Başka Bir Gün

Post Reply
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure

Başka Bir Gün

Post by Kitamura Susumu » February 23rd, 2020, 12:01 am

Konforlu denilebilecek bir anı en son ne yaşadım artık hatırlamıyorum. Uzun zamandır üzerime kuru bir giyecek giyemedim, ağzımdan sıcak bir lokma geçmedi. Şu an ne olduğu önemsiz olan bir güç beni aniden Kusagakure'nin ortasına bıraksa evimin yolunu tek seferde bulabilir miyim, ondan bile emin değilim. Köye yaklaşır yaklaşmaz bir başka göreve gönderilmeye devam edersek köyün yolunu da unutacağım büyük ihtimalle. Acaba kaybolursak bizi aramaya birilerini gönderirler mi ki? Gönderseler keşke, evimi özlemeye başladım çünkü. Tamam, özlemem için çok geçerli bir sebeplerim olmayabilir. Fakat her ne kadar en ufak bir sarsıntıda bile kafama tavanından kum dökülse de, banyosu rutubet yapsa mutfağı göt kadar olsa da büyüdüğüm ev lan ora. Kendi paramla aldım, tapusu bile benim üzerime. Şimdi ben burayı özlemeyeyim de ne yapayım?

Eve ve rahatlığa dair bu gibi düşünceler her saat başı aklıma gelir olmuştu artık. Savaş biteli aylar olmasına rağmen hala etkileri köyde görülüyor, artan iş yükü ben ve Iori gibi malların sırtına biniyordu doğal olarak. Şimdi, mal dedim diye alınmasın kimse... Evine iki ay dönemeyip eşek gibi çalıştırıldığı halde isyan etmeyen adama mal derim ben! "Haksız mıyım şimdi ha?!" diye bağırdım yanımdaki çocuğa doğru. Benle hemen hemen aynı boyda olup uzun koyu renk saçlara sahip, yanağındaki çamur kalıntısını silse yakışıklı sayıla-... Iori'ydi lan işte yanımdaki, nesini tasvir ediyorsam. Ne diye durduk yere atar gider yaptığımı anlamamış, bana bakıyordu öylece. Kaşlarım çatıldı, tam geçti diye rahatladığım baş ağrısı sağdan sağdan tekrar girmeye başladı. Derin bir iç çektim elimle alnımın çatını ovalarken. "Yok bir şey boşver." dedim toparlayıp, yürümeye devam ettim.

Bu sefer ki görevimiz yine angarya sayılabilecek cinstendi. Yağmur ülkesinde, Çimen ülkesi sınırına yakın bir Kusagakure gözcü kulesinden bir takım belge alıp yakınlardaki bir köye götürmekti amacımız. Artık neyi neden yaptığımızı sorgulamak yerine otomatiğe bağladığım için de yürüyen ölüden hallice moduma tekrar girmiş ve denileni yapmaya koyulmuştum. Fakat artık merak etmiyor da değildim, bu yoğunluk hiç sonlanacak mıydı? Ne zaman eski gündelik yaşantımıza dönecek ve üst üste nöbete yazıldığımız için içten içten küfredecektik üstlerimize? En büyük derdimin yağmurlu havada devriye dolaşmak olduğu günler ne zaman geri gelecekti? Bir anlığına sonsuza kadar bu şekilde arafta kaldığımızı hayal ettim. Asla bir daha köye dönemediğimizi, her seferinde kapısından yeni bir görevle geri gönderildiğimizi düşündüm. Sinir tekrar tepeme çıkmaya başlamıştı kafamda oluşturduğum senaryo nedeniyle. Bir daha asla eve adımımı atamıyor, sonsuza kadar Iori ile angarya iş yapıyordum gözümün önünde beliren sahnelerde. "Saçmalığa bak! Hiç olur mu öyle şey?!" diye bağırdım tekrardan hızımı alamayıp. Bu sefer ise kendimi açıklama gereği dahi duymadım. Gerek artık takatim kalmadığından, gerek ise her seferinde açıklama yapamayacağımdan sustum ve ellerimi öylesine savurup sallamakla yetindim.
Image

Image

Image
Çizim ünlü ve müthiş pixel artisti ktc'ye aittir.
İsim: Kitamura Susumu
Boy: 172
Kilo: 58
Köy: Kusagakure
Element: Raiton
Seviye: C - Rank
Rütbe: Chuunin
Ryo: 77,000
Prestij: 7
Ün: 25
GP: 50

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Güç: 5
Çeviklik: 5
Kondisyon: 4
Potansiyel: 3
Varlık: 6
Zeka: 9

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 1
[Çeviklik] Akrobasi: 1
[Çeviklik] El Hassasiyeti: 1
[Çeviklik] Saklanma: 1
[Kondisyon] Form: 1
[Potansiyel] Ninshuu: 1
[Varlık] Aldatma: 3
[Varlık] Empati: 1
[Varlık] Sosyalleşme: 1
[Zeka] Tıp: 7 [Favori]
[Zeka] Farkındalık: 1
[Zeka] İzcilik: 3
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek
Hikari | C-Rank | Kar Maymunu

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.

Ninjutsu

-Dendou no Jutsu, D Rank, Raiton
Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

-Otonaku Ashi Jutsu, D Rank, Ninpou
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

-Shunshin, D Rank, Ninpou
Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Denken Jutsu, D-Rank, Raiton
Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Ikazuchi no Kiba, C-Rank, Raiton
Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu

-Magen: Henge
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Kokohi no Jutsu
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
-Rakumei no Jutsu, D Rank
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
-Magen: Bunshin, B Rank
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.

Magen: Henge, D-Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Bunun ardından, kullanıcıya bakan kişiler tekniğin etkisine kapılırlar. Teknik, Henge'nin Genjutsu versiyonu olarak çalışır. Kullanıcı kendisini bir kişinin kılığına sokmak yerine etki altındaki kişilere bu görünümü gösterirler. Herşey hedeflerin aklında olup bittiği için teknik daha inandırıcı bir hâl alır. Ayrıca, Henge'nin aksine, hayali kişilere de bu teknik sayesinde dönüşülebilinir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Kokohi no Jutsu, C-Rank
Uzun bir el mührü dizisinin ardından kullanıcı bu teknik ile çevrenin görünümünü değiştirebilir. Bu etkiler, bir kapı numarasını değiştirmek kadar basit olabileceği gibi bir çam ormanını bambu ormanına dönüştürmek gibi kompleks şeyler de olabilir. Bu etkiler ile varolan bir çevresel etmen yok edilemez veya doğa olayları yaratılamaz/kontrol edilemez, sadece varolan bir somut etmen değiştirilir. Teknik bir alan üzerine yapılır ve bu alana giren herkes bu tekniğin etkisine kapılır. Bu alan kendi içerisinde hareketsiz olmalıdır fakat hareketli bir şeyin parçası olabilir, örneğin bir gemi kamarası gibi. Tekniğin aktif kalma süresini kullanıcı belirler fakat yüksek süreler yüksek chakra gereksinimine sahiptir. Aynı şekilde, büyük alanlar ve kompleks değişiklikler de chakra kullanımını arttırır.
Karakter Üzerindeki Ekipman ve Eşyalar
-Medikal Bel Çantası
-Standart Shinobi Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image
-Senbon, 17 Adet, İyi Kalite
-Chakra Hapı x3, İyi Kalite

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İyileştirici Hap, İyi Kalite
-Medikal Kullanım İçin Özel Üretim At Arabası
-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Çeşitli Medikal Malzemeler & Sarflar
-Tekrar Kullanılabilir Cam Şırınga x 3
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Pil İle Çalışan Lamba & 10'lu Pil Seti
-Tansiyon Aleti ve Steteskop
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure

Re: Başka Bir Gün

Post by Tsujihara Iori » February 24th, 2020, 12:33 am

Islak ve çamurlu giysilerim olması gerekenden daha ağırdı. Üzerimdeki cepleri boşalmış ceketim bile sanki iki kat fazla yüklenmiş gibiydi. Saçım ise kafamı arkaya çekiyordu sanki. Attığım her adımda sallanan kafam "keşke ayağı kaysa, düşse, rahatlasam" dermişçesine beni şuracıkta uyumaya teşvik ediyordu. Fakat görevdeydik; her ne kadar derbederi oynasak da sorumluluklarımız vardı. Eninde sonunda dönecektik sıcak evimize ve yatağımıza, tek sıkıntı bunun ne zaman olacağıydı. O vakte kadar aklımızı kaybetmediğimiz sürece sıkıntı yoktu aslında.

Ancak Susumu'nun zelzenişi zihnini peynir ekmek niyenite yemeye başladığının bir işareti gibiydi. Bir şeyler söyleyip tamamını miğdeye indirmeden onu içinde bulunduğu buhrandan kurtarmak istedim fakat zihnimin kapağını bir türlü açıp dışarıya düşündüklerimi söyleyemedim. Ben avel avel bakarken o çoktan boşveri koymuş, beni de saf bir gülümsemeye sevk etmişti bu durum. Zaten ötesini de pek yapamaz gibiydim; yakında ben de koyvermişler kervanına katılıp şuurumu ekmeğin arasına bir güzel yerleştirdikten sonra miğdeye indirecek gibi duruyordum.

"Olmaz tabii." dedim Susumu'ya doğru, gene suratımda avel bir gülümseme mevcuttu. Galiba kaslarım kasılmaya başlamıştı benden habersiz çünkü gülümsemeden kendimi tutamaz bir hale bürünmüştüm. Her geçen saniye hafifliyordu omuzlarım ve yüküm. Bir uyuşukluk zerk etmişti tüm vücuduma.

Yorgundum. Bıkkınlığa karşı verdiğim savaş, patakladığımız haydutlar ve Riaru çapulcularından çok daha zorlu bir düşmandı. Artık evime gitmek istiyordum. Sıcak bir duş alıp yataktan hiç çıkmadan günümü tamamlamak, yemek hapından farklı bir kaç bişey sokuşturmak istiyordum miğdeme. Fırtına gibi yükselmeye başlayan boşvermişlik hissini gene bastırdım ve Susumu'ya doğru baktım tekrar.

"Çok öyle sallama elini kolunu. Yorulursun." dedim. Dönüp şöyle bir tane geçirse suratıma şaşırmazdım ama yapmayacağını da biliyordum, onun yerine "Çik sillimi ilini kilini" diye dalga geçerdi Susumu muhtemelen, sinirli sinirli. Öyle severdi beni yani, başkası olsa böyle bir laf eden muhtemelen tekmelerdi yani.

Neyse. Haklıydım ama, sallamamalıydı elini kolunu. Kondisyon denilen şey ağaçta yetişmiyordu haliyle. Yetişse güzel olurdu da, neyse. Peynir, ekmek eğrisi.
Künye
İsim: Tsujihara Iori
Element: Suiton
Ryo: 75.000 Ryo
Prestij: 12
Ün: 22
Kullanılabilir GP: 50

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Çeviklik: 10
Kondisyon: 5
Potansiyel: 5
Varlık: 2
Zeka: 4

Beceri Listesi
[Güç] Atletizm: 4
[Çeviklik] Akrobasi: 4
[Çeviklik] Saklanma: 3
[Kondisyon] Form: 4 (Favori)
[Varlık] Aldatma: 1
[Zeka] Tıp: 1
[Zeka] Farkındalık: 5

Teknikler
Ninjutsu
D - Rank: Shunshin
D - Rank: Heisashiki
C - Rank: Jintei (Özel Geliştirme Mevcut)
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.
C - Rank: Mizurappa
B - Rank: Suijinheki
A - Rank: Bousen no Jutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Ninja Ekipman Ustalığı | C - Rank

Genjutsu
-
Karakterin Üzerinde Bulunan Ekipmanlar/Eşyalar

Dükkan Konusu

Özel Üretim Shinobi Ceketi ve Kemeri:
► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure

Post by Kitamura Susumu » February 26th, 2020, 9:01 pm

Kaşlarımı çatarak baktım çocuğa doğru. Söylediklerini beynimin işleyip anlamlandırması için iki saniye böyle bakmam gerekti suratına Iori'nin. Açlıktan düşen şekerim zar zor görevini tamamlayıp jeton paraşütle zihnime iniş yaptığında ise kaşlarım daha da çatıldı. "Çok sollomohohoö ölönögolonhoö, hııı." diye taklidini yapa yapa hönkürdüm sinir olduğumdan. Suratına beş parmağımın beşini de şappadanak geçiresim geldi fakat artık kıyamadığımdan mı, yoksa nacizane önerisini bilinçaltımca göz önünde bulundurduğumdan mı bilinmez, yapmadım böyle bir şey. Pis pis bakmaya devam edip, yürümemi sürdürdüm.

Ne kadar daha sürecekti bu çile? Daha da altına düşebileceğim bir sefillik hali mevcut muydu yoksa bütün bunlar birer sınamadan mı ibaretti? İpleri kopardığımızda ya da denilen her şeyi başarıp köye döndüğümüzde birileri "Oleeey" diye fırlayıp konfeti mi patlatacaktı? "Delirmediğiniz için teşekkürler." yazılı pankart asarlar mıydı girişe, kendime ya da şu çocuğa zarar vermeden dönmeyi başarırsam? "Sıyırmama ramak kaldı, bak. Şu kadar kaldı." Sağ elimin işaret ve baş parmaklarını olabildiğince birbirine yaklaştırıp arada kalan mesafeyi Iori'ye gösterdim. "Görüyo'n mu?" İyice gözüne gözüne soktum ani bir hapşurma isteği elimi hızlıca geri çekmeme sebep olana kadar. Üzerinize afiyet, biraz iyi hapşururum. Kesinlikle gürültü bağırtı ile işi olmayan, sessiz ve de sakin masum kişiliğim hapşururken adeta bir vahşi babun edasına bürünür ve yeri göğü inletir. Bu da her zamankilerden pek farklı olmamıştı haliyle ve en yükseğinden bir desibelde çıkıvermişti boğazımdan. Haykırmıştım resmen ciğerlerime işlemeye başlayan gribi, fakat bir sonrakinde de, ondan sonraki hapşurukta da geçmemişti burnumdaki o lanet his. Sanki bilinmeyen bir güç kaburgalarımı söküp çıkarmaya, midemi ağzımdan fırlatmaya çalışıyor gibiydi. Benimle ne alıp veremediği vardı ki? Orospu çocuğu bırak ulan peşimi!

Geçmek bilmeyen hapşuruklarım ben artık ağlama raddesine geldiğimde durdular ancak. "YETER LAN! CİĞERİM FIRLAYACAK ŞİMDİ!" diye bir zırlama koyuverdim durduğum yerde. Yetmedi, tarlası yanmış bir çiftçi edası ile yere çömeldim dizlerimi kırarak. Kafamı ellerimin arasına alıverdim, sanırım bir kaç saç da yoldum bu sırada. "Yok, ben cidden iyi değilim." dedim bir tutam saçı hala sıkmakta olan parmaklarımı iyice kasarken. "Şu siktiğimin kağıtlarını bir an önce götürelim yoksa şuracıkta öleceğim." diye yakardım çöktüğüm yerde. "ÖLECEĞİM LAN! YAĞMURUN ÇAMURUN İÇİNDE SEFİL OLUP GİDECEĞİM!"

Shinobilik zor iş vesselam. Hele de çektiğiniz dertler gündelik hayatta herkesin başına gelebilecek en doğal sebepler olunca daha bir aciz hissediyorsunuz. Ya da ben dayanıksız bir ibnenin tekiyimdir, bilemedim şimdi.
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak
Annesinin kaybıyla aile namına kalan tek değeri Fuu olduğu için ona fazla düşkün olan Susumu, onu ölümüne korumayı kendine görev edinmiştir. Asabi kişiliği dolayısıyla arkadaş edinmenin ne kadar zor olduğunu da keşfetmiş, kız kardeşini korurken, zaten çok az olan arkadaşlarını da koruma içgüdüsünü istemsizce edinmiştir. Susumu'nun uzun zamandır tek amacı, zaten çok az olan sevdiklerinin zarar görmesini engellemektir ve bu amacı, kızkardeşinin kaybolmasıyla daha da şiddetlenmiştir. Sevdikleri için kendini feda etmekten çekinmez, zamanında kızkardeşi için işlemediği suçları üstlenip boş yere ceza çektiği de olmuştur, takım arkadaşlarını korumak için onların önüne geçtiği de.

Komplikasyon
Hakaret
Susumu hakarete asla katlanamaz. Emirlere sadık biri olsa da özellikle annesinin mesleğiyle anılan hakaretlerde kontrolünü kaybeder ve vahşileşir. Henüz bu sıkıntısı yüzünden birilerine ciddi zarar vermiş biri olmasa da bir gün bir hakaret uğruna birini katletmeyeceğinin veya ağır yaralamayacağının garantisini veremeyiz. Bu duruma maruz kalmamak için aile muhabbetlerine girmekten kaçınır ve mümkün olduğunca annesinin mesleğini gizler.

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin B-Rank
Kullanıcı savaş esnasında ameliyat yapabilir hale gelir. Bir çok açık yarayı, ağır stres altında kapatilir veya hastasına kritik müdahaleler yapabilir. Ayrıca kişinin genel olarak müdahaleleri aşırı derecede yüksek bir başarı oranına sahip olmaya başlar. Bu seviyede kullanıcı zehirleri tanımaya başlar ve etkilerini öğrenir, ancak tedavi edemez.

Bu seviyede kişinin Shousen Jutsu'su ufak ve orta seviyeli bütün yaraları çok kısa bir sürede kapatabilir hale gelir. Kırıklar saniyeler içerisinde düzelir, açık yaralar kapanır, yanıklar iyileşir. Aşırı ölümcül yaralar için kişinin önce müdahale etmesi gerekmektedir.

Ninjutsu

Kullanıcı aniden vücudunda bir elektrik akımı dolaştırır. Bu akım, ona dokunan herkesi çarpar, ancak hasar vermez. Genelde kişilerin kullanıcı üzerindeki fiziksel kontağını kesmek için kullanılır. El mührü gerektirmez ve anidir. Kullanıcı isterse tekrar tekrar tekniği aktif edebilir.

Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından, ayaklarının çıkardığı tüm sesi keser. Böylece, kullanıcının ayak sesleri yokolmuş olur. Bu, gizlice bir yerlere sızmada kullanıcıya yardım eder ve rakiplerine farkedilmeden yaklaşabilmelerini sağlar. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.

Kullanıcı bir elinin işaret ve orta parmağını dışarı açar ve vücudundaki chakraya odaklanır. Ardından, kullanıcı aşırı hızla hareket etme kabiliyetini kazanır. Genelde kullanıcıya bakan kişiler onun birden yokolduğunu görür, ancak teknik sadece aşırı hızdan oluşmaktadır. Kullanıcı çevresel etmenleri kullanarak hareketini gizler ve birden yerinde varolduğu izlenimini verir. Kullanıcı teknik ile chakrası yettiği sürece istediği mesafeyi katetebilir, ancak teknik süresince başka teknikleri kullanamaz ve saldırı yapamaz, bütün odağı tekniği açık tutmak üzerine olmalıdır. Teknik havada hareket etmek için kullanılamaz. Teknik kullanılarak rakibe hızlıca yaklaşılabilir ve uzaklaşılabilir, ancak avantajlı bir pozisyona geçmek aşırı derecede zordur, zira bir çok kişi Shunshin ile yapılan hareketi görebilir ve farkedebilir.

Kullanıcı bir eline odaklanır ve chakra göndermeye başlar. Ardından, kullanıcının avcunun içinden ışık çıkmaya başlar. Bu, bir fener olarak kullanılabilir veya kullanıcı uzak mesafelerden mors alfabesi ile mesaj gönderebilir. Akademi mezunu herkes mors alfabesini sorunsuz bir şekilde bilmektedir. Teknik açık kaldığı sürece aşırı minimal bir chakra yer.

Kullanıcı bir elini göğe kaldırır ve bir noktayı hedef alır. Ardından, aniden elinden çıkan bir elektrik akımı gökyüzüne fırlar, ardından kullanıcının hedeflediği noktaya düşer. Eğer bir kişiye isabet ederse, isabet alan kişi hasar görür ve az da olsa uyuşur. Teknik hızlı gerçekleşir ve 15 metreye kadar etkilidir.
Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
Kullanıcı tek bir hamlede iç organları iflas ettirebilecek hamleler yapmayı öğrenir. Göğse yapılacak sert ve yerinde bir hamle karşı tarafı nefessiz bırakabilir veya böbreklere yapılan bir hamle ile rakibin tüm vücuduna yayılacak bir acı dalgası oluşturulabilir ve dikkati dağıtılabilir.. Hamlelerin mükemmel bir isabet oranı ile yapılması gereklidir.
-Raiken, C Rank
Kullanıcı etrafında bir defa dönerek momentum kazanır ve bununla rakibin hassas bir noktasına saldırı yapar. Eğer saldırı rakip ile karşılaşırsa, rakibi acı içinde bırakır. Kafası karışan ve dikkati dağılan rakip ardından gelecek saldırılara daha açık bir hale gelir.
Genjutsu

-Kokohi no Jutsu
Kullanıcı yüzüne sert bir ifade takınarak tekniği aktif eder. Eğer 3-4 metre yakında, kullanıcının yüzüne bakan hedefler tekniğin etki alanına girer. Uzaktaki kişiler teknikten etkilenmez. Tekniğin etkisi altındaki kişiler, hedefin ölümcül ve tehditkâr bir aura ile kaplandığını hayal eder. Bu, tekniğin etkisi altındaki kişilerin kullanıcıdan şiddetli bir şekilde korkmalarını sağlar. Bu korkuya yenik düşen hedefler kullanıcıdan kaçmaya çalışabilir veya eğer kullanıcı gözdağı vermek istiyor ise bu blöfü yiyebilirler. Korkuya yenik düşmeyenler ise kısa süreliğine de olsa konsantrasyonlarını ve dikkatlerini kaybederler. Teknik 5-10 saniye gibi kısa bir süre çalışır ve rakibi korkuttuktan sonra kendiliğinden kapanır.
-Kanryousou, C Rank
Kullanıcı kısa bir el mührü dizisinin ardından tekniği aktif eder. Kullanıcının yumruklarına veya silah darbelerine maruz kalan kişiler tekniğin etkisi altına girerler. Tekniğin altında kalan kişiler, aldıkları her bir başarılı saldırının vücutlarında çatlaklar oluşturduğunu görür. Bu çatlaklar hedefe, vücudunun sanki çok kırılgan bir katı maddeden oluşmuş gibi bir his verir. Her bir saldırının ardından hedefin vücudunun bazı yerleri parçalanıp dökülmeye başlar. Hedef kırılıp dökülen uzuvlarını kullanamaz hale gelir. Eğer hedefin başı veya vücudunun tamamı parçalanırsa bayılma tehlikesi geçirir. İradesi yüzünden zihnini korumayı başarabilenler için teknik o an bozulur. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
-Shibou no Jutsu, B Rank
Kullanıcı Tatsu el mührünü yapar ve o anda baktığı kişiyi tekniğin etkisi altına alır. Tekniğin altına girmek için hedefin kullanıcıya bakmasına gerek yoktur. Tekniğin etkisi altında olan kişi her 5 saniyede bir, kullanıcı tarafından hunharca öldürüldüğünü görür. Bu görüntüler 2 saniye sürer ve aşırı derecede gerçekçidir. Kullanıcı eğer isterse görüntüleri istediği gibi ayarlayabilir. Hedef git gide konsantrasyonunu kaybeder ve kullanıcıdan korkmaya başlar. Kötü ve rahatsız edici hisleri kullanıcı ile bağdaştırır. Savaş alanında kişilere göz dağı vermek, konsantrasyonlarını bozmak ve gerçeklik ile illüzyon arasındaki bağı koparmak için kullanılır. Diğer şartlar altında, işkence yapmak için kullanıldığı bilinmektedir. Teknik 2-3 dakika kadar açık kalır, ardından tekrar uygulamak gerekir.
Kullanıcı normal bir el mührü dizisini tamamlar ve etrafındaki kişilere odaklanır. O anda herhangi bir şekilde kullanıcıyı görebilen herkes tekniğin etkisi altına girer. Tekniğin etkisi altındaki kişilere, kullanıcı kendisinin klonunu yoktan varedip gösterir. Kopyanın oluşma biçimini kullanıcı belirler, eğer isterse bir dumanın ardından oluşturabilir, yerden çıkartabilir veya kendini ikiye ayrılıyormuşçasına bir görüntü sergileyebilir, tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Kullanıcı eğer isterse, klonlar oluşurken kendini gizleyebilir. Ayrıca kullanıcı klonun görüntüsünü değiştirmeyi deneyebilir. Bir başkasına benzetebilir veya tamamen hayali özellikler verebilir, tek sınırlayıcı kural, klonun insan formunu -bipedal humanoid- bozmamasıdır. Kullanıcı klonu istediği gibi kontrol edebilir, konuşturabilir, tepki verdirtebilir. Klon hasar alsa da yokolmaz, yaraları hemen kapanır, uzvu koparsa tekrar oluşur, parçalanırsa tekrar toplanır. Klon kullanıcının bildiği diğer Ninjutsu tekniklerini uygulayabilir, ancak bunlar illüzyondan ibarettir ve gerçek hasar vermezler, bu hasar zihinsel acıya dönüşür. Fiziksel saldırılar da zihinsel acı yaratır. Kullanıcı 1 illüzyon içerisinde maksimum 5 klon barındırabilir. Teknik açık kaldığı sürece chakra yer.
Jubaku Satsu, B-Rank
Kullanıcı aşırı kısa bir el mührü dizisi uygular. Ardından, ellerini hedefine doğru uzatır. Eğer tam o sırada, hedef ile kullanıcı arasında 30 metreden daha kısa bir uzaklık var ise, hedef tekniğin etkisi altına girer. Kullanıcıyı görmesine gerek yoktur. Kullanıcının elleri, rakibi yakalayıp saracak bir objeye dönüşür. Bu obje sarmaşık, zincir veya ip tarzı şeyler olabilir, bunu kullanıcı kendi belirler. Kullanıcının dönüşen elleri rakibi yakalar ve sarar, hareket etmesini engeller. Kullanıcı bu noktadan sonra isterse aradaki mesafeyi hedefi kendine çekerek kısaltabilir veya hedefi saran şeyleri sıkarak şiddetli bir acı hissetmesini sağlayabilir. Hedef tamamen hareket kabiliyetinden yoksun olduğunu sanar, ancak yüksek iradeli kişiler bu etkinin altındayken bile minimal olsa da hareket edebilir. Teknik, kullanıcı odaklandığı sürece devam eder ve chakra yer.

Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

Aşağıdaki eşyaların açıklaması için dükkan konumu okumak isteyebilirsiniz. > Dükkan

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure

Post by Tsujihara Iori » February 28th, 2020, 1:34 am

Tahminimden çok da uzak olmayan bir tepki vermişti Susumu ve açıkçası keyiflenmedim de değildi. Net bir şekilde farkındaydım içinde bulunduğu durumu, çünkü bizzat ben de yaşıyordum. Şöyle hafifçe giydiğim zırhımı düzelttim ve nemli giysilerimin hafifçe hareket etmesini sağladım; tenimin sıcaklığı ile ısınmış olan nemli kısımlar bir kaç santim kenarı kaymış ve soğuk kısımlar artık tenime değmeye başlamıştı. Evet, kirli, nemli, çamurlu ve terliydim. Acınacak halime ağlamak yerine Susumu ile uğraşıp moral depoluyordum.

Elini bana doğru uzattığında suratımdaki sinsi gülümsemeyi bir kenarı kaldırıp saf bakışlarla çehremi donattım ve iyice kafamı elinin içine soktum. Tam bir şeyler diyecekken ise, bir hapşırık seansına başladı Susumu. Hasta olduğunu sanmıyordum fakat kesinlikle kaderin cilvesiydi bu yaşadığı. Önce gülümsedim, üçüncü hapşırıktan sonra ise minik bir kahkaha atmadan kendimi tutamadım. Kafama tekme atsa hakkı vardı.

Hapşırması kesilip, kendi ile olan zelzenişi geçince kendimi tutamadım ve "Adam olana fazla bile." dedim eliyle gösterdiği ramak seviyesine atıfta bulunarak. "Az biraz bir şey kaldı yolumuz. Sonrası Kusagakure hamamları." dedim kendimi sıcak bir duş hayaline bırakarak. Gerçek ise bundan olabildiğince farklıydı.

Hafif sık bir ormanlık alanda yürümekteydik. Zemin nemli ve kaygandı. Gökyüzünün kapalılığı her an yağabilir olan bir yağmuru işaret eder cinstendi. Yağmur ülkesindeydik sonuçta, bu doğaldı aslında. Ağaçların büyük ve geniş dallı olması, çevreyi normalden bir tık daha karanlık kılmaktaydı. Öğleden sonraki bir vakit olmasına rağmen çevre öyle aydınlık değildi yani. Gideceğimiz yere de az kalmıştı aslında. Bu ufak ormanlık alanı aştığımızda bir göl bizi karşılayacaktı, o gölün karşı kıyısındaydı gitmemiz gereken köy. Orada bulunan bir Kusagakure geçici yerleşkesine bu belgeleri verip, geri dönecektik. Belgelerde de emirlerinin ve hareket planlarının olduğunu tahmin ediyordum, fakat açıp okumaya yetkimiz yoktu. Zaten "yapma" lafından da anlayan biriydim, o yüzden sıkıntı yoktu.

Susumu'ya kafamı çevirdim tekrar. "Az kaldı az. Cidden." dedim olabilecek en içten ses tonumla. Ardından yürümeye devam ettim tempomu bozmadan. Alışmadığım ve bilmediğim bir coğrafyada hareket etmek tedirgin ediyordu beni. Başımıza gelmeyen de kalmamıştı. Savaş öncesi ve sonrası, bir çok şey geçirmiştim burada. Son bir kaç ayımı komple Yağmur Ülkesi yemişti. Evimi özlemiştim. Sokağın sonundaki fırıncının poğaçalarını özlemiştim. Annemi özlemiştim.

Derin bir nefes verdim ve yürümeye devam ettim.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!
Iori, babası gibi dillerden düşmeyen hikayelere sahip olmak istemektedir fakat bunu yaparken kesinlikle doğru yoldan sapmamayı kendine bir kural olarak koymuştur. Aktif olarak ona ün getirecek şeylerin peşinde koşmak yerine, başa çıkılması zor bir durum karşısında kendini kanıtlamak ister. Bunu başarırken köyüne de tamamen sadık kalacaktır.

Komplikasyon
Babasının Kılıcı
Babasının kılıcına karşı ruhsal bir bağ hissetmektedir. O kılıç hiç tanışmadığı babasına açılan bir kapıdır ve onu sürekli yanında taşır, kullanmaktan çekilmez. Bakımını sürekli yaptırır, aksatmaz. Kılıç yanından bir an bile ayrılırsa, tedirgin olmaya başlar.

Kılıcı onun rızası dışında elinden alınırsa, onu geri almak birinci önceliği haline gelir. Bunun için görevini terk etmeyebilir ancak elinden gelen her şeyi sınırlar dahilinde yapmayı ister ve dener. Duruma göre kural çiğneyecek raddeye gelebilir, fakat elinden geldiğince rasyonel kişiliğini elinden bırakmamaya gayret eder. Eğer yanında bir arkadaşı varsa durum onun için daha rahattır, fakat kendi başına kalır ve düşüncelerini dizginleyecek bir "iskele" bulamazsa, depresif bir hal alabilir. Bu durum kılıcı elde etmek dışında yapacağı herşeyin performansını düşürse de, kılıca ulaşma konusunda yapacaklarını etkilemez.

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu
  • Iori, haorisinin altından veya elinden çıkardığı yılanları bir kaç saldırı ile sınırlı olmadan, istediği kadar dışarıda tutabilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Yılanlar aktif kaldığı sürece az da olsa chakra yer.
  • Iori tekniği hazırlarken daha fazla chakra harcayarak yılanların boyutunu büyütebilir. Yılanların büyümüş boyutu bir insan göğsü kadar olacak şekildedir. Bu boyuttaki yılanların yapacağı ısırma hamleleri ufak boyuta göre daha fazla hasar verir ve Iori isterse ısırtmak yerine elini savurarak ezici hasarlar vermek için yılanları bir çekiç gibi kullanabilir.

Iori fazla chakra verirse yılanlar büyük boyutunda, vermezse normal boyutunda çıkarlar. Arası yoktur, yani Iori boyutları chakra oranını değiştirerek kontrol edemez. Ayrıca, büyük çıkan yılanlar mutlaka Iori'nin ellerinden dönüşerek çıkmalıdır. Tekniğin orjinalindeki gibi haori veya benzeri bir cübbemsi giysinin altından çıkamazlar.
  • Jintei ile oluşturulan yılanlar aktifken Iori ani bir chakra salınımı yaparak yılanların pullarını dışarıya doğru kaldırabilir. Bu pullar serttir ve kesici hasar verirler. Genelde yılanlar savrularak yapılacak olan saldırılarda isabet ettiği yerleri çizerler ve kazırlar. Eğer birileri ile temas halindeyken açılırsa ete batarlar. Eğer yılanlar büyük olarak oluşturulmuşsa pulların boyutu da büyüyeceğinden tekniğin hasar kapasitesi de artar.

Ani bir şekilde aktif edilir ancak bir kaç saniye sonra pullar geri kapanır. Tekrar açılmak isteniyor ise tekrar chakra verilmelidir. Her saldırıda ani chakra harcanması, tekniğin tekrar tekrar kullanılmasında Iori'yi standart bir C - Rank tekniğe göre daha fazla yorar. Eğer yılanların boyutu büyük olacak şekilde yılanlar kullanılırsa chakra kullanımı da artar.

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu

► Show Spoiler
Babasından Kalan Katana
► Show Spoiler
Kitamura Susumu
Kusagakure
Kusagakure

Post by Kitamura Susumu » March 5th, 2020, 12:36 am

Oturmaya devam ettim çöktüğüm yerde inatçı bir çocuk gibi. Iori'nin önden yürümesine izin verdim sırf arkasından tekrar taklidini yapabilmek için. Bu seferki sesli bir şekilde değildi. Çirkef bir halde gözlerimi kısıp mırıl mırıl laf sokmuştum kendimce. Adam olana mıymış fazla falanmış bilmemne, hayır neyi ima ederek döndü dolaştı lafı gene bir yerlerden bana çarptırdı anlamadım bile.

"Sen kendin git hamama. Anca paklar seni." diye bağırdım arkasından iğneleyici bir ses tonuyla. Hamam konseptini pek sevdiğim söylenemezdi. Kaynar sulara boğazına kadar gömülüp yayılma fikri oldukça hoş olsa da, bunu genç yaşlı çirkin yakışıklı ayırt etmeden başka heriflerin ortasında yapma fikrine hiç alışamadım. Annem beni küçükken pek evden çıkarmazdı, ondan sanırım hep bunlar. "Bana evimdeki banyo da yeter." diye devamını getirdim lafımın. Cidden evimdeki küvet bana hayli hayli yetiyordu zaten. Fuu'dan çalıp çırptığım şampuan vesaire ile bokunu çıkarana kadar şımarabiliyordum istediğim gibi ve bunu elalemin içinde yapmak zorunda kalmıyordum. Ne zaman eve geri dönüp derim buruşuncaya kadar küvette uyukladığım günlerin geri döneceğini kestirememek tekrar oflamama sebep oldu. Üzgün bir şekilde ufka baktım bakan fakat görmeyen gözlerle. Ardından omuz silktim "Yapacak bir şey yok." dercesine. Harbiden de yapacak bir şey yoktu şimdi, siktiğimin belgelerini yerleşkeye götürmek dışında.

Yavaşça kalktım yerimden oturma mevzusunu daha fazla uzatmadan. Pantolon diz yapıyor da sonra. Iori ile aramda açılan mesafeyi koşturan adımlarla kapatıp yanına tekrar ulaştım. "Nah az kaldı." dedim olabilecek en içten ses tonumla. Hem az kaldığına inanmıyordum, hem de daha fazla mızmızlanmayayım diye götünden uydurduğuna dair bir his vardı içimde. Yani gene inanmıyordum, neden iki kere söylediysem şimdi. Bir de, laf sokma işi başladı mı altta kalmayı pek hazzedemiyorum biliyor musunuz? Attığı topu en sert çalımla geri gönderesim, golü file yerine kafasına kafasına gömçüresim geliyor böyle anlarda. Bu sebepten ötürü, tercihen çok yakın olmayan bir akrabasından girerek laf sokma niyetiyle ağzımı açtım.

Açtığım gibi kapattığım da bir oldu ama. Ani bir endişe ben daha ne olduğunu anlamadan beni yakaladı. Ensemdeki tüylerin bile diken diken olduğunu hissettim bir kaç saniyede. Ne olduğunu kestiremediğim bir ses bana bütün meseleyi unutturmuş, aslında bir şeyleri unutturmaktan da ziyade kim ve ne amaçla burada olduğumu hatırlatmıştı bana bu kısacık sürede. Kaynağını tespit etmek için gözlerimi kısıp daha dikkatlice dinlemeye başladım ortalığı, bir yandan da elimi Iori'ye doğru uzatıp susması için işaret yaptım hareket etmesini engelleyerek. Durduğum yerdeki dinleyişim bir ipucu vermedi bana sese dair. Zaten çok da uzun sürmemiş, üstümdeki bu tedirginlik hali de uçup gitmişti sesin birden yok olmasıyla. "Bir ses duydum sandım." dedim durumu açıklarcasına. "Ama karnın guruldadı herhalde, neyse şimdi."
Image

Image

Image

Motivasyon
Sevdiklerini Korumak

Komplikasyon
Hakaret

Beceri Listesi
Efsanevi Yaratık
Hanabi | C-Rank | Köpek

Medic-Nin B-Rank

Ninjutsu

Taijutsu

-Ayatsu Stili, B Rank
-Raiken, C Rank
Genjutsu

-Kokohi no Jutsu
-Kanryousou, C Rank
-Shibou no Jutsu, B Rank
Jubaku Satsu, B-Rank

Kokohi no Jutsu, C-Rank
-Medikal Bel Çantası
-Wakizashi G-962
-Özel Üretim Ceket
Image

-İlaç Dolu Çanta
-Tabure
-Uyku Tulumu
-Metal Kap
-Kurtarma Sedyesi
-Çakmak
-Battaniye ve Yastık
Tsujihara Iori
Kusagakure
Kusagakure

Post by Tsujihara Iori » March 9th, 2020, 1:00 am

Susumu'nun çöktüğü yerden konuşmasını dinliyordum yürürken. Adımlarımı yavaşlatmıştım hem biraz dinlenmek hem de onunla aramdaki mesafeyi açmamak adına. Hamamdan, temizlikten falan bahsetmişti. Bahsetmekden ziyade laf çarpmaya devam etmişti anlamlı bir şeyler söylemek yerine. Gülümsedim istemsizce. "Yav he." dedim sadece. Aslında ona biraz da "hadi kalk da yol alalım" dememin bir başka yoluydu. Yürümediğimiz sürece bu yol bitmeyecekti haliyle.

Susumu'nun ayağı kalkması ile beraber yürüyüş tempomuz normal haline dönmüştü. Fakat onun da dediği gibi yolumuz benim inandığım ve imâ ettiğim kadar da kısa değildi. Hâlâ aşmamız gereken bir orman ve bir tepe mevcuttu. Aslında o kadar da uzun değildi ancak içinde bulunduğumuz bitmişlik durumu da göz önüne alınca yol uzuyordu haliyle gözünde insanın. Bitmek bilmeyen bir yürüyüş içerisinde gibi hissediyordu insan. Öldün sen, araftasın deseler durup düşünürdüm biraz yani, sonrasında mantıklı gelirdi hatta.

Velhasılkelam ölmemiştik ve arafta da değildik. Hala yol üzerindeydik ve bir görevimiz vardı. Bitse de gitsek kafasında olabilirdim ancak bu yine de işimi yarım yamalak yapacağım anlamına gelmiyordu. O belgeler yerine ulaşacaktı. Zamanında. Mümkünse, tek parça.

İçimdeki görev aşkını harlamak için kendi kendime tekrar ettiğim sözler içerisinde kendimi kaybetmeye başlamışken Susumu'nun beni durdurması ile kendime geldim. Bir ses duyduğunu söylemişti bunu yaparken. Yarım saniye kadar sürdü kendime gelmem. Yarım saniye boyunca boş boş baktım ve yarım saniyenin sonunda adrenalin vücuduma karışmaya başladı. Sesi duymuştum, sadece beynim tepki vermemişti.

Susumu'nun beni kendime getirmesi ile beraber yalnız olmadığımızı fark ettim. Onun dediği gibi karnından gelen bir ses değildi bu. "Sanmıyorum." dedim tedirgin bir ses tonu ile, sessizce. Kaslarımı aktif etmek için vücuduma odaklandım ve duruşum hafif çöktü, bacaklarım açıldı ve bir elimi kılıcıma doğru hafifçe götürmeye başladım.

Bundan sonraki bir saniye ise olması gerektiğinden daha uzun sürmüştü. Kafamı ikinci bir çıtırtı ile yukarı kaldırmamla beraber çevremizdeki ağaçların üst dallarından bize doğru atlayan dört kişiyi fark etmiştik. Hepsi kapüşonlu birer pelerin takıyordu ve bu da onları havada süzülürken olması gerektiğinden daha büyük gösteriyor; nereye nasıl ineceklerini ve ellerinde ne tuttuklarını tayin etmemizi zorlaştırıyordu. Fakat bize selam vermek için gelmedikleri bariz belliydi.

Bu yüzden bir sonraki anda kendimi otomatik olarak geriye doğru sıçrarken bulmuştum. Bedenimdeki nem ile birleşen hava akımının oluşturduğu donma hissi beynime bir şok dalgası yollarken bir sonraki hamlemi düşünmeye başlamıştım bile.
Künye

Motivasyon
Efsane Olmak!

Komplikasyon
Babasının Kılıcı

Özellikler
-

Efsanevi Yaratık
Garou | B - Rank | Kurt

Mod
Hagane

Image

Beceri Listesi

Teknikler
Ninjutsu

Taijutsu
Shigure | A - Rank
Shigure | Hadan

Genjutsu
-

Dükkan Konusu