[Jirou Ryu] Hiç Kimseden Biri

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Jirou Ryu] Hiç Kimseden Biri

Post by GM - Naruto » August 27th, 2019, 4:49 pm

Bakışların Kageyasu ile kesiştiği anda, verdiği emrin ve onca lafın karşılığın görmek isteyen bir adamın durduğunu görüyorsun karşında. İçinde yaşanan savaş seni hareketsiz kılarken, senden gelecek hamleyi bekleyen Kageyasu bir hayli dirayetli görünüyor. Sonunda, ağzından kelimeler dökülmeye başladığında, Kageyasu sakince dinliyor seni. Yüzündeki hissizlik bir kez daha seni selamlarken ağzından çıkan her bir kelimenin Kageyasu için değerli olduğunu görebiliyorsun. Donuk bakışların sözlerin karışırken son cümlelerini söylüyor ve Narihira’ya bir bakış atıyorsun. Yaşananların şaşkınlığı içerisinde olduğu belli olan Narihira’nın zihnindeki karmaşıklık giderek artarken Kageyasu’nun daha öncekilerle benzer bir şekilde “Anlaşıldı.” dediğini duyuyorsun. Bu kez bakışlarını Kageyasu’ya döndürmek istediğinde, hemen yanından geçip giden bir gölgenin Narihira’yı delip geçtiğini görüyorsun! Görüntüler bir anda netleşirken Kageyasu’nun sen daha bakışlarını tekrar ona döndüremeden, yerinden hareketlenerek katanasını Narihira’nın doğrudan kalbine sapladığını anlıyorsun! Şaşkın bakışları hiçliğe sürüklenen Narihira tüm ağırlığını yitirmeye başlarken Kageyasu Narihira’nın vücuduna saplanmış olan katanasını çıkarıyor ve boştaki sağ eliyle seni boğazından yakalıyor. Direnç göstermenin hiçbir anlam taşımadığı bu boşlukta, gözlerin Narihira’nın yere serilen vücudu ile dolarken Kageyasu donuk ve keskin bir ses tonuyla “Senin farklı olduğunu düşünmüştük Jirou Ryu. Ishichou-sama’ya senin bir ANBU olabileceğini söylediğimde, onun da benle aynı fikri paylaştığını duymak düşüncelerimde yanılmadığımı gösteriyordu. Ancak sen sadece bir shinobi olabilirsin! Duyguların seni bu kadar ele geçirmişken ve kendi başına kimin dost kimin düşman olduğuna karar verebileceğini düşünürken, seni en güvendiğimiz insanların arasına almamız imkansız.” diyor. Yakaladığı boğazını hafifçe salan Kageyasu “Narihira’yı öldürmezsek, onu bir şekilde ele geçirecekler ve onu konuşturana kadar her türlü işkenceyi yapacaklar. Ganmaru onun peşini asla bırakmayacak. Onu asla öldürmeyecekler, ancak zihnen her gün yok edecekler! Aylar sonra ise, çöp olarak kapının önüne konacak!” diyor. Hemen ardından ise “Birilerini öldürmek hoşuma gidiyor mu sanıyorsun? Bugüne kadar öldürdüklerimi unuttuğumu mu düşünüyorsun? Narihira zihnimin en derin köşesinde yaşayacak, çünkü o hem Ishigakure’ye bir nebze de olsa fayda sağladı hem de onun ızdırabını daha başlamadan engelledim! Ama her şeyden önemlisi, bunu Ishigakure'nin geleceği için yaptım ve gerekirse binlerce kez yapacağım!” diyen Kageyasu seni Fuuta’nın önüne bırakıyor.

Tüm olanları yerinde sabit bir şekilde durarak izleyen Fuuta öylece durmaya devam ederken Kageyasu karın boşluğuna sert bir yumruk indirmesinin ardından “Günün birinde belki yine bu yolda karşılaşırız. Ancak o gün geldiğinde, kendi duygu ve düşüncelerini köyünden üstün tutmamalısın. Eğer bu köy için var olmak istiyorsan, Jirou Ryu olarak ne düşündüğünün bir önemi olmayacak.” diyor. Cümlelerinin ardından başıyla bir onaylama işareti yapan Kageyasu “Hoş, bunların hiçbirini hatırlamayacaksın bile!” dedikten sonra Fuuta iki eliyle başını kavrıyor ve yoğun bir baş ağrısı seni esir alırken gözlerin kapanmaya başlıyor!

Gözlerini açtığın anda soğuk kış gecesinin en karanlık anında hissediyorsun kendini. Açık camından içeriye giren soğuk karşısında, camı neden kapatmadığın için kızıyorsun kendine. Ansızın bir saldırı altında olduğunu varsayan shinobi iç güdülerin elini bir anda wakizashine yönlendirdiği anda, olması gerektiği yerde buluyorsun kaderin cilvesi sonu elde ettiğin wakizashiyi. Wakizashini sıkıca kavrarken odana giren soğuk dışında başkaca bir varlık hissetmiyorsun ve bu kadar pimpirikli olmanın doğru olup olmadığını düşünüyorsun. Yavaşça yerinden kalkıp camını kapatırken, loş aydınlığı seyrediyorsun kısa bir süre. Yarının sana ne getireceğini düşünmeye başlıyorsun istemsizce. Sıcak yatağına bedenini geri koyarken, sağ kolundaki hafif sızlama dikkatini çekiyor. Üstüne yatmış olabileceğin düşüncesiyle koluna baktığında, herhangi bir değişiklik olmadığını görüyorsun. Kolunu birkaç kez sallayarak hissettiği sızıyı bertaraf ederken, sol tarafına doğru dönüyorsun yatağının içinde. Gördüğün kabusları bir daha görmemek adına kapatıyorsun gözlerini. Aklındaki tek düşünce son yaşadıkların oluyor. Emrin altındayken ölen kişiler… Çamurun içinde yok olmalar… Chisa’nın davranışları… Ve ardından cenaze töreni… Bir süredir göreve çıkmamış olmanın seni olumsuz etkilemesinden korkuyorsun. Artık bir göreve çıkman gerektiğini düşünüyorsun. Böylece dalıyorsun yeni kabuslarına.
Off Topic
Son bir RP alalım senden ve ardından konuyu sonlandıralım.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Künye:

Post by Jirou Ryu » August 27th, 2019, 8:50 pm

Tüm vücudumu kaplayan soğuk, ansızın yanıma kıvrılıp benimle yatağımı paylaşmak isteyen bir insan gibi adeta etkisi altına alınca bedenimi, beni uyandıran şeyin bu mu yoksa kabusumun kötü bir anı mı emin olamadım; fakat asıl garipsediğim şey, shinobi dürtülerimi harekete geçiren, o belirsiz tehlike hissiyatıydı. Her an birilerini kesecekmiş gibi wakizashi'ye atılan elim, kesecek herhangi birini göremeyince usulca olması gerektiği yere geri çekilmişti. Emin olmak için bir kaç kez daha etrafıma bakıyor olsamda, tam olarak köy içerisinde saldırıya uğrama fikri pek mantıklı gelmiyordu. Hırsız desen bir shinobi'nin evini soymaya cesaret edecek kaç tane hırsız vardı ki? Muhtemelen son yaşadıklarımın etkisiydi. Belki rüyalarımda her gün bir savaş verme hali, vücudumu her an savaşmaya hazır tedarikli ve paranoyak bir hale sokmuştu. Öyle ki, tenimin üzerinde gezinen soğuk esintiyi bile, boğazına wakizashi dayayabileceğim bir düşman gibi algılamıştım. Ve bir esintiyi kessem bile, o hiç akmayacak kanın beni tatmin etmeyeceğine neredeyse emindim.

Ürperen vücudumu, daha fazla rahatsız etmesin diye soğuk esintiyi içeriye alan arsız pencereyi kapatmak için yatağımdan doğruldum. Yalnız yaşamanın ya da daha doğru tabirle bir anne ile babaya sahip olmamanın eksilerinden biride buydu. Eğer bir şeyi yapmayı unutursan, uyuduğun zaman onları düzeltecek bir insan olmazdı etrafında. Bazen insanların kaybolan eşyalarını annelerinin saniyesinde bulduğuna dair marifetleri şaşkınca anlatışlarına şahit oluyorum... Acaba geçen yıl kaybettiğim kitabı ben ne zaman bulacaktım? Buruk bir histi... En ufak şeyin bile, böyle kocaman bir eksikliği anımsatması. Ailem... Onlarla yaşamak için, ne kadar şeyi feda ederdim acaba? Hatta onlarla yaşamayı geçtim, bir dakika bile bir arada olmak için neler verir ya da neler alırdım? Yutkundum. Sanki biriken tüm duygularımı yutmuş gibi oldum o an ayrıca. Göz bebeklerim dışarıdaki manzara ile buluştuğunda, o görüntüyü istemsizce bir kaç saniye süzdüm. Karın beyazlığının bile geceyi bastırmakta zorlandığı ve bu mücadelenin açığa çıkardığı o loş atmosfer, saatlerce izlenebilecek bir manzara halini aldı benim için o an; ama ben o manzarayı mı izledim yoksa düşüncelerimin bu manzaraya yansıyan halini mi, bu dalgınlıkta ayırt etmek zordu. Hatta ortada düşünülecek bir şey bile var mıydı, bilmiyordum.

Yavaşça bedenim bir kaç saniyenin ardından pencerenin önünden çekilirken, kafamı yastığa tekrardan koymadan önce yatağa oturdum. Tüm olan şeyler kabusumda yeteri kadar var olmuyormuş gibi, bir de onları uyanık halimle düşünmeye ittim kendimi. O savaş... Asla çıkmıyordu aklımdan. Chisa, benim kararlarım ve ölen insanlar... Zamanın geri alınamayacağı gerçeği ile boğuşuyor, üzülüyordum. Ama tüm bunları yaparken ölçülü olmaya özen gösteriyordum.

Derin bir nefes, beni bu yoğun düşüncelerden arındırsın diye dolarken içime, aslında tek ihtiyacım olan şeyin yeni bir görev olduğunu biliyordum. Bu yüzden köy bana vermese bile bir göreve başvurmak istiyordum yakın tarihte... Aslında klasik görevlerden ziyade, biraz uzaklaşmak istiyordum. Zor şartlar altında, tek başıma bir mücadele vermek iyi fikir gibiydi ve bu fikirle kafamı yastığa koymak için yeltendiğimde, sağ kolumdaki sızlama hissinin önceden olmadığına emindim. Muhtemelen üzerine yatmıştım ya da uyurken bir şeyler ısırmıştı. Özellikle inceleme gereksimi duymadan, öylece uyudum. Ama öylece uyumama rağmen, bir kez daha kabuslar teker teker uyanmaya başladığında, öylece uyuşum öylece sürmedi...

Out: Kahraman bakışa açısından yazdığım için, karakterimin unutmuş olduğu bir kısmı yazarak rolü karıştırmak istemedim. Direkt uyandığı kısımdan aldım o yüzden. Elinize emeğinize sağlık, başka bir güzel konuydu.
Image
I'm Kita Usagi's bitch.
Künye
İsim: Jirou Ryu
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 235.000 Ryo
Prestij: 2 PP
Ün: 29
Kullanılabilir GP: 0 GP
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler
Yeni Avcılar Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Üç Kişinin Sırrı Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.

Güç: 10
Çeviklik: 11
Kondisyon: 6
Potansiyel: 5
Varlık: 3
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 10
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
*[Kondisyon] Form: 10
*[Potansiyel] Ninshuu: 5
[Varlık] Aldatma: 1
*[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Otonaku Ashi Jutsu, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank
Raiyata, A-rank

Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu, A-rank
Shibou no Jutsu, B-rank

Özel mod
Kage no Senshi

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
-Kaderin cilvesi sonucu elde edilen Wakizashi (Sırtında bulundurur)
-Özel Üretim Tantou (Belinde, ulaşımı oldukça kolay bir yerde bulundurur)
-Ryu'nun ekstra shinobi ekipmanlarını koymak için kullandığı özel üretim ekipman çantası (Sağ bacağında ulaşımı kolay bir yerde asılıdır.)
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 29th, 2019, 9:51 am

Off Topic
Konu sonlanmıştır.
Ödüller

Detaylar:
  • Görev Sonu:
    • Çeviklik +1
    • Güç +1
    • Kondisyon +1
    • Saklanma -1
    • Empati -1
    • Varlık -1
    Off Topic
    Temkinli Davranışlar
    Ishichou ve yanında bulunan yüksek seviyeli shinobiler tarafından karaktere temkinli yaklaşıldığı, karakter tarafından net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Bu durum karakterin shinobi aktivitelerine herhangi bir engel teşkil etmese de, karakter tarafından bu tutumun son savaş sonrasında oluştuğu ve görevlere bu yüzden verilmediğini düşündürtmektedir. Herhangi bir güvensizlik belirtisi barındırmayan bu tutum yine de karakterin Ishichou ve yanında bulunan yüksek seviyeli shinobilere kendini kanıtlama ihtiyacı hissettirmektedir.

Bu özellik geçicidir ve konu sonu ödüllerine etki etmemektedir. Özelliğin ne zaman ortadan kalkacağı karakterin ilerleyişine bağlıdır.
    Off Topic
    "Temkinli Davranışlar" özelliğini imza geçirmen gerekmekte.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”