[Akatsuya Renshiro & Akatsuya Shoshiro] İki Beden Tek Geçmiş

GM - Naruto
Game Master
Game Master
Re: [Akatsuya Renshiro & Akatsuya Shoshiro] İki Beden Tek Geçmiş

Post by GM - Naruto » August 2nd, 2021, 2:50 am

Aranızdaki kısa konuşmayı bitirdikten sonra Renshiro önde, Shoshiro arkada olacak şekilde hanın kapısına doğru ilerlemeye başlıyorsunuz. Attığınız her adımda müzik daha net duyulmaya, yemek kokuları ise güçlenmeye başlıyor. En nihayetinde, dışarı turuncu bir ışık yayan genişçe kapının önünde buluyorsunuz kendinizi. Yaşlı adam sizi farkedince gözlerini hafifçe size döndürüyor. Ancak saldırmaya pek niyetli görünmediğiniz için, kıpırdamadan oturmayı sürdürüyor. Herhangi bir ses çıkarmıyor. Yine Renshiro önde olacak şekilde, iki kanatlı han kapısına yöneliyorsunuz. İçeri ilk adımınızı attığınızda, birkaç kafa size doğru dönüyor. Özellikle sağ çaprazda, nispeten giriş tarafında kalan masada oturan birkaç yüz. Agresif bir tavır sergilemediğiniz için sizinle çok ilgilenmiyorlar ancak ara ara bakışlarının size yöneldiğini hissedebiliyorsunuz.

Kapıdan girdiğinizde, tam karşıda bir bar tezgahı olduğunu görebiliyorsunuz. Barın arkasında orta yaşlı bir adam içki servisi yapmakta sırtı size dönük oturan iki kişiye. İçeride beş tane masa var. Üç tanesi bar tezgahının biraz önüne yerleştirilmişler yan yana. İki tanesi ise, girişin hemen sağ ve sol çaprazında yer almaktalar. Bar tezgahına yakın olan, sizin sağınızda kalan masa hariç tüm masalar dolu gibi görünüyor. Tezgahın önünde soldaki masada, shamisen çalan yaşlıca bir adam oturmakta. Önünde, masada yalnızca bir içki kupası bulunmakta. Girişin hemen solundaki masada ise ürkek görünümlü ve birbirleriyle fısıldayarak konuşan üç adam var. Orta masada sessiz bir şekilde yemek yiyen birkaç kişi, girişin sağ çaprazında ise içeri girdiğinizden beri sizi süzen kalabalık bir grup mevcut. 7 kişi sayıyorsunuz. Masaları hınca hınç dolu, hem çevresi hem üstü. Çeşit çeşit lapalar, çorbalar, içki kupaları ve et tabakları görebiliyorsunuz. Orta yaşlı, eski püskü giyimli bir kadın elinde büyükçe bir tepsiyle masalar arasında gezmekte.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Akatsuya Renshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Renshiro » August 2nd, 2021, 8:32 pm

Sho ile yaptığım kısa konuşmanın ardından ağır adımlarla han kapısından içeriye doğru yürüdük. İçeri girdiğimde büyük ihtimalle daha önce ki kokuya çok fazla odaklandığımdan dolayı fark edemediğim güzel bir müzik sesinin beni karşılamasıyla karşılaştım. Güzel kokunun geldiği kaynağa daha da fazla yaklaştığımız için onun da varlığını daha kuvvetli hissetmeye başlamıştık. Güçlü koku güzel yemek demekti. Yemekler için sabırsızlanıyordum. İçerisi tam da beklediğim gibi küçük ve sıradan bir han görünümündeydi. Küçük olmasına rağmen oldukça kalabalıktı. Bizim dışımızda yaklaşık 6-7 kişi var gibi görünüyordu. Umarım yemek ve kalacak yer bulabilirdik. Biraz dinlenme kardeşim ve benim şu sıralar ihtiyacımız olan şeydi. Bar tezgahının sağ tarafında yer alan masaya doğru yöneldim. Sadece boş olan masa bu olduğu için buraya oturmaktan başka seçeneğimiz yok gibi görünüyordu. Gerçi tüm masalar dolu olsaydı diğer yabancılarla oturup onlardan bölge hakkında bilgi almak daha da hoşuma giderdi ama her şeyi yavaştan almak önce ki tecrübelerime göre daha iyi olabilirdi. Bu yüzden aceleci davranmak istemiyordum. Boş olan masaya oturduktan sonra etrafta dolanıp servis yapan orta yaşlı hanımefendiye elimi kaldırarak oturduğumuz masayı işaret edecektim. Eğer göz teması kurabilirsek elimle ''iki servis açabilir misin '' işaretimi yapacaktım.
Image
Künye
İsim: Akatsuya Renshiro
Boy: 1.65
Kilo: 52
Köy: Kaçak (Ishigakure)
Element: Suiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 2.000
Prestij: 0
Ün: 10
Kullanılabilir GP: 10
Kullanılabilir PP: 2

Motivasyon:
Akatsuya: Renshiro doğduğu andan itibaren yanında olan erkek kardeşini her şeyden ve herkes den fazla önemser. Dünya da kendisine en yakın olan kardeşi için yapamayacağı herhangi bir şey yoktur. Onun mutluluğu için ne yapması gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Kırmızı: Renshiro, Ishigakure de yer alan kast sisteminden nefret ediyordur. Bu ve bunun benzeri sistemlerin hepsinin yeryüzünden silinmesini hedeflemektedir. Kendisi gibi ev ortamında bile rahat olamayan kişilerin bir de ev dışında gereksiz alt-üst ilişkileriyle sınıfsal ayrımlarla uğraşmaları onu rahatsız ediyordur. Ayrıca insanların hiçbir şey yapmadan bir sınıfa veya köye ait olması da onun hoşlanmadığı şeyler arasında. Var olan sistemlerin komple yıkılmasını istiyor.

Komplikasyon:
Klostrofobi: Renshiro çocukluğunda babası tarafından defalarca küçük bir sandığın içerisine kitlendiği için genel anlamıyla küçük bir alana ya da odaya girmekten korkar. Bu etki birçok durum veya uyaranlar tarafından tetiklenebilir; kalabalık asansörler, penceresiz odalar ve hatta dar küçük geçitler gibi. Renshiro bu durum içerisinde kaldığından;
1-Şiddetli öfke nöbeti geçirerek içerisinde kaldığı yeri yok etmeye çalışır. Bu esna da kendisine zarar verse de gücü tükenene kadar veya bulunduğu yerden çıkana kadar devam eder.
2-Panikatak geçirerek bulunduğu yerde sessizce nefes alıp vermeye devam eder. Midesinde ve kalbinde meydana gelen ağrılardan dolayı cenin pozisyonuna geçip hiç bir şey yapmadan içinde bulunduğu durumun bitmesini bekler.

Özellikler

Güç: 4
Çeviklik: 7
Kondisyon: 6
Potansiyel: 5
Varlık: 4
Zeka: 4

Taijutsu
Musatsu - A - Rank
Musatsu Satsugiri - B - Rank

Ninjutsu
Sanzengarasu - C - Rank
Te no kiri - D - Rank
Te no kiri Tekniğin Açıklaması: Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden sis çıkmaya başlar. Savaş sırasında ani şaşırtmacalar için kullanılır. Sadece rakibin dikkatinin dağılmasına ve kullanıcının açık yaratmasına yardımcı olur.

Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.
Beceri

[Güç] Atletizm: 2
[Çeviklik] Akrobasi: 3 (Favori 2)
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 3 (Favori 1)
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
5 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
3 Sis bombası (Normal Kalite)

Tantou (iyi kalite)
Akatsuya Shoshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Shoshiro » August 3rd, 2021, 11:45 pm

Ben kararı Ren’e bıraktıktan sonra o, direkt olarak hana girmeyi tercih etmişti. Giderek artan müzik eşliğinde hanın kapısına geldiğimizde gözüm yaşlı adama takılıyordu. Tam bu sırada o da bizi fark etmiş olacak ki göz göze geldiğimizi anladığım anda bakışlarımı hızlıca çevirerek önüme dönmüştüm. Açıkçası adam beni birazcık ürkütmüyor değildi. Yine de bir şey yapacakmış gibi görünmüyordu. Bu bakışmadan sonra onu bir nevi görmezden gelerek Ren’in arkasından hana girmiştim ben de. İçerisi küçüktü ve neredeyse tamamen doluydu. İçeri girer girmez insanların tavırlarını süzmeye başlamıştım. En çok dikkatimi çeken kişiler ise aralarında fısıldaşan üçlü olmuştu. Bizim hakkımızda mı konuşurlardı? Eğer öyleyse burada da rahat edemeyebilirdik. Yine de bu kadar paranoyak olmamalıydım. Sırf bir tahmin yüzünden de burayı terk edemezdik değil mi? Hiç sesimi çıkarmadan sağ tarafımızda bizi süzen kalabalığa doğru bakarak Ren’in arkasından masaya gitmiştim. Ren de kimseyle muhatap olmadan boş masaya oturmayı seçmişti. Önceki olay onun da temkinli yaklaşmasına neden olmuştu belli ki. Tabi buradan bizim için bir şey çıkar mıydı? Bilemiyordum. Bunu zaman gösterecekti.
Image
Künye
İsim: Akatsuya Shoshiro
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin / Kaçak
Ryo: 45.000
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Akatsuya: Hayatta değer verdiği tek kişi kardeşi olduğu için onun mutluluğu en büyük önceliklerindendir. Geçmişte yaşadıklarını artık arkada bırakarak onun mutlu ve hergün korkuyla yaşamayacağı bir hayat yaşaması için çabalamaktadır. Yalnızca kardeşi için gerekirse kendi canını bile feda etmeye hazırdır.

Özgür ruh: Shoshiro, babasının ona yaptıklarınan sonra başka insanlar tarafından ezilmek ve tartaklanmaktan nefret etmektedir. Güçlünün güçsüze üstünlüğünü kabul ettirdiği düşüncesinde olduğu için kendini her konuda geliştirerek başkalarına muhtaç olmayacak seviyeye ulaşmayı amaçlamaktadır. Kimseden emir almadan, Kimsenin altıonda kalmadan tamamen özgür bir şekilde yaşamayı amaçlayan Shoshiro, kendi yeteneklerini geliştirerek, kimsenin kurallarına uymadan kendince hayat sürmek istemektedir.
Komplikasyon
-

Özellikler

Kondisyon: 5
Potansiyel: 7
Varlık: 1
Zeka: 6

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 3 -Favori-
[Zeka] Farkındalık: 3 -Favori-

Ninjutsu

Karyuu Endan B- Rank
Suzaku no Jutsu A-Rank
Hibashiri C-Rank
Kakurei no Jutsu B-Rank

Taijutsu

-

Genjutsu

Shibou no Jutsu B- Rank

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 5th, 2021, 6:13 pm

Servisle meşgul olan orta yaşlı kadın, Renshiro'nun işaretini görüyor ve başıyla hafifçe onaylıyor. Bir beş dakika kadar oturma ve etrafı inceleme fırsatı buluyorsunuz kadın işlerini bitirip masanıza gelinceye kadar. Monoton, hafif yorgun ve biraz memnuniyetsiz bir sesle ne istediğinizi soruyor. Siz siparişlerinizi verdikten hemen sonra ise yine başıyla hafifçe selam verip masadan ayrılıyor. Ara ara gözlerinin kapı girişinin sağında kalan kalabalık masaya kaydığını görüyorsunuz. Yer yer müzik sesini bastıracak kadar gürültü çıkaran bu masa, handaki belki de en -veya tek- neşeli grup. Siparişleriniz gelene kadar etrafı bir süre daha inceleme fırsatı buluyorsunuz.

Siz içeri girerken dışarıda tüttürmekte olan yaşlı adam, kısa bir süre sonra içeri girip shamisen çalan diğer yaşlı adamın masasına oturuyor sessiz bir şekilde. Belli ki dışarı çıkarken yanında götürmüş olduğu kupasını birkaç kez ahşap masaya vuruyor yeni bir içki istediğini işaret edermişçesine. Bunu farkeden barmen, lafladığı iki adamın yanından biraz uzaklaşarak bir kupa içki dolduruyor ve bar tezgahına bırakıyor. Bir süre sonra garson kadın içki kupasını alıp adama götürüyor. Bara yakın, orta masada oturan ekip yemeklerini yedikten sonra üst kata çıkan merdivenlere ilerliyorlar. Kendi aralarında fısıldayan ürkek görünümlü üçlü ise kısa bir süre ödemelerini yapıp hanı terkediyorlar. Ortam oldukça gürültülü sayılabileceği için, kalabalık grubun söyledikleri şeyler dışında herhangi bir şeyi dinleme fırsatınız olmuyor. Onlar ise çoğunlukla kadın ve savaş maceralarını abartarak ve ballandıra ballandıra anlattıkları için pek ilginizi çekmiyorlar.

Olan biteni daha fazla izlemenize zaman kalmadan, siparişleriniz geliyor.
Akatsuya Renshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Renshiro » August 6th, 2021, 9:48 pm

Yaptığım el hareketlerimi gören garson yanımıza geldi. Siparişlerimizi aldıktan kısa bir süre sonra yanımızdan ayrıldı. Her şey çok kusursuz bir şekilde ilerliyordu. Huzur içerisinde söylediğimiz siparişlerin gelmesini beklerken göz ucuyla etrafımı izlemeye başladım. Bizim oturduğumuz masa dışında mekanda 4 tane daha masa vardı. Tüm masalar doluydu. Tek bir masa dışında diğerlerinden fazla ses çıkmıyordu. Oradaki insanlar ise hunharca eğleniyorlar gibi görünüyordu. Çok fazla eğlenmeleri aslında güzel bir şeydi. Belki ağızlarından bazı bilgileri kaçırabilirlerdi. Fakat bu gürültülü gruptan çok içeriye girip doğruca müzik çalmakta olan arkadaşının yanına oturan yaşlı adam ilgimi çekti. Yaşlı arkadaşımızın bira istemesi bile çok efsanevi bir şekildeydi. Sadece bardağını masaya vurarak garsondan yeni bir bira istemişti ve garson da adamın isteğini yerine getirmişti. Hislerim bana, bu yaşlı arkadaşın iyi bir içici olduğunu söylüyordu. Yaşını başını almış biri olarak burada olup bitenler konusunda bilgili biri olma ihtimalide vardı. En azından hiçbir şey bilmese de bizi doğru insanlara yönlendirebilirdi. Bu yüzden siparişlerimizi getiren garsonun koluna hafifçe dokunup diğer elimle karşı masada oturan yaşlı yabancıları gösterip '' Şuradaki yaşlı dostlarıma güzel birer tane içki göndermek istiyorum. Barmen'in zevkine güveniyorum. Onun önerisi ne olursa benim için uygundur. '' diyecektim. Bunları söyledikten sonra gelen yemeğime başlayıp göz ucuyla yaşlı ikilinin masasını izlemeye devam edecektim. Planlarımda bir aksaklık olmazsa içki aldıklarına hoş bir tebessümle bardağımı kaldırıp onlara selam vermeyi planlıyorum. Eğer bir aksaklık çıkarsa ise duruma göre doğaçlama yapmayı düşünüyorum.
Image
Künye

Motivasyon:
Akatsuya: Renshiro doğduğu andan itibaren yanında olan erkek kardeşini her şeyden ve herkes den fazla önemser. Dünya da kendisine en yakın olan kardeşi için yapamayacağı herhangi bir şey yoktur. Onun mutluluğu için ne yapması gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Kırmızı: Renshiro, Ishigakure de yer alan kast sisteminden nefret ediyordur. Bu ve bunun benzeri sistemlerin hepsinin yeryüzünden silinmesini hedeflemektedir. Kendisi gibi ev ortamında bile rahat olamayan kişilerin bir de ev dışında gereksiz alt-üst ilişkileriyle sınıfsal ayrımlarla uğraşmaları onu rahatsız ediyordur. Ayrıca insanların hiçbir şey yapmadan bir sınıfa veya köye ait olması da onun hoşlanmadığı şeyler arasında. Var olan sistemlerin komple yıkılmasını istiyor.

Komplikasyon:
Klostrofobi: Renshiro çocukluğunda babası tarafından defalarca küçük bir sandığın içerisine kitlendiği için genel anlamıyla küçük bir alana ya da odaya girmekten korkar. Bu etki birçok durum veya uyaranlar tarafından tetiklenebilir; kalabalık asansörler, penceresiz odalar ve hatta dar küçük geçitler gibi. Renshiro bu durum içerisinde kaldığından;
1-Şiddetli öfke nöbeti geçirerek içerisinde kaldığı yeri yok etmeye çalışır. Bu esna da kendisine zarar verse de gücü tükenene kadar veya bulunduğu yerden çıkana kadar devam eder.
2-Panikatak geçirerek bulunduğu yerde sessizce nefes alıp vermeye devam eder. Midesinde ve kalbinde meydana gelen ağrılardan dolayı cenin pozisyonuna geçip hiç bir şey yapmadan içinde bulunduğu durumun bitmesini bekler.

Özellikler

Taijutsu
Musatsu - A - Rank

Ninjutsu
Sanzengarasu - C - Rank
Te no kiri - D - Rank
Te no kiri Tekniğin Açıklaması: Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden sis çıkmaya başlar. Savaş sırasında ani şaşırtmacalar için kullanılır. Sadece rakibin dikkatinin dağılmasına ve kullanıcının açık yaratmasına yardımcı olur.

Beceri

5 Kunai (Normal Kalite)

Tantou (iyi kalite)
Akatsuya Shoshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Shoshiro » August 7th, 2021, 11:35 pm

Sipariş işini Ren’e bıraktıktan yapamam gereken tek şey beklemekti aslında. Diğer masalardaki insanları çoktan süzmüştüm. Yine de garson kadının gözlerinin arada kalabalık masaya takılmasıyla benim de dikkatim oraya dönmüştü. Benim pek umurumda olmazdı ama sesli bir şekilde eğlenmeleri müşterileri rahatsız edebilir düşüncesinde olabilirdi. Bir de birbirlerine anlattıkları hikayeler… kulağıma abartı ve çoğunlukla uydurma gibi geldiğinden pek ilgimi çekmiyordu ama zaman geçirecek daha verimli bir aktivitem yoktu. Sadece Ren’in soruşturma için ne yapacağını bekliyordum. Bir de siparişleri. O yüzden bu adamları bir süre daha dinleyebilirdim.

Adamları dinlerken, az önce dışarıda es geçtiğimiz ürkütücü bakışlı adam içeri girivermişti. Direk olarak müzik çalar adamın yanına geçerek bir içki istemişti. Belli ki burada yaşayan ya da sürekli müşterilerden biriydi. Hareketlerinden bunu çıkartmıştım açıkçası. Belki sağdan soldan kulağına bir şeyler çalınmıştır. Tabi biliyor olsa bile bize bilgi verir miydi? Orasından pek emin değilim işte. Bu sırada Ren, masalarına içki ısmarlayarak küçük bir jest yapmıştı adamlara. Bu aslında bir diyalog başlangıcıydı. Adamlara direkt olarak yaklaşmamak doğru bir hamle olabilirdi. Böyle dostane bir şekilde ilerlemek mantıklıydı. Şimdi adamların geri dönüşünü beklemeliydik.
Image
Künye

Motivasyon
Akatsuya: Hayatta değer verdiği tek kişi kardeşi olduğu için onun mutluluğu en büyük önceliklerindendir. Geçmişte yaşadıklarını artık arkada bırakarak onun mutlu ve hergün korkuyla yaşamayacağı bir hayat yaşaması için çabalamaktadır. Yalnızca kardeşi için gerekirse kendi canını bile feda etmeye hazırdır.

Özgür ruh: Shoshiro, babasının ona yaptıklarınan sonra başka insanlar tarafından ezilmek ve tartaklanmaktan nefret etmektedir. Güçlünün güçsüze üstünlüğünü kabul ettirdiği düşüncesinde olduğu için kendini her konuda geliştirerek başkalarına muhtaç olmayacak seviyeye ulaşmayı amaçlamaktadır. Kimseden emir almadan, Kimsenin altıonda kalmadan tamamen özgür bir şekilde yaşamayı amaçlayan Shoshiro, kendi yeteneklerini geliştirerek, kimsenin kurallarına uymadan kendince hayat sürmek istemektedir.
Komplikasyon
-

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Karyuu Endan B- Rank
Suzaku no Jutsu A-Rank
Hibashiri C-Rank
Kakurei no Jutsu B-Rank

Taijutsu

-

Genjutsu

Shibou no Jutsu B- Rank

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 8th, 2021, 3:54 am

Renshiro, garson kadının koluna dokunup eliyle yaşlı adamı gösterdiği anda, Shoshiro yanda minik bir hareketlilik seziyor. Ancak hareket etmesine fırsat kalmadan Renshiro konuşmaya başlamış oluyor. Renshiro, hareketliliği sezmiş değil. Cümlesini kurmayı bitirdiği anda kalabalık masadaki iri kıyım adamlardan biri kalkıp masanızın dibinde bitiyor. Belli ki, bir süredir sizi izlemekte ve Renshiro'nun yaşlı adamı göstermesiyle birlikte harekete geçmiş gibi görünüyor. Shoshiro'nun shinobi refleksleri devreye giriyor ve kasları geriliyor harekete geçmek için.

Ancak adam saldırmıyor. Adamın masanın dibinde bitmesiyle birlikte Renshiro'nun da bakışları adama dönüyor. Tüm bar sessizleşiyor. Shamisen sesi diniyor. Adam, ciddi bir sesle söze giriyor: "Patrona içki ısmarlamak haddine değil bücür. Sakince oturmaya devam et." Neredeyse tüm barın gözleri sizin masanızın üzerinde. Size bakmayan tek kişi az önce içki siparişi veren yaşlı adam. Garson kadın birkaç adım gerilemiş durumda. Kalabalık masadan birkaç kişi daha ayaklanmaya hazır görünüyor. Masanıza gelen çam yarması ise, tehditkar bir şekilde cevap beklercesine Renshiro'ya bakmakta.
Akatsuya Renshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Renshiro » August 8th, 2021, 10:12 pm

Söylenti hakkında bazı şeyler bildiğini düşündüğüm yaşlı bir adamın ilgisini çekmek istiyordum. Bu yüzden o ve yanındaki arkadaşına birer içki göndermek istedim. Amacım karşı masamızda oturan yaşlı ikiliye küçük bir jest yapmaktı. Böyle masumane düşüncelerle kafamdaki fikiri eyleme dökme yönünde adımlar attım. Yemeklerimizi getiren garson hanımefendiye karşı masamızda oturan yaşlı adamlara içki göndermesini söyledim. Bunu söyledikten sonra yüzümde tebessüm yemeğime yumulmuşken dev gibi bir arkadaş masamıza geldi. İlk etap da '' herhalde bunun da canı içki istiyor '' diye düşündüm. Fakat konuşmalarından anladığım kadarıyla kendisi buranın bir çalışanı ve az önce içki ısmarlamaya çalıştığım kişi ise buranın sahibiydi. Durum böyle olsa bile ben herhangi bir yanlış göremiyordum. Dev gibi olan arkadaş ise nedendir bilmem kavga etmek ister gibi bir hali vardı. Sert bir üslupla konuşuyordu. Son sözlerinde ise ''bücür'' diyerek bana hakarette bulundu. Ortam birazcık karışacak gibi hissediyorum.

Tüccar grubuyla yaptığım hataları tekrarlamak istemediğim için sürekli sakin olmam gerektiğini kendime söylüyordum. Aceleci olmanın bana bir faydası yok aksine zararı vardı. Bu yüzden eylemlerime çok fazla dikkat etmeye özen gösteriyordum. Böyle dikkatli davranmama rağmen yine işler ters gidiyordu. Üstelik bu sefer konuşmaya başlamamıştım bile. Sadece bir içki göndermeye çalışmıştım. Artık olan olduğu için bunun hakkında daha fazla düşünmenin bana bir faydası yoktu. Şuan içinde bulunduğum konuyla ilgili ne yapacağımı düşünmem gerekiyordu. Bu yüzden içinde bulunduğum durumu bir kere daha ele almakta yarar vardı. Ortamdan ayrılanlar kişiler büyük ihtimalle normal müşterilerdi. Şuan içeride bulunan herkes yaşlı adamın çalışanı olduğunu düşünmek hatta dışarda veya mutfakta da başka çalışanlar olduğunu saymak en doğrusuydu. Eğer bu kadar kalabalık bir grupla 2 kişi başa çıkmaya çalışırsak bazı ufak sorunlar yaşayabilirdik. Bu yüzden en mantıklı olanı yapmamız gerekiyordu. Göz ucuyla kardeşime bir bakış attıktan sonra yanımızdaki iri kıyım adama bakarak '' Amacım sadece küçük bir jest yapmaktı. Bu sizi rahatsız ettiyse özür dilerim. Herhangi bir yanlış anlama nedeniyle olay çıkmasını istemiyorum. '' dedikten sonra ayaklarımı hemen ayağa kalkabilecek şekilde dik bir şekilde konumlandırdım. Sırtımı dik bir pozisyona getirdikten sonra iki elimi de arkaya attıktan sonra kısa bir iç çekişten sonra '' Ayrıca bu bücür senin belanı siker ona göre'' diyecektim.
Image
Künye

Motivasyon:

Komplikasyon:

Özellikler

Taijutsu
Musatsu - A - Rank

Ninjutsu
Sanzengarasu - C - Rank
Te no kiri - D - Rank

Beceri

5 Kunai (Normal Kalite)

Tantou (iyi kalite)
Akatsuya Shoshiro
Kaçak
Kaçak
Künye:

Post by Akatsuya Shoshiro » August 10th, 2021, 1:35 am

Ren, sözlerine başladığında burnuma bela kokusu gelmeye başlamıştı ufak ufak. Yandaki masadaki hareketliliğe bizim neden olduğumuz çok açıktı bu sefer ama Ren bunun farkında değildi. Adamlardan biri bizim masaya yaklaşmıştı yaklaşmasına da hiç iyi niyet sezmiyordum bu yaklaşmada. Üstelik hareketlilik Ren konuşmadan önce adamı gösterdiğinde başlamıştı. Henüz konuyu bile açmamışken ortamın gerilmesi hiç işimize gelmezdi ayrıca. Belli ki kelimelerimizi düşündüğümden çok daha dikkatli seçmemiz gerekiyordu burada kaldığımız süre boyunca. Tabi bunun için artık çok geç olabilirdi fakat adam başımıza dikilmesine rağmen bir hamle yapmamıştı. Ben de sakinliğimi korumalıydım bu durumda.

Patron olduğunu öğrendiğimiz yaşlı adam burada pek değer görüyor olsa gerek, ona bir içki ısmarlamamız bile hoş karşılanmamıştı. Üstelik adamın üslubu da bize korku salmak ister gibiydi. Bunu başarmış mıydı? Neredeyse bütün barın bize dönmesiyle belki. Bir yandan da ben zaten bela istemiyordum. Üstesinden kolayca gelebileceğimiz bir durum olsa bile şu an ortamı sakinleştirmeyi tercih ederdim. Nitekim şimdi de o yönde hareket etmeyi düşünsem de benden önce Ren söze atlamıştı. Başta adamı sakinleştirme niyetinde gibi konuşsa da sonradan ne olduysa birden agresifleşmişti. Bücür kelimesine biraz alınmış olsa gerek adamın fitilini ateşleyebilecek bir hamle yapmıştı. Ayrıca masada oturuyor olmamız saldırı avantajını da adama vermiyor değildi. Biraz daha orta yolu bulup sakinleşmemiz gerekiyordu. Ren’e sakin olması yönünde bir el işareti yaptıktan sonra “Kardeşimin de söylediği gibi biz buraya sorun çıkarmak için gelmedik. Sadece buradan geçen gezginleriz ve buranın yabancısıyız. Belki bize yardımcı olabilirsiniz fikriyle bir jest yapmak istedik. İçi ısmarlarken kötü bir niyetimiz yoktu. Bence ikiniz de daha sakin olabilirsiniz. Bu hareketleriniz bana biraz abartı gibi geldi. Biz de keyfinizi kaçırmayalım. Oturun birer içki içelim.” diyecektim. Sözlerimden sonra yine de adamdan bir hamle gelirse karşılamak için hazırda bekleyecektim.
Image
Künye

Motivasyon

Komplikasyon
-

Özellikler

Beceri Listesi

Ninjutsu

Karyuu Endan B- Rank
Suzaku no Jutsu A-Rank
Hibashiri C-Rank
Kakurei no Jutsu B-Rank

Taijutsu

-

Genjutsu

Shibou no Jutsu B- Rank

GM - Naruto
Game Master
Game Master

Post by GM - Naruto » August 11th, 2021, 4:05 am

Renshiro'nun başta sakin konuştuktan sonra en sonda yaptığı çıkışın hemen ardından adeta soğuk bir rüzgar esiyor barda. Bir anlığına ortamda sizin -ve muhtemelen yaşlı adamın- dışında herkesin tüylerinin diken diken olduğunu hissediyorsunuz. Çam yarması, Renshiro'nun suratına boş bir ifadeyle bakmakta. Ne olup bittiğini algılayamamış gibi. Bir an sonra, Shoshiro lafa girmeye fırsat kalmadan az önce kupasını masaya vurarak içki isteyen yaşlı adam büyük bir kahkaha patlatıyor. Yaşlı adamın hemen ardından, kalabalık masadaki adamlar ve sizin masanızın dibindeki çam yarması bile gülmeye başlıyor. Gerginlik, oluştuğu hızla kaybolurken yüzünde hala korku dolu bir ifade olan garson kadının bile kendini zorlayarak gülmeye çalıştığını görüyorsunuz. Yaşlı adam kafasını size çevirip: "Bu kızı sevdim, hepinizden daha fazla taşağı varmış!" diyip kahkahasını sürdürüyor. Devamında ayağa kalkıp iskemlesini çekerek sizin masanıza oturuyor. İçkisi, garson tarafından hemen getirilip sizin masanıza bırakılıyor. Yaşlı adam eliyle ayaktaki çam yarmasına git işareti yaptıktan sonra size dönüp konuşuyor: "Ee? Kimsiniz? Nereden gelip nereye gidiyorsunuz?"
Off Topic
Shoshiro için ufak çaplı bir uyarı ve ricamız olacak. Kullandığı font rengi kolay okunamayan ve bir nebze göz yoran bir renk. Değiştirmenizi rica edeceğiz.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”