Görev Panosu Hakkında Bilgilendirme

Dağıtılmaya hazır görevlerin bulunduğu pano.
Locked
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1671
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Görev Panosu Hakkında Bilgilendirme

Post by GM - Naruto » August 27th, 2018, 3:25 am

Görev Panosu, aktif olarak köy içerisinde halledilmesi gereken olayların toparlandığı bölümdür. Görevler, köy lideri binasında bulunan panodan alınabildiği gibi, kurgu gereği spesifik olarak kişilere de verilebilir. Siz göreve başlarken, bu göreve nasıl getirildiğinizi GM size özetleyecektir.

Bu görevleri yapmayan Shinobi'ler ise aylak aylak dolaştığı varsayılmaz. Siz RP'sini yapmasanız bile, birer Chuunin veya Jounin olarak köy içerisinde devriye, eğitim, koruma gibi rolleri üstlenir ve haftalık olarak yaparsınız. Bu yüzden, opsiyonel olan bu görevlere katılmayanlar için herhangi bir penaltı bulunmaz.

Ayrıca, bazı görevler kişiye/kişilere özel olabilir ve bunlara katılmak zorunludur. Bazen GM'ler sizin için özel bir konuyu size haber vermeden açabilir. Bu konulara katılmak zorundasınız.

Görevlerin seviyesini köyler belirler. Görevlerin taban ödülleri de bu seviyeler üzerinden hesaplanır. Ancak bazı durumlarda görev zorluğu ile köyün verdiği seviye uyuşmayabilir. Bu tarz durumlarda, para ödülü hariç olmak üzere görevin gerçek zorluğuna göre ödüller dağıtılır. Para ödülleri her zaman köyün göreve biçtiği seviye üzerinden kişi sayısına bölünerek dağıtılır.

Her bir görev, kendi başlığında tanıtılacak ve altına göreve katılmak isteyenler başvuru yapacak. Yeteri kadar kişi sağlandığında görev başlayacak. Uzunca bir süre dolmayan görevler silinip yenileri ile değiştirilecek.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Görev Panosu”