[Takım Chisa] Arayış

Ishigakure liderine ait yapı.
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 203
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am

Re: [Takım Chisa] Arayış

Post by Kotegawa Chisa » March 15th, 2020, 8:37 pm

Birkaç saniye öncesine kadar sahip olduğum heyecan, Himeko-san ile Ishichou-sama'nın arasında geçen sıkıcı muhabbete kulak misafiri olmamla birlikte biraz dindi. Sakin bir şekilde aklımdakileri söyleyebileceğimi düşünüyordum ki Himeko-san odadan çıktı ve göz göze geldik. Açıkçası Ishichou-sama ile olan muhabbetinin biraz daha uzun süreceğini düşündüğümden ötürü hazırlıksız yakalandım. Birkaç salise kadının gözlerinin içine boş boş baktıktan sonra hızlıca kendimi toparladım ve konuşmaya başladım.

Konuşurken bir yandan da Himeko-san'ı daha yakından inceleme fırsatı buldum. Suratının üçgen oluşu, suratındaki yara izi ve sarı saçları tamda tahmin ettiğim gibiydi. Yani ilk bakışımda öyle olduğunu düşünmüştüm fakat bakışlarımı suratında birkaç saniye daha gezdirdikten sonra beni dehşete düşüren bir detayın farkına vardım. Bunca zamandır bir savaş sırasında oluşmuş olduğunu düşündüğüm yara izi aslında özene bezene yapılmış bir şeydi. Yani bir insanın bu izi isteyerek Himeko-san'ın suratına kazıdığını söyleyebilirim. Bunu fark ettiğim anda Himeko-san'ın yaşayabileceği senaryolar teker teker aklımın içerisinden şimşek hızıyla geçti ve bayağı bir duygulandım. Hatta bir ara ağlayacak gibi oldum fakat sonrasında kendimi toparlayarak konuşmama devam ettim.

Korkunç gözlerini üzerime dikmiş olan Himeko-san sabırsız bir şekilde kelimelerimi kesiyor ve hızlı olmamı söylüyordu. Açıkçası oldukça garip bir zamanda geldiğim için biraz utanmış hissediyorum fakat aynı zamanda Himeko-san'ın beni tanıdığını öğrendiğim için gururluyum da.

Yaşadığım bu his karmaşası içerisinde biraz afalladığımı itiraf etmem gerekiyor. Açıkçası bu kadar yorgun bir insanı sorularımla sıkmak ve daha fazla beklemesine neden olmak gibi bir isteğim yok fakat aklımdakileri kibar ve hızlı bir şekilde nasıl sorabileceğime dair bir fikrim de yok. Çok çok çok kısa bir süre düşündükten sonra bu işin içerisinden çıkamayacağımın farkına vararak kısa ve öz bir konuşma yaptım.

"Takımımın yeteri kadar dövüş tecrübesine sahip olmadığını düşünüyorum ve onlar için endişeleniyorum. Çıktığımız görevlerde kendilerine denk birer rakip bulmayı başaramadıkları için ileride ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirler. Bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim? Onların her şeye hazırlıklı olmasını istiyorum. Sizce olayları akışına mı bırakmalıyım yoksa bir şeyler yapmak için uğraşmalı mıyım?"
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 1
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 39

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri


Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1503
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Takım Chisa] Arayış

Post by GM - Naruto » March 25th, 2020, 3:05 pm

Aynı sabırsız ifade ile seni dinlemeye koyuluyor Himeko. Ancak ifadesi, seni dinledikçe yumuşamaya ve düşünceli bir hal almaya başlıyor. Hafiften sağa doğru yatırmaya başlıyor kafasını düşünürken. Laflarını bitirdiğinde gözlerini tavana dikmiş bir şekilde düşünme moduna girdiğini görebiliyorsun. Kafasında bir şeyleri tartarcasına gözlerini kısıp kafasını falan sallıyor.

Bir süre sonra ne diyeceğine karar vermiş olmalı ki söze başlıyor Himeko. "Takımınla yeterince vakit geçirdiğini ve onları itina ila tartakladığını farz ediyorum... " diye giriş yapıyor konuşmasına. Arkandaki geninlerin aralarındaki konuşmayı kestiklerini ve Himeko ile aranızda geçen diyaloga dikkat kesildiklerini hissedebiliyorsun. Çıt çıkarmıyorlar. "Öğrencilerini ne kadar hazır tuttuğunu düşünsen de yanlış giden bir görev, tahmin edilemez bir tuzak, çok güçlü bir düşman bu hazırlıklarını tek çırpıda mahvedebilir. Her zaman her şeye karşı temkinli olup tehlikeleri engellemenin bir yolu yok. Öyle bir şey olsa savaşlar olmazdı zaten." diye bitiriyor konuşmasını. Ufak bir "Heh." koyuveriyor gülümseyerek. Az önceki huysuz halinden pek eser kalmamış gibi.

"Sık sık öğrencilerinle çalışıp onlarla vakit geçirmek dışında bir çaren yok gibi. Denkleri bir rakip olmak da senin görevin. Yeri geldiğinde tüm gücünle kafa tutmalı, yeri geldiğinde de kapasitelerine inerek onlarla kapışmalısın. Bunu öğrenmek de bir öğretmenin görevlerinden diye düşünüyorum." diye iyice toparlıyor laflarını. Ardından derin bir nefes alıp az önce ovaladığı boynuna tekrar el atıyor. "Eh..." diye son bir defa konuşmaya başlıyor. "Başka bir şey yoksa güzide hastanemize yapmam gereken ufak bir yolculuk var." diyerek senden bir yanıt beklemeye başlıyor.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
User avatar
Kotegawa Chisa
Ishigakure
Ishigakure
Posts: 203
Joined: August 31st, 2018, 1:59 am

Re: [Takım Chisa] Arayış

Post by Kotegawa Chisa » March 26th, 2020, 9:53 pm

Himeko-san'ın ağzından çıkan ilk kelimelerle birlikte ne kadar yetersiz bir eğitmen olduğumu tekrardan anladım. Başından beri yapmam gereken tek şey çocuklarla daha fazla zaman geçirmek olmasına rağmen bunu fark edemeyecek kadar aptal bir insanım. Aslında bunca zamandır onlarla yeterince vakit geçirmediğimin farkındaydım fakat onlarla nasıl vakit geçirmem gerektiğini bilmiyordum. Onlarla aramızda gözle görülür derecede büyük bir güç farkı olduğu için benimle dövüşmelerinin onlara bir şey katmayacağını düşünüyordum. FAKAT! Yanılmışım! Himeko-san'ın sözcükleriyle birlikte gözlerim açıldı! Gerçekten de dediği gibi kimi zaman bütün gücümle onları ezmeli, kimi zaman da onların seviyelerine inerek onlarla kapışmalıyım. Bu kadar basit bir şeyi kavrayamadığım için kendimden utanıyorum fakat aynı zamanda doğru cevabı bulmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum!

Himeko-san konuşmasını bitirdikten sonra heyecanlı bir şekilde ellerinden birisini iki elimin arasına aldım. "Çok teşekkür ederim Himeko-san!" Parıldayan gözlerimi suratına biraz yaklaştırdıktan sonra "Sizin sözleriniz sayesinde artık ne yapmam gerektiğini tam olarak biliyorum!" dedim. Bu sözlerimin ardından Himeko-san'ın elini bıraktım ve "Tavsiyeleriniz için tekrardan teşekkür ederim Himeko-san! Umarım sizin ve öğrencilerinizin yaraları ciddi değildir." dedim. Koşar adımlarla merdivenlere yöneldikten sonra çok önemli bir şeyi unuttuğumu fark ettim ve hızlıca arkama döndüm. "O halde görüşürüz."

Konuşma kısmını bitirdikten sonra koşar adımlarla merdivenleri indim ve dışarıya çıktım. İçeride yaşadığım heyecanın tek sebebi doğru cevabı bulmuş olmak değildi, aklıma harika bir fikir gelmişti!

Binadan çıktıktan sonra soluklanma ve sakinleşme fırsatı yakalamıştım. Adımlarımı mümkün olduğunca ağırlaştırarak Akademinin antrenman alanına doğru ilerlemeye başladım. Tsugi-chan ve Rei-kun'un sürekli olarak birlikte antrenman yaptıklarını biliyorum, eğer şanslıysam o ikisini orada görebilirim.

Ağır adımlarla ilerlerken bir yandan da planımı düşünmeye başladım. Elbette aklıma gelen fikir harikaydı fakat mükemmel değildi. Mükemmel olması için biraz daha düşünmem gerektiğinin farkındaydım, ben de doğal olarak düşünmeye başladım.

"Harika Mükemmel Antrenman Programı" adını verdiğim bu üç aşamalı programımı açıklamak istiyorum! Öncelikle ilk aşamadan başlayalım.

İlk aşamanın adı Umutsuzluk! Adından da anlaşılabileceği üzere Tsugi-chan ve Rei-kun'un umutsuzluğu hissetmesini sağlayacağım. Geçmişte Motoki-kun karşısında hissettiğim duygunun aynısını çocukların hissetmesini istiyorum! Bu yüzden onların rakibi olarak onları oldukça sağlam bir şekilde pataklayacağım. Bunun gaddarca olduğunu biliyorum fakat aynı zamanda onların gelişmelerine katkıda bulunacağını da biliyorum. Tabii onlara bütün güçleriyle savaşmak için bir amaç vermem gerekiyor. Açıkçası buna daha karar vermedim fakat onlara yalan söylemem gerekecekmiş gibi görünüyor.

İkinci aşamaya herhangi bir isim vermedim fakat beyinlerini kullanmaları gerekecek bir şeyler yapmayı planlıyorum. Açıkçası bura hakkında bayağı bir düşünmem gerekiyor. Yani geeeeeeerçekten de zor bir şey olmasını istiyorum. O yüzden düşünemem gerek!

Üçüncü aşamayı ise şimdilik bir sır olarak saklamayı planlıyorum. Eğer olurda çooooooooooook zor yapacağım ikinci aşamayı geçmeyi başarırlarsa ne yapacağımı onlara açıklayabilirim.
Image
Künye
İsim: Kotegawa Chisa
Yaş: 16
Cinsiyet: Kadın
Element: Katon
Seviye: C-Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 140.000
Prestij: 1
Kullanılabilir GP: 20
Ün: 39

Motivasyon
Korumak!
Chisa hangi durumda olursa olsun zayıflara yardım eder. İlk başlarda insanlar tarafından kabul görmek için yapmasına rağmen zamanla düşünceleri değişmiş ve onları gerçekten isteyerek korumaya başlamıştır.


Komplikasyon
Kardeş - Kotegawa Ooki
Kardeşi onun hayatındaki en önemli şeydir. Onun gözünde kardeşi ulaşılamaz bir noktada bulunan kişidir. Yine de zarar görmesinden aşırı derecede korktuğundan dolayı var gücüyle ona destek çıkmak istemektedir. Bunu o kadar kafaya takmıştır ki bazen basit şeylerde bile onun yerine yapmak istemektedir.Özellikler
Momoiro no Chibi - Kısaca Momo -
Chisa, Asakura'da tüccara karşılık beklemeden gerçekleştirdiği yardımlar sonucunda, Asakura çevresinde bu ünvanla bilinmektedir. Özellikle kervanlar ve tüccarlar tarafından fazlasıyla tanınan Chisa, mağdur durumdaki bir tüccarın sorunlarının halledilmesine ön ayak olduğu için fazlasıyla seviliyor.


Profil
Güç: 5
Çeviklik: 9
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 8
Zeka: 5

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 1
[Varlık] Empati: 4
[Varlık] Sosyalleşme: 4 - Favori
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 4
[Zeka] İzcilik: 1


Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
B - Rank: Zukokku

Taijutsu
A - Rank: Iaido | Stil
B - Rank: Iaigiri


Genjutsu
D-Rank: Görünmez Kılıç
D - Rank: Rakumei no Jutsu
C - Rank: Kanryousou
B - Rank: Mugen Onsa
A - Rank: Kokuangyou no Jutsu


Sensör
C - Rank: Meishou-dou

Modlar
Barış

Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar
Katanacığım(Normal Seviye)
User avatar
GM - Naruto
Game Master
Game Master
Posts: 1503
Joined: August 25th, 2018, 6:19 pm

Re: [Takım Chisa] Arayış

Post by GM - Naruto » March 26th, 2020, 11:54 pm

Teşekkür etmenle beraber yavaştan hareketlenmeye başlıyor Himeko. Az önceki aceleci tavırlarına geri dönüyor, içten ancak sabırsızlığı da barındıran bir ses tonuyla "Görüşürüz görüşürüz." yapıp önden yürümeye başlıyor. Kaptırıp koştuğun için arkanda bırakıyorsun Himeko ve takımını.

Umut verici hava seni ve yeni edindiğin fikirlerini karşılıyor dışarıya adımını atmanla. Sıcaklık bir tık daha artmış durumda. Anın keyfini tekrar yaşamaya başlıyor, planlarını iyice detaylandırıyorsun kafanda. Her bir ayrıntı daha da şekilleniyor her bir adımında. Tsugi ve Rei'yi bulabileceğinden emin olmasan da istikametin antrenman alanları.


Kotegawa Chisa
  • 10 GP
  • 5 Ün
  • 0 Ryo

Off Topic
Konu amacına ulaştığı için sonlandırıyorum. Planladığın şeyler için yeni konu açıp tekrar GM isteyebilirsin.
Bu hesaba atılan PM'ler kontrol edilmemektedir.
Locked

Return to “Ishi-Chou Binası”