[Takım Chisa & Jin Ryoken] Bir Garip Sanatçı

Ülkenin turist aktivitesinin ve ticaretin merkezi.
User avatar
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 206
Joined: August 31st, 2018, 5:11 am
Künye:

Re: [Takım Chisa & Jin Ryoken] Bir Garip Sanatçı

Post by Jin Ryoken » January 25th, 2020, 1:10 am

Ağzımdan dökülen her bir kelimeden sonra, adamın gözlerindeki hayal kırıklıklarını görebiliyordum. Yaşadığı duygular sanki bir hiçmiş gibi yok olmaya başlıyordu. En baştaki hevesini göremiyordum. Sorduğum soruya karşılık, hayır cevabını verse bile ona inanmıyordum. Gerçekleri halka sunmak istemesinin yanlış bir tarafı yoktu, yanlış olan kendisiydi. Bizlerin neler için neler yaptığını bilmiyor gibiydi, özellikle Konoha'da yaşadığım olayı anlatsam sanırım film çekmek değil, buradan kusarak giderdi.

Chisa ise daha değişik bir konuşmayla reddediyordu adamı. Bazı yerlere hak verebiliyordum, Chisa ise benden oldukça farklı düşünüyordu. Farklı bir insan, farklı bir kişiliği vardı. Güzel ve temiz bir kalbe sahip gibi duruyordu. Harcanabilecek bir insan karakteri, umarım kimse bu şekilde düşünmez Chisa. İnsanları koruyamadığı için kendinden nefret eden biri, oldukça ilginç geliyordu bana. Hiç kimseyi koruyamadım diye vicdan azabı çekmedim sanırım, hatta birini özellikle korudum mu hatırlamıyorum bile. Oldukça garip, oldukça.

Chisa'ya cevap verirken, bizleri neyin ikna edebileceğini söylüyordu. Doğru, ün, şöhret veya para beklemiyorduk. Belki biraz şöhret bekliyor olabilirdim ama, bu şekilde olmamalıydı. Fikrimiz değişmeyecekse durumu uzatmamamız gerektiğini kendisi de belirtiyordu. Hatta görev hakkında ödeme yapmış, başarılı olduğumuza dair mektup bile yollamış. Adam bana doğru yaklaşıp, arkadaşlarıma uyacağımı, kesin oynayıp oynamayacağımı sordu. Geninlere ise tekrardan sorduktan sonra, beklemeye başladım. Geninler oldukça tedirgin durumdaydı, özellikle muhattap olmaları gerekince biraz daha gerilmişlerdi. Rei oldukça garip bir durumdaydı, Tsugi ise bir bana birde Chisa'ya bakıyordu. Geninlerin yerine Chisa'nın karar alacağı belliydi.

Chisa çocukları rahatlatmak için cümleye girdikten sonra, kahkaha attı ve konuşmasına devam etti. Takımının ve kendisinin yardımcı olamayacağını belirttikten sonra, bende yavaşça ayağa kalktım. Chisa saygılı bir şekilde eğiliyorken, kapıya doğru ilerlemeye başladım. Onun karşısında saygıyla eğilecek değilim. Sol elimi selam verircesine arkaya doğru kaldırdıktan sonra, kısa bir cümle kurdum.

"Umarım, gerçek bir şeyler olduğunda tekrar görüşme fırsatı yakalarız."

Onun başına bir şey geldiğinde, gerçek olayları göstermek istiyorum. Kanların nasıl aktığını, insanların nasıl acı çektiğini. Bir shinobinin bundan nasıl zevk aldığını...

Hepsini...
Image
Image
Künye
İsim: Jin Ryoken
Yaş: 19
Cinsiyet: Erkek
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 160.000 Ryo
Prestij: 6
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 22

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!Komplikasyon

Büyük Korku: Ağabey ! (Ağır komplikasyon)

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler
Özellik: Ölümsüz Kol

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.
Profil
Güç: 3
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 2
Varlık: 20
Zeka: 18

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1750
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Takım Chisa & Jin Ryoken] Bir Garip Sanatçı

Post by GM - Naruto » January 25th, 2020, 1:37 am

Kenzan daha fazla bir şey söylemiyor. Tüm ekibin modunun düştüğünü de bariz bir şekilde görebiliyorsunuz. Beş dakika kadar kısa bir süre içinde kararınızı verip isteklerini reddetmenizden ötürü şok ile beraber hayal kırıklığı yaşadıkları aşikar. Özellikle Kenzan'ın suratındaki hoşnutsuzluğu görebiliyorsunuz. Oyuncağının elinden alınmasından ziyade karşısına çıkan şeye karşı yaşadığı bir hayal kırıklığı var adamın. Son sözlerinizi söylüyor, odadan dışarı çıkıyorsunuz. Çıktığınız merdivenleri birbir inip handan ayrılıyor ve sokağa varıyorsunuz.


Off Topic
Konu ile alakalı bir şey yapmayacaksanız köye dönüşünüz ve köyde verdiğiniz raporlar ile alakalı son bir RP alayım sizden ve konuyu kapatalım.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Jin Ryoken
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 206
Joined: August 31st, 2018, 5:11 am
Künye:

Re: [Takım Chisa & Jin Ryoken] Bir Garip Sanatçı

Post by Jin Ryoken » January 25th, 2020, 3:14 am

Tüm ekibin ve Kenzan'ın modunun düştüğünü görebiliyordum. Yüzlerindeki hayal kırıklığını gördükten sonra, hızlı bir şekilde kararımı vermiş ve ilerlemeye başlamıştım dışarı doğru. Her adım attığımda, kendimden daha emin bir şekilde ilerlemeye başladım. Görevimin bu olmaması bir yana, böyle bir şeyi kabul edemezdim. Merdivenleri birer birer inip, sokağa vardıktan sonra ilerlemeye başladım Chisa ve ekibi ile. Sanırım, Ringo'dan öğrendiğim bir şey vardı. İnsanlara karşı şaka yaptığın zaman, biraz daha samimi olabiliyorsun. Arkadaş edinme konusunda iyi değildim, belki Chisa ile bir daha görüşmeyecektim. Ancak, kendimi onun bilmeden öğrettiği bir şeyi denerken Ringo'yla daha iyi bağ kurduğumu düşünebiliyordum. Belki, şu zamana kadar edindiğim tek arkadaşım hakkında kendi kafamda bir bağ kurabilirdim. Bu konuda ne kadar kuşkulu olsam bile.

"Ah, ünlü bir oyuncu olamadık hiçbirimiz. İnsanlar bir süre daha bu yakışıklılığı tanıyamayacak sanırım."

Dedim gülerek. Sanırım Ringo'nun yaptığı şey bu şekilde yapılıyor olmalıydı. Kötü bile olsa, denemeye değer. Yol boyu biraz sohbet, biraz sessizlik ile devam ettik yolumuza. Köye döndüğümde raporumu vermeye hazırdım. Yazdığım rapor gayet basitti.
Off Topic
"Chuunin Kotegawa Chisa ve takımı ile birlikte, bir sanatçı olan Miyazawa Kenzan'ı yol boyunca koruma görevine görevlendirilmiştik. Chibu kasabasına girmeden, yakınlardaki bir köyden kendisini almamız gerekiyordu. Oraya ulaştığımızda bizi bir handa beklediğini öğrendik ve handan kendisini almak için giriş yaptık. Ancak, kendisinin bir korumaya ihtiyaç duymadığını, shinobiler hakkında bir film çekeceğini belirtti. Bizi istemesinin sebebinin bu olduğunu söyledikten sonra, filmde oynayıp oynamayacağımızı sordu. Kotegawa Chisa ve takımı bu filmde oynamayı kendi sebeplerince reddettiler, aynı şekilde bende kendi sebeplerim doğrultusunda reddettim. Bu yüzden, koruma görevi olmadığı için orada işimiz bitti ve geri döndük.

Jin Ryoken"
Image
Image
Künye
İsim: Jin Ryoken
Yaş: 19
Cinsiyet: Erkek
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 160.000 Ryo
Prestij: 6
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 22

Motivasyon

Başarı & Güç

Bir şeyleri başarmak, güçlenmek için her sabah yatağından kalkar Ryoken. Bu köyün en güçlülerinden biri sayılmak, ardından küçük geninleri güçlendirmek için yaşar. Kendi başarısını ve gücünü katladığında, geninleri bu yolda eğitecek ve onları en güçlü yapmak için uğraşacaktır. Onun amacı, güç ve başarıdır, ona her gün bir şeyler yapma gücünü verende budur!Komplikasyon

Büyük Korku: Ağabey ! (Ağır komplikasyon)

Abisinden ne kadar nefret etse ve onu öldürmek istese bile, içinde ona karşı koyamadığı bir şey vardır. Bunu kendisi anlamlandıramasa bile, ağabeyini gördüğü anda öncelikle karnına çok keskin bir ağrı saplanır, sonrasında elleri, kolları ve ayakları uyuşmaya başlar. Bir süre sonra, ayakları vücudu tutamaz hale gelir ve kendini bırakır. Yere düşen Ryoken, zar zor ve kekeleyerek konuşmaya başlar. Ağabeyi gidene ve kendisine görünmeyene kadar, vücudu hareket etmemeye, titremeye devam eder. Ryoken'in öldürmeden önceki ilk amacı, ağabeyinin korkusundan kurtulmaktır.

Özellikler
Özellik: Ölümsüz Kol

Kola çakra verildiğinde, ilk olarak kolun ve elin fiziksel özellikleri sayesinde, bir insanın veya derisi kalın olmayan bir hayvanın eti kopartılabilir. Koparma işlemi, çakranın yönlendirilmiş olduğu elin deriye teması ile başlar. Elden çıkan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, deriyi çürüterek eti normalden daha yumuşak bir kıvama getirir. Bu sayede pençeye benzer el yapısı sayesinde çürüyerek yumuşamış olan et koparılabilir. Daha kalın derisi olan canlılar açısından ise, çürüme işleminin gerçekleşmesi daha uzun süreceği için, temas süresinin de arttırılması gerekir.

Etin koparılması halinde, kopan kısımda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı ince bir tabaka olarak varlığını korur. Bu sayede kopan kısımdan dışarı kan sızmaz, kişi acı hissetmez, önemli bir kas dokusu zarar görmediği sürece hareket sınırlaması olmaz. Koparılan kısma yapışmış olan bu sıvı, 5 dakika sonunda çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sıvının yok olması halinde, et kopmasına bağlı yaşanması gereken bütün semptomlar varlığını göstermeye başlar.

Kola çakra verilmesi neticesinde oluşan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, katı cisimlerin çürümesinde de kullanılabilir. Ancak bu çürüme işlemi, katı cismin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Avuç büyüklüğünde bir taşın çürütülerek yok edilmesi, 1 dakika kadar sürerken, kalın bir duvarın çürütülerek yok edilmesi saatleri bulabilir.

Kola verilen çakra sayesinde, kullanıcı vücudunda oluşan herhangi bir yarayı geçici olarak iyileştirebilir. Kullanıcı elini yarasına temas ettirdiği anda, siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı yarayı kapatmaya başlar. Temas ne kadar uzun sürerse, yara üzerindeki yayılma artar. Küçük kesiklerde sadece temas etmek yaranın geçici olarak iyileştirilmesi için yeterli olsa da, daha derin yaralanmalarda temas süresinin uzatılması gerekmektedir. Yaranın üzerinde ince bir tabaka olarak yayılan siyah ve yoğun kıvamlı jölemsi sıvı, 5 dakika boyunca oluşan yaranın yaratacağı semptomları ortadan kaldırır. Ancak yaralanma önemli bir kas dokusunda ise, kullanıcının hareket kabiliyeti kısıtlanır, sadece kan sızması ve acı hissetmeme gibi durumlar varlığını korur. Kullanıcı tarafından söz konusu sıvı tekrar tekrar yenilenebilir, ancak her bir yenileme çakra harcar. 5 dakika sonunda ise, siyah ve yopun kıvamlı jölemsi sıvı çakra yoğunluğunu kaybeder ve buharlaşarak yok olur. Sonrasında yaranın boyutuna göre oluşturacağı semptomlar kendisini gösterir.

Kolun kullanımına bağlı olarak, kola bir başka insanın kanın sürülmesi gerekmektedir. Bu gereklilik karakter tarafından bir pansuman yapılır gibi gerçekleştirir. Karakter bir başka insanın kanını bu pansuman için kullanmalıdır, hayvan kanı veya kendi kanını kullanamaz.

Bu gereksinim kendini oyun içerisinde iki şekilde gösterir, RP içi ve RP dışı. RP içi durumlarda karakterin o anda kan bulup pansumanı gerçekleştirmesi gerekir, RP dışı durumlarda ise karaborsadan veya bir başkasından zorla kan temin etmesi gerekmektedir. İlk durum RP içerisinde o anda oynanılarak çözülür, ikinci durum ise kamera arkasında gerçekleşir ve karakterin para ve benzeri kaynaklarını kullanmasını gerektirebilir. Karakterin kamera arkasında yapacağı illegal aktiviteler de onu pektabii takip edecektir. Kolunun kan ihtiyacı köy tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır, ancak kan ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı henüz net olarak bilinmediği için, bu durum ancak köy sınırları içerisindeyken gerçekleşebilir.

Bu kol herhangi bir şekilde GP veya PP harcayarak geliştirilemez. Kol üzerinde yaşanacak geliştirmeler, GM inisiyatifinde ve oyuncunun genel gidişatı, RP kalitesi vb. kriterler dikkate alınarak, kurgusal durumlara göre RP içerisinde olabilir.

Karakter Ishichou'nun komutuyla yaptığı seyahat sonucunda kolunun kontrolü dışına çıkmasını engellemek için özel yapım bir cihaza erişim sağlamıştır. Bu cihaz basit bir aksesuara benzemekle birlikte kolay kolay kırılmaz, ancak zırh vazifesi de görmemektedir. Cihaz kolunu sıkıca sardığı ve etine nüfuz ettiği için çıkarması oldukça zordur. Cihazın yüzeyi sade bir gri rengindedir, herhangi bir işlemesi veya dikkat çekecek bir noktası yoktur.
Profil
Güç: 3
Çeviklik: 8
Kondisyon: 5
Potansiyel: 2
Varlık: 20
Zeka: 18

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 4
[Varlık] Empati: 1 (Favori)
[Varlık] Sosyalleşme: 6
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
-
Taijutsu
-
Genjutsu
Kokuangyou no Jutsu. A-Rank
Magen: Bunshin, B-Rank
Jubaku Satsu, B-Rank
Shibou no Jutsu, B-Rank
Rishuu, C-Rank
Jigoku no Ban'nin, B-Rank

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
3 Kunai (Normal Kalite)
5 Shuriken (Normal Kalite)
5mt. Sentetik Misina (Normal Kalite)
1 Patlayıcı Parşömen (Normal Kalite)
2 Sis bombası (Normal Kalite)
Katana (İyi Kalite)
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 222
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am
Künye:

Re: [Takım Chisa & Jin Ryoken] Bir Garip Sanatçı

Post by Kotegawa Chisa » January 25th, 2020, 3:58 pm

Film teklifini reddetmemizin ardından odadaki herkesin hissettiği hayal kırıklığı ve şok suratlarına yansımaya başladı. Belli ki bizi çağırırken tekliflerini kabul edeceğimizi umuyorlardı... Açıkçası onları anlayamıyorum. Gerçekten de bir shinobinin böyle bir teklifi kabul edeceğini mi düşündüler? Özellikle bir Ishigakure shinobisinin! Hayatı boyunca hiçbir film izlememiş bizlerin böyle bir şeye girişmemeyi tercih edeceği bariz bir şekilde ortada olmasına rağmen neden gelip bize böyle bir teklifte bulundular? Yani bizim yerimize büyük köylerdeki shinobilere bu teklifi sunmaları daha mantıklı olurdu. Sonuçta onlar teknolojiyle daha iç içe yaşayan insanlar ve aralarından eminim ki filmde oynamak isteyen birisi çıkacaktır. Gerçi onların arasından da pek fazla kişinin çıkacağını düşünmüyorum ama sadece bir kişi de olsa bulabileceklerdir. O halde neden bizim gibi teknolojinin aşırı derecede geriden geldiği bir ülkeye gelip böyle bir istekte bulundular? Hmm... Gerçekten de garip ama aklıma bir neden gelmiyor.

Handan ayrıldıktan sonra Ryoken-san gülümseyerek bir şeyler söyledi. Onun bu sözlerinden sonra düşünceli olan surat ifadem tamamen değişerek yerini kocaman bir sırıtmaya bıraktı.

"Miyazawa-san'ın teklifini kabul etseydiniz eminim ki çok popüler birisine dönüşebilirdiniz. Tabii sadece kadınlar arasında popüler olurdunuz, erkeklerin sizi pek seveceğini düşünmüyorum."

Ryoken-san'ın nasıl birisi olduğunu gerçekten de anlayamıyorum. Birkaç dakika önce tamamen kötü birisi gibi davranmasına rağmen şimdi benimle şakalaşıyor. Yolculuğumuzun başında da Ryu-san hakkında kötü bir şeyler söylememişti, yani bu onu iyi birisi mi yapar? Gerçekten de bu sorunun cevabını bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa o da Ryoken-san'ın harika bir cazibesinin olduğu. Aklımdaki fikirleri bu kadar çabuk değiştirebilen birisiyle daha önce hiç karşılaşmamıştım. Ondan kesinlikle harika bir oyuncu olabilirdi, sanırım yazık oldu.

Kimi zaman sohbet ederek, kimi zaman sessizlik eşliğinde yolculuğumuza devam ettik ve köye vardık. Köye döner dönmez yaptığım ilk şey raporumu yazarak görevli kişiye teslim etmek oldu.


Sabahın erken saatlerinde Miyazawa Kenzan ile buluşacağımız konuma doğru hareket etmeye başladık. Yol boyunca herhangi bir anormallikle karşılaşmadık ve planladığımız saatte orada olmayı başardık. Bize belirtilen konumda Miyazawa Kenzan ve ekibiyle buluştuk. Ekibin tamamıyla tanıştıktan sonra oturduk ve sohbet etmeye başladık. Ryoken-san bizi istemesinin nedenini öğrenmek istediğinde ise koruma işinin yalan olduğunu öğrendik. Miyazawa Kenzan filminde oynatmak için gerçek shinobiler kiralamak istediğini söyleyerek bize bir teklifte bulundu. Ondan gelen bu teklifi kibarca reddettik ve geri dönüş için yolumuza koyulduk.

Eğer mümkünse Miyazawa Kenzan'a parasının iade edilmesini istiyorum. En azından benim payıma düşen kısmı geri göndermenizi istiyorum.

-Kotegawa Chisa


Raporumu bitirdikten sonra Tsugi-chan ve Rei-kun'a yiyecek bir şeyler ısmarlamak için yakınlarda bulunan bir restorana gittik. Onlarla kısa birer sohbet ve lezzetli yiyecekler yedikten sonra da evime doğru yola koyuldum.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 0
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 40

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri
D-Rank: Hızlı Adımlar


Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1750
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Takım Chisa & Jin Ryoken] Bir Garip Sanatçı

Post by GM - Naruto » January 25th, 2020, 11:13 pm

Ortada herhangi bir görev olmadığının fark edilmesi üzerine Kenzan'a parası iade ediliyor ve size ödeme yapılmıyor. Normal şartlar altında ödeme yapılması gerekirken para verilmemesi muhtemelen Chisa'nın raporunda ortaya attığı fikirden ötürü gibi duruyor.

Ödüller:
Kotegawa Chisa:
 • Görev Sonu:
  • 10 GP
  • 0 Ryo
  • 0 PP
Jin Ryoken:
 • Görev Sonu:
  • 10 GP
  • 0 Ryo
  • 0 PP

Ashikagi Rei:
 • Görev Sonu:
  • 10 GP
  • 0 Ryo
  • 0 PP
Mizutani Tsugi
 • Görev Sonu:
  • 10 GP
  • 0 Ryo
  • 0 PP
Off Topic
Konu sonlanmıştır.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Chibu Kasabası”