladım ağzına tıkıştırmaya. "...SONRA BOK GİBİ ÖLECEĞİNİ Mİ DÜŞÜNDÜN, AMMMMCIK?!" diye hepten sürdüm hapı da, azarı da. Yaralı olmasa, tokat atardım belki de fakat tek yaptığım karıncalanmaya başlamış gözlerimi umursamamaya çalışıp eğreti bir şekilde kanamasını sarmalamak oldu ceketimi kullanarak. Burada, bu noktada Shousen uygulayamazdım. Elbette bayılırsa, kendinden geçerse falan mecbur Shousen uygulamaya başlardım, Yutaka'nın gelen birileri olursa onları halletmesini umarak. Fakat aksi takdirde bir süre daha buralarda oyalanma niyetim yoktu. Iori'yi taşıyıp, uzaklaşıp saklanacak bir yer bulana kadar kan hapı onu idare etmeliydi. Yaptığım üstün körü sarmalama işlemi de belki daha fazla kan kaybetmesini engellerdi. Dönüş yolunu, Yutaka'nın düştüğü yarık çizecekti, daha münasip bir yol aklıma gelmez ya da Yutaka başka taraftan yönlendirmek istemezse. Iori'yi taşımak beni zorlayacak olsa da, olsundu, birini taşımak her zaman zordu zaten. Kendimi son bir kez olmasını umut ederek tüm gücümü kullanmaya zorlayacak ve alamete binmiş bir şekilde kıyamete yollanacaktım.
ltf öldrme tşk
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Açılın Ben Medic-nin'im!
Susumu, Kusagakure'nin en başarılı medic-nin'i olmak istemektedir. Medikal alanda adından söz ettirmeyi ve ilerleyen yıllarda bu alanın öncü shinobilerinden biri olup köydeki medikal çalışmaları yönetmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank
Kullanıcının medikal bilgileri bu seviyede tek başına organ nakli yapabilecek kadar ileriye gider, ancak bunun için sakin bir ortamda bulunmalıdır. Kullanıcı ayrıca hemen hemen bir çok zehri tanıyabilir hale gelir ve medikal ekipmanlarını kullanarak bunları hastasının sisteminden dışarıya çıkarabilir, eğer çıkaramıyorsa etkilerini olabildiğince azaltmayı deneyebilir.

Bu seviyede kullancının Shousen Jutsu'su hemen hemen bütün yaraları, yeterli zaman verildiği sürece kapatabilir hale gelir. Ayrıca Shousen Jutsu'yu el mührü kullanmadan uygulayabilir hale gelir.

Ninjutsu Listesi

Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu Listesi

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

Aşağıdaki spoiler'da özel üretim ambulansım falan bulunmakta. Eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri
Gri metal çemberlere geçirilmiş 3-4 santimetre uzunluğunda minik çubuklar şeklinde görünen bir çift küpedir. Çubuklar siyahtır.

Chakra aktarıldıklarında bu iki küpe arasında iletişim sağlanabilir. Bu iletişimin türü mesafe ile değişir:
0-25 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede telepatik olarak konuşabilirler. İletişim normal konuşma gibi gerçekleşir, fakat dışarıya herhangi bir ses gitmez. Küpeyi takanlar birbirlerinin konumlarını yüksek bir isabetle bilebilirler.
25-100 metre: Küpeyi takanlar bu mesafede mors alfabesi ile iletişim kurabilir. Bu iletişim yavaş gerçekleşir ve kompleks cümleler kurmak nispeten zordur. İletişim yavaş gerçekleşir. Her iki taraf da cümlenin gidişatını kaybetmemek için küpeye odaklanmalıdırlar. Bu mors alfabesi mini titreşimler şeklinde hedefe gönderilir. Küpeyi takanlar birbirlerine göre yönlerini ve uzaklıklarını kabaca tayin edebilirler.
100-250 metre: Küpeyi takanlar bu mesafe içerisinde birbirlerine önceden hazırlanmış bazı set titreşimleri gönderebilirler ancak bundan daha fazlası ile iletişim kuramazlar. Her bir titreşim gönderildikten sonra en az 10 saniye kadar beklenilmesi gerekmektedir. Bu titreşimler "Güvenli bölge", "Tehlikeli bölge", "Tehlikedeyim", "Rapor ver" anlamlarına gelecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla beraber 5. standart bir sinyal titreşimi de mevcuttur. Bu titreşimin bir anlamı yoktur, sadece sinyal vermek için kullanılır.
250 metre ve üstü: Bu mesafede küpeler birbirlerini etkileyemez. Küpeler standart, efsunsuz birer ekipman gibi davranırlar.
Küpeler aktifken çok minimal oranda chakra kullanırlar. Eğer kişi diğer küpeye bir mesaj gönderdiğinde diğer küpe aktif kullanımda değilse hafifçe titrer. Kişi chakra aktararak küpeyi aktif edip iletişimi sağlayabilir. Eğer kişi aniden chakra gönderip küpeleri aktif etmezse mesaj beklemez ve yok olur.

Eğer bir kullanıcı diğer küpenin yerini tayin etmek istiyorsa kendi küpesine odaklanır ve az miktarda chakra aktarır. Bir kaç saniye sonra mesafeye göre diğer küpenin konumunu tayin eder. Bunu yapabilmesi için diğer küpenin takılmış olması veya aktif edilmiş olmasına gerek yoktur. Eğer küpe takılıyorsa ve diğer küpe tarafından yeri sorgulanıyorsa, takan kişi yerinin sorgulandığını anlar ancak bunu engelleyemez. Yer tayini anlık bilgi verir. Düzenli bilgi almak için düzenli bir şekilde küpeye odaklanılması ve chakra aktarılması gerekir.

Sensör yeteneklerine sahip shinobiler eğer küpeler birbirlerine mesaj gönderiyolarsa bunu fark edebilirler ancak mesajın içeriğini çözemezler. Sadece iki kişi arasında çok ince bir chakra akımı olduğunu fark ederler.
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » June 2nd, 2019, 10:53 pm

Kılıcı çektiğim gibi koşmaya başladım, böbreklerimden salınan adrenalin ile neredeyse acı hissetmiyor gibiydim. Shinji ise ayağı kalkmayı başarmıştı ben ilk beş metreyi katettiğimde ve tüm kılıçları üzerime fırlatmak adına emrini vermişti. Kılıçlar onun arkasında bir ordu gibi dizilmeye başladığında, Kizashi'nin her ne yapacaksa yapması için dua etmeye başlamıştım.

Onun yardımı olmadan bu saldırıyı atlatamayacağım aşikardı.

Shinji'nin öfke kusan gözlerine odaklandım yolu yarıladığımda. Kılıçlar ise hareketlenmişti, fakat o sırada beni aşıp geçen sert rüzgar tam da ihtiyacım olan şeydi. Kılıçları sarıp sarmalayan rüzgar formasyonlarını bozmuş, üzerlerindeki elektrik akımını dağıtmıştı. Fuuton, Raiton'u dağıtırdı. Akademi bilgisi.

Sırıttım istemsizce ve sağa doğru bir konuma, Shinji'ye bir eğri çizerek ulaşabilmek adına adımladım. Rüzgarın şiddeti ile Shinji'ye doğru hücum eden kılıçların ardında koşuşumu sürdürüyordum.

Kılıçlar bir bir Shinji'ye saplanırken bunun sanki onu durdurmayacağı izlenimi oluşmuştu. Mıhlandığı kayaya ve çevreye zımbalanan kılıçlar öfkesini tutmaya yetmeyecek gibiydi sanki. Fakat dibine vardığım anda kalbine sapladığım kılıç ile ateşin üzerine su serpmiş, geriye sadece bir duman misali sızan kanlar bırakmıştım.

O anda karnımdan yükselen sıcak hava dalgası bütün kol ve bacaklarıma yayılmış, parmak uçlarımdan havaya karışmıştı. Soğukluk onun yerini alırken Shinji'nin kalbine neredeyse yarısına kadar saplanmış olan kılıcı bırakmaya başladı parmaklarım. Dizlerimin bağı çözüldü ve dizlerimin üzerine çöktüm. Başımı kaldırıp, kayaya mıhlanmış cesede ve etrafındaki kılıç yığınına odaklandım. Omuzlarım üşüyordu, parmak uçlarım ise buz kesmeye başlamıştı. Titriyordum biraz da. Derin bir nefes aldım ve suradımı sildim. Gözüm onu arıyordu. Bakışlarım git gide bulanıklaşırken onu bulmam daha da zorlaşacaktı.

Shinji'nin göğsüne saplanmış bir şekilde öylece duruyordu. Gülümsedim aptal bir şekilde ve ayağımın üzerine kalkmaya çalıştım, amacım iki elimle babamın yadigar kılıcına asılıp onu mıhlandığı kayadan ve cesetten çekmekti. Ardından yapacağım tek şey, sert ve keskin bir hamle ile üzerindeki kanı temizlemek ve sırtımdaki hakettiği yere, kınına koymak olacaktı. Bunu yaparken ise Shinji'ye son bir bakış atacaktım. Hiç unutmayacağım bir karşılaşma olacaktı bu. Shinji ise tarihin tozlu raflarında yerini alacak ve belki de kimse onun ismini zikretmeyecekti.

Garip düşüncelerin beynimi doldurmaya başlaması ile artık savaşın kilidinin kırıldığı belli olmuştu. Zihnime çeşitli sorular doldukça uyuşuyordum. Hepsini cevaplayacak kudretim yoktu şu an. Tekrardan dizlerimin üzerine çöktüm ve sağ elime sol, sol elimle de sağ pazumu ovalamaya başladım kendimi sıkıca içeri kapatıp. Başım olabildiğince aşağıya, yere bakıyordu. Kizashi ve Susumu'nun durumu iyi gibiydi. Kizashi en azından nefes alıyordu, Susumu ise yürüyebiliyordu. Onun yürümesi demek, hepimizin buradan sağ sağlim dışarı çıkması demek gibi bir şeydi. O kimseyi arkada bırakmayacaktı. Bundan emindim. Yutaka ise, eh, Yutaka'ydı. Böyle sıradan ve garip bir dehlizde ölmek istemeyecek kadar tezcanlı olmalıydı. Ben ise kendimi onların eline bırakmıştım.

Tükenmişlik bu olsa gerekti.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » June 3rd, 2019, 11:09 am

Yutaka çok itiraz etmeden, laf yapmadan hapı alıyor ve atıyor ağzına. Kolunu arkaya çekerek sırtına saplı silahı çıkarıyor ufak ufak. Çok bitkin gözükmüyor. Ondan ziyade bir bıkkınlık var suratında. Bakışları tekrar kapalı duvarlara, ardından açtığı gediğe yöneliyor. Sizinki kadar kanlı olmasa da, kendi efsanesini yazdığını farkedebiliyor Susumu.

Susumu önden koşuyor savaş alanına doğru. Hanabi artık ne yapacağını şaşırmış bir şekilde, Susumu'nun bacağının dibine yapışıyor. Yutaka ise sırtındaki silahı çıkardıktan sonra yürüyerek geliyor yanınıza. Kıyafetinin belinden genişçe bir kumaş parçası koparıyor. Parçayı sırtından, yara aldığı yerden geçirerek göğüs kısmında düğümlüyor. Susumu ise ceketi aracılığıyla Iori'nin yaralarını kapatmaya çalışıyor. Ceketi vücudun üzerine koyduğu gibi akan kanlar ceketi sarmalıyor. Bu noktada, en azından şimdilik kan hapının yeterli olmasını umuyor Susumu. Yutaka ise Kizashi'yi ayıltmayı deniyor. Birkaç ufak tokat. Tepki yok. Bilinci kapalı. Uyuyor gibi de değil. Pili bitmiş. Öldürecek kadar mı, onu bilmiyorsunuz.

İkiliyi taşımak için hazırlanırken yıkıntıların ardındaki sesler de şiddetleniyor. Taşların taşındığını, yol açmak için çabaladıklarını anlayabiliyorsunuz. Yutaka duraksıyor biraz. Suratındaki gülümseme ince bir hinlikle kaplanıyor. “Kapıdaki adam diğerlerine haber vermek için kaçtı, onu kovalamıştım.” Duraksıyor, Kizashi'yi sırtıla alabilmek için debeleniyor. “O kadar çok bağırdı kı göt oğlanı, öldürsem de yetmedi. Sonra bu kılıç oğlanı geldi. Odalardan birine girdim, arkadan gelirim diye bekledim. Başka bir gavat da girişi patlattı.” Oldukça içten söylüyor. Iori'nin patlattığından haberdar değil. Veya Iori'ye gavat dedi. Belirsiz. “Bende herkes tünellere akın edene kadar bekledim, tünellere girişi patlattım.” Kaldırıyor Kizashi'yi. Yerinde birkaç kez sekiyor rahat etmek için. “Kasaba içerisinde kaç kuvvetleri kaldı bilmiyorum. O karmaşada bir vagonlu çaldım delecek toprak aradım. Hızlı olalım.” Adımlıyor, Kizashi'nin eski kafesinin üzerine sıçrıyor. Orada biraz daha geriniyor, gediğin olduğu duvara yakın bir noktaya, karanlığın ortasındaki bir zemine atlıyor. Ardından duvara. Sırtında bilinçsiz Kizashi varken duvarda yürümek imkansız olacağı için, ayakları zemine temas ettiği gibi ikinci sıçrayışıyla gediğe ulaşıyor.

Susumu da Iori'yi sırtına iteliyor. Iori, Kizashi'ye göre daha 'canlı' olduğu için daha rahat oluyor bu aşama. Iori gücü yettiğince sarılıyor, Susumu ise Yutaka'nın ilerlediği yolu birebir kopyalıyor.

Bir kaya örtüsünün üzerinde yürüyorsunuz. Çıktığınız gedik, kasabanın yaklaşık 500-600 metre doğusunda, ufak bir yükseltide bulunuyor. Yükseltinin başladığı yerde, zeminden yükselen bir kayanın ince yüzü. Yutaka'nın bu noktayı nasıl bulduğundan emin değilsiniz. Ancak o anki durumunuzda, dünyanın öbür ucunda olsa sizi bulabileceğine dair inanabilirsiniz.

Yutaka sağa sola dağılmış taşların arasından yürüyor, gediğin yirmi metre sağında, bir ağaca bağlı vagona ilerliyor. Tam tersi noktada, üç adet ölü beden görüyorsunuz. Binaya girdiğinizde köşeye oturan tipler. “Herkes mal gibi tüneller koşarken kıl kuyruk bir hinlik olduğunu sezdi. Halimden de anca o anlardı zaten.” Kizashi'yi bir çuval gibi atıyor vagonun arkasına, köşeye bir güzel yerleştiriyor.

Vagon fazla fazla basit. Üstü iskeleler üzerine geçirilmiş beyaz muşambamsı birşeyle kaplı. Deliklerden sızan yağmur ve birikmiş su vagonun her bir yanına damlıyor. İçi tamamen boş. Yutaka, Susumu'nun Iori'yi yerleştirmesini bekliyor ve atı çözerek oturuyor vagonun ucuna. “Savaş alanına gideceğiz.” diyor Yutaka itiraza yer bırakmayacak şekilde. Susumu'nun mevcut yorgunluğu, bir çeyrek bir yarı ölüyle birleşince karar çok da mantıksız değil. Susumu'nun yerleşmesini bekledikten sonra vagon ilerletiyor.

Geriye baktığınızda kasabayı görebiliyorsunuz. Tünellere ulaşmak için girdiğiniz binadan yağmurla savaşan bir duman bulutu yükseliyor. Gözlerinizi kıstığınızda, binanın çevresine toplaşan, çevreye görev bilinciyle dağılan silüetleri görebiliyorsunuz. Mevcut hızınıza yetişmeleri zor değil fakat Yutaka varken, herhangi birinin gizliden yaklaşmasına ihtimal vermiyorsunuz.
Off Topic
Susumu'dan Iori'nin kılıcını güvene aldığı, Iori'den de kılıç aşkını anlatan son birer rp alalım. Kılıç düşerse Yutaka dönmezmiş bir daha geriye.
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Kitamura Susumu » June 3rd, 2019, 1:13 pm

Iori'nin yaşadığı kan kaybı, hemen tüyme planlarımı erteletmeyi düşündürdü bana bir anlığına. İyice sarıp sarmaladım ceketin yapısının el verdiği kadar, hapı da bildiğin, tıktım ağzına. Burada biraz daha oyalanıp Shousen uygulamayı ciddi ciddi düşünmeye başlayabilirdim Yutaka da hemen kaçma fikrinde olmasaydı. Neyse ki kızın acele davranışları beni kendime getirmiş, gereksiz duygusallığıma mahal bırakmamıştı. Yapabildiğim kadarıyla son bir kez oynadım ceketten yarattığım pansumanla. Sonra, Iori'yi sırtlandım bir şekilde, Yutaka'nın çizdiği yolu hiçbir orjinallik katmadan kopya ettim, çıktım yukarı.

Yutaka'nın ağzından dökülen her cümlede ağzım birkaç santimetre daha açılıyordu, bunu hissedebiliyordum. Ben karının kaçıp gittiğini düşünürken o tonla iş başarmıştı. Bir tüm Amegakure'yi yok etmediği kalmıştı ki yeterli zaman verilse, onu bile yapardı sanki. Götümüzü kurtaracak her şeyi o halletmişti biz aşağıda çılgın atarken. İşime de gelmişti açıkçası, bir ağacın kenarına tüneyip bizi bulmamaları için dua ederken hasta iyileştirmek istemiyordum. Bir vagonun dandik de olsa güvenli kasasında tüm ekiple uğraşmak, daha iyi olacaktı benim için, buna şüphe yoktu. Yutaka'nın şoför koltuğuna geçmesini bekledim, ardından Iori'yi Kizashi'nin karşısına, Yutaka'nın tam arkasındaki koltuğa oturttum. Elbette, bu Kizashi'nin yerleştirilişinden daha kibar bir şekilde olmuştu, en azından arkadaşı olarak bunu sağlamıştım. "Iori'nin yaralarını hallettikten sonra sırtına bakacağım Yutaka." dedim, Iori'nin üstüyle uğraşmaya başlamışken. Parçalanmış ceketini çıkardım, kılıcı tutan kemerini çözüp dikkatlice çocuktan uzaklaştırdım. "İyi iş çıkarmışsın, sosyal ilişkileri becerebilen birinin yapacağı gibi seni tebrik ettiğimi hayal et." diye Yutaka'ya olan sözlerimi sonlandırıp, çözdüğüm kemeri kendime geçirmekle uğraştım. Iori bu kılıç için bu kadar kıçını yırttıktan sonra, benim de onu bir kenara fırlatıp atacak moralim kalmamıştı. "Seni iyileştirene kadar bende kalacak, indiğimizde veririm." dedim çocuğa doğru, hafif sırıtarak. Sonrası ise, kendimi işime vermekten ibaretti. Iori'nin aldığı yaralarda temizlenecek kısımlar temizlendi, dikiş atılması gereken yerler dikildi. Geri kalanı, Hanabi'nin yardımıyla elimden geldiği kadar iyileştirildi. Yutaka yanımızda olduğu sürece bizi kimse rahatsız etmeyecekti. Yorgunluğu iliklerime kadar hissetsem de kısmen güvende oluşumuzun verdiği rahatlık, yorgunluğun koymasını engelleyecekti.

"Elbette." diye onayladım Yutaka'nın savaş alanına gitmemizi söyleyen sözlerini. Ardından yüzyılın şokunu hala yaşamakta olan Hanabi'ye dönüp "Sen git artık, dinlen." dedim. "Kardeşlerine anana falan anlatırsın ilk görevinin nasıl geçtiğini. Bana sorarsan, süperdin." diye son bir gaz verdim, Kai mührü ile köpeği göndermeden önce. Kizashi'ye hala hafif bir sinirliydim kuyruk konusunda. Ama yarı ölü bir şekilde yatan adama işkence edecek ya da bağıracak halde de, kişilikte de değildim artık. Uyanık olsa, üstüm falan demeden söverdim muhtemelen ama, orası ayrı.

Odağım son bir kez değişti. Kendimi Iori'nin yanında dinlenmeye bırakmadan önce yapmam gereken son bir iş vardı. Uzandım Yutaka'ya doğru, "Enfeksiyon kapmadan bir el atmam lazım." diyerekten yarasıyla ilgilenmeye başladım. Bu sefer Hanabi yardımımda yoktu, fakat yara da Yutaka'nın canlılığından gıdım götürmeyecek ciddiyetteydi, bunu tek başıma yapabilirdim. Hem, sonrasında artık dinlenecektim Yutaka'dan şoförlük görevini devralana kadar, bunu bilmek işimi biraz daha hallettirebilecekti bana.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak

Açılın Ben Medic-nin'im!

Komplikasyon
Hakaret

Mod
>>Miwaku

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin A-Rank

Ninjutsu Listesi

Taijutsu Listesi

-Ayatsu Stili, B Rank
-Raiken, C Rank
Genjutsu Listesi

-Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Kanryousou, C Rank
-Shibou no Jutsu, B Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Cennet Küpeleri

Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure
Künye:

Post by Tsujihara Iori » June 3rd, 2019, 2:57 pm

Shinji'nin hala sıcak olan cesedinden söküp aldım kılıcımı ve temizleyip, ait olduğu kınına yerleştirdim. Üzerimden büyükçe bir yük kalktı. O kadar büyüktü ki bu yük, nefes verirken ciğerlerimin fiziksel olarak ufaldığını bile hissetmiştim sanki. Rahatlama hissi sıcak bir günde kana kana içtiğiniz soğuk suya benzerdi. Veya soğuk bir günde ellerinizi ısıtan bir ateş. O anda "tamamlanmış" idim sanki. Bir çok şey manasızlaşmış, bir çok şey de mana kazanmıştı. Beynim farklı düşüncelere gelip giderken iyi bir uykuyu hakettiğimi hatırlamıştım. Eğer buradan çıkabilirsek ilk yapacağım şey oydu.

Shinji'nin onun karşılığında verdiği emanet kılıç ise 20 metre kadar arkamda bir yerlerde, yerde yatıyordu. Belki de rüzgara kapılıp sahibine geri dönmüştü. Onu da yanımda götürecek değildim açıkçası, sahibi ile ebedi uykuya yatabilirdi. Geri kalan 17 küsür kılıç da bir dinlenmeyi hak etmiş gibiydi.

Son bir defa Shinji'ye baktıktan sonra dizlerimin üzerine çöktüm ve Susumu gelip beni sırtlayana kadar da hareket etmedim. Yaralarıma ilgilenmeye başlamıştı. Yutaka'nın dediklerini de yarım yamalak dinlemiştim açıkçası ancak en az bizim kadar meşgul kaldığı aşikârdı. Takımın gizli, üçüncü parçası olduğu belliydi. Bu yaptıklarını başaramasa buradan çıkışımız gerçekten bir muamma olacaktı. Fakat şimdi, kaçma şansımız epey yüksek görünüyordu.

Susumu'ya iyice sarıldım, hem düşmemek hem de üşüyen ellerimi ısıtmak için. Çatıda açılan deliği kullanarak yüzeye çıktık. Kayalık bir tepedeydik, şehir görülebiliyordu. Ancak görüşümün bulanıklaşması ile beraber çok da dikkat etmedim. Susumu beni iyileştirebilmek için kılıcımın kemerini söküp kendi sırtına almıştı. Sanırım zaten ondan başkasına da güvenebileceğimi sanmıyordum kılıcım konusunda.

Vagona yerleşmemizin ardından direkt dinlenmeye hazırlayacaktım vücudumu. Ani bir durumda müdahale etmek için şimdilik uyumayı planlamıyordum. Fakat güvende olduğumuzu hissettiğim ilk an, beynimi kapatacak ve gözlerimin kepenklerini indirecektim.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!

Komplikasyon
Babasının Kılıcı

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Cennet Küpeleri
► Show Spoiler
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » June 7th, 2019, 9:34 pm

Susumu çok değerli kılıcı emanet aldıktan sonra Iori'nin yaralarıyla ilgilenmeye başlıyor. Mevcut chakrası ve yorgunluğuyla tam bir tedavi gerçekleştirmesi mümkün olmuyor. Teknik üzerine yoğunlaşmaktan ziyade, önce daha bilindik yöntemleri uyguluyor Susumu. Yaraları steril hale getiriyor, kısa bir müdahaleden sonra en azından yol boyunca Iori'nin ölmeyeceğinden emin oluyr. Yutaka'nın yarası, Iori'nin yaralarına nazaran bir çerezlik oluyor Susumu için. Susumu kanamayı durduruyor, kısa bir aralıkta yarayı kapamayı başarıyor. Yutaka ise halinden memnun, zaten çok etkilenmemişken şimdi o ufak acı da gittiği için dikkatini yola veriyor.

Düz bir yoldan gitmediğiniz için çok hızlı olduğunuz söylenemez. Yutaka çevreye odaklandığı kadar, metrelerce öteden gitmesi gereken yolu da hesaplıyor. Bazen yavaşlıyor, engebeli yerleri aşıyorsunuz. Bazense doğa size gülümsüyor, yağmurun henüz yumuşatamadığı topraklarda gidebildiğiniz kadar hızlı gidiyorsunuz. Mesafe açıldıkça Yutaka rahatlıyor, siz ise inzivaya çekiliyorsunuz. Kizashi'nin nefes aldığından eminsiniz. Nasıl bir durumda olduğunu ise çıkarmak güç. Susumu'nun uyguladığı tedaviye rağmen savaşa dalmış olması herşeyi boşa götürmüş olabilir. Susumu'nun onu haşlaması için bir sebep daha.

Çok vakit geçmeden yarı uyku durumuna giriyor, geçen saatlerin takibini yapamıyorsunuz. Sizi tekrar hayata bağlayan ise bağrışlar, ufak çaplı patlamalar oluyor. Saldırı öncesi kurulacağı söylenen savunma hattına giriş yapıyorsunuz. Çevreyi sarmış yaralı, ölü bedenler saldırının ne kadar sert geçtiğini gözler önüne seriyor. Sayılar ise saldırının başarılı yahut başarısız, bir şekilde sonlandığını veya sonlara yaklaştığını anlatıyor sizlere.

Yutaka sürebildiği en kalabalık yere giriyor ve vagonu durduruyor. Çevreden üzerinize akın eden shinobiler önce Kizashi'yi çekip alıyor vagondan, ardından Iori'yi. İnsanların yüzlerinden gidişati anlamak güç. Zira herkes dehşetle, acıyla ve korkuyla kaplı ifadelere sahip. Ne zafer ne de mağlubiyet, savaşın bir getirisi bu. Kizashi'nin geri dönüşü ise benzer bir etki yaratıyor. Kurtuluşu yüzleri güldürüyor, bitik hali insanları savaşın ciddiyetine tekrar çekiyor.

Sizler ise, üzerinize çöken birkaç imrenme dolu bakışla yetinmek zorunda kalıyorsunuz.
Off Topic
Konu sonlanmıştır.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”