[Akatsuya Renshiro & Akatsuya Shoshiro] İki Beden Tek Geçmiş

Akatsuya Shoshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:
Re: [Akatsuya Renshiro & Akatsuya Shoshiro] İki Beden Tek Geçmiş

Post by Akatsuya Shoshiro » September 5th, 2021, 10:50 pm

Adamın beni görmezden gelmesi hiç umurumda olmamıştı açıkçası. Buna o kadar alışıktım ki tepki bile vermemiştim. Tek umursadığım bize bir açıklama yapmasıydı. Bizden bir isteği olacaksa bu kabul edebileceğimiz bir şey olmalıydı ki ortada bir anlaşma olsun. Aksi takdirde biz de istediğimiz bilgiyi alamayacaktık. Neyse ki beni adam yerine koymamasına rağmen kendisi hakkında bilgi vermeye başlamıştı ki bu da benim için yeterliydi. Adamların işini nasıl yaptıklarından çok bize vereceği işi merak ediyordum daha çok. Bu yüzden sadede gelmesi için sabırsızlanıyordum içten içe. Asıl söylemesi gerekeni söyleyip belirsizliği ortadan kaldırması şu an için ilk istediğim şeydi.

Bize vereceği işle ilgili konuşmaya başladığında oturduğum yerden doğrularak masaya doğru yaklaştım daha dikkatli dinlemek adına. Eğer bunu kabul edeceksek bütün ayrıntılarını bilmek istiyordum. Adam çok ayrıntıya girmeden sadece adamlarının kayıp olduğunu söyleyerek onların izini bulmamızı istemişti bizden kısacası. Tehlikeli olma ihtimali vardı ama zor bir iş gibi görünmüyordu. Sadece adamın sürekli bu şekilde kayıp veriyormuş gibi konuşması beni rahatsız etmişti. Ren ise adama benim işçin çıkıştıktan sonra teklifi kabul etmişti düşünmeden. Bunun benim umurumda olmadığını o da bilirdi fakat belli ki bir tavır koymak istemişti. Onun konuşmasından sonra masadan kalkarak “O zaman hiç beklemeden yola koyulalım.” diyerek Ren’den önce dışarı çıkacaktım. O da dışarı geldiğinde “Heh… Efsane ha.! Kendi adamlarına ne olduğu umurunda bile değildir. Sadece parasını düşünüyor. Komik…” diyecektim iç çekerek.
Image
Künye
İsim: Akatsuya Shoshiro
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin / Kaçak
Ryo: 45.000
Prestij: 0
Ün: 10
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Akatsuya: Hayatta değer verdiği tek kişi kardeşi olduğu için onun mutluluğu en büyük önceliklerindendir. Geçmişte yaşadıklarını artık arkada bırakarak onun mutlu ve hergün korkuyla yaşamayacağı bir hayat yaşaması için çabalamaktadır. Yalnızca kardeşi için gerekirse kendi canını bile feda etmeye hazırdır.

Özgür ruh: Shoshiro, babasının ona yaptıklarınan sonra başka insanlar tarafından ezilmek ve tartaklanmaktan nefret etmektedir. Güçlünün güçsüze üstünlüğünü kabul ettirdiği düşüncesinde olduğu için kendini her konuda geliştirerek başkalarına muhtaç olmayacak seviyeye ulaşmayı amaçlamaktadır. Kimseden emir almadan, Kimsenin altıonda kalmadan tamamen özgür bir şekilde yaşamayı amaçlayan Shoshiro, kendi yeteneklerini geliştirerek, kimsenin kurallarına uymadan kendince hayat sürmek istemektedir.
Komplikasyon
-

Özellikler

Güç: 4
Çeviklik: 7
Kondisyon: 5
Potansiyel: 7
Varlık: 1
Zeka: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 3 -Favori-
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3 -Favori-
[Zeka] İzcilik: 1

Ninjutsu

Karyuu Endan B- Rank
Suzaku no Jutsu A-Rank
Hibashiri C-Rank
Kakurei no Jutsu B-Rank

Taijutsu

-

Genjutsu

Shibou no Jutsu B- Rank

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 6th, 2021, 12:27 am

Yaşlı adam, Renshiro'nun çıkışına cevap vermeye lüzum görmezmiş gibi duraksamadan "Heh!" diyor basit bir şekilde. Shoshiro'ya hala bakmamakta. Ardından gelen 'efsane' kelimesiyle birlikte ise büyük bir kahkaha patlatıyor: "Ben mi efsaneymişim? Ben bu dünyaya çivi çakmış huysuz bir kabadayıyım sadece. Karşılaştığın herkese hak etmediği sıfatlar vermeye devam edersen çok yaşamazsın velet!" diyor sırıtmayı sürdürürken.

Bu esnada Shoshiro, dışarı çıkmış oluyor. Renshiro hala aynı yerde oturmakta. Shoshiro dışarı çıktığı için bakışları bir anlığına kardeşine dönüyor Renshiro'nun. Garson kadın ise kalkmaya hazırlanıyor olduğunuzu görerek masaya geliyor. Yaşlı adamdan çekindiği bariz, ancak mırıltıya benzer bir şekilde "Hesap? Yoksa gece dinlenmeniz için size bir oda hazırlayayım mı?" diyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Akatsuya Renshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Renshiro » September 7th, 2021, 8:50 pm

Son derece dikkatli ve bir o kadar da göz korkutucu şekilde yaptığım tatlı sert uyarım eminim ki istediğim yerlere gitti. Yaşlı adam bu konu da ne kadar hassas olduğumu anladığını düşünüyorum. Gerçi konunun fazla üzerinde durmadan onun için kullandığım '' efsane '' kelimesine takıldı. Aslında bu kelimeyi kullanmamdaki amaç yaşlı adam diye hitap ettiğim kişinin adını bilmememdi. Burada belirli bir ağırlığı olduğu ve Riaru'yu da tanıdığı için bu şekilde hitap etmek daha uygun gelmişti bana. Böyle önemsiz bir konu için polemiğe girmeye niyetim yoktu. Bu yüzden söylediklerini sadece kafamla onaylayıp onu dinlemekle yetindim. Bu olaylar cereyan ederken kardeşimin masadan ayrıldığını fark ettim. Shoshiro, tam bir ortamdan ayrılma uzmanıydı. Öyle ki aynı masada oturan ben bile bunun farkına ancak oturduğu boş yere baktığımda anladım. Neyse ki ortamdan ayrılmadan önce etrafa bakarken onu gördüm. Dışarıya doğru yürüyordu. Onun arkasından gitmek için hamle yapacakken garson tarafından durduruldum. Ödeme yapmamızı istiyordu. Ayrıca gece konaklamak için kalıp kalmayacağımızı da soruyordu. Normalde ilk planımız burada kalma yönündeydi fakat şuan 20km ilerde olan yere gidip olaylara bir bakmak daha mantıklı geliyordu. Bu yüzden garson hanımefendiye '' Yapmamız gereken ufak bir işimiz var. Bugünlük kalmayı düşünmüyoruz. '' dedikten sonra hesap için parayı uzatacaktım. Fazladan yaşlı adam için bir bira parası daha verecektim. Daha sonra tekrar garson hanımefendiye, yaşlı adamı göstererek '' Buradaki ihtiyara benden bir bira getirseniz sevinirim '' diyecektim. Konuşmam bittikten sonra bende kardeşim yanına doğru hareket edecektim.
Image
Künye
İsim: Akatsuya Renshiro
Boy: 1.65
Kilo: 52
Köy: Kaçak (Ishigakure)
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 2.000
Kullanılabilir GP: 10
Kullanılabilir PP: 2

Motivasyon:
Akatsuya: Renshiro doğduğu andan itibaren yanında olan erkek kardeşini her şeyden ve herkes den fazla önemser. Dünya da kendisine en yakın olan kardeşi için yapamayacağı herhangi bir şey yoktur. Onun mutluluğu için ne yapması gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Kırmızı: Renshiro, Ishigakure de yer alan kast sisteminden nefret ediyordur. Bu ve bunun benzeri sistemlerin hepsinin yeryüzünden silinmesini hedeflemektedir. Kendisi gibi ev ortamında bile rahat olamayan kişilerin bir de ev dışında gereksiz alt-üst ilişkileriyle sınıfsal ayrımlarla uğraşmaları onu rahatsız ediyordur. Ayrıca insanların hiçbir şey yapmadan bir sınıfa veya köye ait olması da onun hoşlanmadığı şeyler arasında. Var olan sistemlerin komple yıkılmasını istiyor.

Komplikasyon:
Klostrofobi: Renshiro çocukluğunda babası tarafından defalarca küçük bir sandığın içerisine kitlendiği için genel anlamıyla küçük bir alana ya da odaya girmekten korkar. Bu etki birçok durum veya uyaranlar tarafından tetiklenebilir; kalabalık asansörler, penceresiz odalar ve hatta dar küçük geçitler gibi. Renshiro bu durum içerisinde kaldığından;
1-Şiddetli öfke nöbeti geçirerek içerisinde kaldığı yeri yok etmeye çalışır. Bu esna da kendisine zarar verse de gücü tükenene kadar veya bulunduğu yerden çıkana kadar devam eder.
2-Panikatak geçirerek bulunduğu yerde sessizce nefes alıp vermeye devam eder. Midesinde ve kalbinde meydana gelen ağrılardan dolayı cenin pozisyonuna geçip hiç bir şey yapmadan içinde bulunduğu durumun bitmesini bekler.

Özellikler

Kondisyon: 6
Potansiyel: 5
Varlık: 4
Zeka: 4

Taijutsu
Musatsu - A - Rank
Musatsu Satsugiri - B - Rank

Ninjutsu
Sanzengarasu - C - Rank
Te no kiri - D - Rank
Te no kiri Tekniğin Açıklaması: Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden sis çıkmaya başlar. Savaş sırasında ani şaşırtmacalar için kullanılır. Sadece rakibin dikkatinin dağılmasına ve kullanıcının açık yaratmasına yardımcı olur.

Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.
Beceri

[Güç] Atletizm: 2
[Çeviklik] Akrobasi: 3 (Favori 2)
[Potansiyel] Ninshuu: 3 (Favori 1)
[Zeka] Farkındalık: 3

5 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
3 Sis bombası (Normal Kalite)

Tantou (iyi kalite)
Akatsuya Shoshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Shoshiro » September 8th, 2021, 9:03 pm

Ren’i beklerken bir süre etrafı bakınmaya başladım. Onun kararına itiraz etmemiştim ama birinin ayak işlerini yapmanın verdiği garip bir his sarmıştı içimi. Tabi bunu peşinde olduğumuz bir iş için yapıyorduk. Kovaladığımız mesele bundan daha tehlikeliydi ve onun hakkında işimize yarayacak her bir bilgi kırıntısı için çalışmamız gerekiyordu. Muhtemelen Ren de bunun farkındaydı. Bu yüzden de adamın huyuna gitmek için efsane” gibi tanımlamalar kullandı diye düşünüyordum.

Ren geldiğinde söylediklerime bir cevap vermemişti. Ben de bunun üzerine konuşmaya devam etmiştim. “Bu akşam Rahat bir uyku çekmeyi planlıyordum. Şu işi hızlıca halledebilir miyiz acaba?” diye iç geçirecektim. Bu umuda kendimi ne kadar bağlamalıydım bilmiyorum fakat bir an önce yola çıkmak istiyordum. Ne kadar erken başlarsak o kadar çabuk bitirirdik. BU yüzden hızlı adımlarla yola koyularak “Burada bekleyerek bir şey öğrenemeyiz. Bakalım ne olmuş bu adamlara” diyerek Ren’i de çağıracaktım.
Image
Künye
İsim: Akatsuya Shoshiro
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin / Kaçak
Ryo: 45.000
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Akatsuya: Hayatta değer verdiği tek kişi kardeşi olduğu için onun mutluluğu en büyük önceliklerindendir. Geçmişte yaşadıklarını artık arkada bırakarak onun mutlu ve hergün korkuyla yaşamayacağı bir hayat yaşaması için çabalamaktadır. Yalnızca kardeşi için gerekirse kendi canını bile feda etmeye hazırdır.

Özgür ruh: Shoshiro, babasının ona yaptıklarınan sonra başka insanlar tarafından ezilmek ve tartaklanmaktan nefret etmektedir. Güçlünün güçsüze üstünlüğünü kabul ettirdiği düşüncesinde olduğu için kendini her konuda geliştirerek başkalarına muhtaç olmayacak seviyeye ulaşmayı amaçlamaktadır. Kimseden emir almadan, Kimsenin altıonda kalmadan tamamen özgür bir şekilde yaşamayı amaçlayan Shoshiro, kendi yeteneklerini geliştirerek, kimsenin kurallarına uymadan kendince hayat sürmek istemektedir.
Komplikasyon
-

Özellikler

Kondisyon: 5
Potansiyel: 7
Varlık: 1
Zeka: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 3 -Favori-
[Zeka] Farkındalık: 3 -Favori-

Ninjutsu

Karyuu Endan B- Rank
Suzaku no Jutsu A-Rank
Hibashiri C-Rank
Kakurei no Jutsu B-Rank

Taijutsu

-

Genjutsu

Shibou no Jutsu B- Rank

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » September 13th, 2021, 10:33 pm

Renshiro: Garson kadın, yaşlı adama yaptığın jeste ne tepki vereceğini bilemezmiş gibi önce sana ve hemen sonra yaşlı adama bakıyor. Yaşlı adamın sırıttığını görüyorsun. Bunun üzerine garson kadın uzattığın parayı kabul ediyor. Devamında handan çıkarak kardeşinin yanına ilerliyorsun.

Aranızdaki konuşmaları yaptıktan sonra, tarif edilen yönde ilerlemeye başlıyorsunuz akşam karanlığında.
Off Topic
Bir sonraki konunuzda devam edeceğiz. Ödüllerinizi de eğer o konu da başka bir konuya bağlanmazsa, bitiminde alacaksınız.
Konunun Devamı: viewtopic.php?f=99&p=9074#p9074
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”