[Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 193
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

[Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by Kitamura Susumu » July 8th, 2019, 12:17 pm

Fuu eve geri döndü.

Onu ilk gördüğüm anı hala unutamıyorum. Nasıl hissedeceğimi bilememiş, sanırım bir saat kadar bir süre de zırlamıştım sarılıp. Öldüğünden o kadar emindim ki son zamanlarda... Son zamanlarda hayata dair pek bir hayalim bile kalmamıştı diyebilirim. Halbuki oldukça kanlı ve de canlıydı, ve bitap görüntüsüyle bana hayattaki amaçlarımı birbir yeniden hatırlatmıştı. Benim görevde olduğum bir zamanda boş evimize dönmüş ve ben dönene kadar da kendini yapabildiği kadar iyileştirmişti. Oldukça olaylı geçen son görevimin üstüne tek ihtiyacım olan şeye kavuşmak bir rüya gibiydi.

Birkaç gün garip geçti elbette; başına gelenler, başıma gelenler, değişen ruh hallerimiz... Abi kardeş dengesiz bir dönemdi kısaca. Fakat şimdi, çoğu şeyin rayına oturduğunu hissediyorum. Onun bana tekrar kahvaltı hazırlaması harika bir duygu. Geçen sene bu anlara minnettar kalacağımı söyleseler gülüp geçerdim. Kıymeti bilinmeyen küçük detaylar halbuki bunlar; sofrayı toplamama yardım etmesi, sokaktaki kedilere mama koyması, bulaşıkları ters dizdim diye söylenmesi falan. Zırt pırt bir de gönül meseleleri yüzünden sıkıştırmasa beni her sohbetin ortasında, daha iyi olacak tabii. Rahat olduğum konular değil bunlar, kendime bile itiraf edemediğim bir şeyi pat diye Fuu'ya anlatamam.

Kısaca her şey normalin biraz iyisinde seyrediyor. Son görevimden kalan ve çoğunlukla Iori hakkında olan düşüncelerin, beni zaman zaman fazlaca rahatsız ediyor oluşunu saymazsak. Yalnız kalabileceğim bir görev bunları düşünüp tartmamı ve çözmemi sağlayacaktır eminim. Bu görevi ise kendim yaratacağım.

Elbette sırf kendi kişisel problemlerimi düşünüp taşınayım diye götümden görev çıkarmıyorum. Riaru ile olan savaşımızdan beri aklımda olan ve hazırlıklarını ancak bitirebildiğim bir plan bu. Son zamanlarda çok fazla harcama yaptım ve hazırlandım. İstiyorum ki, savaşın sonuçlarını asıl şu an gören sınır sakinlerini tespit edebileyim, iyileştireyim. Sıhhatlarine kavuşturayım ve toparlanmalarını hızlandırabileyim. Eminim ki savaş zamanından kalma yaralılar bile bulabilirim. Bir insanın sevdikleri acı çekip ölürken, elinden bir şey gelmeden izlemek zorunda kalması ne kadar acı bir şey, bunu ne yazık ki iyi biliyorum. Fuu hatırlamıyor olabilir fakat annemin aniden hastalanıp gün geçtikçe erimesi, bir sabah uyanmayışı hala çok canlı bir şekilde aklımda benim. Bunu engelleyebilecek bilgiye ve güce sahipken insanların aynı senaryoya maruz kalmasına göz yummak istemiyorum. Bu yüzden bir vagon aldım, bu yüzden içini bir yaralıyı tedavi etmeye uygun hale sokup tonla medikal ıvır zıvırla doldurdum. Bu yüzden yola çıkıyorum.

Sıcak bir duşun keyfini çıkardım evden çıkmadan. Bu kış zamanında uzunca bir süre sıcak suyla buluşmayacaktım belki de. Şımardım, gerindim, derimin buruş buruş olmasına izin verdim. Çıkıp kurulanıp üstüme rahat bir kazak geçirdim. Iori'nin aldığı kazak değildi bu, boğazlı, koyu yeşil renkte bir şeydi. Evet, lanet bebenin aldığı haricinde de kıyafetlerim var. Hatta moda anlayışıma güvenim tam bile diyebilirim. Güzel, yumuşak bir kapüşonlu siyah bir ceket geçirdim bu kazağın üzerine de. Abartıp, bir hırka da mı giysem diye düşündüm, ama kendimi engelledim. Atletle beraber üç kat olmuştu zaten. Alın bandımı boynuma astım, gözlerimin altına her zamanki çizgileri biraz abartarak geçtim. Artık ense hizamı epey bir geçen saçlarımı sıkıcı topladım ensemde, sonra vazgeçip geri saldım. Lastiği bileğime geçirip, ekipman çantalarımı kemerime geçirmekle uğraştım. Bir de, sırt çantası hazırladım. Temizlik önemli iş vesselam, deodorant ve ıslak mendil attım. Bir de kalın bir kitap, okumaya illa ki vakit bulunur. Saç tokası, sigara, ıvır, zıvır. Köye dönünce bırakacağım, söz. Çakmak, çakmağı da unutmamak lazım.

Annemin resmi ile Fuu'ya selam verip, evden ayrıldım. "Çamaşır makinası su salmaya başlarsa sağ tarafına okkalı bir tekme at." Fuu başlarda gitmemi protesto etmişti, baya baya gidip at almış olmamı da komik bulmuştu. Zamanla alıştı bu fikre, alışmasaydı onu arkada bırakıp gidebilir miydim emin değilim. Benimle gelmeyi teklif etti bazen, yalnız kalmak istediğimi anlayıp teklifinde ısrar etmedi. Ondan aldığım son bir sarılma ile uzaklaştım mahalleden. "Dönünce ben tamir edeceğim, boşuna para ödeme." Bu sarılmayı da şımarma seviyesine gelecek kadar uzun tuttum.

İstikamet; yeni Kusa-Chou Gyaku'nun odası. Eskiden Nise-sama, müsait olduğu sürece biz shinobileri daima huzuruna kabul ediyordu. Fakat Gyaku ile meseleler nasıl henüz o kadar deneyimlemedim. Jounin iken görevlerimin çoğunu o veriyordu, yanındaki o deli yazman kadınla: Şimdi hala o kadın var mıdır bundan bile emin değilim. Açıkçası biraz çekiniyorum da, bana izin vermemesinden, ya da azarlamasından. Gyaku her zaman korktuğum bir tip oldu. Azarlanmak ise çaktırmamaya çalışsam da özgüvenimi bayağı kıran bir şey. Yine de bugün ısrarcı davranacak ve geri adım atmayacağım. Sözlerimi dikkatlice seçecek ve niyetimi kesin bir şekilde anlatacağım. Kötü bir şey yapmıyorum sonuçta, insanları iyileştirmek istiyorum. Kendimi tehlikeli durumlara sokmaya da niyetim yok. Yanımda beni koruyacak birileri yokken olaylara karışacak biri gibi mi duruyorum? Medikal ninja olmanın gerektirdiği bir düşünce sistemi bu; ben zarar görürsem herkes siki tutar.

Milletle muhattap olmamaya çalıştım yolculuk boyunca, kafama geçirdiğim kapüşonla. Çok da yavaş olmayan adımlarla Kusa-Chou binasına ilerledim. Gyaku'nun odasına çıkıp, nöbetçi Chuunin'in önünde durdum. Kendisine Gyaku-san ile görüşmek istediğimi, gitmek istediğim bir iş için izin almaya ihtiyacım olduğunu ileteceğim. Yeterince açık ve net, sanırım. İşi varsa, beklerim sıkıntı değil. Sınır bir yere kaçmıyor ne de olsa.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 77,000
Prestij: 7
Ün: 25
GP: 50

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1624
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by GM - Naruto » July 18th, 2019, 1:13 am

Şehrin doğu tarafına ilerlemeye başlıyorsun. Hava soğuk, etrafta kar olmasa da Kusagakure'nin yeşil tonlarının üzerine hafif mavimsi bir renk düşmüş durumda. Etraf ise eski canlılığına yakın. Sokaklar dolu, dükkanların içerileri de aynı şekilde. Meydan da kısmen dolu denilebilir. Tek eksik, çatılarda güneşlenen insanlar. Kışın gelmesiyle beraber daha da kendi içerisine çekiliyor Kusagakure.

Doğu tarafındaki tepelerin yamaçlarına kurulu olan binaya vardığında, içeriye giriyorsun ve kapıdakilere derdini anlatıyorsun. Kapıdaki Chuunin, zaten tanıdığın bir tipleme. Arada sırada devriyelere çıkmışlığınız var. Erkek, adı Takehara. Kafasında lacivert bir bandana, ağzında yakılmamış bir sigara, keskin ancak düşük duran gözlerle önündeki sabit telefondan bir dahili numara tuşluyor. Senin Kusa-chou ile görüşme isteğini iletiyor ve bir süre telefonda bekliyor. Ardından telefonu kapatıyor ve ayağı kalkarak yanına geliyor.

Senden, zaten burada olduğunu, kısa bir sigara molasına çıkacağını, zaten birilerinin gelip senle ilgileneceğini söylüyor ve çift kapılı girişe ilerliyor ağzındaki sigarayı yakarken.

Sen ise bir beş dakika kadar bekliyorsun.

Haku Aisu geliyor karşı koridordan ve sana doğru ilerliyor. İşinin seninle olduğu belli. Etrafına bakınıyor bir süre, özellikle resepsiyona gözü takılıyor. "Takehara..." diyor derin bir nefes vererek, bıkmış bir ses tonunda, ardından sana dönüyor.

"Selam, Susumu-kun. Seni Gyaku-san'ın yanına götürmek isterdim ancak kendisi şu sıralar müsait değil." Bunu derken gayet sakin duruyor ancak kelime seçimi ve sesindeki formalite sana bu durumdan onun da hoşnut olmadığını iletir gibi. "Yine de direkt benimle muhattap olmayı istemeni beklerdim zira bildiğin üzere bu tarz işlerle artık ben ilgileniyorum." Seni bir süzüyor baştan ve kelimelerini aklında topluyor. "İsteğin gayet anlaşılır. Yapmak istediğin şey için bir ekip kurmayı düşünüyorduk ancak senin tek gitmene de mani olmayacağım, zira bir kaç bürokratik iş bu meselenin önünü kesiyor gibi görünüyor. Neyse. Önemli değil. Bize sık sık rapor vermeyi unutma. Bunun için arada sırada çevredeki yerleşkelere uğrayıp adıma bir rapor sunman gerektiğini söyleyebilirsin. İlgilenilecektir. Bununla beraber Yağmur Ülkesi'nin derinliklerine doğru ilerleme iznin yasal olarak yok, aklında bulunsun." Tekrar kendini toparlıyor. Ellerini arkada birleştiriyor ve duruşunu dikleştiriyor. "Chuunin Susumu, köyden ayrılmanı onaylıyor ve sana gezici sıhhiye görevlerinde başarılar diliyorum."

Bunun ardından hafif bir gülümseme konuyor suratına ve başını nazikçe öne eğerek sana kısmen "güle güle" diyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 193
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by Kitamura Susumu » July 19th, 2019, 4:39 pm

Şöyle iyisinden bir kar yağsa soğuğa aldırış etmeyebilirdim, fakat gelin görün ki Kusagakure bana bu keyfi yaşatmamakta ısrarcı. Zaten ne zaman kar havaları başlasa ya hasta olup eve kapanıyorum, ya işim oluyor. İstediğim gibi özgür olabildiğim şu nadir anda da yağmama kararı alıyor. Şanssızım, ne diyelim. Kapüşonu iyice kafama çektim, ipleriyle oynaya oynaya binaya doğru ilerledim.

Bankoda beni karşılayan ise Takehara'ydı. Beni görür görmez de bankoyu bana kitlemiş, sigara molasına kaçmıştı. Gözlerimi kısarak "Şerefsiz." diye mırıldandım gittiğinden emin olduğum anda. Ben millete acil servisi kitliyor, "Hacı şu dikişi de sen atıver be!" diyip sigaraya kaçıyor muyum? Kaç nöbet geçirdim bir tuvalete gidemediğim, bunlar bir bankoya bakmaya üşeniyor amına koyayım! Dilimi şıklata şıklata sağıma soluma pis pis bakışlar attım kapüşonu kafamdan indirerek. Saçlarımı karıştırdım, bıkkın bıkkın yaslandım bankoya ne yapacağımı bilemez bir şekilde. Neyse ki bu durum uzun sürmedi, beklediğim kişi olmasa da Aisu-san benimle ilgilenmeye geldi.

"Tahmin edebiliyorum Aisu-san, eminim siz de oldukça yoğunsunuzdur." diye lafa girdim. Gyaku'yla lakkadanak görüşememem anlaşılabilir bir durumdu. Göreve yeni gelmiş, bir savaşı da yeni bitirmişti, işinin başından aşkın olması doğal olmalıydı. "Kendi kendime iş çıkardığım için belki de ona sormam iyi olur diye düşündüm ama yanılmışım, özür dilerim." Son zamanlarda tüm görevlerimi Gyaku-san'dan aldığım için ona alıştığımı düşünmesini istemem açıkçası kadının. Zira, gerçekten köyden çıkmak ve kendi kendime bir şeyler yapmak için köy lideriyle muhattap olmam gerektiğini düşünmüştüm. Neyse... Zaten yeterince açıklayıcı olmuşumdur.

"Sınırlar malumunuz yeni güvene alındı. Eminim ki bir karmaşa devam ediyordur orada, özellikle sağlık anlamında. İzin verirseniz sınır yerleşkelerini gezerek yaralı ve hastaları tespit etmek, elimden geldiğince de iyileştirmek istiyorum." diye tüm niyetimi özetledim Aisu-san'a. Kendimi tehlikeye atmayacağıma ikna etmeme ise gerek kalmamış, kızıl saçlı kadından sık sık rapor yazma önerisi almıştım. Mantıklıydı, izni kapabilmiş olmam ise rahatlatıcı. Ekip meselesine spesifik olarak bir yorum yapmaktan kaçındım. Elbette, birden fazla profesyonelin bulunduğu bir takım sınır köylere daha faydalı olurdu, fakat yalnız kalmayacak olmam da beni gererdi. İnsanların yardımına koşuyor olsam da, tek başıma kalacak olmanın yolunu da heyecanla gözlüyorum aslında. Kaşlarımı düşünceli bir şekilde kaldırdım sadece bir şey demeden, Yağmur Ülkesi'ne dalmayacağıma da kafamı aşağı yukarı hevesle sallayarak söz verdim.

Duruşumu aynı şekilde dikleştirdim kadının karşısında, kafamı da saygıyla eğip tekrar kaldırdım. "Teşekkür ederim Aisu-san, sık sık rapor yazacağım. Tekrar görüşünceye dek kendinize iyi bakın." Tam dönecekken bankoyu bırakıp bırakmama arasında gidip geldim, yarım yamalak bir açıyla Aisu-san'a tekrar seslendim. "Takehara dönene kadar kalayım mı bankoda?" diye mırıldandım. Ne güzel, afilli veda etmiştim halbuki ya.... Keşke bankoyu falan siklemeyip havalı havalı gitseydim!

Tüm meseleleri halledip kendimi tekrar soğuk sokaklara attım. Sabah havasına geçirilmiş mavi filtre gözlerimi tekrar bir acıttı kapüşonu kafama geçirirken. Kısıp baktım etrafa, gideceğim yeri tespit ettim. İstikamet, şimdilik ahırdı. O kadar hazırlık yaptıktan sonra arabayı burada bırakıp güneydeki sınıra yayan bir şekilde ilerlemek, su katılmamış bir aptallık olurdu. Köyden çıkmadan önce at arabamı ahırdan geri teslim almam lazım; bunu hallettikten sonra köyden ayrılabilir, güneye doğru sürmeye başlayabilirim.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 77,000
Prestij: 7
Ün: 25
GP: 50

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1624
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by GM - Naruto » July 20th, 2019, 5:15 pm

Aisu'nun "ben hallederim." tarzı bir bakış atmasıyla beraber bankoda durmana gerek olmadığını anlıyorsun. Kendisi bizzat bankonun önünde beklemeye başlıyor. Muhtemelen burada olmak istemiyorsun Takehara geldiğinde, bu yüzden hızlı adımlarla binayı terk eyliyorsun.

Ardından köyün girişine yakın bir yere kurulmuş ahıra gidiyor ve atlarını teslim alıyorsun oradan. Arabandaki herşeyin sağ salim yerinde olduğundan emin olduktan sonra sürücü kısmına oturuyor, eyerleri eline alıyor ve yola çıkıyorsun.

Güneybatı tarafına doğru olan yolculuğun başlamış oluyor erken saatlerde böylece. Hava soğuk ancak güneş yükseldikçe daha dayanılabilir bir ısıya yükseliyor ortam. Kusagakure'nin çevresindeki düzlükleri aşıyor ve Çimen Ülkesi'nin çeşitli yörelerinden geçiyorsun. Güneş ufukta yükseliyor sen ilerledikçe, tepeleri ve düzlükleri aştıkça.

Çevrendeki düzlükte pirinç tarlalarını seçmeye başladığında, ufukta da bir kasaba seçiyorsun büyükçe. Doushi. Yağmur Ülkesi istikametindeki son Çimen Ülkesi yerleşim birimi. Orta büyüklükte bir kasaba olsa da şu sıralar biraz fazla hareketli. Dışarıdan ortasına doğru tek tük başlayan binalar sıklaşıyor ve bir kaç kat artıyorlar. Ancak asıl dikkatini çeken şey, kasabaya girerken içinden geçtiğin minik bir çadır kent.

Çadırlar rastgele dizilmemiş, belirli bir düzen ile kurulmuş. Nereden baksan bir 30, 35 çadır sayıyorsun, bu da tam bu sayıda bir aile demek. Çadır kentin ortasında büyükçe başka bir çadır bulunuyor, bu da shinobiler için geçici bir karakol görevi görüyor olmalı. Çadırın bir yüzündeki "Iryou" sembolü de çeşitli medikat yardımların da yapıldığını belli ediyor. Bununla beraber bu büyük çadırın önünde bulunan bir kaç kazan ve masa da yemek dağıtımının da buradan halledildiğini söylüyor sana. Şimdilik kazanlar ve masalar boş. Çadır kentin uzak bir köşesinde boş at arabaları da seçiyorsun, kasaları çeşitli kutularla dolu.

Bu çadır kent Çimen Ülkesi'nin iç kesimlerine giden yolun kenarına kurulmuş, Doushi'nin hemen kuzeybatı çıkışında. Çadır kentte bir çok aile seçiyorsun dışarıda dolaşan, kendi halinde takılan. Bir çoğunun durumu iyi görünüyor. Bir kaç shinobinin çadırlar arasında devriye gezdiğini görüyorsun. Herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Seni gören çocuklar selamlıyor. Shinobiler ise önce anlam veremiyor ancak seni sürücü koltuğunda görünce işlerine devam ediyorlar. Tanıdık bir kaç yüz sana selam veriyor.

Hafif bir yağmur başlıyor bu sırada ve insanların yavaş yavaş çadırların içine doğru hareket ettiğini gözlemliyorsun. Sen de bir kapüşonlu cübbe giyiyorsun üzerine ve ilerlemeye devam ediyorsun. Yağmur hafif, ancak güneşin taze ışıklarını engellemeye yetiyor. Bu da ısının biraz düşmesine sebep oluyor.

Köyün iç kesimlerine ilerliyorsun çadırkenti arkanda bıraktıktan sonra. İnsanlar gayet relaks görünüyor, bir çoğu kendi işiyle ilgileniyor. Herhangi bir sıkıntı sezmiyorsun havada. Zaten bu yöre insanı ile Yağmur Ülkesi yöresi insanı az çok aynı yerin insanı, birbirleri ile kaynaşmalarının zor olmaması gerektiğini düşünüyorsun. Kasabanın ortalarına doğru ilerliyorsun genişçe sokaklarda ve Kusagakure yerleşkesinin olduğu kuleye vardığında, durduruluyorsun doğal olarak. Bulunduğun sokak epey geniş ve kasabanın bir çok kısmına açılan başka yan sokaklarla birleşiyor. Sokağın orta kısımlarında üç katlı bir Japon stilinde kule bulunuyor. Bu kuleye sürekli birilerinin çıkıp girdiğini gözlemliyorsun, hemen hemen hepsi Shinobi. Seni durduran birisi de, aynı şekilde, bir Shinobi. Üzerindeki yağmur cübbesini yeni geçirip dışarı çıkmış gibi. Seni selamlıyor.

Yapacaklarını anlatıyor ve Aisu'nun izninden bahsediyorsun. Zaten az çok tanıdık olan bu surat geçmene izin veriyor iyi şanslar diledikten sonra. Ardından Yağmur Ülkesi istikametinde devam ediyorsun.

Doushi arkanda git gide küçülürken çamurlu bir düzlük karşılıyor seni ve yağmurun şiddeti kısmen artıyor. Bu şiddet zamanla artıyor gibi değil, daha çok sen ilerledikçe artıyor gibi. Yağmurun merkezine gidiyor gibi hissediyorsun kendini. Önünde bir kaç seçenek beliriyor bu sırada. Düz devam edersen eski cephelerin olduğu, neredeyse tamamen Kusagakure kontrolü altında olan yöreye varacaksın. Biraz güneye kırarsan ise cephelerden uzak ancak Ateş Ülkesi ve Irmaklar Ülkesi'ne yakın kısımlara ilerleyeceksin. Eğer olur da kuzeye kırarsan gene cephelerden uzak ancak Yağmur Ülkesi'nin iç kısımları istikametindeki yörelere ilerleyeceksin. Bu direkt olarak iç kesimlere gideceğin anlamına gelmiyor, sadece o yöndeki bir yöreye varacağını biliyorsun.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 193
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by Kitamura Susumu » July 25th, 2019, 12:59 am

Aisu-san'ın, Takehara üzerinde nasıl bir sikiş performansı sergileyeceğini kafamda kurgular bir şekilde çıktım Kusa-chou binasından. Geride kalmaya niyetim yoktu paparadan bir pay da bana düşmemesi için. Fakat nasıl bir cümbüşü kaçırdığıma dair merakımı da, ahıra varana kadar gideremedim. Kafamda çevirdiğim türlü senaryolar eyerleri elime geçirene kadar bitmedi bile; köy kapılarına varana kadar gitgide azaldılar, nöbetçilere verdiğim selamla ise tamamen sonlandılar. Sonunda elbette Aisu kazanıyordu, oldukça kanlı bir biçimde.

Soğuğun yarattığı uyuşukluk yavaştan azalırken "Size isim de koymak lazım şimdi." diye seslendim atlara doğru, sanki cevap verebileceklermiş gibi. Köy artık epey arkamdaydı, yollar ise iki atla boş muhabbete dalmamı mazur görecek kadar sessiz. Kahveli olana klişe yasaları gereğince Kuri diye seslenmem lazım gelebilirdi. Beyazlı hanimefendinin Yüce At İsimleri Ansiklopedisi'ndeki karşılığı ise Sora olmalıydı. Fakat ben, beş dakikalığına da olsa yasa tanımaz, kitap bilmez bir hergeleydim artık. Tek eğlencem ise beni daha çok oyalayacak bir şey bulana kadar atların isimlerini karıştırmaktı. "Sen, kahve renk olan, adın Sora artık. Sen de, Kuri ol madem." Kendimi onaylar bir şekilde gururla kafa salladım, adlandırma merasimim artık bitmiş, kendimi oyalama yöntemim ise gereksiz şarkılar mırıldanmaya doğru evrilmişti.

Yer yer güneşin ısıtmaya yetmeyişinden dem vuran şarkılar söyledim, bazen modern müziğe kaydı sözlerim. Zaman zaman saygıyla anılan klasiklerin sözlerini müstehcen versiyonlarıyla değiştirmedim de değil şimdi, yalan yok. Fakat Doushi ufukta gözüme çarpana kadar tercihim depresif şarkılardan yana oldu. Kasabaya yanaştıkça sesimi gitgide kıstım. Anlamsız mırıltılarla iyice içerilere sürdüm ve en sonunda çenemi kapattım. Etrafımı iyice incelemeye başladım. Doushi, özellikle savaştan önce oldukça büyük bir darbe almıştı. Gelen saldırıyı önlemeye çalışan yerleşke shinobilerinin bir çoğu kaybedilmişti. Son hali ile şu an arasında ise epey bir fark vardı; düzen çadırlar aracılığıyla kurulmuş ve etrafta minik insanların koşturabileceği bir ortam yaratılmıştı. Savaşın izlerinin yavaş da olsa siliniyor olması, halkın bir arada sorunsuzca yaşayabilmesi bir memnuniyet duygusu yarattı içimde. Bana el sallayan zıpırlar ise suratımda bir gülümsemeye neden oldu sadece. Yavaştan bir yağmur başladı, ve insanlar çadırlarda kaybolmaya başladı.

Arkama attığım pelerini üzerime geçirerek iç kısımlara daha çok ilerledim. Kasabanın kalbindeki kuleye buradan geçişimi haber etmemin ne kadar gerekli olduğunu hesap ettiğim bir sırada da durduruldum. Şanslıydım kendimce, popomu kaldırmama, burayı zor ısıttım zira, ve işimi uzatmama gerek kalmamıştı. Derdimi anlatıp yerleşke shinobisinin iyi şans dileklerini aldıktan sonra, burayı da arkamda bırakmaya hazırdım.

Yağmurun iyice artmasını izlerken ilerlemeye de devam ettim. Kısa sürede, Yağmur Ülkesi'nde bir çok görev geçirmiş olsam da bir türlü kendi ülkemdeki gibi hissettirmiyordu buranın sağanağı. Alışabildiğim söylenemezdi havasına. Arabayı yönlendirişimin bilinçsizleşmeye başladığını hissettiğim vakit durdum, düşünmeye başladım. Yetmedi, ayaklarımı açma niyetiyle yere indim sıcak koltuğuma kısa bir veda edip. Ayaklarıma bulaşan çamurla birlikte de, düşünmeden atladığıma pişman oldum. Bir sigara çıkarıp yaktım, atların dibinde kısa adımlarla volta atmaya başladım. Yolumdan saparsam Aisu-san'a verdiğim sözü bozma riskim doğacaktı. Direkt olarak ülkenin en derin noktalarına gitmeyecektim belki ama kendimi kaptırıp çok ilerleme riskim vardı. Bir başka yöne kırarsam ise, amacımdan şu an için uzak olan bir bölgeye varacaktım. Aklımdan insanların savaş nedeniyle Ateş Ülkesi yakınlarındaki sınırlara yığılmış olabileceği ihtimali geçse de, önceliğim savaşı bizzat yaşamış bölgeleri elden geçirmek olduğu için bu ihtimal üzerinde durmadım. Yağmur'a ilerlemek ile düz devam etmek arasında son bir kez düşünürken sigaramdan son bir fırt daha aldım. "Düz devam edeyim en iyisi." diye kendi kendime söylendim, yere attığım sigaranın çamurda sönmesini izlerken. Belki, o da en iyimser ve düşük ihtimalle, vaktim kalırsa cephelerden dönüp Yağmur tarafına da geçebilirdim bir başka vakit. Bir iki saniye bu kararı kafamda tarttım, kafamı yukarı aşağı sallayarak geri şoför koltuğuna tırmandım. "Evet evet, düz gideyim. Bizim cephelerin oraya."
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 77,000
Prestij: 7
Ün: 25
GP: 50

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1624
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by GM - Naruto » July 26th, 2019, 11:07 pm

At arabasını tekrar sürmeye başladığında akşam vaktinin yaklaştığını farkediyorsun. Yolculuğunun epey sürdüğünü tahmin ediyor gibisin zira yola çıktığında sabahın körüydü, diye hatırlıyorsun. Günlerin kısalmaya başlamasının da bunda bir etkisi olduğu aşikar tabii. Atları dehliyorsun güneş ufukta, Ishigakure taraflarından batarken. Yönün de kısmen orası gibi, batan güneşi önüne alarak bu boş arazide ilerliyorsun.

Arazi bir noktadan sonra kendini koruluklara bırakıyor. Koruluklarla beraber çevreye bir eğim geldiğini hissediyorsun. Yukarı, aşağı, zemin dalgalanmaya başlıyor sen ilerledikçe. Aracını rahatsız edecek kadar değil ancak farkedilmeyecek bir etki de değil bu. Bir ufak ağaç grubunu aşıp bir diğerine ilerlerken tamamen Yağmur Ülkesi sınırlarına girdiğini anlıyorsun.

Takip ettiğin yol kısmen bir anayol. Yani eskiden olsa, bir anayol olabilirdi. Şu anda ise oldukça boş, hatta tek gördüğün canlı yükünü bırakıp dönen bir Kusagakure ikmak vagonu. Onun dışında herhangi birisiyle karşılaşmıyorsun.

Yarım saatlik bir ilerlemenin ardından ağaçsız bir yolda tepeye tırmanmaya başlıyorsun, aşağıya inerken ise ağaçların başladığını farkediyorsun. Tepeden aşağı inerken çevredeki ufak korulukların da seyrelerek azaldığını farkediyorsun. Kendini geniş bir ovaya bırakıyor ve zemindeki dalgalı ilerleyiş de azalıyor gibi görünüyor. Buranın ilerisinde, epey ileride ama, yüksekçe bir tepe seçiyorsun. Bu tepenin ucunda ışıkları yanmaya başlayan yerleşkenin Kusagakure'nin ön saha karargahı olduğunu biliyorsun.

Arabayı yavaşlatıyorsun ve çevrene bakıyorsun. Bir kaç tepe ile çevrilmiş, koruluklarla kaplı bir ova. Savaş izleri ile süslenmiş, fakat doğa bu izleri de yavaş yavaş kapatmaya başlamış. İndiğin bu ova aslında "cephe" olarak tanımlanabilecek sert bir çarpışmanın gerçekleştiği bir yer. Operasyonlar bu yörenin ve çevresinin neredeyse her bir yerinde mobil timler tarafından gerçekleştirilse de gerçek anlamda "çarpışma" veya "cephe" olarak tanımlanabilinecek yer burası. Sen ovaya ilerledikçe de bunların izini görüyorsun, civardaki çeşitli korulukların yanmış, bazılarındaki ağaçların köklenmiş olduğunu seçiyorsun. Çeşitli yerlerde Doton teknikleri tarafından bırakılan izler var, solunda kalan bir açıklıkta üç beş sütun sanki birisi oyuncaklarını unutmuş gibi duruyor.

Etrafta çok zorlarsan bir kan kokusu var ancak çarpışmanın üzerinden çok vakit geçtiği için pek farkedilmiyor. Çevrede ceset de görmüyorsun açıkta, ölü Kusagakure shinobileri daha çarpışmanın ardından gelen ilk şafak sökmeden çoktan götürüldüklerinin bilincindesin. Ölü Riaru mensuplarının ise muhtemelen yoldan çıkıp biraz ararsan toplu mezarlarını bulabilirsin. Pek yapmak istiyor musun, bilinmez.

Civarda Kusagakure yerleşkesi dışında köyler olduğunu biliyorsun. Kusagakure yerleşkesinin medikal anlamda bir desteğe ihtiyacı yok ancak civar köylerin her zaman olabilir. Bu savaş alanı sonuçta spesifik olarak burayı değil, civardaki neredeyse herkesi etkilemiş durumda.

Yavaşlamış arabandan tekrar çevreyi kesiyorsun kendine bir hedef belirlemek için. Tam bu sırada ise, sol çaprazında, ileride bir hareket seziyorsun. Koşturan bir şey... Bir çocuk. Genç görünüyor, üzerinde yırtık köylü kıyafetleri var, turuncu tonlarında. Ayağında da bir sandalet, yıkık bir kaç ağacın etrafında dönüyor yere kitlenmiş bir şekilde. Bir şeyler arıyor olmalı. Senden uzaklığı 100 metre kadar.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 193
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by Kitamura Susumu » July 29th, 2019, 5:33 pm

Şoför koltuğuma iyice yerleşip arabayı dümdüz ilerletmeye başladım. Kusagakure artık çok geride kalmış, güneş ise yavaş yavaş ortamı terk etmeye başlamıştı. İnatçı bir sapık edasıyla güneşin battığı yönü kovalamaya devam ettim, yer yer yine bir şeyler mırıldanarak, bazen ise bacağımı istemsizce sallayarak.

Acaba Fuu ne yapıyordu şimdi? Akşam yemek yapmak için ne hazırlıyordur? Hala köyde olsaydım tavuklu bir şeyler pişirmesi için yalakalık yapardım kesinlikle. Bulaşıkları ve mutfağı temizleyeceğime söz verir, masayı da toplardım bir de. Belki Iori'yi de çağırırdık. Eminim Fuu'nun yemeklerini beğenirdi o da, damak zevki diye bir şeye sahipse tabii. Üçümüz güzel bir akşam yemeği yerdik bizim evde, sonra belki hep beraber dışarı çıkardık nasıl olsa saat o kadar geç olmadı diyip.

Bacağımı sallayışım da, mırıldanışım da bu düşüncelere dalmaktan alıkoyamamıştı beni.

Tüm bu hayal ettiklerimi dün akşam ben hala köydeyken de yapabilirdik. Veya bir önceki akşam, ya da daha da öncesindeki akşam. En ufak şeyde triplere girip kaçan bir kişiliğe evrilmiş olmasam, köye döndüğümüzden beri bir çok akşamımız bu çizgide ilerleyebilir, benim bu yola daha rahat bir kafa ile çıkmamı sağlayabilirdi. Bunun yerine eve kapanmıştım Fuu'nun dönüşünü bahane edip; sanki hiçbir şey yapmadan sadece yatmak kafamdaki problemleri çözecekmiş gibi. Fuu'nun yaşadıklarını tartmakla başlayan düşünce vagonlarımın neden eninde sonunda Iori'de sonlandığını çözeli de uzun olmamıştı. Arkadaşlıktan daha fazlasını hissettiğimi anlayışım o malum görevin bitmesiyle simültane bir şekilde olmuştu ve ben, köye döndüğümüzden beri tüm akşam yemeklerimi Fuu ile yalnız başıma yemeyi tercih etmiştim bu sebepten ötürü.

Yüzümün ekşi bir şey yemişimcesine buruşmasına engel olamadım. Aynı anda pişmanlık, öfke, hayal kırıklığı ve boyun ağrısını hissedebildiğim o anlardan birindeydim yine. Kafamı geriye hızlıca atıp kasa üzerinde gerdirdiğim tenteye çarptırdım son geçen günleri tekrar hatırlayınca. Esnek kumaş kafamın geri sekmesine sebep oldu, ben ise inatla geri vurdum tenteye. Dişlerimi sıkmaya, "mnkoyimmnakoyimmnakoyim!" diye sayıklamaya başladım bu sahne ardı ardına tekrar ederken. Sinirlerim bozulmuştu gene, kendi kendime. Zaten düşününce son zamanlarda beni kızdıran tek şey ben oluyordum ya, her dert için birilerine suç buluyordum kendimce ama eninde sonunda hep anlıyordum tek malın kendim olduğunu. Neyse şimdi.

Yollar hafiften engebelenmeye başladı, çok geçmeden de beni bir tepeden inmeye yolladı. Kendimi etrafıma odaklanmaya zorlayıp, dikkatimi yola verdim. Tepetaklak olmamayı başararak indiğim tepenin sonunda ise genişçe bir ovaya ulaştım; savaşı bizden daha beter bir şekilde görmüş geçirmiş bir ova. İlerde, çok uzaklarda bizim karargahı görmesem kendimi çok tekinsiz bir ortamda hissedebilir, yolumu değiştirebilirdim sırf buranın halinden yola çıkarak. Bunun yerine tıngır mıngır ilermeye devam ettim hiçbir mezar grubuna rastgelmemeyi umarak. Kendimi, bu sefer da savaş anılarıyla yüklü bir başka düşünce vagonuna sokmak istemiyorum. O günlerin acısını savaş sonrası hastanede kıçımı yırtarak ve kendimi yine eve kapatarak çıkardığımı düşünüyorum. Bu yüzden detaylardan yola çıkarak dalıp gitmemeye çalıştım. Civardaki en yakın köyü kestirip burayı terk etmeye niyetlenişim ise hissettiğim bir şey ile yarıda kaldı.

Bir çocuk, ya da velet, ya da her ne ise. Ne zamandır burada bilmediğim bir insan yavrusu az biraz uzağımda koşturuyor, sanki bir de bir şeyler arıyordu. Havanın iyice kararıyor olmasına bakılırsa, şahin gözlü değilse çabaları sonuçsuz kalacak gibi görünüyor. Kıyafetlerine bakılırsa da gidip göz atabileceğim civar köylerden birinin mensubu olmalı. "Olabilir." diye mırıldandım kendi kendime. Deli danalar gibi dolanacağıma çocuğu kendime rehber edinebilir, derdini falan öğrendikten sonra beni köye götürmesini isteyebilirdim. Baş parmağım ve işaret parmağımı ağzıma götürdüm, güçlü bir ıslık çaldım dikkatini çekmek için. Islık çalmayı öğrendiğimden beri her fırsatta çalıyorum da. Hızımı bozmadım, arabayı ona doğru biraz daha yanaştırmaya başladım. "Bir şey mi kaybettin?"
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 77,000
Prestij: 7
Ün: 25
GP: 50

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1624
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by GM - Naruto » July 30th, 2019, 1:41 am

Arabayı yoldan çıkartıp oraya sürmeye başladığında ıslığını çalıyorsun. Çocuk sana doğru bakıyor, ardından tekrar etrafta bir şey aramaya devam ediyor. Yaklaştıkça kısa saçlı bir erkek... Hayır, bir kız çocuğu olduğunu farkediyorsun. Kısa, siyah saçlara sahip. Omzuna kadar gelmiyorlar bile. Üzerinde bir erkek çocuğuna ait kıyafetler var, köylü kıyafetleri. Pek iyi durumda değil gibi, ancak iş görüyor. En azından yamalı, yani bakımı yapılıyor. Suratı çok az da olsa çökmüş bir durumda, beslenmesi yerinde gibi ama az olmalı.

Sen arabayı epey yaklaştırdığında, tekrar durup sana bakıyor. Sorunu sorduğun zaman ise, hızlıca "Hayır, bir şeyler arıyorum." diyor ve tekrar etrafı kurcalamaya başlıyor. "Aha!" diyor bir kaç saniye sonra ve yıkık ağaçlardan birinin dibini eşelemeye başlıyor. Tekrar bir kaç saniye geçiyor, ardından bir şeyleri çekiştirmeye başladığını farkediyorsun. Oturduğun yerden ne yaptığını görmeni engelliyor yerdeki ağaç gövdeleri.

"Çıksana... Çıııık!" diye ıkınıyor çocuk, ardından çekiştirdiği şey aniden boşa çıktığı için bir kaç metre geriye, sırtı yere gelecek şekilde düşüyor. Bu sırada havaya bir kılıç fırlıyor, bir katana. Çocuğun yakınında bir yerlere saplanıyor. Detayları göremiyorsun.

"AAAAA!"

Bir acı çığlığı işitiyorsun. Çocuk, ağacın gövdesinin arkasında kaldığından mütevellit başına herhangi bir şey gelmiş olabilir. Çığlık ani bir şekilde çıkıp bitiyor ve şu anda bir ses gelmiyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 193
Joined: August 31st, 2018, 1:49 am

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by Kitamura Susumu » July 30th, 2019, 7:27 pm

"Tamam da ne arıyorsun işte..." diye mırıldandım, bir yandan gözlerimi devirerek. İnsan yavrusunun bir kız olduğunu fark etmiş, kendisiyle ilgili bir kaç da fikir yürütmüştüm aklımdan, ona doğru yaklaştıkça. Kara kuru bir şey gibi duruyor, üstü başı da pek bakımlı olmasa da, idare ediyor gibi görünüyor. Bir de gitmiş, erkek gibi giyinmiş. Yakın zamanda bu noktada epey aksiyonun ve tekinsiz olayların döndüğü düşünülürse, mantıklı bir seçim olmalıydı. Kimin ne yapacağı belli olmuyor, malum.

Çocukla aramdaki mesafe epey azaldığında arabamı durdurdum ve öne doğru eğilip, hareketlerini izlemeye başladım. Dizimle dirseğime destek yaparak bir elimi de yanağıma yasladım. Ufaklık biraz azimli olmalı, varlığımı umursamadan işine aynı istikrarda devam ettiğine göre. Bir süre böyle kaldım, aradığı şeyi bulmuşcasına cıvıldamasaydı bir sigara bile yakabilirdim bu ana tanıklık ederken. Kız debelendi, ıkındı sıkıldı, bir şeyleri çekiştirmeye başladı. Neyi yakaladığına dair bir merakla boynumu uzatıp, görmeye çalıştım oturduğum yerden. Bunda pek başarılı olamadığım gibi veledin de işi boka sarmıştı. Beceriksiz midir nedir, uçmuş gitmiş yere kapaklanmıştı.

Bir de havaya kılıç fırlamıştı, ne hikmetse artık. Ve ben salak gibi, "Çıktı mı bari?" demiş bulunmuştum, gevrek gevrek gülerek.

Tabii sırıtan halim olayları sindirdiğim saniyede tepetaklak olmuş, duyduğum acı çığlık ise beni "Hassiktir!" diye ayağa fırlatmıştı. Tamam neyi çekiştirdiyse çıktı çıkmasına da, çıkan şey kıza saplandı ya lan! Yani... Sanırım saplanmıştır, emin olamasam da. Neyse ki saplanan şeyleri çıkarıp geride bıraktıkları izleri iyileştirme yetisine sahip biriyim. Iori sağolsun... O da böyle kılıçlara kucak açmayı severdi.

Şoför koltuğundan inip, hızlıca koşturmaya başladım bu yüzden. Gövdeler üzerinden zıpladım, kıza varmaya çalıştım. Medikal çantamı da şöyle bir yokladım, çıkarmadığımdan az çok emin olsam da belimde olduğunu hissetmek beni daha iyi hissettirecekti. Kıza ise, ne yapacağımı henüz bilmiyorum. Ne olduğundan ve yaralandıysa nasıl, neresinden yaralandığından emin olamadan bir fikir yürütemem. Bu yüzden yanına vardığımda durumunu inceleyeceğim, doğal olarak.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Yaş: 19
Cinsiyet: E
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 77,000
Prestij: 7
Ün: 25
GP: 50

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.


Ninjutsu


-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu


-Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1624
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kitamura Susumu] Tekrar Görüşünceye Dek

Post by GM - Naruto » August 9th, 2019, 4:42 am

At arabasından atlıyor ve hemen önündeki bir kaç ağaç sütununu parkur yaparmışçasına aşıyorsun. Son sütunu da aştığında, kızı yerde yatarken görüyorsun. Ağlamaklı bir şekilde, gözlerini kapatmış, öylece duruyor. O kadar çok sıkmış ki gözlerini, yanakları kıp kırmızı olmuş. Üstü başı çamur içinde. Kendini dehşet kasıyor. Ayaklarının titrediğini görebiliyorsun. Omuzları yükselmiş, neredeyse kulaklarına gelmiş.

Dikkatini çeken bir başka şey ise kızın sol bacağına komple saplanan kılıç oluyor. Baldırına girmiş üstten ve yarısına kadar saplanmış. Sızan kanlar üzerindeki zaten kirli olan kıyafeti kızıllaştırmış durumda. Kız, şoktan bir acı hissediyor mu emin değilsin. Ancak hareket etmeye çalışırsa bacağını parçalayacak o belli. Kemiğe denk gelip gelmediğinden emin değilsin.

Kız senin geldiğini fark etmiş gibi değil. Resmen olduğu yere mıhlanmış bir şekilde duruyor. Bir kaç sefer burnunu çekiyor ancak ses çıkartmıyor. Bir kaç adım yaklaşıyorsun. Yaklaştığında, kızın nefesinin altından "Acımıyor, acımıyor..." dediğini duyar gibisin. Dudakları o kadar az oynuyor ki, uzaktan farkedilmiyor. Transa geçmiş gibi. Tabii, şoklu trans.

Kızın yattığı zemin yer yer çimen, yer yer kirli çamur. Çamurun üzerinde çeşitli eski kan lekeleri görüyorsun, bu da sana "enfeksiyon!" sinyalleri veriyor. Kılıcı süzdüğünde onun da epey eski ve yer yer paslı olduğunu görüyorsun. Kabzaya yakın bir yerlerde "KG-456-1" yazısını seçiyorsun. Bir seri numarası olmalı. Aklına gizli görevinizde karşılaştığınız Riaru'nun adamlarına dağıtılan kılıçlar geliyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Post Reply

Return to “Yağmur Ülkesi”