[Ishigakure - Operasyon] Kita Usagi & Shimada Kazuo & Oita Butsuo

Locked
User avatar
Oita Butsuo
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 84
Joined: September 1st, 2018, 2:42 pm

Re: [Ishigakure - Operasyon] Kita Usagi & Shimada Kazuo & Oita Butsuo

Post by Oita Butsuo » May 17th, 2019, 3:26 pm

Bunu beklemiyordum... Bu herifi her zaman sadece çok güçlü bir barbara indirgeyerek büyük hata yapıyoruz. Herif tam teşekküllü bir shinobi. Gerek klon tekniği, gerek elektrik olup içimden geçmesi bunu gösteriyor. Çok yakındım ama amına kodum herifi ölmüyor da ölmüyor. Ben ise kızarmış, hareket edemez şekilde yerde yatıyorum ve hayatım Kazuo'ya bağlı. Orospu çocuğu... Başka numaramız yok ki yapalım! Hadi Kazuo yaparsın bir şeyler! Sadece zaman kazan. Toparlanınca bir şeyler denemek için tekrar şansımız olacak. Farklı bir şeyler yapamasak da denemeye devam etmekten başka şansımız yok.

Kazuo'nun saldıracağına şüphem hiç olmadı açıkçası. Kendisi de beraber çalışmadığımız sürece bu canavarın elinden kaçamayacağını biliyor olmalı. Ya savaşacak ve duruma göre bir şansımız olacak ya da kaçarken öldürülecek. Ayrıca aramızda bazı tatsızlıklar olmuş olsa da bir yaşanmışlığımız var. Ne kadar bunları umursamayan bir insan olursan ol, savaş meydanında ister istemez bazı duygular kabarıyor içinde. Tanıdığın insanların cesetleri ölü gözlerle sana bakarak en derinlerde yatan duyguları uyandırabiliyor. Ganmaru'nun bir hile yapıp yapmayacağı konusunda ise bir şey diyemem.

Pek algılayamayarak olacakları beklemeye başladım. Kısacık bir süre içinde Ganmaru beni bırakıp Kazuo'dan gelecek saldırıya karşı kendini hazırlandı. Mavi mavi parıldayan elin göğüs kafesimden çekilmesiyle alabildiğim kadar derin bir nefes aldım ve olacakları izlemeye başladım. Kazuo'nun kurtulması için dua etmekten de geri tutmadım kendimi. Sinirlerim tekrar işler hale gelirken gerçekleşti her şey. Salaş bir şekilde diyebileceğim şekilde atılan shurikenler ve arkasından gelen koşu beni başta hayal kırıklığına uğratsa da gözlerim tekrar az da olsa görebilir hale gelince sonuçlardan memnun kaldım. Anladığım kadarıyla shurikenlerden birine ses birine de ışık bombası mühürlüydü. Kazuo'nun nasıl bu kadar hızlı hareket ettiği konusunda ise bir fikrim yok. Görmekten en çok hoşlandığım şey ise Ganmaru bir adım gerilerken göğsünden fışkıran kanlar oldu. HELAL LAN SANA KAZUO! Bekle lan ben de yetişiyorum!

Yavaş yavaş kendime geldiğimi hissediyorum. Gözlerim net görmüyor, kulaklarım uğultudan başka bir şey duymuyor olsa da Kazuo'ya yardım etmeliyim. Hep aynı şeyi yapmamızdan yakınan Ganmaru için farklı bir şey yapabiliriz belki. Bu sefer ana saldırı gücümüz Kazuo. Ben ise zamanı geldiğinde olaya dahil olup bitirici darbeyi vuran silah olmaya çalışacağım. Daha fazlasını yapmak şu an için riskli ve iletişim kuramaz haldeyken işlevsiz bir seçenek olacaktır. Ne durumdayım pek kestiremiyorum ama olabildiğince hızlı şekilde çömelir pozisyona gelmeye çalışacağım. Kazuo ve Ganmaru ile aramdaki mesafeyi olabildiğince yakın tutacağım. Yapabilirsem tekrar sağ elimde bir Oukashou hazırlayacağım ve Domu'yu aktif edeceğim. Ama bunların hepsinden daha öncelikli bir işim var. Her an gözüm Ganmaru'nun üstünde olacak. Gözlerim fıldır fıldır onun vereceği herhangi bir açığı arayacağım. Bu sefer Kazuo onu oyalarken ben bitirici darbeyi vuracağım. Nasıl bir açıklık olur bilmiyorum ama doğru zaman olduğundan emin olacağım. Sağ gözü epey yara bere içindeydi, sağ tarafının daha öz görme ihtimalini de göz önünde bulunduracağım Ganmaru'nun. Bu bitirici darbeyi beklerken de yapabilirsem Oukashou ve Domu'yu hazır edeceğim. Belki bu şekilde rolleri değişerek onu şaşırtabiliriz. GEBER ARTIK OROSPU ÇOCUĞU!
Image
Künye
İsim: Oita Butsuo
Yaş: 18
Cinsiyet: Erkek
Element: Doton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 225.000
Prestij: 6
Ün: 10
Kullanılabilir GP: 0

Motivasyon
Hayaletin peşinde…

Butsuo, çocukluk aşkına adını duyurmak, hatta tekrar bir araya gelmek için yaşamaktadır. Bunun en kolay yolunun da ünlü olmak olduğuna karar vermiştir. Kumiko’nun duyduğunda gurur duyacağı, hoşuna gideceği hatta peşinden koşacağı bir ün.
Komplikasyon
-
Özellikler
Güvenilmez Shinobiler
Karakter gerçekleştirdiği eylemler neticesinde yüksek rütbeli shinobiler arasında sevilmemekte ve güvenilmez olarak lanse edilmiş durumdadır. RP içerisinde yüksek rütbeli Ishigakure shinobileri tarafından olumsuz bir tutumla değerlendirilen karakter, köy sistemi içerisinde güven gerektiren işlere görevlendirilmeleri konusunda da olumsuz tavırlarla karşılaşmaktadır. Köy hizmetlerinden faydalanırken bu olumsuz durum zaman zaman karakterin karşısına çıkabilmektedir. Köyün güvenini tekrar geri kazanacak bir olay gerçekleştirene kadar bu durum sürecektir.
Gelir Kaybı
Karakter gerçekleştirdiği eylemler neticesinde, karakterin bundan sonra atanacağı görevlerde kazanacağı gelirden kesinti yapılmaktadır. Bu kesintiler RP içerisinde karakterin gerçekleştireceği diğer eylemler de dikkate alınarak Ishichou tarafından yapılmaktadır. Ishichou’nun bir sonraki emrine kadar bu kesintiler devam edecektir. Bu özelliği kaldırılması için karakterin kendisini Ishichou’ya ispat etmesi gerekmektedir.
Profil
Güç: 11
Çeviklik: 7
Kondisyon: 9
Potansiyel: 2
Varlık: 3
Zeka: 3
Image
Beceri Listesi
[Güç] Atletizm(Favori): 12
[Çeviklik] Akrobasi: 7
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form(Favori): 6
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
Doton: Domu
Taijutsu
B-Rank Juudaichi
C-Rank Oukashou
Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Kan Hapı (Normal Kalite)
Kondisyon Hapı (Normal Kalite)
İyileştirici Hapı (Normal Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1003
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Ishigakure - Operasyon] Kita Usagi & Shimada Kazuo & Oita Butsuo

Post by GM - Naruto » May 19th, 2019, 3:18 pm

Kazuo, önceki saldırısı sonrasında Ganmaru'nun aldığı yaralarla birkaç adım geriye sendelemesinin ardından odağını Ganmaru'nun yapacağı bir saldırıya veriyor. Aynı sıradalar Butsuo yerde hareketsiz bir şekilde yatmaya devam ederken, kaskatı kesilmiş uzuvlarını kontrol etmeye çalışıyor. Ancak iradesi ne kadar kuvvetli olursa olsun, vücudunun içinden geçip giden elektrik akımı neticesinde, vücudunun çoktan bitmiş bir hale geldiğini anlayabiliyor. Elbette Butsuo elektrik saldırısına maruz kaldığında Domu'nun da açık olması, saldırının etkisini bir miktar daha arttırmış oluyor. Tüm bunlar sonucunda Butsuo daha iyiye gitmek yerine, daha kötüye gidiyor. Elektrik akımının iç organlara verdiği hasar, uyuşukluktan çıkmaya başlayan sinir uçlarının görevlerini yerine getirmeye başlaması neticesinde hissedilir hale geliyor. Bu acı, daha önce aldığı tüm yaralanmalarla kıyaslanamayacak kadar derin bir hale dönüşürken, Butsuo tüm saldırı planlarını bir kenara atarak sadece hayata tutunma çabasına girebiliyor.

Butsuo'nun kendisini tamamen karanlığa bıraktığı sıralarda Kazuo, Ganmaru'dan gelecek bir saldırıya kendisini odaklamaya başlıyor. Ganmaru'dan gelecek saldırıyı ortaya dökmek için de tantosunu tedbirli bir şekilde hareketlendiren Kazuo, bir anda Ganmaru'nun kana bulanmış suratındaki dehşet ifadesiyle yüzleşiyor. Sonunun kötü biteceğine inanmaya başladığı bu anlarda, Ganmaru'nun ağzından dökülen tek bir kelime, Butsuo'nun başına gelenlerin aynısının kendi başına geleceği hissini doğuruyor. "Raigata!" kelimesiyle birlikte el mühürlerini tamamlamış olan Ganmaru, yoğun bir elektrik akımı olarak Kazuo'nun içinden geçip giderken, Kazuo tantosunu savurduğu kolu dahil olmak üzere, vücudunun kaskatı kesildiğini hissediyor. Yere düştüğü anda kafasını çeviremese de, bakışlarını hemen arkasında insan formuna dönüşen Ganmaru'ya yönlendiren Kazuo, bir anda ortaya çıkan bir gölge ile huzuru selamlıyor. Ganmaru'nun ardından karanlıktan ibaret olan bir silüetten parıldayan keskin bir katana hareketlenirken, Ganmaru'nun gözünü sonuna kadar açtığını, göz bebeğinin ise iyice ufaldığını görüyor. Silüet Kageyasu'nun görünümünü kazanırken, Ganmaru'ya saplanan katana vücudunu delip geçerek Ganmaru'nun var olan yaralarına bir diğerini ekliyor.

Ganmaru sırtından yediği katananın göğsünden çıkan ucuna bakakalırken, ağzından kustuğu bir miktar kan ile sendelemeye başlıyor. Bu esnadan Ganmaru'nun arkasında duran Kageyasu, katanasını çıkartıp bir başka noktadan tekrar Ganmaru'ya saplıyor! Ganmaru vücuduna giren katananın açtığı ilk yarayı eliyle kapatırken dizlerinin üstüne çöküyor. Kageyasu, bir kurtarıcı gibi Ganmaru'nun vücudundaki katanasını çıkartırken, Ganmaru "Seni orospu çocuğu! Başından beri bu yüzden mi bekledin?" diyor. Kageyasu Ganmaru'nun kanına bulanmış katanasını savurarak Ganmaru'nun kanlarından katanasını arındırırken "Bu çocuklar seni yeteri kadar oyaladı. Ancak seni bitirecek saldırıyı yapmak için en doğru anı beklemem gerekiyordu. O an da, senin galibiyetine inandığın andı. Çünkü rakibin tek kişi kalsa dahi, bu üç çocuktan bir tanesinin bile seni yenebileceğinden korkuyordun. Korkunu yok ettiğin an ise en zayıf düştüğün an olacaktı. Bu yüzden önce işi çocukların bitirmesini bekledim. Seni yeteri kadar yıprattılar, zayıflattılar ve sonunda önüme attılar." diyor. Kageyasu bu esnada bakışlarını sırayla Kazuo, Butsuo ve Usagi'nin üzerinden gezdirdikten sonra "Yani seni yenen ben değilim... Ben sadece son darbeyi vuranım. Seninle cehennemde görüşeceğiz Ganmaru!" diyor. Bu sözlerin ardından Ganmaru dişlerini sıkarak ayağa kalkmaya çalışsa da vücudunda açılan yaralar buna engel oluyor. "Lanet olsun sana Kageyasu!" dedikten sonra "Cehennemde muhakkak görüşeceğiz ve orada senin canını okuyacağım! Tanrına seni cezalandırması için yalvaracaksın, ancak o bile seni elimden alamayacak!" diyor. Bu cümleler, Ganmaru'nun son cümleleri oluyor ve yere kapanan vücuduna hiçbir şekilde engel olamıyor.

Ganmaru ile olan savaşınıza Kageyasu son noktayı koyarken, Kageyasu hızla etrafına bakınıyor ve avazı çıktığı kadar bağırarak "Acil buraya medic ekibinden adamları yollayın. Üçü de ağır yaralı! Hayır... Ölümün eşiğinde!" diyor.
Off Topic
Konu sonlanmıştır.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Yağmur Ülkesi”