[Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

User avatar
Kumo Sakuma
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 68
Joined: October 17th, 2018, 8:22 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by Kumo Sakuma » March 26th, 2019, 8:35 pm

Karşıdan yükselen bağırışlara aldırmamaya çalışıyordu. Savaş, doğası gereği gürültülüydü zaten ama bu tuhaf kalabalık giderek daha da fazla ses çıkarmayı başarıyordu bir şekilde. Belirli bir gürültü seviyesinden sonra tüm sesler birbirine karışırdı ama bu gürültü seviyesini bile aşarak sıyrılabiliyorlardı. İnanılmaz coşkuyla ve bir saniye sonra ölüp gidebilecekleri gerçeği umurlarında değilmiş gibi. Artık tek duyabildiği Jashin'in adıydı.

Bir süre engellenmeden ilerleyebilmişti Gyaku'nun ejderinin üzerinde Fuuma'yla. Dikkatleri asıl üzerine çeken önden gitmiş olan Gyaku'ydu, göz ucuyla görebiliyordu. Görünen o ki düşmanları öldürmekten ziyade yoluna çıkmalarını engellemek asıl amacıydı. Sakuma da aynı stratejiyi izleyecekti. Teki ve kendisi daha arkada kaldığı için henüz açık hedef olmamışlardı, ama herkesten yüksekte bulundukları ve rahatça görülebildikleri için bu çok da uzun sürmeyecekmiş gibi duruyordu. Bu gerçekleşmeden tüm hızlarıyla ilerleyebildikleri kadar ilerlediler Fuuma ile.

Önlerine ilk çıkan bir maskeliydi. Fuuma, önüne atlamış olan adamı tek pençe darbesiyle indirmişti. Sakuma da bu sırada üzerine gelen bir kunaiden kurtulmuştu hafifçe sıçrayarak. Bunlardan daha çok gelebilirdi. Gardını bozmadan ilerlemeye devam etti.

Bu şekilde bir süre devam ettikten sonra kendilerini bekleyen grupla karşılaştılar. Beş kişi saymıştı Sakuma, ancak çok göz korkutmamışlardı. Yerlerinde zor duruyorlar gibi duruyordu, altlarında bir zemin olmayışının dezavantajını yaşıyorlardı. Aşağıda, üzerinde bulundukları ejderin altında bir mahşer günü kalabalığı olduğunu biliyordu. Görebiliyor, duyabiliyordu. Dolayısıyla tehdit yalnızca karşıdan gelmiyordu. Sakuma bir sürprizle karşılaşmamak için arkasına baktığında ise iki adet maskelinin kendisine doğru çılgınca koşmakta olduğunu görmüştü. Birbirlerinin üzerine basarak öne atlıyor, birbirlerini ite çeke ilerliyorlardı. Bunlarla Sakuma'nın ilgilenmesi gerekiyordu, önceki beşliyi Fuuma'ya bırakacaktı. Fuuton teknikleri ile koalyca dengesini bozabilirdi bu adamların. Belki tek pençesi bile yeterdi hatta. Fuuma sözkonusu olunca pek bir şüphesi kalmıyordu artık.

Sakuma'nın üzerine doğru atlamış olan ikilinin bulunduğu yüksekliğe ve hızlarına bakılırsa çok vakti yoktu Sakuma'nın. Bir de ellerinde uzunca birer tahta kazık tuttuklarını fark etmişti. Kendisi ile yakın temasa geçmelerine izin veremezdi. Bu maskelileri tek vuruşta indirmek Sakuma için çok zordu, bunu zor yoldan öğrenmiş ve dersini almıştı. Bir şekilde ejderin üzerine inmelerini engellemesi, yere düşmelerini sağlaması gerekiyordu. Tam da bunu yapabileceği bir teknik vardı aklında.

Koşmaya devam ederken chakrasını toplayarak ellerini Gouryuuka no Jutsu için Tora mührüne getirdi ve derin bir nefes aldı. Ardından adamlara dönerek ikisini de etkileyecek şekilde hedef aldı ve chakrasını aleve dönüştürmek için ağzını açmadan önce maskelilere minik bir öpücük attı göz kırparak. Ejder kafası şeklindeki alev kütlesinin sert kısımlarının ve yıkıcı gücünün adamları geri püskürteceğini düşünüyordu. Bir de ilk karşılaştığı ve alevden etkilenmiyormuş gibi duran tuhaf kadına kıyasla, Gouryuuka'nın sıcaklığının ve ivmesinin bu maskelilerin bir nebze de olsa hakkından geleceğini umuyordu.
Image
Künye
İsim: Kumo Sakuma
Yaş: 18
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 180.000
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Kurallar & Güçlenmek: Yaşadığı kayıpları, değer sarsılmasını ve benlik problemlerini unutmak için kendini görevlere ve shinobilik felsefesine vermiştir ve bu sayede ailesinin empoze ettiği hırsı ve mükemmeliyetçiliği köyün yararına kullanabileceğini fark etmiştir. Shinobi dünyasındaki kurallar daha sağlamdır, daha gerçektir. Onu yüzüstü bırakacak yalanlar yoktur. Ayrıca takımında verdiği kayıpların ardından, karşısına çıkan tüm tehlikelerle başa çıkabilecek kadar güçlü olmaya yemin etmiştir. Hem kendini, hem de tek dostu Teki’yi korumalıdır. Eğer çok iyi bir shinobi olursa, daha zor ve kritik görevleri yerine getirmesi gerekir – bunu da seve seve yapacaktır.

Komplikasyon
Karanlık: Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir. Bu sanrılar genel olarak savaşla ilgili anıları içerirken, ileri seviyede korku nöbetlerine dönüşebilir. Karakter bu etkiler nedeniyle karanlık ortamlarda sağlıklı kararlar veremeyeceği gibi zihinsel kapasitesi düşmektedir. Özellik, komplikasyon etkilerinden kaçınıldığı sürece geçici olup; etkilerin yoğun bir şekilde görülmesi durumunda iyileşme süresi uzamaktadır.ImageÖzellikler

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 6
Potansiyel: 4
Varlık: 5
Zeka: 7

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Kontrat
Fuuma | B-Rank | Kaplan

Ninjutsu
Shunshin | D Rank | Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Hibashiri | C Rank | Katon
Kullanıcı Tora mührünü yapar ve hedefine odaklanır, ardından ayağını yere vurur. Ayağını yere vurduğu noktadan itibaren, hedefine doğru yerden hızlıca ilerleyen çizgisel bir alev kütlesi yollar. Bu kütle hedefine ulaştığında onu yakmaya ve alevlerin içine almaya çalışır. Alevlerin ısısı yüksektir. Yerde ilerleyen alev kütlesi manevra yapabilir veya hedef değiştirebilir. Alevlerin hareketi süresince Tora mührü bozulmamalıdır.

Endan | C Rank | Katon
Kullanıcı kısa bir el mührü serisi ardından ağzında yağ biriktirmeye başlar. Yeterince biriktirdikten sonra bu yağı hedefine tükürür. Yağ ağızdan fırladığı gibi alev alır ve bir alev topuna dönüşür. Kullanıcı, daha fazla chakra harcayarak ağzında topladığı yağı arttırabilir, böylece oluşacak olan alev topu daha büyük olur. Kullanıcı yarım metre çapında bir küreden daha fazla yağ toplayamaz. Ağzında topladığı yağı 3 parçaya kadar bölüp ayrı ayrı fırlatabilir veya yağı tek seferde tükürmek yerine bir kaç saniye boyunca püskürtebilir. Alev kütlesi 15 metreye kadar dağılmadan ilerleyebilir. Hedef ile buluşup hasar verdikten sonra yağlar ve alevler yok olur.

Gouryuuka no Jutsu | B Rank | Katon
Ninja Tora mührünü yaparak aşırı derin bir nefes alır. Bu nefes alınırken kullanıcının göğsünde bir şişkinlik belirir. Kullanıcı ardından bir ejderhanın kafasına benzeyen bir alev topunu ortaya çıkarır. Bu alev topu sıradan alev toplarından kütle olarak hemen hemen aynı olsa da daha sıcaktır. Ejderha başı şeklindeki alev topu püskürtüldüğü düzlemde ilerler ve önüne çıkacak şeyleri eritebilecek bir sıcaklığa sahiptir. Bunun yanısıra alev topunu ejderha başına benzemesini sağlayan kısımları az da olsa sert ve dirençlidir. Bu sayede ejderha başı ince yapıları delebilir ve hedefine doğru ilerlemeye devam eder.

Karyuu Endan | B Rank | Katon
Ninja uzun sayılabilecek el mühürleri serisini Tora mühründe bitirir ve derin bir nefes alır. Bu aldığı nefes ile birlikte kullanıcının göğsünün ve yanaklarının bir hayli şiştiği görülür. Kullanıcının aldığı nefesi tazyikli bir şekilde dışarıya salması ile bir alev oluşur ve oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye başlar. Kullanıcı ağzından nefesini tazyikli bir şekilde vermeye devam ettiği sürece alev hızla ilerlemeye devam eder. Alev, önüne çıkan herşeyi yakar ve yutar. Kullanıcının 20 metre önünde düz bir alandaki her şey etkilenir.

Kuchiyose no Jutsu
Kullanıcı baş parmağını ısırır ve kanatır, ardından o elini yere sertçe vurur ve odaklanır. Bir kaç saniye sonra, yaratık o alanda aniden belirir. Eğer yaratık yeterince büyükse, kullanıcı onu sürer pozisyonda çağırabilir. Bu şekilde çağrılan yaratıklar "Kai" mührü ile anında geri gönderilebilir. Kullanıcı yara almışsa baş parmağını ısırmak yerine halihazırda akan kanını da eline sürerek kullanabilir.Taijutsu
Ayatsu Stili | B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.

Kaiganshou | B Rank
Kullanıcı dirseğini kullanarak kendini rakibe fırlatır ve rakibin göğsünü hedef alır. Eğer dirsek rakibin göğsüne isabet ederse, rakip geriye doğru fırlar ve nefessiz kalır. Kendini toparlamakta güçlük çeken rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir. Saldırı çok büyük bir acı verdiği gibi eğer aşırı güçlü bir şekilde uygulanırsa kaburga kemiklerini bile kırabilir.


Genjutsu
Kuroshiki | D Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder ve bir hedef seçer. Eğer bu hedef, kullanıcıya 15 metre veya daha yakındaysa, tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altında kalan hedeflerin herhangi bir duyusunu kullanıcı isteği doğrultusunda bozabilir. Gözler bulanık görmeye başlar, eller uyuşur, tad alınamaz, duyma mesafesi kısalır veya koku alamaz hale gelir. Duyurlar tamamen kapatılmaz, sadece bozulur. Yani hedef tamamen kör edilemez/sağır yapılamaz. Bu etkilerden aynı anda sadece 1 tanesi aktif edilebilir, ancak teknik bozulmadan bu etkiler arasında geçiş yapmak mümkündür. Maksimum 1 hedef bu tekniğin altında olabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Shibou no Jutsu | B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.

Omotsuki | A Rank
Kullanıcı uzun bir el mührü dizisi uyguladıktan sonra tekniğin etkisi altına almak istediği kişiyi boğazından yakalar. Hedefin gözleri aniden kullanıcının gözleri ile kenetlenir ve teknik başlar. Kullanıcı, teknik süresi boyunca hedefin anılarını gezebilir ve diğer eliyle bir başkasına dokunarak bu anıları aktarabilir, bu anıları zihnine kaydedebilir. Teknik, 1 haftaya kadar olan taze anılara çok fazla zorluk yaşamadan ulaşabilir ancak daha geriye gidildiğinde anılar bulanıklaşmaya başlar. En eski anılar ise sadece bir duygu parçası olarak algılanır. Teknik süresi boyunca hedef uyuşmaz veya teknik onu zaptetmez, bu durumu kullanıcının bir şekilde çözmesi gerekir. Genel olarak hedef önce bağlanır, ardından kullanıcı tekniği uygular. Uyuyan kişilere teknik uygulanabilir, bu varyasyonda kullanıcı elini hedefin alnına koyar ve tekniği başlatır. Göz kontağına ihtiyaç yoktur. Eğer kişi baygınsa teknik kullanılamaz. Hedef kişi, eğer uyumuyorsa anılarına ulaşıldığının farkında olur.


Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Tantou (İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
2 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
2 Kondisyon Hapı (İyi Kalite)
2 Chakra Hapı (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1579
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by GM - Naruto » April 2nd, 2019, 9:35 pm

Teki: Tekniğine tekrar sarılıyor, Hadan ile oluşturduğun chakra dalgasını havada sana süzülen maskeliye yönlendiriyorsun. Hadan efektifliğini tekrar gösteriyor. Chakra dalgası vücuduna temas ettiği anda önce bir kan dalgası fışkırıyor adamın vücudundan, ardından dalganın itici gücüyle birlikte geriye doğru ivmeleniyor adam. Yaptığı düz uçuş, bir ilerideki oval yapının zemine bağlanan noktasına düşüşüyle sonlanıyor.

Hadan'ı kullandıktan saniyeler sonra sıçrıyor, üzerine atılan diğer maskeliden bu şekilde kaçınmaya çalışıyorsun. Adamın düzensiz koşusu sana ayak uydurmasına engel oluyor. Sen arkasına geçtiğinde yavaşlama hamlesine yeni başlamış oluyor. Bir sonraki tepeye ulaşıyor, koşuna başlıyorsun. Maskeli ile mesafen açılıyor, ancak onun düşüncesiz ilerleyişi seninkine nazaran biraz daha hızlı. Peşinde. Gyaku ise yaklaşık 30 metre ötende, kıyıma devam ediyor.

Sakuma: Tora mührünü yapıyor, içine derin bir nefes çekiyorsun. Önündeki düşman grubunu ise dostuna bırakıyorsun. İlerleyişini durduruyor, boğazında şekillendirdiğin alev kütlesini salıyorsun maskelilerin üzerine. Eş zamanlı olarak, birkaç metre arkanda Fuuma'nın sesini işitiyorsun. "Daitoppa !" Hemen sırtında şekillenen hava dalgası hedefine doğru ivmelenirken, ejder başı şeklindeki alev kütlesi de maskelilere çarpıyor. Silüetleri, alevlerin içinde bir karaltıya dönüşürken tahminlerin haklı çıkıyor, maskelileri geriye doğru uzun bir uçuşa geçiriyorsun. Tekrar ilerlemek için arkanı dönüyorsun.

Rüzgar dalgası yavaşça sonlanıyor. Fuuma ise rüzgarla birlikte ileriye atılmış oluyor. Karşı tepede bekleyen beş kişi. İkisinin yere düşüşüne şahitlik ediyorsun. Diğer üçü ise zekice davranarak, ellerine aldıkları silahları zemine yapıştırmış durumda. Zeminin çamur olması sebebiyle bu onları tam olarak kurtarmıyor, ancak yapının üzerinde tutmaya yetiyor.

Fuuma karşı tepeye konuyor ve saldırıya geçiyor. Hızını koruyarak ilk pençesini en yakınındaki adama indiriyor. Öldürücü darbeyi indirdikten sonra hafif sola ivmelenip bir diğerinin boğazından bacaklarının ayrım noktasına dek derin bir çizik atıyor ve onu sürükleyerek tepenin sonlarına dek ilerliyor. Ardından bir sonrakine sıçrıyor.

Üçüncü adam ise yapının tepe noktasında, sol tarafta asılı duruyor Fuuma'nın saldırıları esnasında. Fuuma diğerlerine saldırırken bir şekilde kendini gizliyor ve onun diğer tepeye atlamasından hemen sonra tekrar zemine çıkıyor. Bakışları yine senin üzerinde, tek dizinin üzerine çökerek mühürlerine başlıyor.

Fuuma ile aranda bir tepe, bu tepenin üzerinde ise tekniğini üzerine salmak için hazırlanan bir düşmanın bulunmakta.


Kendi karşılaşmalarınız sürerken Gyaku hızını kesmiyor. Mızrağıyla ustaca yolundan def ettiği düşmanlar sağa sola dağılırken, karşısına son gelen adama delici bir hamle yapıyor. Tam göğüs kafesine batırmaya çalışıyor mızrağını. Ancak mızrak onu delip geçmek yerine, sanki mancınıkla fırlatılmış gibi geriye uçuruyor. Önündeki düşmanları adeta domino taşları gibi dağıtıyor Gyaku. Bu esnada yine Gyaku'nun yarattığı iki ejder kafası, surların kapısına müthiş bir hızla çarpıyor ! Lakin kapı beklenenden daha sağlam bir şekilde dayanıyor buna. Ejder kafaları dağılıyor, kapıyı ve kapının çevresindeki sur duvarlarını önce çamurla, ardından sertleşerek kayalarla kaplıyor.

Gyaku, ejder kafalarının kapıya çarpmasından sonra önce mızrağını fırlatıyor havaya, ardından ivmesi kapıya olacak şekilde kendisi sıçrıyor. Yerden yaklaşık on metre yukarıya yükseliyor, yüzünü zemine dönerek tekrar mühürlerine başlıyor.

Teki ile Gyaku'nun son konumu arasındaki mesafe on metreye inmiş durumda. Sakuma ise duraksaması sebebiyle ikiliden bir o kadar daha uzak. Bu yaklaşık 4 tepe yapıya eşit demek. Fuuma ise yapıların üzerindeki düşman hatlarını yararak ilerlemeye devam ediyor. Sakuma için temiz bir yol açıyor bu, hemen önündeki tepeye konuşlanmış düşmanı dışında.

Gyaku'nun sıçradığı noktanın sur kapılarına olan uzaklığı ise yaklaşık otuz metre. Ve her saniye kısalıyor bu mesafe.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kasumikage Teki
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 124
Joined: October 22nd, 2018, 2:54 am

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by Kasumikage Teki » April 4th, 2019, 10:32 pm

Bir kez daha Kitsune'ye, Shigure'ye ve Hadan'a güvenmişti. Bir kez daha kılıcını hayatı için var gücü ile savurmuş ve oluşan keskin çakra dalgalarını düşmanına yönlendirmişti. İlerleyen çakra dalgası düşmanın vücuduna çarptığı gibi çevreye bir kan dalgası fışkırmasını sağlamış, sonrasında itici gücü sayesinde hedefi geriye doğru ittirmişti. Düz bir şekilde geriye doğru savrulan rakibi, zeminde sonlanan kısa bir yolculuğa çıkmış. Savaştan ve en azından Teki'nin görüş açısından çıkarak tehlikesini sonlandırmıştı. Bir düşmanı daha halletmenin kazandırdığı haklı gurur ve güç duygusuyla beraber bir gülümseme yerleşmişti tekrardan Teki'nin suratına. Hamlesine zıplayarak devam etmek için gücünü ayaklarına yönlendirdiğinde halen suratı gülüyor ve kalan diğer düşmanına odaklanıyordu.

Üzerine atılan diğer maskeliden kaçmak için havaya sıçramıştı hızlıca. Kazandığı hız ve ivme ile adamın üstünden başarılı ile geçmiş, düşmanının sahip olduğu düzensiz koşuş temposu sayesinde arayı açmayı başarmıştı. Fakat düşmanı ne kadar düzensiz ve aylak bir tempoya sahip olsa da Teki'den çok daha hızlı olduğunu belli etmeye başlamıştı. Zira üstünden atladıktan sonra arayı yeteri kadar açtığını düşünmesine rağmen tekrar arkasına baktığında düşmanın halen peşinde olduğunu ve kendisine yaklaşabilecek kadar hıza sahip olduğunu fark edebilmişti Teki. Bir şekilde bu düşmandan da kurtulmalıydı. En kötü ihtimalle Hadan kullanabileceğini biliyordu fakat çakrasını biraz daha tutumlu kullanmalıydı.

Teki'nin aksine Gyaku çok daha rahat bir şekilde ilerliyordu savaş alanında. Önüne çıkan tüm düşmanları ustaca indiriyordu. Kimisini mızrağı ile kesiyor, kimisini parçalıyor, kimisini ise sadece sağa sola fırlatarak yolundan çekiyordu. Usta shinobi müthiş kombosuna devam ederken, ejder kafalarının surlara çarpması ile yolculuklarında yeni bir sayfa açılmıştı. Teki kapının bu darbeden sonra yok olacağından emindi fakat kapılar bu darbeye sağlam bir şekilde dayanmıştı. Ejder kafaları kapıya çarptıktan sonra dağılarak sur duvarlarını önce çamura, sonra ise sertleşerek kayalarla kaplamıştı.

Teki duruma biraz şaşkınlıkla karşılarken tekrar tam aksi şekilde Gyaku, sanki olması gereken buymuş gibi hiç tepki vermeden ve herhangi bir komut vermeden mızrağını havaya fırlatmak suretiyle kendisi de bulunduğu konumdan zıplayarak yükselmişti. Yerden yeteri kadar yükseldikten sonra başladığı el mühürleri ise gerekli sinyali Teki'nin almasını sağlamıştı. "Tekrar bir planı var. Hep planı var zaten."

Gyaku büyük ihtimalle kapıyı ya da surları yok edecek bir teknik yapmak üzereydi. An itibari ile Gyaku'dan gelecek hamleyi beklemenin en mantıklı yol olduğuna karar vermişti Teki. Artık arkasındaki maskelinin pek önemi yoktu. Zaten Gyaku ile arasında sadece 10 metre vardı ve Gyaku mühürlerine devam ederken Teki bu mesafeyi kapatıp onun yanına gidebilirdi.

Arkasındaki maskelinin kendisine yeterinde yaklaşmadığından emin olduğu gibi odaklanarak çakrasını ayaklarına yönlendirecekti Teki. Yerden alacağı son bir güç ile zıplayacak, Gyaku'nun yanında konumlanmaya çalışacaktı. Gyaku yapacağı jutsu ile kapıyı veya surları yok ederse eğer, onunla beraber içeriye girebilirlerdi. Hem Gyaku'dan gelen son emri de harfi harfine yerine getirmiş olacaktı böylece.

"Sizinleyim Gyaku-san."
Image
ImageImageImageImageImageImageImageImage
Künye
İsim: Kasumikage Teki
Yaş: 20
Cinsiyet: Erkek
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 185.000
Prestij: 7
Ün: 19
Kullanılabilir GP: 60

Motivasyon
Bilinmek ve Saygı duyulmak; Teki her zaman saygı duyulan bir insan olmaktan keyif almıştır. Her zaman daha güçlü olmak, tebrik edilmek ister. Bu yüzden de shinobiliğe çok önem verir. Her zaman kendisinin seviye olarak üstünde birileri olacağının bilincindedir ve bu duygu onun çalışmalarına daha fazla enerji harcamasına sebep olur.

Komplikasyon
Karanlık; Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir. Bu sanrılar genel olarak savaşla ilgili anıları içerirken, ileri seviyede korku nöbetlerine dönüşebilir. Karakter bu etkiler nedeniyle karanlık ortamlarda sağlıklı kararlar veremeyeceği gibi zihinsel kapasitesi düşmektedir. Özellik, komplikasyon etkilerinden kaçınıldığı sürece geçici olup; etkilerin yoğun bir şekilde görülmesi durumunda iyileşme süresi uzamaktadır.

Özellikler

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 6
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 3
[Çeviklik] Akrobasi: 3
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 5
[Potansiyel] Ninshuu: 4 (1. Favori)
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
Dokuton; Kyousui No Yoroi
Suiton; Suiwa
Suiton; Mizurappa
Suiton; Bousen No Jutsu
Ninpou; Kage Bunshin no Jutsu
Ninpou; Shunshin
Ninpou; Otonaku Ashi no Jutsu


Taijutsu
Shigure Stili (B-Rank)
Shigure Kenjutsu; Hadan
Shigure Kenjutsu; Hade

Genjutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katana; Kitsune (İyi Kalite) (Aile Yadigarı)
Katana; Haruka (İyi Kalite) (Görev Ganimeti)
2 Kan Hapı (Normal)
1 Kondisyon Hapı (İyi)
1 İyileştirici Hap (Normal)
1 Yemek Hapı (Normal)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Kumo Sakuma
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 68
Joined: October 17th, 2018, 8:22 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by Kumo Sakuma » April 7th, 2019, 12:23 pm

Tüm vücudu alev almasına rağmen Sakuma'nın üzerine koşmakta ısrar eden o ilk maskeli kadından sonra, Katon'un bu savaş için işe yaramaz bir beceri olacağından korkmuştu. Daha kötüsü, düşmanla yakın dövüşü daha riskli kıldığı için, kullanmak Sakuma'nın aleyhine gözüküyordu. Kendisini takip eden iki maskelinin gövdelerine isabet eden kırmızı ejder başlarıyla birlikte geriye doğru uçtuklarını görmek, Sakuma'ya elinin altındaki hiçbir tekniği baştan elememesi gerektiğini hatırlatmıştı.

Gyaku'nun yarattığı çamurdan yol üzerinde ilerlemek için tekrar surlara doğru döndüğünde, Fuuma'nın karşısındaki beş kişilik grubun ikisini Daitoppa ile başarılı bir şekilde oyun dışı bıraktığını gördü. Bu iki kişi aşağıdaki cehennem çukuruna doğru düşerek gözden kaybolurken, kalanlar akıllı davranıp bir şekilde zemine tutunmuştu. Kendilerine doğru harekete geçmiş olan Fuuma'dan kurtaramamıştı tabii ki bu onları. Dev pençeleriyle iki tanesini daha indirmişti beyaz dostu. Tüyleri şu an bembeyaz parlamıyordu gerçi, yaptığı her sıçrama ve açtığı her yara ile tüyleri kana ve çamura bulanmıştı.

Fuuma'nın arkasından ilerlerken ve karşısındaki engelleri bir bir indirişini izlerken, tuhaf bir şey fark etmişti Sakuma. İlk başta beş kişi olan bu grubun içinden bir tanesi, Fuuma'nın saldırıları sırasında bir şekilde Fuuma'dan saklanmayı başarmıştı. Büyük ihtimalle Fuuma'nın indireceği bir pençeden sağ çıkma ihtimalinin az olduğunu bildiği için, iri dostu ilerleyerek bulunduğu yerden uzaklaştıktan sonra tekrar çamur zeminin üzerine çıkmıştı. Bakışları Sakuma'ya kilitlenmişti. Sakuma av olarak belirlenmişti bile. Fuuma'nın heybetine bakınca adama hak vermemek mümkün değildi, ama yine de kolay yem olarak görülmek Sakuma'yı hırslandırmıştı.

Bu sırada karşısında, arka planda Gyaku'nun çamurdan ejderlerinin surların kapısına dayandığını görebiliyordu. Gyaku'nun kendini havaya fırlattığını ve yere bakarak mühürler yapmaya başladığını fark etmişti göz ucuyla. Sırada onları bekleyen sürpriz neydi acaba?

Adamın tek dizinin üzerine çökerek birtakım mühürler yapmaya başladığını gördüğü anda, yapabileceği en mantıklı hareketin gelmekte olan tekniği durdurmak olacağına karar verdi. Ciddi bir yara almasa bile, herhangi bir şekilde yere düşmeyi göze alamazdı. Durduramasa bile, en azından tekniğin olası menzilinden çıkmalıydı. Bunu olabildiğince hızlı yapmalıydı, çünkü Gyaku'nun yapacağı tekniğin kendisini ve dövüşü nasıl etkileyeceğini kestiremiyordu.

Hala kunaisini tutmakta olduğu sağ elini chakrasını odaklamak için kullanarak Shunshin yapacak ve çamur zemin üzerinde dikkatlice ilerleyerek adamın hemen dibinde, rakibinin solunda kalan ön çaprazında belirecekti. Sol eli ile Ayatsu stilinde uygulayacağı hamleyi, etkisini olabildiğince güçlü kılmak için chakrasını elinde toplamış olarak, adamın boynuna indirecekti. Amaçladığı, adamın boynunu kırmak veya ciddi anlamda zedelemekti. Ancak olur da bunu gerçekleştiremezse, en azından bayıltmayı veya adamın mühürleri yapmasını engelleyecek kadar acı vermeyi umuyordu. Eğer adam bu hamlenin ardından hala hareket edebiliyorsa veya karşı bir atak yapmaya kalkarsa, sağ elinde bulunan kunaiyi adamın boynuna saplamak ise yedek planıydı.

Her şey yolunda giderse, bu engeli de atlatmasının ardından Fuuma'nın kendisi için temizlemiş olduğu yolda ilerleyerek aradaki mesafe farkını kapatmaya çalışacaktı. Bir yandan da Gyaku'nun gelmekte olan tekniğine hızlıca ayak uydurabilmek için gözünü açık tutacaktı.
Image
Künye
İsim: Kumo Sakuma
Yaş: 18
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 180.000
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Kurallar & Güçlenmek: Yaşadığı kayıpları, değer sarsılmasını ve benlik problemlerini unutmak için kendini görevlere ve shinobilik felsefesine vermiştir ve bu sayede ailesinin empoze ettiği hırsı ve mükemmeliyetçiliği köyün yararına kullanabileceğini fark etmiştir. Shinobi dünyasındaki kurallar daha sağlamdır, daha gerçektir. Onu yüzüstü bırakacak yalanlar yoktur. Ayrıca takımında verdiği kayıpların ardından, karşısına çıkan tüm tehlikelerle başa çıkabilecek kadar güçlü olmaya yemin etmiştir. Hem kendini, hem de tek dostu Teki’yi korumalıdır. Eğer çok iyi bir shinobi olursa, daha zor ve kritik görevleri yerine getirmesi gerekir – bunu da seve seve yapacaktır.

Komplikasyon
Karanlık: Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir. Bu sanrılar genel olarak savaşla ilgili anıları içerirken, ileri seviyede korku nöbetlerine dönüşebilir. Karakter bu etkiler nedeniyle karanlık ortamlarda sağlıklı kararlar veremeyeceği gibi zihinsel kapasitesi düşmektedir. Özellik, komplikasyon etkilerinden kaçınıldığı sürece geçici olup; etkilerin yoğun bir şekilde görülmesi durumunda iyileşme süresi uzamaktadır.ImageÖzellikler

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 6
Potansiyel: 4
Varlık: 5
Zeka: 7

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Kontrat
Fuuma | B-Rank | Kaplan

Ninjutsu
Shunshin | D Rank | Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Hibashiri | C Rank | Katon
Kullanıcı Tora mührünü yapar ve hedefine odaklanır, ardından ayağını yere vurur. Ayağını yere vurduğu noktadan itibaren, hedefine doğru yerden hızlıca ilerleyen çizgisel bir alev kütlesi yollar. Bu kütle hedefine ulaştığında onu yakmaya ve alevlerin içine almaya çalışır. Alevlerin ısısı yüksektir. Yerde ilerleyen alev kütlesi manevra yapabilir veya hedef değiştirebilir. Alevlerin hareketi süresince Tora mührü bozulmamalıdır.

Endan | C Rank | Katon
Kullanıcı kısa bir el mührü serisi ardından ağzında yağ biriktirmeye başlar. Yeterince biriktirdikten sonra bu yağı hedefine tükürür. Yağ ağızdan fırladığı gibi alev alır ve bir alev topuna dönüşür. Kullanıcı, daha fazla chakra harcayarak ağzında topladığı yağı arttırabilir, böylece oluşacak olan alev topu daha büyük olur. Kullanıcı yarım metre çapında bir küreden daha fazla yağ toplayamaz. Ağzında topladığı yağı 3 parçaya kadar bölüp ayrı ayrı fırlatabilir veya yağı tek seferde tükürmek yerine bir kaç saniye boyunca püskürtebilir. Alev kütlesi 15 metreye kadar dağılmadan ilerleyebilir. Hedef ile buluşup hasar verdikten sonra yağlar ve alevler yok olur.

Gouryuuka no Jutsu | B Rank | Katon
Ninja Tora mührünü yaparak aşırı derin bir nefes alır. Bu nefes alınırken kullanıcının göğsünde bir şişkinlik belirir. Kullanıcı ardından bir ejderhanın kafasına benzeyen bir alev topunu ortaya çıkarır. Bu alev topu sıradan alev toplarından kütle olarak hemen hemen aynı olsa da daha sıcaktır. Ejderha başı şeklindeki alev topu püskürtüldüğü düzlemde ilerler ve önüne çıkacak şeyleri eritebilecek bir sıcaklığa sahiptir. Bunun yanısıra alev topunu ejderha başına benzemesini sağlayan kısımları az da olsa sert ve dirençlidir. Bu sayede ejderha başı ince yapıları delebilir ve hedefine doğru ilerlemeye devam eder.

Karyuu Endan | B Rank | Katon
Ninja uzun sayılabilecek el mühürleri serisini Tora mühründe bitirir ve derin bir nefes alır. Bu aldığı nefes ile birlikte kullanıcının göğsünün ve yanaklarının bir hayli şiştiği görülür. Kullanıcının aldığı nefesi tazyikli bir şekilde dışarıya salması ile bir alev oluşur ve oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye başlar. Kullanıcı ağzından nefesini tazyikli bir şekilde vermeye devam ettiği sürece alev hızla ilerlemeye devam eder. Alev, önüne çıkan herşeyi yakar ve yutar. Kullanıcının 20 metre önünde düz bir alandaki her şey etkilenir.

Kuchiyose no Jutsu
Kullanıcı baş parmağını ısırır ve kanatır, ardından o elini yere sertçe vurur ve odaklanır. Bir kaç saniye sonra, yaratık o alanda aniden belirir. Eğer yaratık yeterince büyükse, kullanıcı onu sürer pozisyonda çağırabilir. Bu şekilde çağrılan yaratıklar "Kai" mührü ile anında geri gönderilebilir. Kullanıcı yara almışsa baş parmağını ısırmak yerine halihazırda akan kanını da eline sürerek kullanabilir.Taijutsu
Ayatsu Stili | B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.

Kaiganshou | B Rank
Kullanıcı dirseğini kullanarak kendini rakibe fırlatır ve rakibin göğsünü hedef alır. Eğer dirsek rakibin göğsüne isabet ederse, rakip geriye doğru fırlar ve nefessiz kalır. Kendini toparlamakta güçlük çeken rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir. Saldırı çok büyük bir acı verdiği gibi eğer aşırı güçlü bir şekilde uygulanırsa kaburga kemiklerini bile kırabilir.


Genjutsu
Kuroshiki | D Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder ve bir hedef seçer. Eğer bu hedef, kullanıcıya 15 metre veya daha yakındaysa, tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altında kalan hedeflerin herhangi bir duyusunu kullanıcı isteği doğrultusunda bozabilir. Gözler bulanık görmeye başlar, eller uyuşur, tad alınamaz, duyma mesafesi kısalır veya koku alamaz hale gelir. Duyurlar tamamen kapatılmaz, sadece bozulur. Yani hedef tamamen kör edilemez/sağır yapılamaz. Bu etkilerden aynı anda sadece 1 tanesi aktif edilebilir, ancak teknik bozulmadan bu etkiler arasında geçiş yapmak mümkündür. Maksimum 1 hedef bu tekniğin altında olabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Shibou no Jutsu | B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.

Omotsuki | A Rank
Kullanıcı uzun bir el mührü dizisi uyguladıktan sonra tekniğin etkisi altına almak istediği kişiyi boğazından yakalar. Hedefin gözleri aniden kullanıcının gözleri ile kenetlenir ve teknik başlar. Kullanıcı, teknik süresi boyunca hedefin anılarını gezebilir ve diğer eliyle bir başkasına dokunarak bu anıları aktarabilir, bu anıları zihnine kaydedebilir. Teknik, 1 haftaya kadar olan taze anılara çok fazla zorluk yaşamadan ulaşabilir ancak daha geriye gidildiğinde anılar bulanıklaşmaya başlar. En eski anılar ise sadece bir duygu parçası olarak algılanır. Teknik süresi boyunca hedef uyuşmaz veya teknik onu zaptetmez, bu durumu kullanıcının bir şekilde çözmesi gerekir. Genel olarak hedef önce bağlanır, ardından kullanıcı tekniği uygular. Uyuyan kişilere teknik uygulanabilir, bu varyasyonda kullanıcı elini hedefin alnına koyar ve tekniği başlatır. Göz kontağına ihtiyaç yoktur. Eğer kişi baygınsa teknik kullanılamaz. Hedef kişi, eğer uyumuyorsa anılarına ulaşıldığının farkında olur.


Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Tantou (İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
2 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
2 Kondisyon Hapı (İyi Kalite)
2 Chakra Hapı (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1579
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by GM - Naruto » April 23rd, 2019, 10:55 am

Off Topic
Teki, askere gitmesinden ötürü NPC olarak devam edecek.
Sakuma: Adam mühürlerine başladığı esnada odaklanıyor ve adamın sol ön çaprazına doğru hareketleniyorsun. Kaygan bir zeminde bu denli hızlı gitmek yüksek bir odak gerektiriyor. Fakat Fuuma'nın temizlediği yok, koca savaş alanında tek bir düşman bırakıyor sana. Tökezlemeden hedef noktana ulaşıyorsun.

Adamın önünde belirdiğinde, adamın vücudunun çevresinde çoktan altı adet, fuuton chakrası ile oluşturulmuş bir hava kütlesi görüyorsun. Mühür pozisyonunu bozuyor ve gözleri hala seni en son gördüğü yere kilitliyken hareketlendirmek için ellerini oynatıyor. Senin darben ise anlık. Adamın boğazına indirdiğin sert darbe adamı direk yapının sağ tarafında kalan kalabalık grubun içine fırlatıyor. Verdiğin darbeyi, etkisini umursamak isteyeceğin bir durum da yok, ilerliyorsun.

Bir sonraki yapıya geçiyorsun. Gyaku havada, mızrağından bağımsız bir uçuş gerçekleştiriyor. Havadaki pozisyonu bir önceki ile aynı, başı yere bakacak şekilde. Teki ise onun hemen arkasında uçuş pozisyonunda. Surların ardından yeni bir silah bulutu yola çıkıyor. Bunun yanında, zemindeki düşman güruhundan sana atılan ekipmanlar da mevcut. Sol bacağının baldırına bir shuriken saplanıyor, kalanları hareketliliğin sayesinde isabetsiz bir şekilde uçuyor diğer tarafa. Yine de vücudunda açılan irili ufaklı birkaç çizikten kaçınamıyorsun.

Gyaku kapıya yapışan kaya kütlelerinin üzerine düşüyor, Teki hemen ardından yanına konuyor. Sende azalan mesafe gereği sıçrıyorsun kapıya doğru. Fuuma senin sıçramandan sonra bir düşmanı daha indiriyor ardından senin, onun üzerinden geçmeni bekliyor. Hemen sonrasında ise senin peşinden zıplıyor o da.

Kapının önünde bekleyen kalabalık düşman grubu Gyaku ve Teki'ye doğru yönelirken, Gyaku sakince ellerini zemine, kayalara koyuyor. "Dorou Doumu" Kalabalığın iki yanındna yükselen kaya yapılar, tüm bu grubu içine alan büyük bir kubbeye dönüşüyor. Kubbe oluşumunu tamamladığı anda sende ikilinin yanına konuyorsun. Gyaku'nun elleri kubbenin üzerinde, sabit. Ve konum olarak size hoş bir koruma salıyor. Zira kubbeyi hemen kapının önünde oluşturmuş olması, kubbenin kenarlarını surlarla birleştirmesini sağlıyor. Üst kısımda bir açıklık olsa da kimse bunu akış etmemiş gibi şimdilik.

"Toparlanmam gerekiyor." diyor Gyaku. Ellerinin kubbeye yapışık olmasının, toparlanmasıyla bir alakası olduğunu seziyorsun. Teki ise bu esnada yarasını çevreleyen sargıyı sağlamlaştırıyor. Arkanı dönüyorsun. Kaya örüntüsüyle kaplanmış kapı. Kayalar hafifçe çatlıyor, çatlaklar büyüyor yarık haline alıyor. Yarık, sanki sihirli bir elle ayrılmış gibi, çapraz bir gedik açıyor kapada. 4 kişinin rahatlıkla girebileceği genişlikte. Bu yarığın arasından, surların ortasındaki alanda bir kalabalık görüyorsunuz. Yaklaşık otuz kişi. Bu kalabalık, ahşaptan yapılmış yaklaşık on iki adet mekanizmanın çevresinde dönüp duruyor. Bazıları çuvallarla silahları taşıyor, bazıları bu çuvalları alıp mekanizmanın içine hunharca döküyor. "Gidin." diyor sadece Gyaku. Yarığın içinden görebildiğin başka bir düşman grubu yok. Buraya gelmenizin ilk dakikalarında, surlarda gördüğün düşman grubunu hatırlıyorsun sadece. Onun dışında kısıtlı görüş alanı çok ipucu vermiyor sana. Teki sargılarını sertçe çekiyor, sağlamlaştırıyor. Kılıcını çekerek tempolu adımlarla kapıya ilerliyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kumo Sakuma
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 68
Joined: October 17th, 2018, 8:22 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by Kumo Sakuma » April 24th, 2019, 5:19 pm

Neyse ki adamı, hazırlandığı tekniği uygulamasına fırsat bile bırakmadan aşağıdaki kalabalığın içine yollayıvermişti. Hızlıca ortadan kalkmıştı önünde duran tek engel ve artık sorunsuzca ilerleyebilirdi. Surlara giderek yaklaşıyordu Fuuma'nın ardından.

Bir tümseği daha aşmıştı ki Gyaku'nun havalandığını gördü, arkasında da Teki. Ancak onları inceleyecek, Gyaku'nun ne yaptığını kestirecek vakti olmamıştı ne yazık ki. Surların ardından bir kara bulut daha yükselmişti. Bulutu oluşturan her bir parçacık önce yukarı çıkarken küçülmüş, ardından hızla büyüyerek yere doğru yaklaşmaya başlamıştı. Üstüne inmekte olan bulutun menzili dışında kalmak için hızla surlara, bulutun kaynağına doğru koşmaya devam ederken altında bulunan kalabalık tarafından da saldırı altında olduğunu fark etmişti. Herhalde ellerinden başka bir şey gelmediğinden, shuriken ve kunailer fırlatıyorlardı Sakuma'nın üzerine. Hızla ilerlediği için çoğu ıskalamıştı, ancak yine de bir kaç çizik bırakmayı ihmal etmemişlerdi arkalarında. Bir de sol bacağına bir shuriken saplanmıştı. Küçük ama keskin bir acı, acıdan çok sinir edici bir rahatsızlık veriyordu bu shuriken. Şu anda hareket halindeyken bu acıdan kurtulmak için hızını kesmek istemedi, ancak Gyaku ve Teki'nin yanına vardığında soluklanacak birkaç saniyesi olursa eğer, shurikeni bacağından çıkaracaktı.

Gyaku ve Teki'nin ,tam surların büyük kapısının önüne, Gyaku'nun yarattığı kaya kütlelerinin üzerine iniş yaptığını gördü. Çok bir şey kalmamıştı artık önünde, dolayısıyla kapıya doğru sıçradı Fuuma'nın üzerinden. Fuuma'nın da son bir düşmanı daha indirdiğini gördü, ardından o da Sakuma'yı takip ederek zıplamış ve kapının önüne gelmişti.

Karşılarındaki kalabalık giderek üzerlerine doğru yaklaşmaktayken, Gyaku onları kayadan bir kubbenin içerisine hapsetmişti. Kubbe tamamlanır tamamlanmaz onların yanına konmuştu Sakuma da. Gyaku'nun her hamlesiyle savaş alanının şekil değiştirmesi Sakuma'nın hoşuna giden bir detaydı. Sayıca üstün taraf değildiler. Düşmanın ininde, dolayısıyla etrafa oldukça aşina olduğu bir yerdelerdi. Ama savaşılan zemini değiştirmek ve karşı tarafa yabancı kılmak, durumu avantajlarına çevirecek bir şekil vermek ellerindeydi. Hazır fırsat bulmuşken, bacağına saplı olan shurikeni çıkarıp kıyafetine silerek temizledi. Ardından belindeki çantaya attı, az sonra ihtiyacı olabilirdi ne de olsa.

Bulundukları konum güzeldi. Hala kalabalıktan yüksektelerdi, kubbenin kenarları aşmayı planladıkları surlarla birleşmişti, soluklanmak için biraz zaman kazanmışlardı. Teki bu vakti yarasını kapatan sargıyı sağlamlaştırmakla değerlendiriyordu, Gyaku'nun ise, kendisinin de belirttiği üzere, toparlanması gerekiyordu. Etrafını analiz etmek için arkasını döndüğünde kapıda, kayaların kapıyla birleştiği noktada, kayaların çatlayarak ve yarılarak aşağı yukarı 4 kişinin geçmekte zorluk çekmeyeceği büyüklükte bir aralık açtığını gördü. Bu iyi haberdi.

Kötü haber ise bu yarığın ardında yaklaşık 30 kişilik bir kalabalığın, surların ortasındaki açık alanda kendilerini bekliyor olmasıydı. Ahşaptan bir şeylerin etrafında dolanıyor, çuval çuval silahlar taşıyorlardı. Bir kısmı da silahları yerleştiriyordı bu ahşaptan mekanizmalara. Bunların mancınık olduğuna kanaat getirdi Sakuma, tepelerinde uçan silah bulutlarının kaynağı bunlar olmalıydı. Gördüğü kadarıyla çok yoktu, icabına bakılması gereken 12 kadar mancınık vardı. Ancak görünenin ardında bir o kadar daha olma ihtimali çok güçlüydü.

Gyaku'nun "Gidin." komutunun ardından sağ elinde tuttuğu kunaiye sıkıca sarıldı ve ilerlemeye başladı yarığa doğru. Teki de sargılarını sabitleyip sağlamlaştırmış ve kılıcını çekerek ilerlemeye başlamıştı çoktan. Sakuma açılan boşluğun içinden gözüktüğü kadarıyla surların içine bakarken, savaş alanına ilk geldiklerinde surların üzerinde gördüğü silüetleri hatırladı. Sayıları inanılmaz fazla gözükmüştü o an. Ve tüm o insanlar şu an bu surların ya içerisinde ya üzerindeydi, kendilerinin gelmelerini bekliyorlardı büyük ihtimalle. Belki de ölümüne yürüyordu şu an. Surların içerisindeki herkesi alt etmek gerçekçi bir hedef değildi, ama ölmeden önce mancınıkların icabına bakmaları gerekiyordu ki cephedeki yoldaşları uzaktan saldırıların kurbanı olmasın. Hepsini ateşe vermek çok iyi bir fikir olabilirdi. Rahatça jutsu yapabilmek için elindeki kunaiyi belindeki çantaya geri koydu.

Yarıktan içeri girerek duvarın öbür tarafına geçmek üzereyken Teki ve Fuuma'nın duyabileceği bir şekilde "Beni kollayın, mancınıklardan birini ateşe vereceğim." dedi. Teki'nin onu yakından gelebilecek saldırılardan, Fuuma'nın ise özel yeteneği ile uzaktan gelen saldırılardan koruyabileceğini umuyordu. Ancak içeri girer girmez mancınıkların yakınına koşamazdı, önce görüş alanının artmasını fırsat bilerek etrafını analiz etmesi gerekiyordu. Surların içine girdikten sonra yere adımını atar atmaz ellerini Tora mührüne getirecek ve kendisine en yakın olan mancınığı hedef alacaktı Hibashiri ile. Böylece bir tanesinin icabına uzaktan bakabilecekti. Tekniği hedefe doğru ilerlerken ise etrafına bakacak, ilk başta gördüğü kalabalığın nerelerde konumlandığını, tam olarak nasıl bir tehlikenin ortasında olduklarını çözmeye çalışacaktı.
Image
Künye
İsim: Kumo Sakuma
Yaş: 18
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 180.000
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Kurallar & Güçlenmek: Yaşadığı kayıpları, değer sarsılmasını ve benlik problemlerini unutmak için kendini görevlere ve shinobilik felsefesine vermiştir ve bu sayede ailesinin empoze ettiği hırsı ve mükemmeliyetçiliği köyün yararına kullanabileceğini fark etmiştir. Shinobi dünyasındaki kurallar daha sağlamdır, daha gerçektir. Onu yüzüstü bırakacak yalanlar yoktur. Ayrıca takımında verdiği kayıpların ardından, karşısına çıkan tüm tehlikelerle başa çıkabilecek kadar güçlü olmaya yemin etmiştir. Hem kendini, hem de tek dostu Teki’yi korumalıdır. Eğer çok iyi bir shinobi olursa, daha zor ve kritik görevleri yerine getirmesi gerekir – bunu da seve seve yapacaktır.

Komplikasyon
Karanlık: Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir. Bu sanrılar genel olarak savaşla ilgili anıları içerirken, ileri seviyede korku nöbetlerine dönüşebilir. Karakter bu etkiler nedeniyle karanlık ortamlarda sağlıklı kararlar veremeyeceği gibi zihinsel kapasitesi düşmektedir. Özellik, komplikasyon etkilerinden kaçınıldığı sürece geçici olup; etkilerin yoğun bir şekilde görülmesi durumunda iyileşme süresi uzamaktadır.ImageÖzellikler

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 6
Potansiyel: 4
Varlık: 5
Zeka: 7

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Kontrat
Fuuma | B-Rank | Kaplan

Ninjutsu
Shunshin | D Rank | Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Hibashiri | C Rank | Katon
Kullanıcı Tora mührünü yapar ve hedefine odaklanır, ardından ayağını yere vurur. Ayağını yere vurduğu noktadan itibaren, hedefine doğru yerden hızlıca ilerleyen çizgisel bir alev kütlesi yollar. Bu kütle hedefine ulaştığında onu yakmaya ve alevlerin içine almaya çalışır. Alevlerin ısısı yüksektir. Yerde ilerleyen alev kütlesi manevra yapabilir veya hedef değiştirebilir. Alevlerin hareketi süresince Tora mührü bozulmamalıdır.

Endan | C Rank | Katon
Kullanıcı kısa bir el mührü serisi ardından ağzında yağ biriktirmeye başlar. Yeterince biriktirdikten sonra bu yağı hedefine tükürür. Yağ ağızdan fırladığı gibi alev alır ve bir alev topuna dönüşür. Kullanıcı, daha fazla chakra harcayarak ağzında topladığı yağı arttırabilir, böylece oluşacak olan alev topu daha büyük olur. Kullanıcı yarım metre çapında bir küreden daha fazla yağ toplayamaz. Ağzında topladığı yağı 3 parçaya kadar bölüp ayrı ayrı fırlatabilir veya yağı tek seferde tükürmek yerine bir kaç saniye boyunca püskürtebilir. Alev kütlesi 15 metreye kadar dağılmadan ilerleyebilir. Hedef ile buluşup hasar verdikten sonra yağlar ve alevler yok olur.

Gouryuuka no Jutsu | B Rank | Katon
Ninja Tora mührünü yaparak aşırı derin bir nefes alır. Bu nefes alınırken kullanıcının göğsünde bir şişkinlik belirir. Kullanıcı ardından bir ejderhanın kafasına benzeyen bir alev topunu ortaya çıkarır. Bu alev topu sıradan alev toplarından kütle olarak hemen hemen aynı olsa da daha sıcaktır. Ejderha başı şeklindeki alev topu püskürtüldüğü düzlemde ilerler ve önüne çıkacak şeyleri eritebilecek bir sıcaklığa sahiptir. Bunun yanısıra alev topunu ejderha başına benzemesini sağlayan kısımları az da olsa sert ve dirençlidir. Bu sayede ejderha başı ince yapıları delebilir ve hedefine doğru ilerlemeye devam eder.

Karyuu Endan | B Rank | Katon
Ninja uzun sayılabilecek el mühürleri serisini Tora mühründe bitirir ve derin bir nefes alır. Bu aldığı nefes ile birlikte kullanıcının göğsünün ve yanaklarının bir hayli şiştiği görülür. Kullanıcının aldığı nefesi tazyikli bir şekilde dışarıya salması ile bir alev oluşur ve oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye başlar. Kullanıcı ağzından nefesini tazyikli bir şekilde vermeye devam ettiği sürece alev hızla ilerlemeye devam eder. Alev, önüne çıkan herşeyi yakar ve yutar. Kullanıcının 20 metre önünde düz bir alandaki her şey etkilenir.

Kuchiyose no Jutsu
Kullanıcı baş parmağını ısırır ve kanatır, ardından o elini yere sertçe vurur ve odaklanır. Bir kaç saniye sonra, yaratık o alanda aniden belirir. Eğer yaratık yeterince büyükse, kullanıcı onu sürer pozisyonda çağırabilir. Bu şekilde çağrılan yaratıklar "Kai" mührü ile anında geri gönderilebilir. Kullanıcı yara almışsa baş parmağını ısırmak yerine halihazırda akan kanını da eline sürerek kullanabilir.Taijutsu
Ayatsu Stili | B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.

Kaiganshou | B Rank
Kullanıcı dirseğini kullanarak kendini rakibe fırlatır ve rakibin göğsünü hedef alır. Eğer dirsek rakibin göğsüne isabet ederse, rakip geriye doğru fırlar ve nefessiz kalır. Kendini toparlamakta güçlük çeken rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir. Saldırı çok büyük bir acı verdiği gibi eğer aşırı güçlü bir şekilde uygulanırsa kaburga kemiklerini bile kırabilir.


Genjutsu
Kuroshiki | D Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder ve bir hedef seçer. Eğer bu hedef, kullanıcıya 15 metre veya daha yakındaysa, tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altında kalan hedeflerin herhangi bir duyusunu kullanıcı isteği doğrultusunda bozabilir. Gözler bulanık görmeye başlar, eller uyuşur, tad alınamaz, duyma mesafesi kısalır veya koku alamaz hale gelir. Duyurlar tamamen kapatılmaz, sadece bozulur. Yani hedef tamamen kör edilemez/sağır yapılamaz. Bu etkilerden aynı anda sadece 1 tanesi aktif edilebilir, ancak teknik bozulmadan bu etkiler arasında geçiş yapmak mümkündür. Maksimum 1 hedef bu tekniğin altında olabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Shibou no Jutsu | B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.

Omotsuki | A Rank
Kullanıcı uzun bir el mührü dizisi uyguladıktan sonra tekniğin etkisi altına almak istediği kişiyi boğazından yakalar. Hedefin gözleri aniden kullanıcının gözleri ile kenetlenir ve teknik başlar. Kullanıcı, teknik süresi boyunca hedefin anılarını gezebilir ve diğer eliyle bir başkasına dokunarak bu anıları aktarabilir, bu anıları zihnine kaydedebilir. Teknik, 1 haftaya kadar olan taze anılara çok fazla zorluk yaşamadan ulaşabilir ancak daha geriye gidildiğinde anılar bulanıklaşmaya başlar. En eski anılar ise sadece bir duygu parçası olarak algılanır. Teknik süresi boyunca hedef uyuşmaz veya teknik onu zaptetmez, bu durumu kullanıcının bir şekilde çözmesi gerekir. Genel olarak hedef önce bağlanır, ardından kullanıcı tekniği uygular. Uyuyan kişilere teknik uygulanabilir, bu varyasyonda kullanıcı elini hedefin alnına koyar ve tekniği başlatır. Göz kontağına ihtiyaç yoktur. Eğer kişi baygınsa teknik kullanılamaz. Hedef kişi, eğer uyumuyorsa anılarına ulaşıldığının farkında olur.


Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Tantou (İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
2 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
2 Kondisyon Hapı (İyi Kalite)
2 Chakra Hapı (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1579
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by GM - Naruto » April 30th, 2019, 9:25 pm

Sakuma: Kapıdaki yarığı aşıyor, Teki ve Fuuma arasında pozisyon alıyorsun bu aşamada. Koruma talebin, ikisinin de ufak bir baş sallamasıyla cevaplanıyor.

Surlardan içeriye girdiğinizde ekipmanları fırlattıkları mekanizmaların arkasında, iç kısma dağılmış onlarca çadır görüyorsunuz. Çadırlar fazlasıyla yüksek ve içerisine yaklaşık yüz kişi sığabilecek kadar geniş duruyor. Görebildiğiniz kadarıyla çadırlar ikişerli on sıra ilerledikten sonra yerini derme çatma binalara bırakıyor. Zeminde bulunmanızdan ötürü bu kısmı detaylı inceleme şansınız olmuyor.

Mekanizmalar kapıdan yaklaşık yirmi metre ilerideki açıklığa konuşlanmış durumda. Mekanizmalarla çadırlar arasında da bir bu kadar mesafe bulunuyor. Bu aradaki açıklık ise, mekanizmalar dışında tamamen boş. Surların iç kısmındaki kalabalığın yoğunluğu ise çoğunluk olarak mekanizmalar ile çadırlara arasındaki alanda bulunuyor. Surlar ise muamma. Zira giriş yaptığınız kapının üstündeki alanda insan var mı, varsa ne kadar fikriniz yok. Sadece surların sağ ve sol kesişim kısımlarından birkaç kişinin, ön tarafa doğru sıçradığına şahitlik ediyorsunuz.

Sakuma: Tora mührünü yapıyor, gözünü konum itibariyle sana en yakın olan, ortalardan bir mekanizmaya dikiyorsun. Odaklanma aşamanda, mancınıkların çevresindeki 4-5 kişi tüm işlerini bırakarak üzerinize doğru atılıyor. Fuuma ve Teki'ye burada güvenerek chakranı yoğuruyor, yere vurduğun sert darbe ile chakranı alevlendiriyorsun. Oluşan alev hattı, zeminde bir ok gibi ilerliyor ve gözüne kestirdiğin mekanizmaya ulaşıyor. Alevler önce ahşap zemin üzerinde yayılıyor, bu esnada mekanizmanın arkasındaki büyükçe hazneye çuval dolduran birine sıçrıyor, bu adamın acıyla geri atılması sebebiyle bir yandaki mekanizmaya da yayılıyor. Alevlerin boyutu şimdilik söndürülemeyecek seviyede değil ancak çevrede buna yeltenecek biri de yok gibi.

Teki ve Fuuma ise, isteğin doğrultusunda hatasız ilerliyor. Teki, mekanizmalara doğru senin solundan ilerleyerek üzerinize koşan adamları karşılıyor. Düzensiz gelen bu saldırılarda ilk iki rakibini katanası ile ustaca deşerken mekanizmanın alev almasıyla birlikte bir adım geriye çekilerek üzerine koşan üç kişiyi karşılamak için hazırlanıyor.

Fuuma ise senin sağ tarafına yöneliyor. Yanında kalmasını tercih etsen de, bakışlarını oraya çevirdiğinde surlardan atlayıp zemine çöken birinin el mühürlerine başladığını görüyorsun. Fuuma süratle buraya koşturuyor.

Fuuma'nın saldırdığı adam dışında seni hedef alan birini şimdilik görmüyorsun. Teki yaklaşık 10 metre sol çaprazında. Fuuma ise tam olarak aynı mesafede sağ tarafında ve mesafeyi gittikçe açıyor.


Teki: Ekipman fırlatmak için kullanılan iki mekanizmanın alevlerle buluştuğunu gördüğünde ilerleyişini durdurarak birkaç adım geri çekiliyorsun. Durduğun yerin iki yanında, az önce zorlanmadan deşip yere serdiğin iki eleman bulunmakta. Yaran, hamlelerin esnasında vücuduna keskin sancılar yüklüyor.

6-7 metre ötende, mancınıkların arasından kopup gelen üç kişiyi görüyorsun. Sıralı olarak koşuyorlar ve hedeflerinin direk olarak sen olduğunu biliyorsun. Ek olarak, bu üçü ve mekanizmaların arkasında gördüğün çadırlarda ufak bir hareket yakalıyorsun. İki çadırdan toplam üç kişi koşarak çıkıyor, mekanizmalar ile çadırlara arasında kalan kalabalığı da peşlerine takarak bulunduğunuz alana doğru ilerliyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kasumikage Teki
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 124
Joined: October 22nd, 2018, 2:54 am

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by Kasumikage Teki » May 7th, 2019, 7:02 pm

Sonunda Teki'nin büyük tehlike olarak betimlediği yolculukları sonlanmış ve surlardan içeriye girebilmişlerdi. İçeriye adımlarını attıkları anda gözlerini dört açarak çevreyi incelemeye başlamıştı Teki. Olabildikçe kısa sürede kafasına kazıyacağı her küçük bilgi kırıntısı görevlerinin devamında büyük rol oynayacaktı. Görebildiği kadarı ile savaş alanını silah yağmuruna tutan mekanizmaların arkasında, surların daha iç kısmına dağılmış bir çok çadır vardı. Tam olarak sayılarından emin olamamıştı Teki, ancak yeterince fazla ve büyük çadırlar olduğunu idrak edebilmişti ilk bakışta. Çadırların bittiği yerde ise derme çatma binalar göze çarpıyordu. Pek dikkat kesilmedi arkadaki binalara Teki. Zira önce mekanizmalar ve çadırları halletmeleri gerekiyordu.

Çadırlar içerisine gayet fazla insanın alabilecek kapasiteye sahip duruyorlardı. Gelmesi olası destek birliklerini engellemek için yok edilmelerinin şart olduğunu düşüncü Teki. Fakat öbür yandan da savaş alanına saldırı yapmakta olan mekanizmaları da yok etmeleri gerekiyordu. Kendisi çok büyük yıkım gücüne sahip bir shinobi olmadığı için Gyaku ve Sakuma'nın bu işi halledebileceğine güvendi istemsizce. Biraz yetersiz hissetmişti kendisi engelleyemediği bir şekilde. Yinede elinden geleni yapacaktı tabii ki. Gyaku ve Sakuma'nın yıkım yaratması için onlara gereken desteği tüm gücü ile verecekti.

Sakuma da Teki gibi düşünmüş olacak ki hemen direktifini dostuna ileterek hamlesine başlamıştı. Hızlıca yaptığı el mühürü ile Hibashiri kullanmaya başlamış, gözüne kestirdiği ve ona en yakın olan mancınığa jutsusunu yönlendirmişti. Oluşan alev hattı zeminde ilerlemesini tamamlandığında mancınığa yayılmış, alevlerden etkilenen bir düşman sayesinde yanındaki mancınığa da bulaşmıştı. Henüz tüm alanı yakmayı başaramamışlardı ancak kesinlikle iyi bir başlangıç hamlesine imza atmışlardı.

Hibashiri ile oluşan alev şeridi henüz mancınıklar ile buluşmamışken Teki ise Sakuma'ya doğru hamle yapmış olan düşmanlar ile ilgileniyordu. Belli ki burada bir düşman ekibi beklemeyen Riaru birlikleri düzensiz bir şekilde saldırıya geçmişlerdi. Üzerine gelmekte olan iki kişiye doğru sakince ilerlemeye başlamıştı Teki. Katanası Kitsune'yi sıkıca kavramış ve hemen saldırıya geçmemişti. Yaralı olduğunun bilincinde olarak defans pozisyonunda beklemiş ve ilk saldırıyı yapmalarına izin vermişti düşmanlarının. Rakiplerinden gelen düzensiz ve özensiz saldırıları katanası ile zorlanmadan savurarak, açıklarını bulmuş ve ikisinin de hayatına son vermişti. Üstüne doğru gelmekte olan diğer üç kişiyi de aynı şekilde indirmeyi umarken ise Sakuma'nın jutsusu mekanizmaları vurmuş ve Teki'nin bir kaç adım geri çekilmesine sebep olmuştu.

Az önce hayatına son verdiği iki adamın yerde yatmakta olan cesetlerinin yanına gelmişti. Yarasından vücuduna doğru bir acı dalgası yayılmaya başlamıştı tekrardan. Tüm gücü ile devam etmek istiyordu ancak yarası ona engel oluyordu. Lanet ölümsüz kadın ve garip dövüş stili. Hiç beklemediği anda Teki'ye büyük bir darbe indirip, sonrasında da siktir olup gitmişti bu dünyadan. Şimdi hem yarası yüzünden kötü hissediyordu, hem de Sakuma'ya yardımcı olamayacağından korkuyordu Teki. Yine karamsar duygular tarafından ele geçirilecekmiş gibi hissetmişti istemsizce. Ancak o anda mancınıkların arasından çıkıp Teki'ye doğru koşmaya başlayan üç kişi sayesinde odağını tekrar kazanabilmişti. Henüz ölmemişti ve ölmeyecekti. En azından ölecekse bile bunu şanlı bir şekilde yapacaktı. Kötü hissederek değil...

Üçlü sıralı olarak Teki'ye doğru koşuyorlardı. Bu sefer hedef Sakuma değil, Teki'nin ta kendisiydi. Kendini savunmalıydı. Bunu yaparken dostu Sakuma'nın da mancınık ve çadırları yakabilmesi için zaman kazanmasını sağlamalıydı. "Heh... Üç kişiden çok sıkıntı çıkmaz sanırım..." diye söylenmişti kendi kendine. Sözleri bittiğinde ise arkadaki çadırlarda bir hareketlenme yakalamış ve iki çadırdan toplam üç kişinin daha koşarak çıktığını görmüştü. Mancınıklar ile çadırlar arasında kalan kalabalığı da peşlerine takarak üstlerine doğru gelmeye başlamışlardı.

"Aha sıçtık."

Kendisine ne kadar güveniyor olsa da, yarasından kaynaklı olarak bu kadar çok kişi ile yakın dövüşe girmesi karşısında ölme ihtimalini çok yüksek görmeye başlamıştı Teki. Başka bir taktik denemeliydi. Belki mekanizma ve çadırları yakmayı başaracak bir cephaneye sahip değildi ancak sahip olduğu yetenekler içerisinde rakiplerini kesebilen tek şey Katanası ve kenjutsu bilgisi değildi. Her ne kadar şu ana kadar büyük işler başardığını düşünmese de, bir kez daha o jutsuyu kullanacaktı.

"SAKUMA! ÇADIRLARI YAKMAMIZ LAZIM! YOKSA BİZİ PARAM PARÇA EDECEKLER!"

Bağırırken Sakuma'nın olduğu yöne dönmemişti bile. Dostunun onu duyacağını ve gelmekte olan tehlikeye dikkat kesileceğini biliyordu. Fuuma'nın sahip olduğu yetenekler ile Sakuma'nın yetenekleri birleştiğinde tüm mekanizma ve çadırları kolayca yakmaya yetecek bir ateş gücüne sahip olabileceklerini düşünüyordu Teki. Ancak onlar saldırısına başlayana kadar üstlerine gelmekte olan kalabalık ile ilgilenmeliydi. En azından denemeliydi. Sırtındaki kında duran katanayı çıkarıp yere saplamıştı ve Kitsune'yi kınına koymuştu. Eğer düşmanlar çok yaklaşacak olursa hem sırtında, hem de yerde duran bir silahının olmasının işine geleceğini düşünmüştü. Tekrar el mühürlerine başladığında ise bakışlarını düşmanlara odaklayarak Bousen no Jutsu'ya başlayacaktı. Amacı olabildiğince düşmanı henüz yeterince yaklaşmadan indirmekti. Bu sebeple jutsuyu aktif ettiği gibi öncelikle öndeki üçlüyü hedef alacak. Sonrasında ise çadırlardan gelmekte olan kişileri şişlemeye çalışacaktı.

Zaman kazanmalıydı. En azından Sakuma ve Fuuma'dan destek almaya başlayana kadar düşmanı tutmayı başarmalıydı.
Image
ImageImageImageImageImageImageImageImage
Künye
İsim: Kasumikage Teki
Yaş: 20
Cinsiyet: Erkek
Element: Suiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 185.000
Prestij: 7
Ün: 19
Kullanılabilir GP: 60

Motivasyon
Bilinmek ve Saygı duyulmak; Teki her zaman saygı duyulan bir insan olmaktan keyif almıştır. Her zaman daha güçlü olmak, tebrik edilmek ister. Bu yüzden de shinobiliğe çok önem verir. Her zaman kendisinin seviye olarak üstünde birileri olacağının bilincindedir ve bu duygu onun çalışmalarına daha fazla enerji harcamasına sebep olur.

Komplikasyon
Karanlık; Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir. Bu sanrılar genel olarak savaşla ilgili anıları içerirken, ileri seviyede korku nöbetlerine dönüşebilir. Karakter bu etkiler nedeniyle karanlık ortamlarda sağlıklı kararlar veremeyeceği gibi zihinsel kapasitesi düşmektedir. Özellik, komplikasyon etkilerinden kaçınıldığı sürece geçici olup; etkilerin yoğun bir şekilde görülmesi durumunda iyileşme süresi uzamaktadır.

Özellikler

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 5
Potansiyel: 6
Varlık: 6
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 3
[Çeviklik] Akrobasi: 3
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 5
[Potansiyel] Ninshuu: 4 (1. Favori)
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
Dokuton; Kyousui No Yoroi
Suiton; Suiwa
Suiton; Mizurappa
Suiton; Bousen No Jutsu
Ninpou; Kage Bunshin no Jutsu
Ninpou; Shunshin
Ninpou; Otonaku Ashi no Jutsu


Taijutsu
Shigure Stili (B-Rank)
Shigure Kenjutsu; Hadan
Shigure Kenjutsu; Hade

Genjutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katana; Kitsune (İyi Kalite) (Aile Yadigarı)
Katana; Haruka (İyi Kalite) (Görev Ganimeti)
2 Kan Hapı (Normal)
1 Kondisyon Hapı (İyi)
1 İyileştirici Hap (Normal)
1 Yemek Hapı (Normal)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
User avatar
Kumo Sakuma
Kusagakure
Kusagakure
Posts: 68
Joined: October 17th, 2018, 8:22 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by Kumo Sakuma » May 7th, 2019, 8:34 pm

Nefesini tutarak geçmişti yarığın içinden. İstemsizce. Kendine en ufak bir detayı bile kaçırmaması ve gözünü dört açması gerektiğini telkin ediyordu. Tepeden tırnağa süzdü girdiği yeni ortamı. Sürpriz bir saldırıyla karşılaşmak istemiyordu, çevrede bulunan ve içinden, arkasından, yanından veye üzerinden herhangi birinin çıkması ihtimali taşıyan her yapının yerini aklına kazımaya çalıştı. Arkalarındaki Kusa birliklerine gökten silah yağdırmak için kullandıkları mancınıkların yaklaşık 20 metre kadar ardında yüksek çadırların bulunduğu bir alan vardı. Yirmi tane çadır saymıştı Sakuma. Yüzlerce, hatta binlerce kişinin bu çadırların içinde bulunduğunu tahmin etmek zor değildi. Çadırların arkasında binaya benzer birtakım yapılar daha bulunuyor gibi duruyordu. Neyse ki çadırlarla aralarında yaklaşık 40-50 metrelik bir mesafe vardı ve bu alan mancınıklar ve bu mekanizmaların etrafındaki insanlar hariç boştu. Yani koca bir kalabalık üzerlerine çullanmadan önce biraz olsun zarar vermeye fırsatları olacak diye umuyordu. Bu sırada surların görüş alanı içinde kalan kısımlarından birkaç kişinin de sıçrayarak indiği detayını yakalayabilmişti. İçine düştüğü cehennem çukurunun derinliğini düşünerek soğukkanlılığını kaybetmek istemedi, onun yerine kendine en yakında bulunan tehdide, buraya gelme amacına odaklanmaya karar verdi.

Vakit kaybetmeden kendisine en yakında duran mancınığı hedef aldı. Ellerini Tora mührüne getirmiş halde odaklanırken, mancınığın etrafındaki birkaç kişi saldırı altında olduklarını fark ederek kendilerini Sakuma'nın üzerine doğru atmışlardı ama hem Fuuma hem de Teki tarafından kıçının kollandığını bildiği için konstantrasyonunu bozmadı. Sağ ayağını yere sertçe vurarak yolladı alevleri hedefine doğru. Sakuma bunu yapana kadar Teki adamlardan ikisini indirmişti bile.

Ayağının zeminle buluştuğu noktadan itibaren parlak bir çizgi şeklinde ilerleyen alevler, ahşap mekanizmayı sararak içine almıştı. Ancak bu andan sonra izlediklerinin, şansın ona kısa bir göz kırpması olduğunu düşünüyordu. Alevler mancınığın yüzeyinde yayılmış, mekanizmanın haznesini doldurmakla meşgul olan birine sıçramış, adam da yalpalayarak yanındaki diğer mekanizmaya çarpmış ve onun da alevler içinde kalmasına sebep olmuştu. Bir taşla iki kuş. Umuyordu ki bu ikisi çok geçmeden işlev göremez hale gelecekti.

Fuuma, Sakuma'ya saldırmaya hazırlanan birine müdahale etmek için aradaki mesafeyi açmıştı bu sırada. Düşman el mühürlerine başlamıştı bile, ama Fuuma hızla hedefe doğru ilerliyordu. Bunun dışında etrafta Sakuma'yı hedef alan biri varmış gibi durmuyordu şimdilik. Fırsattan istifade mekanizmalardan birini daha indirmeye karar verdi.

"SAKUMA! ÇADIRLARI YAKMAMIZ LAZIM! YOKSA BİZİ PARAM PARÇA EDECEKLER!"

Sesin geldiği yöne doğru döndüğünde Teki'yi ve ona doğru gelmekte olan 3 kişiyi gördü. Dostunun yarası sebebiyle çok da rahat dövüşemediğini tahmin edebiliyordu ancak 3 kişi yine de Teki'ye sıkıntı yaratmaya yetmezdi. Sıkıntı yaratabilecek şey, çadırlardan çıkarak koşmaya başlamış gruptu. Gözleri önce bu ekibe, sonra arkalarındaki çadırlara, daha sonra da yakılması gereken mancınıklara kaydı sırayla. Çadırlar maalesef jutsu kullanarak ateşe vermek için fazla uzaktaydı, bunu yapmak için tek başına yaklaşmak ise fazla riskli olurdu.

Gelebilecek tehditleri Fuuma'ya bırakarak Teki'ye en yakın mancınığı hedef aldı. Çadırlardan gelenlerin bu yapının yanından, ya da en azından yakınından geçeceğini tahmin ediyordu. Bu yüzden mancınığı işlevsiz hale getirebilecek, ama bundan daha da önemlisi devirebilecek veya parçalanıp insanların üzerine düşürebilecek bir teknik en mantıklısı olacaktı. Gouryuuka no Jutsu tekniğini uygulamak için ellerini Tora mührüne getirdi ve Teki'ye doğru koşmakta olan düşmanların yeterince yaklaşmasını bekledi. Yeterince uzaktan müdahale ettiği için planın işe yaramaması durumunda başka bir hamleye hazırlanmak için vakit bulabileceğini umuyordu. Doğru zamanın geldiğine inandığında, derin bir nefes alarak aleve dönüştürdüğü chakrasını çıkardı ağzından.
Image
Künye
İsim: Kumo Sakuma
Yaş: 18
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 180.000
Prestij: 4
Ün: 17
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Kurallar & Güçlenmek: Yaşadığı kayıpları, değer sarsılmasını ve benlik problemlerini unutmak için kendini görevlere ve shinobilik felsefesine vermiştir ve bu sayede ailesinin empoze ettiği hırsı ve mükemmeliyetçiliği köyün yararına kullanabileceğini fark etmiştir. Shinobi dünyasındaki kurallar daha sağlamdır, daha gerçektir. Onu yüzüstü bırakacak yalanlar yoktur. Ayrıca takımında verdiği kayıpların ardından, karşısına çıkan tüm tehlikelerle başa çıkabilecek kadar güçlü olmaya yemin etmiştir. Hem kendini, hem de tek dostu Teki’yi korumalıdır. Eğer çok iyi bir shinobi olursa, daha zor ve kritik görevleri yerine getirmesi gerekir – bunu da seve seve yapacaktır.

Komplikasyon
Karanlık: Karakter Kusagakure ile Riaru arasında geçen savaşta yoğun zihinsel saldırılara maruz kalmıştır. Saldırılar sebebiyle, karakter karanlık ortamlarda sanrılar görmektedir. Bu sanrılar genel olarak savaşla ilgili anıları içerirken, ileri seviyede korku nöbetlerine dönüşebilir. Karakter bu etkiler nedeniyle karanlık ortamlarda sağlıklı kararlar veremeyeceği gibi zihinsel kapasitesi düşmektedir. Özellik, komplikasyon etkilerinden kaçınıldığı sürece geçici olup; etkilerin yoğun bir şekilde görülmesi durumunda iyileşme süresi uzamaktadır.ImageÖzellikler

Profil
Güç: 3
Çeviklik: 5
Kondisyon: 6
Potansiyel: 4
Varlık: 5
Zeka: 7

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 2
[Potansiyel] Ninshuu: 2
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 3
[Zeka] İzcilik: 1


Kontrat
Fuuma | B-Rank | Kaplan

Ninjutsu
Shunshin | D Rank | Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Hibashiri | C Rank | Katon
Kullanıcı Tora mührünü yapar ve hedefine odaklanır, ardından ayağını yere vurur. Ayağını yere vurduğu noktadan itibaren, hedefine doğru yerden hızlıca ilerleyen çizgisel bir alev kütlesi yollar. Bu kütle hedefine ulaştığında onu yakmaya ve alevlerin içine almaya çalışır. Alevlerin ısısı yüksektir. Yerde ilerleyen alev kütlesi manevra yapabilir veya hedef değiştirebilir. Alevlerin hareketi süresince Tora mührü bozulmamalıdır.

Endan | C Rank | Katon
Kullanıcı kısa bir el mührü serisi ardından ağzında yağ biriktirmeye başlar. Yeterince biriktirdikten sonra bu yağı hedefine tükürür. Yağ ağızdan fırladığı gibi alev alır ve bir alev topuna dönüşür. Kullanıcı, daha fazla chakra harcayarak ağzında topladığı yağı arttırabilir, böylece oluşacak olan alev topu daha büyük olur. Kullanıcı yarım metre çapında bir küreden daha fazla yağ toplayamaz. Ağzında topladığı yağı 3 parçaya kadar bölüp ayrı ayrı fırlatabilir veya yağı tek seferde tükürmek yerine bir kaç saniye boyunca püskürtebilir. Alev kütlesi 15 metreye kadar dağılmadan ilerleyebilir. Hedef ile buluşup hasar verdikten sonra yağlar ve alevler yok olur.

Gouryuuka no Jutsu | B Rank | Katon
Ninja Tora mührünü yaparak aşırı derin bir nefes alır. Bu nefes alınırken kullanıcının göğsünde bir şişkinlik belirir. Kullanıcı ardından bir ejderhanın kafasına benzeyen bir alev topunu ortaya çıkarır. Bu alev topu sıradan alev toplarından kütle olarak hemen hemen aynı olsa da daha sıcaktır. Ejderha başı şeklindeki alev topu püskürtüldüğü düzlemde ilerler ve önüne çıkacak şeyleri eritebilecek bir sıcaklığa sahiptir. Bunun yanısıra alev topunu ejderha başına benzemesini sağlayan kısımları az da olsa sert ve dirençlidir. Bu sayede ejderha başı ince yapıları delebilir ve hedefine doğru ilerlemeye devam eder.

Karyuu Endan | B Rank | Katon
Ninja uzun sayılabilecek el mühürleri serisini Tora mühründe bitirir ve derin bir nefes alır. Bu aldığı nefes ile birlikte kullanıcının göğsünün ve yanaklarının bir hayli şiştiği görülür. Kullanıcının aldığı nefesi tazyikli bir şekilde dışarıya salması ile bir alev oluşur ve oldukça hızlı bir şekilde ilerlemeye başlar. Kullanıcı ağzından nefesini tazyikli bir şekilde vermeye devam ettiği sürece alev hızla ilerlemeye devam eder. Alev, önüne çıkan herşeyi yakar ve yutar. Kullanıcının 20 metre önünde düz bir alandaki her şey etkilenir.

Kuchiyose no Jutsu
Kullanıcı baş parmağını ısırır ve kanatır, ardından o elini yere sertçe vurur ve odaklanır. Bir kaç saniye sonra, yaratık o alanda aniden belirir. Eğer yaratık yeterince büyükse, kullanıcı onu sürer pozisyonda çağırabilir. Bu şekilde çağrılan yaratıklar "Kai" mührü ile anında geri gönderilebilir. Kullanıcı yara almışsa baş parmağını ısırmak yerine halihazırda akan kanını da eline sürerek kullanabilir.Taijutsu
Ayatsu Stili | B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.

Kaiganshou | B Rank
Kullanıcı dirseğini kullanarak kendini rakibe fırlatır ve rakibin göğsünü hedef alır. Eğer dirsek rakibin göğsüne isabet ederse, rakip geriye doğru fırlar ve nefessiz kalır. Kendini toparlamakta güçlük çeken rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir. Saldırı çok büyük bir acı verdiği gibi eğer aşırı güçlü bir şekilde uygulanırsa kaburga kemiklerini bile kırabilir.


Genjutsu
Kuroshiki | D Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder ve bir hedef seçer. Eğer bu hedef, kullanıcıya 15 metre veya daha yakındaysa, tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altında kalan hedeflerin herhangi bir duyusunu kullanıcı isteği doğrultusunda bozabilir. Gözler bulanık görmeye başlar, eller uyuşur, tad alınamaz, duyma mesafesi kısalır veya koku alamaz hale gelir. Duyurlar tamamen kapatılmaz, sadece bozulur. Yani hedef tamamen kör edilemez/sağır yapılamaz. Bu etkilerden aynı anda sadece 1 tanesi aktif edilebilir, ancak teknik bozulmadan bu etkiler arasında geçiş yapmak mümkündür. Maksimum 1 hedef bu tekniğin altında olabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Shibou no Jutsu | B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.

Omotsuki | A Rank
Kullanıcı uzun bir el mührü dizisi uyguladıktan sonra tekniğin etkisi altına almak istediği kişiyi boğazından yakalar. Hedefin gözleri aniden kullanıcının gözleri ile kenetlenir ve teknik başlar. Kullanıcı, teknik süresi boyunca hedefin anılarını gezebilir ve diğer eliyle bir başkasına dokunarak bu anıları aktarabilir, bu anıları zihnine kaydedebilir. Teknik, 1 haftaya kadar olan taze anılara çok fazla zorluk yaşamadan ulaşabilir ancak daha geriye gidildiğinde anılar bulanıklaşmaya başlar. En eski anılar ise sadece bir duygu parçası olarak algılanır. Teknik süresi boyunca hedef uyuşmaz veya teknik onu zaptetmez, bu durumu kullanıcının bir şekilde çözmesi gerekir. Genel olarak hedef önce bağlanır, ardından kullanıcı tekniği uygular. Uyuyan kişilere teknik uygulanabilir, bu varyasyonda kullanıcı elini hedefin alnına koyar ve tekniği başlatır. Göz kontağına ihtiyaç yoktur. Eğer kişi baygınsa teknik kullanılamaz. Hedef kişi, eğer uyumuyorsa anılarına ulaşıldığının farkında olur.


Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Tantou (İyi Kalite)
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
2 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
2 Kondisyon Hapı (İyi Kalite)
2 Chakra Hapı (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1579
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Kusagakure - Operasyon] Sayama Kumo & Kumo Sakuma & Kasumikage Teki

Post by GM - Naruto » May 15th, 2019, 12:07 am

Teki : Sakuma'ya direktiflerini iletiyor, mühürlerine başlıyorsun. Hazırlıksız yakalanan düşman sürüsünün hareketlerinde herhangi bir düzen yahut planlama yok. Birbilerini takip ederek koşuyorlar, bu da senin fazlasıyla işine geliyor. Oluşan kesici su kütlesi, en öndeki elemanın karın boşluğunu delip geçiyor, kafanı biraz sola çevirip hemen ardındakini hedefliyorsun. İkinci eleman yine karın bölgesinden yaralanırken, darbenin etkisiyle önce savruluyor, ardından zemine mıhlanıyor. En arkada kalan ise ilk yaralanan adamı gördüğü gibi senin sağına doğru hafifçe sıçrayarak, su kütlesinin ilerlediği yoldan çekiliyor. Kütleyi buraya doğru yönlendirmeye başladığın anda ise sağ arka çaprazındaki sıcaklığı hissediyorsun.

Sakuma: Teki'nin cümlesi ile birlikte mühürlerine başlıyor, yoğurduğun chakrayı hazır bir şekilde bekletiyorsun. Teki ise bu anda mühürlerini bitirmiş ve Bousen'i uygulamaya başlamış oluyor. Üzerine koşan üçlüden ziyade, çadırlardan yaklaşanlara odaklanıyorsun sen. Diğerlerine nazaran daha hazırlıklı olduklarını görebiliyorsun. Kuşandıkları silahlardan tut, yaptıkları hazırlıklara kadar. Bu üçlüden mancınıklara yakın olan çadırdan çıkan, bu mancınıkların yanına gelerek el mühürlerine başlıyor. Diğerleri ise direk olarak Teki'ye doğru, mancınıkların arasından geçerek ilerliyor.

Sağ tarafından şiddetli elektrik seslerini umursamıyor, Fuuma'ya güvenerek tekniğini uyguluyorsun. Oluşan ejder başı, Teki'nin yakınlarından direk olarak mancınıklara ilerliyor. Yol üzerinde, Teki'nin tekniğinden sıçrayarak kaçan elemanı da beraberinde götürerek, üçlünün en yakın olduğu mancınığa ulaşıyor.

Ejder başı mancınıkla temas ettiği anda orta ölçekli bir patlama yaratarak bir süre daha ilerliyor. Patlama esnasında, mancınıkların parçaları çevreye dağılırken patlayan mancınığa en yakın çadırın alevlendiğini görüyorsun. Ek olarak bu mancınığın sana göre sağındaki dört mancınık da alevlere bulanıyor.

Teki : Tekniğinden kaçmış eleman alevlerden oluşan bir ejder başı tarafından alınıp götürülüyor. Birkaç saniye sonra ise, seni geriye doğru sürükleyecek bir patlama yaşanıyor. Ejder başının mancınığa çarpmasıyla birlikte oluşan patlama, çevresindeki mancınıkları aleve bularken, patlama kuvvetiyle uçup giden parçalar yakındaki bir çadırı da tutuşturuyor.

Tekniğini sonlandırırken patlamadan ziyade hemen sol ön çaprazında beliren şey seni şaşırtıyor. Fuuma. Belinin sağında genişçe bir kesik görüyorsun. Hala ayakta durabiliyor ancak fazlasıyla zorlandığını görebiliyorsun. Ve odaklanıyor. Kalan son enerjisini birşeyler için kullandığını görüyorsun. Saniyeler sonra, suratına bu sefer hoş bir esinti çarpıyor. "Daitoppa !" Hemen önünde oluşan rüzgar dalgası, alevlerin yoğun olduğu bölgeye ivmelenerek mancınıkları sarmış alevleri daha da ileriye götürüyor. Sağ tarafta kalan mancınıklar rüzgar ile harlanan alev sayesinde birer ateş topuna dönüşürken uçuşan kıvılcımların sağlam durumdaki çadırları sardığını görüyorsun.


Fuuma'nın tekniği sonrasında surların içerisi yangın yerine dönüyor. Rüzgar sonlandığında, hala sağlam duran çadırlardan bağrışma sesleri yükseliyor. Birşeyler için hazırlanıyorlar. Ancak bu çadırlar ile aranızda, genişe bir alev duvarı bulunmakta. Yanan mancınıklar, Fuuma'nın tekniği ile ateş topuna dönmüş çadırlar göremediğiniz bu güruha hareket alanı bırakmıyor. Nefeslenebildiğiniz bu kısa aralıkta Fuuma'ya bakıyorsunuz. Yarasından doğan endişeniz çok uzun sürmüyor. Fuuma yalpalıyor, zorlanıyor. Ardından zorlanarak oturarak Sakuma'ya kısa bir bakış atıyor. Verdiği derin nefesten sonra ufak bir duman bulutu bırakarak ayrılıyor aranızdan.

Savaşın iğrenç sesi artık basit bir arkaplan müziği gibi. Kulaklarınız buna alıştı. Neredeyse duymuyor, ölüm ve acıyla süslenmiş bu tınıyı kucaklıyorsunuz.

Fakat hislerinizin kucaklayamadığı birşeyler var. Bir baskı hissediyorsunuz. Yanan mancınıkları keyifle izleyebilecekken, alevlerin ardından sanki sizi izleyen birşeylerin varlığıyla irkiliyorsunuz. Teki, Sakuma'ya göre daha ileride olduğu için ardına baktığında surların üzerini görebiliyor. Toplamda yedi kişi görüyor. Surların içeriye bakan kısmında, ellerinde ekipmanlarıyla üzerinize çullanmaya hazırlar. Tek ayakları surların köşesinde, bekliyorlar. Atlamıyorlar. Alevlerin ardına bakıyorlar sadece. Yıkımdan mı ? Yoksa alevlerin ardından izleyen 'şeyi' görebiliyorlar mı ?

Durmalarının sebebi yarattığınız yıkımın yarattığı korku mu ? Yoksa alevlerin ardında sizi dikizleyen şeyin içlerine işlettiği korku mu ?

Alevlerin hareketlendiğini, ortalarında hafif bir girdap oluştuğunu görüyorsunuz. Bu girdabın tam orta yerinden ufak bir kanal açılıyor, bu kanal bir göz atımlık anda koca bir deliğe dönüşerek alevlerin ortasında adeta bir tünel oluşturuyor. Ve tünel yok oluyor. Alevlerin hemen dibinde bir silüet ve bir gölge beliriyor. Silüet yavaşça netlik kazanıyor.
Image
İkiniz de, adamın sağ gözünde ufak bir ışıltı yakalıyorsunuz. Sabit bir ışıltı değil. Göz bebeğinde harlanıp, orada dans ediyor. Kıvrılıyor, büyüyor, küçülüyor. İç açan bir ışıltı olmadığında hemfikirsiniz.

Siyah saçlının hemen bir adım arkasında ise adeta bir 'gölge' var. Siyah saçlının sol omzunun üstünden, suratının yarısı gözüküyor. Bir maske görüyorsunuz suratında. ANBU maskesi. Siyah saçlının ardında o kadar silik duruyor ki, varlığından emin dahi olamıyorsunuz.


Adam belindeki wakizashi'yi yavaşça kınından çıkarırken gözündeki ışıltı hareketleniyor, sabırsız bir dansa başlıyor. Alevlerin ardındaki o dikizleyenin, nedense bu adam olduğuna eminsiniz. Wakizashi henüz kının ortalarındayken kulaklarınıza inatla ulaşan bir fısıltı salıyor. "Rakuo Washi" Adamın iki omzunun üzerinde uzunca ikişer ışık hüzmesi beliriyor. Hüzme kendi içinde katlanıyor, kıvrılıyor ve düz bir şekilde duran, parlayan beş wakizashiye dönüşüyor. "Funbo !" Henüz şaşkınlığı üzerinizden atamamışken, adamın omzunda oluşan beş wakizashiden ikisi hareketleniyor. Havada aşırı düzensiz zikzaklar çizerek ilerlemeye başlıyor. Biri Teki'ye, diğeri ise Sakuma'ya doğru.

Teki ve adam arasında yaklaşık 12 metre bulunmakta. Sakuma ve Teki arasında ise yine yaklaşık sekiz metre bulunmakta. Wakizashilerin ilerleyişindeki düzensizlik nedeniyle tahmini bir varış süresi hesaplayamıyorsunuz, ancak tehlike hattında bulunan Teki gibi gözüküyor.

Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”