[Oita Butsuo & Jirou Ryu] Panzehir

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Oita Butsuo & Jirou Ryu] Panzehir

Post by GM - Naruto » August 26th, 2020, 10:21 am

Her ikinizin de konuşmasını dikkatle dinleyen Ishichou, Ryu’dan aldığı olumlu yanıtla tatmin olmuş görünüyor. Ancak Butsuo’nun başından beri ketum tutumuna karşılık içini dökmeye başlaması ve ağzından çıkan cümleler Ishichou’yu şaşırtmışa benziyor. Bu şaşkınlığını gizlemekte herhangi bir sakınca görmeyen Ishichou, Butsuo’nun konuşmasının sonlanmasının ardından kafasını birkaç kez öne ve arkaya sallıyor. Kafasında Butsuo’nun cümlelerini ve ardındanki anlamlarını tartmaya çalıştığı belli olan Ishichou, yüzündeki ılıman tavrı korumayı da sürdürüyor.

Odanın içine çöken kısa süreli sessizliğin ardından Butsuo’ya bakarak “Bu konuyu kafama not ettim Butsuo-san. Üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum.” diyor. Hemen ardından ise hafif bir nefes aldıktan sonra “Ancak bugün değil. İyice yoruldunuz ve bu kendi bilmez kadın da size bir şeyler söyleyip duruyor! Yerinizde olsam çoktan koşarak uzaklaşmıştım.” diyerek sırıtmasının ardından “Ne olursa olsun, bu işin üstesinden gelebileceğinizi biliyordum. İyi dinlenin ve tedavilerinizi aksatmayın.” diyerek sizi uğurluyor.

ÖDÜLLER

Jirou Ryu
  • Görev Sonu:
    • 50 GP
    • 250.000 Ryo
    • 2 PP
  • Penaltı:
    • Pasiflik -> -10 GP
  • Bonus:
    • GM Pasifliği -> 15 GP
  • Tedavi Masrafı:
    • -15.000 Ryo
Sonuç:
  • Net:
    • 55 GP
    • 235.000 Ryo
    • 2 PP
Oita Butsuo
  • Görev Sonu:
    • 50 GP
    • 250.000 Ryo
    • 2 PP
  • Penaltı:
    • Pasiflik -> -5 GP
  • Bonus:
    • GM Pasifliği -> 15 GP
  • Tedavi Masrafı:
    • -15.000 Ryo
Sonuç:
  • Net:
    • 60 GP
    • 235.000 Ryo
    • 2 PP
  • Jirou Ryu “Temkinli Davranışlar”, Oita Butsuo ise “Gelir Kaybı” özelliklerini yitirmişlerdir. Bu özellikleri imzalarından silebilirler.
  • Jirou Ryu ve Oita Butsuo aşağıdaki özellikleri kazanmışlardır, imzalarına geçirmeleri gerekmektedir.
Off Topic
Yeni Avcılar
Karakter Bingo Kitabı’nda bulunan bir kaçağı başarılı bir şekilde avlamış olduğu için shinobiler içerisinde daha tanınır hale gelmiştir. Bu tanınmanın getirisi olarak da, diğer shinobilerle girdikleri etkileşimlerde, daha saygı duyulur ve sözleri daha dinlenir olmaktadır. Karakterin durum içerisinde mantıklı hareketleri –mevcut stat ve becerileri de dikkate alınarak- diğer shinobiler tarafından fazla sorgulanmaz.

Bu özellik GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Off Topic
Üç Kişinin Sırrı
Ishichou ile karakter arasında geçen konuşmalar sırasında karaktere verilen gizli görev nedeniyle, Ishichou’nun karaktere duyduğu güven artmıştır. Bu sayede karakter Ishichou’ya daha ulaşabilir olduğu gibi, karakterin bilgi erişimi, görüş alışverişi veya benzeri konularda Ishichou tarafından daha iyi bir yönlendirilmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, Ishichou’nun artan güveni karakterler üzerinde başarı konusunda daha büyük baskı oluşturmaktadır. Karakter hatalı karar almaktan ve hatalı adımlar atmaktan çekinmektedir. Bu nedenle karakter, doğrudan bir aksiyon alırken daha öncekilere nazaran daha düşünceli bir şekilde hareket etmektedir.

Bu özellik karakterin diğer shinobi ve kişilerle etkileşimine herhangi bir etkide bulunmaz. Bununla birlikte tamamen kurgusal bir yapısı bulunması nedeniyle, karakter bu özelliği kaybedebilir.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”