[Ishigakure - Operasyon] Jirou Ryu & Kotegawa Chisa

Diğer ninja köylerine sahip ülkeler.
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 944
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Ishigakure - Operasyon] Jirou Ryu & Kotegawa Chisa

Post by GM - Naruto » April 12th, 2019, 10:44 am

Bataklık Bölgesi…

Chisa; Üzerinize doğru gelmekte olan büyük silindirik çamur kütlesine karşı Ryu’ya seslendiğin anda, Ryu kısa ve net emrini veriyor. Bu emir üzerine sanki bir kumandayla yönetiliyormuş gibi harekete geçen Chiyumi “Uma” mührünü yapıp derin bir nefes alırken, Iagiri’yi kullanarak çamur kütlesini kesmek için harekete geçiyorsun. Kınından çıkmak için çırpınan katananı sıradan bir insanın takip edemeyeceği kadar hızlı bir şekilde savurduğun anda, katanandan fışkıran mavi çakra yere paralel bir şekilde çamur kütlesini kesmek için hareketleniyor. Fışkıran mavi çakra, çamur kütlesini kesmek için oldukça etkili bir şekilde hareketlenmiş olsa da, gerek çamur kütlesinin büyüklüğü ve genişliği, gerekse de saldırı menzili nedeniyle %100’lük bir başarı sağlayamıyor. Yine de çamur kütlesi büyük oradan ortadan ikiye ayrılmış ve kontrolünü kaybetmiş gibi dururken, Chiyumi ciğerlerine doldurduğu nefesi dışarı vermeye başlıyor! Chiyumi’nin daha öncede kullandığı ve adının Gouka Mekkyaku olduğunu bildiğin bu alev saldırısı, kısa bir sürede bir alev denizi yaratmaya başlarken, çamur kütlesi ile karşılaşmasının ardından, adeta çamur kütlesini buharlaştırmaya başlıyor. Bu sırada Chiyumi’nin saçlarının tekrar beyazlamaya başladığını fark ediyorsun. Chiyumi tüm saçı beyazlayana kadar saldırısını sürdürüp sonlandırırken, saçlarının tamamen beyaza döndüğünü, çamur kütlesinin yok olduğunu ve bataklıkla alevlerin temas ettiği bölgelerin bir nebze kuruduğunu görüyorsunuz. Chiyumi tüm bu olanların ardından öylece durmaya devam ederken, gerçek bedeninle Chiyumi’ye döndüğünde, onun bir hayli yorulmuş olduğunu görüyorsun. Saçları, tıpkı bataklık alanında bulunan minyatürü gibi beyaza dönmüş bir haldeyken, derin derin nefes alıp kendisini toparlamaya çalışıyor.

Ryu; Chisa ve Chiyumi’ye emirlerini vermenin ardından ikizlerden kadın olanı yok etmek için harekete geçiyorsun. Raiton no Yoroi’yi aktif hale getirmenle birlikte, hızında hatrı sayılır bir artışı rahatlıkla fak edebiliyorsun. Bu hız artışı, ikizlerden kadın olanın tamamen savunmasız bir halde kalmasına neden olurken, wakizashini “öldürücü ve esaslı bir kesiş” için hazırlıyorsun. Ancak içine düştüğünüz durum itibariyle planlarında ayrıntı tasarlamaman neticesinde, adeta wakizashinin kontrolünü kendisine bırakıyorsun ve o nereyi kesmek isterse kolunu da ona göre yönlendiriyorsun. İkizlerden kadın olan wakizashinin etki mesafesine girdiği anda, donuk ve hazırlıksızlığını simgeleyen bakışları ile karşılaşıyorsun. Wakizashin doğrudan kadının en belirgin kesişi yapabileceği yer olan göğüs bölgesine yöneliyor ve göz açıp kapayıncaya kadar kadının göğsü ikiye parçalanıyor! Kadın göğsünden fışkıran kanlar üzerine doğru fışkırırken, kadının donuk bakışlarında herhangi bir değişiklik olmaması seni işkillendiren olay oluyor. Bir kez daha kadının fışkıran kanları vücudunda hiçbir iz bırakmadan yok olurken, etrafa yayılan kanlar da adeta belli belirsiz bir fotoğraf karesi gibi yok oluyor! Kadının göğsündeki parçalanma da tüm bu yok oluştan nasibini alırken, saldırının tamamen boşa gittiğini kavrayabiliyorsun.

Genel; Ryu ikizlerden kadın olana yapmış olduğu beyhude saldırının ardından arkasına dönüp olan bitene baktığında, Chisa ve Chiyumi’nin çamur kütlesinin üstesinden gelmiş olduğunu ve ekipte şimdilik herhangi bir yaralanma olmadığını görüyor. Ekipte özgür iradesiyle hareket edebilen tek kişi olan Chisa da, Ryu’nun olduğu yere baktığında onun kadının hemen önünde durduğunu görüyor. Bu anda Ryu’nun ne yaptığını ve sonucunu az çok kestiren Chisa, ekipteki herkesi de kolaçan ettikten sonra rahat bir nefes alıyor. İlk saldırının üstesinden gelmenizin ardından sisin içindeki ses bir kez daha konuşmaya başlarken “Fufufufuuu… Generalimiz lüzumsuz işlerle uğraşırken, askerleri zorlukların üstesinden geliyor. Ama sonunda tüm övgüyü general alıyor… Hayat ne garip değil mi? Şimdi biz burada canımızı ortaya koyarak savaşıyoruz… Öldürüyoruz… Hem de kaç kere… Ölüyoruz… Hem de kaç kere… Fufufufu… Ama sonunda ne oluyor? HİÇ! HİÇBİR ŞEY OLMUYOR! FUFUFUFUUU!” diyor. Kısa bir an sisin içinde yankılanan bu gülüşün ardından ses “Biz kaç kere öldürsek de kaç kere ölsek de, sonunda tüm övgüyü tek bir kişi alıyor… Sonra o kişi lütfedip bizleri odasına çağırıyor, aferin çok iyiydin, senin sayende oldu, sana çok güveniyorum, her şey senin elinde şekillenecek diyor… Fufufuufuuu… Sonra da diyor ki… Fufufufuuu… Burası çok komik…. Fufufuuuu… Sonra diyor ki… Hadi bir daha öldür! Fufufuufuu… Hadi bir daha öl! FUFUFUUFUUUU! SONRA… SONRA… FUFUFUFUFU… EN İYİSİ SENSİN DİYOR! FUFUFUFUUUUUUUU” diyor. Sislerin içinde delirmişçesine yankılanan sesler, birkaç saniye sonra normale dönerken “General… Aferin sana… Şimdi askerlerine aferin de… Onları pohpohla… Göklere çıkart onları… Ama zaferi kazanan sen ol! Sen savaşçı… Ve siz… çöp askerler… Generaliniz için daha çok öldürün ve ölün!” diyor.

Tüm bu konuşmaların ardından, bataklığın iki yanı da dalgalanmaya başlıyor ve Chisa – Chiyumi işbirliği ile yok edilen çamur kütlesinin boyutlarında sağdan üç tane ve soldan da üç tane olmak üzere toplamda altı tane çamur kütlesi harekete geçiyor! Çamur kütleleri tıpkı gerçekte olduğu gibi bataklıkla bağlantılarını koparmaksızın ilerlerken, çamur kütlelerinin bağlantı noktaları uzak menzilli ninjutsu saldırıların elverişli bir mesafede bulunuyor. Ancak bu noktada sizi asıl endişelendiren, altı çamur kütlesinin de düzensiz hareket tarzları oluyor. Yer yer birbirleriyle çarpışarak ve sanki hiçbir kontrol mekanizması olmaksızın ilerleyen çamur kütleleri, sizi yutmak için iştahla ilerlemeye başlıyor. Olası bir çarpışmanın 5-6 saniye sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

Ağaçlık Bölge…

Chisa; Hiroyuki’nin emirleri doğrultusunda söyleyeceklerini iletmenin ardından Chiyumi ile birlikte harekete geçiyorsun. Zihninin hem bataklık alanda hem de ağaçlık bölgede ikiye bölünmüş olmasına rağmen, her birini tam anlamıyla algılayabiliyor olman hayret verici olsa da, buna takılacak zamanın olmadığını bildiğin için, odağını Hiroyuki’nin emirlerini yerine getirmeye çeviriyorsun. Chiyumi ile birlikte alana iyice yaklaştığınız anda, Chiyumi’nin “Uma” mührü yapıp derin bir nefes aldığını görüyorsun. Ciğerlerini havaya dolduran Chiyumi’nin Gouka Mekkyaku isimli jutsusuyla işi hızlı bitirmek istediğini anladığın anda, Chiyumi’nin yarattığı alevlerden etkilenmeyecek şekilde ağaçlık alana giriyorsun. Bu seçim neticesinde, Chiyumi ağaçlık alanın sağ tarafıyla ilgilenmeye başlamış olurken, sen de sol tarafa geçiyorsun.

Ağaçlık alanın içinde senbonları tetiklemek için hızlı bir arayışı içine girdiğin anda, bu arayışın çok da uzun sürmüyor. Sürekli etrafı gözleyen bakışların, sol tarafından doğruca baş bölgene doğru hareketlenen senbonu fark ettiği anda, vücudun ani bir refleks geliştirerek kendisini geriye atıyor ve gözlerinin hemen önünden geçip giden senbondan kendini kurtarmayı başarıyorsun. Ancak gerçek tecrübelerinden bunun sadece bir başlangıç olduğunu anladığın için, senbon yağmurunun devamına karşı kendini korumaya çekerek, sol tarafına doğru ilerliyorsun. Bu anda senbonlar hızla üzerine doğru gelmeye başlarken, yer yer zigzaglı, yer yer zıplamalı hamlelerle senbonlara karşı kendini koruyorsun. Tüm senbonların doğrusal ve herhangi bir takip şekli barındırmayan ilerleyişleri, sana senbonların çıkış kaynağını göstermeye yetiyor. Sonunda senbonların fırladığı ve üzerinde “TETİK” kanjisi yazılı bir parşömeni gördüğün anda, Iagiri için yeterli mesafeye ulaşmayı bekliyorsun.

Iagiri’nin etkili menziline ulaşmak için ilerlemeye başladığın bu anda, sağ ayağınla çimenlik alan dışındaki farklı bir zemine bastığını fark etmenle, shinobi refleksi gereği ilerlemeni o anda kesiyorsun. Bakışların doğrudan sağ ayağına doğru kaydığında, ayağının hemen altında, ağaçtaki parşömene benzer ve üstünde “TUZAK” kanjisini görüyorsun. Bu anda sanki dünyanın en kötü şeyleri başına gelecekmiş gibi bir his içine doğarken, bakışlarını hızla etrafında döndürüyorsun. Sadece birkaç saniye süren bu bakışın ardından ise, Iagiri hariç olmak üzere, herhangi bir taijutsu saldırısının menzili dışında altı tane parşömenin ağaçlara yapıştırılmış olduğunu görüyorsun. Bu parşömenlerin dört tanesinin üzerinde ise kanjiyle “TUTSAK”, “PATLA”, “KÖR” ve “SON” yazdığını, bir tanesinin üzerinde “ADTPPPBPYYODD” harflerinin ince ince yazılmış olduğunu ve son parşömenin üzerinde ise hiçbir şey yazmadığını görüyorsun.
Off Topic
Sesin konuşmalarına karşı cevap verme durumunuz olursa, bunu karakterinizle yaptığınızı söylemenizde bir sakınca yok. Sonuçta şu anda hem gerçek bedenleriniz hem de minyatür bedenleriniz mevcut ve konuşmaları, turlarınızda olduğu gibi gerçek bedeninizle gerçekleştirebilirsiniz.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 120
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am

Re: [Ishigakure - Operasyon] Jirou Ryu & Kotegawa Chisa

Post by Kotegawa Chisa » April 14th, 2019, 1:16 am

Yıllardır yanımda benimle beraber yolculuk eden, bütün zorluklara benimle beraber göğüs geren katanamı kınından çektim ve önümdeki devasa çamur kütlesine doğru savurdum. Bildiğim tek Iaido tekniği olan Iaigiri'yi uygulayarak çamur kütlesini ortadan ikiye bölmeye çalıştım. Saldırıyı durdurmak için yeterli olmadığımı biliyordum fakat amacım zaten onu durdurmak değildi. Bu hamleyi tamamen çaresizlikten dolayı yapmak zorunda kaldım. Chiyumi-san'a bir nebze de olsa yardımcı olabileceğimi umarak savurdum katanamı. Peki başarılı olabildim mi? Hayır, olduğum yerde taş gibi kaskatı kesilseydim bile Chiyumi-san bu dalgadan dostlarımızı kurtarabilirdi. Hiçbir işlevim olmadığını, olmayacağını en başından beri bildiğimden beri moralimin bozulduğunu söyleyemem. Zaten artık başarılı olmanın bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta bugün benim shinobilik kariyerimdeki son günüm olacak, tabii buradan çıkmayı başarabilirsek.

Chiyumi-san, Gouka Mekkyaku'yu uyguladıktan sonra saçları aynı geçen seferki gibi beyazlamaya devam etti. Gerçek bedenine bir etkisi olup olmadığını merak ettiğimden dolayı bakışlarımı ona çevirdim ve hiçte istemediğim bir manzarayla karşılaştım. Açıkçası şu an oldukça kötü bir durumdayız. Chiyumi-san bu oyunda 'dinlendirildiği' için diğer oyun bize katılmak zorunda fakat iki savaş alanında da etkin bir şekilde kullanıldığı için normalde olacağından daha fazla yorulacak. Önümüzde ne kadar oyun olduğunu bilmiyorum fakat Chiyumi-san bu gidişle dayanamayacak. Bir şeyler yapmam gerekiyor, bir dostumu daha kaybetmek istemiyorum... Kimsenin ölmemesini istiyorum fakat ne yapabilirim ki? Aynı durumu birkaç saat önce de yaşamadık mı? Herkesi koruyacağımı söylememe rağmen bunu başaramadım. Peki şimdi başarmamı sağlayacak şey ne? Birkaç saat öncesine nazaran daha yorgunum ve daha kötü bir durumun içerisindeyiz. Gerçekten de bunu başarabilir miyim? Açıkçası başarabileceğimi düşünmek istiyorum fakat bunu yapamıyorum. Bugün o kadar kötü şeyler yaşadıktan sonra kendimi toparlayabileceğimi sanmıyorum.

Bakışlarımı Ryu-san'a çevirdiğim anda kadının hemen önünde durduğunu gördüm. Tam bu anda içimi büyük bir korku kapladı, sonuçta ikizlere saldırıldığı anda nasıl tepki vereceklerini bilmiyoruz. Herhangi bir hasar almadıklarını geçmişte yaptıklarımızla kanıtlamış olmamıza rağmen neden böyle bir saldırıda bulunduğunu anlayamıyorum...

Hızlıca dostlarımızı süzdükten sonra bakışlarımı ormanlık alanda gezdirmeye başladım. Herhangi bir saldırı gelmediğini gördüğüm anda derin bir nefes aldım. Dostlarım her ne kadar tamamen hayal ürünü olsalar dahi, konuşma gibi bir yetileri olmasa dahi onları bir kez daha kaybetmek istemiyorum.

Saldırının ardından Ses, her zamanki alaycı ses tonuyla beraber konuşmaya başladı. O konuşmaya devam ettikçe kafam karışmaya devam ediyordu. Bir şeylerin garip olduğunu anlayabiliyorum fakat aklımdaki sorulara herhangi bir cevap bulamıyorum... O konuşmasını bitirdikten sonra derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım. "Siz gerçekten de Riaru'nun emri altındaki bir shinobi misiniz? Kısa bir süre önce karşılaştığım bir adamla düşünceleriniz fazlasıyla uyuştuğu için biraz şaşkınım açıkçası... Tanıştığım adam da sizin gibi köy sisteminden nefret ediyordu. Bu köylerinden kaçan shinobilerde genellikle rastlanan bir öfkedir fakat bu tarz düşüncelere sahip birisinin Riaru'yu destekleyeceğini düşünmüyorum. Sonuçta Riaru'nun amacı Amegakure'nin başına geçmek değil mi?" Kısa bir süre bekledikten sonra devam ettim. "Savaşı kazandığınız takdirde bütün övgüyü olacak kişi Riaru olacak. Suratında büyük bir gülümsemeyle kendini destekleyenlerin karşısına geçecek ve savaşı kazandığını söyleyecek. Herkes onun adını haykıracak, ondan bir kahraman gibi bahsedecek, kitaplara onun adı yazılacak, hatta belki de adına şarkılar yazılacak... Peki sizin gibi bu sistemden nefret eden birisi neden onu destekliyor? Yanlış anlamayın, bütün bunları sadece merakımdan dolayı soruyorum. Normalde bir paralı asker olduğunuzu düşünebilirdim fakat böyle harika bir jutsuya sahip olan birisinin paralı asker olacağını düşünmüyorum. Sizin bu savaştaki motiveniz nedir? Sadece insanlarla oyun oynamak isteyen, onlara zarar vermek isteyen bir psikopat mısınız?" Tekrardan kısa bir ara verdim. "Şahsen ben öyle birisi olduğunuzu düşünmüyorum. Her ne kadar öyle davranmaya çalışsanız da yarattığınız bu jutsu bize tam tersini anlatıyor... İlk aşamada kibirli olup olmadığımızı test ettiniz. Dediğiniz gibi kibirli olan birisi kesinlikle birinci kapıdan içeriye girerdi. İkinci aşamada, yani şu an olduğumuz aşamada ise liderlik özelliğimizi test ediyorsunuz... Tabii bütün bunlar benim aklımda kurduğum şeyler. Belki de dediğim gibi sadece bir psikopatsınızdır. Fakat tekrardan soracağım, neden savaşıyoruz? Neden bu anlamsız savaşa devam etmek zorundayız?"

Konuşmamı yaptığım sırada bataklık alanda bir saldırı daha gerçekleşiyordu. Açıkçası vücudum üçe bölündüğü için memnun olduğumu söyleyebilirim. Bu sayede hem konuşabiliyor, hem de iki alanda eylemlerimi gerçeğe dönüştürebiliyorum... Bataklıkta yerden çıkan altı adet ahtapot kolu şeklindeki çamurlar üzerimize doğru gelmeye başladı. Lakin bu kollar geçen seferkinden bayağı bir farklı şekilde hareket ediyorlardı. Geçen sefer direk üzerimize gelmelerine rağmen şimdi tamamen rastgele hareket ederek üzerimize geliyorlar. Onlardan kurtulabilirim fakat tek seferde kaç tanesini halledebileceğimi bilmiyorum.

Elimi belimdeki katanama götürdüm ve onu sıkıca kavradım. Bugün sıkça kullandığım ve bildiğim tek Iaido tekniği olan Iaigiri'yi kullanmak için hazırlandım. Amacım menzilime girdikleri anda tek hamlede kesebildiğim kadar kolu kesmek. Kollar birbirine oldukça yakın bir şekilde ilerledikleri için bir seferde birden fazlasını kesebileceğimi düşünüyorum. Yere paralel, temiz bir savuruşla bunu halledebilirim.

Gelelim ağaçlık bölgede yaşananlara... Diğer tarafta ahtapot kollarıyla ve çamur dalgasıyla uğraşırken burada bayağı bir ilerlemeyi başardım. Chiyumi-san bildiği en güçlü jutsu olan Gouka Mekkyaku'yu kullanarak ormanı yakmaya başladı. O sağ tarafı hallederken bende sol tarafa doğru ilerlemeye başladım.

İlerlemeye başladıktan kısa bir süre sonra üzerime senbonlar yağmaya başladı. Böyle bir saldırıyı beklediğimden ötürü sıyrılmak pek zor olmadı. Birincisini tetikledikten sonra diğerleri de tetiklendi ve yağmur gibi yağmaya başladılar. Ormana girmeden önce bu senbonların bizi takip ettiğini düşünmüştüm fakat yanılmışım, sadece tek bir yöne doğru gidebiliyorlarmış. Dolayısıyla kısa bir ilerleyişin ardından onlardan kurtulmam pek zor olmadı.

Senbonların çıkış kaynağını bulmam pek uzun sürmedi. Kısa bir ilerleyişin ardından ağaçlara yapıştırılmış, üzerinde "TETİK" yazan parşömenler gördüm. Tek yapmam gereken şeyin onları kesmek olduğunu bildiğimden dolayı işim basitti, yani en azından ben öyle sanıyordum.

"TETİK" yazılı mühürleri kesmek için hareketlendiğimde hiç ama hiç beklemediğim bir şeyle karşılaştım. Ishigakure'nin düşmanları sadece senbon tuzağı kurmamış, aynı zamanda da bu tuzakları başka tuzaklarla korumayı akıl etmişlerdi. Zekice, gerçekten de çok zekice...

Ayağımın altında olan "TUZAK" yazılı parşömene kısa bir bakış attıktan sonra hızlıca bakışlarımı etrafta gezdirdim. Bunun sonucunda ise hiç istemediğim bir manzarayla, altı adet parşömenle karşılaştım. Karşılaştığım parşömenlerin ne işe yaradığını tam olarak bilemediğimden dolayı içimi büyük bir korku kaplamıştı. Burada öldüğüm takdirde ölmeyeceğimi biliyorum fakat yine de korkmadan edemiyorum.

"TUTSAK", "PATLA", "KÖR", "SON", "ADTPPPBPYYODD" ve boş bir parşömen. Bunların arasında beni en çok korkutan parşömenler "ADTPPPBPYYODD" ve boş olan parşömen. Diğerlerinin üzerlerinde yazılanlardan dolayı ne işe yaradıklarını anlayabildiğim için pek korktuğum söylenemez.

Parşömenlerle bakışmamı bitirdikten sonra ilk olarak ayağımın altında bulunan "TUZAK" parşömenini kesmeyi planlıyorum. Onu kesmeyi başarabildiğim takdirde özgür bir şekilde hareket edebilirim. "TUZAK"tan kurtulduktan sonra etrafımda bulunan parşömenleri Iaigiri'yi kullanarak kesmeyi planlıyorum. İlk keseceğim parşömen "ADTPPPBPYYODD", ikincisi ise boş olan olacak. Sonrasında ise sırayla "PATLA", "KÖR", "SON" ve "TUTSAK" olacak. Eğer ayağımın altındakini kesemeyeceğimi anlarsam durduğum yerden aynı sırayla, Iaigiri'yi kullanarak parşömenleri keseceğim. Tuzak hala aktifleşmediği için ondan yana bir sıkıntım olacağını düşünmüyorum. Büyük ihtimalle ayağımı kaldırdığım anda aktifleşecektir, dikkatli olmalıyım.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 25.000
Prestij: 4
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 20

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya çalışmaktadır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 3
Potansiyel: 2
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 2 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri


Genjutsu
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 110
Joined: September 1st, 2018, 8:08 pm

Re: [Ishigakure - Operasyon] Jirou Ryu & Kotegawa Chisa

Post by Jirou Ryu » April 16th, 2019, 12:00 pm

Akşam bir aksilik olmazsa olmaz ise yazacağım.
Künye
İsim: Jirou Ryu
Yaş: 18
Cinsiyet: Erkek
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 100.000 Ryo
Prestij: 9 PP
Kullanılabilir GP: 0 GP
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 4
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
*[Kondisyon] Form: 3
*[Potansiyel] Ninshuu: 4
[Varlık] Aldatma: 1
*[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Otonaku Ashi Jutsu, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank


Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
-Kaderin cilvesi sonucu elde edilen Wakizashi
Patlayıcı Parşömen Bağlanmış Kunai x3 (İyi kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 944
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Ishigakure - Operasyon] Jirou Ryu & Kotegawa Chisa

Post by GM - Naruto » April 18th, 2019, 9:23 pm

Off Topic
Jirou Ryu ilk pasiflik uyarısını almıştır.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Jirou Ryu
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 110
Joined: September 1st, 2018, 8:08 pm

Re: [Ishigakure - Operasyon] Jirou Ryu & Kotegawa Chisa

Post by Jirou Ryu » April 21st, 2019, 3:09 pm

Out: Benden kaynaklı mı yoksa siteden mi kaynaklı olduğuna emin olmadığım bir problemden ötürü yazmıyordum, kusura bakmayın. Bir süredir mobilden siteye girmek istediğimde, bu siteye ulaşılamıyor gibi bir hata alıyordum. Bende sitede problem var deyip, hiç yazmaya yeltenmemiştim. Meğer bugün bilgisayardan girince bir problem olmadığını gördüm; ama garip bir şekilde hâlâ mobilden hata veriyor, kusura bakmayın.

Kendimi bu oyunun içinde bulduğum andan itibaren bir koyun gibi hissediyordum. Başımda bir çoban ve elimden gelen tek şey kendi toynaklarımla ezdiğim çimenleri çiğnemekti sanki... Kötü bir histi bu. Hele ki ileride bir yerlerde bir savaşın içinde ölen insanları düşündükçe daha da kötüleşen cinsinden.

Dişlerim her bir boşa gittiğini hissettiğim kılıç savuruşundan sonra daha da sıkılaşıp, gıcırdarken geriye baktığımda gördüğüm şey bir yenilgiydi. Soktuğumun oyununda biz boşa zaman harcarken, salakça bir kaderin ağlarında örümceğe yem olurken insanlar gerçekten de ölüyordu. Her bir anından nefret ettiğim bu yolculuğu tekrardan yaşamak ise kusmama sebep olacak kadar tiksinç ve iğrenç bir his uyandırıyordu içimde. Öyle ki bu his, tüm vücudumu uyuşturup, her şeyi boşvererek bu sahte dünyanın içinde ölüme gitme dürtüsü uyandırıyordu bende. Adı ise kurtuluştu...

Çaresizlik adı altında edindiğim mağlubiyet, gözlerimin önüne kara bir perde indirmişken, o ses tüm tiksinçliği ile kulaklarımıza bir kez daha doldu. Haklılık payı olan sözleri en son bittiğinde ise bizim farklı hamlelerimiz üzerine farklılaşmış yılanımsı saldırıların hızla üzerimize gelmesi derin bir nefes almama netice oldu.

Hızlı düşündüm. Önce duvarımsı yapıyı yokladım, bir ihtimal klon dokunulmaz ise bu duvarda sadece görüntüden ibaret olabilirdi. Eğer haklı isem bu yöne doğru koşmaları için, "Duvar sahte!" diye bağıracak ve gelen saldırıya karşı onları korumak için tüm hızımla harekete geçecektim. Eğer orjinal bir duvar ise bu, tüm hızım ile bir kez daha saldırıya karşı harekete geçecektim. Direk saldırının üzerine koşarken ise, "Tüm saldırıları üzerime çekeceğim, Chisa-san ve Chiyumi-san! Ne olursa olsun Medic-nin ekibini koruyun... En azından bu sefer başarabilelim." diyecek ve Jintei ile oluşturduğum yılanlarla çamur kitlelerine bir ön yavaşlatma etkisi uygulamayı denerken, Raiton no Yoroi'den kazandığım çeviklik ve atiklik ile çamur kitlelerini kesmek için hazır ve nazır olacaktım. Belki ölür, belki de yaşardım... Artık ölümü ve yaşamı düşünemeyecek dolu ve bir o kadar da boştum. Tek bir maksatım vardı, oda bu Genjutsu olduğunu bildiğim halde bu insanları korumaktı.
Künye
İsim: Jirou Ryu
Yaş: 18
Cinsiyet: Erkek
Element: Raiton
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 100.000 Ryo
Prestij: 9 PP
Kullanılabilir GP: 0 GP
Motivasyon
Tek adam olmak: Tüm dünyayı tek bir çatı altında toplama hedefi onun motivasyonudur. Bu sayede dünyadaki tüm gereksiz savaşları sonlandıracağına inanmaktadır ve gerekirse bunun için bir savaş daha çıkartmaya hazırdır.
Komplikasyon
Kanayan yara: Ailesinin ölüp ölmediğini bilmemek onun kalbine saplanmış bir hançer gibidir. Sürekli kanamasına, sürekli acımasına sebep olmaktadır. Her zaman aklının ucunda bu soruyla yaşamasına sebep olmaktadır ve kim bilir belki bu soru onun sonu olacaktır.

Özellikler

Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 4
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
*[Kondisyon] Form: 3
*[Potansiyel] Ninshuu: 4
[Varlık] Aldatma: 1
*[Varlık] Empati: 3
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
Shunshin, D-rank
Otonaku Ashi Jutsu, D-rank
Girigiri, D-Rank
Kizetsu no Jutsu, C-Rank
Choune no Jutsu, C-rank
Jintei, C-Rank
Raiton no Yoroi, A-rank


Taijutsu
Musatsu Stili, B-Rank

Genjutsu

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
-Kaderin cilvesi sonucu elde edilen Wakizashi
Patlayıcı Parşömen Bağlanmış Kunai x3 (İyi kalite)
Post Reply

Return to “Diğer Ülkeler”